ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
04:15 TRUE DETECTIVE – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:15 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30 ΑΠΟ ΤΗ ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΜΑΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 ΣΚΙΤΣΟΓΡΑΦΟΙ-ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
10:00 AUSTRALIAN PENGUINS
11:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΟΡΟΣΗΜΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:00 MASSA FRESCA
13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΚΑΤΩ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
20:30 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΠΙΣΤΟΛΙ
00:45 ΦΡΑΝΚΟ ΤΖΕΦΙΡΕΛΙ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΕΚ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ (DOC ON ΕΡΤ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
03:15 AUSTRALIAN PENGUINS
04:00 MASSA FRESCA
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης – 2ος Κύκλος (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Daddy Cool
01:15 StrΕat Food (Ε)
02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)
02:15 Vice – 7ος Κύκλος
03:00 Εγκλήματα (Ε)
03:15 Κάρμα (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Δούρειος Ίππος (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Ο Βαλεριάν Και Η Πόλη Με Τους Χίλιους Πλανήτες (Valerian And The City Of A Thousand Planets)
00:00 Trespass
01:45 Mama
03:30 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On: In It To Win It)
04:00 Necessary Evil: Villains Of DC Comics
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Ο Τελευταίος Άντρας
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:50 Η Ρένα Είναι Όφσαϊντ
23:45 Φως Στο Τούνελ, VII
01:00 Checkpoint Alpha, V
01:40 10η εντολή – 1ος κύκλος
02:10 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
02:30 Beauty & The Beast, IΙ
02:40 Beauty and the Beast – 2ος κύκλος
03:10 Beauty & The Beast, II
03:30 Beauty and the Beast – 2ος κύκλος
03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Deal
04:30 Deal, III (Ε)
05:00 Εικόνες, II (Ε)
05:10 Εικόνες
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Power Of Love Gala
00:15 Deadly Women – 8oς Κύκλος
01:00 WWE Raw
01:15 Dark Minds – 1ος Κύκλος
02:15 Facing Evil
02:45 Facing evil Κ4
03:15 The Alphas
04:10 Alphas Κ2
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Καλημέρα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Bram Stoker’s Dracula
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ώρα Ελλάδος 05:30
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Η Μανούλα, Το Μανούλι Και Ο Παίδαρος
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος
21:00 Daredevil
23:15 Η Εξουσία Της Νύχτας (Street Kings)
01:30 Criminal Minds – 13ος Κύκλος
02:30 Παράλογος Άνθρωπος (An Irrational Man)
04:15 Για Την Παρέα (Ε)
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
10:00 ΣΤΙΒΟΣ WOMEN GALA (ΦΙΛΟΘΕΗ)
12:00 AUTO MOTO EΡΤ
13:00 BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
15:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
18:30 30 FOR 30
19:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΟΣΛΟ)
21:00 30 FOR 30
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΓΓΛΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
00:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
01:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚ.EURO 2020: ΕΛΛΑΔΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ
03:30 COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΒΟΛΙΒΙΑ
05:30 30 FOR 30
06:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
21:30 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΓΟΥΑΛΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
01:00 BALA LOCA
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
05:30 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
06:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 DANNY PHANTOM
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 DRAGON BALL SUPER
00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
10:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
11:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
20:30 «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ»
22:00 ΟΥΓΚΕΤΣΟΥ ΜΟΝΟΓΚΑΤΑΡΙ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 DANNY PHANTOM
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 DRAGON BALL SUPER
00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Άνθρωποι και εξουσία
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Εφαρμογές ζωής
09:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Γάμος και διαζύγιο στο Μαρόκο
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Ανατολή 101
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Ριζοσπαστική Νεολαία
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Upfront
23:00 Ο κύκλος του δηλητήριου
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Counting the Cost
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 TBA
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Ο κόσμος μας
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Τα νέα του BBC World
18:30 Εργασία στην Ινδία
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
21:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
22:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30 Ταξιδεύοντας
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Τα νέα του BBC World
01:30 Βραδιά ειδήσεων
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 Ο κόσμος μας
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 Κλικ
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 TBA
05:00 Τα νέα του BBC World
05:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
05:30 Ακολουθήστε το φαγητό
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
01:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ4
01:30 Bloomberg ETF IQ
02:00 Bloomberg Commodities Edge
02:30 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
03:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
04:00 Huawei: Σύνδεση Αμφισβήτηση
04:30 Όσοι πετούν ψηλά Κ7
05:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
06:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Άμεση ανταπόκριση Κ5
06:35 Άμεση ανταπόκριση Κ5
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Cash and Cari Κ3
09:55 Άμεση ανταπόκριση Κ5
10:20 Άμεση ανταπόκριση Κ5
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
14:05 Απίθανες δημοπρασίες
14:30 Απίθανες δημοπρασίες
14:55 Cash and Cari Κ3
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι
17:50 Άμεση ανταπόκριση Κ5
18:15 Άμεση ανταπόκριση Κ5
18:40 Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ4
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Απίθανες δημοπρασίες
21:35 Απίθανες δημοπρασίες
22:00 Η Φωνή ενός Κατά Συρροή Δολοφόνου Κ3
22:50 Εν ψυχρώ Κ5
23:40 Σατανικοί Δίδυμοι Κ1
00:30 Διαβολική απόδειξη Κ1
01:25 Διάσημοι σε διαμάχη
02:15 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
02:40 Εν ψυχρώ Κ5
03:30 Η Φωνή ενός Κατά Συρροή Δολοφόνου Κ3
04:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Ψηφιακό πλεονέκτημα
00:30 Οι Γενναίοι
01:00 Managing Asia
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 US Closing Bell
04:00 Managing Asia
04:30 Το CNBC σε Αποστολή – κύκλος 1
05:00 Οι Γενναίοι
05:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
06:00 US Closing Bell
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:45 Tad: Το μυστικό του Βασιλιά Μίδα
08:15 Ο γκρινιάρης
10:00 Οι άθλιοι
12:40 The Holiday
15:00 Breaking the Bank
16:50 Πάμε για επανάσταση;
18:50 Η χιονάτη και οι επτά νάνοι
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Σκοτεινός διάδρομος
22:45 Ο πλανήτης των πιθήκων: Η σύγκρουση
01:10 Άμεση αποβίβαση
02:45 Στις τρεις κορυφές
04:20 Διπλό παιχνίδι
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:20 Ή το ποδόσφαιρο ή εγώ
08:10 Η ιστορία μιας πρεμιέρας
10:10 Τα πουλιά
12:10 Λουλούδια
14:00 Hits
15:45 Thor: Ragnarok
18:00 Churchill
19:45 Η πιο σκοτεινή ώρα
22:00 Η συνωμοσία της σκιάς
23:45 Victor
01:45 A Good Day to Die, Hoka Hey
03:15 Φοβού τον πεθερό
04:40 Lady Bird
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
07:20 Ο ατσίδας
08:50 Της νύχτας τα καμώματα
10:20 Δικτάτωρ καλεί Θανάση (Θανάσης ο πιο Γρήγορος Τρελός)
11:55 Η νύφη το ‘σκασε
13:20 Σε ικετεύω αγάπη μου
15:20 Τρελλός και Πάσης Ελλάδος
17:00 Ο επαναστάτης Ποπολάρος
18:45 Έλα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ
20:25 Ο λεφτάς
22:00 Η Λίζα και η άλλη
23:50 Έλα στο θείο
01:25 Της τύχης τα γραμμένα
02:55 Αναζήτησις
04:25 Οι γαμπροί της ευτυχίας
05:45 Συμμορία εραστών
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 Charmed – 1ος κύκλος
07:00 Magnum P.I. Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ3
09:00 MacGyver – 3ος κύκλος
10:00 The Heart Guy Κ3
11:00 The Village Κ1
12:00 The Dukes of Hazzard – 7ος Κύκλος
13:00 Magnum P.I. Κ1
14:00 FBI Κ1
15:00 The West Wing – 6ος Κύκλος
16:00 Charmed – 1ος κύκλος
16:50 A discovery of witches Κ1
17:50 MacGyver – 3ος κύκλος
18:45 Last Week Tonight Κ6
19:20 Last Week Tonight Κ6
20:00 Grantchester – 3ος Κύκλος
21:00 Pen15 – 1ος Κύκλος
21:30 Better Things – 3ος Κύκλος
22:00 Riviera Κ2
23:00 In the Dark – 1ος Κύκλος
00:00 Last Week Tonight Κ6
00:40 Pen15 – 1ος Κύκλος
01:15 The affair K4
02:15 The west wing Κ1
03:05 Riviera Κ2
04:00 The Heart Guy Κ3
05:00 The affair K4
06:00 The Village Κ1
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:30 Ο Πολιτισμός μας σε Μετάβαση: Λευκοσιδηρουργία
06:50 Οι δρόμοι της ελευθερίας
07:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
08:00 Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες: Παγκράτιο
09:00 Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία
10:10 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ2
10:40 Τέχνη και πολιτισμοί
11:40 Start-up%20Ελλάδα
12:10 Η Εξέγερση των ‘Βαρβάρων’
13:00 Η μάχη του Σκρα
13:30 Οι δρόμοι της ελευθερίας
14:30 Ο Πολιτισμός μας σε Μετάβαση: Λευκοσιδηρουργία
14:50 Λίλα Κουρκουλάκου
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
16:00 Η κληρονομιά της Γλαύκης
16:30 Τα Θερμά Λουτρά της Αρχαιότητας
18:00 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ2
18:30 Ο Εθνικός Κωστής Παλαμάς – Το Υπέρτατο Λουλούδι του Λόγου
19:50 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α’ Παγκοσμίου
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
21:00 Ναυς
22:00 Διόνυσος – Η αποκάλυψη
23:10 Αρχαίων έρωτες
00:00 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ2
00:30 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α’ Παγκοσμίου
01:30 Ο Εθνικός Κωστής Παλαμάς – Το Υπέρτατο Λουλούδι του Λόγου
02:50 Η κληρονομιά της Γλαύκης
03:20 Διόνυσος – Η αποκάλυψη
04:30 Ναυς
05:30 Αρχαίων έρωτες
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο – Σκωτία
09:00 Ποδόσφαιρο: Ιταλία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη
11:15 Ποδόσφαιρο: Σερβία – Λιθουανία
13:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση
15:45 Ποδόσφαιρο: Γερμανία – Εσθονία
18:00 Ποδόσφαιρο: Ρωσία – Κύπρος
20:00 Ποδόσφαιρο: Τσεχία – Μαυροβούνιο
22:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα – Ανασκόπηση 2018-19
00:00 European Qualifiers 2019-20
01:00 Ποδόσφαιρο: Ισλανδία – Τουρκία
02:55 Ποδόσφαιρο: Λιχτενστάιν – Φινλανδία
04:50 Ποδόσφαιρο: Δανία – Γεωργία
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο
08:15 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μαρίτιμο
10:30 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ
12:45 Ποδόσφαιρο: La Liga 1, 2, 3 2018 – 2019
15:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μαρίτιμο
17:15 La Liga Specials – Τα Καλύτερα Γκολ
18:30 Sports Classics: The Immortals
19:00 Ποδόσφαιρο: La Liga 1, 2, 3 2018 – 2019
21:00 Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ – Σεβίλη
23:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
01:00 La Liga Specials – Οι Πρωταθλητές
02:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Πόρτο
04:00 Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ – Σεβίλη
06:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου
08:15 Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – Ιεράπετρα ΟΦ
10:30 Ποδόσφαιρο: Αρμίνια Μπίλεφελντ – Κολονία
12:30 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
14:00 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
15:00 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου
17:15 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
18:00 Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ντούισμπουργκ
20:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ανόβερο
22:00 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Άουγκσμπουργκ
00:00 Ποδόσφαιρο: Παναχαϊκή ΓΕ – Ολυμπιακός
02:00 Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ντούισμπουργκ
04:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ανόβερο
06:00 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Άουγκσμπουργκ
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
08:30 Μπάσκετ: Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα
10:45 Μπάσκετ: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Τορόντο Ράπτορς
13:30 NBA Daily
14:15 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
16:25 Μπάσκετ: Χίμκι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
18:40 Pick n’ Roll
20:25 NBA Action 2018-19
21:00 NBA Daily
21:30 Μπάσκετ: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Τορόντο Ράπτορς
00:00 NBA Daily
00:30 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
01:00 Μπάσκετ
03:00 NBA Daily
03:30 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
05:30 NBA Daily
06:00 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 RBAR 2019 – Magazine
07:15 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
07:45 WRC 2019
08:55 WRC Μαγκαζίνο 2019
09:40 MotoGP 2019
09:55 Moto3 2019 (Ζ)
10:50 MotoGP 2019 (Ζ)
11:50 Moto2 2019 (Ζ)
12:55 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
13:55 MotoGP 2019
14:10 Moto3 2019 (Ζ)
15:05 MotoGP 2019 (Ζ)
16:05 Moto2 2019 (Ζ)
17:10 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
17:45 Moto3 2019
18:45 MotoGP 2019
19:50 Moto2 2019
20:55 Moto3 2019
21:55 MotoGP 2019
23:00 Moto2 2019
00:05 RBAR 2019 – Magazine
01:10 WRC 2019
01:50 WRC 2019
02:35 WRC 2019
03:20 Moto3 2019
04:20 MotoGP 2019
05:25 Moto2 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Βόλεϊ: Νοβάρα – Ιμόκο Κονελιάνο
08:10 Πυγμαχία: KOTV 2019
08:30 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
09:45 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
11:00 Λακρός: ITT Europe Top 16 Cup 2019
12:10 Λακρός: ITT Europe Top 16 Cup 2019
13:15 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
14:45 Sports classics: perfection
15:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 250 (Ζ)
17:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 250 (Ζ)
20:00 Πυγμαχία: KOTV 2019
20:30 Topspin
22:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
23:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 250
03:30 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:45 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
06:00 Βόλεϊ: Ιμόκο Κονελιάνο – Νοβάρα
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Οικολογική Ινδία
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Quadriga – Debate στο Βερολίνο
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 Ειδήσεις στην DW
04:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Τέχνες και Πολιτισμός
05:15 DocFilm
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:55 EXPLORE ANGOLA
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
14:45 REAL ECONOMY
14:55 EURONEWS NOW
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 Euronews Now
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 EURONEWS TONIGHT
20:30 Euronews Tonight
21:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
21:45 Πολιτικά ζητήματα
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS NOW
00:30 Euronews Tonight
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:30 Euronews Tonight
01:45 Πραγματική Οικονομία
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – programma tv
06:00 CRIMINAL MINDS 13
06:15 CRIMINAL MINDS 13
06:45 ELEMENTARY 6
06:55 ELEMENTARY 6
07:30 GHOSTED
07:40 GHOSTED
07:55 THE SIMPSONS 25
08:00 THE SIMPSONS 25
08:15 SUITS 8
08:20 SUITS 8
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:45 FRIENDS 2
09:50 FRIENDS 2
10:10 FRIENDS 2
10:15 FRIENDS 2
10:30 CHICAGO P.D.
10:35 CHICAGO P.D.
11:15 GHOSTED
11:20 GHOSTED
11:35 THE SIMPSONS 24
11:40 THE SIMPSONS 24
12:00 ELEMENTARY 6
12:40 CRIMINAL MINDS 13
12:45 CRIMINAL MINDS 13
13:25 SUITS 8
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:50 FRIENDS 2
14:55 FRIENDS 2
15:15 FRIENDS 2
15:40 CHICAGO P.D.
16:20 THE GIFTED 2
16:25 THE GIFTED 2
17:10 GHOSTED
17:30 THE SIMPSONS 24
17:55 CRIMINAL MINDS 13
18:35 SUITS 8
18:40 SUITS 8
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:45 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER 4
20:10 FRIENDS 3
20:35 FRIENDS 3
21:00 CHICAGO P.D.
21:50 THE GIFTED 2
22:35 9-1-1
22:40 9-1-1
23:25 9-1-1
00:10 DEEP STATE 2
00:15 DEEP STATE 2
00:55 CHICAGO P.D.
01:05 CHICAGO P.D.
01:40 OUTCAST
01:50 OUTCAST
02:30 CRIMINAL MINDS 13
02:35 CRIMINAL MINDS 13
03:10 ELEMENTARY 6
03:15 MAYANS M.C.
03:50 MAYANS M.C.
04:30 OUTCAST
05:05 OUTCAST
05:15 FRIENDS 3
05:35 FRIENDS 3
05:40 FRIENDS 3
05:50 SUITS 7
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 10
06:45 PROJECT RUNWAY 13
07:30 NEW GIRL 6
07:50 NEW GIRL 6
08:10 CHICAGO MED 4
08:15 CHICAGO MED 4
08:55 SCANDAL 6
09:00 SCANDAL 6
09:40 GREY’S ANATOMY 10
10:20 MASTERCHEF 9
10:25 MASTERCHEF 9
11:05 BONES 10
11:50 BONES 10
12:35 NEW GIRL 6
12:55 NEW GIRL 6
13:00 NEW GIRL 6
13:15 CHICAGO MED 4
13:20 CHICAGO MED 4
14:00 LAST MAN STANDING 7
14:05 LAST MAN STANDING 7
14:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:45 PROJECT RUNWAY 17
14:50 PROJECT RUNWAY 17
15:35 SCANDAL 6
16:20 GREY’S ANATOMY 10
17:05 BONES 10
17:50 BONES 10
18:35 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
19:25 NEW GIRL 6
19:45 NEW GIRL 6
20:10 CHICAGO MED 4
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:50 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:15 YOU’RE THE WORST 5
22:45 FOR THE PEOPLE 2
22:55 FOR THE PEOPLE 2
23:35 CHICAGO MED 4
23:40 CHICAGO MED 4
00:05 Jamie’s Quick & Easy Food – 2ος Κύκλος
00:20 LAST MAN STANDING 7
00:30 LAST MAN STANDING 7
00:35 Jamie’s Quick & Easy Food – 2ος Κύκλος
00:45 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 YOU’RE THE WORST 5
01:05 ALONE TOGETHER 2
01:30 BONES 10
01:50 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
02:05 BONES 10
02:10 BONES 10
02:35 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
02:50 BONES 10
02:55 PROJECT RUNWAY 13
03:20 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
03:30 PROJECT RUNWAY 13
03:35 PROVEN INNOCENT
04:00 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
04:15 PROVEN INNOCENT
04:20 SCANDAL 6
04:45 Scandal – 6ος Κύκλος
04:55 SCANDAL 6
05:10 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
05:40 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:00 SCANDAL 6
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Άσκηση
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Μόδα και Αθλητισμός
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Model Talks
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Hairstyles
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Burberry Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Burberry Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Σχεδιαστές
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Σχεδιαστές
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Fashion Flix
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Fashion Flix
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Harper’s Bazaar Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Harper’s Bazaar Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Elsa Hosk Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Elsa Hosk Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Φωτογραφίσεις
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Φωτογραφίσεις
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Philipp Plein Story
22:30 Philipp Plein Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Κορυφαία μοντέλα
00:30 Κορυφαία μοντέλα
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Φεστιβάλ
03:30 Φεστιβάλ
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Νέα
07:25 Στον Τύπο
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Πρωτοσέλιδα
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50 Επίκεντρο
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Νέα
09:30 Νέα
09:40 Προοπτική
09:45 Επίκεντρο
09:55 Νέα
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Αλά Καρτ
10:50 Επίκεντρο
11:00 Νέα
11:15 Γαλλικοί Δεσμοί
11:20 Βρίσκεστε Εδώ
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Μόδα
12:00 Νέα
12:15 Ρεπόρτερς
12:30 Νέα
12:45 Στην Αμερική
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Σε όλη την Αφρική
14:00 Νέα
14:15 Νέα
14:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30 Νέα
14:45 Στον Τύπο
14:50 Νέα
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Σπορ
16:00 Νέα
16:15 Πρόσβαση στην Ασία
16:30 Νέα
16:45 Άνθρωποι και Κέρδη
17:00 Νέα
17:10 Επανεξέταση
17:30 Νέα
17:40 Το 51 τοις Εκατό
17:50 Μόδα
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
20:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
01:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Γαλλικοί Δεσμοί
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
04:30 Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
05:00 Νέα
05:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
05:30 Νέα
05:45 Άνθρωποι και Κέρδη
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Mad Hits Top 15
11:00 Your Choice Charts
12:00 Top 15 GR
13:00 Urban Sounds Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Upcoming Hits
16:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00 Your Choice Charts
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Dance Hits Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Mad Hits Top 15
00:00 Weekend Hits Chart
02:00 Upcoming Hits
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Mad Hits Top 15
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Ζωή στους ωκεανούς
07:00 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:25 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:50 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
08:40 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
09:25 Πανίσχυρα αιλουροειδή
10:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
11:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
11:55 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
12:40 Πανίσχυρα αιλουροειδή
13:25 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
14:15 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
15:05 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
15:50 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
16:35 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
17:25 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
19:50 Sharkatraz
20:35 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
21:25 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
22:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
23:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ4
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
01:30 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
02:20 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
03:05 Πανίσχυρα αιλουροειδή
03:55 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
04:40 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
05:25 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:30 Ντοκιμαντέρ
07:00 Ρεπορτάζ Keiser
07:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Ντοκιμαντέρ
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Εξέταση
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Με τη ματιά τού γερακιού
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Εξέταση
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ντοκιμαντέρ
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Boom Bust
20:00 Νέα σε τίτλους
20:30 Ντοκιμαντέρ
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Με τη ματιά τού γερακιού
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Εξέταση
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Εξέταση
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Boom Bust
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Βραδινή έκδοση
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 TOP 50 A-LIST BOYS
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
11:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:10 Έρωτας δίχως παρόν
15:00 Η συμμορία των δεκατριών (13)
17:10 Οι τρεις ήρωες
19:15 Τελευταία κλήση
21:00 Κατίν
22:35 Το σπίτι του θανάτου
00:35 Can’t stand losing you
02:05 Snakes on a plane
04:00 Στο περιθώριο του νόμου
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Front and center – κύκλος 1
08:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
10:00 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2016
10:55 Ζωντανά από το Apple Music Festival
13:05 Ζωντανά στο Motocultor Festival – 2015
14:10 Linkin Park – 360 Sessions
15:35 Elton John – The Red Piano
17:15 Ζωντανά στο Zenith Paris – 2013
19:05 Ζωντανά από το O2 Arena – Girls Aloud – Tangled Up
20:55 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2013
22:00 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2016
22:55 Ζωντανά από το Apple Music Festival
01:00 Ζωντανά από το Παρίσι
02:40 Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
04:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
05:05 Linkin Park – 360 Sessions
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
10:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
11:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
20:30 «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ»
22:00 ΟΥΓΚΕΤΣΟΥ ΜΟΝΟΓΚΑΤΑΡΙ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 DANNY PHANTOM
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 DRAGON BALL SUPER
00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 VICTORIOUS
03:55 VICTORIOUS
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΜΑΪΜΟΥΔΩΝ
07:00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΜΑΪΜΟΥΔΩΝ
07:25 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: ΠΟΤΑΜΙΑ ΖΩΗΣ
08:15 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: ΠΟΤΑΜΙΑ ΖΩΗΣ
09:10 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: ΠΟΤΑΜΙΑ ΖΩΗΣ
10:05 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: ΠΟΤΑΜΙΑ ΖΩΗΣ
11:00 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: ΠΟΤΑΜΙΑ ΖΩΗΣ
11:55 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: ΠΟΤΑΜΙΑ ΖΩΗΣ
12:50 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
13:45 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
14:40 ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
15:35 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ
16:30 ΠΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΛΑΣΚΑ
17:25 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
18:20 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
19:15 Ο ΕΒΑΝ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
20:10 Οικογένεια στα Βουνά του Μιζούρι
21:05 Η ΑΓΡΙΑ ΙΝΔΟΚΙΝΑ
22:00 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 Ο ΕΒΑΝ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
00:45 Οικογένεια στα Βουνά του Μιζούρι
01:40 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ
02:35 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
03:25 Ο ΕΒΑΝ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
04:15 Οικογένεια στα Βουνά του Μιζούρι
05:00 Η ΑΓΡΙΑ ΙΝΔΟΚΙΝΑ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 NEW LOONEY TUNES
06:55 WACKY RACES
07:20 THE TOM AND JERRY SHOW
08:00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
08:25 MIGHTY MIKE
08:45 TAFFY
09:10 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 ODDBODS
10:10 THE HAPPOS FAMILY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
11:00 THE TOM AND JERRY SHOW
11:25 TAFFY
11:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
12:10 MIGHTY MIKE
12:30 BUNNICULA
12:55 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
13:20 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
13:40 TAFFY
14:00 MVP: MOST VALUABLE PRIMATE
15:30 MIGHTY MIKE
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
16:40 BUNNICULA
17:05 TAFFY
17:30 NEW LOONEY TUNES
18:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:35 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:55 WACKY RACES
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MIGHTY MIKE
20:05 PAT THE DOG
20:25 TAFFY
20:50 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
21:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 THE TOM AND JERRY SHOW
22:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:40 BUNNICULA
23:05 TAFFY
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25 BUNNICULA
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
11:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
12:00 CNN NEWSROOM
12:30 CNN
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00 CNN TALK
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00 NEWS STREAM (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17:15 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
18:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:30 CNN TALK
19:00 THE EXPRESS
19:30 INSIDE AFRICA
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN NEWSROOM
01:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
02:00 CNN NEWSROOM
02:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 7
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 7
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 6
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 16
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 8
09:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 5
10:00 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
10:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 12
12:00 FAST N’ LOUD 4
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
14:00 ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ
15:00 ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ
16:00 ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ
17:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 2
18:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 13
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 7
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
21:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ
22:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
23:00 ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΤΟΥ ΕΣΚΟΜΠΑΡ
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 3
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 2
03:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ
04:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 7
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 CAKE BOSS
06:40 CAKE BOSS
07:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
07:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
08:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
09:15 CAKE BOSS
09:40 CAKE BOSS
10:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
10:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
11:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
12:15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
13:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
15:15 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
16:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
17:30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
18:15 CAKE BOSS
18:40 CAKE BOSS
19:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
19:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
20:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
22:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
22:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
23:30 CAKE BOSS
23:55 CAKE BOSS
00:15 ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ
01:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
01:45 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΞ
02:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 3
03:15 ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ
04:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
04:45 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
05:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
06:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:15 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
16:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
21:35 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΤΖΕΣΙ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
08:25 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
12:30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:30 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
15:55 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:20 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:45 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:31 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
17:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
19:25 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
19:50 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
20:15 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
20:40 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
21:05 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:10 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
07:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
08:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
09:00 E! NEWS
10:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
11:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 10
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 10
14:00 E! NEWS
15:00 TOTAL BELLAS 3
16:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 15
17:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
18:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
19:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
20:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
21:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
21:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
23:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
00:00 E! NEWS
01:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
02:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
03:00 E! NEWS
04:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
05:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
06:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:30 MOTORSPORTS
07:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
08:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
09:30 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
10:30 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
11:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
12:30 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
12:55 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας
13:30 ΣΤΙΒΟΣ: PAAVO NURMI GAMES
15:15 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
16:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
17:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
17:55 ΣΤΙΒΟΣ: PAAVO NURMI GAMES
19:45 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
20:45 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
20:55 ΝΕΑ
21:05 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
22:05 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
23:00 ΣΤΙΒΟΣ: PAAVO NURMI GAMES
23:55 ΝΕΑ
00:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
01:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
01:15 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
02:30 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
04:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
05:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
07:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
08:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
09:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
09:30 CLIFF DIVING: ΙΤΑΛΙΑ
10:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
11:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
11:50 Ξιφασκία: Ασιατικό Πρωτάθλημα: Ιαπωνία
14:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
15:00 Αγώνας Αυτοκινήτων: Le Mans 24 Ωρες
16:00 CLIFF DIVING: ΙΤΑΛΙΑ
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
20:00 Αγώνας Αυτοκινήτων: Le Mans 24 Ωρες
21:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
22:00 CLIFF DIVING: ΙΤΑΛΙΑ
23:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
00:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
01:00 ΝΕΑ
01:05 Αγώνας Αυτοκινήτων: Le Mans 24 Ωρες
02:00 FIM Endurance World Championship
02:30 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
04:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ουγγαρίας
05:00 CRITERIUM DU DAUPHINE LIBERE
06:00 CLIFF DIVING: ΙΤΑΛΙΑ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:55 EXPLORE ANGOLA
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
14:45 REAL ECONOMY
14:55 EURONEWS NOW
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 Euronews Now
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 EURONEWS TONIGHT
20:30 Euronews Tonight
21:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
21:45 Πολιτικά ζητήματα
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS NOW
00:30 Euronews Tonight
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:30 Euronews Tonight
01:45 Πραγματική Οικονομία
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CRIMINAL MINDS 13
06:15 CRIMINAL MINDS 13
06:45 ELEMENTARY 6
06:55 ELEMENTARY 6
07:30 GHOSTED
07:40 GHOSTED
07:55 THE SIMPSONS 25
08:00 THE SIMPSONS 25
08:15 SUITS 8
08:20 SUITS 8
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
09:45 FRIENDS 2
09:50 FRIENDS 2
10:10 FRIENDS 2
10:15 FRIENDS 2
10:30 CHICAGO P.D.
10:35 CHICAGO P.D.
11:15 GHOSTED
11:20 GHOSTED
11:35 THE SIMPSONS 24
11:40 THE SIMPSONS 24
12:00 ELEMENTARY 6
12:40 CRIMINAL MINDS 13
12:45 CRIMINAL MINDS 13
13:25 SUITS 8
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER 4
14:50 FRIENDS 2
14:55 FRIENDS 2
15:15 FRIENDS 2
15:40 CHICAGO P.D.
16:20 THE GIFTED 2
16:25 THE GIFTED 2
17:10 GHOSTED
17:30 THE SIMPSONS 24
17:55 CRIMINAL MINDS 13
18:35 SUITS 8
18:40 SUITS 8
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:45 HOW I MET YOUR MOTHER 4
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER 4
20:10 FRIENDS 3
20:35 FRIENDS 3
21:00 CHICAGO P.D.
21:50 THE GIFTED 2
22:35 9-1-1
22:40 9-1-1
23:25 9-1-1
00:10 DEEP STATE 2
00:15 DEEP STATE 2
00:55 CHICAGO P.D.
01:05 CHICAGO P.D.
01:40 OUTCAST
01:50 OUTCAST
02:30 CRIMINAL MINDS 13
02:35 CRIMINAL MINDS 13
03:10 ELEMENTARY 6
03:15 MAYANS M.C.
03:50 MAYANS M.C.
04:30 OUTCAST
05:05 OUTCAST
05:15 FRIENDS 3
05:35 FRIENDS 3
05:40 FRIENDS 3
05:50 SUITS 7
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 10
06:45 PROJECT RUNWAY 13
07:30 NEW GIRL 6
07:50 NEW GIRL 6
08:10 CHICAGO MED 4
08:15 CHICAGO MED 4
08:55 SCANDAL 6
09:00 SCANDAL 6
09:40 GREY’S ANATOMY 10
10:20 MASTERCHEF 9
10:25 MASTERCHEF 9
11:05 BONES 10
11:50 BONES 10
12:35 NEW GIRL 6
12:55 NEW GIRL 6
13:00 NEW GIRL 6
13:15 CHICAGO MED 4
13:20 CHICAGO MED 4
14:00 LAST MAN STANDING 7
14:05 LAST MAN STANDING 7
14:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:45 PROJECT RUNWAY 17
14:50 PROJECT RUNWAY 17
15:35 SCANDAL 6
16:20 GREY’S ANATOMY 10
17:05 BONES 10
17:50 BONES 10
18:35 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
19:25 NEW GIRL 6
19:45 NEW GIRL 6
20:10 CHICAGO MED 4
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:50 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:15 YOU’RE THE WORST 5
22:45 FOR THE PEOPLE 2
22:55 FOR THE PEOPLE 2
23:35 CHICAGO MED 4
23:40 CHICAGO MED 4
00:05 Jamie’s Quick & Easy Food – 2ος Κύκλος
00:20 LAST MAN STANDING 7
00:30 LAST MAN STANDING 7
00:35 Jamie’s Quick & Easy Food – 2ος Κύκλος
00:45 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 YOU’RE THE WORST 5
01:05 ALONE TOGETHER 2
01:30 BONES 10
01:50 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
02:05 BONES 10
02:10 BONES 10
02:35 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
02:50 BONES 10
02:55 PROJECT RUNWAY 13
03:20 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
03:30 PROJECT RUNWAY 13
03:35 PROVEN INNOCENT
04:00 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
04:15 PROVEN INNOCENT
04:20 SCANDAL 6
04:45 Scandal – 6ος Κύκλος
04:55 SCANDAL 6
05:10 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
05:40 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:00 SCANDAL 6
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 US TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 EURO TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 LYRIC VIDEO SHOW
21:00 15 SUPER MAD HITS GR
22:00 DANCE ZONE
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 SHAZAM TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE 2
09:30 FRIENDZONE 2
10:00 EURO TOP CHART
12:00 THE RIDE 3
12:30 THE RIDE 3
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
15:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
16:00 ARE YOU THE ONE? 2
17:00 ARE YOU THE ONE? 2
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US 3
20:00 JUST TATTOO OF US
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 5
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
23:00 GEORDIE SHORE 19
00:00 GEORDIE SHORE 19
00:30 Ridiculousness – κύκλος 9
01:00 RIDICULOUSNESS 9
01:30 RIDICULOUSNESS 9
02:00 GEORDIE SHORE 18
03:00 GEORDIE SHORE 18
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
06:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HOT RIGHT NOW!
11:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV WORLD STAGE
13:45 MTV WORLD STAGE: 2013
14:30 MTV LIVE STAGE
15:15 MTV ESSENTIALS
16:00 MTV REWIND
17:30 MTV ASKS
18:00 Επιτυχίες για Πάρτι χωρίς Διακοπή!
21:00 MTV REWIND
22:30 MTV ASKS
23:00 MTV LIVE STAGE
23:45 LIVE AT WIRELESS 2018
00:05 MTV WORLD STAGE
00:50 LIVE AT WIRELESS 2018
01:15 LIVE AT WIRELESS 2018
01:35 LIVE AT WIRELESS 2018
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV WORLD STAGE
04:45 MTV WORLD STAGE: 2013
05:30 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 LOVEMIX
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 TIME MACHINE
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 MY GREEKZ PARTY
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Ζωή στους ωκεανούς
07:00 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:25 Ο άγριος κόσμος της φύσης – κύκλος 1
07:50 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
08:40 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
09:25 Πανίσχυρα αιλουροειδή
10:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
11:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
11:55 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
12:40 Πανίσχυρα αιλουροειδή
13:25 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
14:15 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
15:05 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
15:50 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
16:35 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
17:25 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
19:50 Sharkatraz
20:35 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
21:25 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
22:15 Ο Απίθανος Dr. Pol Κ6
23:05 Η Κτηνίατρος του Yukon Κ4
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
01:30 Ο κόσμος ενός ελέφαντα
02:20 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
03:05 Πανίσχυρα αιλουροειδή
03:55 Δολοφόνοι στα βάθη των ωκεανών
04:40 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
05:25 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:05 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:10 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:25 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:35 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:50 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
06:55 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
07:40 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
08:25 SUPERCAR MEGABUILD
09:10 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
09:15 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
10:00 DEAD END EXPRESS
10:45 Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους
11:30 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
11:55 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
12:15 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
12:20 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
13:05 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
13:50 SUPERCAR MEGABUILD
14:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
14:40 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
15:25 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
16:10 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
16:15 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
17:00 WICKED TUNA 8
17:45 Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους
18:35 THE 80S
19:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 4
19:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 4
20:10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
21:00 UNDERWORLD INC. 2
21:45 Η ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΗ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
22:35 TABOO 7
23:25 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
00:10 UNDERWORLD INC. 2
00:15 UNDERWORLD INC. 2
01:00 Η ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΗ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
01:45 TABOO 7
01:50 TABOO 7
02:35 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
02:40 Πάπας εναντίον Χίτλερ
03:20 SUPERCAR MEGABUILD
04:05 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
04:10 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
04:50 DEAD END EXPRESS
04:55 DEAD END EXPRESS
05:00 H τελευταια μαχη του Χιτλερ Κ2
05:40 ‘ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ’ ΑΞΙΑΣ
06:00 ΟΙ ΠΙΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
06:35 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:00 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:15 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:20 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:40 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:45 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
08:00 ICE ROAD RESCUE
08:05 ICE ROAD RESCUE
08:45 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
08:50 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
09:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
09:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
10:20 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
11:05 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
11:10 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
11:50 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
11:55 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
12:35 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
13:20 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
13:25 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
14:05 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
14:10 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
14:55 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
15:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
16:25 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
17:10 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
17:50 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
17:55 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
18:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
19:25 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
20:10 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
20:15 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
21:00 BRAIN GAMES 5
21:45 BRAIN GAMES 5
21:50 BRAIN GAMES 5
22:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
22:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
23:15 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
23:20 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
00:00 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
00:05 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
00:45 ICE ROAD RESCUE
00:55 ICE ROAD RESCUE
01:30 BRAIN GAMES 5
01:40 BRAIN GAMES 5
02:15 BRAIN GAMES 5
02:25 BRAIN GAMES 5
03:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
03:10 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S.
03:45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
03:55 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
04:30 ICE ROAD RESCUE
04:40 ICE ROAD RESCUE
05:15 BRAIN GAMES 5
05:25 BRAIN GAMES 5
06:00 BRAIN GAMES 5
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:40 ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
10:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:05 ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ
12:55 ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ
14:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:35 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΓΚΡΙΝ
17:40 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM
19:35 HOLLYWOOD BUZZ
20:10 ΗΡΑΚΛΗΣ
22:00 Ο ΤΙΜΩΡΟΣ
00:40 ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
02:05 Ανεκπλήρωτος γάμος
02:25 THE STRANGERS: ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΝΥΧΤΑ
03:55 SICARIO 2: Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΩΝ
04:05 Το ίδρυμα
06:00 ΑΔΕΛΦΙΑ ΞΑΝΑ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
07:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:15 ΘΑ ΚΛΕΨΩ ΤΗ ΝΥΦΗ
10:05 Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12:10 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΠΕΡΕΖ
13:50 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
15:50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ, ΣΑΪΜΟΝ
17:45 ACTION ZONE
18:20 ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
20:05 ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ
22:00 ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΕΪΝ ΟΣΤΙΝ
23:45 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΝ
00:10 Ο υπνωτιστής
01:35 DEMOLITION MAN
02:10 Θεωρίες συνωμοσίας
03:35 DEADPOOL 2
04:25 Κόκκινο σπουργίτι
05:40 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΙΛΕΡ
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
19:15 ΜΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 PARKLAND: Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ JFK
22:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
23:00 WINCHESTER: ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
00:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:30 MANON, SECRETAIRE DEBUTANTE
03:30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΥΜΑ
03:55 Σέρπικο
05:05 Ο ΠΙΛΟΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΤΕΛ
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
18:45 THE SWAN PRINCESS: A ROYAL MYZTERY
20:10 SHADES OF BLUE III
21:00 CONDOR
22:00 GOMORRAH IV
23:00 THE HANDMAID’S TALE III
00:00 THE DEUCE II
01:05 GOMORRAH IV
02:05 L.A.’S FINEST
03:00 L.A.’S FINEST
04:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
05:00 JETT
Novalife
Novalife – programma tv
07:00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ
08:30 FITNESS TIME
09:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW
09:55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:35 ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΜΑΣ ΚΡΑΟΥΝ
12:20 A FISH TALE
13:40 LOVE LOCKS
15:25 THE GOOD DOCTOR II
16:15 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΕΤΩΝ 50
17:55 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
18:10 FAIRFIELD ROAD
19:40 ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
20:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00 DOC HOLLYWOOD
22:45 THE GOOD DOCTOR II
23:40 THE ELLEN DEGENERES SHOW
00:35 Η ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ
02:15 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 7
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς γίνεται; – Κ6
08:10 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 16
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
10:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Fast N Loud – κύκλος 4
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Ρεκτιφιε συνεργειων – κύκλος 1
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Ρεκτιφιε συνεργειων – κύκλος 1
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Ρεκτιφιε συνεργειων – κύκλος 1
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση Σπιτιών
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 13
19:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
19:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 7
19:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
23:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΒΙΝΤΑΖ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
23:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΒΙΝΤΑΖ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
00:00 ΜΑΧΗ ΙΠΠΟΤΩΝ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 3
01:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 2
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 9
03:30 Πώς γίνεται; – κύκλος 9
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Μύθος ή Πραγματικότητα Κ11
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 8
10:00 ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
14:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
15:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
16:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 5
16:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 5
17:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
18:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 2
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
21:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 7
21:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 7
22:00 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
22:30 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
23:00 ΔΙΑΣΩΖΟΝΤΑΣ ΞΥΛΙΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
01:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
01:30 Διάσωση Σπιτιών Κ7
02:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
02:30 Εντυπωσιακές πισίνες Κ1
03:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
04:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 5
04:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 5
05:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 2
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 TOP 50 A-LIST BOYS
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
06:10 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 WOMAN TO WOMAN
10:45 TO ΤΡΙΟ BAD PLUS ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ
11:45 SAMY THIEBAULT
12:40 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 Διαγωνισμός Οπερας Παρισιού 2019
15:10 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ
16:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
19:50 PIERRE-LAURENT AIMARD
20:10 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 FRANCOIS-XAVIER ROTH ΚΑΙ Η LSO
23:00 ΡΙΝΑΛΝΤΟ, ΟΠΕΡΑ ΤΟΥ ΧΕΝΤΕΛ
00:40 ROBERT GLASPER EXPERIMENT
01:30 DANILO PEREZ, JOHN PATITUCCI
02:25 ESPERANZA SPALDING
03:40 O Andy Bey στο Zinc Bar Νέα Υόρκης
04:40 ANTONIO SANCHEZ & MIGRATION
05:40 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 THE JOURNEY
16:30 #15yearschallenge
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 TIMELINE
19:00 SAILGP
20:00 DEUCE
20:30 THE JOURNEY
21:00 UIM-ABP AQUABIKE 2019
21:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O
22:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ U.S. OPEN 2019
05:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ – Γύρος της Τουρκίας 2019 (M)
05:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ABSA CAPE EPIC
18:30 ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ABSA CAPE EPIC
19:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:15 ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:15 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:15 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
15:45 EUROLEAGUE
17:45 EUROLEAGUE
19:30 EUROLEAGUE
21:15 EUROLEAGUE
23:15 EUROLEAGUE
01:15 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ U.S. OPEN 2019
19:30 EUROCUP
21:30 EUROCUP
23:15 FRIDAY BOXING FIGHT NIGHT BY STOIXIMAN
01:15 Novasports4HD
02:15 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:40 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
07:00 MLB CAPS OFF 2019
07:15 SPORT CONFIDENTIAL 2019
07:40 NHL TONIGHT 2018-2019
08:30 Minnesota Twins – Seattle Mariners
11:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
11:15 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
12:00 TOUR DE HONGRIE 2019 HIGHLIGHTS
12:50 COWBOYS – WEST TIGERS
14:50 MLB HIGHLIGHTS 2019
15:00 Minnesota Twins – Seattle Mariners
17:30 MLB’S BEST 2019
17:55 MLB HIGHLIGHTS 2019
18:15 ARCHERY WORLD CUP 2019
18:45 ARCHERY WORLD CUP 2019
19:15 Aquabike World Championship 2019
19:45 SAILING WORLD CUP
20:40 NHL TONIGHT 2018-2019
21:30 BOSTON BRUINS – ST LOUIS BLUES
23:20 COWBOYS – WEST TIGERS
01:00 TOUR DE HONGRIE 2019 HIGHLIGHTS
01:50 MLB HIGHLIGHTS 2019
02:00 New York Mets – St Louis Cardinals
05:00 MLB’S BEST 2019
05:25 ARCHERY WORLD CUP 2019
05:55 ARCHERY WORLD CUP 2019