ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
06:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 SNAKE CHARMER
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΒΕΛΓΙΟ – ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
19:15 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:50 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΚΑ»
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΒΕΛΓΙΟ – ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
02:15 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΚΑ»
03:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
03:45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
04:15 EUROPE
05:40 SNAKE CHARMER
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
06:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΙΣ
07:10 PAJANIMALS
07:30 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
08:05 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:25 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:50 ΟΛΙΒΙΑ
09:15 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
09:45 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
10:25 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
10:55 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
11:20 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ – A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
19:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ – ΠΑΤΡΑ 2018
20:50 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ
21:30 ΓΑΛΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ / ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ – ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 2018
22:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
01:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:40 SELFIE
04:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
05:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλο Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου – 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com – 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 News
13:45 Anne
16:00 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Αόρατος Εραστής (Ghost)
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ανθρωπάκι
22:45 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
00:45 Αληθινό Θράσος (True Grit)
01:45 VICE Specials
02:15 Vice Specials – 5ος Κύκλος (Ε)
02:45 True Blood – 4ος Κύκλος
03:00 Vice Specials – 5ος Κύκλος (Ε)
03:15 Ivory Tower
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
MEGA
MEGA – programma tv
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:00 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:50 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Αταίριαστοι (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας (Ε)
17:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
17:55 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Η αγάπη της γάτας
01:50 Πάλι Από Την Αρχή (Ε)
02:30 Άφρικα
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:10 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
03:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Ένας έρωτας
04:30 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες
05:30 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
STAR
STAR – προγραμμα τηλεορασης
06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν – 2ος Κύκλος
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι – 7ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls -2ος Κύκλος
11:20 Η Barbie Στη Λίμνη Των Κύκνων (Barbie Of Swan Lake) – Α΄ Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom & Jerry Show
13:20 Lego Dc Comics: Η Επίθεση Της Λεγεώνας Του Χαμού (Lego Dc Super Heroes: Justice
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια – 8ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια – 8ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother – 6ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother – 6ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Μόνος Στο Σπίτι 3 (Home Alone 3)
19:55 Star News
21:00 Πως Να Εκπαιδεύσετε Τον Δράκο Σας 2 (How To Train Your Dragon)
23:15 Τα Παιδιά Των Ανθρώπων (Children Of Men)
01:30 Το Χρήμα Στο Λαιμό Σου (Money Talks)
03:30 Covert Affairs – 3ος Κύκλος
04:00 Covert Affairs – 3ος Κύκλος
04:30 Psych – 4ος Κύκλος
05:00 Psych – 4ος Κύκλος
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μις Με Το Ζόρι (Miss Congeniality)
16:00 Έλα Να Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:40 Τι Τριάντα, Τι Σαράντα, Τι Πενήντα
23:50 The Holiday
00:30 Chef
01:50 Το παίζω και πολύ άντρας
02:30 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:30 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, IV (Ε)
05:10 Εικόνες
05:20 Οδός Παραδείσου 7
05:50 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
11:30 Eco News
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
16:30 DOT. Best Of
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 It’s Your Life
18:45 Kitchen Lab (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor Πανόραμα – Special
23:15 Kara Sevda – 1ος Κύκλος
00:30 Η Πρώτη Αγάπη (The Best Of Me)
01:15 Το Τελευταίο Φιλί (The Last Kiss)
02:15 Το Τελευταίο Φιλί (The Last Kiss)
02:45 Απρόσμενος Έρωτας (Sliding Doors)
03:15 Frozen Planet – Summer
04:15 It’s Your Life (Ε)
04:30 Frozen Planet – Late Summer
05:15 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Τρικυμία (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:30 Vivere (Ε)
14:00 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Close Up (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:30 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)
Epsilon TV
Epsilon TV – programma tv
06:00 Βρέχει Έρωτα (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Ησαΐα Χόρευε
19:00 Live News Weekend
20:00 Τζακ Ο Καβαλάρης
22:15 Κωδικός: Geronimo (Code Name: Geronimo)
00:15 Σαμποτάζ (Sabotage)
00:30 Κωδικός: Geronimo (Code Name: Geronimo)
02:20 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
02:30 Σαμποτάζ (Sabotage)
03:15 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
04:45 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
06:00 Βρέχει Έρωτα (Ε)
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD – programma tv
06:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΙΣ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 SNAKE CHARMER
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΒΕΛΓΙΟ – ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
19:15 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:50 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΚΑ»
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΒΕΛΓΙΟ – ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
02:15 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΚΑ»
03:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
03:45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
04:15 EUROPE
05:40 SNAKE CHARMER
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:45 Η ΜΑΡΘΑ ΑΡΓΚΕΡΙΧ ΚΑΙ Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ
10:45 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
11:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:30 ΒΙΣΤΩΝΙΔΑ: ΕΝΑΣ ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ- ΟΙ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΓΑΛΛΙΑ- ΕΛΛΑΔΑ
23:00 ΔΙΟΡΘΩΣΗ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 Η ΜΑΡΘΑ ΑΡΓΚΕΡΙΧ ΚΑΙ Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο
20:30 100 Πράγματα να Κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
17:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 Η ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ – ΗΛΙΑΣ ΣΚΟΥΛΑΣ
20:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο
20:30 100 Πράγματα να Κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Ανατολή 101
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Μιλώντας στο Al Jazeera
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 PLO: Η ιστορία μιας επανάστασης
09:00 Μάρτυρας
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Τα τείχη της ντροπής – κύκλος 1
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Counting the Cost
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Ρουμανία: Η Δύναμη των Ανθρώπων
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Rewind
18:00 Newsgrid
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Άνθρωποι και εξουσία
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Τα τείχη της ντροπής – κύκλος 1
23:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Επίθεση στη Νίκαια
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Viewfinder
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Ρουμανία: Η Δύναμη των Ανθρώπων
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Ταξιδεύοντας
07:00 Τα νέα του BBC World
07:30 Οι Μεγάλες Στιγμές του Γουίμπλεντον
08:00 Τα νέα του BBC World
08:30 Βραδιά ειδήσεων
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Κλικ
10:00 Τα νέα του BBC World
10:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
10:30 Έξω από τα δόντια
11:00 Τα νέα του BBC World
11:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30 Από το Μαρόκο στο Τιμπουκτού: Μια αραβική περιπέτεια
12:00 Τα νέα του BBC World
12:10 Η τέχνη της Γαλλίας
13:00 Τα νέα του BBC World
13:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
13:30 Βραδιά ειδήσεων
14:00 Τα νέα του BBC World
14:15 Τα σπορ σήμερα
14:30 Οι Μεγάλες Στιγμές του Γουίμπλεντον
15:00 Τα νέα του BBC World
15:30 Ο κόσμος της ιστιοπλοΐας
16:00 Τα νέα του BBC World
16:15 Τα σπορ σήμερα
16:30 Ταξιδεύοντας
17:00 Τα νέα του BBC World
17:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
18:00 Τα νέα του BBC World
18:10 TBA
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 Vice News This Week
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 Η Ώρα του Ποδοσφαίρου – Ειδική Έκδοση
21:00 Τα νέα του BBC World
21:15 Τα σπορ σήμερα
21:30 Ταξιδεύοντας
22:00 Τα νέα του BBC World
22:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
22:30 Κλικ
23:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
00:00 Τα νέα του BBC World
00:10 Η τέχνη της Γαλλίας
01:00 Τα νέα του BBC World
01:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
01:30 TBA
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 Οι Μεγάλες Στιγμές του Γουίμπλεντον
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 TBA
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
05:00 Τα νέα του BBC World
05:10 Η τέχνη της Γαλλίας
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
06:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
07:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ4
07:30 Bloomberg ETF IQ
08:00 Οι αγορές στο Bloomberg
09:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
09:30 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ4
10:00 Bloomberg Businessweek
11:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
12:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
12:30 Studio 1.0
13:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
14:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
15:00 Bloomberg Businessweek
16:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ4
16:30 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
17:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ4
17:30 Bloomberg ETF IQ
18:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
19:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
20:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ4
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
21:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ4
21:30 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
22:00 Bloomberg Businessweek
23:00 Bloomberg ETF IQ
23:30 Studio 1.0
00:00 Οι αγορές στο Bloomberg
01:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
02:00 Bloomberg Businessweek
03:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
04:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
04:30 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ3
05:00 Όσοι πετούν ψηλά Κ6
05:30 Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
06:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
06:35 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
07:00 Η δικαστής Τζούντι Κ12
07:25 Η δικαστής Τζούντι Κ12
07:50 Αληθινές διασώσεις Κ2
08:40 Αληθινές διασώσεις Κ2
09:30 Εφιάλτης στο ενοίκιο Κ1
10:20 Γεννητούρια Κ2
10:45 Γεννητούρια Κ2
11:10 Απίστευτες εγχειρήσεις Κ2
12:00 Περιπολία στους δρόμους
12:50 Θαλάσσια Περιπολία Κ2
13:15 Θαλάσσια Περιπολία Κ2
13:40 Cash and Cari Κ1
14:05 Cash and Cari Κ1
14:30 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
14:55 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
15:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
15:45 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:10 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35 Medical detectives Κ5
17:00 Περιπέτειες διασήμων Κ1
17:50 Περιπέτειες διασήμων Κ1
18:40 Δικαστική αίθουσα Κ1
19:30 Θαλάσσια Περιπολία Κ2
19:55 Θαλάσσια Περιπολία Κ2
20:20 Εφιάλτης στο ενοίκιο Κ1
21:10 48 Ώρες Κ17
22:00 Τη μέρα που παραλίγο να πεθάνω Κ1
22:50 Μυστικά και αμαρτίες Κ3
23:40 Μυστικά και αμαρτίες Κ3
00:30 Έφηβοι Δολοφόνοι Κ1
01:20 Έφηβοι Δολοφόνοι Κ1
02:10 Εγκλήματα που συντάραξαν την Aυστραλία Κ2
03:00 Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
03:25 Τη μέρα που παραλίγο να πεθάνω Κ1
04:15 Θαλάσσια Περιπολία Κ2
04:40 Θαλάσσια Περιπολία Κ2
05:05 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
05:50 Εφιάλτης στο ενοίκιο Κ1
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
06:00 US Closing Bell
08:00 Managing Asia
08:30 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
09:00 Παρουσίαση του CNBC
09:30 Το CNBC Συναντά…
10:00 Απαντήσεις με τον Μπέιλες Κόνλεϊ
10:30 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
11:00 Βραδινά επιχειρηματικά νέα
11:30 On The Money With Maria Bartiromo
12:00 Ιστιοπλοΐα: Giraglia Rolex Cup
12:30 Mobil 1 The Grid
13:00 CNBC Αθλητικά
15:00 Event Rider Masters
16:00 Παρουσίαση του CNBC
16:30 Το CNBC Συναντά…
17:00 Managing Asia
17:30 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
18:00 Βραδινά επιχειρηματικά νέα
18:30 On The Money With Maria Bartiromo
19:00 Παρουσίαση του CNBC
19:30 Το CNBC Συναντά…
20:00 Managing Asia
20:30 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
21:00 Βραδινά επιχειρηματικά νέα
21:30 On The Money With Maria Bartiromo
22:00 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:00 Βραδινά επιχειρηματικά νέα
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Παρουσίαση του CNBC
02:30 Το CNBC Συναντά…
03:00 Managing Asia
03:30 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
04:00 Παρουσίαση του CNBC
04:30 Το CNBC Συναντά…
05:00 Managing Asia
05:30 Μάρκετινγκ. ΜΜΕ. Χρήμα
06:00 Παρουσίαση του CNBC
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Σαμπρίνα
08:50 Ο άνθρωπος που γνώριζε πολλά
10:50 Ο θάνατος σου πάει πολύ
12:40 Αρσέν Λουπέν, ο άνθρωπος με τα χίλια πρόσωπα
15:00 Το πρόσωπο του έρωτα
16:45 The perfect wave
18:30 Σουζάνα με σκοτώνεις
20:20 Making the Movies
21:00 Αυτοκίνητα 3
22:50 Ο ταλαντούχος κύριος Ρίπλεϊ
01:10 Creepy
03:20 Μαζί ως την κορυφή
05:20 Navy Seals vs. Zombies
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:20 Ηλεκτρικός καβαλάρης
09:30 Match point
11:40 Sam Smith: Live in London
12:45 Εγώ είμαι ο Μπολτ
14:45 Ο πολικός αρκούδος και οι ανίκητοι
16:30 Μοντέρνοι Δον Κιχώτες
18:15 3 Γυναίκες
20:20 Γυναίκες στα πρόθυρα νευρικής κρίσης
22:00 Ανακαλύπτοντας την Αλταμίρα
23:45 Μίλα της
01:40 Η ληστεία
03:10 Άνθρωποι πουλιά
05:15 Κίκα
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:00 Λατέρνα, φτώχεια και γαρύφαλλο
07:30 Το παρελθόν μιας γυναίκας
08:55 Λατέρνα, φτώχεια και φιλότιμο
10:25 Ο καταφερτζής
11:40 Ο μάγκας με το τρίκυκλο
13:35 Καημοί στη φτωχογειτονιά
15:05 Τέσσερις νύφες και ένας γαμπρός
16:50 Ένα ασύλληπτο κορόιδο
18:25 Κοινωνία ώρα μηδέν
20:25 Ζητείται ψεύτης
22:00 Η Παριζιάνα
23:40 Άλλος… για το εκατομμύριο!
01:05 Ένας βλάκας με πατέντα
02:20 Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω
03:50 Ποιος Θανάσης
05:20 Για ποιον χτυπά η κουδούνα
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The Brave Κ1
07:00 The Brave Κ1
08:00 Επικίνδυνες αποστολές Κ1
09:00 Cheers Κ4
09:30 Cheers Κ4
10:00 The A-Team Κ3
10:50 Οι Άνεμοι του Πολέμου
12:35 Επικίνδυνες αποστολές Κ1
13:30 Will and Grace – 1ος κύκλος
14:00 Will grace Κ1
14:30 A.P. Bio Κ1
15:00 The Bold Type Κ2
16:00 The Walking Dead – 1ος Κύκλος
17:00 Gone Κ1
18:00 Colony Κ3
19:00 Girlfriends’ guide to divorce Κ5
20:00 The Royals Κ2
21:00 The Royals Κ2
22:00 The Royals Κ2
23:00 The Royals Κ2
23:50 Britannia Κ1
01:05 The affair K4
02:10 The Walking Dead – 1ος Κύκλος
03:00 Gone Κ1
03:50 Britannia Κ1
05:05 The A-Team Κ3
06:00 A family tale Κ1
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Γιουβέντους
08:15 Ποδόσφαιρο: Αούστρια Βιέννης – ΑΕK
10:30 UEFA Youth League 2017-18 – Ανασκόπηση
11:15 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Γιουβέντους
13:30 Ποδόσφαιρο: Αούστρια Βιέννης – ΑΕK
15:45 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ
18:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Ατλέτικο Μαδρίτης
20:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ζενίτ
22:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι
00:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Ατλέτικο Μαδρίτης
02:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ζενίτ
04:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι
06:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Ατλέτικο Μαδρίτης
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – programma tv
07:15 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ
09:30 Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ – Σεβίλη
11:45 La Liga Specials – Πόλεις
12:15 Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Μπαρτσελόνα
14:30 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ
16:40 Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ – Σεβίλη
18:45 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Μπενφίκα
20:45 Ισπανικό Πρωτάθλημα – Κορυφαίος Σκόρερ
21:30 Αφιέρωμα: Μεγάλες Ανατροπές
23:30 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε
01:30 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Μπενφίκα
03:25 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Αταλάντα
05:20 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Bundesliga 2017-18 – Στιγμιότυπα
06:45 Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
09:00 Ποδόσφαιρο: Λειψία – Μπάγερν Μονάχου
11:15 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Δρέσδης – Νυρεμβέργη
13:30 Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
15:45 Ποδόσφαιρο: Λειψία – Μπάγερν Μονάχου
18:00 Ποδόσφαιρο: Μπόχουμ – Μπράουνσβαϊγκ
20:00 Ποδόσφαιρο: Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΛ
22:00 Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Λειψία
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπόχουμ – Μπράουνσβαϊγκ
02:00 Ποδόσφαιρο: Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΛ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Λειψία
06:00 Bundesliga 2017-18 – Στιγμιότυπα
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:20 Μπάσκετ: Καντού – Αρμάνι Μιλάνο
08:25 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
08:55 Μπάσκετ: Γ. Μίστικς – Σικάγο Σκάι
11:35 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός Superfoods – Λαύριο MEGABOLT
14:35 Μπάσκετ: Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης
16:35 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός Superfoods – Ολυμπιακός
19:00 Μπάσκετ: Γ. Μίστικς – Σικάγο Σκάι
21:30 Αφιέρωμα: NBA Champions
00:10 Μπάσκετ: Γαλατάσαραϊ – Νταρουσάφακα
02:05 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός Superfoods – Ολυμπιακός
04:20 Μπάσκετ: Μπασκόνια – Βαλένθια
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Moto3 2018
07:10 MotoGP 2018
08:25 Moto2 2018
09:40 MotoGP 2018
09:55 Moto3 2018 (Ζ)
10:50 MotoGP 2018 (Ζ)
11:50 Moto2 2018 (Ζ)
12:55 Dirt Games 2018 – Στιγμιότυπα
13:15 MotoGP 2018
13:30 Moto3 2018 (Ζ)
14:25 MotoGP 2018 (Ζ)
15:05 MotoGP 2018 (Ζ)
16:00 Moto2 2018 (Ζ)
17:20 Red Bull MotoGP Rookies Cup 2018 (Ζ)
18:15 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2018
19:30 GP Confidential 2018
20:15 Moto3 2018
21:25 MotoGP 2018
22:20 MotoGP 2018
23:30 Moto2 2018
00:45 Dirt Games 2018 – Στιγμιότυπα
01:10 Moto3 2018
02:20 MotoGP 2018
03:35 Moto2 2018
04:50 Moto3 2018
06:00 MotoGP 2018
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν
08:05 Beach Volley: FIVB World Tour 2018
09:15 Beach Volley: FIVB World Tour 2018
10:30 Βόλεϊ: Τσιβιτανόβα – Περούτζια
13:15 Sports Classics: 2017 Outdoor Specials
14:00 Sports Classics: 2018 Outdoor Specials
14:30 Sports Classics: 2017 Outdoor Specials
15:00 Sports Classics: 2017 Outdoor Specials
15:30 Sports Classics: 2017 Outdoor Specials
16:00 Βόλεϊ: Ολυμπιακός – Ραβένα
19:00 Πυγμαχία: KOTV 2018
19:30 Υδάτινα Σπορ: 2018 Icarus Action
20:00 Sports Classics: XTERRA Adventure Series 2018
20:30 Sports Classics: XTERRA Adventure Series 2018
21:00 Sports Classics: XTERRA Adventure Series 2018
21:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2018
22:00 Αφιέρωμα: ATP World Tour 2018
00:00 Υδάτινα Σπορ: 2018 Icarus Action
00:30 Βόλεϊ: Ζάξα – Περούτζια
03:05 Βόλεϊ: Ολυμπιακός – Ραβένα
06:00 Χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ – Ανόβερο
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 DocFilm
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:05 Ταξιδιωτικός Οδηγός
09:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:05 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
10:15 DocFilm
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 Sarah’s Music – Σύγχρονη Κλασική Μουσική
11:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 Η Ευρώπη Δίνει Συναυλία
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
13:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
14:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
15:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
16:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
17:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:15 Η Ευρώπη Δίνει Συναυλία
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
19:30 PopXport – Μουσικό Μαγκαζίνο
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 DocFilm
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:15 DocFilm
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
23:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Τέχνες. 21 – Μαγκαζίνο Τέχνης
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:15 Κίνο – Κινηματογραφικό Μαγκαζίνο
01:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:30 DocFilm
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:15 Κίνο – Κινηματογραφικό Μαγκαζίνο
03:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 DocFilm
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Συνέντευξη – Παρασκήνιο και Ανάλυση
05:15 Θησαυροί του Κόσμου – Κληρονομιά της Ανθρωπότητας
05:30 PopXport – Μουσικό Μαγκαζίνο
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Week-End
06:15 Euronews Week-End
06:25 Euronews Week-End
06:45 Euronews Week-End
07:00 Euronews Week-End
07:15 Euronews Week-End
07:25 Euronews Week-End
07:35 BUSINESS PLANET
07:40 EURONEWS WEEKEND
07:55 FUTURIS
08:00 EURONEWS WEEKEND
08:15 Euronews Week-End
08:25 Euronews Week-End
08:45 Euronews Week-End
09:00 Euronews Week-End
09:15 Euronews Week-End
09:30 Euronews Week-End
09:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
09:50 EURONEWS WEEKEND
10:00 Euronews Week-End
10:15 Euronews Week-End
10:25 Euronews Week-End
10:45 Euronews Week-End
11:00 Euronews Week-End
11:15 Euronews Week-End
11:25 Euronews Week-End
11:45 Euronews Week-End
11:55 BUSINESS PLANET
12:00 EURONEWS WEEKEND
12:15 Euronews Week-End
12:30 Euronews Week-End
12:45 Euronews Week-End
13:00 Euronews Week-End
13:15 FUTURIS
13:20 EURONEWS WEEKEND
13:30 Euronews Week-End
13:45 Euronews Week-End
14:00 Euronews Week-End
14:10 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
14:20 EURONEWS WEEKEND
14:35 REAL ECONOMY
14:40 EURONEWS WEEKEND
15:00 Euronews Week-End
15:15 Euronews Week-End
15:30 Euronews Week-End
15:45 Euronews Week-End
16:00 Euronews Week-End
16:15 Euronews Week-End
16:30 Euronews Week-End
16:45 Euronews Week-End
17:00 Euronews Week-End
17:10 BUSINESS PLANET
17:15 EURONEWS WEEKEND
17:30 Euronews Week-End
17:45 Euronews Week-End
18:00 Euronews Week-End
18:15 Euronews Week-End
18:30 Euronews Week-End
18:50 Euronews Week-End
19:00 Euronews Week-End
19:15 Euronews Week-End
19:30 Euronews Week-End
19:45 Euronews Week-End
20:00 PRIME EDITION WEEKEND
20:15 Prime Edition Week-End
20:35 Prime Edition Week-End
20:45 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
21:00 PRIME EDITION WEEKEND
21:15 Prime Edition Week-End
21:35 Prime Edition Week-End
21:50 REAL ECONOMY
22:00 PRIME EDITION WEEKEND
22:10 BUSINESS PLANET
22:15 PRIME EDITION WEEKEND
22:30 Prime Edition Week-End
22:45 Prime Edition Week-End
23:00 Prime Edition Week-End
23:10 FUTURIS
23:15 PRIME EDITION WEEKEND
23:30 Prime Edition Week-End
23:45 Prime Edition Week-End
00:00 Prime Edition Week-End
00:15 Prime Edition Week-End
00:30 Prime Edition Week-End
00:45 Prime Edition Week-End
01:00 Prime Edition Week-End
01:10 Prime Edition Week-End
01:20 Prime Edition Week-End
01:35 Prime Edition Week-End
01:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:50 PRIME EDITION WEEKEND
02:00 LATE EDITION WEEKEND
02:15 Late Edition Week-End
02:25 Late Edition Week-End
02:35 Late Edition Week-End
02:50 Late Edition Week-End
03:00 Late Edition Week-End
03:10 Late Edition Week-End
03:25 Late Edition Week-End
03:40 Late Edition Week-End
03:50 Late Edition Week-End
04:00 Late Edition Week-End
04:10 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
04:20 LATE EDITION WEEKEND
04:30 Late Edition Week-End
04:40 BUSINESS PLANET
04:45 LATE EDITION WEEKEND
05:00 EURONEWS WEEKEND
05:15 Euronews Week-End
05:20 Euronews Week-End
05:35 Euronews Week-End
05:50 Euronews Week-End
06:00 Euronews Week-End
FOX
FOX – programma tv
06:00 SUITS 7
06:45 GHOSTED
07:10 FRIENDS 2
07:30 FRIENDS 2
07:55 FRIENDS 2
08:20 FRIENDS 2
08:40 FRIENDS 2
09:05 FRIENDS 2
09:30 FRIENDS 2
09:50 FRIENDS 2
10:15 FRIENDS 2
10:40 FRIENDS 2
11:00 EMPIRE 4
11:45 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 3
12:25 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 3
13:10 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 3
13:55 HOW I MET YOUR MOTHER 8
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 8
14:40 HOW I MET YOUR MOTHER 8
15:00 HOW I MET YOUR MOTHER 8
15:25 HOW I MET YOUR MOTHER 8
15:45 9-1-1
16:30 AMERICAN DAD 5
16:55 AMERICAN DAD 5
17:15 FRIENDS 2
17:40 FRIENDS 2
18:05 FRIENDS 2
18:25 FRIENDS 2
18:50 FRIENDS 2
19:15 EMPIRE 4
20:00 SUITS 7
21:00 CRIMINAL MINDS 13
21:40 THE AMERICANS 6
22:55 TRUST
23:50 TRUST
00:45 SNOWFALL
01:35 ATLANTA: ROBBIN’ SEASON
02:00 THE WALKING DEAD 4
02:45 THE WALKING DEAD 4
03:30 THE WALKING DEAD 4
04:15 THE WALKING DEAD 4
04:55 THE WALKING DEAD 4
05:40 THE LEAGUE 7
06:00 AMERICAN DAD 6
FOXlife
FOXlife – programma tv
06:00 PROJECT RUNWAY 16
06:45 GRANDFATHERED
07:05 NEW GIRL 6
07:30 ONCE UPON A TIME 5
08:10 ONCE UPON A TIME 5
08:50 ONCE UPON A TIME 5
09:30 ONCE UPON A TIME 5
10:10 ONCE UPON A TIME 5
10:50 SCANDAL 7
11:30 SCANDAL 7
12:15 QUANTICO 3
12:55 GRANDFATHERED
13:15 GRANDFATHERED
13:35 NEW GIRL 6
14:00 NEW GIRL 6
14:20 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 1
15:05 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 1
15:50 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 1
16:35 GREY’S ANATOMY 11
17:20 GREY’S ANATOMY 11
18:05 GREY’S ANATOMY 12
18:50 GREY’S ANATOMY 12
19:35 GREY’S ANATOMY 12
20:20 MODERN FAMILY 9
20:40 THE MICK 2
21:00 MASTERCHEF 8
21:45 PROJECT RUNWAY 16
22:30 ONCE UPON A TIME 7
23:15 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 4
00:00 PROJECT RUNWAY 13
00:40 PROJECT RUNWAY 13
01:20 PROJECT RUNWAY 13
02:00 PROJECT RUNWAY 13
02:40 PROJECT RUNWAY 13
03:30 ONCE UPON A TIME 5
04:20 ONCE UPON A TIME 5
05:10 ONCE UPON A TIME 5
06:00 ONCE UPON A TIME 5
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
06:25 Άνθρωποι της Μόδας
06:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
06:55 Εβδομάδα Μόδας
07:00 Σχεδιαστές
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Σχεδιαστές
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Κορυφαία μοντέλα
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Κορυφαία μοντέλα
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 FTV Special
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 FTV Special
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Σχεδιαστές
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Σχεδιαστές
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 FTV Special
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 FTV Special
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Με προορισμό τη μόδα
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Με προορισμό τη μόδα
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Εφηβική μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Εφηβική μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 FTV Special
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 FTV Special
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Fashion Flix
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Fashion Flix
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Αριστουργήματα
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Αριστουργήματα
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Κορυφαία μοντέλα
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Κορυφαία μοντέλα
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 FTV Special
21:30 FTV Special
21:55 Πάρτι Μόδας
22:00 Μπικίνι
22:30 Μπικίνι
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
23:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
00:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μπικίνι
01:30 Μπικίνι
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Fashion Flix
02:30 Fashion Flix
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Κορυφαία μοντέλα
03:30 Κορυφαία μοντέλα
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Μπικίνι
04:30 Μπικίνι
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Flix
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Σπορ
07:20 Μόδα
07:30 Νέα
07:45 Σε όλη την Αφρική
08:00 Νέα
08:15 Σπορ
08:20 Βρίσκεστε Εδώ
08:30 Νέα
08:45 Συνέντευξη
09:00 Νέα
09:10 Σπορ
09:15 Encore
09:30 Νέα
09:40 Επανεξέταση
10:00 Νέα
10:15 Γαλλικοί Δεσμοί
10:20 Σπορ
10:30 Νέα
10:45 Άνθρωποι και Κέρδη
11:00 Νέα
11:15 Οι Παρατηρητές
11:20 Βρίσκεστε Εδώ
11:30 Νέα
11:45 Το 51 τοις Εκατό
12:00 Νέα
12:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
12:30 Νέα
12:45 Encore
13:00 Νέα
13:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
13:30 Νέα
13:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
14:00 Νέα
14:10 Ρεπόρτερς
14:30 Νέα
14:40 Σε όλη την Αφρική
14:50 Βρίσκεστε Εδώ
15:00 Νέα
15:15 Τεχνολογία 24
15:30 Νέα
15:45 Συνέντευξη
16:00 Νέα
16:10 Επανεξέταση
16:30 Νέα
16:40 Encore
16:50 Μόδα
17:00 Νέα
17:15 Πρόσβαση στην Ασία
17:30 Νέα
17:45 Οι Παρατηρητές
17:50 Down to Earth
18:00 Νέα
18:15 Συνέντευξη
18:30 Νέα
18:45 Το 51 τοις Εκατό
19:00 Νέα
19:15 Τεχνολογία 24
19:30 Νέα
19:45 Σε όλη την Αφρική
20:00 Νέα
20:15 Σπορ
20:20 Down to Earth
20:30 Νέα
20:45 Encore
21:00 Νέα
21:15 Γαλλικοί Δεσμοί
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Συνέντευξη
22:00 Νέα
22:10 Ρεπόρτερς
22:30 Νέα
22:40 Άνθρωποι και Κέρδη
22:50 Βρίσκεστε Εδώ
23:00 Νέα
23:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
23:30 Νέα
23:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
00:00 Νέα
00:10 Το Παγκόσμιο Κύπελλο Μέρα με τη Μέρα
00:20 Τεχνολογία 24
00:30 Νέα
00:40 Επανεξέταση
01:00 Νέα
01:15 Το Παγκόσμιο Κύπελλο Μέρα με τη Μέρα
01:25 Down to Earth
01:30 Νέα
01:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
02:00 Νέα
02:15 Το Παγκόσμιο Κύπελλο Μέρα με τη Μέρα
02:25 Οι Παρατηρητές
02:30 Νέα
02:45 Συνέντευξη
03:00 Νέα
03:15 Σε όλη την Αφρική
03:30 Νέα
03:45 Τεχνολογία 24
04:00 Νέα
04:15 Γαλλικοί Δεσμοί
04:20 Βρίσκεστε Εδώ
04:30 Νέα
04:45 Encore
05:00 Νέα
05:15 Άνθρωποι και Κέρδη
05:30 Νέα
05:45 Συνέντευξη
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 Weekend Hits Chart
10:00 Love Songs Countdown
11:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00 Top 15 GR
13:00 Dance Hits Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Hollywood Hits
16:00 Your Choice Charts
17:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00 Weekend Hits Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Urban Sounds Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Love Songs Countdown
00:00 Weekend Hits Chart
02:00 Chart of the Charts
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Love Songs Countdown
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΤΩΝ ΓΚΡΙΖΛΙ
07:00 ΑΠΙΘΑΝΗ ΑΦΡΙΚΗ
07:25 ΑΠΙΘΑΝΗ ΑΦΡΙΚΗ
07:50 ΑΕΤΟΣ, Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ
08:35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΖΩΩΝ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
09:25 ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ
10:15 ΣΚΛΗΡΟΤΡΑΧΗΛΟΙ ΑΣΒΟΙ
11:05 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
11:55 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
12:40 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
13:25 ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
14:15 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
15:05 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
15:50 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
16:35 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
17:25 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
18:10 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
19:00 Εθνικά Πάρκα Αμερικής-Ειδική Εκδοση
19:50 ΑΓΡΙΑ ΣΚΩΤΙΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ 2
20:35 Η ΕΞΩΤΙΚΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ
21:25 Εθνικά Πάρκα Αμερικής-Ειδική Εκδοση
22:15 ΑΓΡΙΑ ΣΚΩΤΙΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ 2
23:05 Η ΕΞΩΤΙΚΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ
23:50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
00:40 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
01:30 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
02:20 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
03:05 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
03:55 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
04:40 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
05:25 ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
06:30 Ρεπορτάζ Keiser
07:00 Εξέταση
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Ντοκιμαντέρ
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Βραδινή έκδοση
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Boom Bust
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Σε βάθος
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Ρεπορτάζ Keiser
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Βραδινή έκδοση
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Boom Bust
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Σε βάθος
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Ρεπορτάζ Keiser
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ντοκιμαντέρ
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Βραδινή έκδοση
20:00 Νέα σε τίτλους
20:30 Boom Bust
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Σε βάθος
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Ρεπορτάζ Keiser
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Σε βάθος
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Βραδινή έκδοση
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Ρεπορτάζ Keiser
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Ντοκιμαντέρ
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Ντοκιμαντέρ
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
06:00 Σε βάθος
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
09:00 SOUNDTRACK ΣΑΒΒΑΤΟΥ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
13:00 SOUNDTRACK ΣΑΒΒΑΤΟΥ
18:00 Καλοκαιρινές Επιτυχίες των 10s: Top 50
21:30 ΠΑΡΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
02:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
07:00 Tad, ο χαμένος εξερευνητής
09:15 Το αστέρι του Βορρά
11:15 The dinosaur project
12:50 Ραντεβού με παρθένο
14:40 Πέμπτη και 12
16:35 Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η επιστροφή του βασιλιά
21:00 Θα μείνει μεταξύ μας
22:55 Η συμμορία του παρκούρ
00:40 Το σπίτι του θανάτου
02:40 Blade: Trinity
04:50 Το στοιχειωμένο πλοίο
iConcerts HD
iConcerts HD – programma tv
06:10 Whitesnake: Live… in the Still of the Night
07:10 Ζωντανά στο iTunes Festival
08:05 Taylor Swift – Speak Now World Tour Live
10:15 Soundstage – κύκλος 1
11:10 Ζωντανά στο Montreux – Alanis Morissette
12:05 Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
14:00 We Are Fstvl – 2017
15:05 Ζωντανά στο Airbeat One Festival – κύκλος 1
17:00 Taylor Swift – Speak Now World Tour Live
19:10 Whitesnake: Live… in the Still of the Night
20:10 Ζωντανά στο iTunes Festival
21:00 Linkin Park – 360 Sessions
22:25 Oasis – Live by the Sea
23:25 Godsmack: Changes Live
01:00 Dance Valley – 2010
02:15 A pocket party – κύκλος 1
04:00 Linkin Park – 360 Sessions
05:25 Oasis – Live by the Sea
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
17:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 Η ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ – ΗΛΙΑΣ ΣΚΟΥΛΑΣ
20:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο
20:30 100 Πράγματα να Κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΟΥΡΑΓΚΟΤΑΓΚΩΝ
07:25 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
08:15 Ο ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΝΞ
09:10 ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ
10:05 Παραμυθένια Δεντρόσπιτα στον Κόσμο
11:00 ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
11:55 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
12:50 ‘ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΣ’ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
13:45 Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ
14:40 Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ
15:35 Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ
16:30 Η ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
17:25 ΗΡΩΕΣ ΖΩΩΝ
18:20 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
19:15 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
20:10 Ο ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΝΞ
21:05 ΤΑ ΕΠΤΑ ΕΙΔΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
22:00 ΗΡΩΕΣ ΖΩΩΝ
22:55 ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟΙ
23:50 ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟΙ
00:45 ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟΙ
01:40 ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟΙ
02:35 ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟΙ
03:25 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
04:15 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ
05:50 ΑΓΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 BUNNICULA
06:30 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
06:55 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
08:00 PAT THE DOG
08:25 BUNNICULA
09:55 THE TOM AND JERRY SHOW
10:40 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
11:00 ΤΟΥΪΤΙ: ΙΠΤΑΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:10 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:30 PAT THE DOG
12:55 WACKY RACES
13:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
13:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
14:25 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
14:45 ODDBODS
15:10 THE TOM AND JERRY SHOW
15:55 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
16:15 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
16:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
17:05 WACKY RACES
17:25 BUNNICULA
18:55 PAT THE DOG
19:20 ODDBODS
19:40 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
20:05 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
20:25 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
20:50 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
21:10 BUNNICULA
21:35 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:55 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
22:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
22:40 WACKY RACES
23:05 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
23:25 THE TOM AND JERRY SHOW
00:10 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
00:35 NEW LOONEY TUNES
01:20 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
01:40 WACKY RACES
02:05 BUNNICULA
02:25 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
02:50 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
03:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
03:35 ODDBODS
04:00 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
04:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
04:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
05:00 ODDBODS
05:25 THE TOM AND JERRY SHOW
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
06:30 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
07:00 CNN NEWSROOM
07:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
08:00 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
08:30 INSIDE THE MIDDLE EAST
09:00 CNN NEWSROOM
09:30 MAINSAIL
10:00 CNN NEWSROOM
10:30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ: ΕΒΕΡΕΣΤ
11:00 CNN NEWSROOM
13:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:30 CNN TALK
14:00 CNN NEWSROOM
14:30 TALK ASIA
15:00 ERIN BURNETT OUTFRONT
15:30 CNN
16:00 SMERCONISH
17:00 CNN NEWSROOM
17:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
18:00 CNN NEWSROOM
18:15 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
18:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΝΔΙΑ 3
19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
19:30 LIVING GOLF
20:00 CNN NEWSROOM
20:30 INSIDE AFRICA
21:00 CNN NEWSROOM
21:30 INSIDE THE MIDDLE EAST
22:00 CNN NEWSROOM
22:30 CNN
23:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΝΔΙΑ 3
23:30 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
00:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
00:30 MAINSAIL
01:00 ERIN BURNETT OUTFRONT
01:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
02:00 CNN NEWSROOM
02:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:00 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
03:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:30 CNN
04:00 FAREED ZAKARIA GPS
05:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
05:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
06:00 ERIN BURNETT OUTFRONT
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΔΥΟ 5
07:00 Πώς Φτιάχνεται:Ονειρεμένα Αυτοκίνητα 2
07:30 Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ 6
08:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
09:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
10:30 Πώς Φτιάχνεται:Ονειρεμένα Αυτοκίνητα 2
11:00 ΕΝΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΣΤΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ
12:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 9
12:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 9
13:00 FAST N’ LOUD 4
14:00 FAST N’ LOUD 4
15:00 ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΙΖΕΛ
16:00 GOBLIN WORKS GARAGE
17:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
18:00 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΣΩΣΕΙΣ 2
19:00 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ
19:30 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ
20:00 ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 11
21:00 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ
22:00 FAST N’ LOUD 5
23:00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 2
00:00 Πυρετός του Χρυσού: Ορμητικά Ποτάμια
01:00 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ;
02:00 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ;
03:00 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ
04:00 FAST N’ LOUD 5
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 CAKE BOSS
06:40 CAKE BOSS
07:00 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
07:45 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
08:30 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
09:15 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
10:00 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
10:45 CAKE BOSS
11:10 CAKE BOSS
11:30 CAKE BOSS
11:55 CAKE BOSS
12:15 CAKE BOSS
12:40 CAKE BOSS
13:00 CAKE BOSS
13:25 CAKE BOSS
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ
15:15 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ
16:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 2
16:45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 2
17:30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΓΗ
18:15 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΓΗ
19:00 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΓΗ
19:45 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΓΗ
20:30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
21:15 ΚΕΡΔΟΦΟΡΕΣ ΕΦΕΥΡΕΣΕΙΣ
22:00 CAKE BOSS
22:25 CAKE BOSS
22:45 CAKE BOSS
23:10 CAKE BOSS
23:30 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
00:15 ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ
01:00 ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ
01:45 ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ
02:30 ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ
03:15 ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ
04:00 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
04:45 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
05:30 ΜΠΕΑΡ ΓΚΡΙΛΣ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΤΖΕΣΙ
06:25 ΤΖΕΣΙ
06:50 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
07:15 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
07:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:05 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
08:30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
08:55 Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ
09:20 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
09:45 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
10:10 ΤΑ ΖΟΜΠΙ
11:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:15 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
13:05 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
13:30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
13:55 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
14:20 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:45 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15:10 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
15:35 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
16:00 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
16:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
16:50 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
17:15 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
17:40 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
18:05 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
18:30 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
19:20 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:25 Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ
19:50 Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ
20:15 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
20:40 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
21:10 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
21:35 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:45 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
01:40 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:00 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΤΖΕΣΙ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΜΑΡΒΕΛ-ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ
07:25 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
07:50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ
08:15 MARVEL’S SPIDER-MAN
08:40 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
09:00 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
09:25 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
09:32 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:15 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
10:32 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
11:25 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:50 ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΦΑΡΣΕΣ
12:15 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
12:40 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
13:05 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
13:30 ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΦΑΡΣΕΣ
13:55 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:20 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
14:45 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
15:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:20 ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΦΑΡΣΕΣ
15:45 ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΦΑΡΣΕΣ
16:10 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
18:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
18:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00 ΕΝΤΕΚΑ
19:30 ΜΕΚ-Χ4
19:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
20:32 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
21:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
21:32 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
22:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
22:25 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:45 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:00 DISNEY XD
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΕΙΜΑΙ Η ΚΕΪΤ 2
07:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00 E! NEWS
10:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
11:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
12:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
13:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
14:00 E! NEWS
15:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
16:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
17:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 4
18:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
19:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
20:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
21:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
22:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 4
23:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 4
00:00 E! NEWS
01:00 Keeping Up with the Kardashians 14
02:00 Keeping Up with the Kardashians 14
03:00 E! NEWS
04:00 ΕΙΜΑΙ Η ΚΕΪΤ 2
05:00 ΕΙΜΑΙ Η ΚΕΪΤ 2
06:00 ΕΙΜΑΙ Η ΚΕΪΤ 2
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
06:30 FORMULA E: ΗΠΑ
07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
08:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
08:30 MAJOR LEAGUE SOCCER
09:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
10:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
11:00 FORMULA E: ΗΠΑ
11:30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ
12:25 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
16:45 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra
17:00 Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
17:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
18:00 FORMULA E: ΗΠΑ
18:30 FORMULA E: ΗΠΑ
19:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
19:45 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
20:40 ΝΕΑ
20:45 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ
21:45 FORMULA E: ΗΠΑ
22:15 FORMULA E: ΗΠΑ
22:30 FORMULA E: ΗΠΑ
23:40 ΝΕΑ
23:50 Ιππασία: Global Champions Tour: Γαλλία
01:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
03:15 FORMULA E: ΗΠΑ
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 FORMULA E: ΗΠΑ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:00 CLIFF DIVING
08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
09:30 Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
10:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
11:30 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:15 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:00 FORMULA E: ΗΠΑ
13:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
14:00 Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
14:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
15:00 MAJOR LEAGUE SOCCER
16:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
17:15 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:15 Ιππασία: Global Champions Tour: Γαλλία
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
20:45 FORMULA E: ΗΠΑ
21:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
22:10 ΝΕΑ
22:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
00:10 ΝΕΑ
00:15 FORMULA E: ΗΠΑ
01:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
01:45 FORMULA E: ΗΠΑ
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00 FORMULA E: ΗΠΑ
04:45 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
05:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Week-End
06:15 Euronews Week-End
06:25 Euronews Week-End
06:45 Euronews Week-End
07:00 Euronews Week-End
07:15 Euronews Week-End
07:25 Euronews Week-End
07:35 BUSINESS PLANET
07:40 EURONEWS WEEKEND
07:55 FUTURIS
08:00 EURONEWS WEEKEND
08:15 Euronews Week-End
08:25 Euronews Week-End
08:45 Euronews Week-End
09:00 Euronews Week-End
09:15 Euronews Week-End
09:30 Euronews Week-End
09:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
09:50 EURONEWS WEEKEND
10:00 Euronews Week-End
10:15 Euronews Week-End
10:25 Euronews Week-End
10:45 Euronews Week-End
11:00 Euronews Week-End
11:15 Euronews Week-End
11:25 Euronews Week-End
11:45 Euronews Week-End
11:55 BUSINESS PLANET
12:00 EURONEWS WEEKEND
12:15 Euronews Week-End
12:30 Euronews Week-End
12:45 Euronews Week-End
13:00 Euronews Week-End
13:15 FUTURIS
13:20 EURONEWS WEEKEND
13:30 Euronews Week-End
13:45 Euronews Week-End
14:00 Euronews Week-End
14:10 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
14:20 EURONEWS WEEKEND
14:35 REAL ECONOMY
14:40 EURONEWS WEEKEND
15:00 Euronews Week-End
15:15 Euronews Week-End
15:30 Euronews Week-End
15:45 Euronews Week-End
16:00 Euronews Week-End
16:15 Euronews Week-End
16:30 Euronews Week-End
16:45 Euronews Week-End
17:00 Euronews Week-End
17:10 BUSINESS PLANET
17:15 EURONEWS WEEKEND
17:30 Euronews Week-End
17:45 Euronews Week-End
18:00 Euronews Week-End
18:15 Euronews Week-End
18:30 Euronews Week-End
18:50 Euronews Week-End
19:00 Euronews Week-End
19:15 Euronews Week-End
19:30 Euronews Week-End
19:45 Euronews Week-End
20:00 PRIME EDITION WEEKEND
20:15 Prime Edition Week-End
20:35 Prime Edition Week-End
20:45 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
21:00 PRIME EDITION WEEKEND
21:15 Prime Edition Week-End
21:35 Prime Edition Week-End
21:50 REAL ECONOMY
22:00 PRIME EDITION WEEKEND
22:10 BUSINESS PLANET
22:15 PRIME EDITION WEEKEND
22:30 Prime Edition Week-End
22:45 Prime Edition Week-End
23:00 Prime Edition Week-End
23:10 FUTURIS
23:15 PRIME EDITION WEEKEND
23:30 Prime Edition Week-End
23:45 Prime Edition Week-End
00:00 Prime Edition Week-End
00:15 Prime Edition Week-End
00:30 Prime Edition Week-End
00:45 Prime Edition Week-End
01:00 Prime Edition Week-End
01:10 Prime Edition Week-End
01:20 Prime Edition Week-End
01:35 Prime Edition Week-End
01:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:50 PRIME EDITION WEEKEND
02:00 LATE EDITION WEEKEND
02:15 Late Edition Week-End
02:25 Late Edition Week-End
02:35 Late Edition Week-End
02:50 Late Edition Week-End
03:00 Late Edition Week-End
03:10 Late Edition Week-End
03:25 Late Edition Week-End
03:40 Late Edition Week-End
03:50 Late Edition Week-End
04:00 Late Edition Week-End
04:10 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
04:20 LATE EDITION WEEKEND
04:30 Late Edition Week-End
04:40 BUSINESS PLANET
04:45 LATE EDITION WEEKEND
05:00 EURONEWS WEEKEND
05:15 Euronews Week-End
05:20 Euronews Week-End
05:35 Euronews Week-End
05:50 Euronews Week-End
06:00 Euronews Week-End
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 SUITS 7
06:45 GHOSTED
07:10 FRIENDS 2
07:30 FRIENDS 2
07:55 FRIENDS 2
08:20 FRIENDS 2
08:40 FRIENDS 2
09:05 FRIENDS 2
09:30 FRIENDS 2
09:50 FRIENDS 2
10:15 FRIENDS 2
10:40 FRIENDS 2
11:00 EMPIRE 4
11:45 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 3
12:25 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 3
13:10 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 3
13:55 HOW I MET YOUR MOTHER 8
14:15 HOW I MET YOUR MOTHER 8
14:40 HOW I MET YOUR MOTHER 8
15:00 HOW I MET YOUR MOTHER 8
15:25 HOW I MET YOUR MOTHER 8
15:45 9-1-1
16:30 AMERICAN DAD 5
16:55 AMERICAN DAD 5
17:15 FRIENDS 2
17:40 FRIENDS 2
18:05 FRIENDS 2
18:25 FRIENDS 2
18:50 FRIENDS 2
19:15 EMPIRE 4
20:00 SUITS 7
21:00 CRIMINAL MINDS 13
21:40 THE AMERICANS 6
22:55 TRUST
23:50 TRUST
00:45 SNOWFALL
01:35 ATLANTA: ROBBIN’ SEASON
02:00 THE WALKING DEAD 4
02:45 THE WALKING DEAD 4
03:30 THE WALKING DEAD 4
04:15 THE WALKING DEAD 4
04:55 THE WALKING DEAD 4
05:40 THE LEAGUE 7
06:00 AMERICAN DAD 6
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 PROJECT RUNWAY 16
06:45 GRANDFATHERED
07:05 NEW GIRL 6
07:30 ONCE UPON A TIME 5
08:10 ONCE UPON A TIME 5
08:50 ONCE UPON A TIME 5
09:30 ONCE UPON A TIME 5
10:10 ONCE UPON A TIME 5
10:50 SCANDAL 7
11:30 SCANDAL 7
12:15 QUANTICO 3
12:55 GRANDFATHERED
13:15 GRANDFATHERED
13:35 NEW GIRL 6
14:00 NEW GIRL 6
14:20 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 1
15:05 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 1
15:50 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 1
16:35 GREY’S ANATOMY 11
17:20 GREY’S ANATOMY 11
18:05 GREY’S ANATOMY 12
18:50 GREY’S ANATOMY 12
19:35 GREY’S ANATOMY 12
20:20 MODERN FAMILY 9
20:40 THE MICK 2
21:00 MASTERCHEF 8
21:45 PROJECT RUNWAY 16
22:30 ONCE UPON A TIME 7
23:15 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 4
00:00 PROJECT RUNWAY 13
00:40 PROJECT RUNWAY 13
01:20 PROJECT RUNWAY 13
02:00 PROJECT RUNWAY 13
02:40 PROJECT RUNWAY 13
03:30 ONCE UPON A TIME 5
04:20 ONCE UPON A TIME 5
05:10 ONCE UPON A TIME 5
06:00 ONCE UPON A TIME 5
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 SHAZAM TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS INTL
10:00 ZONE CLASSIX: 90’S
10:30 GREEK SUPER HEROES
11:00 MAD GREEKZ TOP 10
12:00 15 SUPER MAD HITS GR
13:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS INTL
15:00 15 SUPER MAD HITS GR
16:00 MAD TOP 10
17:00 ALTERNATIVE LOCAL
17:30 ROCK ON MIXER
18:30 LYRIC VIDEO SHOW
19:00 SATURDAY EARLY CLUB
20:00 15 SUPER MAD HITS GR
21:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
22:00 DANCE ZONE
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
01:00 TRASH ME
01:30 Music Non Stop GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
02:30 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 MUSIC NON STOP GR
03:30 Music Non Stop GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
04:30 Music Non Stop INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 MAD TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
08:00 DISASTER DATE 3
08:30 DISASTER DATE 3
09:00 I USED TO BE FAT
10:00 FEAR FACTOR
11:00 MTV UNPLUGGED
12:00 MTV ASKS
12:30 DEMI LOVATO’S MTV MOMENTS
13:00 EURO TOP CHART
15:00 FEAR FACTOR
16:00 FEAR FACTOR
17:00 FEAR FACTOR
18:00 CATFISH: THE TV SHOW 5
19:00 CATFISH: THE TV SHOW 5
20:00 EURO TOP CHART
22:00 EX ON THE BEACH 6
22:30 EX ON THE BEACH 6
23:00 EX ON THE BEACH 6
23:30 EX ON THE BEACH 6
00:00 TEEN MOM OG 7
01:00 TEEN MOM OG 7
02:00 MILLION DOLLAR BABY
03:00 M IS FOR MUSIC
03:30 Amazingness
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!
09:00 HOT RIGHT NOW!
11:00 MTV’S EURO TOP 10
11:40 CAN’T STOP THE HITS
18:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
19:00 MTV’S PARTY HITS!
01:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!
MTV Live
MTV Live – programma tv
06:00 MTV TOP 20
07:30 MTV ASKS
08:00 HOT RIGHT NOW!
09:00 MTV LIVE: STAGE
09:20 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
09:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
10:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
10:30 WIRELESS 2018
11:00 THE 20 BIGGEST US NUMBER ONES
12:30 MTV ASKS
13:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 20 ΤΟΥ MTV
14:30 HOT RIGHT NOW!
15:00 MTV ASKS
15:45 MTV WORLD STAGE: 2017
16:30 MTV REWIND
17:00 MABEL’S BEST BRITS! TOP 20
18:30 MTV ASKS
19:00 The 50 Biggest Hits Of 2018 So Far
23:00 MTV WORLD STAGE: 2017
23:45 MTV PRESENTS GIBRALTAR CALLING
00:30 WIRELESS 2018
01:00 HOT RIGHT NOW!
02:00 MTV WORLD STAGE
03:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΟΠΗ!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
13:30 ARTISTS TOP 10
14:00 HIT PARADE
15:00 nova MAD GREEKζ TOP 10
16:00 FRAPPE OLE
17:00 TIME MACHINE
18:00 DIKO SAS
20:00 MAD FOR GREEKZ
21:00 RESERVE
22:00 MY GREEKZ PARTY
00:00 FIRST TABLE PISTA
01:30 TRASH ME
02:30 MEAT MARKET
03:30 HANGOVER
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Motors TV
Motors TV – programma tv
06:00 FIM MXGP: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
07:45 STOP AND GO
08:00 ΙΡΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
08:30 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΛΕ ΜΑΝ
09:30 FORMULA E STREET RACERS
10:00 Η Ιστορία των 24 Ωρών του Λε Μαν
11:00 FUN CUP
11:30 MOBIL 1 THE GRID
12:00 AUTO MUNDIAL
12:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GTC ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
13:30 BEST OF HAVOC!
14:45 THE WINDSOR INTERVIEWS
15:15 PORSCHE SUPERCUP SERIES
15:45 MOBIL 1 THE GRID
16:15 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
17:20 RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP
18:15 Classic Isle of Man Tourist Trophy
18:45 RALLY HAVOC
20:00 BISHOP GARAGE
20:30 FUN CUP
21:00 FORMULA E STREET RACERS
21:30 FLAT OUT
22:00 ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ SILK WAY
22:30 PORSCHE SUPERCUP SERIES
23:00 AUTO MUNDIAL
23:30 FORMULA G
00:00 MOBIL 1 THE GRID
00:30 Η Ιστορία των 24 Ωρών του Λε Μαν
01:30 FIM MXGP: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
02:45 Best Of Havoc!
03:15 BISHOP GARAGE
03:45 FLAT OUT
04:00 Classic Southern 100 Road Races Κ1
04:15 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΛΕ ΜΑΝ
05:00 Βελγικό πρωτάθλημα ράλι
05:30 Mobil 1 The Grid – κύκλος 1
06:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΛΕ ΜΑΝ
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΤΩΝ ΓΚΡΙΖΛΙ
07:00 ΑΠΙΘΑΝΗ ΑΦΡΙΚΗ
07:25 ΑΠΙΘΑΝΗ ΑΦΡΙΚΗ
07:50 ΑΕΤΟΣ, Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ
08:35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΖΩΩΝ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
09:25 ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ
10:15 ΣΚΛΗΡΟΤΡΑΧΗΛΟΙ ΑΣΒΟΙ
11:05 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
11:55 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
12:40 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
13:25 ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
14:15 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
15:05 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
15:50 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
16:35 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
17:25 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
18:10 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
19:00 Εθνικά Πάρκα Αμερικής-Ειδική Εκδοση
19:50 ΑΓΡΙΑ ΣΚΩΤΙΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ 2
20:35 Η ΕΞΩΤΙΚΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ
21:25 Εθνικά Πάρκα Αμερικής-Ειδική Εκδοση
22:15 ΑΓΡΙΑ ΣΚΩΤΙΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ 2
23:05 Η ΕΞΩΤΙΚΗ ΕΔΕΜ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ
23:50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
00:40 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
01:30 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
02:20 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
03:05 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
03:55 Η Ομορφη Αμερική: Αγρια Ενδοχώρα
04:40 ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
05:25 ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:05 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
06:10 Explorer: Αφιέρωμα στον Πανάγιο Τάφο
06:30 Explorer: Αφιέρωμα στον Πανάγιο Τάφο
07:00 Ο Απαγορευμένος Τάφος του Τζένγκις Χαν
07:15 Ο Απαγορευμένος Τάφος του Τζένγκις Χαν
07:55 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ
08:05 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ
08:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ HARRY
09:35 V. JONES: ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
09:40 V. JONES: ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
10:25 V. JONES: ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
11:10 V. JONES: ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
12:00 ICE ROAD RESCUE 3
12:45 ICE ROAD RESCUE 3
13:35 ΑΙΩΝΙΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
14:00 ΑΙΩΝΙΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
14:25 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
15:15 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
16:05 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
16:55 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
17:45 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
18:35 ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
19:20 Οι Κανίβαλοι της Παπούα-Νέας Γουινέας
20:10 Dian Fossey: Μυστικά στην Ομίχλη
21:00 Dian Fossey: Μυστικά στην Ομίχλη
21:50 Dian Fossey: Μυστικά στην Ομίχλη
21:55 Dian Fossey: Μυστικά στην Ομίχλη
22:40 EXPLORER 2.0 2
22:45 EXPLORER 2.0 2
23:30 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
23:35 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
00:20 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
00:25 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
01:10 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
01:15 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
02:00 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
02:05 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
02:50 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
02:55 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
03:40 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
03:45 ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
04:30 ICE ROAD RESCUE 3
04:35 ICE ROAD RESCUE 3
05:15 ICE ROAD RESCUE 3
05:20 ICE ROAD RESCUE 3
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:40 BRAIN GAMES 2
07:00 Οι Καλύτερες Φωτογραφίες του Nat Geo
07:20 Οι Καλύτερες Φωτογραφίες του Nat Geo
07:40 Οι Καλύτερες Φωτογραφίες του Nat Geo
08:05 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΑΛΚΑΤΡΑΖ
08:50 BIG FISH TEXAS
09:35 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ 2
10:20 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
11:10 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
11:50 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 2
12:35 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 2
13:20 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ 2
14:10 BIG FISH TEXAS
14:55 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ 2
15:40 BRAIN GAMES 5
16:25 BRAIN GAMES 5
17:10 BIG FISH TEXAS
18:00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΑΛΚΑΤΡΑΖ
18:40 BRAIN GAMES 5
19:30 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ 2
20:15 ICE ROAD RESCUE
21:00 BIG FISH TEXAS
21:45 BIG FISH TEXAS
22:30 ICE ROAD RESCUE
23:20 BIG FISH TEXAS
00:05 BIG FISH TEXAS
00:50 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΑΛΚΑΤΡΑΖ
01:35 BIG FISH TEXAS
02:20 BIG FISH TEXAS
03:10 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
04:00 Ο ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
04:40 BRAIN GAMES 5
05:30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΑΛΚΑΤΡΑΖ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:05 ONE FOR THE MONEY
09:40 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΒΕΛΑΝΙΔΙΩΝ
11:05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:40 ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ 2
13:15 CRAZY, STUPID, LOVE
15:20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:55 ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ 3
17:45 Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΑΓΩΝ 2
20:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ
22:00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΕΤΩΝ 50
23:45 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ
00:00 Ο άντρας που έριξε τον Λευκό Οίκο
01:50 CHUCK
01:55 Άγρια όνειρα
03:30 ΔΥΟ ΕΡΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
03:40 Patti Cake$
05:10 ΕΠΙΛΕΚΤΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ STRATTON
05:30 Πάρτι γυναικών
NovaCinema2
NovaCinema2 – programma tv
07:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:50 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ
10:35 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
12:05 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
14:10 LION
16:15 ΚΟΝΓΚ: Η ΝΗΣΟΣ ΤΟΥ ΚΡΑΝΙΟΥ
18:20 Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ
20:00 Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥΣ
22:00 ΟΔΥΣΣΕΙΑ
00:10 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
01:25 Άλλη μια νύχτα
02:00 ALIEN: COVENANT
03:10 Κινηματογραφικά νέα
03:45 Το τελευταίο τανγκό στο Παρίσι
04:10 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
04:55 CHIPS
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
07:00 ΤΟ ΠΑΛΑΤΙ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ
08:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09:00 DEEPWATER HORIZON
10:50 ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
13:00 ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥΣ
14:40 ΚΡΙΝΤ: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ
16:55 ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ
18:40 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗ
21:00 BABY DRIVER
23:00 ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΘΑΝΑΤΟΥ
00:55 Κινηματογραφικά νέα
01:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:30 MA FILLE EST UNE PUTAIN
03:30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΤΖΟΥΛΙΑ
04:00 Οι τζογαδόροι
05:30 RESIDENT EVIL: VENDETTA
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:10 ΞΑΦΝΙΚΑ 30
08:50 ΔΥΟ ΤΡΕΛΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ
11:05 DALIDA
13:25 ΜΑΜΑ ‘Η ΓΙΑΓΙΑ
15:00 THE GOOD DOCTOR
15:50 LETHAL WEAPON II
16:35 LETHAL WEAPON II
17:20 LETHAL WEAPON II
18:05 LETHAL WEAPON II
18:50 LETHAL WEAPON II
19:40 DIVORCE II
20:10 GOTHAM IV
21:00 TIMELESS II
22:00 GAME OF THRONES VII
23:25 THE HANDMAID’S TALE II
00:25 MASTERS OF SEX IV
01:25 THE HANDMAID’S TALE II
02:25 MASTERS OF SEX II
03:25 MASTERS OF SEX II
04:25 MASTERS OF SEX II
05:25 MASTERS OF SEX II
Novalife
Novalife – programma tv
06:00 POINT BREAK
07:55 ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ
10:00 FITNESS TIME
10:35 A DASH OF LOVE
12:05 WEDDING BELLS
13:35 ΤΖΟΥΛΙΑΝ ΠΟ
15:00 BRITAIN’S GOT TALENT 11
16:15 BRITAIN’S GOT TALENT 11
16:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
17:10 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
19:10 PELE: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ
21:00 MOONLIGHT IN VERMONT
22:30 NCIS XV
23:30 BRITAIN’S GOT TALENT 11
00:45 BRITAIN’S GOT TALENT 11
01:15 ΝΤΕΣΠΕΡΑΝΤΟ
03:05 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Χαμογέλα και άντεξε
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
07:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
07:30 Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης – κύκλος 6
07:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
08:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
08:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
08:30 Επιτεύγματα της Μηχανικής
08:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
09:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
09:30 Επιτεύγματα της Μηχανικής
10:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:30 Πώς κατασκευάζονται: ονειρεμένα αυτοκίνητα – κύκλος 1
11:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
12:00 ΝΥΧΤΑ ΦΟΡΤΗΓΩΝ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
12:30 Πώς γίνεται; – κύκλος 9
13:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
14:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
14:55 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
15:00 Αδελφοί Ντίζελ – κύκλος 1
15:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
16:00 Goblin works garage
16:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
17:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο
17:10 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
17:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
18:00 Δυσκολες διασωσεις Κ2
18:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
18:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
19:00 Επιστήμη και ανωριμότητα
19:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
19:30 Επιστήμη και ανωριμότητα
19:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
20:00 COUNTING CARS
20:30 COUNTING CARS
21:00 ΦΟΡΤΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ
22:00 Navy Seals: Οι Μυστικοί Πολεμιστές
23:00 Πυρετος του χρυσου 2
00:00 Αμερικάνος Αντεροβγάλτης στο Λονδίνο
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Το φαραγγι του διαβολου – κύκλος 1
01:50 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
02:00 Τι γίνεται στη Γη; – κύκλος 2
02:45 ΝΥΧΤΑ ΦΟΡΤΗΓΩΝ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
03:00 Αλασκα: στην ακρη της γης – κύκλος 7
03:35 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
04:00 Η Άκρη της Αλάσκα – κύκλος 1
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
05:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
06:00 Επιβίωση για δύο – κύκλος 5
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 6
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 89
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 89
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 89
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 89
09:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 7
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 7
10:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 4
11:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 82
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 82
13:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 83
13:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 83
14:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 83
14:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 83
15:00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
15:30 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
16:00 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
16:30 ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
17:00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΨΗΣΙΜΟ 5
18:00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΨΗΣΙΜΟ 5
19:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
19:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
20:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
20:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
21:00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
21:30 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
22:00 Ταξίδι στο Αλκοόλ: Τα Καλύτερα Μπαρ
22:30 Ταξίδι στο Αλκοόλ: Τα Καλύτερα Μπαρ
23:00 Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
00:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 12
01:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 6
02:00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
02:30 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
03:00 Ταξίδι στο Αλκοόλ: Τα Καλύτερα Μπαρ
03:30 Ταξίδι στο Αλκοόλ: Τα Καλύτερα Μπαρ
04:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
04:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
05:00 Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 6
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
09:00 SOUNDTRACK ΣΑΒΒΑΤΟΥ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
13:00 SOUNDTRACK ΣΑΒΒΑΤΟΥ
18:00 Καλοκαιρινές Επιτυχίες των 10s: Top 50
21:30 ΠΑΡΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
02:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΡΑΪ
12:15 Η ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ
13:30 Η ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ
15:30 Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ
17:30 Σάιμον Ρατλ – Φιλαρμονική Βερολίνου
19:00 Ο ΛΕΟΝΑΡΝΤ ΜΠΕΡΝΣΤΑΪΝ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
20:00 Bernstein’s ‘Young People’s Concerts’
20:55 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 ΟΠΕΡΑ ΜΑΚΒΕΘ ΤΟΥ ΒΕΡΝΤΙ
00:10 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
00:30 ΤΡΙΟ ESBJORN SVENSSON
02:10 THE AMAZING KEYSTONE ORCHESTRA
02:40 OMER AVITAL
03:50 Jean-Jacques Milteau What’s That Sound
04:45 ROBERT GLASPER TRIO
05:40 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – programma tv
07:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
12:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
15:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
16:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
18:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
20:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
22:00 ΡΑΛΙ ΜΕΡΖΟΥΓΚΑ 2018
23:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ
23:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
00:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
03:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:30 ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP – ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ – Ιστορία του θεσμού (M)
05:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
06:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
08:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
10:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT SPRINT 2018
14:50 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
15:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ
19:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O
20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΤΕΣ ΣΠΟΡΤ ΤΕΣΕΝΤΕΡΛΟ
22:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
02:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
04:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
06:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
09:00 Novasports3HD
10:00 EUROLEAGUE
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
19:45 EUROLEAGUE
21:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
23:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
00:00 Novasports3HD
01:30 Novasports3HD
01:45 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
09:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ FED CUP
12:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΑΓΓΛΙΑΣ
15:45 SUPER LEAGUE-NOVASPORTS K17
19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ FED CUP
23:45 ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP – ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
00:15 Novasports4HD
01:45 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – προγραμμα τηλεορασης
09:00 Novasports5HD
10:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
12:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
14:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
16:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
18:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
20:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
22:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
00:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
08:00 Novasports24HD
16:30 LIVE NOW MUNDIAL – FAN ZONE
17:00 Novasports24HD
19:00 LIVE NOW MUNDIAL – FAN ZONE
19:45 Novasports24HD
22:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΛΟΤΤΟ
22:10 Novasports24HD
NovaSportsStories
NovaSportsStories – προγραμμα τηλεορασης
06:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
06:30 ΜΑΤCHBACK ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
08:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
09:00 TIMELINE
10:00 TIMELINE
11:00 TIMELINE
12:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
12:30 ΜΑΤCHBACK ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
14:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
15:00 TIMELINE
16:00 TIMELINE
17:00 TIMELINE
18:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:30 ΜΑΤCHBACK ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
21:00 TIMELINE
22:00 TIMELINE
23:00 TIMELINE
00:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
00:30 ΜΑΤCHBACK ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
02:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
03:00 TIMELINE
04:00 TIMELINE
05:00 TIMELINE
06:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GILLETTE WORLD OF SPORT 2018
06:30 SPORT CONFIDENTIAL 2018
07:00 P1 POWERBOAT 2018 USA
08:00 BULLDOGS – RABBITOHS
10:00 In Depth with Graham Bensinger 2018
10:30 BIG3 BASKETBALL 2018
13:00 Modern Pentathlon Highlights 2018
14:00 BULLDOGS – RABBITOHS
16:00 2018 PREMIER LEAGUE OF DARTS
16:30 2018 ICF SLALOM WORLD CUP
17:00 BIG3 BASKETBALL 2018
19:30 MLB’S BEST 2018
20:00 Boston Red Sox – Toronto Blue Jays
23:00 Atlanta Braves – AZ Diamondbacks
02:00 GILLETTE WORLD OF SPORT 2018
02:30 SPORT CONFIDENTIAL 2018
03:00 Modern Pentathlon Highlights 2018
04:00 P1 POWERBOAT 2018 USA
05:00 ARCHERY WORLD CUP 2018
05:30 FIM Sidecar World Championship 2018
06:00 MOBIL 1 THE GRID 2018

Σχόλια

σχόλια