Αναλυτικά η κλήρωση της Γ’ Εθνικής 2019-20 στους 8 ομίλους

Στις 22/09/2019 η πρεμιέρα – Μετά τις 29/03/2020  ξεκινούν τα μπαράζ

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα στους 8 ομίλους:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική -14η

Αετός Ορφανού – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανσερραϊκός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ορφέας Puma Ξάνθης

Ρεπό: Κιλκισιακός

2η αγωνιστική – 15η

Κιλκισιακός – Αετός Ορφανού

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης

Άρης Αβάτου – Δόξα Κάτω Καμήλας

Πανσερραϊκός – Πανδραμαϊκός

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης

Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού

3η αγωνιστική – 16η

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κιλκισιακός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Άρης Αβάτου

Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

4η αγωνιστική – 17η

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης

5η αγωνιστική – 18η

Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Κεραυνός Πέρνης

Ορφέας Puma Ξάνθης – Κιλκισιακός

Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική – 19η

Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού

Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ορφέας Puma Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Ρεπό: Άρης Αβάτου

7η αγωνιστική -20η

Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

8η αγωνιστική – 21η

Ορφέας Puma Ξάνθης – Αετός Ορφανού

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Αβάτου

Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

9η αγωνιστική – 22η

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης

Πανσερραϊκός- Δόξα Θεολόγου – Πότου

Άρης Αβάτου- Πανδραμαϊκός

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

10η αγωνιστική – 23η

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού

Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός

Ορφέας Puma Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου – Πότου

11η αγωνιστική – 24η

Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός

Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης

Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική – 25η

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός

Ορφέας Puma Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας

Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική – 26η

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου

Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Puma Ξάνθης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Πανδραμαϊκός

Ρεπό: Αετός Ορφανού

 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16η

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός

ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας

Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

2η αγωνιστική – 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η αγωνιστική – 18η

ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η αγωνιστική – 19η

ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης

Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας

Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η αγωνιστική – 20ή

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα

Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική – 21η

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα

Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας

ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός

Μακεδονικός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Ρεπό: ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

7η αγωνιστική – 22η

ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας

Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης

Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα

Εδεσσαϊκός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Μακεδονικός

8η αγωνιστική – 23η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών

Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός

ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η αγωνιστική – 24η

ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα

Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η αγωνιστική – 25η

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα

Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός

ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

11η αγωνιστική – 26η

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η αγωνιστική – 27η

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα

Εδεσσαϊκός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η αγωνιστική – 28η

ΑΟ Σειρήνα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Μακεδονικός-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου

ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας

Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η αγωνιστική – 29η

Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Μ. Αλέξ. Τρικάλων

15η αγωνιστική – 30ή

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας

Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών

Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

 

3ος όμιλος

1η αγωνιστική – 14η

ΑΣ Μετέωρα – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Αταλάντη – Ποταμιά

ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά – Αλμυρός

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική – 15η

Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας

Ποταμιά – Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς

Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική – 16η

ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας

Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς – Ποταμιά

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων

Πιερικός – Αλμυρός

4η αγωνιστική – 17η

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου – Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

5η αγωνιστική – 18η

ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη

Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Αλμυρός – Ποταμιά

ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

6η αγωνιστική- 19η

Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας

ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός

Αταλάντη – Αλμυρός

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων

Ποταμιά – Δίας Δίου

7η αγωνιστική – 20ή

ΑΣ Μετέωρα- Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς

Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά

Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου – Αταλάντη

Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική – 21η

Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

Θησέας Αγριάς – Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά

Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική – 22η

ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός

Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς

Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη

10η αγωνιστική – 23η

Αλμυρός – ΑΣ Μετέωρα

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας -Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά

Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική – 24η

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

Δίας Δίου – Αλμυρός

Ποταμιά – Πιερικός

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας

Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς

Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική – 25η

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα

ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά

Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Πιερικός – Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου

Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική – 26η

ΑΣ Μετέωρα – Ποταμιά

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου

Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων

ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός

Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός

Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς

 

4ος όμιλος

1η αγωνιστική – 15η

Τηλυκράτης 2014 – ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός – μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Μεσολογγίου

Αχερών Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζας.- Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η αγωνιστική – 16η

Θιναλιακός – Τηλυκράτης 2014

ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΑΕ Λευκίμμης- Αχερών Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η αγωνιστική – 17η

Τηλυκράτης 2014 – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Θιναλιακός

Αχερών Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζας – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η αγωνιστική – 18η

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2014

Απόλλων Ευπαλίου – Αχερών Καναλακίου

Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζας

ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η αγωνιστική – 19η

Τηλυκράτης 2014 – Αχερών Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η αγωνιστική – 20η

ΠΑΣ Πρέβεζας – Τηλυκράτης 2014

Αχερών Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

7η αγωνιστική – 21η

Τηλυκράτης 2014 – Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχερών Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής

8η αγωνιστική – 22η

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης 2014

Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχερών Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής

9η αγωνιστική – 22η

Τηλυκράτης 2014 – Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζας

Μακεδονικός Φούφα – Αχερών Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

10η αγωνιστική – 23η

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης 2014

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Ανατολής

Αχερών Καναλακίου – Θιναλιακός

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου

11η αγωνιστική – 24η

Τηλυκράτης 2014 – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

Αχερών Καναλακίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων

12η αγωνιστική – 25η

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 2014

ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΠΑΣ Πρέβεζας – Αχερών Καναλακίου

13η αγωνιστική – 26η

Τηλυκράτης 2014 – Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχερών Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζας

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική – 14η

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Σ Άνω Μεράς

ΑΠΟ Ακράτητος – Κηφισιά

Εθνικός – Φωστήρας

ΑΕ Μοσχάτου – ΑΟ Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού

Ηλυσιακός – Καλλιθέα

Κερατσίνι – ΑΣ Αγίων Αναργύρων

2η αγωνιστική – 15η

ΑΠΟ Ακράτητος – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου

ΑΣ Άνω Μεράς – Εθνικός

Κηφισιά – ΑΕ Μοσχάτου

Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου

ΑΟ Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

Ερμής Κορυδαλλού – Κερατσίνι

Καλλιθέα – ΓΣ Αγίων Αναργύρων

3η αγωνιστική – 16η

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Εθνικός

ΑΕ Μοσχάτου – ΑΠΟ Ακράτητος

Θύελλα Καμαρίου – ΑΣ Άνω Μεράς

Ηλυσιακός – Κηφισιά

Κερατσίνι – Φωστήρας

ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΟ Πανθηραϊκός

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού

4η αγωνιστική – 17η

ΑΕ Μοσχάτου – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου

Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου

ΑΠΟ Ακράτητος – Ηλυσιακός

ΑΣ Άνω Μεράς- Κερατσίνι

Κηφισιά – ΓΣ Αγίων Αναργύρων

Φωστήρας – Καλλιθέα

ΑΟ Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

5η αγωνιστική – 18η

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Θύελλα Καμαρίου

Ηλυσιακός – ΑΕ Μοσχάτου

Κερατσίνι – Εθνικός

ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΠΟ Ακράτητος

Καλλιθέα – ΑΣ Άνω Μεράς

Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά

ΑΟ Πανθηραϊκός – Φωστήρας

6η αγωνιστική – 29η

Ηλυσιακός – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου

Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι

ΑΕ Μοσχάτου – ΓΣ Αγίων Αναργύρων

Εθνικός – Καλλιθέα

ΑΠΟ Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού

ΑΣ Άνω Μεράς – ΑΟ Πανθηραϊκός

Κηφισιά – Φωστήρας

7η αγωνιστική – 20η

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Κερατσίνι

ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου

ΑΟ Πανθηραϊκός – Εθνικός

Φωστήρας – ΑΠΟ Ακράτητος

Κηφισιά – ΑΣ Άνω Μεράς

8η αγωνιστική -21η

ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου

Κερατσίνι – Καλλιθέα

Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού

Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Πανθηραϊκός

ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας

Εθνικός – Κηφισιά

ΑΠΟ Ακράτητος – ΑΣ Άνω Μεράς

9η αγωνιστική – 22η

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Καλλιθέα

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Αγίων Αναργύρων

ΑΟ Πανθηραϊκός – Κερατσίνι

Φωστήρας – Ηλυσιακός

Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου

ΑΣ Άνω Μεράς – ΑΕ Μοσχάτου

Εθνικός – ΑΠΟ Ακράτητος

10η αγωνιστική – 23η

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου

Καλλιθέα – ΑΟ Πανθηραϊκός

ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Φωστήρας

Κερατσίνι – Κηφισιά

Ηλυσιακός – ΑΣ Άνω Μεράς

Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Ακράτητος

ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός

11η αγωνιστική – 24η

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – ΑΟ Πανθηραϊκός

Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού

Κηφισιά – Καλλιθέα

ΑΣ Άνω Μεράς – ΓΣ Αγίων Αναργύρων

ΑΠΟ Ακράτητος- Κερατσίνι

Εθνικός – Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Μοσχάτου

12η αγωνιστική – 25η

Φωστήρας – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου

ΑΟ Πανθηραϊκός – Κηφισιά

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Άνω Μεράς

Καλλιθέα – ΑΠΟ Ακράτητος

ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Εθνικός

Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου

Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

13η αγωνιστική – 26η

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Κηφισιά

ΑΣ Άνω Μεράς – Φωστήρας

ΑΠΟ Ακράτητος-ΑΟ Πανθηραϊκός

Εθνικός – Ερμής Κορυδαλλού

ΑΕ Μοσχάτου – Καλλιθέα

Θύελλα Καμαρίου – ΓΣ Αγίων Αναργύρων

Κερατσίνι -Ηλυσιακός

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική – 14η

Παλληνιακός – ΑΣ Ρόδος

Παναρκαδικός – ΑΣ Κόρινθος 2006

ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΟ Υπάτου

ΠΑΣ Κιθαιρών- Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός – ΑΕΚ Τρίπολης

Αήττητος Σπάτων – ΓΣ Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

2η αγωνιστική – 15η

Αιολικός – Παλληνιακός

ΑΣ Ρόδος – Παναρκαδικός

ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΠΑΣ Κιθαιρών

ΑΟ Υπάτου- Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων

ΑΕΚ Τρίπολης- ΓΣ Μαρκό

Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

3η αγωνιστική – 16η

Παλληνιακός – Παναρκαδικός

ΑΟ Νέας Αρτάκης -Αιολικός

ΠΑΣ Κιθαιρών -ΑΣ Ρόδος

Αήττητος Σπάτων -ΑΣ Κόρινθος 2006

ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Υπάτου

ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Αχαρναϊκός

4η αγωνιστική – 17η

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παλληνιακός

Παναρκαδικός – ΠΑΣ Κιθαιρών

Αιολικός – Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος – Αήττητος Σπάτων

ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΑΕΚ Τρίπολης

ΑΟ Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: ΓΣ Μαρκό

5η αγωνιστική – 18η

Παλληνιακός – ΠΑΣ Κιθαιρών

Αχαρναϊκός – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός

ΓΣ Μαρκό – Αιολικός

ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΣ Ρόδος

ΑΟ Υπάτου – ΑΣ Κόρινθος 2006

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

6η αγωνιστική – 19η

Αχαρναϊκός – Παλληνιακός

ΠΑΣ Κιθαιρών- Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΓΣ Μαρκό

Παναρκαδικός – ΑΕΚ Τρίπολης

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: ΑΣ Κόρινθος 2006

7η αγωνιστική – 20η

Παλληνιακός – Αήττητος Σπάτων

ΓΣ Μαρκό- Αχαρναϊκός

ΑΕΚ Τρίπολης – ΠΑΣ Κιθαιρών

Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Νέας Αρτάκης

ΑΟ Υπάτου – Παναρκαδικός

ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αιολικός

Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

8η αγωνιστική – 21η

ΓΣ Μαρκό – Παλληνιακός

Αήττητος Σπάτων – ΑΕΚ Τρίπολης

Αχαρναϊκός- Θύελλα Ραφήνας

ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Νέας Αρτάκης -ΑΣ Κόρινθος 2006

Αιολικός – ΑΣ Ρόδος

Ρεπό: Παναρκαδικός

9η αγωνιστική – 22η

Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης

Θύελλα Ραφήνας – ΓΣ Μαρκό

ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων

ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Παναρκαδικός – Αιολικός

Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών

10η αγωνιστική – 23η

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός

ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΟ Υπάτου

ΓΣ Μαρκό – ΑΣ Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός – ΑΣ Ρόδος

ΠΑΣ Κιθαιρών – Αιολικός

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παναρκαδικός

Ρεπό:Αήττητος Σπάτων

11η αγωνιστική – 24η

Παλληνιακός – ΑΟ Υπάτου

ΑΣ Κόρινθος 2006 – Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος – ΓΣ Μαρκό

Αιολικός – Αήττητος Σπάτων

Παναρκαδικός – Αχαρναϊκός

ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

12η αγωνιστική – 25η

ΑΣ Κόρινθος 2006 – Παλληνιακός

Θύελλα Ραφήνας – ΑΣ Ρόδος

ΑΕΚ Τρίπολης – Αιολικός

ΓΣ Μαρκό- Παναρκαδικός

Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Αχαρναϊκός – ΠΑΣ Κιθαιρών

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

13η αγωνιστική – 26η

ΑΣ Ρόδος – ΑΣ Κόρινθος 2006

Αιολικός – ΑΟ Υπάτου

Παναρκαδικός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΕΚ Τρίπολης

ΠΑΣ Κιθαιρών – ΓΣ Μαρκό

Αήττητος Σπάτων – Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παλληνιακός

7ος όμιλος

1η αγωνιστική – 14η

ΠΟ Η Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβί

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός

Ναύπλιο 2017- Θύελλα Πατρών

ΑΕ Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

2η αγωνιστική – 15η

Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΟ Η Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβί – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017

Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

3η αγωνιστική – 16η

ΠΟ Η Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων

Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβί

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Παναργειακός

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η αγωνιστική – 17η

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΠΟ Η Σπάρτη

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΕ Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Τσιλιβί – Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η αγωνιστική – 18η

ΠΟ Η Σπάρτη – Ναύπλιο 2017

ΑΕ Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβί

Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική – 19η

ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΟ Η Σπάρτη

Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός

Αστέρας Βλαχιώτη- Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου

7η αγωνιστική – 20η

ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανηλειακός – ΑΕ Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017

Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΟ Τσιλιβί – ΠΑΟ Βάρδας

8η αγωνιστική – 21η

Πανηλειακός – ΠΟ Η Σπάρτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος- Πανγυθεατικός

ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβί

Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική – 22η

ΠΟ Η Σπάρτη – Πανγυθεατικός

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός

Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Τσιλιβί – Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων

10η αγωνιστική – 23η

Θύελλα Πατρών – ΠΟ Η Σπάρτη

Πανγυθεατικός – Παναργειακός

Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβί

ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η αγωνιστική – 24η

ΠΟ Η Σπάρτη – Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

ΑΟ Τσιλιβί – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας

Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η αγωνιστική – 25η

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΟ Η Σπάρτη

Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβί

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΕ Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η αγωνιστική – 26η

ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβί

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός

Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΕ Ερμιονίδας

8ος όμιλος

1η αγωνιστική – 10η

Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής

Πανακρωτηριακός – Ηρόδοτος

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: ΑΟ Πόρου

2η αγωνιστική – 11η

ΑΟ Επισκοπής – Πανακρωτηριακός

ΑΟ Πόρου – Ατσαλένιος

ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός

Ρεπό: Γιούχτας

3η αγωνιστική – 12η

Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός

Γιούχτας – ΑΟ Πόρου

Ρεθυμνιακός – ΑΟ Επισκοπής

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ηρόδοτος

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

4η αγωνιστική – 13η

ΑΟ Επισκοπής – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΟ Πόρου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός

Γιούχτας – Ατσαλένιος

Ρεπό: Ηρόδοτος

5η αγωνιστική – 14η

Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Πανακρωτηριακός

Ηρόδοτος – ΑΟ Πόρου

Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

6η αγωνιστική – 15η

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Επισκοπής

Γιούχτας – Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Ρεπό: Πανακρωτηριακός

7η αγωνιστική – 16η

ΑΟ Επισκοπής – Γιούχτας

Πανακρωτηριακός – ΑΟ Πόρου

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ατσαλένιος

Ηρόδοτος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

8η αγωνιστική – 17η

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος

Γιούχτας – Πανακρωτηριακός

Ρεθυμνιακός – ΑΟ Πόρου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Επισκοπής

Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου

9η αγωνιστική – 18η

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεθυμνιακός – Γιούχτας

Ηρόδοτος – ΑΟ Επισκοπής

Ρεπό: Ατσαλένιος