ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
19:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:15 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
03:40 ΤΕΡΙΑΝΤ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
11:00 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 Ο ΛΕΦΤΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
20:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ
00:30 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ
02:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
03:00 MASSA FRESCA
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
11:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 StrΕat Food
23:45 Τα Κακά Παιδιά (Bad Boys)
02:15 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:15 Mom – 1ος Kύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Unstoppable
23:15 Αφεντικά Για Σκότωμα (Horrible Bosses)
01:30 NCIS – 13ος Κύκλος
03:30 Secret Origin: The Story Of DC Comics
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:20 Σοφία, Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Total Dreamer
14:00 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου – Συμ.Φωνία Πολιτικών Κομμάτων
14:50 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου – ΕΠΑΜ – ΑΚΚΕΛ
15:50 Τρελλάδικο Πολυτελείας
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:05 Τρελλάδικο Πολυτελείας
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, II (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey’s Anatomy, VIII
00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Εκλογές 2019
16:10 Συνέντευξη Τύπου – ΣΥΝ-ΦΩΝΙΑ
17:00 Συνέντευξη Τύπου – ΕΠΑΜ
17:50 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Ντοκιμαντέρ: Το Χρονικό 2014 – 2019
21:50 Ο Τζακ Και Η Τζιλ (Jack Αnd Jill)
23:50 Θαλασσόλυκοι
00:50 Ξέρω Τι Κάνατε Πέρσι Το Καλοκαίρι (I Know What You Did Last Summer)
03:00 Deadly Women – 7oς Κύκλος
04:00 Facing Evil
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Καλημέρα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 The Magic Of Belle Isle
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
10:00 Studio Open
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:30 Open News Στη Νοηματική
16:40 Κόσμος Και Κοσμάκης
18:55 Open News
21:00 NCIS – 7ος Κύκλος
22:00 Εγώ Το Ρομπότ (I Robot)
00:15 Criminal Minds – 1ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds – 1ος Κύκλος
02:15 NCIS – 7ος Κύκλος
03:15 Μια Πόλη Δίπλα Στη Θάλασσα (Manchester By The Sea)
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΕΛΛΑΔΑ – ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΡΩΣΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ
10:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΕΛΛΑΔΑ
12:00 BEACH VOLLEY LEAGUE (ΣΧΙΝΙΑΣ)
14:00 BEACH VOLLEY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MASTERS
16:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΓΙΟΥΤΖΙΝ)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
20:00 30 FOR 30
21:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ)
23:00 COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ»
01:00 COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ»
03:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21
05:00 30 FOR 30
06:00 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ CAMP 3Χ3
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΤΟ ΚΑΠΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΝΗΣΙΑ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ «ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ» ΣΤΗΝ ΕΡΤ
09:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΜέΡΑ25 ΓΙΑΝΗ ΒΑΡΟΥΦΑΚΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 Ο EDOUARD LOUBET ΚΑΙ ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΡΟΒΗΓΚΙΑΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΚΟΡΝΤΕΟΝ-Ξένο Ντοκιμαντέρ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 Ο EDOUARD LOUBET ΚΑΙ ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΡΟΒΗΓΚΙΑΣ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
20:00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
21:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
21:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
00:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
01:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
01:30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
02:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
02:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
03:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:00 ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ – Η ΚΙΝΗΤΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
20:30 LEPTIS MAGNA MΕΓΑΛΗ ΛΕΠΤΙΣ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Άνθρωποι και εξουσία
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Η θεραπεία ξανά
09:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Ανατολή 101
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Η Απαγορευμένη Αποικία της Ευρώπης
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Τραπεζίτες
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Επαναστάτες κομπιουτεράδες
23:00 Ανταποκριτές του Al Jazeera
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Counting the Cost
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Η Απαγορευμένη Αποικία της Ευρώπης
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 TBA
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Ο κόσμος μας
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Τα νέα του BBC World
18:30 Εργασία στην Ινδία
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
21:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
22:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30 Ταξιδεύοντας
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Τα νέα του BBC World
01:30 Βραδιά ειδήσεων
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 TBA
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 Κλικ
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Οι εκκεντρικοί
05:00 Τα νέα του BBC World
05:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
05:30 Ακολουθήστε το φαγητό
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Οι αγορές στο Bloomberg
20:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
01:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ5
01:30 Bloomberg ETF IQ
02:00 Συζήτηση με τη Sheryl Sandberg
02:30 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
03:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
04:00 Συζήτηση με τον Mahathir Mohamad
04:30 Ανάκαμψη
05:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
06:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Απίστευτες θεραπείες Κ1
06:35 Απίστευτες θεραπείες Κ1
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Απίθανες δημοπρασίες
09:55 Απίστευτες θεραπείες Κ1
10:20 Απίστευτες θεραπείες Κ1
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Διαρρήξεις με αίσιο τέλος Κ2
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
14:05 Απίθανες δημοπρασίες
14:30 Απίθανες δημοπρασίες
14:55 Απίθανες δημοπρασίες
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
17:50 Απίστευτες θεραπείες Κ1
18:15 Απίστευτες θεραπείες Κ1
18:40 Διαρρήξεις με αίσιο τέλος Κ2
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Απίθανες δημοπρασίες
21:35 Απίθανες δημοπρασίες
22:00 Ψυχρή δικαιοσύνη Κ2
22:50 Εν ψυχρώ Κ7
23:40 Σατανικοί δίδυμοι Κ2
00:30 Λεπτό προς λεπτό Κ1
01:25 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
02:15 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
02:40 Εν ψυχρώ Κ7
03:30 Ψυχρή δικαιοσύνη Κ2
04:20 Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Το CNBC Συναντά…
00:30 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
01:00 Managing Asia
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 US Closing Bell
04:00 Managing Asia
04:30 Βιώσιμη ενέργεια
05:00 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
05:30 Το CNBC Συναντά…
06:00 US Closing Bell
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Γεύση από αγάπη
08:10 Οι απίθανοι 2
10:30 Χάσαμε το δρόμο… στοπ!
12:15 Πιάσε με αν μπορείς
14:40 Σεφ
16:40 A Boy Called Sailboat
18:20 Lullaby
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Αβάσταχτη γοητεία
22:45 Peppermint
00:30 Ελίζαμπεθ
02:35 Broken Vows
04:10 Καλά Χριστούγεννα
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:20 Christmas Festival of Ice
08:50 Μποέμικη ψυχή
10:30 Γατο…συμμορία: Η αρχή
12:00 Η μεγάλη βραδιά
14:00 Καλημερα αλα ιταλικα
15:40 Εβίτα
18:00 Το δώρο της ζωής
19:45 Οι Θεοί της Αιγύπτου
22:00 Ο πυρετός της τουλίπας
00:00 Ο Ant – Man και η Σφήκα
02:00 Η πιο ευτυχισμένη μέρα στη ζωή του Όλλι Μάκι
03:40 Στην καρδιά του δάσους
05:20 Η ασυμβίβαστη
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
07:30 Η κόμισσα της Κέρκυρας
09:00 Κοινωνία ώρα μηδέν
10:55 Η Ρένα είναι «οφ σάιντ»
12:25 Σ΄ αγαπώ
14:10 Η δίκη των δικαστών
15:50 Εκατό χιλιάδες λίρες
17:15 Χαμένη ευτυχία
18:50 Ένας απένταρος λεφτάς
20:15 Ο φίλος μου ο Λευτεράκης
22:00 Το ανθρωπάκι
23:35 Ο κόσμος τρελάθηκε
01:10 Ο Φανούρης και το σόι του
02:35 Φουσκοθαλασσιές
04:05 Αυτοί που μίλησαν με τον θάνατο
05:40 Αστέρω
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 Charmed – 1ος κύκλος
07:00 New Amsterdam Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ4
09:00 The Rookie Κ1
10:00 The resident Κ2
11:00 Baywatch Κ4
12:00 Will Grace Κ2
12:30 Will Grace Κ2
13:00 New Amsterdam Κ1
14:00 Madam Secretary Κ5
15:00 The West Wing – 6ος Κύκλος
16:00 Charmed – 1ος κύκλος
17:00 A discovery of witches Κ1
18:00 The Rookie Κ1
19:00 The resident Κ2
20:00 Grantchester – 4ος Κύκλος
21:00 Pen15 – 1ος Κύκλος
21:30 Better Things – 3ος Κύκλος
00:00 Last Week Tonight Κ6
00:40 Pen15 – 1ος Κύκλος
01:15 Madam Secretary Κ5
02:00 The west wing Κ1
03:00 Riviera Κ2
04:00 Baywatch Κ4
05:00 In the Dark – 1ος Κύκλος
06:00 Charmed – 1ος κύκλος
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:00 Νόστος
07:30 Μεταλλεία Κασσάνδρας: Ο Xρυσός του Μ. Αλέξανδρου
07:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
08:00 Θεοί και Θεές στην Aρχαία Ελλάδα
09:40 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
10:10 Νόστος
11:40 Η Απελευθέρωση της Θράκης – 14 Μαΐου 1920
12:00 Αθανάσιος Χριστόπουλος: Ένας Λησμονημένος Ποιητής
13:10 Μεταλλεία Κασσάνδρας: Ο Xρυσός του Μ. Αλέξανδρου
13:30 Δελφοί το κέντρο του αρχαίου κόσμου
14:40 Φωνή Αιγαίου
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
16:00 Ο ‘Πρώτος’ Κόσμος
17:00 Ελλάδα 1453: Η Άλωση της Πόλης
18:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
18:30 Ακρόπολη
19:15 Το Νησί της Μήδειας
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
21:00 Ναυς
21:50 Το στάρι: Πείνα και επισιτισμός στην κατοχή
23:10 Οι Θεοί των Αρχαίων Ελλήνων
00:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
00:30 Το Νησί της Μήδειας
02:05 Ακρόπολη
02:50 Ο ‘Πρώτος’ Κόσμος
03:50 Το στάρι: Πείνα και επισιτισμός στην κατοχή
05:10 Ναυς
06:00 Οι Θεοί των Αρχαίων Ελλήνων
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γιουβέντους
08:15 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Σαουθάμπτον
10:30 Ποδόσφαιρο: Θρύλοι 2004 – Θρύλοι Πορτογαλίας
12:45 Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Μάντσεστερ Σίτι
15:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γιουβέντους
17:15 Premier League 100 2018-19
17:45 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ Λάρνακας – Λουντογκόρετς
19:45 Ποδόσφαιρο: Θρύλοι 2004 – Θρύλοι Πορτογαλίας
22:00 Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Τότεναμ
00:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Μάντσεστερ Σίτι
02:00 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ Λάρνακας – Λουντογκόρετς
04:00 Ποδόσφαιρο: Έβερτον – Γουότφορντ
06:00 Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Τότεναμ
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Ράγιο Βαγιεκάνο – Θέλτα
08:15 Ποδόσφαιρο: Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα
10:30 Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Μπαρτσελόνα
12:45 Ποδόσφαιρο: Ράγιο Βαγιεκάνο – Θέλτα
15:00 Ποδόσφαιρο: Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα
17:15 Ποδόσφαιρο: 5th La Liga Promises Χόμποκεν 2019
18:00 Ποδόσφαιρο: 5th La Liga Promises Χόμποκεν 2019
18:30 La Liga Specials – Ο Κορυφαίος Σκόρερ
19:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μορεϊρένσε
21:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης
23:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Εσπανιόλ
01:00 La Liga Specials – Docs
02:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μορεϊρένσε
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης
06:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Εσπανιόλ
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Άουγκσμπουργκ
08:15 Ποδόσφαιρο: ΟΦΗ – Εργοτέλης
10:30 Ποδόσφαιρο: Χόλσταϊν Κίελo – Γκρόιτερ Φιρτ
12:45 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λεβερκούζεν
15:00 Γερμανικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση
17:00 Sports Classics: The Immortals
17:30 Sports Classics: The Immortals
18:00 Ποδόσφαιρο: Ρέγκενσμπουργκ – Αμβούργο
20:00 Αφιέρωμα: Most Goals
22:00 Αφιέρωμα: Most Goals
00:00 Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος ΓΣΣ – ΠΑΣ Γιάννινα
02:00 Ποδόσφαιρο: Ρέγκενσμπουργκ – Αμβούργο
04:00 Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Λεβερκούζεν
06:00 Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ντόρτμουντ
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ρέθυμνο Cretan Kings
08:25 Sports Classics: Basketball – A Love Story
09:35 Sports Classics: Basketball – A Love Story
10:45 Μπάσκετ: Μπασκόνια – Βαλένθια
12:40 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
13:25 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ρέθυμνο Cretan Kings
15:30 Μπάσκετ: Χίμκι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
18:00 Μπάσκετ: Τόφας – Φενέρμπαχτσε
20:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Χολαργός
22:00 Sports Classics: Basketball – A Love Story
23:05 Sports Classics: Basketball – A Love Story
00:05 Μπάσκετ: Εστουντιάντες – Μπαρτσελόνα
02:00 Μπάσκετ: Χίμκι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
04:30 Μπάσκετ: Τόφας – Φενέρμπαχτσε
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
06:45 Εκπομπή Grand Prix 2019
08:30 MotoGP 2019
09:40 MotoGP 2019
09:55 Moto3 2019 (Ζ)
10:50 MotoGP 2019 (Ζ)
11:50 Moto2 2019 (Ζ)
12:50 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
13:55 MotoGP 2019
14:10 Moto3 2019 (Ζ)
15:05 MotoGP 2019 (Ζ)
16:05 Moto2 2019 (Ζ)
17:05 RBAR 2019
17:45 Moto3 2019
18:45 MotoGP 2019
19:50 Moto2 2019
20:55 Moto3 2019
21:55 MotoGP 2019
23:00 Moto2 2019
00:05 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
01:20 WRC 2019
02:35 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
03:20 Moto3 2019
04:20 MotoGP 2019
05:25 Moto2 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Μονπελιέ – Ράιν Νέκαρ
07:40 Χάντμπολ: Μίντεν – Βέτσλαρ
09:25 Τένις: 2019 ATP Masters 1000
10:40 Τένις: Davis Cup 2019 by BNP Paribas
11:55 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019
12:40 Πυγμαχία: KOTV 2019
13:15 Χάντμπολ: Μονπελιέ – Ράιν Νέκαρ
14:55 Χάντμπολ: Μίντεν – Βέτσλαρ
16:40 Βόλεϊ: Κομερσέκον – Ιμόκο Κονελιάνο
18:15 Πυγμαχία: KOTV 2019
18:45 Βόλεϊ: Ζάξα – Τσιβιτανόβα
20:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019
21:15 Sports Classics: XTERRA Adventures 2019
22:00 Sports Classics: ESPN Films
23:00 Πυγμαχία: KOTV 2019
23:30 Best of Στέφανος Τσιτσιπάς
02:15 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
03:30 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:45 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
06:00 Χάντμπολ: Κιέλτσε – Μπαρτσελόνα
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Οικολογική Ινδία
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 Ειδήσεις στην DW
04:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Τέχνες και Πολιτισμός
05:15 DocFilm
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 Euronews Now
19:30 Euronews Now
20:00 Euronews Now
20:30 Euronews Now
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 INSIDERS
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 EURONEWS TONIGHT
23:30 Euronews Tonight
00:00 EURONEWS NOW
00:30 Euronews Tonight
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:30 Euronews Tonight
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – programma tv
06:00 THE GIFTED
06:45 ELEMENTARY 6
06:55 ELEMENTARY 6
07:25 ELEMENTARY 6
07:35 BOB’S BURGERS 7
08:00 THE SIMPSONS 24
08:10 THE SIMPSONS 24
08:20 CRIMINAL MINDS 9
08:30 CRIMINAL MINDS 9
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:10 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:50 FRIENDS 4
09:55 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:15 FRIENDS 4
10:35 CHICAGO P.D. 2
10:40 CHICAGO P.D. 2
11:20 BOB’S BURGERS 7
11:40 THE SIMPSONS 24
11:45 THE SIMPSONS 24
12:00 ELEMENTARY 6
12:05 ELEMENTARY 6
12:45 THE GIFTED
12:50 THE GIFTED
13:30 CRIMINAL MINDS 9
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 5
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
14:55 FRIENDS 4
15:00 FRIENDS 4
15:20 FRIENDS 4
15:45 CHICAGO P.D. 2
16:25 THE GIFTED 2
17:10 BOB’S BURGERS 7
17:35 THE SIMPSONS 24
17:55 THE GIFTED 2
18:00 THE GIFTED 2
18:40 CRIMINAL MINDS 9
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER 5
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER 5
20:15 FRIENDS 4
20:40 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:50 BOB’S BURGERS 9
22:10 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:40 9-1-1 2
23:25 9-1-1 2
23:30 9-1-1 2
00:15 BOB’S BURGERS 9
00:40 ARRESTED DEVELOPMENT 5
01:05 CHICAGO P.D. 2
01:50 DEEP STATE
02:40 THE GIFTED 2
03:25 ELEMENTARY 6
04:05 MAYANS M.C.
05:10 DEEP STATE
06:00 FRIENDS 4
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 10
06:45 PROJECT RUNWAY 14
06:55 PROJECT RUNWAY 14
07:30 NEW GIRL
07:40 NEW GIRL
07:55 NEW GIRL
08:00 NEW GIRL
08:15 THIS IS US
08:20 THIS IS US
09:00 SCANDAL 7
09:05 SCANDAL 7
09:45 GREY’S ANATOMY 11
09:50 GREY’S ANATOMY 11
10:25 PROJECT RUNWAY 17
10:30 PROJECT RUNWAY 17
11:15 BONES 12
12:00 BONES 12
12:40 NEW GIRL
12:45 NEW GIRL
13:05 NEW GIRL
13:25 THIS IS US
14:10 LAST MAN STANDING 7
14:30 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:55 MASTERCHEF 9
15:35 SCANDAL 7
16:20 GREY’S ANATOMY 11
17:05 BONES 12
17:55 BONES 12
18:40 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
19:25 NEW GIRL
19:50 NEW GIRL
20:10 THIS IS US
20:15 THIS IS US
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:20 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:45 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:35 FOR THE PEOPLE 2
23:20 THIS IS US
23:25 THIS IS US
00:05 LAST MAN STANDING 7
00:10 LAST MAN STANDING 7
00:30 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
00:55 ALONE TOGETHER 2
01:15 YOU’RE THE WORST 5
01:35 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
01:40 BONES 12
02:15 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:25 BONES 12
03:00 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:10 PROJECT RUNWAY 14
03:45 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
03:50 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
04:30 SCANDAL 7
04:35 SCANDAL 7
05:15 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
05:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:00 SCANDAL 7
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Άσκηση
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Μόδα και Αθλητισμός
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Model Talks
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Hairstyles
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Moschino Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Moschino Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Σχεδιαστές
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Σχεδιαστές
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Fashion Flix
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Fashion Flix
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Jourdan Dunn Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Jourdan Dunn Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Tim Walker Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Tim Walker Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Φωτογραφίσεις
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Φωτογραφίσεις
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Adriana Lima Story
22:30 Adriana Lima Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Κορυφαία μοντέλα
00:30 Κορυφαία μοντέλα
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Φεστιβάλ
03:30 Φεστιβάλ
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Νέα
07:25 Στον Τύπο
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Πρωτοσέλιδα
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50 Επίκεντρο
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Νέα
09:30 Νέα
09:40 Προοπτική
09:45 Επίκεντρο
09:55 Νέα
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Αλά Καρτ
10:50 Επίκεντρο
11:00 Νέα
11:15 Γαλλικοί Δεσμοί
11:20 Βρίσκεστε Εδώ
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Μόδα
12:00 Νέα
12:15 Ρεπόρτερς
12:30 Νέα
12:45 Στην Αμερική
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Σε όλη την Αφρική
14:00 Νέα
14:15 Νέα
14:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30 Νέα
14:45 Στον Τύπο
14:50 Νέα
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Σπορ
16:00 Νέα
16:15 Πρόσβαση στην Ασία
16:30 Νέα
16:45 Άνθρωποι και Κέρδη
17:00 Νέα
17:10 Επανεξέταση
17:30 Νέα
17:40 Το 51 τοις Εκατό
17:50 Μόδα
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
20:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
01:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Γαλλικοί Δεσμοί
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
04:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
05:00 Νέα
05:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
05:30 Νέα
05:45 Άνθρωποι και Κέρδη
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Mad Hits Top 15
11:00 Your Choice Charts
12:00 Top 15 GR
13:00 Urban Sounds Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Upcoming Hits
16:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00 Your Choice Charts
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Dance Hits Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Mad Hits Top 15
00:00 Weekend Hits Chart
02:00 Upcoming Hits
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Mad Hits Top 15
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Καρχαρίας εναντίον αρπακτικών
07:00 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
07:25 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
07:50 Η κτηνίατρος του Yukon Κ1
08:40 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
09:25 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
10:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
11:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ1
11:55 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
12:40 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
13:25 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
14:15 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
15:05 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
15:50 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
16:35 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
17:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
18:10 Animal fight club
19:00 Λιοντάρια αναρριχητές
19:50 Ύαινα: Η Βασίλισσα της Αγέλης
20:35 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
21:25 Λιοντάρια αναρριχητές
22:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
23:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ1
23:50 Animal fight club
00:40 Λιοντάρια αναρριχητές
01:30 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
02:20 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
03:05 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
03:55 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
04:40 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
05:25 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:30 Ντοκιμαντέρ
07:00 Ρεπορτάζ Keiser
07:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Ντοκιμαντέρ
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Εξέταση
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Με τη ματιά τού γερακιού
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Εξέταση
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ντοκιμαντέρ
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Boom Bust
20:00 Νέα σε τίτλους
20:30 Ντοκιμαντέρ
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Με τη ματιά τού γερακιού
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Εξέταση
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Εξέταση
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Boom Bust
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Βραδινή έκδοση
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 00S VS 10S POP: TOP 50
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:15 Tο τελευταίο κόλπο
15:00 Δύο εβδομάδες προθεσμία
15:50 Τέλος και αρχή
18:35 The Matrix reloaded
21:00 Ο υπέροχος Γκάτσμπυ
23:30 The number 23
01:15 Bangkok Adrenaline
02:50 Το άσυλο
04:50 Corrado: Ο εκτελεστής της Μαφίας
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ζωντανά στο Glastonbury
08:30 Ζωντανά στο Musilac Festival – 2017
10:00 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2012
11:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
13:00 AC/DC – No Bull
15:05 Ζωντανά από το Βέλγιο
16:30 Linkin Park – 360 Sessions
17:55 Mike and The Mechanics – At Shepherds Bush Empire
19:00 Ζωντανά στο Glastonbury
20:15 Download Festival – 2016
22:00 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2012
23:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
01:00 Justin Timberlake – FutureSex/LoveShow
04:00 Sheryl Crow – Miles From Memphis
06:00 Ζωντανά στο The Royal Albert Hall – 2016
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:00 ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ – Η ΚΙΝΗΤΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
20:30 LEPTIS MAGNA MΕΓΑΛΗ ΛΕΠΤΙΣ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΣΚΩΤΙΑ
07:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΣΚΩΤΙΑ
07:25 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
08:15 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
09:10 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
10:05 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
11:00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
11:55 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
12:50 ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
15:10 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
15:35 Κολυμπώντας με Τέρατα: Στιβ Μπάκσαλ
16:30 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΧΑΡΙΑ
19:15 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
20:10 Η Ζωή στη Γη: Μια Νέα Προϊστορία
21:05 ΝΗΣΙΑ ΑΓΡΙΑΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
22:00 Κολυμπώντας με Τέρατα: Στιβ Μπάκσαλ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
00:45 Η Ζωή στη Γη: Μια Νέα Προϊστορία
01:40 Κολυμπώντας με Τέρατα: Στιβ Μπάκσαλ
02:35 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΧΑΡΙΑ
03:25 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
04:15 Η Ζωή στη Γη: Μια Νέα Προϊστορία
05:00 ΝΗΣΙΑ ΑΓΡΙΑΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 NEW LOONEY TUNES
06:55 WACKY RACES
07:20 THE TOM AND JERRY SHOW
08:00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
08:25 MIGHTY MIKE
08:45 TAFFY
09:10 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 ODDBODS
10:10 THE HAPPOS FAMILY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
11:00 THE TOM AND JERRY SHOW
11:25 TAFFY
11:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
12:10 MIGHTY MIKE
12:30 BUNNICULA
12:55 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
13:20 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
13:40 TAFFY
14:00 TOM AND JERRY
15:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
15:30 MIGHTY MIKE
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
16:40 BUNNICULA
17:05 TAFFY
17:30 NEW LOONEY TUNES
18:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:35 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:55 WACKY RACES
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MIGHTY MIKE
20:05 PAT THE DOG
20:25 TAFFY
20:50 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
21:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 THE TOM AND JERRY SHOW
22:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:40 BUNNICULA
23:05 TAFFY
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25 BUNNICULA
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
11:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
12:00 CNN NEWSROOM
12:30 CNN
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00 CNN TALK
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00 NEWS STREAM (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:15 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
18:30 CNN TALK
19:00 THE EXPRESS
19:30 INSIDE AFRICA
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 CNN NEWSROOM
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN NEWSROOM
01:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
02:00 CNN NEWSROOM
02:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 6
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 17
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 9
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
10:00 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
10:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 7
12:00 FAST N’ LOUD 5
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
14:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
15:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
16:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
17:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 6
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 3
18:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 21
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2
21:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
22:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
23:00 ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΤΟΥ ΕΣΚΟΜΠΑΡ
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 3
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 4
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
03:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
04:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 CAKE BOSS
06:40 CAKE BOSS
07:00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
07:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
08:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
09:15 CAKE BOSS
09:40 CAKE BOSS
10:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
10:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
11:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
12:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
13:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
15:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
16:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
17:30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
18:15 CAKE BOSS
18:40 CAKE BOSS
19:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
19:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
20:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
22:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
22:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
23:30 CAKE BOSS
23:55 CAKE BOSS
00:15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ
01:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
01:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
02:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
03:15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ
04:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
04:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
05:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΤΖΕΣΙ
06:25 ΤΖΕΣΙ
06:50 ΤΖΕΣΙ
07:15 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
07:40 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
08:05 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
08:30 Η Καλή Μέρα από το Μαλλί Φαίνεται
10:10 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
10:35 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
11:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
11:25 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
11:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:15 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:40 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
13:05 H ΚΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙ
13:30 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:55 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:20 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:45 H ΚΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙ
15:10 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
15:35 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
16:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
16:25 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
16:50 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
17:15 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
17:40 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
18:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
18:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
18:55 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
19:20 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:25 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
19:50 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
20:15 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
20:40 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
21:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
21:10 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
21:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΤΖΕΣΙ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
08:25 MARVEL’S SPIDER-MAN
08:50 ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
09:15 ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
12:30 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
12:55 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
14:35 ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:30 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
15:55 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:20 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:45 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
19:55 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
20:20 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:45 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
21:10 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:35 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:10 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
07:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
08:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
09:00 E! NEWS
10:00 TOTAL BELLAS 4
11:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
14:00 E! NEWS
15:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
16:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 15
17:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
18:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
19:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
20:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
20:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
21:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
21:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
23:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
00:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
01:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
02:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
03:00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ABBEY
04:00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ABBEY
05:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
06:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
06:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ
09:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
10:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ
11:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
19:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
20:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:15 ΝΕΑ
21:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
22:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
22:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
23:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
23:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
00:25 ΝΕΑ
00:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
01:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
03:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ
04:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
05:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
05:30 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
06:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:00 FORMULA E
08:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
08:30 Αγώνας Αυτοκινήτων: Le Mans 24 Ωρες
09:30 FIA ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
10:00 CLIFF DIVING
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:30 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:00 Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
13:45 Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
14:30 FORMULA E
15:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
16:00 Αγώνας Αυτοκινήτων: Le Mans 24 Ωρες
17:00 FIA ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
17:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
18:30 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:00 Κολύμβηση: Πανεπιστημιάδα: Ιταλία
20:45 Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
21:30 Αγώνας Αυτοκινήτων: Le Mans 24 Ωρες
22:30 ΝΕΑ
22:35 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
23:05 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
23:35 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
00:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
00:55 ΝΕΑ
01:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
01:30 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
02:00 Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
02:45 Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
03:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:50 FORMULA E
05:50 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 Euronews Now
19:30 Euronews Now
20:00 Euronews Now
20:30 Euronews Now
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 INSIDERS
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 EURONEWS TONIGHT
23:30 Euronews Tonight
00:00 EURONEWS NOW
00:30 Euronews Tonight
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:30 Euronews Tonight
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 THE GIFTED
06:45 ELEMENTARY 6
06:55 ELEMENTARY 6
07:25 ELEMENTARY 6
07:35 BOB’S BURGERS 7
08:00 THE SIMPSONS 24
08:10 THE SIMPSONS 24
08:20 CRIMINAL MINDS 9
08:30 CRIMINAL MINDS 9
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:10 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:50 FRIENDS 4
09:55 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:15 FRIENDS 4
10:35 CHICAGO P.D. 2
10:40 CHICAGO P.D. 2
11:20 BOB’S BURGERS 7
11:40 THE SIMPSONS 24
11:45 THE SIMPSONS 24
12:00 ELEMENTARY 6
12:05 ELEMENTARY 6
12:45 THE GIFTED
12:50 THE GIFTED
13:30 CRIMINAL MINDS 9
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 5
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
14:55 FRIENDS 4
15:00 FRIENDS 4
15:20 FRIENDS 4
15:45 CHICAGO P.D. 2
16:25 THE GIFTED 2
17:10 BOB’S BURGERS 7
17:35 THE SIMPSONS 24
17:55 THE GIFTED 2
18:00 THE GIFTED 2
18:40 CRIMINAL MINDS 9
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER 5
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER 5
20:15 FRIENDS 4
20:40 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:50 BOB’S BURGERS 9
22:10 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:40 9-1-1 2
23:25 9-1-1 2
23:30 9-1-1 2
00:15 BOB’S BURGERS 9
00:40 ARRESTED DEVELOPMENT 5
01:05 CHICAGO P.D. 2
01:50 DEEP STATE
02:40 THE GIFTED 2
03:25 ELEMENTARY 6
04:05 MAYANS M.C.
05:10 DEEP STATE
06:00 FRIENDS 4
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 10
06:45 PROJECT RUNWAY 14
06:55 PROJECT RUNWAY 14
07:30 NEW GIRL
07:40 NEW GIRL
07:55 NEW GIRL
08:00 NEW GIRL
08:15 THIS IS US
08:20 THIS IS US
09:00 SCANDAL 7
09:05 SCANDAL 7
09:45 GREY’S ANATOMY 11
09:50 GREY’S ANATOMY 11
10:25 PROJECT RUNWAY 17
10:30 PROJECT RUNWAY 17
11:15 BONES 12
12:00 BONES 12
12:40 NEW GIRL
12:45 NEW GIRL
13:05 NEW GIRL
13:25 THIS IS US
14:10 LAST MAN STANDING 7
14:30 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:55 MASTERCHEF 9
15:35 SCANDAL 7
16:20 GREY’S ANATOMY 11
17:05 BONES 12
17:55 BONES 12
18:40 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
19:25 NEW GIRL
19:50 NEW GIRL
20:10 THIS IS US
20:15 THIS IS US
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:20 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:45 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:35 FOR THE PEOPLE 2
23:20 THIS IS US
23:25 THIS IS US
00:05 LAST MAN STANDING 7
00:10 LAST MAN STANDING 7
00:30 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
00:55 ALONE TOGETHER 2
01:15 YOU’RE THE WORST 5
01:35 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
01:40 BONES 12
02:15 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:25 BONES 12
03:00 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:10 PROJECT RUNWAY 14
03:45 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
03:50 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
04:30 SCANDAL 7
04:35 SCANDAL 7
05:15 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
05:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:00 SCANDAL 7
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 US TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 EURO TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 LYRIC VIDEO SHOW
21:00 15 SUPER MAD HITS GR
22:00 DANCE ZONE
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 SHAZAM TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE
09:30 FRIENDZONE
10:00 EURO TOP CHART
12:00 MTV UNPLUGGED
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
15:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
16:00 ARE YOU THE ONE? 5
17:00 ARE YOU THE ONE? 5
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US
20:00 JUST TATTOO OF US – USA
20:30 JUST TATTOO OF US – USA
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
23:00 THE CHARLOTTE SHOW 3
00:00 THE CHARLOTTE SHOW 3
00:30 Ridiculousness – κύκλος 9
01:00 RIDICULOUSNESS 3
01:30 RIDICULOUSNESS 3
02:00 GEORDIE SHORE 15
03:00 GEORDIE SHORE 15
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
06:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
13:45 MTV LIVE STAGE
14:30 MTV UNPLUGGED
15:15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
15:35 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
16:00 MTV REWIND
17:30 ZARA LARSSON: MAKING THE VIDEO
18:00 Επιτυχίες για Πάρτι χωρίς Διακοπή!
21:00 MTV REWIND
22:30 ZARA LARSSON: MAKING THE VIDEO
23:00 MTV WORLD STAGE: 2017
23:45 LIVE AT WIRELESS 2018
00:05 MTV WORLD STAGE
00:50 LIVE AT WIRELESS 2018
01:15 MTV PRESENTS GIBRALTAR CALLING
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV UNPLUGGED
04:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
05:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 LOVEMIX
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 TIME MACHINE
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 MY GREEKZ PARTY
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Καρχαρίας εναντίον αρπακτικών
07:00 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
07:25 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
07:50 Η κτηνίατρος του Yukon Κ1
08:40 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
09:25 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
10:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
11:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ1
11:55 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
12:40 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
13:25 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
14:15 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
15:05 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
15:50 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
16:35 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
17:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
18:10 Animal fight club
19:00 Λιοντάρια αναρριχητές
19:50 Ύαινα: Η Βασίλισσα της Αγέλης
20:35 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
21:25 Λιοντάρια αναρριχητές
22:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
23:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ1
23:50 Animal fight club
00:40 Λιοντάρια αναρριχητές
01:30 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
02:20 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
03:05 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
03:55 Η άγρια ομορφιά της Ευρώπης – κύκλος 1
04:40 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
05:25 Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
07:00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
07:50 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 2
08:35 ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
09:20 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
10:05 ‘ΒΡΟΜΙΚΗ’ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
10:50 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
11:40 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
12:25 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 2
13:15 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
14:00 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
14:50 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 13
15:35 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
16:20 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα 2
17:10 WICKED TUNA 8
18:00 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
18:45 The 2000s: Οι Μεγαλύτερες Τραγωδίες
19:35 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
19:55 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
20:20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
21:10 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
22:05 Η Πτώση της Συρίας & η Ανοδος του Isis
23:50 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
00:10 Αιγυπτος από ψηλα
00:40 Η Πτώση της Συρίας & η Ανοδος του Isis
01:00 Μυστηριωδεις ταφοι στην Αιγυπτο
01:45 Οι θησαυροι του Τουταγχαμών
02:25 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 2
02:30 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3
03:10 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
03:20 Ο κυκλος της ζωης
03:55 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
04:40 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 13
04:50 Filthy Riches 2
05:30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
05:35 Έξω απο τα όρια της επιστήμης Κ6
05:55 ΟΙ ΠΙΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:35 STREET GENIUS 2
07:00 STREET GENIUS 2
07:15 STREET GENIUS 2
07:20 STREET GENIUS 2
07:35 STREET GENIUS 2
07:45 STREET GENIUS 2
08:00 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
08:05 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
08:40 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
08:50 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
09:25 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
09:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
10:10 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
10:15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
10:55 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
11:05 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
11:45 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
11:50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
12:35 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
12:40 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
13:15 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
13:20 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
14:05 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
14:10 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
14:50 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
14:55 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
15:35 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
15:40 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
16:25 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
16:30 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
17:10 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
17:15 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
18:00 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
18:05 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
18:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
18:50 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
19:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
20:15 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
20:20 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
21:00 YEAR MILLION
21:45 BREAKTHROUGH
21:50 BREAKTHROUGH
22:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
22:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
23:15 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
23:20 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
00:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
00:05 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
00:45 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
00:50 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
01:30 YEAR MILLION
01:35 YEAR MILLION
02:20 BREAKTHROUGH
02:25 BREAKTHROUGH
03:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
03:05 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
03:45 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
03:55 DOGTOWN: Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
04:30 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
04:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
05:15 YEAR MILLION
05:25 YEAR MILLION
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:10 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:55 ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
10:05 ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12:00 THE PERFECT MATCH
13:35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:05 WILDLIFE
15:55 55 STEPS
17:55 ΑΛΦΑ
19:35 HOLLYWOOD BUZZ
20:10 ΑΙΓΑΙΟ SOS
22:00 22 JUMP STREET
00:00 ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
01:40 American Assassin: Η εκδίκηση
01:45 ΜΠΛΕ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ
03:20 Η ΛΕΠΙΔΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΤΟΥ
03:40 Κινηματογραφικά νέα
04:10 Colette
05:40 ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ, ΡΕ ΦΙΛΕ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
08:05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09:00 Η ΤΖΟΥΛΙΕΤ, ΓΥΜΝΗ
10:45 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΓΚΡΙΝ
12:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
13:45 THE TOURIST
15:35 BRIGSBY BEAR
17:20 ΟΜΑΔΑ ΓΑΒ
19:00 ACTION ZONE
19:45 ΑΡΙΑΝ
22:00 ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ
23:55 FASTER
00:00 Φιλιά και σφαίρες
01:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:45 127 ώρες
02:15 DJANGO, Ο ΤΙΜΩΡΟΣ
03:25 SOS Έρχονται οι Βρετανοί
05:05 DO IT YOURSELF
05:15 Απάτη σε μαύρο φόντο
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
18:45 ΑΝΙΚΗΤΟΣ
21:00 ΜΠΑΤΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ
23:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
00:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:30 RED LIGHT
03:00 RESIDENT EVIL: Η ΤΙΜΩΡΙΑ
03:25 Ιστορίες φαντασμάτων
04:40 ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙ
05:10 Ο υπνωτιστής
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
17:50 JANE FONDA IN FIVE ACTS
20:10 BLINDSPOT IV
21:00 WHISKEY CAVALIER
22:00 GOMORRAH IV
23:00 THE HANDMAID’S TALE III
00:00 CASTLE ROCK
00:50 GOMORRAH IV
01:50 THE ARCHITECT
03:25 PROUD MARY
05:00 JETT
06:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
Novalife
Novalife – programma tv
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 FITNESS TIME
09:20 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
09:35 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:10 ΣΥΛΛΑΒΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ
13:00 AMERICA’S GOT TALENT 13
14:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:00 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ
16:45 NCIS XVI
17:30 AUSTIN POWERS: ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ
19:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
19:30 AMERICA’S GOT TALENT 13
21:00 ΑΝ ΜΕΙΝΩ
22:40 ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – 100»
22:43 NCIS XVI
22:50 NCIS XVI
23:40 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
01:10 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 9
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς γίνεται; – Κ6
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πως φτιαχνεται; Κ17
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Διάσωση σπιτιών
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Μάχες αποσκευών
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 7
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Fast N Loud – Κ5
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Φορτηγατζηδες στην ερημια Κ6
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση σπιτιών Κ3
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:05 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
19:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 21
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
23:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 4
01:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Πως γινεται; Κ15
03:30 Πως γινεται; Κ15
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Τι έγινε μετά; – κύκλος 2
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
04:30 Τι έγινε μετά; – κύκλος 2
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 9
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 91
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 96
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 11
10:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 96
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
14:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
15:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
16:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
16:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
17:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
18:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
21:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
21:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
22:00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΘΡΥΛΩΝ
23:00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 2
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 2
01:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
01:30 Διάσωση σπιτιών Κ5
02:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
03:45 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
04:05 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
04:25 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
05:10 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
05:55 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 00S VS 10S POP: TOP 50
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 THE MESSENGER LEGACY
10:30 Marc Ducret Σόλο & Τρίο Samuel Blazer
11:30 BUTLER, BERNSTEIN & THE HOT 9
12:25 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 Ο ΑΛΕΞΕΪ ΒΟΛΟΝΤΙΝ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ
15:35 Ο HANNU LINTU ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
16:35 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 ‘CALLAS’ ΤΟΥ REINHILD HOFFMAN
19:25 ‘UNE AUTRE PASSION’
20:55 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
23:00 Vasily Petrenko & Φιλαρμονική του Οσλο
00:45 TO ΤΡΙΟ BAD PLUS ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ
01:45 MORTEN QVENILD: PERSONAL PIANO
03:00 Ο Tord Gustavsen – Χορωδία Domkoret
04:00 O ARTO LINDSAY ΖΩΝΤΑΝΑ
05:00 The Bad Plus στο Skoda Jazz Festival
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
09:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
09:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
11:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
14:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
15:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
21:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
22:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
22:55 ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – 100»
22:58 DEUCE
23:00 DEUCE
23:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
15:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
21:30 DEUCE
22:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE ASIA
22:50 ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – 100»
22:53 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
23:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
23:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
11:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
12:53 ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – 100»
12:56 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
13:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
21:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
01:30 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:42 ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – 100»
12:45 ΓΚΟΛΦ: U.S. OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019
17:30 UIM-ABP AQUABIKE 2019
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ ΜΠΙΑΛΙΣΤΟΚ
20:00 ΓΚΟΛΦ: U.S. OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019
01:30 Novasports4HD
03:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:50 ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – 100»
21:53 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
02:30 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
23:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
00:30 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:15 MONT VENTOUX DENIVELE CHALLENGE
07:05 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:20 MOBIL 1 THE GRID 2019
07:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
08:30 Oakland Athletics – Minnesota Twins
11:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
11:20 MLB’S BEST 2019
11:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
12:30 MOBIL 1 THE GRID 2019
12:55 WEST TIGERS – ROOSTERS
14:45 MLB HIGHLIGHTS 2019
15:00 Kansas City Royals – Cleveland Indians
17:30 MOBIL 1 THE GRID 2019
17:55 WEST TIGERS – ROOSTERS
19:35 MLB HIGHLIGHTS 2019
19:50 In Depth with Graham Bensinger 2019
20:15 2019 ICF SLALOM WORLD CUP
20:45 FORMULA E STREET RACERS 2019
21:15 MLB CAPS OFF 2019
21:30 Oakland Athletics – Minnesota Twins
00:00 DRAGONS – STORM
01:40 WEST TIGERS – ROOSTERS
03:20 In Depth with Graham Bensinger 2019
03:45 2019 ICF SLALOM WORLD CUP
04:15 FORMULA E STREET RACERS 2019
04:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
05:30 MOBIL 1 THE GRID 2019
05:55 SPORT CONFIDENTIAL 2019