ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
00:15 VIS A VIS – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:10 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
03:50 VIS A VIS – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
04:40 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
06:10 ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ)
07:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
07:25 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΣΠΗΛΑΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ (ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
10:00 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
11:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ… ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
11:30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:25 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ (Ο ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΧΑΡΙΑΣ)
17:30 VOLLEY LEAGUE: ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
19:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
23:00 ΕΥΡΩΠΗ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ – A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ / DOC ON ΕΡΤ
23:45 ΕΥΡΩΠΗ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ – A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ / DOC ON ΕΡΤ
00:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
01:15 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ: ΤΕΤΡΑΔΙΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
01:45 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
03:15 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
04:00 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
04:15 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ… ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
04:45 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
05:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα
22:45 Ξένη Ταινία
00:45 Η Επιστροφή (Ε)
01:45 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
02:00 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
02:45 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
03:00 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:15 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
STAR
STAR – programma tv
06:00 Ο Πρώτος Λαχνός (Lottery Ticket)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 5ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef – 3oς Κύκλος
23:00 Σκοτεινή Ανάμνηση (Regression)
23:15 Η Μέρα Της Βαστίλης (Bastille Day)
01:00 MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)
01:15 MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)
01:30 MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)
03:15 Stalker – 1oς Κύκλος
03:30 Stalker – 1oς Κύκλος
03:45 Stalker – 1oς Κύκλος
04:15 Imagine: John Lennon
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 TV Mall
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:00 Παπιοπεριπέτειες (Ducktales)
07:20 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:10 Οι Εκδικητές (The Avengers)
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XII (Keeping Up With The Kardashians, XII)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, Ι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:10 Δελτίο Στη Νοηματική
18:20 Survivor Πανόραμα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Survivor
23:40 Ράδιο Αρβύλα
00:15 Βινύλιο
01:15 Power Of Love (Ε)
01:45 Power Of Love (Ε)
03:45 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
04:45 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Scandal (Ε)
21:00 Scandal
22:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
23:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Για Πάντα Παιδιά – 1ος Κύκλος (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:40 Ποιος Ρωτάει;
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Για Πάντα Παιδιά – 1ος Κύκλος
19:00 Open News
20:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς – 1ος Κύκλος
21:00 Η Αρπαγή 3 (Taken 3)
23:15 Criminal Minds – 10ος Κύκλος
00:15 Criminal Minds – 10ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds – 10ος Κύκλος
01:15 Whitney
01:45 Αναρχία (Anarchy)
03:00 Criminal Minds – 10ος Κύκλος
03:45 Criminal Minds – 10ος Κύκλος
04:00 Για Την Παρέα (Ε)
04:45 Για Την Παρέα (Ε)
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD – programma tv
06:00 BARCELONA – REAL M. (BARCA TV)
08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 1η ΜΕΡΑ (Μ)
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
10:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2η ΜΕΡΑ (Μ)
12:00 ΒΟΛΕΪ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ (Μ)
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:00 SPORTS DOC (Ε)
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 BASKET ALL STAR GAME (M)
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 1η ΜΕΡΑ (Μ)
23:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2η ΜΕΡΑ (Μ)
00:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
00:15 VIS A VIS – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 SPORTS DOC (Ε)
01:10 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
03:00 BASKET ALL STAR GAME (M)
03:50 VIS A VIS – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
04:40 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20:00 PRESS-ING
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ
00:30 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
01:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Δημοσιεύσεις
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Ανατολή 101
08:00 Σκληρή δουλειά
09:00 Ειδήσεις ζωντανά
09:30 Μέσα στο θέμα
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 TechKnow
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Μάρτυρας
12:00 Η ώρα των ειδήσεων
13:00 Ειδήσεις ζωντανά
13:30 Μέσα στο θέμα
14:00 Η τοξική πόλη της Νότιας Αφρικής
15:00 Η ώρα των ειδήσεων
16:00 Ειδήσεις ζωντανά
16:30 Μιλώντας στο Al Jazeera
17:00 Newsgrid
18:00 Ειδήσεις ζωντανά
18:30 Counting the Cost
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Μέσα στο θέμα
20:00 Η ώρα των ειδήσεων
21:00 Ειδήσεις ζωντανά
21:30 Το Ρεύμα
22:00 Το πετρέλαιο των Ταλιμπάν
23:00 Η ώρα των ειδήσεων
00:00 Ειδήσεις ζωντανά
00:30 Αυτή Είναι η Ευρώπη
01:00 Η ώρα των ειδήσεων
02:00 Ειδήσεις ζωντανά
02:30 Μέσα στο θέμα
03:00 Η τοξική πόλη της Νότιας Αφρικής
04:00 Η ώρα των ειδήσεων
05:00 Ειδήσεις ζωντανά
05:30 Μάρτυρας
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Τα νέα του BBC World
11:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Το BBC στην Αφρική
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Έξω από τα δόντια
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Τα σπορ σήμερα
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Ταξιδεύοντας
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
06:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
01:00 Ξημερώνει στην Ασία
03:00 Οι αγορές στο Bloomberg
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg
06:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:35 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
07:00 Αληθινές διασώσεις Κ2
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
08:40 Επιτυχημένες Συμφωνίες Κ1
09:30 Cash and Cari Κ2
09:55 Περιπολία στους Δρόμους Κ2
10:45 Περιπέτειες διασήμων Κ1
11:35 Άμεση ανταπόκριση Κ6
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
14:05 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ1
14:55 Cash and Cari Κ2
15:20 Επιτυχημένες Συμφωνίες Κ1
16:10 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
17:00 Περιπέτειες διασήμων Κ1
17:50 Περιπολία στους Δρόμους Κ2
18:40 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
19:05 Άμεση ανταπόκριση Κ6
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ1
22:00 Απιστίες Κ15
22:50 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
23:40 Παραφυσική επιβίωση Κ3
00:30 24 ώρες πριν τον φόνο Κ1
01:25 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ1
02:15 Medical Detectives Κ1
02:40 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
03:30 Απιστίες Κ15
04:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ4
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 US Closing Bell
00:00 Managing Asia
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
03:00 Σημάδια από το δρόμο
06:00 Cash Flow
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ηλιόλουστος έρωτας
08:00 Μια βραδιά στο Σαιν Τροπέ
09:45 Σχέδιο πτήσης
11:30 I Am MLK Jr.
13:15 Μπολτ
15:00 Roman Holiday
17:00 Miami Vice – 2ος κύκλος
18:40 Γενέθλια θανάτου
20:20 Scoop Action
21:00 Morgan
22:40 Ο πιστός
00:40 Άστοχη βολή
02:10 Tο μυστικό του Brokeback Mountain
04:25 Criminal
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Οι αγκομαχητές των δρόμων
08:20 Elton John: I’m Still Standing – A Grammy Salute
10:00 Μουσικά Βραβεία Grammy 2019
13:30 Ariana Grande Live in London
14:20 King Charles III
16:00 Ρεβέκκα
18:20 Κορίτσια ημερολογίου
20:20 Elton John: I’m Still Standing – A Grammy Salute
22:00 Μουσικά Βραβεία Grammy 2019
00:30 Με τα μάτια ανοιχτά
02:15 24 Εβδομάδες
04:00 Lila Eve: Ενωμένες στην εκδίκηση
05:40 Elizabeth: Η χρυσή εποχή
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:10 Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά
07:55 Γωνιά του παράδεισου
09:45 Τι έχουν να δουν τα μάτια μου
11:30 Όλοι θα ζήσουμε
13:10 Θέλω να ζήσεις μανούλα
15:10 Ο παρθένος
16:40 Ορκίστηκα εκδίκηση
18:35 Μίνι φούστα και καράτε
20:05 Μπετόβεν και μπουζούκι
22:00 Η θεία από το Σικάγο
23:20 Τον παλιό εκείνο τον καιρό
00:45 Βαβυλώνια
02:10 Φίφης ο ακτύπητος
03:30 Φως, νερό, τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις
05:05 Δις διευθυντής
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The Rookie Κ1
07:00 Deutschland ’86
08:00 My Brilliant Friend Κ1
09:00 Ο ιππότης της ασφάλτου – Κ3
10:00 Κότζακ Κ2
11:00 A.P. Bio Κ1
11:30 A.P. Bio Κ1
12:00 Dukes of Hazzard Κ3
13:00 Cheers Κ11
13:30 Cheers Κ11
14:00 The A-Team Κ5
15:00 The West Wing Κ2
16:00 My Brilliant Friend Κ1
17:00 Mary Kills People Κ1
18:00 MacGyver – 3ος κύκλος
19:00 Cardinal K3
00:00 Mozart in the Jungle Κ4
00:30 Mozart in the Jungle Κ4
01:10 UnReal – κύκλος 3
02:00 Six Feet Under – 2ος κύκλος
03:00 Midnight, Texas Κ2
04:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ7
05:00 The affair K4
06:00 The A-Team Κ5
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:40 Μηχανή του Χρόνου
07:50 Φράσεις με ιστορία
08:00 Χτίζοντας μια Αυτοκρατορία: Βυζάντιο
08:50 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού
09:40 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α’ Παγκοσμίου
10:40 Πριγκίπισσα Αλίκη της Ελλάδας
11:40 Έλληνες Εσμέν το Γένος – Γεώργιος Γεμιστός Πλήθων
12:50 Μηχανή του Χρόνου
14:00 Το φαινόμενο της πεταλούδας: Η άλωση της Πόλης
14:30 Το Μυστικό Ταξίδι του Αγίου Βαλεντίνου
15:30 Η ελληνική κοινότητα του Βελγίου
15:50 Φράσεις με ιστορία
16:00 Νικόλαος Δουμπάς – Μαικήνας των Τεχνών
17:00 Η κληρονομιά της Γλαύκης
17:40 Το δέντρο που ονειρεύτηκα
18:40 Αλεξάνδρεια: Η χαμένη πόλη της Κλεοπάτρας
19:40 Αρχαία Ελλάδα – Μέτρον Άριστον
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
00:00 Το δέντρο που ονειρεύτηκα
01:00 Νικόλαος Δουμπάς – Μαικήνας των Τεχνών
02:00 Αλεξάνδρεια: Η χαμένη πόλη της Κλεοπάτρας
03:00 Αρχαία Ελλάδα – Μέτρον Άριστον
04:10 Γεγονότα στη Φώκαια 1914
05:10 Η κληρονομιά της Γλαύκης
05:50 Από τη Δ’ Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ – Μπάγερν Μονάχου
09:00 Ποδόσφαιρο: Ραπίντ Βιέννης – Ρέιντζερς
11:15 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι
13:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Λέστερ
15:45 Ποδόσφαιρο: Βικτόρια Πλζεν – Ρόμα
18:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση της Κυριακής
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση της Κυριακής
22:00 Ποδόσφαιρο: Γούλβερχαμπτον Γουάντερερς – Νιουκάστλ (Ζ)
00:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ
02:00 Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Έβερτον
04:00 Ποδόσφαιρο: Γούλβερχαμπτον Γουάντερερς – Νιουκάστλ
06:00 UEFA Champions League Magazine 2018-19
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:45 Ποδόσφαιρο: Φεϊρένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
09:00 Ποδόσφαιρο: Λεγανές – Μπέτις
11:15 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Ρεάλ Σοσιεδάδ
13:30 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Νασιονάλ
15:45 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα
18:00 La Liga Specials – Files
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 La Liga Specials – Files
00:00 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη – Έιμπαρ
02:00 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Ράγιο Βαγιεκάνο
04:00 Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Λεβάντε
06:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Νασιονάλ
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:30 SportShow
09:30 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ
11:45 UEFA Nations League 2018-19
12:45 SportShow
15:45 Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Στουτγκάρδη
18:00 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 SportShow (Ζ)
00:00 SportShow
03:00 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
04:00 Ποδόσφαιρο: Αμβούργο – Ντινάμο Δρέσδης
06:00 SportShow
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: Εστουντιάντες – Ανδόρρα
08:10 Μπάσκετ: Φιλαδέλφεια Σίξερς – Λ. Α. Λέικερς
10:50 Μπάσκετ: Σακραμέντο Κινγκς – Φοίνιξ Σανς
13:30 NBA Daily
14:15 Μπάσκετ: Χιούστον Ρόκετς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
17:00 Μπάσκετ: Γιούτα Τζαζ – Σαν Αντόνιο Σπερς
19:30 Μπάσκετ: Φιλαδέλφεια Σίξερς – Λ. Α. Λέικερς
22:00 NBA Daily
22:35 Μπάσκετ: Σακραμέντο Κινγκς – Φοίνιξ Σανς
01:00 Μπάσκετ: Χίμκι – Λοκομοτίβ Κουμπάν
03:00 Μπάσκετ: Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Π. Τρέιλ Μπλέιζερς (Ζ)
06:00 Μπάσκετ: Ούνικς Καζάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Red Bull Air Race World Championship 2019
08:20 Μηχανοκίνητα: ROC Nations Cup 2019
09:00 Μηχανοκίνητα: ROC Race of Champions 2019
12:00 WRC 2019
13:10 WRC 2019
14:10 WRC 2019
15:20 WRC 2019
16:20 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
18:35 WRC Μαγκαζίνο 2019
19:15 Red Bull Air Race World Championship 2019
21:05 Red Bull Air Race World Championship 2019
23:20 Μηχανοκίνητα: ROC Race of Champions 2019
00:00 Μηχανοκίνητα: ROC Nations Cup 2019
00:40 WRC 2019
01:50 WRC 2019
02:50 WRC 2019
04:00 WRC 2019
05:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30
06:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Sports Classics: ABC of Sailing
06:45 Βόλεϊ: Μπέργκαμο – Μπρέσια
09:15 Τένις: 2019 ATP World Tour 250
11:45 Χάντμπολ: Έρλανγκεν – Μίντεν
13:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
15:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
18:00 Υδάτινα Σπορ: ISA World Surfing Games
19:00 Topspin (Ζ)
20:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
22:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
01:00 Topspin
02:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
06:00 Topspin
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 DocFilm
06:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
07:15 DocFilm
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:30 Γερμανικό Πρωτάθλημα
08:45 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
10:45 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 DocFilm
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:30 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Οικολογική Ινδία
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Ειδήσεις στην DW
15:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Ειδήσεις στην DW
18:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Ειδήσεις στην DW
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Ειδήσεις στην DW
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:30 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
23:30 Ειδήσεις στην DW
23:45 Ειδήσεις στην DW
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:30 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
01:45 Ειδήσεις στην DW
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Στη Σέντρα – Special
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
03:15 DocFilm
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
04:30 Στη Σέντρα – Special
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
05:15 Ειδήσεις στην DW
05:30 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 ALL NEWS EDITION
06:15 All News Edition
06:30 All News Edition
06:45 INSPIRE MIDDLE EAST
07:00 ALL NEWS EDITION
07:15 All News Edition
07:25 All News Edition
07:35 All News Edition
07:45 All News Edition
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:55 REAL ECONOMY
14:00 EURONEWS NOW
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:30 Euronews Now
16:45 INSPIRE MIDDLE EAST
16:55 EURONEWS NOW
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:30 INSIDERS
18:45 EURONEWS NOW
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:30 EURONEWS TONIGHT
21:00 RAW POLITICS
21:45 Πολιτικά ζητήματα
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
01:00 EURONEWS NOW
05:00 EURONEWS NOW
06:00 Euronews Now
FOX
FOX – programma tv
06:00 CRIMINAL MINDS 9
06:45 PRISON BREAK 1
07:30 AMERICAN DAD 6
07:55 BOB’S BURGERS 7
08:15 SUITS 2
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:45 FRIENDS 5
10:10 FRIENDS 5
10:35 CHICAGO P.D. 3
11:15 AMERICAN DAD 6
11:40 BOB’S BURGERS 7
12:00 PRISON BREAK 1
12:45 CRIMINAL MINDS 9
13:30 SUITS 2
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 5
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
15:00 FRIENDS 5
15:20 FRIENDS 5
15:45 CHICAGO P.D. 3
16:30 9-1-1 2
17:15 AMERICAN DAD 6
17:35 BOB’S BURGERS 7
18:00 CRIMINAL MINDS 9
18:45 SUITS 2
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
19:55 HOW I MET YOUR MOTHER 5
20:15 FRIENDS 5
20:40 FRIENDS 5
21:05 CHICAGO P.D. 3
21:50 9-1-1 2
22:40 THE WALKING DEAD 9
23:35 THE PASSAGE
00:20 9-1-1 2
01:05 CHICAGO P.D. 3
01:50 AMERICAN HORROR STORY 7: CULT
02:30 CRIMINAL MINDS 9
03:15 PRISON BREAK 1
04:05 9-1-1 2
04:45 AMERICAN HORROR STORY 7: CULT
05:35 FRIENDS 5
06:00 CRIMINAL MINDS 9
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CASTLE 7
06:40 Masterchef – 5ος κύκλος
06:45 MASTERCHEF 5
07:25 New Girl – 4ος κύκλος
07:30 NEW GIRL 4
07:50 NEW GIRL 4
08:10 Chicago Med – 3ος Κύκλος
08:15 CHICAGO MED 3
08:55 Quantico – 2ος Κύκλος
09:00 QUANTICO 2
09:40 Castle – 7ος Κύκλος
09:45 CASTLE 7
10:25 Top chef – 14ος Κύκλος
10:30 TOP CHEF 14
11:05 Bones – 8ος Κύκλος
11:15 BONES 8
11:50 Bones – 8ος Κύκλος
12:00 BONES 8
12:35 New Girl – 4ος κύκλος
12:40 NEW GIRL 4
12:55 New Girl – 4ος κύκλος
13:05 NEW GIRL 4
13:20 Chicago Med – 3ος Κύκλος
13:25 CHICAGO MED 3
14:05 For The People – 1ος κύκλος
14:10 FOR THE PEOPLE
14:45 Marvel’s Cloak & Dagger – 1ος Κύκλος
14:55 MARVEL’S CLOAK & DAGGER
15:30 Quantico – 2ος Κύκλος
15:35 QUANTICO 2
16:15 Castle – 7ος Κύκλος
16:20 CASTLE 7
17:00 Bones – 8ος Κύκλος
17:05 BONES 8
17:45 Bones – 8ος Κύκλος
17:50 BONES 8
18:30 Jamie’s Super Food – 1ος Κύκλος
18:35 JAMIE’S SUPER FOOD 1
19:20 New Girl – 5ος Κύκλος
19:25 NEW GIRL 5
19:45 New Girl – 5ος Κύκλος
19:50 NEW GIRL 5
20:10 CHICAGO MED 3
21:00 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
21:45 ALONE TOGETHER
22:10 Alone Together – 1ος Κύκλος
22:15 ALONE TOGETHER
22:35 GOOD TROUBLE
23:20 Chicago Med – 3ος Κύκλος
23:25 CHICAGO MED 3
00:05 How to get away with murder – 5ος Κύκλος
00:10 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
00:30 Single Parents – 1ος Κύκλος
00:50 Alone Together – 1ος Κύκλος
00:55 ALONE TOGETHER
01:15 Alone Together – 1ος Κύκλος
01:20 ALONE TOGETHER
01:40 BONES 8
01:45 Bones – 8ος Κύκλος
02:20 Bones – 8ος Κύκλος
02:25 BONES 8
02:30 Bones – 8ος Κύκλος
03:05 Masterchef – 5ος κύκλος
03:10 MASTERCHEF 5
03:15 Masterchef – 5ος κύκλος
03:50 JAMIE’S SUPER FOOD 1
04:05 Quantico – 2ος Κύκλος
04:25 Quantico – 2ος Κύκλος
04:40 QUANTICO 2
04:50 How to Be a Better Cook – 1ος Κύκλος
05:25 L. PASCALE: HOW TO BE A BETTER COOK
06:00 CASTLE 7
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
06:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Model Talks
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Hairstyles
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Make-Up
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Make-Up
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Άσκηση
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Μόδα και Αθλητισμός
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Tim Walker Special
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Tim Walker Special
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Κορυφαία μοντέλα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Κορυφαία μοντέλα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Παιδική μόδα
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Παιδική μόδα
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Lanvin Special
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Lanvin Special
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Με προορισμό τη μόδα
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Με προορισμό τη μόδα
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Νύφες
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Νύφες
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 GQ Magazine Special
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 GQ Magazine Special
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Fashion Flix
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Fashion Flix
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από τη Γερμανία με αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από τη Γερμανία με αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Αριστουργήματα
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Αριστουργήματα
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Victoria’s Secret Special
22:30 Victoria’s Secret Special
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Όλα τα νέα της μόδας
23:30 Όλα τα νέα της μόδας
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
00:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μπικίνι
02:30 Μπικίνι
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Fashion Flix
03:30 Fashion Flix
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Σχεδιαστές
04:30 Σχεδιαστές
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Κορυφαία μοντέλα
05:30 Κορυφαία μοντέλα
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Οι Παρατηρητές
06:20 Βρίσκεστε Εδώ
06:30 Νέα
06:45 Γαλλικοί Δεσμοί
06:50 Down to Earth
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Νέα
07:25 Στον Τύπο
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Πρωτοσέλιδα
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50 Επίκεντρο
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Νέα
09:30 Νέα
09:40 Προοπτική
09:45 Επίκεντρο
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Επίκεντρο
10:50 Αλά Καρτ
11:00 Νέα
11:15 Άνθρωποι και Κέρδη
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Down to Earth
12:00 Νέα
12:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
12:30 Νέα
12:45 Τεχνολογία 24
13:00 Νέα
13:10 Μόδα
13:15 Encore
13:30 Ρεπόρτερς
14:00 Νέα
14:15 Νέα
14:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30 Νέα
14:45 Στον Τύπο
14:50 Σπορ
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Σπορ
16:00 Νέα
16:10 Επανεξέταση
16:30 Νέα
16:40 Το 51 τοις Εκατό
16:50 Γαλλικοί Δεσμοί
17:00 Νέα
17:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
17:30 Νέα
17:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Πρόσβαση στην Ασία
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 France 24 διάλογος
20:30 France 24 διάλογος
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 France 24 διάλογος
01:30 France 24 διάλογος
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:25 Ρεπορτάζ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Οι Παρατηρητές
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 France 24 διάλογος
04:30 France 24 διάλογος
05:00 Νέα
05:15 Πρόσβαση στην Ασία
05:30 Νέα
05:45 Το 51 τοις Εκατό
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Chart of the Charts
11:00 Your Choice Charts
12:00 Top 15 GR
13:00 Mad Hits Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Urban Sounds Top 15
16:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00 Your Choice Charts
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Love Songs Countdown
22:00 Top 15 International
23:00 Urban Sounds Top 15
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Dance Hits Top 15
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Chart of the Charts
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
06:35 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
07:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
07:25 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
07:50 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
08:40 ΑΝΑΚΟΝΤΑ: ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
09:25 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ 6
10:15 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 2
11:00 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
11:05 Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης
11:50 ΑΝΑΚΟΝΤΑ: ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
11:55 Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
12:40 ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ
13:25 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
14:15 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
15:00 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
15:05 Άγρια Νότια Αφρική – κύκλος 1
15:50 Μεγάλα Αιλουροειδή: Η Αναμέτρηση
16:35 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
17:25 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 2
18:10 ANIMAL FIGHT CLUB 2
19:00 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
19:50 Επιστροφή της Νεφελώδους Λεοπάρδαλης
20:35 ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
21:25 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
22:15 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 2
23:05 Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ YUKON 2
23:55 ANIMAL FIGHT CLUB 2
00:40 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
01:30 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ 6
02:20 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
03:05 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
03:55 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
04:40 Μεγάλα Αιλουροειδή: Η Αναμέτρηση
05:00 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
05:25 Επιστροφή της Νεφελώδους Λεοπάρδαλης
05:30 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
05:45 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Νέα σε τίτλους
06:30 Εξέταση
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Σε βάθος
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Εξέταση
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Ντοκιμαντέρ
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Σε βάθος
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Εξέταση
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Ντοκιμαντέρ
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Σε βάθος
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Εξέταση
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Ντοκιμαντέρ
20:00 Στο Παρόν
20:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Σε βάθος
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Εξέταση
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Εξέταση
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Ντοκιμαντέρ
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Boom Bust
05:00 Εξέταση
05:30 Ντοκιμαντέρ
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:30 Μόνο πάνω από το πτώμα της!
15:15 Το αστέρι του Βορρά
17:15 Επιστροφή στον έρωτα
19:15 Θα συναντήσεις ένα ψηλό μελαχρινό άνδρα
21:00 Dark shadows
23:00 Αγώνας επιβίωσης
01:00 Κοίτα χαμηλά
02:30 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
07:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
08:40 Ζωντανά στο Glastonbury
10:00 Ζωντανά από το Λονδίνο
12:15 Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
13:00 Ζωντανά στο Wembley Stadium – κύκλος 1
15:00 Ζωντανά από το Iridium – κύκλος 1
16:00 Keane – Μια Νύχτα για τα Παιδιά Θύματα του Πολέμου
16:55 Ζωντανά στο Apollo – Roxy Music
19:00 Oxford arts factory
19:55 Katy Perry – Prismatic World Tour
22:00 Ζωντανά από το Λονδίνο
00:15 Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
01:00 Ζωντανά στο Hordern Pavilion – κύκλος 1
02:45 Ζωντανά στο Σίδνεϊ – Bryan Adams
03:30 London Live
04:05 The Scorpions: Moment of Glory – Ζωντανά με τη Φιλαρμονική του Βερολίνου
05:35 Ζωντανά από το Βερολίνο
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΒΡΑΔΥΠΟΔΕΣ
07:00 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΒΡΑΔΥΠΟΔΕΣ
07:25 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
08:15 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
09:10 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
10:05 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
11:00 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
11:55 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
12:50 Κολυμπώντας με το Λευκό Καρχαρία
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
18:20 ΤΑ ‘ΣΑΓΟΝΙΑ’ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ
19:15 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:05 ΝΗΣΙΑ ΑΓΡΙΑΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
22:00 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
00:45 Γατες εναντιον σκυλων
01:40 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
02:35 ΤΑ ‘ΣΑΓΟΝΙΑ’ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ
03:25 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
04:15 Γατες εναντιον σκυλων
05:00 ΝΗΣΙΑ ΑΓΡΙΑΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:20 NEW LOONEY TUNES
07:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
07:25 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
07:45 BUNNICULA
08:30 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
08:55 ODDBODS
09:15 THE TOM AND JERRY SHOW
10:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:25 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
10:45 NEW LOONEY TUNES
11:30 BUNNICULA
11:55 THE TOM AND JERRY SHOW
12:35 THE HAPPOS FAMILY
12:45 PAT THE DOG
13:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
13:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
13:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
14:10 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
14:30 WACKY RACES
14:55 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
15:15 NEW LOONEY TUNES
16:00 THE HAPPOS FAMILY
16:10 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
16:35 PAT THE DOG
17:00 THE TOM AND JERRY SHOW
17:45 THE HAPPOS FAMILY
17:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
18:20 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
18:40 PAT THE DOG
19:05 WACKY RACES
19:25 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
19:50 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:35 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
20:55 NEW LOONEY TUNES
21:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:05 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
22:25 WACKY RACES
22:50 THE TOM AND JERRY SHOW
23:35 BUNNICULA
00:20 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:40 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
01:05 ODDBODS
01:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
01:50 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:10 PAT THE DOG
02:35 NEW LOONEY TUNES
03:20 WACKY RACES
03:40 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
04:00 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
04:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
04:45 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
05:10 WACKY RACES
05:30 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
05:55 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 INSIDE AFRICA
06:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
11:30 ΕΜΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΚΑΤΑΡ
12:00 FAREED ZAKARIA GPS
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00 CNN TALK
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00 NEWS STREAM (WITH WORLD SPORT)
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Julia Chatterley
17:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 THE EXPRESS
19:45 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 HALA GORANI TONIGHT
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ JAKE TAPPER
00:00 CNN TODAY
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN TODAY: (WITH WORLD SPORT)
02:00 CNN TODAY: (WITH WORLD SPORT)
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 CUOMO PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: WITH DON LEMON
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 14
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
08:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 2
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 15
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 23
09:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 6
10:00 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ 2
10:30 ΜΑΧΕΣ ΦΟΡΤΙΩΝ 3
11:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ 2
12:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
13:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 24
13:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 6
14:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ 4
15:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ 4
16:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ 4
17:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 4
18:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 4
18:30 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ 2
19:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 7
19:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
21:00 Εντ Στάφορντ: Νικητής ή Χαμένος;
22:00 Εντ Στάφορντ: Γυμνός και Απομονωμένος
23:00 ΓΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ 4
00:00 ΑΛΑΣΚΑ: ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ 8
01:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 4
02:00 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ; 4
03:00 Εντ Στάφορντ: Νικητής ή Χαμένος;
04:00 Εντ Στάφορντ: Γυμνός και Απομονωμένος
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 14
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
07:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
09:15 CAKE BOSS
09:40 CAKE BOSS
10:00 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
10:45 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
11:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
12:15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
13:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
15:15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
16:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
17:30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:15 CAKE BOSS
18:40 CAKE BOSS
19:00 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
19:45 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
20:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
21:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
22:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
22:45 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
23:30 ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ
00:15 CAKE BOSS
00:40 CAKE BOSS
01:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
01:45 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
02:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
03:15 ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ
04:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
04:45 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
05:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
06:25 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:20 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
09:50 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00 ΡΕΪΒΕΝ, ΜΙΑ ΕΦΗΒΗ… ΜΕΝΤΙΟΥΜ!
16:25 ΡΕΪΒΕΝ, ΜΙΑ ΕΦΗΒΗ… ΜΕΝΤΙΟΥΜ!
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
21:35 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:45 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
01:40 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:00 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
06:29 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
07:29 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:00 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
08:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:29 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
10:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
10:29 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
11:29 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
12:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
12:29 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
13:00 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
13:29 ΕΝΤΕΚΑ
14:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
14:29 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
15:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
15:29 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
16:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
16:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
16:29 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:00 ΕΝΤΕΚΑ
17:29 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:00 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
18:29 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
19:29 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:29 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ
21:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
21:29 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
22:00 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
22:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
22:50 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
23:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
23:35 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
00:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
00:25 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
00:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
01:10 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
02:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
02:45 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
03:10 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
03:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
04:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
05:29 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
06:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
07:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
08:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
09:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
10:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
11:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
12:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
13:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
14:00 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ
16:00 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ
18:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
19:00 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ
21:00 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ BUSY
23:30 Η Ιστορία του Στιλ των Διάσημων 2
00:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
01:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
02:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
03:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
04:00 ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ
05:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
06:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
07:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
09:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
09:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
10:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
10:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
11:45 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
13:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
14:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
14:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
15:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
17:00 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία
17:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
18:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
18:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
20:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
20:40 ΝΕΑ
20:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
00:55 ΝΕΑ
01:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
01:45 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
02:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
03:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς
03:30 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία
04:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
05:30 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:30 Πρωτάθλημα Τεσσάρων Ηπείρων: ΗΠΑ
07:30 VOLTA A LA COMUNITAT VALENCIANA
08:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
09:30 Πρωτάθλημα Τεσσάρων Ηπείρων: ΗΠΑ
10:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
11:55 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
14:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
20:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
21:25 ΝΕΑ
21:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
22:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
23:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πατινάζ Ταχύτητας
01:25 ΝΕΑ
01:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
03:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
04:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
05:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 ALL NEWS EDITION
06:15 All News Edition
06:30 All News Edition
06:45 INSPIRE MIDDLE EAST
07:00 ALL NEWS EDITION
07:15 All News Edition
07:25 All News Edition
07:35 All News Edition
07:45 All News Edition
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:55 REAL ECONOMY
14:00 EURONEWS NOW
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:30 Euronews Now
16:45 INSPIRE MIDDLE EAST
16:55 EURONEWS NOW
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:30 INSIDERS
18:45 EURONEWS NOW
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:30 EURONEWS TONIGHT
21:00 RAW POLITICS
21:45 Πολιτικά ζητήματα
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
01:00 EURONEWS NOW
05:00 EURONEWS NOW
06:00 Euronews Now
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CRIMINAL MINDS 9
06:45 PRISON BREAK 1
07:30 AMERICAN DAD 6
07:55 BOB’S BURGERS 7
08:15 SUITS 2
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:45 FRIENDS 5
10:10 FRIENDS 5
10:35 CHICAGO P.D. 3
11:15 AMERICAN DAD 6
11:40 BOB’S BURGERS 7
12:00 PRISON BREAK 1
12:45 CRIMINAL MINDS 9
13:30 SUITS 2
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 5
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
15:00 FRIENDS 5
15:20 FRIENDS 5
15:45 CHICAGO P.D. 3
16:30 9-1-1 2
17:15 AMERICAN DAD 6
17:35 BOB’S BURGERS 7
18:00 CRIMINAL MINDS 9
18:45 SUITS 2
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
19:55 HOW I MET YOUR MOTHER 5
20:15 FRIENDS 5
20:40 FRIENDS 5
21:05 CHICAGO P.D. 3
21:50 9-1-1 2
22:40 THE WALKING DEAD 9
23:35 THE PASSAGE
00:20 9-1-1 2
01:05 CHICAGO P.D. 3
01:50 AMERICAN HORROR STORY 7: CULT
02:30 CRIMINAL MINDS 9
03:15 PRISON BREAK 1
04:05 9-1-1 2
04:45 AMERICAN HORROR STORY 7: CULT
05:35 FRIENDS 5
06:00 CRIMINAL MINDS 9
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CASTLE 7
06:40 Masterchef – 5ος κύκλος
06:45 MASTERCHEF 5
07:25 New Girl – 4ος κύκλος
07:30 NEW GIRL 4
07:50 NEW GIRL 4
08:10 Chicago Med – 3ος Κύκλος
08:15 CHICAGO MED 3
08:55 Quantico – 2ος Κύκλος
09:00 QUANTICO 2
09:40 Castle – 7ος Κύκλος
09:45 CASTLE 7
10:25 Top chef – 14ος Κύκλος
10:30 TOP CHEF 14
11:05 Bones – 8ος Κύκλος
11:15 BONES 8
11:50 Bones – 8ος Κύκλος
12:00 BONES 8
12:35 New Girl – 4ος κύκλος
12:40 NEW GIRL 4
12:55 New Girl – 4ος κύκλος
13:05 NEW GIRL 4
13:20 Chicago Med – 3ος Κύκλος
13:25 CHICAGO MED 3
14:05 For The People – 1ος κύκλος
14:10 FOR THE PEOPLE
14:45 Marvel’s Cloak & Dagger – 1ος Κύκλος
14:55 MARVEL’S CLOAK & DAGGER
15:30 Quantico – 2ος Κύκλος
15:35 QUANTICO 2
16:15 Castle – 7ος Κύκλος
16:20 CASTLE 7
17:00 Bones – 8ος Κύκλος
17:05 BONES 8
17:45 Bones – 8ος Κύκλος
17:50 BONES 8
18:30 Jamie’s Super Food – 1ος Κύκλος
18:35 JAMIE’S SUPER FOOD 1
19:20 New Girl – 5ος Κύκλος
19:25 NEW GIRL 5
19:45 New Girl – 5ος Κύκλος
19:50 NEW GIRL 5
20:10 CHICAGO MED 3
21:00 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
21:45 ALONE TOGETHER
22:10 Alone Together – 1ος Κύκλος
22:15 ALONE TOGETHER
22:35 GOOD TROUBLE
23:20 Chicago Med – 3ος Κύκλος
23:25 CHICAGO MED 3
00:05 How to get away with murder – 5ος Κύκλος
00:10 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
00:30 Single Parents – 1ος Κύκλος
00:50 Alone Together – 1ος Κύκλος
00:55 ALONE TOGETHER
01:15 Alone Together – 1ος Κύκλος
01:20 ALONE TOGETHER
01:40 BONES 8
01:45 Bones – 8ος Κύκλος
02:20 Bones – 8ος Κύκλος
02:25 BONES 8
02:30 Bones – 8ος Κύκλος
03:05 Masterchef – 5ος κύκλος
03:10 MASTERCHEF 5
03:15 Masterchef – 5ος κύκλος
03:50 JAMIE’S SUPER FOOD 1
04:05 Quantico – 2ος Κύκλος
04:25 Quantico – 2ος Κύκλος
04:40 QUANTICO 2
04:50 How to Be a Better Cook – 1ος Κύκλος
05:25 L. PASCALE: HOW TO BE A BETTER COOK
06:00 CASTLE 7
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 UK TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 MAD TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 ZONE CLASSIX: 00’S
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 15 SUPER MAD HITS GR
21:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ALTERNATIVE INTL
23:30 ROCK ON MIXER
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 EURO TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 I USED TO BE FAT
10:00 16 AND PREGNANT
11:00 TEEN MOM
12:00 TEEN MOM
13:00 M IS FOR MUSIC
14:00 EX ON THE BEACH 5
14:30 EX ON THE BEACH 5
15:00 JUST TATTOO OF US 3
16:00 JUST TATTOO OF US 3
17:00 M IS FOR MUSIC
18:00 FEAR FACTOR
19:00 FEAR FACTOR
20:00 FRIENDZONE
20:30 FRIENDZONE
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 2
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 5
23:00 THE ROYAL WORLD
00:00 THE ROYAL WORLD
00:30 Just tattoo of US – USA
01:00 RIDICULOUSNESS 10
01:30 RIDICULOUSNESS 10
02:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές 2
03:00 M IS FOR MUSIC
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
11:00 NON-STOP POP
17:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
19:00 BIG FAT HITS
23:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
05:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HOT RIGHT NOW!
11:00 BRIT AWARDS 2019
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV UNPLUGGED
13:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:30 MTV ESSENTIALS
15:15 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
16:00 Dua Lipa Vs Anne-Marie Vs Rita Ora
17:30 MTV ASKS
18:00 HOT RIGHT NOW!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 AVICII VS CALVIN VS GUETTA
22:30 MTV ASKS
23:00 MTV UNPLUGGED
23:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:30 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:55 LIVE AT WIRELESS 2018
01:15 GLOBAL CITIZEN FESTIVAL 2018
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV ESSENTIALS
04:45 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
05:30 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 GREEKZ LOVERS SHOW
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 ΕΡΩΤΟΧΤΥΠΗΘΕΙΤΕ
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
06:35 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
07:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
07:25 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
07:50 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
08:40 ΑΝΑΚΟΝΤΑ: ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
09:25 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ 6
10:15 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 2
11:00 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
11:05 Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης
11:50 ΑΝΑΚΟΝΤΑ: ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
11:55 Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
12:40 ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ
13:25 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
14:15 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
15:00 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
15:05 Άγρια Νότια Αφρική – κύκλος 1
15:50 Μεγάλα Αιλουροειδή: Η Αναμέτρηση
16:35 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
17:25 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 2
18:10 ANIMAL FIGHT CLUB 2
19:00 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
19:50 Επιστροφή της Νεφελώδους Λεοπάρδαλης
20:35 ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
21:25 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
22:15 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ DR. POL 2
23:05 Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ YUKON 2
23:55 ANIMAL FIGHT CLUB 2
00:40 Η Τελευταία Λεοπάρδαλη της Ευρώπης
01:30 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ 6
02:20 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
03:05 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
03:55 ΑΓΡΙΑ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
04:40 Μεγάλα Αιλουροειδή: Η Αναμέτρηση
05:00 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
05:25 Επιστροφή της Νεφελώδους Λεοπάρδαλης
05:30 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
05:45 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:35 BRAIN GAMES 2
07:00 BRAIN GAMES 2
07:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 5
07:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 5
08:10 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
09:00 Ασφάλεια Αεροδρομίου: Κολομβία 2.5
09:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
10:35 BRAIN GAMES 3
11:00 BRAIN GAMES 3
11:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 5
11:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 5
12:10 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
13:00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
13:45 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα
14:30 ΜΕΓΑΛΟ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ! 2
15:20 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
16:10 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
16:55 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
17:45 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
18:30 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 11
19:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
19:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
20:10 ΑΡΧΑΙΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ 2
21:00 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 5
21:50 H ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
22:35 ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΣ ΜΕ …
23:25 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 5
00:15 H ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
00:50 Original sin: sex – κύκλος 1
01:00 ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΣ ΜΕ …
01:40 Τραγωδία στον αέρα – 11ος κύκλος
01:50 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 11
02:25 Θησαυροι σε παγωμενα νερα – κύκλος 1
02:35 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
03:15 Θησαυροι σε παγωμενα νερα – κύκλος 1
03:25 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
04:00 Θησαυροι σε παγωμενα νερα – κύκλος 1
04:10 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
04:15 Wicked tuna – κύκλος 6
04:50 Τραγωδία στον αέρα – 11ος κύκλος
05:00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 11
05:40 Αυτοκίνητα εκπέμπουν SOS
05:50 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:35 BRAIN GAMES 4
07:00 BRAIN GAMES 4
07:20 BRAIN GAMES 4
07:40 BRAIN GAMES 4
08:05 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
08:50 IS IT REAL? 3
09:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
10:20 Στα Αδυτα των Ωκεανών με τον Μπάλαρντ
11:10 ΜΠΑΚΟΥ: ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
11:50 Στην Καρδιά του Φονικού Ανεμοστρόβιλου
12:35 IS IT REAL? 3
13:25 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
14:10 Στα Αδυτα των Ωκεανών με τον Μπάλαρντ
14:55 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
15:40 ΜΠΑΚΟΥ: ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
16:25 Στην Καρδιά του Φονικού Ανεμοστρόβιλου
17:10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
17:55 IS IT REAL? 3
18:45 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
19:30 Στα Αδυτα των Ωκεανών με τον Μπάλαρντ
20:15 IS IT REAL? 3
21:00 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ 2
21:45 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
22:30 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
23:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
00:00 ΕΚΚΕΝΩΣΤΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ!
00:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
01:35 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ 2
02:20 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
03:05 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
03:50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
04:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
05:25 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ 2
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:25 22 JUMP STREET
08:20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09:20 ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ
11:00 HOLLYWOOD BUZZ
11:40 THE SWAN PRINCESS: A ROYAL MYZTERY
13:05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
13:40 QUANTUM OF SOLACE
15:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
16:05 SCHOOL OF LIFE
18:05 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
19:45 FILMS & STARS
20:20 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΧΥΡΟ
22:00 72η ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΒΡΑΒΕΙΩΝ BAFTA
00:15 MAD FAMILIES
01:45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΡΧΗ
01:55 Το σπίτι των φαντασμάτων
03:30 Η ΛΕΠΙΔΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΤΟΥ
03:35 Do It Yourself
05:20 Don’t Tell Her
05:50 ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:25 Αδέλφια ξανά
06:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:30 72η ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΒΡΑΒΕΙΩΝ BAFTA
08:00 Κινηματογραφικά νέα
08:50 Αντιο Κριστοφερ Ρομπιν
09:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:25 ΑΝ ΜΕΙΝΩ
10:45 Αν μείνω
12:20 Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO NINJAGO
12:40 Η ταινία LEGO Ninjago
14:05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:25 ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
16:15 ΤΟ ΣΤΙΛ ΤΩΝ ΣΤΑΡ
17:00 ΛΙΝΚΟΛΝ
19:35 76η ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΧΡΥΣΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ
22:00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
00:05 ALIEN: COVENANT
01:30 Ο σωματοφύλακας του εκτελεστή
02:15 THE DISASTER ARTIST
03:35 Η παραλία
04:05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
04:30 Ο ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ
05:40 Τηλε…φονικός θάλαμος
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:20 Novacinema3HD
19:20 ΑΠΑΓΩΓΗ
21:00 Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΟΝ ΛΕΥΚΟ ΟΙΚΟ
22:50 ΒΑΛΕΡΙΑΝ
00:25 Κινηματογραφικά νέα
01:05 MA BELLE – FILLE EST UNE PUTAIN
01:30 24 xxx: An Axel Braun parody
02:52 Novacinema3HD
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
19:00 CONDOR
20:00 COUNTERPART II
21:00 COUNTERPART II
22:00 TRUE DETECTIVE III
23:15 CRASHING III
23:55 COUNTERPART II
00:55 TRUE DETECTIVE III
02:05 CRASHING III
02:45 DEADLY CLASS
03:45 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
07:00 ΣΗΜΕΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗΣ
08:30 FITNESS TIME
09:10 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:05 THE VINEYARD SECRETS
11:10 I DREAM OF JEANNIE IV
11:50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
13:30 A DASH OF LOVE
15:00 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
15:15 THE BACHELORETTE 14
16:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
17:15 FITNESS TIME
17:55 CELEBRITY SCOOP
18:30 WEDDING WONDERLAND
20:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00 LOVE LOCKS
22:50 THE BACHELOR 23
00:20 THE ELLEN DEGENERES SHOW
01:15 THE KINGS OF MYKONOS
02:55 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – Κ 14
06:15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
07:00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 2
08:10 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; Κ15
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Πώς γίνεται; – Κ6
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Μάχες Αποσκευών – κύκλος 2
10:30 Μάχες φορτίων
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο – κύκλος 2
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 9
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 24
13:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 6
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
14:00 Το νησι με τον Μπεαρ Γκριλς – κύκλος 4
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
15:00 Το νησι με τον Μπεαρ Γκριλς – κύκλος 4
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
16:00 Το νησι με τον Μπεαρ Γκριλς – κύκλος 4
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 4
17:10 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
18:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Μάχες αποσκευών
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 7
19:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
19:30 Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
22:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
23:00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
00:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Οι τελευταίοι κάτοικοι της Αλάσκα Κ4
01:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:00 Ο τελευταιος σταθμος
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Ζωντανα στα σύνορα
04:20 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – Κ 14
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 89
09:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 3
10:00 ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 89
13:00 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
13:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
14:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
14:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
15:00 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
15:30 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
16:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
17:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
18:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
18:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 85
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 89
21:00 Κορυφαίες Διαδρομές για Μοτοσυκλέτα 12
22:00 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
22:30 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ
23:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 14
00:00 ΑΚΡΑΙΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
01:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
02:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
02:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
03:00 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
03:30 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
04:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
05:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
05:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 ‘ΚΟΠΠΕΛΙΑ’
11:10 Μάτα Χάρι, Χορογραφία του Ted Brandsen
13:05 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 ΜΠΟΕΜ, ΟΠΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥΤΣΙΝΙ
15:30 Μπραμς: Κουαρτέτο για Εγχορδα Αρ. 1
16:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
19:25 Ο ΚΕΝΤ ΝΑΓΚΑΝΟ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
20:20 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 Ο RICCARDO CHAILLY ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
22:55 Ο ΖΟΥΜΠΙΝ ΜΕΤΑ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
00:30 WILLIAM PARKER ORGAN QUARTET
01:30 ΤΟ ΤΡΙΟ ROLLER
02:25 ANDREW MCCORMACK SOLO
03:05 Juan Jose Mosalini & Sandra Rumolino
03:50 Naissam Jalal – Banlieues Bleues
04:50 Hindi Zahra και Fatoumata Diawara
05:45 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
08:00 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
08:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
10:45 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
11:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
11:45 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
12:15 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
15:45 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:25 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ (Ζ)
21:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:45 ΜΠΡΕΣΤ – ΟΣΕΡ
22:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 – ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (M)
23:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
00:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – Στιγμιότυπα αγωνιστικής (M)
01:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ – Στιγμιότυπα αγωνιστικής (M)
01:45 Νovasports1HD
02:00 Νovasports1HD
03:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 – Πανιώνιος – Απόλλων Σμύρνης (M)
05:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
08:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 UIM-ABP AQUABIKE
21:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
23:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
00:00 ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΣΑΠ
01:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports2HD
02:30 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE
22:00 EUROLEAGUE
00:00 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
14:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
16:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
18:00 EUROCUP
20:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
22:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
23:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
00:00 Novasports4HD
01:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:35 SPORT CONFIDENTIAL 2019
07:00 NHL HIGHLIGHTS 2018-2019
07:10 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2018
07:40 NHL ON THE FLY 2018-2019
08:30 PREDATORS – SAN JOSE SHARKS
10:20 Boston Bruins – Los Angeles Kings
12:10 NHL ON THE FLY 2018-2019
13:00 NHL HIGHLIGHTS 2018-2019
13:15 Dream Team Triathlon Series 2018
14:05 FOX Sports Highlights 2018 – 2019
15:00 PREDATORS – SAN JOSE SHARKS
16:50 2019 PREMIER LEAGUE OF DARTS
19:50 SPORTS UNLIMITED 2019
20:40 NHL ON THE FLY 2018-2019
21:30 PREDATORS – SAN JOSE SHARKS
23:20 SPORTS UNLIMITED 2019
00:10 2019 NHL ALL-STAR ALL ACCESS
00:35 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2018
01:10 NHL ON THE FLY 2018-2019
02:00 PHIL. FLYERS – PITTS. PENGUINS
04:30 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2018
05:00 FOX Sports Highlights 2018 – 2019
06:00 Dream Team Triathlon Series 2018

Σχόλια

σχόλια