ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
06:00ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
06:05ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
06:30ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:40ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
06:55ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
09:00ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
10:15ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
12:30ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
17:15ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
18:10Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:15ΑΡΗΣ – ΑΕΛ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
21:15ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:00ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
01:00ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
01:50ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
02:25ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
03:00ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:35ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:00ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
04:30ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
05:00ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
05:35ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00PAJANIMALS
07:25ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ – ΛΙΓΝΟΣ
12:00ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00AUTO MOTO ΕΡΤ
15:00FORMULA 1 – ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ): ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ
16:10FORMULA 1 – ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ): ΑΓΩΝΑΣ
18:10ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:15ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:50ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
19:00ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ – ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
19:30ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ – ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
22:00ΣΤΑ ΑΚΡΑ
23:00ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
23:45ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΑ
01:20ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
02:20ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ – ΛΙΓΝΟΣ
02:50ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
03:00ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
04:00ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
06:00PAJANIMALS
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00Πάτερ Ημών (Ε)
07:00Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00Φίλα Το Βάτραχό Σου – 1ος Κύκλος (Ε)
11:00Λίτσα.com – 1oς Κύκλος (Ε)
12:00My Way
13:00Ant1 News
13:45Εκείνες Κι Εγώ (Ε) – 1ος Κύκλος
14:35Εκείνες κι εγώ – 1ος κύκλος
15:3040 Κύματα (Ε)
16:30Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No3
20:00Ant1 News
21:00Ο Μάγος Του Ροζ
00:30Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:00Κόσμος Και Κοσμάκης
01:45Celebrity Travel
02:45Entourage – 4ος Κύκλος
03:00Το καφέ της Χαράς
03:15Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00Τα φιλαράκια
04:15Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30Τα Φιλαράκια (Ε)
05:00Έρωτας – κύκλος 1
05:15Έρωτας (Ε)
06:00Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
MEGA
MEGA – programma tv
06:20Λένη (Ε)
07:10Κρις Κρος (Ε)
07:50Γοργόνες (Ε)
08:40Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
16:30Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40Μ + Μ (Ε)
19:30Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20Το κόκκινο δωμάτιο
21:10Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:10Safe Sex (Ε)
00:00L.A.P.D. (Ε)
00:40Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
00:50Ίχνη (Ε)
01:20Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:40Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20Άφρικα (Ε)
02:50Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:00Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:30Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:40Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:10Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:30Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
04:40Η Δίψα (Ε)
05:00Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:10Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50Γη και Ουρανός (Ε)
STAR
STAR – προγραμμα τηλεορασης
06:15The Land Before Time
06:45Dinotrux
07:15Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45Ο Βασιλιάς Τζούλιαν – 2ος Κύκλος
08:15Tom & Jerry Kids
08:40Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00Η Μία Και Εγώ (Mia And Me)
09:30Η Μάσα Και Ο Αρκούδος – 3ος Κύκλος
10:00Baby Looney Tunes
10:30Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:50The Garfield Show
11:20Η Barbie Και Οι Τρεις Σωματοφύλακες (Barbie And The Three Musketeers) -B’ Mέρος
12:00Ben 10
12:30Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30Tom & Jerry Show
14:00Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00Star News
15:30Τα Φιλαράκια (Friends) – 9ος Κύκλος
16:00Τα φιλαράκια – 9ος κύκλος
16:30The Big Bang Theory – 9ος & 10ος Κύκλος
17:00The Big Bang Theory Κ10
17:30Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40Κυνηγώντας Το Πράσινο Διαμάντι (Romancing The Stone)
19:55Star News
21:00Φωνάζει Ο Κλέφτης
22:50Hitman: Εκτελεστής 47 (Hitman)
00:30Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
00:45Ζευγάρια Στα Βαθιά (Couples Retreat)
01:00Ζευγάρια Στα Βαθιά (Couples Retreat)
01:25Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
02:15Ζητείται Φιλόζωος (Must Love Dogs)
03:15Οι Υποψήφιοι (The Campaign)
03:30Οι Υποψήφιοι (The Campaign)
04:00Ζίνα
04:30Ζίνα (Xena: Warrior Princess) – 4oς Κύκλος
04:45Ζίνα (Xena: Warrior Princess) – 4oς Κύκλος
05:00Ζίνα (Xena: Warrior Princess) – 4oς Κύκλος
05:30Traction (Ε)
05:45Traction (Ε)
06:00Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) – 4ος Κύκλος
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:30TV Mall
07:00Η ‘Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00Μυστικά Και Λάθη (Ε)
09:00Μυστικά και Λάθη – κύκλος 1
10:00Πες Μου Ναι (Ε)
11:00Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
13:00Ειδήσεις
13:5060′ Ελλάδα, IV (Ε)
15:30Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο
15:45Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο
17:50Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30Χόμπιτ: Η Μάχη Των Πέντε Στρατών (The Hobbit: The Battle Of The Five Armies)
00:30Be Cool
01:30Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:20Ξέχασέ Με (Ε)
02:4010η Εντολή, Ι (Ε)
03:20Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:30Κόκκινος κύκλος
03:40Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:20Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00Εικόνες, ΙV (Ε)
05:10Εικόνες, I (Ε)
05:50Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00Καλημέρα
10:00Ακραίως
12:00Ελληνικό Πρόγραμμα
13:00Goal Χωρίς Σύνορα
14:00Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30Μανταλένα
16:15It’s Your Life
17:15Δελτίο Στη Νοηματική
17:30Kara Sevda – 2ος Κύκλος
19:45Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00Jack Reacher: Ποτέ Μη Γυρίζεις Πίσω (Jack Reacher: Never Go Back )
23:45Παγιδευμένοι (Eagle Eye)
00:00Παγιδευμένοι (Eagle Eye)
02:00Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
02:15Σκάσε & Κολύμπα
03:45Happy Traveller (Ε)
04:00Hemlock Grove – 2oς Κύκλος
04:45It’s Your Life (Ε)
05:30Ενημερωτική Εκπομπή (Ε)
06:00Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:30Close UpBiography- Celebrity / Entertainment 2011-2015
07:00Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00Η Αγορά Σήμερα
10:00Δημοπρασίες
11:00Η αγορά σήμερα
12:00Μπρούσκο (Ε)
13:00Γεύσεις Και Οίνος
14:00Η Αγορά Σήμερα
15:00Δημοπρασίες
16:00Δημοπρασίες
17:00Δημοπρασίες
18:30Άγγιγμα Ψυχής
19:15Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00Μπρούσκο
22:00Κλήρωση Τζόκερ
22:10Το Φιλί Της Ζωής
00:00Mayday (Ε)
00:30Η αγορά σήμερα
01:00Φυγόκεντρος (Ε)
02:00Vice (Ε)
02:30Mayday
03:00Mayday (Ε)
03:30Φιλί ζωής
04:00Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30Φιλί ζωής
05:00Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45Close Up (Ε)
06:00Κλεμμένη Ζωή (Ε)
Epsilon TV
Epsilon TV – programma tv
06:00Project Runway – 13oς Κύκλος
07:00Σαββατοκύριακο Παντού
11:00Παιδιά Από Σπίτι
14:30E News
14:45Κορίτσια Από Σπίτι (Uptown Girls)
16:45E News Στη Νοηματική
17:00Οι Μνηστήρες Της Πηνελόπης
18:55Live News Weekend
20:00Διπλοπενιές
21:45Ψάχνοντας Τη Χώρα Του Ποτέ (Finding Neverland)
00:00Ναυάγιο Στην Παράνοια (Τriangle)
00:15Criminal Minds – 4ος Κύκλος
01:15Criminal Minds – 4ος Κύκλος
02:15Criminal Minds – 4ος Κύκλος
03:15Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
04:15Έξυπνη Ζωή (Ε)
05:00Circo (E)
06:00Project Runway – 13oς Κύκλος
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΡΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:00ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00Ο DVORÁK ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ
10:30ALLERT3
11:00ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
11:30ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00BORDERS
17:00ALLERT3
17:30ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
18:00ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30ΧΑΝΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΝΤΕΡΣΕΝ
21:30ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00VOLUME
01:00BORDERS
02:00ΧΑΝΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΝΤΕΡΣΕΝ
03:00Ο ΦΑΡΟΣ
04:00Ο ΦΑΡΟΣ
05:00ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30DRAKE AND JOSH
07:00BIG TIME RUSH
07:30KID E CATS
08:00Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30TEAM UMIZOOMI
09:00PAW PATROL
09:30Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00RUSTY RIVETS
10:30ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30KUU KUU HARAJUKU
12:00LEGO FRIENDS
12:30ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30WINX
14:00REGAL ACADEMY
14:30ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00HUNTER STREET
16:30ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00PAW PATROL
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00LIAR, LIAR, VAMPIRE
21:30Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30HUNTER STREET
00:00DRAKE AND JOSH
00:40DRAKE AND JOSH
01:00BIG TIME RUSH
01:25VICTORIOUS
01:50ICARLY
02:15ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05THE THUNDERMANS
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35THE TROOP
06:00DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ
12:00ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
14:30Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:00ΚΥΚΛΑΔΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
16:30ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00ΔΙΑΒΑΤΑΡΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ
18:30ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ : ΣΧΕΔΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
20:30ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00ΑΠ’ ΤΟ ΧΙΟΝΙ
23:30ΟΠΕΡΑ
00:30ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
02:00ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
06:30DRAKE AND JOSH
07:00BIG TIME RUSH
07:30KID E CATS
08:00Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30TEAM UMIZOOMI
09:00PAW PATROL
09:30Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00RUSTY RIVETS
10:30ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30KUU KUU HARAJUKU
12:00LEGO FRIENDS
12:30ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30WINX
14:00REGAL ACADEMY
14:30ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00HUNTER STREET
16:30ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00PAW PATROL
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00LIAR, LIAR, VAMPIRE
21:30Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30HUNTER STREET
00:00DRAKE AND JOSH
00:40DRAKE AND JOSH
01:00BIG TIME RUSH
01:25VICTORIOUS
01:50ICARLY
02:15ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05THE THUNDERMANS
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35THE TROOP
06:00DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00Ειδήσεις ζωντανά
06:30Counting the Cost
07:00Ειδήσεις ζωντανά
07:30Γούκαν: Το Πείραμα Δημοκρατίας της Κίνας
08:00Ειδήσεις ζωντανά
08:30Άνθρωποι και εξουσία
09:00Οι Δρόμοι της Δουλείας
10:00Ειδήσεις ζωντανά
10:30Μέσα στο θέμα
11:00Ειδήσεις ζωντανά
11:30Μιλώντας στο Al Jazeera
12:00Ειδήσεις ζωντανά
12:30Viewfinder
13:00Η ώρα των ειδήσεων
14:00Ειδήσεις ζωντανά
14:30Μέσα στο θέμα
15:00Ο Κόσμος του Al Jazeera: Οι Βοσκοί της Κοιλάδας της Ιορδανίας
16:00Η ώρα των ειδήσεων
17:00Ειδήσεις ζωντανά
17:30Δημοσιεύσεις
18:00Newsgrid
19:00Ειδήσεις ζωντανά
19:30Ανατολή 101
20:00Ειδήσεις ζωντανά
20:30Μέσα στο θέμα
21:00Η ώρα των ειδήσεων
22:00Ειδήσεις ζωντανά
22:30Μιλώντας στο Al Jazeera
23:00Η υγεία του κόσμου
00:00Η ώρα των ειδήσεων
01:00Ειδήσεις ζωντανά
01:30Μάρτυρας
02:00Η ώρα των ειδήσεων
03:00Ειδήσεις ζωντανά
03:30Μέσα στο θέμα
04:00Ο Κόσμος του Al Jazeera: Οι Βοσκοί της Κοιλάδας της Ιορδανίας
05:00Η ώρα των ειδήσεων
06:00Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00Τα νέα του BBC World
06:30Κλικ
07:00Τα νέα του BBC World
07:30TBA
08:00Τα νέα του BBC World
08:30Vice News This Week
09:00Τα νέα του BBC World
09:30Ταξιδεύοντας
10:00Τα νέα του BBC World
10:10Η εβδομάδα στον κόσμο
10:30TBA
11:00Τα νέα του BBC World
11:10Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
12:00Τα νέα του BBC World
12:10TBA
13:00Τα νέα του BBC World
13:10Η εβδομάδα στον κόσμο
13:30TBA
14:00Τα νέα του BBC World
14:10Η εβδομάδα στον κόσμο
14:30Βραδιά ειδήσεων
15:00Τα νέα του BBC World
15:30Ταξιδεύοντας
16:00Τα νέα του BBC World
16:15Τα σπορ σήμερα
16:30Κλικ
17:00Τα νέα του BBC World
17:30Ιστορίες συγγραφέων
18:00Τα νέα του BBC World
18:10TBA
19:00Τα νέα του BBC World
19:30Βραδιά ειδήσεων
20:00Τα νέα του BBC World
20:30TBA
21:00Τα νέα του BBC World
21:15Τα σπορ σήμερα
21:30Vice News This Week
22:00Τα νέα του BBC World
22:10Η εβδομάδα στον κόσμο
22:30TBA
23:00Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30Ιστορίες συγγραφέων
00:00Τα νέα του BBC World
00:10TBA
01:00Ημέρα ειδήσεων
01:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45Τα σπορ σήμερα
02:00Ημέρα ειδήσεων
02:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45Τα σπορ σήμερα
03:00Ημέρα ειδήσεων
03:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45Τα σπορ σήμερα
04:00Τα νέα του BBC World
04:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45Τα σπορ σήμερα
05:00Τα νέα του BBC World
05:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45Τα σπορ σήμερα
06:00Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
06:00Bloomberg: Μεγάλες Αποφάσεις
06:30Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
08:00Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
08:30Bloomberg Commodities Edge
09:00Bloomberg ETF IQ
09:30Παγκόσμια επιχείρηση
10:00Bloomberg: Μεγάλες Αποφάσεις
10:30Ηγέτες με την Lacqua
11:00Τα Καλύτερα του Bloomberg
12:00Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
12:30Bloomberg Commodities Edge
13:00Τεχνολογία στο Bloomberg
14:00Bloomberg Businessweek
15:00Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
15:30Bloomberg: Μεγάλες Αποφάσεις
16:00Τα Καλύτερα του Bloomberg
17:00Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ4
17:30Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
18:00Bloomberg Commodities Edge
18:30Bloomberg ETF IQ
19:00Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
19:30Ηγέτες με την Lacqua
20:00Bloomberg: Μεγάλες Αποφάσεις
20:30Bloomberg Businessweek
21:00Bloomberg Commodities Edge
21:30Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ4
22:00Τα Καλύτερα του Bloomberg
23:00Bloomberg Businessweek
00:00Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00Ξημερώνει στην Ασία
04:00Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:35Η δικαστής Τζούντι Κ13
07:00Η δικαστής Τζούντι Κ12
07:25Η δικαστής Τζούντι Κ12
07:50Η δικαστής Τζούντι Κ12
08:15Η δικαστής Τζούντι Κ12
08:40Άμεση ανταπόκριση Κ7
09:05Άμεση ανταπόκριση Κ7
09:30Σχολή επικίνδυνων οδηγών Κ1
10:20Απίστευτες θεραπείες Κ1
10:45Απίστευτες θεραπείες Κ1
11:1025χρονος Ασθενής με Πάρκινσον
12:00Περιπολία στους Δρόμους Κ2
12:50Θαλάσσια περιπολία Κ5
13:15Θαλάσσια περιπολία Κ5
13:40Cash and Cari Κ3
14:05Cash and Cari Κ1
14:30Η Δικαστής Τζούντι Κ14
14:55Η Δικαστής Τζούντι Κ14
15:20Η Δικαστής Τζούντι Κ14
15:45Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:10Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35Medical Detectives Κ6
17:00Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
17:25Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
17:50Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
18:15Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
18:40Φονική ταχύτητα Κ2
19:05Φονική ταχύτητα Κ2
19:30Θαλάσσια περιπολία Κ5
19:55Θαλάσσια περιπολία Κ5
20:20Σχολή επικίνδυνων οδηγών Κ1
21:10Γραμμένα με αίμα Κ1
22:00Η Φωνή ενός Κατά Συρροή Δολοφόνου Κ2
22:50Θανάσιμες φήμες Κ1
23:40Θανάσιμες φήμες Κ1
00:30Συζυγικά Μαχαιρώματα Κ2
01:20Συζυγικά Μαχαιρώματα Κ2
02:10Μέσα στο θέμα – Εγκλήματα Κ1
03:00Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
03:25Η Φωνή ενός Κατά Συρροή Δολοφόνου Κ2
04:15Θαλάσσια περιπολία Κ5
04:40Θαλάσσια περιπολία Κ5
05:05Σχολή επικίνδυνων οδηγών Κ1
05:50Εφιάλτης στο ενοίκιο Κ1
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
06:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
06:30Πρωτοπόροι
07:00Managing Asia
07:30Στην κόψη
08:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
08:30Πρωτοπόροι
09:00Τζόελ Όστιν
09:30Απαντήσεις με τον Μπέιλες Κόνλεϊ
10:00Ενορία σε επαφή
10:30Η ενορία της νέας δημιουργίας με τον Τζόσεφ Πρινς
11:00Managing Asia
11:30Στην κόψη
12:00Mobil 1 The Grid
12:30Gillette World Sports
13:00CNBC Αθλητικά
15:00Gillette World Sports
15:30Mobil 1 The Grid
16:00Managing Asia
16:30Στην κόψη
17:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
17:30Πρωτοπόροι
18:00Meet the press
19:00Managing Asia
19:30Στην κόψη
20:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
20:30Πρωτοπόροι
21:00Meet the press
22:00΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:00Περιληπτικά
02:00Asia Squawk Box
05:00Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Οι αγκομαχητές των δρόμων
07:45Ο μάγος του Οζ: Η επιστροφή της Ντόροθι
09:20An American Girl: Lea to the Rescue
11:00Η νύχτα των καταραμένων
12:30Χορωδία
14:15Η παράξενη ζωή του Τίμοθι Γκριν
16:10Πουθενα χωρις την κόρη μου
18:20Επιστροφή στο Cold Mountain
21:00Το τελευταίο σημείωμα
23:10Χωρίς ίχνη
01:10Θύμα απάτης
02:45Ένοπλη απάντηση
04:20The boy
06:00I believe in miracles
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:15Ο θάνατος σου πάει πολύ
08:00Ενώ εσύ κοιμόσουν
09:45Yogananda: Το ταξίδι της αφύπνισης
11:20Sweet Charity
13:50E.T.: Ο εξωγήινος
16:00Ανεμοδαρμένα ύψη
18:00Τα παραμύθια του Άντερσεν
20:00Hanna
22:00Σαχάρα
00:10Η μέθοδος της αράχνης
02:00Tanna
03:45Ένας Αμερικανός λυκάνθρωπος στο Λονδίνο
05:30Παράδοξη ευτυχία
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:05Η κυρία του κυρίου
07:25Ο Δήμος από τα Τρίκαλα
09:00Κατάχρησις εξουσίας
10:55Ο φαντασμένος
12:40Ο σκληρός άνδρας
14:05Ό,τι λάμπει είναι χρυσός
15:40Ο άνθρωπος που γύρισε από τα πιάτα
17:05Η θυρωρίνα
18:45Θέμα Συνειδήσεως
20:25Οι κληρονόμοι
22:00Η νεράιδα και το παλικάρι
23:50Τώρα θέλω τώρα
01:35Πρέπει να τα παντρέψουμε
02:50Πολύ αργά για δάκρυα
04:25Ο επαναστάτης Ποπολάρος
06:00Όλγα, αγάπη μου
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00Battlestar Galactica – 1ος κύκλος
07:00A family tale Κ1
08:05Επικίνδυνες Αποστολές Κ3
09:00Cheers Κ8
09:30Cheers Κ8
10:00The Durrells Κ3
11:00The Durrells Κ3
12:00Battlestar Galactica – 1ος κύκλος
13:00Salvation Κ2
14:00A family tale Κ1
15:05The Heart Guy Κ2
16:00The Heart Guy Κ2
17:00The Heart Guy Κ2
18:00The Heart Guy Κ2
19:00The Heart Guy Κ2
20:10Victoria Κ2
21:15Mildred Pierce
23:10Heathers Κ1
01:00Jamestown Κ2
02:00Salvation Κ2
03:00Επικίνδυνες Αποστολές Κ3
04:00Orphan Black Κ5
05:00Γραφείο Κηδειών Φίσερ Κ5
06:00Mildred Pierce
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη – Αταλάντα
09:00Ποδόσφαιρο: Έβερτον – Χάντερσφιλντ
11:15Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Μπόρνμουθ
13:30Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Νιουκάστλ
15:30Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ Σίτι – Άρσεναλ (Ζ)
17:30UEFA Nations League 2018-19
18:00Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Τότεναμ (Ζ)
20:00Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
22:00Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ Σίτι – Άρσεναλ
00:00Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Τότεναμ
01:55UEFA Champions League 2018-19 – Στιγμιότυπα
02:25UEFA Champions League 2018-19 – Στιγμιότυπα
02:55Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ – Ερυθρός Αστέρας
04:50Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – programma tv
06:35Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Λεγανές
08:45Ποδόσφαιρο: Ράγιο Βαγιεκάνο – Μπιλμπάο
11:00Ποδόσφαιρο: Θέλτα – Ατλέτικο Μαδρίτης
13:00Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Βαλένθια (Ζ)
15:00Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Λεγανές
17:15Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Εσπανιόλ (Ζ)
19:15Στιγμιότυπα
19:30Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Ουέσκα (Ζ)
21:30Στιγμιότυπα
21:45Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Σεβίλη (Ζ)
23:45Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Βαλένθια
01:45Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Εσπανιόλ
03:45Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
04:45Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2018-19
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:30Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης
08:40UEFA Champions League 2018-19 – Στιγμιότυπα
09:20UEFA Champions League 2018-19 – Στιγμιότυπα
10:05Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Γκλάντμπαχ
12:15Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ
14:25Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Μπάγερν Μονάχου
16:30Ποδόσφαιρο: Λειψία – Φορτούνα Ντίσελντορφ (Ζ)
18:30Στιγμιότυπα
19:00Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου (Ζ)
21:00Ποδόσφαιρο: Λειψία – Φορτούνα Ντίσελντορφ
23:00Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου
01:00Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Μπάγερν Μονάχου
02:55Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης
04:50Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι – Κολονία
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
07:10FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
07:55Μπάσκετ: Ουσάκ – Φενέρμπαχτσε
10:05Μπάσκετ: ΑΕΚ – Λαύριο MEGABOLT
12:30Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
13:40FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
14:20Μπάσκετ: Ουσάκ – Φενέρμπαχτσε
16:30Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
17:45Μπάσκετ: Γ. Μίστικς – Ατλάντα Ντριμ
20:00Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Τόφας
22:00Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
23:00Sports Classics: ESPN Nine for IX
00:00Μπάσκετ: Σιάτλ Στορμ – Φ. Μέρκιουρι (Ζ)
02:30Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Τόφας
04:30FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
05:00Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
06:00Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:15WRC 2018
07:25RBAR 2018
08:40Moto3 2018
10:10Moto2 2018
11:40MotoGP 2018
13:15GP Confidential 2018
14:00Formula 1 2018 – Grand Prix Ιταλίας
15:45Formula 1 2018 – Grand Prix Ιταλίας (Ζ)
18:30RBAR 2018
19:45WRC 2018
21:00Formula 1 2018 – Grand Prix Ιταλίας
23:40Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2018
00:50Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2018
02:45Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2018
04:55NASCAR Decades: 80’s
06:00RBAR 2018 – Magazine
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Βόλεϊ: Μπούρσα – Ολυμπιακός
08:50Τένις: 2018 ATP Masters 1000
10:05Τένις: 2018 ATP Masters 1000
11:20Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν
13:05Beach Volley: FIVB 2018 – Τελικοί
14:20Beach Volley: FIVB 2018 – Τελικοί
15:35Sports Classics: XTERRA Adventure Series 2018
16:20Sports Classics: XTERRA Adventure Series 2018
17:00Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2018
17:45Beach Volley: FIVB 2018
19:00Τένις: 2018 ATP Masters 1000
20:15Χάντμπολ: Μαγδεβούργο – Λειψία
22:00Τένις: Σιμόνα Χάλεπ – Κίκι Μπέρτενς
00:30Sports Classics: 2018 Outdoor Specials
01:00Πυγμαχία: KOTV 2018
01:45Beach Volley: FIVB 2018
03:00Τένις: 2018 ATP Masters 1000
04:15Χάντμπολ: Μαγδεβούργο – Λειψία
06:00Βόλεϊ: Ολυμπιακός – Μπούρσα
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00Ειδήσεις στην DW
06:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15DocFilm
07:00Ειδήσεις στην DW
07:05Συνέντευξη
07:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
07:30Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
08:00Ειδήσεις στην DW
08:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
08:15Η Ευρώπη Δίνει Συναυλία
09:00Ειδήσεις στην DW
09:05Η Πίστη Μετράει – Εκκλησιαστική Εκπομπή
09:30Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
10:00Ειδήσεις στην DW
10:05Συνέντευξη
10:15DocFilm
11:00Ειδήσεις στην DW
11:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
11:30Τέχνες. 21 – Μαγκαζίνο Τέχνης
12:00Ειδήσεις στην DW
12:15DocFilm
13:00Ειδήσεις στην DW
13:15Συνέντευξη
13:30Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
14:00Ειδήσεις στην DW
14:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
14:30Η Πίστη Μετράει – Εκκλησιαστική Εκπομπή
15:00Ειδήσεις στην DW
15:15Συνέντευξη
15:30Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
16:00Ειδήσεις στην DW
16:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
17:00Ειδήσεις στην DW
17:15DocFilm
18:00Ειδήσεις στην DW
18:15DocFilm
19:00Ειδήσεις στην DW
19:15Κίνο – Κινηματογραφικό Μαγκαζίνο
19:30Η Πίστη Μετράει – Εκκλησιαστική Εκπομπή
20:00Ειδήσεις στην DW
20:15Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
20:30Τέχνες. 21 – Μαγκαζίνο Τέχνης
21:00Ειδήσεις στην DW
21:15Η Ευρώπη Δίνει Συναυλία
22:00Ειδήσεις στην DW
22:15DocFilm
23:00Ειδήσεις στην DW
23:15Συνέντευξη
23:30Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
00:00Ειδήσεις στην DW
00:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
00:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
01:00Ειδήσεις στην DW
01:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
01:30Ταξιδιωτικός Οδηγός
02:00Ειδήσεις στην DW
02:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
02:30Ζώνη Συγκρούσεων – Αντιμέτωποι με τους Ισχυρούς
03:00Ειδήσεις στην DW
03:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
03:30Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
04:00Ειδήσεις στην DW
04:05Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
04:15DocFilm
05:00Ειδήσεις στην DW
05:05Γερμανικό Πρωτάθλημα
05:15Sarah’s Music – Σύγχρονη Κλασική Μουσική
05:30Ταξιδιωτικός Οδηγός
06:00Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00Euronews Week-End
06:15Euronews Week-End
06:25Euronews Week-End
06:35Euronews Week-End
06:50Euronews Week-End
07:00Euronews Week-End
07:15Euronews Week-End
07:25Euronews Week-End
07:40Euronews Week-End
07:50Euronews Week-End
08:00Euronews Week-End
08:15Euronews Week-End
08:25Euronews Week-End
08:40Euronews Week-End
08:50Euronews Week-End
09:00Euronews Week-End
09:15Euronews Week-End
09:25Euronews Week-End
09:40Euronews Week-End
09:50Euronews Week-End
10:00Euronews Week-End
10:25Euronews Week-End
10:35Euronews Week-End
10:45Euronews Week-End
11:00Euronews Week-End
11:10Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
11:20EURONEWS WEEKEND
11:30Euronews Week-End
11:45Euronews Week-End
12:00Euronews Week-End
12:15Euronews Week-End
12:25Euronews Week-End
12:35Euronews Week-End
12:45Euronews Week-End
13:00Euronews Week-End
13:15Euronews Week-End
13:25Euronews Week-End
13:35Euronews Week-End
13:45Euronews Week-End
14:00Euronews Week-End
14:15Euronews Week-End
14:30Euronews Week-End
14:45Euronews Week-End
15:00Euronews Week-End
15:15Euronews Week-End
15:35Euronews Week-End
15:45Euronews Week-End
16:00Euronews Week-End
16:20Euronews Week-End
16:30Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
16:40EURONEWS WEEKEND
17:00Euronews Week-End
17:15Euronews Week-End
17:35Euronews Week-End
17:45Euronews Week-End
18:00Euronews Week-End
18:15Euronews Week-End
18:30Euronews Week-End
18:45Euronews Week-End
19:00Euronews Week-End
19:15Euronews Week-End
19:35Euronews Week-End
19:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
20:00PRIME EDITION WEEKEND
20:15Prime Edition Week-End
20:30Prime Edition Week-End
20:45Prime Edition Week-End
21:00Prime Edition Week-End
21:15Prime Edition Week-End
22:00Prime Edition Week-End
22:15Prime Edition Week-End
22:30Prime Edition Week-End
22:45Prime Edition Week-End
23:00Prime Edition Week-End
23:15Prime Edition Week-End
23:30Prime Edition Week-End
23:45Prime Edition Week-End
00:00Prime Edition Week-End
00:20Prime Edition Week-End
00:35Prime Edition Week-End
00:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00PRIME EDITION
01:15Prime Edition
01:30Prime Edition
01:45Prime Edition
02:00LATE EDITION
02:15Late Edition
02:30Late Edition
03:00Late Edition
03:15Late Edition
03:35Late Edition
04:00Late Edition
04:15Late Edition
04:30Late Edition
04:45Late Edition
05:00ALL NEWS EDITION
05:15All News Edition
05:30All News Edition
05:45All News Edition
06:00All News Edition
FOX
FOX – programma tv
06:00ARRESTED DEVELOPMENT 5Κωμική Σειρά – Επεισ. 3
06:25THE SIMPSONS 23
06:45THE SIMPSONS 23
07:05THE SIMPSONS 23
07:10THE SIMPSONS 23
07:30THE SIMPSONS 23
07:50THE SIMPSONS 23
07:55THE SIMPSONS 23
08:15THE SIMPSONS 23
08:35SUITS 3
08:40SUITS 3
09:20SUITS 3
09:25SUITS 3
10:05SUITS 3
10:10SUITS 3
10:50SUITS 3
10:55SUITS 3
11:40SUITS 3
12:25ELEMENTARY 6
12:30ELEMENTARY 6
13:10GHOSTED
13:30THE SIMPSONS 24
13:35THE SIMPSONS 24
13:55MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
14:35MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
14:40MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
15:20HOW I MET YOUR MOTHER 7
15:40HOW I MET YOUR MOTHER 7
15:45HOW I MET YOUR MOTHER 7
16:05HOW I MET YOUR MOTHER 7
16:25HOW I MET YOUR MOTHER 7
16:50HOW I MET YOUR MOTHER 7
17:10EMPIRE 4
17:55CRIMINAL MINDS 13
18:40GHOSTED
19:00FRIENDS 5
19:05FRIENDS 5
19:25FRIENDS 5
19:50FRIENDS 5
20:10FRIENDS 5
20:35FRIENDS 5
21:00GHOSTED
21:20ARRESTED DEVELOPMENT 5
21:509-1-1
22:35CRIMINAL MINDS 13
23:20THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
00:15THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
01:20THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
02:20CRIMINAL MINDS 10
03:00CRIMINAL MINDS 10
03:05CRIMINAL MINDS 10
03:45CRIMINAL MINDS 11
04:25CRIMINAL MINDS 11
04:30CRIMINAL MINDS 11
05:10CRIMINAL MINDS 11
05:15CRIMINAL MINDS 11
06:00MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
FOXlife
FOXlife – programma tv
06:00ONCE UPON A TIME 7Δραματική Σειρά – Επεισ. 2
06:40JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
06:50SCANDAL 3
07:10SCANDAL 3
07:35SCANDAL 3
07:50SCANDAL 3
08:20SCANDAL 3
08:35SCANDAL 3
09:00SCANDAL 3
09:15SCANDAL 3
09:50SCANDAL 3
10:00SCANDAL 3
10:35PROJECT RUNWAY 16
10:45PROJECT RUNWAY 16
11:15STITCHERS 3
11:30STITCHERS 3
12:00THIS IS US 2
12:10THIS IS US 2
12:45CASTLE 6
13:00CASTLE 6
13:30CASTLE 6
13:40CASTLE 6
14:10CASTLE 6
14:25CASTLE 6
14:55CASTLE 6
15:10CASTLE 6
15:40CASTLE 6
15:50CASTLE 6
16:25MARVEL’S CLOAK & DAGGER
16:35MARVEL’S CLOAK & DAGGER
17:10GREY’S ANATOMY 14
17:20GREY’S ANATOMY 14
17:55GREY’S ANATOMY 14
18:05GREY’S ANATOMY 14
18:40GREY’S ANATOMY 14
18:50GREY’S ANATOMY 14
19:25GREY’S ANATOMY 14
19:35GREY’S ANATOMY 14
20:10GREY’S ANATOMY 14
20:20GREY’S ANATOMY 14
21:00SCANDAL 7
21:45SCANDAL 7
21:50SCANDAL 7
22:35QUANTICO 3
23:20MARVEL’S CLOAK & DAGGER
00:05THIS IS US 2
00:50STITCHERS 3
01:35BONES 6
02:20BONES 6
03:00CASTLE 6
03:05CASTLE 6
03:45CASTLE 6
04:30CASTLE 6
05:10ONCE UPON A TIME 7
05:15ONCE UPON A TIME 7
06:00JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00Σχεδιαστές
06:25Άνθρωποι της Μόδας
06:30Σχεδιαστές
06:55Εβδομάδα Μόδας
07:00Model Talks
07:25Άνθρωποι της Μόδας
07:30Make-Up
07:55Εβδομάδα Μόδας
08:00Άσκηση
08:25Άνθρωποι της Μόδας
08:30Άσκηση
08:55Εβδομάδα Μόδας
09:00Lily Aldridge Special
09:25Άνθρωποι της Μόδας
09:30Lily Aldridge Special
09:55Εβδομάδα Μόδας
10:00Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
10:25Άνθρωποι της Μόδας
10:30Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
10:55Εβδομάδα Μόδας
11:00Παιδική μόδα
11:25Άνθρωποι της Μόδας
11:30Παιδική μόδα
11:55Εβδομάδα Μόδας
12:00Fashion Flix
12:25Άνθρωποι της Μόδας
12:30Fashion Flix
12:55Εβδομάδα Μόδας
13:00Chanel Special
13:25Άνθρωποι της Μόδας
13:30Chanel Special
13:55Εβδομάδα Μόδας
14:00Με προορισμό τη μόδα
14:25Άνθρωποι της Μόδας
14:30Με προορισμό τη μόδα
14:55Εβδομάδα Μόδας
15:00Νύφες
15:25Άνθρωποι της Μόδας
15:30Νύφες
15:55Εβδομάδα Μόδας
16:00Εφηβική μόδα
16:25Άνθρωποι της Μόδας
16:30Εφηβική μόδα
16:55Εβδομάδα Μόδας
17:00Love Magazine Special
17:25Άνθρωποι της Μόδας
17:30Love Magazine Special
17:55Εβδομάδα Μόδας
18:00Σχεδιαστές
18:25Άνθρωποι της Μόδας
18:30Σχεδιαστές
18:55Εβδομάδα Μόδας
19:00Κορυφαία μοντέλα
19:25Άνθρωποι της Μόδας
19:30Κορυφαία μοντέλα
19:55Εβδομάδα Μόδας
20:00Αριστουργήματα
20:25Άνθρωποι της Μόδας
20:30Αριστουργήματα
20:55Εβδομάδα Μόδας
21:00Taylor Hill Special
21:25Άνθρωποι της Μόδας
21:30Taylor Hill Special
21:55Εβδομάδα Μόδας
22:00FTV Fresh
22:30FTV Fresh
22:55Πάρτι Μόδας
23:00Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
23:30Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
23:55Πάρτι Μόδας
00:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
00:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
00:55Πάρτι Μόδας
01:00Μπικίνι
01:30Μπικίνι
01:55Πάρτι Μόδας
02:00Fashion Flix
02:30Fashion Flix
02:55Πάρτι Μόδας
03:00Σχεδιαστές
03:30Σχεδιαστές
03:55Πάρτι Μόδας
04:00Κορυφαία μοντέλα
04:30Κορυφαία μοντέλα
04:55Πάρτι Μόδας
05:00Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
05:30Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
05:55Πάρτι Μόδας
06:00Σχεδιαστές
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00Νέα
06:10Επανεξέταση
06:30Νέα
06:40Πρόσβαση στην Ασία
06:50Μόδα
07:00Νέα
07:15Σπορ
07:20Down to Earth
07:30Νέα
07:45Τεχνολογία 24
08:00Νέα
08:15Σπορ
08:20Γαλλικοί Δεσμοί
08:30Νέα
08:45Η Γαλλία στο Επίκεντρο
09:00Νέα
09:10Σπορ
09:15Encore
09:30Νέα
09:40Σε όλη την Αφρική
09:50Οι Παρατηρητές
10:00Νέα
10:15Σπορ
10:20Μόδα
10:30Νέα
10:45Το 51 τοις Εκατό
11:00Νέα
11:10Ρεπόρτερς
11:30Νέα
11:40Συνέντευξη
11:50Βρίσκεστε Εδώ
12:00Νέα
12:15Σε όλη την Αφρική
12:30Νέα
12:45Encore
13:00Νέα
13:15Άνθρωποι και Κέρδη
13:30Νέα
13:45Τεχνολογία 24
14:00Νέα
14:15Οι Παρατηρητές
14:20Down to Earth
14:30Νέα
14:45Το 51 τοις Εκατό
15:00Νέα
15:15Γαλλικοί Δεσμοί
15:20Μόδα
15:30Νέα
15:45Η Γαλλία στο Επίκεντρο
16:00Νέα
16:15Ρεπόρτερς
16:30Νέα
16:45Encore
17:00Νέα
17:10Μιλάμε για την Ευρώπη
17:30Νέα
17:40Μιλάμε για την Ευρώπη
18:00Νέα
18:15Σε όλη την Αφρική
18:30Νέα
18:45Συνέντευξη
19:00Νέα
19:10Ρεπόρτερς
19:30Νέα
19:40Τεχνολογία 24
19:50Γαλλικοί Δεσμοί
20:00Νέα
20:15Άνθρωποι και Κέρδη
20:30Νέα
20:45Encore
21:00Νέα
21:15Αθλητική Κυριακή
21:30Νέα
21:45Οι Παρατηρητές
21:50Βρίσκεστε Εδώ
22:00Νέα
22:10Επανεξέταση
22:30Νέα
22:40Η Γαλλία στο Επίκεντρο
22:50Down to Earth
23:00Νέα
23:15Σε όλη την Αφρική
23:30Νέα
23:45Το 51 τοις Εκατό
00:00Νέα
00:10Αθλητική Κυριακή
00:20Βρίσκεστε Εδώ
00:30Νέα
00:40Συνέντευξη
00:50Μόδα
01:00France 24
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00Top 15 International
07:00Top 15 GR
08:00Weekend Hits Chart
10:00Dance Hits Top 15
11:00Your Choice Charts
12:00Top 15 GR
13:00Flashback Hits
14:00Top 15 International
15:00Hollywood Hits
16:00Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00Your Choice Charts
18:00Weekend Hits Chart
20:00Top 15 GR
21:00Upcoming Hits
22:00Top 15 International
23:00Dance Hits Top 15
00:00The Daily Feel Good Chart
02:00Love Songs Countdown
03:00Top 15 International
04:00Top 15 GR
05:00Flashback Hits
06:00Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – προγραμμα τηλεορασης
06:15ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΡΙΟΓΑΤΕΣNat Geo Wild HD
07:00Αγρια Αυστραλία με τον Ray Mears
07:25Αγρια Αυστραλία με τον Ray Mears
07:50GRIZZLY EMPIRE
08:40Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΛΙΟΝΤΑΡΙΟΥ
09:25ΖΩΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2017
10:15LION VS. GIRAFFE
11:05GRIZZLY EMPIRE
11:55Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΛΙΟΝΤΑΡΙΟΥ
12:40ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
13:25MAN V. ANIMAL
13:50MAN V. ANIMAL
14:15ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
15:05Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ ΤΟΥ ΒΑΛΤΟΥ
15:50ORIGINAL FIGHT CLUB
16:35Η ΧΑΜΕΝΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
17:25Αγρια Ιαπωνία: Οι Πίθηκοι του Χιονιού
18:10AMAZON UNDERWORLD
19:00Η ΟΜΟΡΦΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: ΥΠΑΙΘΡΟΣ 3
19:50Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
20:35Big Fish: Η Επίθεση του Σφυροκέφαλου
21:25Η ΟΜΟΡΦΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: ΥΠΑΙΘΡΟΣ 3
22:15Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
23:05ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
23:50ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
00:40Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ ΤΟΥ ΒΑΛΤΟΥ
01:30ORIGINAL FIGHT CLUB
02:20Η ΧΑΜΕΝΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
03:05Αγρια Ιαπωνία: Οι Πίθηκοι του Χιονιού
03:55AMAZON UNDERWORLD
04:40ΖΩΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2017
05:25LION VS. GIRAFFE
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00Σε βάθος
06:30Ντοκιμαντέρ
07:00Ρεπορτάζ Keiser
07:30Ντοκιμαντέρ
08:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
08:30Το Μεγάλο Αμερικάνικο Ταξίδι
09:00Νέα σε τίτλους
09:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
10:00Νέα σε τίτλους
10:30Ντοκιμαντέρ
11:00Νέα σε τίτλους
11:30Ντοκιμαντέρ
12:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
12:30Το Μεγάλο Αμερικάνικο Ταξίδι
13:00Νέα σε τίτλους
13:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
14:00Νέα σε τίτλους
14:30Ντοκιμαντέρ
15:00Νέα σε τίτλους
15:30Ντοκιμαντέρ
16:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
16:30Το Μεγάλο Αμερικάνικο Ταξίδι
17:00Νέα σε τίτλους
17:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
18:00Νέα σε τίτλους
18:30Ντοκιμαντέρ
19:00Νέα σε τίτλους
19:30Ντοκιμαντέρ
20:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
20:30Το Μεγάλο Αμερικάνικο Ταξίδι
21:00Νέα σε τίτλους
21:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
22:00Νέα σε τίτλους
22:30Ντοκιμαντέρ
23:00Νέα σε τίτλους
23:30Ντοκιμαντέρ
00:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
00:30Ντοκιμαντέρ
01:00Νέα σε τίτλους
01:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
02:00Νέα σε τίτλους
02:30Ντοκιμαντέρ
03:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
03:30Ντοκιμαντέρ
04:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
04:30Ντοκιμαντέρ
05:00Νέα σε τίτλους
05:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
06:00Νέα σε τίτλους
VH1
VH1 – programma tv
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1Μουσικό μαγκαζίνο
09:00ΧΑΛΑΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ
11:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
12:002-4-1 HITS!
13:00ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΥΤΟΙ ΣΤΑΡ: TOP 50
16:30HITS DON’T LIE
22:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
23:00VH1 CHILL
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
07:00Ο θρύλος των ιπτάμενων φρουρών
09:15Επαγγελματίας καρδιοκατακτητής
11:10Μόνο πάνω από το πτώμα της!
12:55Χωρίς σύνορα
14:35Ο φανταστικός κόσμος του Δρ. Παρνάσους
17:15Σε βαθιά νερά
19:15Εμμονή
21:00Στα όρια του αύριο
23:00Ο προστάτης
00:50Ο δρόμος του πολεμιστή
02:35Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – programma tv
08:00Live From Red Rocks – κύκλος 1
09:00In Concert at BBC – κύκλος 1
10:30Ζωντανά από το O2 Arena – Girls Aloud – Tangled Up
12:50Ζωντανά στο Hordern Pavilion – κύκλος 1
14:30Elton John – The Red Piano
16:10Ζωντανά από το Λονδίνο
19:05Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
20:30Decades rock live
21:45Celine Dion – Taking Chances World Tour
23:30Def Leppard: And There Will Be a Next Time – Live From Detroit
01:00Mn’JAM Experiment – Live with a Boom
01:50Ζωντανά στο iTunes Festival
03:30Ζωντανά από το Παρίσι
05:10Ζωντανά στο Glastonbury
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ
12:00ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
14:30Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:00ΚΥΚΛΑΔΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
16:30ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00ΔΙΑΒΑΤΑΡΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ
18:30ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ : ΣΧΕΔΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
20:30ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00ΑΠ’ ΤΟ ΧΙΟΝΙ
23:30ΟΠΕΡΑ
00:30ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
02:00ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
06:30DRAKE AND JOSH
07:00BIG TIME RUSH
07:30KID E CATS
08:00Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30TEAM UMIZOOMI
09:00PAW PATROL
09:30Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00RUSTY RIVETS
10:30ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30KUU KUU HARAJUKU
12:00LEGO FRIENDS
12:30ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30WINX
14:00REGAL ACADEMY
14:30ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00HUNTER STREET
16:30ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00PAW PATROL
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00LIAR, LIAR, VAMPIRE
21:30Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30HUNTER STREET
00:00DRAKE AND JOSH
00:40DRAKE AND JOSH
01:00BIG TIME RUSH
01:25VICTORIOUS
01:50ICARLY
02:15ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05THE THUNDERMANS
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35THE TROOP
06:00DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΤΟΥΣΟταν ο Κόκο γνώρισε τη Λούσι
07:00ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΤΟΥΣ
07:25ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08:15ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
09:10ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:00ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:55ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
12:50ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΣΚΥΛΟΙ
13:45ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
14:40ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
15:35ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
16:30ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
17:25ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
18:20ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ
19:15Διασώζοντας τους Γίγαντες της Αφρικής
20:10ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΟΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΥΘΟ
21:05Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης
22:00ΦΑΛΑΙΝΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
22:55ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
23:50ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
00:45Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΡΟΥΓΚΕΡ
01:40Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
02:35Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
03:25Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
04:15Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
05:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
05:50Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10NEW LOONEY TUNESΠαιδική σειρά
06:55ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
07:20GRIZZY & THE LEMMINGS
07:40Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
08:00Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
08:25PAT THE DOG
08:45THE TOM AND JERRY SHOW
09:30ODDBODS
09:55WACKY RACES
10:15ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
10:40ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
11:00MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
11:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
11:45MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
12:10MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
12:30NEW LOONEY TUNES
13:20Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
13:40BUNNICULA
14:25GRIZZY & THE LEMMINGS
14:45ODDBODS
15:10Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
15:30ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
15:55THE TOM AND JERRY SHOW
16:40PAT THE DOG
17:00THE HAPPOS FAMILY
17:10Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
17:35WACKY RACES
18:00ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
18:25NEW LOONEY TUNES
18:45THE HAPPOS FAMILY
18:55Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
19:20GRIZZY & THE LEMMINGS
19:40PAT THE DOG
20:05MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:50MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
21:10MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
21:35ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
21:55BUNNICULA
22:40Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:05THE TOM AND JERRY SHOW
23:50ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
00:10GRIZZY & THE LEMMINGS
00:35ODDBODS
00:55WACKY RACES
01:20Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
01:40ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05NEW LOONEY TUNES
02:50PAT THE DOG
03:10ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
03:35Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
04:00Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
04:20ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
04:40ODDBODS
05:00Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
05:25BUNNICULA
CNN
CNN – programma tv
06:00CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑΜαγκαζίνο
06:15ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
06:30INSIDE AFRICA
07:00CNN NEWSROOM
07:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
08:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
08:30Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙ Ο ΥΦΑΛΟΣ
09:00CNN NEWSROOM
09:15CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
09:30ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
10:00CNN NEWSROOM
10:30ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΛΑΤΙΝΙΚΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
11:00CNN NEWSROOM
13:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:30INSIDE AFRICA
14:00CNN NEWSROOM
14:30ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
15:00INSIDE POLITICS
16:00State of the Union: Με τον Τζέικ Τάπερ
17:00FAREED ZAKARIA GPS
18:00ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
19:30WINNING POST
20:00ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΠΗΓΕΣ
21:00ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
21:30Η ΚΟΛΟΜΒΙΑ ΜΟΥ
22:00FAREED ZAKARIA GPS
23:00CNN NEWSROOM
23:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
00:00CNN TODAY
00:30ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΛΑΤΙΝΙΚΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
01:00CNN TODAY: (WITH WORLD SPORT)
03:00THE CIRCUIT
03:30INSIDE AFRICA
04:00CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
04:15ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
04:30ΑΜΑΝΠΟΥΡ
05:00FAREED ZAKARIA GPS
06:00ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟFord Hot Rod του ’31 και Cuda του ’71
07:00ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 14
07:30ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 2
08:30ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΡΕΝΑ
09:30ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
10:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 19
11:00ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 4
12:00Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
13:00ΜΑΧΕΣ ΦΟΡΤΙΩΝ 2
13:30ΜΑΧΕΣ ΦΟΡΤΙΩΝ 2
14:00ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 5
14:30ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 5
15:00ΠΟΛΕΜΟΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ
15:30ΠΟΛΕΜΟΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ
16:00ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
16:30ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
17:00Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες
18:00ΔΙΠΛΟ ΤΟΥΡΜΠΟ
19:00AMERICAN CHOPPER 10
20:00AMERICAN CHOPPER 8
21:00ΤΟ ΦΑΡΑΓΓΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
22:00ΤΟ ΦΑΡΑΓΓΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
23:00ΓΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ 4
00:00ΔΥΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥ 7
01:00ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ 4
02:00Μπέαρ Γκριλς: Αποστολή Επιβίωσης
03:00ΤΟ ΦΑΡΑΓΓΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
04:00ΤΟ ΦΑΡΑΓΓΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
05:00ΓΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ 4
06:00ΔΙΠΛΟ ΤΟΥΡΜΠΟ
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑΒάψιμο Γέφυρας
07:00Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
07:45Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
08:30Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
09:15Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
10:00Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
10:45ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
11:30ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
12:15ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
13:00ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
13:45ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
14:30ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:55ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
15:15ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
15:40ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
16:00ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
16:25ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
16:45ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
17:10ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
17:30ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
17:55ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:15ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
19:00ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
19:45ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
20:30ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
21:15ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:00ΤΟ ΡΑΜΦΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΚΑΝ
22:45ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
23:30ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 3
00:15ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
01:00ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
01:45ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
02:30ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
03:15ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
04:00Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
04:45Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
05:30Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΤΖΕΣΙΚωμική σειρά – Επ. 45
06:25ΤΖΕΣΙ
06:50Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
06:55ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
07:20OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
07:45ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
08:10ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
08:35ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
09:00ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
09:25ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
09:50ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
10:15Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
10:40Η ΚΕΛΛΥ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ
12:20ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
12:45ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
13:10OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
14:25ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
14:50ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
15:15ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
15:40Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
15:45ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
16:10ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
16:35ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
17:00ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
17:25ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
17:50ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:15ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
18:40ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
19:05ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
19:30ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
19:55Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
20:20Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
20:45ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
21:10ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
21:35ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
22:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50LOLIROCK
23:10Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
23:35Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
00:25Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:45ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
00:50ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
01:40Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
02:05Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:15ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
03:20ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:00Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:25Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
05:50ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
07:00ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣειρά κινουμένων σχεδίων
07:25Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
07:50Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ
08:15MARVEL’S SPIDER-MAN
08:40ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
09:00ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
09:25ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
09:29ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:15Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
10:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:50ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
12:15ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
13:30MARVEL’S SPIDER-MAN
14:45Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
16:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
16:15Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
16:30ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
16:45Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:00Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
18:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
18:50ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:30ΜΕΚ-X4: Η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕΚ-X4
19:55ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:00ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
20:29ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
21:00MARVEL’S SPIDER-MAN
21:29Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
22:00Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
22:25Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:50ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:45ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:00DISNEY XD
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00WAGS 2Ουδέν κρυπτόν
07:00ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00E! NEWS
10:00Keeping Up with the Kardashians 14
11:00Keeping Up with the Kardashians 15
12:00Keeping Up with the Kardashians 15
13:00Keeping Up with the Kardashians 15
14:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 4
15:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
16:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
17:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
18:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
19:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
20:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
21:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
22:00Keeping Up with the Kardashians 15
23:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
00:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 3
01:00Keeping Up with the Kardashians 15
02:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
03:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 3
04:00WAGS 2
05:00WAGS 2
06:00WAGS 2
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ6η ημέρα, Νέα Υόρκη
08:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
11:25THE MINUTE
11:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
12:55ON THE ROAD
13:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
18:45ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: VUELTA EXTRA
18:50ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
18:55ΝΕΑ
19:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
20:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
22:00ΤΕΝΙΣ
22:15ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
00:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
02:00ΤΕΝΙΣ
02:15ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
04:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
06:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
07:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ6η ημέρα, Νέα Υόρκη (Ε)
08:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
09:30ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11:30ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:00ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:00PORSCHE CARRERA CUP: ΙΤΑΛΙΑ
14:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
14:30ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:00ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
18:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
20:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
22:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
00:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
02:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
04:00ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
05:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00Euronews Week-End
06:15Euronews Week-End
06:25Euronews Week-End
06:35Euronews Week-End
06:50Euronews Week-End
07:00Euronews Week-End
07:15Euronews Week-End
07:25Euronews Week-End
07:40Euronews Week-End
07:50Euronews Week-End
08:00Euronews Week-End
08:15Euronews Week-End
08:25Euronews Week-End
08:40Euronews Week-End
08:50Euronews Week-End
09:00Euronews Week-End
09:15Euronews Week-End
09:25Euronews Week-End
09:40Euronews Week-End
09:50Euronews Week-End
10:00Euronews Week-End
10:25Euronews Week-End
10:35Euronews Week-End
10:45Euronews Week-End
11:00Euronews Week-End
11:10Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
11:20EURONEWS WEEKEND
11:30Euronews Week-End
11:45Euronews Week-End
12:00Euronews Week-End
12:15Euronews Week-End
12:25Euronews Week-End
12:35Euronews Week-End
12:45Euronews Week-End
13:00Euronews Week-End
13:15Euronews Week-End
13:25Euronews Week-End
13:35Euronews Week-End
13:45Euronews Week-End
14:00Euronews Week-End
14:15Euronews Week-End
14:30Euronews Week-End
14:45Euronews Week-End
15:00Euronews Week-End
15:15Euronews Week-End
15:35Euronews Week-End
15:45Euronews Week-End
16:00Euronews Week-End
16:20Euronews Week-End
16:30Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
16:40EURONEWS WEEKEND
17:00Euronews Week-End
17:15Euronews Week-End
17:35Euronews Week-End
17:45Euronews Week-End
18:00Euronews Week-End
18:15Euronews Week-End
18:30Euronews Week-End
18:45Euronews Week-End
19:00Euronews Week-End
19:15Euronews Week-End
19:35Euronews Week-End
19:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
20:00PRIME EDITION WEEKEND
20:15Prime Edition Week-End
20:30Prime Edition Week-End
20:45Prime Edition Week-End
21:00Prime Edition Week-End
21:15Prime Edition Week-End
22:00Prime Edition Week-End
22:15Prime Edition Week-End
22:30Prime Edition Week-End
22:45Prime Edition Week-End
23:00Prime Edition Week-End
23:15Prime Edition Week-End
23:30Prime Edition Week-End
23:45Prime Edition Week-End
00:00Prime Edition Week-End
00:20Prime Edition Week-End
00:35Prime Edition Week-End
00:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00PRIME EDITION
01:15Prime Edition
01:30Prime Edition
01:45Prime Edition
02:00LATE EDITION
02:15Late Edition
02:30Late Edition
03:00Late Edition
03:15Late Edition
03:35Late Edition
04:00Late Edition
04:15Late Edition
04:30Late Edition
04:45Late Edition
05:00ALL NEWS EDITION
05:15All News Edition
05:30All News Edition
05:45All News Edition
06:00All News Edition
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00ARRESTED DEVELOPMENT 5Κωμική Σειρά – Επεισ. 3
06:25THE SIMPSONS 23
06:45THE SIMPSONS 23
07:05THE SIMPSONS 23
07:10THE SIMPSONS 23
07:30THE SIMPSONS 23
07:50THE SIMPSONS 23
07:55THE SIMPSONS 23
08:15THE SIMPSONS 23
08:35SUITS 3
08:40SUITS 3
09:20SUITS 3
09:25SUITS 3
10:05SUITS 3
10:10SUITS 3
10:50SUITS 3
10:55SUITS 3
11:40SUITS 3
12:25ELEMENTARY 6
12:30ELEMENTARY 6
13:10GHOSTED
13:30THE SIMPSONS 24
13:35THE SIMPSONS 24
13:55MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
14:35MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
14:40MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
15:20HOW I MET YOUR MOTHER 7
15:40HOW I MET YOUR MOTHER 7
15:45HOW I MET YOUR MOTHER 7
16:05HOW I MET YOUR MOTHER 7
16:25HOW I MET YOUR MOTHER 7
16:50HOW I MET YOUR MOTHER 7
17:10EMPIRE 4
17:55CRIMINAL MINDS 13
18:40GHOSTED
19:00FRIENDS 5
19:05FRIENDS 5
19:25FRIENDS 5
19:50FRIENDS 5
20:10FRIENDS 5
20:35FRIENDS 5
21:00GHOSTED
21:20ARRESTED DEVELOPMENT 5
21:509-1-1
22:35CRIMINAL MINDS 13
23:20THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
00:15THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
01:20THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
02:20CRIMINAL MINDS 10
03:00CRIMINAL MINDS 10
03:05CRIMINAL MINDS 10
03:45CRIMINAL MINDS 11
04:25CRIMINAL MINDS 11
04:30CRIMINAL MINDS 11
05:10CRIMINAL MINDS 11
05:15CRIMINAL MINDS 11
06:00MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00ONCE UPON A TIME 7Δραματική Σειρά – Επεισ. 2
06:40JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
06:50SCANDAL 3
07:10SCANDAL 3
07:35SCANDAL 3
07:50SCANDAL 3
08:20SCANDAL 3
08:35SCANDAL 3
09:00SCANDAL 3
09:15SCANDAL 3
09:50SCANDAL 3
10:00SCANDAL 3
10:35PROJECT RUNWAY 16
10:45PROJECT RUNWAY 16
11:15STITCHERS 3
11:30STITCHERS 3
12:00THIS IS US 2
12:10THIS IS US 2
12:45CASTLE 6
13:00CASTLE 6
13:30CASTLE 6
13:40CASTLE 6
14:10CASTLE 6
14:25CASTLE 6
14:55CASTLE 6
15:10CASTLE 6
15:40CASTLE 6
15:50CASTLE 6
16:25MARVEL’S CLOAK & DAGGER
16:35MARVEL’S CLOAK & DAGGER
17:10GREY’S ANATOMY 14
17:20GREY’S ANATOMY 14
17:55GREY’S ANATOMY 14
18:05GREY’S ANATOMY 14
18:40GREY’S ANATOMY 14
18:50GREY’S ANATOMY 14
19:25GREY’S ANATOMY 14
19:35GREY’S ANATOMY 14
20:10GREY’S ANATOMY 14
20:20GREY’S ANATOMY 14
21:00SCANDAL 7
21:45SCANDAL 7
21:50SCANDAL 7
22:35QUANTICO 3
23:20MARVEL’S CLOAK & DAGGER
00:05THIS IS US 2
00:50STITCHERS 3
01:35BONES 6
02:20BONES 6
03:00CASTLE 6
03:05CASTLE 6
03:45CASTLE 6
04:30CASTLE 6
05:10ONCE UPON A TIME 7
05:15ONCE UPON A TIME 7
06:00JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00MAD TOPΜουσικό μαγκαζίνο (Ε)
07:00MORNING HITS
09:0015 SUPER MAD HITS INTL
10:00THROWBACK HITS
10:30GREEK SUPER HEROES
11:00GREATEST HITS 4 SUNDAYS
13:00ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
13:30BRAND NEW CLIPS
14:00ALTERNATIVE INTL
14:3030 BEST VIDEOS
16:30MAD TOP
17:30ROCK ON MIXER
18:3015 SUPER MAD HITS INTL
19:3015 SUPER MAD HITS GR
20:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
21:30GREEK SUPER HEROES
22:00ZONE CLASSIX: 00’S
23:00ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
00:00TV WAR
01:00Music Non Stop GR
01:30MUSIC NON STOP GR
02:00Λάικ στα Λαϊκά
02:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00Music Non Stop GR
03:30MUSIC NON STOP GR
04:00Music Non Stop INTL
04:30MUSIC NON STOP INTL
05:00Music Non Stop GR
06:00UK TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00MTV BREAKFAST CLUBΜουσικό μαγκαζίνο
08:00DISASTER DATE 4
08:30DISASTER DATE 4
09:00I USED TO BE FAT 2
10:00FEAR FACTOR 2
11:00MTV LIVE STAGE
11:30MTV ASKS
12:00MTV UNPLUGGED
13:00EURO TOP CHART
15:00TEEN MOM 2
16:00TEEN MOM 2
17:00FEAR FACTOR 2
18:00FEAR FACTOR 2
19:00FEAR FACTOR 2
20:00MILLION DOLLAR BABY
21:00MILLION DOLLAR BABY
22:00EX ON THE BEACH 6
22:30EX ON THE BEACH 6
23:00EX ON THE BEACH 6
23:30EX ON THE BEACH 6
00:00EX ON THE BEACH USA
00:30Ridiculousness – 4ος κύκλος
01:00EX ON THE BEACH USA
01:30Ridiculousness – 4ος κύκλος
02:00MTV WORLD STAGE
03:00AMAZINGNESS
03:30AMAZINGNESS
04:00M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!Μουσικό μαγκαζίνο
09:00HOT RIGHT NOW!
11:00MTV’S EURO TOP 10
11:40CAN’T STOP THE HITS
18:00The 10 Biggest Tracks Right Now!
19:00NOTHING BUT HITS
01:00ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!
MTV Live
MTV Live – programma tv
07:00HITLISTCalvin Harris
07:30MTV ASKS
08:00HOT RIGHT NOW!
09:002017 MTV EMA
10:40MTV REWIND
11:00TOP 50 HITS OF 2018… SO FAR!
15:00MTV ASKS
15:45HOT RIGHT NOW!
16:30HITLIST
17:00ARIANA VS NICKI VS SELENA
18:30MTV ASKS
19:00ZARA LARSSON’S LUSH POP 20
20:30MTV REWIND
21:00Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
22:30HOT RIGHT NOW!
23:002017 MTV EMA
00:40HITLIST
01:00MTV TOP 20
02:30MTV ASKS
03:00HOT RIGHT NOW!
04:002018 MTV VIDEO MUSIC AWARDS
06:00DRAKE VS DJ KHALED VS RIHANNA
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00LOVEMIXΜουσικό πρόγραμμα
07:00WAKE UP CALL
10:00ARTISTS TOP 10
10:30nova MAD GREEKζ TOP 10
11:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00TIME MACHINE
13:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
13:30ARTISTS TOP 10
14:00HIT PARADE
15:00GREEKZ LOVERS SHOW
16:00LOVEMIX
17:00TIME MACHINE
18:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30HIT PARADE
20:30GREEKZ LOVERS SHOW
22:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
00:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00LATE SHOW
03:00AFTER HOURS
05:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00LOVEMIX
Motors TV
Motors TV – programma tv
06:00ADAC GT MASTERS: F4TCR Germany – 5ος γύρος
06:30PORSCHE CARRERA CUP
07:00Βρετανικό Πρωτάθλημα Porsche Club
08:00ΙΡΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
08:30MRF FORMULA 1600 CHAMPIONSHIP
09:00BISHOP GARAGE
09:30FORMULA E STREET RACERS
10:00BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
10:30RAPID TECH
11:00SUPERSTAR SHOWDOWN
11:50F4: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η.Π.Α.
12:00FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
13:00FIM MXGP: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
14:05MOROCCO DESERT CHALLENGE 2018
14:30FLAT OUT
15:00Transatlantic Challenge 1988 & 1991
16:00FIM MXGP: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00RAPID TECH
17:30STOP AND GO
17:45AUTO MUNDIAL
18:15MOROCCO DESERT CHALLENGE 2018
18:45ΙΡΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
19:30ADAC GT MASTERS: F4
20:00PORSCHE CARRERA CUP
20:30PORSCHE SUPERCUP SERIES
21:00RON HASLAM SBK MASTERCLASS
22:05SUPERSTAR SHOWDOWN
22:10SUPERSTAR SHOWDOWN
23:00BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
23:30ADAC GT MASTERS: F4
00:00MRF FORMULA 1600 CHAMPIONSHIP
00:30FORMULA E STREET RACERS
00:40FORMULA E STREET RACERS
00:45Superstar showdown
01:00RAPID TECH
01:05RAPID TECH
01:30ΙΡΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
02:00MOROCCO DESERT CHALLENGE 2018
02:30ΤΑΞΙΔΕΨΤΕ ΣΤΟ SILK WAY
03:00ADAC GT MASTERS: F4
03:30PORSCHE CARRERA CUP
04:00DUTCH SUPERCAR CHALLENGE
05:00ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΛΕ ΜΑΝ
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – προγραμμα τηλεορασης
06:15ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΡΙΟΓΑΤΕΣNat Geo Wild HD
07:00Αγρια Αυστραλία με τον Ray Mears
07:25Αγρια Αυστραλία με τον Ray Mears
07:50GRIZZLY EMPIRE
08:40Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΛΙΟΝΤΑΡΙΟΥ
09:25ΖΩΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2017
10:15LION VS. GIRAFFE
11:05GRIZZLY EMPIRE
11:55Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΛΙΟΝΤΑΡΙΟΥ
12:40ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
13:25MAN V. ANIMAL
13:50MAN V. ANIMAL
14:15ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
15:05Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ ΤΟΥ ΒΑΛΤΟΥ
15:50ORIGINAL FIGHT CLUB
16:35Η ΧΑΜΕΝΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
17:25Αγρια Ιαπωνία: Οι Πίθηκοι του Χιονιού
18:10AMAZON UNDERWORLD
19:00Η ΟΜΟΡΦΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: ΥΠΑΙΘΡΟΣ 3
19:50Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
20:35Big Fish: Η Επίθεση του Σφυροκέφαλου
21:25Η ΟΜΟΡΦΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: ΥΠΑΙΘΡΟΣ 3
22:15Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
23:05ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
23:50ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
00:40Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ ΤΟΥ ΒΑΛΤΟΥ
01:30ORIGINAL FIGHT CLUB
02:20Η ΧΑΜΕΝΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
03:05Αγρια Ιαπωνία: Οι Πίθηκοι του Χιονιού
03:55AMAZON UNDERWORLD
04:40ΖΩΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2017
05:25LION VS. GIRAFFE
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:45ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝNational Geographic
07:30ΟΤΑΝ Η ΓΗ ΜΑΣ ‘ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ’
08:20MAN VS. YOUTUBE
09:05ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΛΙΘΟΙ
09:50ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
10:35JACKIE CHAN ΚΑΙ ΗΡΩΕΣ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ
11:25Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
12:10ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
12:35ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
13:00Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους
13:50Αλάσκα: Επιβίωση σε Ακραίες Συνθήκες
14:35Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
15:20ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
16:10Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
17:00Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
17:45Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
18:35Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
19:20Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
20:10Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
21:00ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ
21:45Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΤΑΦΟΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
22:35ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ
23:25Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
00:10ΕΝΑΕΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
01:00ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ
01:50Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΤΑΦΟΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
02:35ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ
02:40Τραγωδία στον αέρα: ειδική ερευνα Κ1
03:25Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους
04:10Αλάσκα: Επιβίωση σε Ακραίες Συνθήκες
05:00ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
05:25ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
05:50ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2Πηδάλιο 50 τόνων
07:00THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
07:20THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
07:40THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
08:05THE 80S
08:50ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
09:35Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 4
10:20ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
11:10ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
11:50ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
12:35ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
13:20Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 4
14:10ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
14:55ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 3
15:40Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
16:25Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
17:10ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
18:00THE 80S
18:40BREAKTHROUGH
19:30Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 4
20:15Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
21:00ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
21:45Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
22:30Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
23:20ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
00:00Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
00:50ΣΚΑΝΑΡΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
01:35ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
02:20Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
03:10ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
04:00ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
04:40BREAKTHROUGH
05:30ΣΚΑΝΑΡΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:15Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΤΗΣΗΠεριπέτεια
07:50ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ 2
09:25ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΝ ΤΟΛΜΑΣ
11:30ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
12:05ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ
14:00ΤΑΞΙΔΙ 2: ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ ΝΗΣΙ
15:40ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
16:15POWER RANGERS
18:25Ο ΚΥΚΛΟΣ
20:20ΤΕΛΕΙΟΙ ΞΕΝΟΙ
22:0022 JUMP STREET
00:05ΗΡΑΚΛΗΣ
01:50BITTER HARVEST
01:55Το Τοκυο στις φλόγες
03:40The bye bye man
03:45ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ 5
05:15LEATHERFACE
05:20Bad Girl
NovaCinema2
NovaCinema2 – programma tv
07:05ΟΙ ΣΑΜΑΤΑΤΖΗΔΕΣΚωμωδία δράσης
09:05ΣΗΜΕΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗΣ
10:35ΓΥΑΛΙΝΟ ΚΑΣΤΡΟ
12:50ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ
16:10ΕΒΕΡΕΣΤ
18:15Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ
20:15ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ
22:00PARKLAND: Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ JFK
23:40Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
00:10Συμβολαιο θανατου
01:40ΟΜΗΡΟΙ ΔΙΑΚΟΠΩΝ
01:45Δωμάτιο πανικού
03:20ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΕΣ
03:35Η γέννηση ενός έθνους
05:25ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ
05:35Blow
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
07:20QUANTUM OF SOLACEΤαινία δράσης
09:15ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09:40ΑΠΑΓΩΓΗ
11:20ROBOCOP
13:20Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ
16:15Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ
18:40Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
21:00POSEIDON
22:45ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΟΣΤΩΝ
00:50ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:00Sexaholics
01:30L’ASSISTANCE DENTAIRE
03:00Novacinema3HD
03:05ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΟΝΤΙΑ
04:25ΚΩΔΙΚΟΣ 999
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:20ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑΕνημερωτικό μαγκαζίνο
07:05Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ
09:00ΑΓΓΕΛΟΙ
10:30ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:20MAUDIE: ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
13:15ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ
14:45BLINDSPOT III
15:30BLINDSPOT III
16:15BLINDSPOT III
17:00BLINDSPOT III
17:45BLINDSPOT III
18:30BLINDSPOT III
19:20THE GOOD DOCTOR
20:10LETHAL WEAPON II
21:00GOMORRAH III
22:00HERE AND NOW
23:00ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ
00:45SUCCESSION
01:45150 MILLIGRAMS
03:55ΤΟ ΚΟΙΝΟΒΙΟ
05:45Novacinema4HD
06:00Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:05ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΤΖΟΥΛΙΑΘρίλερ μυστηρίου
08:00PLEASANTVILLE
10:00FITNESS TIME
10:30ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:10TOO LATE TO SAY GOODBYE
12:40ΚΡΥΦΗ ΟΜΟΡΦΙΑ
14:15ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:50FAIRFIELD ROAD
16:20A FISH TALE
17:45MOM WARS
19:15ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ
21:00ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ
22:40NCIS XV
23:25T2 TRAINSPOTTING
01:25NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00Ένα διαφορετικό συνεργείο
06:15ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
06:35ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
07:00ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:25ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:30Οι άνθρωποι του Γιούκον
08:15ΤΖΕΪΜΣ ΝΕΣΜΠΙΤ
08:30Τεράστια τρένα – κύκλος 1
09:00ΑΡΧΑΙΟ TOP 10
09:30Ένα διαφορετικό συνεργείο
09:55ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
10:30Πώς Κατασκευάζονται
10:55ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
11:00Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 4
11:50ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
12:00Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
12:50Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ
13:00Μάχες φορτίων – κύκλος 2
13:30Μάχες φορτίων – κύκλος 2
13:45Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ
14:00Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων – κύκλος 5
14:30Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων – κύκλος 5
14:45ΝΥΧΤΑ ΦΟΡΤΗΓΩΝ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
15:00Πόλεμος ακινήτων
15:30Πόλεμος ακινήτων
15:40ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
16:00Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
16:30Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
16:40ΑΡΧΑΙΟ TOP 10
17:00Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες
17:35ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00Διπλο τουρμπο
18:35ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00American Chopper Κ10
19:05ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:35ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
20:00ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
20:30ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:00ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ: ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
23:00Γυμνοί και φοβισμένοι Κ4
00:00Η ΑΝΟΔΟΣ ΤΩΝ ΒΑΡΒΑΡΩΝ
01:00ΤΖΕΪΜΣ ΝΕΣΜΠΙΤ
02:00ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:30ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:55ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
03:00Σκονισμενοι θησαυροι
03:40ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
04:00Παρανομοι αγωνες K5
04:25ΝΥΧΤΑ ΦΟΡΤΗΓΩΝ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
05:00Επικινδυνη ψαρια Κ14
05:05ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
05:30ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
06:00Ένα διαφορετικό συνεργείο
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 10Η κλοπή της χιλιετίας
07:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
07:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
08:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
08:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
09:00ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
09:30ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
10:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
11:00Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
12:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
13:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
14:00ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
14:30ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
15:00ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
15:30ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
16:00Αφρικανικά Ημερολόγια Μοτοσυκλέτας
16:30Αφρικανικά Ημερολόγια Μοτοσυκλέτας
17:00Ο Θησαυρός των Πειρατών της Καραϊβικής
17:30Ο Θησαυρός των Πειρατών της Καραϊβικής
18:00ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
19:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
20:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
21:00ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
22:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 13
23:00Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
00:00Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
00:30Ταξίδι στις πιο παράξενες γεύσεις: Νόστιμοι προορισμοί Κ5
01:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 13
02:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
02:30Αφρικανικά ημερολόγια μοτοσυκλέτας
03:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
04:00Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
05:00Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
05:30Ταξίδι στις πιο παράξενες γεύσεις: Νόστιμοι προορισμοί Κ5
06:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 13
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1Μουσικό μαγκαζίνο
09:00ΧΑΛΑΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ
11:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
12:002-4-1 HITS!
13:00ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΥΤΟΙ ΣΤΑΡ: TOP 50
16:30HITS DON’T LIE
22:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
23:00VH1 CHILL
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
06:05ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟΜουσικό μαγκαζίνο
07:00ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30Η Ορχήστρα Les Dissonances Ερμηνεύει
10:55CHRISTIAN LAUBA: BROADWAY SUITE
12:05ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30ΚΟΥΑΡΤΕΤΟ ΤΖΟΝ ΣΚΟΦΙΛΝΤ
14:30DAYME AROCENA
15:45CAINE, BLECKMANN & GILMORE
17:30Μπενβενούτο Τσελίνι του Μπερλιόζ
20:30ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30Ο PAAVO JARVI ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
23:05Ο Maxim Vengerov στο Salle Gaveau
00:50ΚΟΥΑΡΤΕΤΟ AVISHAI COHEN
01:50Η ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ ΣΤΟ OLYMPIA
02:30TINISSIMA QUARTET
03:30ΚΟΥΙΝΤΕΤΟ MICHEL PORTAL
04:20Η ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ ΣΤΟ OLYMPIA
05:00VOLCAN TRIO
NovaSports1
NovaSports1 – programma tv
06:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19Ολυμπιακός – Λεβαδειακός (M)
08:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
09:00UEFA EUROPA LEAGUE: ΠΛΕΪ ΟΦ
11:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:00ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP – ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
13:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
15:30ΦΙΤΕΣΕ – ΑΓΙΑΞ
17:45ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ – ΜΠΡΕΝΤΑ
19:45ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ’ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
20:30ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
21:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Z)
23:30ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
00:00ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP – ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ – Ιστορία του θεσμού (M)
00:30ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
01:30ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
02:00Νovasports1HD
02:30ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ’ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
03:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
06:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥΑλταχ – Σάλτσμπουργκ (M)
08:00ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΑΓΓΛΙΑΣ
10:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00ΧΑΜΑΡΜΠΙ – ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
18:15ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:15ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ (Z)
21:15ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:00ΜΟΝΑΚΟ – ΜΑΡΣΕΪΓ
00:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
02:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
06:00ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00Novasports3HDΞανά κοντά σας στις 12:00
12:00EUROLEAGUE
14:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
16:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
19:00ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
21:00ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΑΓΓΛΙΑΣ
21:30ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΝΑΠΟΛΙ
23:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:15Novasports3HD
01:30Novasports3HD
06:00Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00Novasports4HDΞανά κοντά σας στις 10:15
10:15ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
15:00ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
18:00ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΑΝΤΜΙΡΑ
20:00ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
21:30ΛΑΤΣΙΟ – ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ
23:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:15Novasports4HD
01:30Novasports4HD
06:00Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Novasports5HDΞανά κοντά σας στις 12:00
12:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
14:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
16:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
18:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
20:45Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ
21:30ΤΟΡΙΝΟ – ΣΠΑΛ
23:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:30Novasports5HD
06:00Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Novasports24HD24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
22:00ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
22:05Novasports24HD
06:00Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:00Volvo Ocean Race 2017-2018 HighlightsFOX SPORTS HD
07:00CYCLING 2018
08:00NFL HARD KNOCKS 2018
09:00BRONCOS – SEA EAGLES
11:00NY YANKEES – DETROIT TIGERS
13:30Oklahoma Sooners – Fl. Atlantic Owls
16:00NFL HARD KNOCKS 2018
17:00BRONCOS – SEA EAGLES
18:30In Depth with Graham Bensinger 2018
19:00SPORT CONFIDENTIAL 2018
19:30MLB’S BEST 2018
20:00NY YANKEES – DETROIT TIGERS
23:00LA DODGERS – AZ DIAMONDBACKS
02:00FIM Sidecar World Championship 2018
02:30Archery World Championships 2018
03:002018 PGA EUROPRO TOUR
05:00NFL HARD KNOCKS 2018
06:00BEYOND CHAMPIONS

Σχόλια

σχόλια