Πρόγραμμα τηλεόρασης (13/06/2019): Ελληνικά κανάλια, Cosmote TV, Nova TV

ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 FOCUS
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
04:00 TRUE DETECTIVE – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 ΣΚΙΤΣΟΓΡΑΦΟΙ-ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
10:00 NOTHING ON EARTH
11:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΟΡΟΣΗΜΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:00 MASSA FRESCA
13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Η ΓΑΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
20:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
22:30 BALLERS  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ – 2019)
00:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
02:00 NOTHING ON EARTH
03:00 BALLERS  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
04:00 MASSA FRESCA
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης – 2oς Κύκλος (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Μην Ψαρώνεις
22:45 StrΕat Food
23:45 The 2Night Show – 3ος Κύκλος
02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)
03:00 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
STAR
STAR – programma tv
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Το Σινικό Τείχος (The Great Wall)
23:15 Από Το Παρίσι Με Αγάπη (From Paris With Love)
00:00 Trespass
01:00 Μεταμόρφωση (Horns)
01:45 Mama
03:30 Frost/Nixon: Η Αναμέτρηση (Frost/Nixon)
04:00 Necessary Evil: Villains Of DC Comics
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Η Θεία Από Το Σικάγο
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Αυτοψία, VIII
01:40 10η Εντολή, Ι (Ε)
01:50 Οι Ιστορίες του Αστυνόμου Μπέκα Κ2
02:10 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
02:40 Beauty & The Beast, IΙ
03:00 Beauty and the Beast – 2ος κύκλος
03:10 Beauty & The Beast, II
03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Deal, III (Ε)
04:20 Deal
04:30 Deal, III (Ε)
05:00 Εικόνες
05:10 Εικόνες
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία
00:15 Deadly Women – 8oς Κύκλος
01:15 Deadly Women – 8oς Κύκλος
02:15 Power Of Love (Ε)
02:45 Facing evil Κ4
03:15 The Alphas
04:10 Alphas Κ2
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 The Sweeney
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 The Sweeney
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Αριστοτέλης Ο Επιπόλαιος
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος
21:00 Καυτή Καταδίωξη (Hot Pursuit)
23:00 Open Mind
01:00 Criminal Minds – 13ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds – 13ος Κύκλος
02:00 Saint Laurent Η Χρυσή Εποχή
02:30 Παράλογος Άνθρωπος (An Irrational Man)
04:15 Για Την Παρέα (Ε)
04:30 Για Την Παρέα (Ε)
06:00 Ώρα Ελλάδος 05:30
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΑΕΚ
08:00 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ – ΣΤΙΒΟΣ
10:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
12:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
14:00 30 FOR 30
15:00 BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ)
19:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ
21:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΟΣΛΟ)
23:00 CHAMPIONS LEAGUE (ΜΑΔΡΙΤΗ): ΤΟΤΕΝΑΜ – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
01:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚ.EURO 2020: ΕΛΛΑΔΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ
02:30 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ – ΣΤΙΒΟΣ
04:30 30 FOR 30
06:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
21:30 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ
21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:00 BALA LOCA
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
05:30 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ
06:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 DANNY PHANTOM
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAGON BALL SUPER
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
10:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
11:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:00 ΤΟ ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
21:00 ΜΗΛΑ, ΑΧΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ: ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΝΕΚΡΗ ΦΥΣΗ
22:00 ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ, ΚΟΜΙΚΣ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡΣΤΑΡ: ΠΩΣ Η ΠΟΠ ΑΡΤ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 DANNY PHANTOM
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAGON BALL SUPER
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Ριζοσπαστική Νεολαία
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Μάρτυρας
09:00 Το Al Jazeera Ερευνά
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Άνθρωποι και εξουσία
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Μάρτυρας
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Εφαρμογές ζωής
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Ανατολή 101
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Το Al Jazeera Ερευνά
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Κλικ
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Ιστορίες Συγγραφέων στο Φεστιβάλ Hay
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg Commodities Edge
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ4
21:30 Όσοι πετούν ψηλά Κ7
22:00 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg
05:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Άμεση ανταπόκριση Κ5
06:35 Άμεση ανταπόκριση Κ5
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Cash and Cari Κ3
09:55 Άμεση ανταπόκριση Κ5
10:20 Άμεση ανταπόκριση Κ5
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
14:05 Απίθανες δημοπρασίες
14:30 Απίθανες δημοπρασίες
14:55 Cash and Cari Κ3
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι
17:50 Άμεση ανταπόκριση Κ5
18:15 Άμεση ανταπόκριση Κ5
18:40 Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Απίθανες δημοπρασίες
21:35 Απίθανες δημοπρασίες
22:00 Η Φωνή ενός Κατά Συρροή Δολοφόνου Κ3
22:50 Εν ψυχρώ Κ5
23:40 Σατανικοί Δίδυμοι Κ1
00:30 Διαβολική απόδειξη Κ1
01:25 Διάσημοι σε διαμάχη
02:15 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
02:40 Εν ψυχρώ Κ5
03:30 Η Φωνή ενός Κατά Συρροή Δολοφόνου Κ3
04:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Το CNBC σε Αποστολή – κύκλος 1
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:55 Έξυπνο μουτράκι
08:35 Εννιά ζωές
10:05 Growing up wild
11:25 Δυο αδέλφια
13:15 Ο δρόμος της διαφυγής
15:10 Βικτώρια και Αμπντούλ
17:10 Ο Αυτοκράτορας έχει κέφια
18:40 Lowriders
20:20 Making the Movies
21:00 Η εξομολόγηση της δασκάλας πιάνου
22:40 Nine Eleven
00:15 Όταν γνώρισα την Πόλυ
01:45 Absolutely fabulous: η ταινία
03:20 6 Συμβολαια θανατου
04:50 Mediterranea
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:50 Η Άννα των χιλίων ημερών
09:20 Άη Βασίλης Τζούνιορ
10:50 Lion
12:50 The Miracle Season
14:40 Όλα αρχίζουν αύριο
16:50 Ο κύριος πρόεδρος
18:40 Διαστημικές περιπέτειες
20:10 Frontera
22:00 Μποέμικη ψυχή
23:50 Η λιακάδα μέσα μου
01:30 Μαζί ή τίποτα
03:15 Άνοιξη 1941
05:00 Beatriz at Dinner
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:45 Οι κυρίες της αυλής
08:35 Ο παπατρέχας
10:15 Δις διευθυντής
12:00 Ο γυναικάς
13:40 Η καρδιά ενός αλήτη
16:05 Τα μαναβάκια
17:40 Σπιναλόγκα (Το Νησί της Σιωπής)
18:55 Και δειλός και τολμηρός
20:30 Ο κύριος πτέραρχος
22:00 Οι κληρονόμοι
23:30 Η Στεφανία
01:10 Ράκος Νο 14… και πρώτος μπουνάκιας
02:45 Περάστε… φιλήστε… τελειώσατε!
04:15 Εκείνος κι εκείνη
05:50 Το κλωτσοσκούφι
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 Charmed – 1ος κύκλος
07:00 Magnum P.I. Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ3
09:00 MacGyver – 3ος κύκλος
10:00 The Heart Guy Κ3
11:00 The Village Κ1
12:00 The Dukes of Hazzard – 7ος Κύκλος
13:00 Magnum P.I. Κ1
14:00 FBI Κ1
15:00 The West Wing – 6ος Κύκλος
16:00 Charmed – 1ος κύκλος
17:00 Βικτώρια Κ3
18:00 MacGyver – 3ος κύκλος
18:50 Last Week Tonight Κ6
19:25 Last Week Tonight Κ6
20:00 Blood & Treasure – 1ος Κύκλος
21:00 A discovery of witches Κ1
22:00 Grantchester – 3ος Κύκλος
23:00 The InBetween – 1ος Κύκλος
00:00 Wynonna Earp
01:00 The affair K4
02:05 The west wing Κ1
03:00 The InBetween – 1ος Κύκλος
04:00 The Heart Guy Κ3
05:00 Wynonna Earp
06:00 Charmed – 1ος κύκλος
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:30 Η Αρχαία Ελιά των Βουβών
06:50 Η Οδύσσεια της Τροίας
07:45 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
08:00 Η κληρονομιά της Γλαύκης
08:30 Οι Έλληνες
09:30 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ2
10:00 Περί Φιλοπατρίας και Τόλμης: Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
11:00 Βιογραφία Ελευθερίου Βενιζέλου
12:25 Γεγονότα στη Φώκαια 1914
13:25 Ουζοϊστορίες
13:35 Η Οδύσσεια της Τροίας
14:30 Η Αρχαία Ελιά των Βουβών
14:50 Κορυφές
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
16:00 Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες: Παγκράτιο
17:00 Start-up%20Ελλάδα
17:30 Η μάχη του Σκρα
18:00 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ2
18:30 Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία
19:40 Ο Πολιτισμός μας σε Μετάβαση: Λευκοσιδηρουργία
20:00 Η Εξέγερση των ‘Βαρβάρων’
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
21:00 Οι δρόμοι της ελευθερίας
22:00 Λίλα Κουρκουλάκου
23:00 Τέχνη και πολιτισμοί
00:00 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ2
00:30 Η Εξέγερση των ‘Βαρβάρων’
01:20 Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία
02:30 Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες: Παγκράτιο
03:30 Λίλα Κουρκουλάκου
04:30 Η μάχη του Σκρα
05:00 Start-up%20Ελλάδα
05:30 Τέχνη και πολιτισμοί
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45 Ποδόσφαιρο: Καζακστάν – Σαν Μαρίνο
09:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση
11:15 Ποδόσφαιρο: Ισλανδία – Τουρκία
13:30 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο – Σκωτία
15:45 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα – Αρμενία
18:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση
20:00 Ποδόσφαιρο: Ανδόρα – Γαλλία
22:00 Ποδόσφαιρο: UEFA Nations League 2019
00:30 Ποδόσφαιρο: Ελβετία – Αγγλία
02:25 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
02:55 Ποδόσφαιρο: Λετονία – Σλοβενία
04:50 Ποδόσφαιρο: Βουλγαρία – Κόσοβο
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ράγιο Βαγιεκάνο
08:15 Ποδόσφαιρο: Τσάβες – Μπενφίκα
10:30 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη – Ρεάλ Μαδρίτης
12:45 Ποδόσφαιρο: La Liga 1, 2, 3 2018 – 2019
15:00 Ποδόσφαιρο: Τσάβες – Μπενφίκα
17:15 La Liga Specials – Files
18:00 La Liga Santander – Κορυφαίες Αποκρούσεις
19:00 Ποδόσφαιρο: La Liga 1, 2, 3 2018 – 2019
21:00 La Liga Specials – Ο Καλύτερος Τερματοφύλακας
21:30 Ποδόσφαιρο: La Liga 1, 2, 3 2018 – 2019 (Ζ)
23:30 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο
02:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μαρίτιμο
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ
06:00 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ
08:15 Ποδόσφαιρο: Κασσιόπη – Ξάνθη ΑΟ
10:30 Ποδόσφαιρο: Γκρόιτερ Φιρτ – Αμβούργο
12:45 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ
15:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ
17:15 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
18:00 Ποδόσφαιρο: Αρμίνια Μπίλεφελντ – Κολονία
20:00 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Λειψία
22:00 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου
00:00 Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – Ιεράπετρα ΟΦ
02:00 Ποδόσφαιρο: Αρμίνια Μπίλεφελντ – Κολονία
04:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
06:00 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: Τουρκικό Πρωτάθλημα 2018-19
08:15 Μπάσκετ
10:30 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
11:15 Μπάσκετ: Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2018 – 2019
13:30 NBA Daily
14:15 Μπάσκετ: Χίμκι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
16:30 Μπάσκετ: Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2018 – 2019
18:45 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
19:15 Μπάσκετ: Τουρκικό Πρωτάθλημα 2018-19
21:15 NBA Daily
21:50 Μπάσκετ: Χίμκι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
23:50 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
01:25 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
03:30 NBA Daily
04:00 Μπάσκετ: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Τορόντο Ράπτορς (Ζ)
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
06:30 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
07:15 Εκπομπή Grand Prix 2019
09:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
12:30 Formula 1 2019 – Grand Prix Καναδά
15:00 WRC 2019
15:45 WRC 2019
16:35 WRC 2019
18:25 WRC Μαγκαζίνο 2019
19:10 Moto3 2019
20:40 Moto2 2019
22:10 MotoGP 2019
23:45 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
01:00 WRC Μαγκαζίνο 2019
01:45 Red Bull Air Race World Championship 2019
03:30 Red Bull Air Race World Championship 2019
06:00 RBAR 2019 – Magazine
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Sports Classics: ABC of Parkour
06:45 Topspin
08:15 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
09:30 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
10:45 Λακρός: ITT Europe Top 16 Cup 2019
11:55 Λακρός: ITT Europe Top 16 Cup 2019
13:00 Topspin
14:30 Sports classics: perfection
15:15 Τένις: 2019 ATP Masters 1000
16:25 Sports Classics: The Immortals
17:05 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
18:35 Βόλεϊ: Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα
21:20 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019
00:15 Πυγμαχία: KOTV 2019
00:45 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action
01:15 Λακρός: ITT Europe Top 16 Cup 2019
02:25 Λακρός: ITT Europe Top 16 Cup 2019
03:30 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:45 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
06:00 Βόλεϊ: Νοβάρα – Ιμόκο Κονελιάνο
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Ζώνη συγκρούσεων
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Ζώνη συγκρούσεων
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Ζώνη συγκρούσεων
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Ζώνη συγκρούσεων
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 DocFilm
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:55 EXPLORE ANGOLA
11:15 GOOD MORNING EUROPE
11:25 Καλημέρα Ευρώπη
11:45 Καλημέρα Ευρώπη
11:50 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:45 INSPIRE AFRICA
13:50 REAL ECONOMY
13:55 Πραγματική Οικονομία
14:15 EURONEWS NOW
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 INSPIRE AFRICA
18:55 EURONEWS NOW
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
19:55 EXPLORE ANGOLA
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
01:45 REAL ECONOMY
01:55 Επιχείρηση Αγκόλα
02:00 EURONEWS TONIGHT
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:55 Επιχείρηση Αγκόλα
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00 FRIENDS 2
06:20 CRIMINAL MINDS 13
06:55 ELEMENTARY 6
07:05 ELEMENTARY 6
07:35 GHOSTED
07:45 GHOSTED
08:00 THE SIMPSONS 25
08:05 THE SIMPSONS 25
08:20 SUITS 8
08:30 SUITS 8
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:15 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:35 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:50 FRIENDS 2
09:55 FRIENDS 2
10:10 FRIENDS 2
10:20 FRIENDS 2
10:35 CHICAGO P.D.
10:40 CHICAGO P.D.
11:15 GHOSTED
11:25 GHOSTED
11:40 THE SIMPSONS 25
11:45 THE SIMPSONS 25
12:00 ELEMENTARY 6
12:05 ELEMENTARY 6
12:40 CRIMINAL MINDS 13
12:50 CRIMINAL MINDS 13
13:25 SUITS 8
13:30 SUITS 8
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:50 FRIENDS 2
15:00 FRIENDS 2
15:15 FRIENDS 2
15:20 FRIENDS 2
15:40 CHICAGO P.D.
15:45 CHICAGO P.D.
16:25 GHOSTED
16:30 9-1-1
16:45 9-1-1
17:15 GHOSTED
17:30 THE SIMPSONS 24
17:35 THE SIMPSONS 24
17:55 CRIMINAL MINDS 13
18:00 CRIMINAL MINDS 13
18:40 SUITS 8
18:45 SUITS 8
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER 4
20:10 FRIENDS 2
20:15 FRIENDS 2
20:35 FRIENDS 2
20:40 FRIENDS 2
21:00 CHICAGO P.D.
21:05 CHICAGO P.D.
21:50 9-1-1
22:35 9-1-1
22:40 9-1-1
23:25 THE WALKING DEAD 9
23:30 THE WALKING DEAD 9
00:15 MAYANS M.C.
00:20 MAYANS M.C.
01:30 CHICAGO P.D.
01:35 CHICAGO P.D.
02:10 OUTCAST
02:20 OUTCAST
03:00 CRIMINAL MINDS 13
03:10 CRIMINAL MINDS 13
03:40 ELEMENTARY 6
03:55 DEEP STATE 2
04:25 DEEP STATE 2
04:45 OUTCAST
05:05 OUTCAST
05:35 FRIENDS 2
06:00 FRIENDS 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 10
06:40 PROJECT RUNWAY 13
07:20 NEW GIRL 6
07:25 NEW GIRL 6
07:45 NEW GIRL 6
08:05 CHICAGO MED 4
08:10 CHICAGO MED 4
08:50 SCANDAL 6
09:30 GREY’S ANATOMY 10
09:35 GREY’S ANATOMY 10
10:15 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD 2
10:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD 2
10:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD 2
11:10 BONES 10
11:15 BONES 10
11:55 BONES 10
12:00 BONES 10
12:40 NEW GIRL 6
13:00 NEW GIRL 6
13:25 CHICAGO MED 4
14:05 FOR THE PEOPLE 2
14:10 FOR THE PEOPLE 2
14:50 ONCE UPON A TIME 7
15:35 SCANDAL 6
16:20 GREY’S ANATOMY 10
17:05 BONES 10
17:50 BONES 10
17:55 BONES 10
18:40 MASTERCHEF 9
19:25 NEW GIRL 6
19:45 NEW GIRL 6
19:50 NEW GIRL 6
20:10 CHICAGO MED 4
20:15 CHICAGO MED 4
21:00 FOR THE PEOPLE 2
21:45 ONCE UPON A TIME 7
21:50 ONCE UPON A TIME 7
22:35 STATION 19 2
22:40 STATION 19 2
23:20 CHICAGO MED 4
23:25 CHICAGO MED 4
00:10 FOR THE PEOPLE 2
00:15 FOR THE PEOPLE 2
00:20 Last Man Standing – 7ος κύκλος
00:45 The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:55 ONCE UPON A TIME 7
01:00 ONCE UPON A TIME 7
01:05 Alone Together – 2ος Κύκλος
01:30 You’re the worst – 5ος Κύκλος
01:40 BONES 10
01:45 BONES 10
02:05 Bones – 10ος Κύκλος
02:25 BONES 10
02:30 BONES 10
02:50 Bones – 10ος Κύκλος
03:10 PROJECT RUNWAY 13
03:15 PROJECT RUNWAY 13
03:30 Project Runway – 13ος Κύκλος
03:50 SCANDAL 6
04:00 SCANDAL 6
04:15 Proven Innocent – 1ος Κύκλος
04:35 PROJECT RUNWAY 17
04:40 PROJECT RUNWAY 17
04:55 Scandal – 6ος Κύκλος
05:20 LAST MAN STANDING 7
05:30 YOU’RE THE WORST 5
05:45 YOU’RE THE WORST 5
06:00 GREY’S ANATOMY 10
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Μόδα και Αθλητισμός
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Άσκηση
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Hairstyles
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Model Talks
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Mario Sorrenti Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Mario Sorrenti Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Fashion Films
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Fashion Films
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Φωτογραφίσεις
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Φωτογραφίσεις
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Marc Jacobs Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Marc Jacobs Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Karl Lagerfeld Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Karl Lagerfeld Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Κορυφαία μοντέλα
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Κορυφαία μοντέλα
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Bella Hadid Story
22:30 Bella Hadid Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Σχεδιαστές
00:30 Σχεδιαστές
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Φεστιβάλ
03:30 Φεστιβάλ
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Νέα
07:25 Στον Τύπο
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Πρωτοσέλιδα
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50 Επίκεντρο
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Νέα
09:30 Νέα
09:40 Προοπτική
09:45 Επίκεντρο
09:55 Νέα
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Αλά Καρτ
10:50 Επίκεντρο
11:00 Νέα
11:10 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
11:20 Οι Παρατηρητές
11:30 Νέα
11:40 Σπορ
11:45 Πρόσβαση στην Ασία
12:00 Νέα
12:15 Τεχνολογία 24
12:30 Νέα
12:45 Συνέντευξη
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Άνθρωποι και Κέρδη
14:00 Νέα
14:15 Νέα
14:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30 Νέα
14:45 Στον Τύπο
14:50 Γαλλικοί Δεσμοί
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Σπορ
16:00 Νέα
16:15 Οι Παρατηρητές
16:30 Νέα
16:45 Συνέντευξη
17:00 Νέα
17:15 Στην Αμερική
17:30 Νέα
17:45 Άνθρωποι και Κέρδη
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Σε όλη την Αφρική
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 France 24 διάλογος
20:30 France 24 διάλογος
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 France 24 διάλογος
01:30 France 24 διάλογος
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Βρίσκεστε Εδώ
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 France 24 διάλογος
04:30 France 24 διάλογος
05:00 Νέα
05:15 Σε όλη την Αφρική
05:30 Νέα
05:45 Οι Παρατηρητές
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Dance Hits Top 15
11:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00 Top 15 GR
13:00 Upcoming Hits
14:00 Top 15 International
15:00 Mad Hits Top 15
16:00 Your Choice Charts
17:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Chart of the Charts
22:00 Top 15 International
23:00 Dance Hits Top 15
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Flashback Hits
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Chart of the Charts
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Μαχητές των Ωκεανών Κ1
07:00 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:25 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:50 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
08:40 Η Σκοτεινή Πλευρά των Κροκόδειλων
09:25 20 ζώα-δολοφόνοι
10:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
11:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
11:55 Η Σκοτεινή Πλευρά των Κροκόδειλων
12:40 20 ζώα-δολοφόνοι
13:25 Τα ηλεκτροφόρα ψάρια του Αμαζονίου
14:15 Η εισβολή των πολικών αρκούδων
15:05 Original Fight Club
15:50 Το Βασίλειο των ερπετών Κ1
16:35 Η Λύκαινα του Yellowstone
17:25 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 Ζωή στους ωκεανούς
19:50 Φάλαινες στον βυθό
20:35 Τα ηλεκτροφόρα ψάρια του Αμαζονίου
21:25 Ζωή στους ωκεανούς
22:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
23:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 Ζωή στους ωκεανούς
01:30 Τα ηλεκτροφόρα ψάρια του Αμαζονίου
02:20 Η Σκοτεινή Πλευρά των Κροκόδειλων
03:05 20 ζώα-δολοφόνοι
03:55 Ζωή στους ωκεανούς
04:40 Το Βασίλειο των ερπετών Κ1
05:25 Η Λύκαινα του Yellowstone
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Boom Bust
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Ντοκιμαντέρ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Ρεπορτάζ Keiser
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Boom Bust
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Ρεπορτάζ Keiser
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Boom Bust
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Ντοκιμαντέρ
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ρεπορτάζ Keiser
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Boom Bust
20:00 Στο Παρόν
20:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Ντοκιμαντέρ
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Ρεπορτάζ Keiser
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Ρεπορτάζ Keiser
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 The Alex Salmond Show
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Ντοκιμαντέρ
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Boom Bust
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Με τη ματιά τού γερακιού
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
06:00 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 MADONNA: THE HITS
11:00 QUEEN: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 QUEEN: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
11:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:20 Ανάλυσέ το
15:10 Απογεύματα με την Μαργαρίτα
16:40 Εκτός πορείας
18:35 Η εναντίωση
21:00 Serena
23:00 Ημέρα εκπαίδευσης
01:10 Hesher
03:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
06:05 Ζωντανά στο Casino de Paris – Ben Howard
07:05 Ζωντανά στο Montreux – 2008
08:35 Dua Lipa – MTV Live
10:00 Ζωντανά στο The Royal Albert Hall – Dusty Springfield
12:05 Ζωντανά στο Casino de Paris – Ben Howard
13:00 Rush – Snakes and Arrows
14:45 Ζωντανά στο Montreux – 1997
16:20 The Candlelight Concerts – Brian May and Kerry Ellis
17:50 Morrissey 25: Live
19:00 Ζωντανά από το Apple Music Festival
20:05 Ζωντανά στο iTunes Festival
22:00 Ζωντανά στο The Royal Albert Hall – Dusty Springfield
00:05 Ζωντανά στο Casino de Paris – Ben Howard
01:00 Ζωντανά στη Νέα Υόρκη
02:35 Oxford arts factory
04:05 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2016
05:00 Ζωντανά από το Apple Music Festival
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
10:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
11:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:00 ΤΟ ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
21:00 ΜΗΛΑ, ΑΧΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ: ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΝΕΚΡΗ ΦΥΣΗ
22:00 ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ, ΚΟΜΙΚΣ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡΣΤΑΡ: ΠΩΣ Η ΠΟΠ ΑΡΤ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 DANNY PHANTOM
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAGON BALL SUPER
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΜΑΪΜΟΥΔΩΝ
07:00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΜΑΪΜΟΥΔΩΝ
07:25 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
08:15 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
09:10 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:00 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:55 ΗΡΩΕΣ ΖΩΩΝ
12:50 ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
13:45 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
14:40 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
15:35 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ
16:30 ΠΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΛΑΣΚΑ
17:25 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
18:20 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
19:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
20:10 ΑΓΡΙΑ ΧΑΒΑΗ
21:05 Η ΑΓΡΙΑ ΙΝΔΟΚΙΝΑ
22:00 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
00:45 ΑΓΡΙΑ ΧΑΒΑΗ
01:40 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ
02:35 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
03:25 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
04:15 ΑΓΡΙΑ ΧΑΒΑΗ
05:00 Η ΑΓΡΙΑ ΙΝΔΟΚΙΝΑ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 MIGHTY MIKE
06:30 BUNNICULA
06:55 PAT THE DOG
07:20 THE TOM AND JERRY SHOW
07:40 TAFFY
08:00 MIGHTY MIKE
08:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
08:45 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:30 THE TOM AND JERRY SHOW
09:55 TAFFY
10:15 BUNNICULA
10:40 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
11:00 PAT THE DOG
11:25 MIGHTY MIKE
11:45 GRIZZY & THE LEMMINGS
12:10 TAFFY
12:30 BUNNICULA
12:55 THE TOM AND JERRY SHOW
13:35 THE HAPPOS FAMILY
13:45 PAT THE DOG
14:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 TAFFY
15:30 THE TOM AND JERRY SHOW
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 MIGHTY MIKE
16:40 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
17:00 THE HAPPOS FAMILY
17:10 THE TOM AND JERRY SHOW
17:35 TAFFY
18:00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
18:25 PAT THE DOG
18:45 THE HAPPOS FAMILY
18:55 THE TOM AND JERRY SHOW
19:20 MIGHTY MIKE
19:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
20:05 TAFFY
20:25 THE TOM AND JERRY SHOW
20:50 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
21:10 PAT THE DOG
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
22:20 TAFFY
22:40 ODDBODS
23:05 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25 BUNNICULA
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
11:30 CLICK CULTURE
12:00 CNN NEWSROOM
12:30 INSIDE AFRICA
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00 CNN TALK
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00 NEWS STREAM (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 THE EXPRESS
19:30 CLICK CULTURE
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 CNN TODAY
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN TODAY: (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 7
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 15
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 6
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 16
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 8
09:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 5
10:00 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
10:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 12
12:00 FAST N’ LOUD 4
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
14:00 ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 10
15:00 ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 10
16:00 ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 10
17:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 2
18:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 13
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 7
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
21:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
21:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
22:00 ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 11
23:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; TURBO SPECIALS
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 3
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 2
03:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
03:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
04:00 ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 11
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 7
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 CAKE BOSS
06:40 CAKE BOSS
07:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
07:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
08:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
09:15 CAKE BOSS
09:40 CAKE BOSS
10:00 Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4
10:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
11:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
12:15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
13:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4
15:15 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
16:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
17:30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
18:15 CAKE BOSS
18:40 CAKE BOSS
19:00 Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4
19:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
20:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
22:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
22:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
23:30 CAKE BOSS
23:55 CAKE BOSS
00:15 ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ
01:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
01:45 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
02:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
03:15 ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ
04:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
04:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
05:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
06:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:15 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
16:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
21:35 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
12:30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:30 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
15:55 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:20 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:45 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:31 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
17:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
19:25 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
19:50 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
20:29 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:40 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
21:05 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:10 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
07:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
08:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
09:00 E! NEWS
10:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
11:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 10
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 10
14:00 E! NEWS
15:00 TOTAL BELLAS 3
16:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 14
17:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
18:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
19:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
20:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
21:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
22:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
23:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
00:00 E! NEWS
01:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
02:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
03:00 E! NEWS
04:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
05:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
06:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
06:15 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
07:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
08:00 ΣΤΙΒΟΣ: PAAVO NURMI GAMES
09:35 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
10:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
11:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
12:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
13:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
13:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας
14:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
14:15 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
15:15 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
16:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
17:45 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
18:45 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
19:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
19:45 ΝΕΑ
19:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
22:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
01:10 ΝΕΑ
01:15 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
02:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
03:15 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
04:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
05:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 3-σποντο Μπιλιάρδο: Παγκόσμιο Κύπελλο
07:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
08:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
09:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
10:00 Blancpain GT World Challenge America
10:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
11:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
11:50 Ξιφασκία: Ασιατικό Πρωτάθλημα: Ιαπωνία
14:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
14:30 3-σποντο Μπιλιάρδο: Παγκόσμιο Κύπελλο
15:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
16:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
17:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
19:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
20:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
20:55 ΝΕΑ
21:00 CLIFF DIVING: ΙΤΑΛΙΑ
22:00 3-σποντο Μπιλιάρδο: Παγκόσμιο Κύπελλο
23:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
00:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
01:00 CLIFF DIVING: ΙΤΑΛΙΑ
01:55 ΝΕΑ
02:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
02:30 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
04:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
05:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
06:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:55 EXPLORE ANGOLA
11:15 GOOD MORNING EUROPE
11:25 Καλημέρα Ευρώπη
11:45 Καλημέρα Ευρώπη
11:50 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:45 INSPIRE AFRICA
13:50 REAL ECONOMY
13:55 Πραγματική Οικονομία
14:15 EURONEWS NOW
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 INSPIRE AFRICA
18:55 EURONEWS NOW
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
19:55 EXPLORE ANGOLA
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
01:45 REAL ECONOMY
01:55 Επιχείρηση Αγκόλα
02:00 EURONEWS TONIGHT
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:55 Επιχείρηση Αγκόλα
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 FRIENDS 2
06:20 CRIMINAL MINDS 13
06:55 ELEMENTARY 6
07:05 ELEMENTARY 6
07:35 GHOSTED
07:45 GHOSTED
08:00 THE SIMPSONS 25
08:05 THE SIMPSONS 25
08:20 SUITS 8
08:30 SUITS 8
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:15 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:35 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:50 FRIENDS 2
09:55 FRIENDS 2
10:10 FRIENDS 2
10:20 FRIENDS 2
10:35 CHICAGO P.D.
10:40 CHICAGO P.D.
11:15 GHOSTED
11:25 GHOSTED
11:40 THE SIMPSONS 25
11:45 THE SIMPSONS 25
12:00 ELEMENTARY 6
12:05 ELEMENTARY 6
12:40 CRIMINAL MINDS 13
12:50 CRIMINAL MINDS 13
13:25 SUITS 8
13:30 SUITS 8
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:35 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:50 FRIENDS 2
15:00 FRIENDS 2
15:15 FRIENDS 2
15:20 FRIENDS 2
15:40 CHICAGO P.D.
15:45 CHICAGO P.D.
16:25 GHOSTED
16:30 9-1-1
16:45 9-1-1
17:15 GHOSTED
17:30 THE SIMPSONS 24
17:35 THE SIMPSONS 24
17:55 CRIMINAL MINDS 13
18:00 CRIMINAL MINDS 13
18:40 SUITS 8
18:45 SUITS 8
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER 4
20:10 FRIENDS 2
20:15 FRIENDS 2
20:35 FRIENDS 2
20:40 FRIENDS 2
21:00 CHICAGO P.D.
21:05 CHICAGO P.D.
21:50 9-1-1
22:35 9-1-1
22:40 9-1-1
23:25 THE WALKING DEAD 9
23:30 THE WALKING DEAD 9
00:15 MAYANS M.C.
00:20 MAYANS M.C.
01:30 CHICAGO P.D.
01:35 CHICAGO P.D.
02:10 OUTCAST
02:20 OUTCAST
03:00 CRIMINAL MINDS 13
03:10 CRIMINAL MINDS 13
03:40 ELEMENTARY 6
03:55 DEEP STATE 2
04:25 DEEP STATE 2
04:45 OUTCAST
05:05 OUTCAST
05:35 FRIENDS 2
06:00 FRIENDS 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 10
06:40 PROJECT RUNWAY 13
07:20 NEW GIRL 6
07:25 NEW GIRL 6
07:45 NEW GIRL 6
08:05 CHICAGO MED 4
08:10 CHICAGO MED 4
08:50 SCANDAL 6
09:30 GREY’S ANATOMY 10
09:35 GREY’S ANATOMY 10
10:15 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD 2
10:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD 2
10:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD 2
11:10 BONES 10
11:15 BONES 10
11:55 BONES 10
12:00 BONES 10
12:40 NEW GIRL 6
13:00 NEW GIRL 6
13:25 CHICAGO MED 4
14:05 FOR THE PEOPLE 2
14:10 FOR THE PEOPLE 2
14:50 ONCE UPON A TIME 7
15:35 SCANDAL 6
16:20 GREY’S ANATOMY 10
17:05 BONES 10
17:50 BONES 10
17:55 BONES 10
18:40 MASTERCHEF 9
19:25 NEW GIRL 6
19:45 NEW GIRL 6
19:50 NEW GIRL 6
20:10 CHICAGO MED 4
20:15 CHICAGO MED 4
21:00 FOR THE PEOPLE 2
21:45 ONCE UPON A TIME 7
21:50 ONCE UPON A TIME 7
22:35 STATION 19 2
22:40 STATION 19 2
23:20 CHICAGO MED 4
23:25 CHICAGO MED 4
00:10 FOR THE PEOPLE 2
00:15 FOR THE PEOPLE 2
00:20 Last Man Standing – 7ος κύκλος
00:45 The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:55 ONCE UPON A TIME 7
01:00 ONCE UPON A TIME 7
01:05 Alone Together – 2ος Κύκλος
01:30 You’re the worst – 5ος Κύκλος
01:40 BONES 10
01:45 BONES 10
02:05 Bones – 10ος Κύκλος
02:25 BONES 10
02:30 BONES 10
02:50 Bones – 10ος Κύκλος
03:10 PROJECT RUNWAY 13
03:15 PROJECT RUNWAY 13
03:30 Project Runway – 13ος Κύκλος
03:50 SCANDAL 6
04:00 SCANDAL 6
04:15 Proven Innocent – 1ος Κύκλος
04:35 PROJECT RUNWAY 17
04:40 PROJECT RUNWAY 17
04:55 Scandal – 6ος Κύκλος
05:20 LAST MAN STANDING 7
05:30 YOU’RE THE WORST 5
05:45 YOU’RE THE WORST 5
06:00 GREY’S ANATOMY 10
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MAD GREEKZ TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 SHAZAM TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 MUSIC NON STOP GR
21:00 ROCK ON MIXER
21:30 ALTERNATIVE LOCAL
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 US TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE 2
09:30 FRIENDZONE 2
10:00 I USED TO BE FAT
11:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
12:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
15:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
16:00 ARE YOU THE ONE? 2
17:00 ARE YOU THE ONE? 2
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US 3
20:00 JUST TATTOO OF US
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 5
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
23:00 DOUBLE SHOT AT LOVE
00:00 DOUBLE SHOT AT LOVE
01:00 RIDICULOUSNESS 9
01:30 RIDICULOUSNESS 9
02:00 GEORDIE SHORE 18
03:00 GEORDIE SHORE 18
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HOT RIGHT NOW!
11:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
13:20 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2016
13:45 MTV CRASHES PLYMOUTH
14:05 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
14:30 MTV WORLD STAGE
15:15 MTV WORLD STAGE: 2013
16:00 DRAKE VS CALVIN VS BRUNO MARS
17:30 MTV ASKS
18:00 HOT RIGHT NOW!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 DRAKE VS CALVIN VS BRUNO MARS
22:30 MTV ASKS
23:00 MTV WORLD STAGE
23:45 MTV WORLD STAGE: 2013
00:30 MTV LIVE STAGE
01:15 MTV ESSENTIALS
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 LIVE AT WIRELESS 2018
04:20 LIVE AT WIRELESS 2018
04:45 LIVE AT WIRELESS 2018
05:05 LIVE AT WIRELESS 2018
05:30 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 MAD FOR GREEKZ
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 GREEKZ LOVERS SHOW
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Μαχητές των Ωκεανών Κ1
07:00 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:25 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:50 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
08:40 Η Σκοτεινή Πλευρά των Κροκόδειλων
09:25 20 ζώα-δολοφόνοι
10:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
11:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
11:55 Η Σκοτεινή Πλευρά των Κροκόδειλων
12:40 20 ζώα-δολοφόνοι
13:25 Τα ηλεκτροφόρα ψάρια του Αμαζονίου
14:15 Η εισβολή των πολικών αρκούδων
15:05 Original Fight Club
15:50 Το Βασίλειο των ερπετών Κ1
16:35 Η Λύκαινα του Yellowstone
17:25 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 Ζωή στους ωκεανούς
19:50 Φάλαινες στον βυθό
20:35 Τα ηλεκτροφόρα ψάρια του Αμαζονίου
21:25 Ζωή στους ωκεανούς
22:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
23:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 Ζωή στους ωκεανούς
01:30 Τα ηλεκτροφόρα ψάρια του Αμαζονίου
02:20 Η Σκοτεινή Πλευρά των Κροκόδειλων
03:05 20 ζώα-δολοφόνοι
03:55 Ζωή στους ωκεανούς
04:40 Το Βασίλειο των ερπετών Κ1
05:25 Η Λύκαινα του Yellowstone
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:05 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:10 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:30 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:35 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:55 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
07:00 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
07:40 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
08:25 SUPERCAR MEGABUILD
08:30 SUPERCAR MEGABUILD
09:15 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
10:00 DEAD END EXPRESS
10:45 Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους
11:30 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
11:35 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
11:55 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
12:20 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
13:05 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
13:10 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
13:50 SUPERCAR MEGABUILD
13:55 SUPERCAR MEGABUILD
14:40 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
15:25 ICE ROAD RESCUE
15:30 ICE ROAD RESCUE
16:10 Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική
16:15 Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική
17:00 EXPLORER 3
17:50 Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους
18:35 THE 80S
19:25 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 4
19:50 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 4
20:10 ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ JFK
21:00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
21:50 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
22:35 WICKED TUNA 8
22:40 WICKED TUNA 8
23:25 ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ JFK
00:15 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
01:00 Η πιο σκληρη φυλακη της Ρωσιας
01:05 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
01:50 WICKED TUNA 8
02:35 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking – κύκλος 1
02:40 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
03:20 Supercar Megabuild – κύκλος 1ος
03:25 SUPERCAR MEGABUILD
04:10 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
04:55 Dead end express
05:00 DEAD END EXPRESS
05:40 Σκουπιδια αξιας
05:45 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
07:00 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:15 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:20 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:40 ICE ROAD RESCUE 2
07:45 ICE ROAD RESCUE 2
08:25 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
08:30 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
09:10 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
09:15 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
09:55 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
10:00 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
10:45 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
10:50 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
11:35 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
12:20 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
12:25 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
13:10 BIG FISH TEXAS
13:55 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
14:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
15:30 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
16:15 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
16:20 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
17:00 BIG FISH TEXAS
17:05 BIG FISH TEXAS
17:50 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
18:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
18:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
19:20 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
19:25 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
20:10 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
21:00 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
21:45 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
22:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
23:15 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
23:20 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
00:00 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
00:05 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
00:45 ICE ROAD RESCUE 2
00:50 ICE ROAD RESCUE 2
00:55 ICE ROAD RESCUE 2
01:30 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
01:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
02:15 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
02:25 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
03:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
03:10 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
03:45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
03:55 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
04:30 ICE ROAD RESCUE 2
04:40 ICE ROAD RESCUE 2
05:15 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
05:25 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:25 ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΟΔΡΑΣΗΣ 2: ΑΔΗΣ
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09:00 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ
10:35 ACTION ZONE
11:10 ΤΟ ΟΡΑΜΑ
13:35 ΑΙΓΑΙΟ SOS
15:15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:45 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ
17:45 KING IN THE WILDERNESS
19:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
20:15 A-X-L
22:00 WHERE HANDS TOUCH
00:15 Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
00:40 Απάτη σε μαύρο φόντο
02:15 SUCCESS STORY
02:25 The Strangers: Ματωμένη νύχτα
03:55 Sicario 2: Η μάχη των εκτελεστών
04:10 FAUT PAS LUI DIRE
05:45 ΚΟΛΕΤ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:50 WITNESS FOR THE PROSECUTION
09:40 ΕΠΤΑ ΖΩΕΣ
11:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
12:10 Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΚΙΑ ΑΛΕΠΟΥ & ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:40 ΑΝΩΝΥΜΟΣ
15:55 Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΤΙ
17:45 ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
18:20 Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ GATURRO
19:55 SIMONE
22:00 Ο ΣΥΝΗΓΟΡΟΣ
00:05 24 ΩΡΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ
01:35 Demolition man
01:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
02:20 DEATH WISH
03:35 Deadpool 2
04:15 ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ
05:40 Οικογένεια Μίλερ
05:45 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
19:15 ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ
21:00 JUSTICE LEAGUE
23:05 Η ΠΑΡΑΛΙΑ
00:45 Κινηματογραφικά νέα
01:05 DIRTY MONEY
01:30 Manon, secretaire debutante
03:30 Novacinema3HD
05:05 Ο πιλοτος του Καρτέλ
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
17:50 ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
20:10 SHADES OF BLUE III
21:00 CONDOR
22:00 THE HANDMAID’S TALE III
23:00 L.A.’S FINEST
00:00 THE DEUCE II
01:05 THE HANDMAID’S TALE III
02:05 L.A.’S FINEST
02:55 THE SON II
03:55 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:45 ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ
08:30 FITNESS TIME
09:05 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:00 ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ
11:25 GATTACA
13:10 MEDICI: THE MAGNIFICENT
14:10 ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
15:45 ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
16:05 THE GOOD DOCTOR II
16:55 ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΜΑΣ ΚΡΑΟΥΝ
18:40 A FISH TALE
20:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00 LOVE LOCKS
22:45 THE GOOD DOCTOR II
23:40 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
23:55 THE ELLEN DEGENERES SHOW
00:50 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ
02:20 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 7
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς γίνεται; – Κ6
08:10 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 16
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
10:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Fast N Loud – κύκλος 4
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Μύθος ή πραγματικότητα
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Μύθος ή πραγματικότητα
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Μύθος ή πραγματικότητα
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση Σπιτιών
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 13
19:05 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
19:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 7
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
23:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
00:00 Η Κατάρα του Χρυσού του Εμφυλίου
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 3
01:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 2
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Ρεκτιφιε συνεργειων – κύκλος 1
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Αδελφοί Ντίζελ Κ2
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 11
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 7
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 8
09:30 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 8
10:00 ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
14:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
15:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΨΥΧΡΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
16:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
17:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
18:00 ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
21:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
22:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
23:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 5
23:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 5
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
01:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
02:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
03:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15
04:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
04:30 Οι Βασιλιάδες της Πισίνας Κ5
05:00 ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 MADONNA: THE HITS
11:00 QUEEN: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 QUEEN: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 Κρατική Συμφωνική Ορχήστρα Ταταρστάν
11:00 Κρατική Συμφωνική Ορχήστρα Ταταρστάν
12:50 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 Ο WILLIAM CHRISTIE ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
16:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 Ο ΣΑΪΜΟΝ ΡΑΤΛ ΣΤΟ WALDBUHNE
19:25 Ο ΣΑΪΜΟΝ ΡΑΤΛ
21:10 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 CHET BAKER QUINTET, 1964
22:05 ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ
23:00 Η ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ ΣΤΟ MOODS
23:55 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
00:30 JOWEE OMICIL – LET’S BASH
01:30 Η ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ ΣΤΟ MOODS
02:30 MORTEN QVENILD: PERSONAL PIANO
03:45 KATCHE, BONA, STERN, DOKY
04:45 QUINCY JONES
05:10 O CHRIS CHEEK ΣΤΟ ZINC BAR
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
16:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ SIVISSIDIS OPEN
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
21:00 THE JOURNEY
21:30 UIM-ABP AQUABIKE 2019
22:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ U.S. OPEN 2019
05:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 THE JOURNEY
18:30 #15yearschallenge
19:00 ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:00 THE JOURNEY
01:15 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:30 #15yearschallenge
02:00 Νovasports2HD
03:15 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:15 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE
22:00 EUROLEAGUE
23:45 EUROLEAGUE
01:15 Novasports3HD
01:30 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 EUROCUP
14:00 EUROCUP
15:45 EUROCUP
17:30 EUROCUP
19:30 EUROCUP
21:30 EUROCUP
23:15 EUROCUP
01:15 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
22:15 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GEARING UP 2019
06:30 MOROCCO DESERT CHALLENGE
07:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:05 MLB’S BEST 2019
07:30 Cleveland Indians – Cincinnati Reds
10:00 BOSTON BRUINS – ST LOUIS BLUES
11:55 NRL TRY TIME 2019
12:50 RAIDERS – SHARKS
14:50 MLB HIGHLIGHTS 2019
15:00 BOSTON BRUINS – ST LOUIS BLUES
16:55 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
17:20 SPORT CONFIDENTIAL 2019
17:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
18:30 NHL TONIGHT 2018-2019
19:20 MLB’S BEST 2019
19:45 MLB CAPS OFF 2019
20:00 Minnesota Twins – Seattle Mariners
23:00 MLB’S BEST 2019
23:30 TOUR DE HONGRIE 2019 HIGHLIGHTS
00:25 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
01:10 NHL TONIGHT 2018-2019
02:00 Minnesota Twins – Seattle Mariners
04:30 MLB’S BEST 2019
04:55 RAIDERS – SHARKS