ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:05 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
03:05 ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
06:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
11:00 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 Ο,ΤΙ ΛΑΜΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
20:30 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΟΚΤΟΠΟΥΣΙ
00:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:30 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
02:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
02:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
03:00 MASSA FRESCA
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
11:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News – Με Τον Νίκο Χατζηνικολάου
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift – 1ος Κύκλος
00:45 Οργή (Ε)
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 The Transporter
22:50 The Hunger Games: Φωτιά (The Hunger Games Catching Fire)
01:45 Διαφθορά Στη Νέα Ορλεάνη (The Bad Lieutenant: Port Of Call New Orleans)
04:15 The Eastwood Factor
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
09:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Total Dreamer
14:50 Kitchen Lab (Ε)
15:50 Ο Γλυκοψεύτης
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:05 Ο Γλυκοψεύτης
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, II (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey’s Anatomy, VIII
00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Ανατριχίλες (Goosebumps)
00:00 Θαλασσόλυκοι
01:00 WWE Smackdown Live
03:15 Dark Minds
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
05:15 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Καλημέρα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Not Instructions Included
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
10:00 Studio Open
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Υπάρχει Και Φιλότιμο
18:55 Open News
21:00 NCIS – 7ος Κύκλος
22:00 Γαμο – Μπελάδες (Wedding Crashers)
00:45 Criminal Minds – 1ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds – 1ος Κύκλος
02:45 NCIS – 7ος Κύκλος
03:45 Μονομαχία Στην Έρημο (Mojave)
04:15 NCIS – 7ος Κύκλος
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
08:00 30 FOR 30
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
10:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΣΚ 2019
12:00 FORMULA 1 – ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ
13:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
14:00 COPA AMERICA: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΧΙΛΗ
16:00 FORMULA 1 – ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ
17:30 30 FOR 30
19:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ)
21:00 ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE – ΜΟΝΑΚΟ
23:00 COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
01:00 COPA AMERICA: ΧΙΛΗ – ΠΕΡΟΥ
03:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO 21: ΙΣΠΑΝΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ
05:00 30 FOR 30
06:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
19:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
20:00 ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
21:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
21:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΕ ΚΑΦΕ
01:00 VOLUME
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΜΟΥΣΟΥΡΓΟ ΓΙΩΡΓΟ ΣΙΣΙΛΙΑΝΟ
13:01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
20:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΑΝΤΡΕΙ ΡΟΥΜΠΛΙΟΦ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Άνθρωποι και εξουσία
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Εφαρμογές ζωής
09:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Τα Τραγούδια της Πόλης
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Ανατολή 101
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Ριζοσπαστική Νεολαία
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Upfront
23:00 Ο κύκλος του δηλητήριου
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Counting the Cost
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 TBA
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Ο κόσμος μας
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Τα νέα του BBC World
18:30 Εργασία στην Ινδία
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
21:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
22:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30 Ταξιδεύοντας
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Τα νέα του BBC World
01:30 Βραδιά ειδήσεων
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 Ο κόσμος μας
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 Κλικ
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Οι εκκεντρικοί
05:00 Τα νέα του BBC World
05:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
05:30 Ακολουθήστε το φαγητό
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
01:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ4
01:30 Bloomberg ETF IQ
02:00 Bloomberg Commodities Edge
02:30 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
03:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
04:00 Bloomberg: Μεγάλες Αποφάσεις
04:30 Όσοι πετούν ψηλά Κ7
05:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
06:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Απίστευτες θεραπείες Κ1
06:35 Απίστευτες θεραπείες Κ1
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Απίθανες δημοπρασίες
09:55 Medical Detectives Κ1
10:20 Medical Detectives Κ1
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Διαρρήξεις με αίσιο τέλος Κ2
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
14:05 Rumble Hum Κ1
14:55 Απίθανες δημοπρασίες
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
17:50 Medical Detectives Κ1
18:15 Medical Detectives Κ1
18:40 Διαρρήξεις με αίσιο τέλος Κ2
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Rumble Hum Κ1
22:00 Ψυχρή δικαιοσύνη Κ2
22:50 Εν ψυχρώ Κ7
23:40 Σατανικοί δίδυμοι Κ3
00:30 Επείγον περιστατικό στους αγγλικούς δρόμους Κ1
01:25 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Εν ψυχρώ Κ7
03:30 Ψυχρή δικαιοσύνη Κ2
04:20 Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Το CNBC Συναντά…
00:30 Διαμορφώνοντας το Μέλλον
01:00 Managing Asia
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 US Closing Bell
04:00 Managing Asia
04:30 Η Λίγκα των Ηγετών
05:00 Διαμορφώνοντας το Μέλλον
05:30 Το CNBC Συναντά…
06:00 US Closing Bell
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 My true brilliant briend
07:00 Ένας χωρισμός
09:05 Άρνηση
11:00 Please Stand By
12:40 Σπίτι μου σπιτάκι μας
14:20 King Charles III
16:00 Quiz Show
18:20 Ο κανόνας της σιωπής
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Τα κακά κορίτσια
22:45 Εκδικητής
00:45 Σε ακολουθεί
02:30 Η γειτονιά των ανθρώπων
04:30 Η ψυχή και το σώμα
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:40 I can only imagine
09:30 10 Μέρες χωρίς τη Μαμά
11:20 Έρωτας αλά Καταλανικά
13:15 The Adventurer: Η κατάρα του Μίδα
15:00 Λεό Ντα Βίντσι: Αποστολή Μόνα Λίζα
16:30 Μετρό: Καταδίωξη στο Σαν Φρανσίσκο
18:30 Μανιφέστο
20:15 Κάτι πιο Ποπ 3
22:00 Επικίνδυνη αποστολή: Η πτώση
00:30 Η πόλη με τα μικρά φώτα
02:20 Θύμα απάτης
03:50 Σινεμά ο Παράδεισος
05:55 Χαμένοι στον ήλιο
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:05 Γοργόνες και μάγκες
07:40 Ο Τρομοκράτης
09:15 Ένα αστείο κορίτσι
10:55 Ο καμαριέρης της μπουζουξούς
12:35 Συντρίμμια τα όνειρα μας
14:05 Αριστοτέλης ο επιπόλαιος
15:50 Άδικη κατάρα
18:30 Ο γαμπρός μου ο προικοθήρας
20:20 Μανταλένα
22:00 Η βίλα των οργίων
23:35 Η θυρωρίνα
01:15 Ο πεθερόπληκτος
02:40 Εμείς οι αμαρτωλοί
04:20 Πράκτορες 005 εναντίον χρυσοποδαρου
05:45 Τα τρία μωρά
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The code – 1ος κύκλος
07:00 New Amsterdam Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ4
09:00 The Rookie Κ1
10:00 The resident Κ2
11:00 Baywatch Κ4
12:00 Will Grace Κ2
12:30 Will Grace Κ2
13:00 New Amsterdam Κ1
14:00 Madam Secretary Κ5
15:00 The West Wing – 7ος Κύκλος
16:00 The code – 1ος κύκλος
17:00 A discovery of witches Κ1
18:00 The Rookie Κ1
19:00 The resident Κ2
20:00 Grantchester – 4ος Κύκλος
21:00 Pen15 – 1ος Κύκλος
21:30 Better Things – 3ος Κύκλος
22:00 Riviera Κ2
23:00 Έτερος Εγώ – Χαμένες Ψυχές
00:00 The code – 1ος κύκλος
01:00 The West Wing Κ2
02:00 The West Wing Κ2
03:00 Riviera Κ2
04:00 Έτερος Εγώ – Χαμένες Ψυχές
05:00 The Royals Κ3
06:00 Instinct – 2ος Κύκλος
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:10 Λουλούδια που Μαράθηκαν Νωρίς – Κακόπετρος 28/8/1944
07:20 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
08:00 Εντελέχεια
10:00 Γεννήθηκε Nωρίς…
11:00 Λουλούδια που Μαράθηκαν Νωρίς – Κακόπετρος 28/8/1944
12:15 Ο Μέγας Αλέξανδρος και η Μάχη της Ισσού
13:05 Ελλάδα: Η Σαρία στην Καρδιά της Ευρώπης
13:25 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
14:00 Η Ιστορία της Ανθρωπότητας: Οι ‘Σιδερένιοι’ Άνθρωποι
14:50 Ο Επιζών του ‘HMS Περσέα’
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
16:00 Το Μυστικό Ταξίδι του Αγίου Βαλεντίνου
17:00 Σινέ Θησείον
18:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
18:30 Το Κληροδότημα του Αρχαίου Ελληνικού Πολιτισμού
19:30 Αρχαία Τέχνη: Ευφρόνιος
20:00 Όπλα Μαζικής Καταστροφής στην Αρχαία Ελλάδα
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
21:00 Ναυς
22:00 Η Ηχώ του Χρόνου
23:00 Κνωσός: Τα Μυστικά του Λαβυρίνθου
00:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
00:30 Αρχαία Τέχνη: Ευφρόνιος
01:10 Το Κληροδότημα του Αρχαίου Ελληνικού Πολιτισμού
02:10 Το Μυστικό Ταξίδι του Αγίου Βαλεντίνου
03:10 Η Ηχώ του Χρόνου
04:00 Όπλα Μαζικής Καταστροφής στην Αρχαία Ελλάδα
04:50 Κνωσός: Τα Μυστικά του Λαβυρίνθου
05:50 Ναυς
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:15 Ποδόσφαιρο: Ίντερ – Μπαρτσελόνα
08:15 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Άρσεναλ
10:30 Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Μαρσέιγ
12:45 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Γουλβς
15:00 Ποδόσφαιρο: Ίντερ – Μπαρτσελόνα
17:15 Premier League 100 2018-19
18:00 Ποδόσφαιρο: Απόλλων Λεμεσού – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
20:00 Αφιέρωμα: Best Matches 2018-2019
22:00 Αφιέρωμα: Best Matches 2018-2019
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ – Γουότφορντ
02:00 Ποδόσφαιρο: Απόλλων Λεμεσού – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
04:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Σίτι
06:00 Ποδόσφαιρο: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ρόμα
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Ράγιο Βαγιεκάνο
08:15 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Νασιονάλ
10:30 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Αλαβές
12:45 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Ράγιο Βαγιεκάνο
15:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Νασιονάλ
17:15 La Liga Specials – Οι Πρωταθλητές
18:30 La Liga Specials – Ο Κορυφαίος Σκόρερ
19:00 Ποδόσφαιρο: Φεϊρένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
21:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης
23:00 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη – Έιμπαρ
01:00 La Liga Specials – Προβιβασμός Ομάδας
02:00 Ποδόσφαιρο: Φεϊρένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
04:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης
06:00 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη – Έιμπαρ
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Στουτγκάρδη
08:15 Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης – Εργοτέλης
10:30 Ποδόσφαιρο: Ρέγκενσμπουργκ – Μπόχουμ
12:45 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Ανόβερο
15:00 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Στουτγκάρδη
17:00 Sports Classics: The Immortals
17:30 Sports Classics: The Immortals
18:00 Ποδόσφαιρο: Χάιντενχαϊμ – Κολονία
20:00 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
22:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ
00:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Πανιώνιος ΓΣΣ
02:45 Ποδόσφαιρο: Χάιντενχαϊμ – Κολονία
04:45 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:20 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ
08:50 Μπάσκετ: Βαλένθια – Γκραν Κανάρια
10:55 Μπάσκετ: Κάλεφ – Ούνικς Καζάν
12:55 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ
15:25 Sports Classics: ESPN Films
17:25 Μπάσκετ: Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε
19:20 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
21:30 Αφιέρωμα: Best of Γιάννης Αντετοκούνμπο
00:00 Μπάσκετ: Γκραν Κανάρια – Μούρθια
02:15 Sports Classics: ESPN Films
04:15 Μπάσκετ: Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Εκπομπή Grand Prix 2019
07:45 Red Bull MotoGP Rookies Cup 2019
08:50 Red Bull MotoGP Rookies Cup 2019
10:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
11:15 GP Confidential 2019
11:50 Formula 1 2019 – Grand Prix Βρετανίας (Ζ)
13:35 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
14:05 MotoGP 2019
15:15 GP Confidential 2019
15:50 Formula 1 2019 – Grand Prix Βρετανίας (Ζ)
17:35 Moto3 2019
19:00 Moto2 2019
20:30 Formula 1 2019 – Grand Prix Βρετανίας
22:30 Formula 1 2019 – Grand Prix Βρετανίας
00:30 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
03:00 Dirt Games 2019
03:30 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
04:00 WRC 2019
05:15 RBAR 2019
06:00 GP Confidential 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ – Ναντ
07:45 Χάντμπολ: Μέλσουνγκεν – Κίελο
09:25 Τένις: 2019 ATP 500
10:40 Beach Volley: FIVB World Championships 2019
11:55 Beach Volley: FIVB World Championships 2019
13:10 Χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ – Ναντ
14:55 Χάντμπολ: Μέλσουνγκεν – Κίελο
16:35 Sports Classics: ESPN Films
17:45 Βόλεϊ: Ιμόκο Κονελιάνο – Κομερσέκον
19:15 Βόλεϊ: Τσιβιτανόβα – Ζάξα
22:00 Sports Classics: ESPN Films
23:30 Αφιέρωμα: Best of Μαρία Σάκκαρη
02:15 Τένις: 2019 ATP 500
03:15 Beach Volley: FIVB World Championships 2019
04:30 Beach Volley: FIVB World Championships 2019
06:00 Sports Classics: ESPN Films
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Οικολογική Ινδία
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 Ειδήσεις στην DW
04:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Τέχνες και Πολιτισμός
05:15 DocFilm
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 EURONEWS NOW
20:30 Euronews Now
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS NOW
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – programma tv
06:00 FRIENDS 4
06:20 THE GIFTED 2
07:05 EMPIRE 3
07:45 BOB’S BURGERS 7
07:50 BOB’S BURGERS 7
08:10 THE SIMPSONS 24
08:30 CRIMINAL MINDS 9
08:35 CRIMINAL MINDS 9
09:10 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:15 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:55 FRIENDS 4
10:15 FRIENDS 4
10:20 FRIENDS 4
10:40 CHICAGO P.D. 2
11:20 BOB’S BURGERS 7
11:25 BOB’S BURGERS 7
11:40 THE SIMPSONS 24
11:45 THE SIMPSONS 24
12:05 EMPIRE 3
12:45 THE GIFTED 2
12:50 THE GIFTED 2
13:30 CRIMINAL MINDS 9
13:35 CRIMINAL MINDS 9
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER
14:55 FRIENDS 4
15:00 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:20 FRIENDS 4
15:40 CHICAGO P.D. 2
15:45 CHICAGO P.D. 2
16:25 BOB’S BURGERS 9
16:45 ARRESTED DEVELOPMENT 5
16:50 ARRESTED DEVELOPMENT 5
17:15 BOB’S BURGERS 7
17:35 THE SIMPSONS 24
17:40 THE SIMPSONS 24
18:00 THE GIFTED 2
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER
19:55 HOW I MET YOUR MOTHER
20:15 FRIENDS 4
20:40 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:05 CHICAGO P.D. 2
21:50 BOB’S BURGERS 9
22:10 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:15 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:35 9-1-1 2
22:45 9-1-1 2
23:25 9-1-1 2
23:35 9-1-1 2
00:15 BOB’S BURGERS 9
00:20 ARRESTED DEVELOPMENT 5
00:35 ARRESTED DEVELOPMENT 5
00:45 CHICAGO P.D. 2
01:00 CHICAGO P.D. 2
01:30 DEEP STATE 2
01:45 DEEP STATE 2
02:25 THE GIFTED 2
02:40 THE GIFTED 2
03:10 EMPIRE 3
03:20 EMPIRE 3
03:55 MAYANS M.C.
04:05 MAYANS M.C.
05:00 DEEP STATE 2
05:15 DEEP STATE 2
06:00 EMPIRE 3
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:40 PROJECT RUNWAY 14
06:45 PROJECT RUNWAY 14
07:25 NEW GIRL
07:30 NEW GIRL
07:45 NEW GIRL
07:50 NEW GIRL
08:10 THIS IS US
08:50 SCANDAL 7
08:55 SCANDAL 7
09:35 GREY’S ANATOMY 11
09:40 GREY’S ANATOMY 11
10:20 PROJECT RUNWAY 17
11:05 BONES 12
11:50 BONES 12
12:35 NEW GIRL
12:55 NEW GIRL
13:00 NEW GIRL
13:20 THIS IS US
14:00 LAST MAN STANDING 7
14:05 LAST MAN STANDING 7
14:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:45 MASTERCHEF 9
14:50 MASTERCHEF 9
15:30 SCANDAL 7
16:20 MODERN FAMILY 4
16:40 MODERN FAMILY 4
17:05 GREY’S ANATOMY 11
17:50 GREY’S ANATOMY 11
18:35 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
19:25 NEW GIRL
19:50 NEW GIRL
20:10 THIS IS US
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:50 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:15 YOU’RE THE WORST 5
22:40 FOR THE PEOPLE 2
23:25 THIS IS US
23:30 THIS IS US
00:05 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
00:10 LAST MAN STANDING 7
00:15 LAST MAN STANDING 7
00:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:40 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
00:55 YOU’RE THE WORST 5
01:00 YOU’RE THE WORST 5
01:25 GREY’S ANATOMY 11
01:30 GREY’S ANATOMY 11
01:35 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:05 GREY’S ANATOMY 11
02:10 GREY’S ANATOMY 11
02:20 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:50 PROJECT RUNWAY 14
02:55 PROJECT RUNWAY 14
03:05 Modern Family – 4ος κύκλος
03:25 Modern Family – 4ος κύκλος
03:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
03:40 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
03:50 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
04:20 SCANDAL 7
04:25 SCANDAL 7
04:35 Scandal – 7ος Κύκλος
05:05 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
05:10 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:00 SCANDAL 7
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Άσκηση
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Μόδα και Αθλητισμός
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Model Talks
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Hairstyles
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Natasha Poly Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Natasha Poly Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Σχεδιαστές
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Σχεδιαστές
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Fashion Flix
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Fashion Flix
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Natasha Poly Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Natasha Poly Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Natasha Poly Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Natasha Poly Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Φωτογραφίσεις
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Φωτογραφίσεις
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Natasha Poly Story
22:30 Natasha Poly Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Κορυφαία μοντέλα
00:30 Κορυφαία μοντέλα
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Φεστιβάλ
03:30 Φεστιβάλ
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Στον Τύπο
07:25 Επίκεντρο
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Επίκεντρο
08:50 Σπορ
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Παγκόσμιο Δίκτυο
09:30 Νέα
09:45 Επίκεντρο
09:50 Σπορ
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Επίκεντρο
10:50 Σπορ
11:00 Νέα
11:15 Γαλλικοί Δεσμοί
11:20 Βρίσκεστε Εδώ
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Μόδα
12:00 Νέα
12:15 Ρεπόρτερς
12:30 Νέα
12:45 Στην Αμερική
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Σε όλη την Αφρική
14:00 Νέα
14:15 Νέα
14:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30 Νέα
14:45 Στον Τύπο
14:50 Νέα
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Σπορ
16:00 Νέα
16:15 Πρόσβαση στην Ασία
16:30 Νέα
16:45 Άνθρωποι και Κέρδη
17:00 Νέα
17:10 Επανεξέταση
17:30 Νέα
17:40 Το 51 τοις Εκατό
17:50 Μόδα
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
20:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
01:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Γαλλικοί Δεσμοί
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
04:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
05:00 Νέα
05:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
05:30 Νέα
05:45 Άνθρωποι και Κέρδη
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Mad Hits Top 15
11:00 Your Choice Charts
12:00 Top 15 GR
13:00 Urban Sounds Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Upcoming Hits
16:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00 Your Choice Charts
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Dance Hits Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Mad Hits Top 15
00:00 Weekend Hits Chart
02:00 Upcoming Hits
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Mad Hits Top 15
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Απρόβλεπτοι καρχαρίες
07:00 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:25 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:50 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
08:40 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
09:25 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
10:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
11:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
11:55 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
12:40 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
13:25 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
14:15 Τίγρεις σε πόλεμο
15:05 Animal Fight Club Κ4
15:50 Animal Fight Club Κ4
16:35 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
17:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
18:10 Animal Fight Club Κ2
19:00 Άγριες Συνθήκες: Σιβηρία
19:50 Grizzly Empire
20:35 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
21:25 Άγριες Συνθήκες: Σιβηρία
22:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
23:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ2
00:40 Άγριες Συνθήκες: Σιβηρία
01:30 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
02:15 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
03:05 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
03:50 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
04:40 Animal Fight Club Κ4
05:25 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:30 Ντοκιμαντέρ
07:00 Ρεπορτάζ Keiser
07:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Ντοκιμαντέρ
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Εξέταση
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Με τη ματιά τού γερακιού
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Εξέταση
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ντοκιμαντέρ
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Boom Bust
20:00 Νέα σε τίτλους
20:30 Ντοκιμαντέρ
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Με τη ματιά τού γερακιού
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Εξέταση
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Εξέταση
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Boom Bust
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Βραδινή έκδοση
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 TOP 50 A-LIST BOYS
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:35 Love, Marilyn
15:30 Οι μάγοι της μπάλας
17:15 Τα μαγικά φίλτρα
19:10 Πείραμα: Lazarus
21:00 Ο ιδρυτής μιας αυτοκρατορίας
23:05 Molly Hartley: H μαθήτρια του διαβόλου
00:40 Beatdown
02:20 Love ranch
04:25 Ανήλικος δολοφόνος
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ζωντανά από την Αριζόνα
08:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
10:00 Ζωντανά στο Casino de Paris – Ben Howard
10:55 Ζωντανά στο Glastonbury
13:00 Paul McCartney: The Space Within US
15:00 Ζωντανά στο Μέμφις – Elvis Costello
16:00 Elton John – The Red Piano
17:40 Ζωντανά στο Hyde Park
19:00 Ζωντανά στο Glastonbury
20:55 Ζωντανά στο Rock The Park
22:00 Ζωντανά στο Casino de Paris – Ben Howard
22:55 Ζωντανά στο Glastonbury
01:00 Ζωντανά στο Apollo – Roxy Music
03:00 Ζωντανά στο Rock The Park
04:00 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2015
05:00 Yaniss Odua Artikal Band at Elysee Montmartre
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΜΟΥΣΟΥΡΓΟ ΓΙΩΡΓΟ ΣΙΣΙΛΙΑΝΟ
13:01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
20:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΑΝΤΡΕΙ ΡΟΥΜΠΛΙΟΦ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΣΚΩΤΙΑ
07:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΣΚΩΤΙΑ
07:25 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
08:15 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
09:10 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
10:05 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
11:00 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
11:55 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
12:50 Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
15:10 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20 Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης 2
19:15 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
20:10 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
21:05 ΜΕΚΟΝΓΚ: Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
22:00 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
00:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
01:40 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
02:35 Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης 2
03:25 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
04:15 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
05:00 ΜΕΚΟΝΓΚ: Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 NEW LOONEY TUNES
06:55 WACKY RACES
07:20 THE TOM AND JERRY SHOW
08:00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
08:25 MIGHTY MIKE
08:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
09:10 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 ODDBODS
10:10 THE HAPPOS FAMILY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
11:00 THE TOM AND JERRY SHOW
11:25 TAFFY
11:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
12:10 MIGHTY MIKE
12:30 BUNNICULA
12:55 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
13:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
13:40 TAFFY
14:00 Σκούμπι Ντου: Κυνήγι στον Κυβερνοχώρο
15:10 THE TOM AND JERRY SHOW
15:30 MIGHTY MIKE
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
16:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
17:05 TAFFY
17:30 NEW LOONEY TUNES
18:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:35 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:55 WACKY RACES
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MIGHTY MIKE
20:05 PAT THE DOG
20:25 TAFFY
20:50 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
21:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:40 BUNNICULA
23:05 TAFFY
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25 BUNNICULA
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
10:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
11:00 EARLY START
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:30 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
18:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
19:00 THE EXPRESS
19:30 INSIDE AFRICA
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN NEWSROOM
01:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
02:00 CNN NEWSROOM
02:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 7
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 10
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
10:00 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
10:30 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 8
12:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
14:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
15:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
16:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
17:00 Πυρετός του Χρυσού: Ορμητικά Ποτάμια
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
18:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 21
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 3
21:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
22:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
23:00 Το Χαμένο Ορυχείο του Ντέιβ Τιούριν
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 4
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
03:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
04:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
09:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
09:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
10:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
11:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
12:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
13:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
13:45 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
15:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
16:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
17:30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
18:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
19:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
19:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
20:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
22:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
22:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
23:30 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
23:55 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
00:15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ
01:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
01:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
02:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
03:15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ
04:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
04:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
05:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
06:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
21:35 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΤΖΕΣΙ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
08:25 MARVEL’S SPIDER-MAN
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
12:30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:35 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
16:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:25 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:50 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:15 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:40 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
18:05 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
18:29 ΜΕΚ-Χ4
19:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
19:25 MARVEL’S SPIDER-MAN
19:50 MARVEL’S SPIDER-MAN
20:15 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
21:05 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
07:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
08:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
09:00 E! NEWS
10:00 TOTAL BELLAS 4
11:00 TOTAL BELLAS 4
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
14:00 E! NEWS
15:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
16:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ MARIAH
18:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
19:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
20:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
21:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
21:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
23:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
00:00 E! NEWS
01:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
02:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
03:00 E! NEWS
04:00 ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ
05:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
06:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
06:30 FORMULA E: ΗΠΑ
07:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
09:30 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
11:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
12:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:10 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra
18:40 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
19:00 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ
21:30 ΝΕΑ
21:35 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
22:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
23:00 ΝΕΑ
23:05 FORMULA E: ΗΠΑ
23:35 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
00:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:00 FORMULA E: ΗΠΑ
02:30 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:30 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
09:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
10:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
15:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
16:00 ΚΑΝΟΕ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
17:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
20:55 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ
23:15 ΝΕΑ
23:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
00:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
02:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00 CLIFF DIVING
05:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 EURONEWS NOW
20:30 Euronews Now
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS NOW
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 FRIENDS 4
06:20 THE GIFTED 2
07:05 EMPIRE 3
07:45 BOB’S BURGERS 7
07:50 BOB’S BURGERS 7
08:10 THE SIMPSONS 24
08:30 CRIMINAL MINDS 9
08:35 CRIMINAL MINDS 9
09:10 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:15 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:35 HOW I MET YOUR MOTHER 5
09:55 FRIENDS 4
10:15 FRIENDS 4
10:20 FRIENDS 4
10:40 CHICAGO P.D. 2
11:20 BOB’S BURGERS 7
11:25 BOB’S BURGERS 7
11:40 THE SIMPSONS 24
11:45 THE SIMPSONS 24
12:05 EMPIRE 3
12:45 THE GIFTED 2
12:50 THE GIFTED 2
13:30 CRIMINAL MINDS 9
13:35 CRIMINAL MINDS 9
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER
14:55 FRIENDS 4
15:00 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:20 FRIENDS 4
15:40 CHICAGO P.D. 2
15:45 CHICAGO P.D. 2
16:25 BOB’S BURGERS 9
16:45 ARRESTED DEVELOPMENT 5
16:50 ARRESTED DEVELOPMENT 5
17:15 BOB’S BURGERS 7
17:35 THE SIMPSONS 24
17:40 THE SIMPSONS 24
18:00 THE GIFTED 2
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER
19:55 HOW I MET YOUR MOTHER
20:15 FRIENDS 4
20:40 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:05 CHICAGO P.D. 2
21:50 BOB’S BURGERS 9
22:10 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:15 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:35 9-1-1 2
22:45 9-1-1 2
23:25 9-1-1 2
23:35 9-1-1 2
00:15 BOB’S BURGERS 9
00:20 ARRESTED DEVELOPMENT 5
00:35 ARRESTED DEVELOPMENT 5
00:45 CHICAGO P.D. 2
01:00 CHICAGO P.D. 2
01:30 DEEP STATE 2
01:45 DEEP STATE 2
02:25 THE GIFTED 2
02:40 THE GIFTED 2
03:10 EMPIRE 3
03:20 EMPIRE 3
03:55 MAYANS M.C.
04:05 MAYANS M.C.
05:00 DEEP STATE 2
05:15 DEEP STATE 2
06:00 EMPIRE 3
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:40 PROJECT RUNWAY 14
06:45 PROJECT RUNWAY 14
07:25 NEW GIRL
07:30 NEW GIRL
07:45 NEW GIRL
07:50 NEW GIRL
08:10 THIS IS US
08:50 SCANDAL 7
08:55 SCANDAL 7
09:35 GREY’S ANATOMY 11
09:40 GREY’S ANATOMY 11
10:20 PROJECT RUNWAY 17
11:05 BONES 12
11:50 BONES 12
12:35 NEW GIRL
12:55 NEW GIRL
13:00 NEW GIRL
13:20 THIS IS US
14:00 LAST MAN STANDING 7
14:05 LAST MAN STANDING 7
14:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:45 MASTERCHEF 9
14:50 MASTERCHEF 9
15:30 SCANDAL 7
16:20 MODERN FAMILY 4
16:40 MODERN FAMILY 4
17:05 GREY’S ANATOMY 11
17:50 GREY’S ANATOMY 11
18:35 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
19:25 NEW GIRL
19:50 NEW GIRL
20:10 THIS IS US
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:50 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:15 YOU’RE THE WORST 5
22:40 FOR THE PEOPLE 2
23:25 THIS IS US
23:30 THIS IS US
00:05 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
00:10 LAST MAN STANDING 7
00:15 LAST MAN STANDING 7
00:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:40 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
00:55 YOU’RE THE WORST 5
01:00 YOU’RE THE WORST 5
01:25 GREY’S ANATOMY 11
01:30 GREY’S ANATOMY 11
01:35 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:05 GREY’S ANATOMY 11
02:10 GREY’S ANATOMY 11
02:20 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:50 PROJECT RUNWAY 14
02:55 PROJECT RUNWAY 14
03:05 Modern Family – 4ος κύκλος
03:25 Modern Family – 4ος κύκλος
03:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
03:40 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
03:50 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
04:20 SCANDAL 7
04:25 SCANDAL 7
04:35 Scandal – 7ος Κύκλος
05:05 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
05:10 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:00 SCANDAL 7
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 US TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 EURO TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 LYRIC VIDEO SHOW
21:00 15 SUPER MAD HITS GR
22:00 DANCE ZONE
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 SHAZAM TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE
09:30 FRIENDZONE
10:00 EURO TOP CHART
12:00 MTV LIVE STAGE
12:30 MTV ASKS
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM UK 4
15:00 TEEN MOM UK 4
16:00 ARE YOU THE ONE? 6
17:00 ARE YOU THE ONE? 6
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US
20:00 JUST TATTOO OF US – USA
20:30 JUST TATTOO OF US – USA
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
23:00 THE CHARLOTTE SHOW 3
00:00 THE CHARLOTTE SHOW 3
00:30 Ridiculousness – κύκλος 9
01:00 RIDICULOUSNESS 3
01:30 RIDICULOUSNESS 3
02:00 GEORDIE SHORE 16
03:00 GEORDIE SHORE 16
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
06:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV UNPLUGGED
13:45 JUSTIN BIEBER: LIVE
14:05 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
14:30 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:50 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
15:15 MTV WORLD STAGE: 2012
16:00 MTV REWIND
17:30 JAMES ARTHUR AND FRIENDS
18:00 The 50 Biggest Hits of 2019 So Far
21:00 MTV REWIND
22:30 JAMES ARTHUR AND FRIENDS
23:00 MTV WORLD STAGE: 2012
23:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:05 MTV WORLD STAGE
00:50 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
01:15 MTV WORLD STAGE: 2012
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV UNPLUGGED
04:45 JUSTIN BIEBER: LIVE
05:05 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 LOVEMIX
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 TIME MACHINE
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 MY GREEKZ PARTY
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Απρόβλεπτοι καρχαρίες
07:00 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:25 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:50 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
08:40 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
09:25 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
10:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
11:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
11:55 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
12:40 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
13:25 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
14:15 Τίγρεις σε πόλεμο
15:05 Animal Fight Club Κ4
15:50 Animal Fight Club Κ4
16:35 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
17:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
18:10 Animal Fight Club Κ2
19:00 Άγριες Συνθήκες: Σιβηρία
19:50 Grizzly Empire
20:35 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
21:25 Άγριες Συνθήκες: Σιβηρία
22:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
23:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ2
00:40 Άγριες Συνθήκες: Σιβηρία
01:30 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
02:15 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
03:05 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
03:50 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
04:40 Animal Fight Club Κ4
05:25 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:40 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
07:25 WICKED TUNA 8
08:15 EXOMARS: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΖΩΗ
09:00 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
09:50 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
10:15 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
10:35 FILTHY RICHES
10:40 FILTHY RICHES
11:20 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
11:25 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
12:10 WICKED TUNA 8
12:55 ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ HUBBLE
13:00 ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ HUBBLE
13:45 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
14:30 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
14:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
15:15 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
15:25 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
16:05 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα 2
16:15 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα 2
17:00 WICKED TUNA 8
17:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
17:50 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
18:35 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
18:40 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:00 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:05 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
19:30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
19:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
19:55 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
20:10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
20:20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
21:00 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
21:10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
21:45 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
22:00 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
22:35 Επιχείρηση ‘Συνοδοί επί Πληρωμή’
22:55 Επιχείρηση ‘Συνοδοί επί Πληρωμή’
23:25 ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΑΡΚΟΣ ΣΤΟΝ 21Ο ΑΙΩΝΑ
23:45 ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΑΡΚΟΣ ΣΤΟΝ 21Ο ΑΙΩΝΑ
00:10 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
00:35 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
01:00 Επιχείρηση ‘Συνοδοί επί Πληρωμή’
01:25 Επιχείρηση ‘Συνοδοί επί Πληρωμή’
01:50 ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΑΡΚΟΣ ΣΤΟΝ 21Ο ΑΙΩΝΑ
02:15 ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΑΡΚΟΣ ΣΤΟΝ 21Ο ΑΙΩΝΑ
02:35 WICKED TUNA 8
03:00 WICKED TUNA 8
03:25 ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ HUBBLE
03:50 ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ HUBBLE
04:10 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
04:35 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
04:55 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
05:20 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
05:45 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
06:15 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
07:00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
07:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
07:25 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
07:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
08:05 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
08:10 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
08:50 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
08:55 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
09:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
10:20 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
11:10 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
11:55 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
12:40 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
13:20 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
13:25 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
14:10 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
14:55 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
15:40 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
16:25 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
17:10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
17:55 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
18:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
19:25 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
20:15 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
21:00 YEAR MILLION
21:45 BREAKTHROUGH
22:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
23:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
00:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
00:45 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
00:50 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
01:30 YEAR MILLION
01:35 YEAR MILLION
02:20 BREAKTHROUGH
02:25 BREAKTHROUGH
03:05 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
03:50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
03:55 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
04:35 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
04:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
05:20 YEAR MILLION
05:25 YEAR MILLION
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:25 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΛΚΥΡΙΑ
09:25 ΛΙΝΚΟΛΝ
11:55 A-X-L
13:40 PARKLAND: Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ JFK
15:15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:45 ΟΜΑΔΑ ΓΑΒ
17:25 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ
19:25 HOLLYWOOD BUZZ
20:00 ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ
22:00 JUSTICE LEAGUE
00:10 AMERICAN ASSASSIN: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ
01:50 Το τελευταίο απόσπασμα
02:10 DEADWOOD
03:35 Life Itself
04:10 Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
05:35 The Padre
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
07:10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ
08:55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09:40 ΒΡΕΧΕΙ ΚΕΦΤΕΔΕΣ 2
11:25 CONRAD & MICHELLE: IF WORDS COULD KILL
13:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
13:55 BRIGSBY BEAR
15:40 ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ
17:30 ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΓΟΝΙΚΗ ΣΥΜΦΟΡΑ
19:25 ACTION ZONE
20:00 JOHN Q
22:00 Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΤΙ
23:50 127 ΩΡΕΣ
00:00 The Lovers
01:30 THE EQUALIZER 2
01:45 Απάτη σε μαύρο φόντο
03:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
03:35 Εξολοθρευτής: Η σωτηρία
03:50 ΑΤΑΚΤΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
05:30 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΑΜΟ
05:35 300
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
18:00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ: ΟΙ ΔΥΟ ΠΥΡΓΟΙ
21:00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ
23:00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΥΜΑ
00:40 Κινηματογραφικά νέα
00:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:30 THE BAIT
03:05 Death wish
03:40 Ο ΣΥΝΗΓΟΡΟΣ
05:00 Deadpool 2
05:45 DEMOLITION MAN
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
18:40 ΓΚΑΣΤΟΝ, Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ
20:10 BLINDSPOT IV
21:00 L.A.’S FINEST
22:00 GOMORRAH IV
23:00 THE HANDMAID’S TALE III
00:00 TRUE DETECTIVE III
01:10 GOMORRAH IV
02:05 CHERNOBYL
03:15 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
05:00 JETT
06:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
Novalife
Novalife – programma tv
06:20 ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
08:30 FITNESS TIME
09:10 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
09:25 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:55 ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ
12:45 AMERICA’S GOT TALENT 13
14:15 ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΔΕΣ, ΜΑ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ
16:05 NCIS XVI
16:50 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΒΟΥΡΓΟΥΝΔΙΑ
18:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
19:10 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
19:30 AMERICA’S GOT TALENT 13
21:00 Η ΦΩΛΙΑ
22:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
22:50 NCIS XVI
23:40 THE TOWN
01:40 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πως γινεται; K7
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; Κ18
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Διάσωση Σπιτιών
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
10:30 Μάχες αποσκευών
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 8
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση Σπιτιών
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:05 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
19:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 21
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
23:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
01:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Πως γινεται; Κ15
03:30 Πως γινεται; Κ15
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Τι έγινε μετά; – κύκλος 2
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
04:30 Τι έγινε μετά; – κύκλος 2
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 91
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 11
10:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
14:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
15:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
16:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
16:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
17:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
18:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
21:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
21:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
22:00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΘΡΥΛΩΝ
23:00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
01:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
01:30 Διάσωση σπιτιών Κ5
02:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 2
03:45 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
04:05 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
04:25 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
05:10 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15
05:55 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 TOP 50 A-LIST BOYS
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 TO ΤΡΙΟ BAD PLUS ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ
10:30 JASON MORAN AND THE BANDWAGON
11:25 Marc Ducret Σόλο & Τρίο Samuel Blazer
12:25 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 Ο LIONEL BRINGUIER ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
14:45 MUSIC AND DANCE FOR A WHILE
16:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:25 AVANT TOUTES DISPARITIONS
19:00 THOMAS LEBRUN, ‘LIED BALLET’
19:30 LIED BALLET
20:45 OU CHAQUE SOUFFLE DANSE
21:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
23:00 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
00:40 Η ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ ΣΤΟ MOODS
01:40 MONTY ALEXANDER
02:40 KATCHE, BONA, STERN, LAN DOKY
03:40 LINIKER E OS CARAMELOWS
04:30 DHAFER YOUSSEF, ‘BIRDS REQUIEM’
05:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
09:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
11:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
14:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
15:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
17:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
20:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
21:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
23:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
01:30 DEUCE
02:00 Νovasports1HD
03:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
05:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 UIM-ABP AQUABIKE 2019
18:30 DEUCE
19:00 ΑΕΚ – ΤΡΕΝΤΣΙΝ
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
00:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – Μπολόνια – Ιντερ (M)
03:30 Νovasports2HD
04:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE
21:45 EUROLEAGUE
23:45 DEUCE
00:15 Novasports3HD
01:15 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
00:00 Novasports4HD
01:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
23:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
00:30 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:20 BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP 2019
06:45 IFSC CLIMBING MONTHLY 2019
07:05 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:15 MOTORSPORT 2019
07:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
08:30 MLB REGULAR SEASON 2019
10:30 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
11:00 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
11:50 MOTORSPORT 2019
12:20 NRL TRY TIME 2019
12:55 KNIGHTS – BULLDOGS
14:45 MLB HIGHLIGHTS 2019
15:00 15TH GOLDEN ROOF CHALLENGE
18:15 MLB HIGHLIGHTS 2019
18:25 MOTORSPORT 2019
18:50 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
19:35 2019 ICF SLALOM WORLD CUP
20:05 FIA World Endurance Championship
21:00 CHICAGO CUBS – PITTSB. PIRATES
00:00 MLB CAPS OFF 2019
00:15 2019 ICF SLALOM WORLD CUP
00:45 FIA World Endurance Championship
01:40 MLB HIGHLIGHTS 2019
02:00 Cleveland Indians – Minnesota Twins
05:00 MOTORSPORT 2019
05:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE