ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
09:50ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:5020os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:15Ο ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:50ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
21:00ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15VIS A VIS  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:10SEX REVOLUTIONS
02:10ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:10ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
05:00ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25ΜΑΓΙΑ   (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30ΠΝΕΥΜΑ ΑΝΤΙΛΟΓΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30GREEK TOWN (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:30ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:00GRAND TOURS OF SCOTLAND – Β’ ΚΥΚΛΟΣ
12:30ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
13:30ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
14:00ΜΑΓΙΑ   (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
14:301.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:00GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
16:30ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
17:30GREEK TOWN (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
18:30Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:30ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:00ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:30ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
22:30FARGO (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:30ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΛΙΕΡΙ: Η ΜΙΚΡΗ ΑΝΙΨΙΑ ΤΟΥ ΚΑΒΑΦΗ (ντοκgr)
01:00Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
02:00ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:00ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ
03:30ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:00ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05:30ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΛΙΕΡΙ: Η ΜΙΚΡΗ ΑΝΙΨΙΑ ΤΟΥ ΚΑΒΑΦΗ (ντοκgr)
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 News
14:00Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00Rouk Zouk
16:00Κάτι Ψήνεται
17:15Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30Still Standing
18:30Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30Ant1 News
20:45Η Επιστροφή
21:45Πετά Τη Φριτέζα
22:45Τα Μάθατε Για Τους Μόργκαν; (Did You Hear About The Morgans)
01:00Η Επιστροφή (Ε)
02:00Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
02:45Κάρμα
03:00Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
04:00Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15Έρωτας κλέφτης
04:30Έρωτας κλέφτης
05:00Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:15Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:00Καλημέρα Ελλάδα
STAR
STAR – programma tv
06:00Ο Πρίγκιπας Κι Εγώ 4: Η Πρώτη Επέτειος (The Prince And Me 4: Royal Adventures In Paradise)
07:30Shopping Star (Ε)
09:00Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00Ντετέκτιβ Μονκ – 8ος Κύκλος
15:00Star News
15:50Shopping Star
17:30Elif – 2ος Κύκλος
18:30Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40Τροχός Της Τύχης
19:50Star News
21:00MasterChef – 3oς Κύκλος
23:00Κινγκ: Μια Ιστορία Εκδίκησης (Message From The King)
01:00MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)
01:15MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)
02:45Grimm
03:00Θανάσιμη εκτέλεση
03:15Frost/Nixon: Η Αναμέτρηση (Frost/Nixon)
04:45Warehouse 13 Κ3
06:00Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45Happy Day Στον Alpha, VI
10:30Alpha Ρεπορτάζ
12:15Ειδήσεις
13:00Ελένη
15:00Ο Ροζ Γάτος
17:00Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
18:00Deal, III
19:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00Το Σόι Σου, V
21:50Το Τατουάζ, II
23:00Το Τατουάζ Κ2
00:15Real Steel
01:50Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)
02:30Beauty & The Beast, I
03:00Beauty & The Beast, I
03:30Beauty and the Beast – Κύκλος 1
04:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30Deal, III (Ε)
05:15Εικόνες
06:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00Σήμερα
10:00Αταίριαστοι
11:30Μαζί Σου
14:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00Power Of Love
18:00Δελτίο Στη Νοηματική
18:10Μαύρη Θάλασσα
19:30Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50Survivor: Ελλάδα – Τουρκία
23:40Ράδιο Αρβύλα
00:15Βινύλιο
01:15Power Of Love (Ε)
01:45Power Of Love (Ε)
03:45Μαύρη Θάλασσα (Ε)
04:15Μαύρη Θάλασσα (Ε)
04:45Μαζί Σου (Ε)
05:15Μαζί σου
06:00Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00Saving Hope (Ε)
07:00Scandal (Ε)
08:00Η Αγορά Σήμερα
09:00Η αγορά σήμερα
10:00Η αγορά σήμερα
11:00Η αγορά σήμερα
13:00La Dona (Ε)
14:00La Dona
15:00Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00Chicago Fire (Ε)
18:00Chicago Fire
19:00Saving Hope
20:00Scandal
21:00You Did What?
23:00Mayday
00:00Agents Of S.H.I.E.L.D.
01:00Saving Hope (Ε)
02:00Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
03:00Vice (Ε)
04:00Close Up
05:00Φυγόκεντρος (Ε)
06:00Saving Hope (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45Ευτυχείτε
13:00Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
14:00Open News
15:00Για Την Παρέα
16:40Ποιος Ρωτάει;
17:40Open News Στη Νοηματική
17:50Για Πάντα Παιδιά – 1ος Κύκλος
18:55Open News
20:00MacGyver – 1oς Κύκλος
21:00Οι Επόμενες Τρεις Μέρες (The Next Three Days)
23:45Criminal Minds – 12ος Κύκλος
00:00Οι Πειρατές Του Αιγαίου
00:45Criminal Minds – 12ος Κύκλος
01:00Criminal Minds – 12ος Κύκλος
01:45Μια Νύχτα Στο Μουσείο (Night At The Museum)
02:00Παράλογος Άνθρωπος (Irrational Man)
03:45Για Την Παρέα (Ε)
04:00Για Την Παρέα (Ε)
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΒΟΛΟΣ
08:00ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ
10:00ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11:30ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ
13:30ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΕΛΛΑΔΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ
15:00FORMULA 1 – ΣΑΝΓΚΑΗ
17:00ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF: ΠΑΟΚ – ΚΗΦΙΣΙΑ
19:00Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ.
22:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ – ΑΕΚ
00:00LIVERPOOL TV
02:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
04:00ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
06:00FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ Λ. – ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:00ALLERT3
08:00ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
15:00Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ
17:00ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00Η ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00PRESS-ING
21:45ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00ΑΝΝΑ ΚΑΡΕΝΙΝΑ
00:30Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
01:00JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
02:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
06:00ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:00KUU KUU HARAJUKU
12:30FANBOY AND CHUM CHUM
13:00Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30DANNY PHANTOM
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15ICARLY
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
11:30ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
00:00ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:00KUU KUU HARAJUKU
12:30FANBOY AND CHUM CHUM
13:00Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30DANNY PHANTOM
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15ICARLY
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00Ειδήσεις ζωντανά
06:30Τραπεζίτες
07:00Ειδήσεις ζωντανά
07:30Δημοσιεύσεις
08:00Ειδήσεις ζωντανά
08:30Ανατολή 101
09:00Boko Haram
10:00Ειδήσεις ζωντανά
10:30Μέσα στο θέμα
11:00Ειδήσεις ζωντανά
11:30Upfront
12:00Ειδήσεις ζωντανά
12:30Μάρτυρας
13:00Η ώρα των ειδήσεων
14:00Ειδήσεις ζωντανά
14:30Μέσα στο θέμα
15:00Ο Άνθρωπός μας στο Κάιρο
16:00Η ώρα των ειδήσεων
17:00Ειδήσεις ζωντανά
17:30Μιλώντας στο Al Jazeera
18:00Η ώρα των ειδήσεων
19:00Ειδήσεις ζωντανά
19:30Counting the Cost
20:00Ειδήσεις ζωντανά
20:30Μέσα στο θέμα
21:00Η ώρα των ειδήσεων
22:00Ειδήσεις ζωντανά
22:30Το Ρεύμα
23:00Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
00:00Η ώρα των ειδήσεων
01:00Ειδήσεις ζωντανά
01:30Εφαρμογές ζωής
02:00Η ώρα των ειδήσεων
03:00Ειδήσεις ζωντανά
03:30Μέσα στο θέμα
04:00Ο Άνθρωπός μας στο Κάιρο
05:00Η ώρα των ειδήσεων
06:00Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00Τα νέα του BBC World
06:30Έξω από τα δόντια
07:00Ενημέρωση
07:30Επιχειρηματικά Νέα
07:45Ενημέρωση
08:00Ενημέρωση
08:30Επιχειρηματικά Νέα
08:45Ενημέρωση
09:00Τα νέα του BBC World
09:30Τα νέα του BBC World
09:45Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00Τα νέα του BBC World
10:30BBC Business Live
11:00Τα νέα του BBC World
11:10Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30Έξω από τα δόντια
12:00GMT
12:30Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
13:00GMT
13:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45Τα σπορ σήμερα
14:00GMT
14:30GMT
15:00Νέα για την Ασία
15:30Νέα για την Ασία
15:45Τα σπορ σήμερα
16:00Νέα για την Ασία
16:30Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00Νέα για την Ασία
17:30Έξω από τα δόντια
18:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45Τα σπορ σήμερα
20:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30Το BBC στην Αφρική
21:00Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00Εξωτερική πηγή
22:30Έξω από τα δόντια
23:00Εξωτερική πηγή
23:30Εξωτερική πηγή
00:00Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00Ημέρα ειδήσεων
01:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45Τα σπορ σήμερα
02:00Ημέρα ειδήσεων
02:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45Τα σπορ σήμερα
03:00Ημέρα ειδήσεων
03:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45Τα σπορ σήμερα
04:00Τα νέα του BBC World
04:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45Τα σπορ σήμερα
05:00Τα νέα του BBC World
05:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45Τα σπορ σήμερα
06:00Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30Οι αγορές στο Bloomberg
11:00Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00Ξημερώνει στην Αμερική
16:00Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00Οι αγορές στο Bloomberg
18:00Οι αγορές στο Bloomberg
19:00Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00Οι αγορές στο Bloomberg
21:00Οι αγορές στο Bloomberg
23:00Τι χάσατε;
00:00Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00Ξημερώνει στην Ασία
04:00Οι αγορές στο Bloomberg
05:00Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:35Η Δικαστής Τζούντι Κ13
07:00Μωρά: Νέες Αφίξεις Κ4
07:50Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ7
08:15Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ7
08:40Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30Cash and Cari Κ2
09:55Το Καλοκαίρι του Καρχαρία
10:45Άθλια απορρίμματα Κ2
11:35Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
12:00Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
13:15Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ7
13:40Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ7
14:05Άφραγκοι και διάσημοι Κ1
14:55Cash and Cari Κ2
15:20Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35Η Δικαστής Τζούντι Κ14
17:00Άθλια απορρίμματα Κ2
17:50Το Καλοκαίρι του Καρχαρία
18:40Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
19:05Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
19:30Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ7
19:55Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ7
20:20Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10Άφραγκοι και διάσημοι Κ1
22:00Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ3
22:50Εν Ψυχρώ Κ2
23:40Συζυγικά μαχαιρώματα Κ4
00:30Εγκλήματα που συντάραξαν την Αυστραλία Κ1
01:25Άφραγκοι και διάσημοι Κ1
02:15Medical Detectives Κ6
02:40Εν Ψυχρώ Κ2
03:30Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ3
04:20Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25Άθλια απορρίμματα Κ2
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00Cash Flow
08:00Squawk Box Europe
11:00Σημάδια από το δρόμο
12:00Worldwide Exchange
13:00Η.Π.Α. Squawk Box
16:00Squawk στον δρόμο
18:00Squawk Alley
19:00Fast Money Half Time Report
20:00Η Ανταλλαγή
21:00Το γεύμα των ισχυρών
22:00Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00Managing Asia
00:30΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00Asia Squawk Box
04:00Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:10Δίδυμοι μπελάδες
08:20My favorite wedding
09:50Ράγες (Tracks)
10:10Candelaria: Ένα τραγούδι για την Αβάνα
11:40A royal winter
13:10Eat, Play, Love
14:45Ένα βήμα τη φορά
16:50Ροβινσώνας Κρούσος
18:30Το κύμα
20:20Scoop Action
21:00Το μούτρο: Η επιστροφή
22:45Paulina
00:30Κρυφή συνταγή
02:20Η γυναίκα του πέμπτου
03:45Gangland
05:20Δικαστής Ντρεντ
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:10Ο πατριάρχης
09:00Pope Francis: A Man of His Word
10:40Είναι για το καλό σου
12:15U2: Live in London
13:10Ταξίδι στο Μαϊάμι
15:00Υποψήφιος μάγος
17:00Η λειτουργία τελείωσε
18:45Συμφωνίες και ασυμφωνίες
20:30Το τελευταίο χτύπημα
22:00Το ξεκίνημα της μέρας
23:30Η ταράτσα
02:10Αρδέννες
03:45Πενήντα αποχρώσεις του γκρι: Απελευθέρωση
05:30SherryBaby
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:25Αδέλφια μου, Αλήτες, Πουλιά
08:10Οι γαμπροί της ευτυχίας
09:30Τρεις κούκλες κι εγώ
10:55Κίτσος μίνι και σουβλάκια
12:30Σπιναλόγκα (Το Νησί της Σιωπής)
13:45Για την αγάπη μιας ορφανής
15:20Για ποιον χτυπά η κουδούνα
16:55Η άγνωστος
18:50Ο τσαρλατάνος
20:30Ο κακός, ο ψυχρός και ο ανάποδος
22:00Κατήφορος
23:50Παράνομοι πόθοι
01:10Η θυσία του Αβραάμ
02:45Ο εμποράκος
04:15Ο βάλτος
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00Berlin Station Κ3
07:00The Rookie Κ1
08:00The Dukes of Hazzard Κ1
09:00The Village Κ1
10:00Baywatch Κ1
11:00Baywatch Κ1
12:00The Dukes of Hazzard Κ5
13:00The Good Place Κ3
13:30The Good Place Κ3
14:00The detail – Κ1
15:00The West Wing Κ4
16:00Our Girl Κ1
17:00Mary Kills People K2
18:00MacGyver – 3ος κύκλος
19:00The day Κ1
00:10Charmed – 1ος κύκλος
01:00Save Me Κ1
01:55Escape at dannemora
03:05Billions Κ4
04:10McMafia Κ1
05:15Baywatch Κ1
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:30Ιστορίες%20πετρογέφυρων
07:20Τοπία στην Ιστορία: Σύρος
07:50Φράσεις με ιστορία
08:00Μια Κληρονομιά Εκδίκησης
09:00Αδελφοί Μανάκη – Ημερολόγιο ενός Βλέμματος
10:40Ειρηναίος Γαλανάκης
11:40Ιστορίες%20πετρογέφυρων
12:40Τοπία στην Ιστορία: Σύρος
13:10Μηχανή του Χρόνου
14:10Ελλάδα: Τα μυστικά του παρελθόντος
15:00Start-up%20Ελλάδα
15:30Η Απελευθέρωση της Θράκης – 14 Μαΐου 1920
15:50Φράσεις με ιστορία
16:00Αποτυπώματα
16:50Οργανοποιός
17:00Οδύσσεια Μαγειρικής Κ2
17:30Η εκστρατεία της Μικράς Ασίας
18:10Αρχαίων έρωτες
19:00Η κουζίνα του Θεού
20:00Η%20Εθνική%20Πινακοθήκη%20Τιμά%20τον%20Ελ%20Γκρέκο
20:50Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
21:00Μηχανή του Χρόνου
22:00Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία
23:10Ελλάς Χωρίς Κολώνες
00:00Οδύσσεια Μαγειρικής Κ2
00:30Η%20Εθνική%20Πινακοθήκη%20Τιμά%20τον%20Ελ%20Γκρέκο
01:20Η κουζίνα του Θεού
02:20Αποτυπώματα
03:10Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία
04:20Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
04:30Η εκστρατεία της Μικράς Ασίας
05:00Ελλάς Χωρίς Κολώνες
06:00Αρχαίων έρωτες
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45Ποδόσφαιρο: Σλάβια Πράγας – Τσέλσι
09:00Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Μάντσεστερ Σίτι
11:15Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Πόρτο
13:30Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι
15:45Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Χάντερσφιλντ
18:00Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση της Κυριακής
19:00Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση της Κυριακής
22:00Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Άρσεναλ (Ζ)
00:00Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Τσέλσι
02:00UEFA Champions League Magazine 2018-19
02:30Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπαρτσελόνα
04:30Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον – Γούλβερχαμπτον Γουάντερερς
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:45Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2018-19
09:00Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ
11:15Ποδόσφαιρο: Τζιρόνα – Βιγιαρεάλ
13:30Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2018-19
15:45Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Λεβάντε
18:00La Liga Specials – Docs
19:00Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00Sports classics: perfection
00:00Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2018-19
01:55Sports classics: perfection
02:25Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Ράγιο Βαγιεκάνο
04:20Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ – Χετάφε
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:30SportShow
09:15Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Χέρτα Βερολίνου
11:15Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου
13:15SportShow
16:00Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ
18:00Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
19:00Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00SportShow (Ζ)
00:00SportShow
03:00Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
04:00Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Χέρτα Βερολίνου
06:00SportShow
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
06:30Μπάσκετ: Betshop Basket League 2018-19
08:40Μπάσκετ: Αφιόν Μπελεντιγιέ – Φενέρμπαχτσε
10:45Μπάσκετ
13:30NBA Daily
14:15Μπάσκετ: Betshop Basket League 2018-19
16:30Μπάσκετ
19:00Μπάσκετ: Ούνικς Καζάν – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης
20:55NBA Daily
21:30Μπάσκετ
00:00Μπάσκετ: Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα
02:00FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
02:30NBA Daily
03:00Μπάσκετ (Ζ)
06:00Μπάσκετ: Αφιόν Μπελεντιγιέ – Φενέρμπαχτσε
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Μηχανοκίνητα: ROC Nations Cup 2019
09:00Εκπομπή Grand Prix 2019
10:45Sports Classics: ABC of Hard Enduro
11:15Red Bull Air Race World Championship 2019
13:00Red Bull Air Race World Championship 2019
15:25Formula 1 2019 – Grand Prix Κίνας
17:45Εκπομπή Grand Prix 2019
19:30Moto3 2019
21:00Moto2 2019
22:30MotoGP 2019
00:30Εκπομπή Grand Prix 2019
02:20WRC 2019
04:10WRC 2019
05:20RBAR 2019
06:00Μηχανοκίνητα: ROC Race of Champions 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00Χάντμπολ: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2018 – 2019
08:00Βόλεϊ: Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2018-19
10:30Πυγμαχία: KOTV 2019
11:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000
12:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000 (Ζ)
20:00Topspin (Ζ)
21:15Τένις: 2019 ATP Masters 1000
05:15Χάντμπολ: VELUX EHF Champions League 2018-19
06:00Topspin
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00Ειδήσεις στην DW
06:05Γερμανικό Πρωτάθλημα
06:15Αλλαγή – Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
06:30Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
07:00Ειδήσεις στην DW
07:05DocFilm
07:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
08:00Ειδήσεις στην DW
08:05Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
08:15DocFilm
09:00Ειδήσεις στην DW
09:30Γερμανικό Πρωτάθλημα
09:45Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
10:00Ειδήσεις στην DW
10:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
11:00Ειδήσεις στην DW
11:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
12:00Ειδήσεις στην DW
12:15DocFilm
13:00Ειδήσεις στην DW
13:30DocFilm
14:00Ειδήσεις στην DW
14:30Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
15:00Ειδήσεις στην DW
15:30Οικολογική Ινδία
16:00Ειδήσεις στην DW
16:30Ειδήσεις στην DW
16:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00Ειδήσεις στην DW
17:30Ειδήσεις στην DW
17:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00Ειδήσεις στην DW
18:30Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
19:00Ειδήσεις στην DW
19:30Ειδήσεις στην DW
19:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00Ειδήσεις στην DW
20:30Ειδήσεις στην DW
20:45Τέχνες και Πολιτισμός
21:00Ειδήσεις στην DW
21:15Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30Ειδήσεις στην DW
21:45Τέχνες και Πολιτισμός
22:00Ειδήσεις στην DW
22:30Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
23:00Ειδήσεις στην DW
23:30Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00Ειδήσεις στην DW
00:15Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30Ειδήσεις στην DW
00:45Τέχνες και Πολιτισμός
01:00Ειδήσεις στην DW
01:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
02:00Ειδήσεις στην DW
02:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45Τέχνες και Πολιτισμός
03:00Ειδήσεις στην DW
03:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30Στη Σέντρα – Special
04:00Ειδήσεις στην DW
04:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15DocFilm
05:00Ειδήσεις στην DW
05:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30Στη Σέντρα – Special
06:00Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00ALL NEWS EDITION
06:15All News Edition
06:30All News Edition
06:45INSPIRE MIDDLE EAST
07:00ALL NEWS EDITION
07:15All News Edition
07:25All News Edition
07:35All News Edition
07:45All News Edition
08:00GOOD MORNING EUROPE
09:00Καλημέρα Ευρώπη
10:00Καλημέρα Ευρώπη
11:00Καλημέρα Ευρώπη
12:00Καλημέρα Ευρώπη
13:00EURONEWS NOW
13:30Euronews Now
14:00Euronews Now
14:30Euronews Now
15:00Euronews Now
15:30Euronews Now
16:00Euronews Now
16:30Euronews Now
16:45INSPIRE MIDDLE EAST
16:55EURONEWS NOW
17:15Euronews Now
17:25Euronews Now
17:45Euronews Now
17:55Euronews Now
18:15Euronews Now
18:25Euronews Now
18:30INSIDERS
18:45EURONEWS NOW
18:55Euronews Now
19:00RAW POLITICS
19:45Πολιτικά ζητήματα
20:00RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00EURONEWS TONIGHT
21:30Euronews Tonight
22:00Euronews Tonight
22:30Euronews Tonight
23:00RAW POLITICS
23:45Πολιτικά ζητήματα
00:00EURONEWS TONIGHT
05:00EURONEWS TONIGHT
06:00Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00CRIMINAL MINDS 11
06:45PRISON BREAK 3
07:35FAMILY GUY 12
08:00GHOSTED
08:20SUITS 5
09:05HOW I MET YOUR MOTHER 9
09:25HOW I MET YOUR MOTHER 9
09:45FRIENDS 8
10:10FRIENDS 8
10:30CHICAGO P.D. 5
11:15FAMILY GUY 12
11:35THE SIMPSONS 24
12:00PRISON BREAK 3
12:45CRIMINAL MINDS 11
13:25SUITS 5
14:10HOW I MET YOUR MOTHER 9
14:30HOW I MET YOUR MOTHER 9
14:55FRIENDS 9
15:15FRIENDS 9
15:40CHICAGO P.D. 5
16:25THE X-FILES 11
17:10FAMILY GUY 12
17:35THE SIMPSONS 24
17:55CRIMINAL MINDS 11
18:40SUITS 5
19:30HOW I MET YOUR MOTHER 9
19:50HOW I MET YOUR MOTHER 9
20:10FRIENDS 9
20:35FRIENDS 9
21:00CHICAGO P.D. 5
21:50THE X-FILES 11
22:35THE PASSAGE
23:25THE PASSAGE
00:109-1-1 2
00:55CHICAGO P.D. 5
01:40SNOWFALL
02:25CRIMINAL MINDS 11
03:10PRISON BREAK 3
03:55THE PASSAGE
04:45SNOWFALL
05:35FRIENDS 9
06:00CRIMINAL MINDS 11
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00STITCHERS 1
06:40MASTERCHEF 7
06:45Masterchef – 7ος Κύκλος
07:25NEW GIRL 2
07:30New Girl – Κύκλος 2
07:45NEW GIRL 2
07:50New Girl – Κύκλος 2
08:10CHICAGO MED 2
08:15Chicago Med – 2ος Κύκλος
08:50SCANDAL 4
08:55Scandal – 4ος Κύκλος
09:35STITCHERS 1
09:40Stitchers – 1ος Κύκλος
10:20TOP CHEF 15
10:25Top chef – 15ος Κύκλος
11:05BONES 11
11:10Bones – 11ος Κύκλος
11:50BONES 12
11:55Bones – 12ος Κύκλος
12:35NEW GIRL 2
12:40New Girl – Κύκλος 2
12:55NEW GIRL 2
13:00New Girl – Κύκλος 2
13:20CHICAGO MED 2
14:00PROVEN INNOCENT
14:05Proven Innocent – 1ος Κύκλος
14:45THE KIDS ARE ALRIGHT
14:50The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
15:10THE KIDS ARE ALRIGHT
15:15The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
15:30SCANDAL 4
15:35Scandal – 4ος Κύκλος
16:15STITCHERS 1
16:20Stitchers – 1ος Κύκλος
17:00BONES 12
17:05Bones – 12ος Κύκλος
17:45BONES 12
17:50Bones – 12ος Κύκλος
18:35JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
18:40Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
19:25NEW GIRL 2
19:50NEW GIRL 2
20:10CHICAGO MED 2
20:15Chicago Med – 2ος Κύκλος
21:00PROVEN INNOCENT
21:50PROJECT RUNWAY 17
22:35Good Trouble – 1ος Κύκλος
22:45GOOD TROUBLE
23:20Chicago Med – 2ος Κύκλος
23:30CHICAGO MED 2
00:05Proven Innocent – 1ος Κύκλος
00:15PROVEN INNOCENT
00:50Project Runway – 17ος Κύκλος
01:00PROJECT RUNWAY 17
01:35Bones – 12ος Κύκλος
01:50BONES 12
02:20Bones – 12ος Κύκλος
02:35BONES 12
03:05Masterchef – 7ος Κύκλος
03:20MASTERCHEF 7
03:50Alone Together – 2ος Κύκλος
04:00ALONE TOGETHER 2
04:10You’re the worst – 5ος Κύκλος
04:25SCANDAL 4
04:35Scandal – 4ος Κύκλος
05:05JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
05:15Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
06:00STITCHERS 1
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00Φωτογραφίσεις
06:30Φωτογραφίσεις
06:55Πάρτι Μόδας
07:00Model Talks
07:25Άνθρωποι της Μόδας
07:30Hairstyles
07:55Εβδομάδα Μόδας
08:00Make-Up
08:25Άνθρωποι της Μόδας
08:30Make-Up
08:55Εβδομάδα Μόδας
09:00Άσκηση
09:25Άνθρωποι της Μόδας
09:30Μόδα και Αθλητισμός
09:55Εβδομάδα Μόδας
10:00Hailey Baldwin Story
10:25Άνθρωποι της Μόδας
10:30Hailey Baldwin Story
10:55Εβδομάδα Μόδας
11:00Κορυφαία μοντέλα
11:25Άνθρωποι της Μόδας
11:30Κορυφαία μοντέλα
11:55Εβδομάδα Μόδας
12:00Παιδική μόδα
12:25Άνθρωποι της Μόδας
12:30Παιδική μόδα
12:55Εβδομάδα Μόδας
13:00Φωτογραφίσεις
13:25Άνθρωποι της Μόδας
13:30Φωτογραφίσεις
13:55Εβδομάδα Μόδας
14:00Mario Testino Story
14:25Άνθρωποι της Μόδας
14:30Mario Testino Story
14:55Εβδομάδα Μόδας
15:00Με προορισμό τη μόδα
15:25Άνθρωποι της Μόδας
15:30Με προορισμό τη μόδα
15:55Εβδομάδα Μόδας
16:00Νύφες
16:25Άνθρωποι της Μόδας
16:30Νύφες
16:55Εβδομάδα Μόδας
17:00Fashion Teens
17:25Άνθρωποι της Μόδας
17:30Fashion Teens
17:55Εβδομάδα Μόδας
18:00Vogue Story
18:25Vogue Story
18:30Vogue Story
18:55Vogue Story
19:00Fashion Flix
19:25Άνθρωποι της Μόδας
19:30Fashion Flix
19:55Εβδομάδα Μόδας
20:00Από τη Γερμανία με αγάπη
20:25Άνθρωποι της Μόδας
20:30Από τη Γερμανία με αγάπη
20:55Εβδομάδα Μόδας
21:00Όλα τα νέα της μόδας
21:25Άνθρωποι της Μόδας
21:30Όλα τα νέα της μόδας
21:55Εβδομάδα Μόδας
22:00Karlie Kloss Story
22:30Karlie Kloss Story
22:55Πάρτι Μόδας
23:00Αριστουργήματα
23:30Αριστουργήματα
23:55Πάρτι Μόδας
00:00Φωτογραφίσεις
00:30Φωτογραφίσεις
00:55Πάρτι Μόδας
01:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55Πάρτι Μόδας
02:00Μπικίνι
02:30Μπικίνι
02:55Πάρτι Μόδας
03:00Fashion Flix
03:30Fashion Flix
03:55Πάρτι Μόδας
04:00Σχεδιαστές
04:30Σχεδιαστές
04:55Πάρτι Μόδας
05:00Κορυφαία μοντέλα
05:30Κορυφαία μοντέλα
05:55Πάρτι Μόδας
06:00Φωτογραφίσεις
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00Νέα
06:15Οι Παρατηρητές
06:20Down to Earth
06:30Νέα
06:45Γαλλικοί Δεσμοί
06:50Μόδα
07:00Νέα
07:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20Νέα
07:25Στον Τύπο
07:30Νέα
07:45Επίκεντρο
07:50Σπορ
08:00Νέα
08:15Πρωτοσέλιδα
08:20Στον Τύπο
08:30Νέα
08:45Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50Επίκεντρο
09:00Νέα
09:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20Νέα
09:30Νέα
09:40Προοπτική
09:45Επίκεντρο
09:55Νέα
10:00Νέα
10:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20Στον Τύπο
10:30Νέα
10:45Αλά Καρτ
10:50Επίκεντρο
11:00Νέα
11:15Άνθρωποι και Κέρδη
11:30Νέα
11:45Σπορ
11:50Down to Earth
12:00Νέα
12:15Η Γαλλία στο Επίκεντρο
12:30Νέα
12:45Τεχνολογία 24
13:00Νέα
13:10Μόδα
13:15Encore
13:30Νέα
13:40Ρεπόρτερς
14:00Νέα
14:15Νέα
14:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30Νέα
14:45Στον Τύπο
14:50Νέα
15:00Νέα
15:15Κριτικοί Τέχνης
15:20Σπορ
15:30Νέα
15:45Επίκεντρο
15:50Σπορ
16:00Νέα
16:10Επανεξέταση
16:30Νέα
16:40Το 51 τοις Εκατό
16:50Γαλλικοί Δεσμοί
17:00Νέα
17:10Μιλάμε για την Ευρώπη
17:30Νέα
17:40Μιλάμε για την Ευρώπη
18:00Νέα
18:15Encore
18:30Νέα
18:45Πρόσβαση στην Ασία
19:00Νέα
19:15Πρώτο Θέμα
19:30Νέα
19:45Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50Σπορ
20:00Νέα
20:10France 24 διάλογος
20:30France 24 διάλογος
21:00Νέα
21:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20Σπορ
21:30Νέα
21:45Μια ματιά στα media
21:50Επίκεντρο
22:00Νέα
22:15Πρωτοσέλιδα
22:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30Νέα
22:45Ματιά στην Αφρική
23:00Νέα
23:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20Μια ματιά στα media
23:30Νέα
23:45Ματιά στην Αφρική
00:00Νέα
00:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30Νέα
00:45Σπορ
00:50Επίκεντρο
01:00Νέα
01:10France 24 διάλογος
01:30France 24 διάλογος
02:00Νέα
02:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20Σπορ
02:30Νέα
02:45Encore
03:00Νέα
03:15Επίκεντρο
03:20Οι Παρατηρητές
03:30Νέα
03:45Ματιά στην Αφρική
04:00Νέα
04:10France 24 διάλογος
04:30France 24 διάλογος
05:00Νέα
05:15Πρόσβαση στην Ασία
05:30Νέα
05:45Το 51 τοις Εκατό
06:00Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00Top 15 International
07:00Top 15 GR
08:00The Daily Feel Good Chart
10:00Chart of the Charts
11:00Your Choice Charts
12:00Top 15 GR
13:00Mad Hits Top 15
14:00Top 15 International
15:00Urban Sounds Top 15
16:00Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00Your Choice Charts
18:00The Daily Feel Good Chart
20:00Top 15 GR
21:00Love Songs Countdown
22:00Top 15 International
23:00Urban Sounds Top 15
00:00The Daily Feel Good Chart
02:00Dance Hits Top 15
03:00Top 15 International
04:00Top 15 GR
05:00Chart of the Charts
06:00Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10Εποχιακές πλημμύρες στο Οκαβάνγκο Κ1
07:00Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
08:35Μικρός Γίγαντας
09:25Ψάρια-Τέρατα Κ3
10:15Ο απίθανος Dr. Pol Κ4
11:00Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
11:50Μικρός Γίγαντας
12:35Άγρια Ουγκάντα
13:25Η εκδίκηση της τίγρης
14:15Ψάρια-Τέρατα Κ6
15:00Ψάρια-Τέρατα Κ6
15:50Ψάρια-Τέρατα Κ6
16:35Ψάρια-Τέρατα Κ6
17:25Ο απίθανος Dr. Pol Κ4
18:10Animal Fight Club Κ5
19:00Θάνατος το ξημέρωμα Κ1
19:5020 ζώα-δολοφόνοι
20:40Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
21:25Θάνατος το ξημέρωμα Κ1
22:15Ο απίθανος Dr. Pol Κ4
23:05Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
23:50Animal Fight Club Κ5
00:40Θάνατος το ξημέρωμα Κ1
01:30Ψάρια-Τέρατα Κ3
02:20Μικρός Γίγαντας
03:10Άγρια Ουγκάντα
03:55Η εκδίκηση της τίγρης
04:40Ψάρια-Τέρατα Κ6
05:25Ψάρια-Τέρατα Κ6
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00Νέα σε τίτλους
06:30Εξέταση
07:00Νέα σε τίτλους
07:30Ντοκιμαντέρ
08:00Νέα σε τίτλους
08:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
09:00Νέα σε τίτλους
09:30Σε βάθος
10:00Νέα σε τίτλους
10:30Εξέταση
11:00Νέα σε τίτλους
11:30Ντοκιμαντέρ
12:00Νέα σε τίτλους
12:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
13:00Νέα σε τίτλους
13:30Σε βάθος
14:00Νέα σε τίτλους
14:30Εξέταση
15:00Νέα σε τίτλους
15:30Ντοκιμαντέρ
16:00Νέα σε τίτλους
16:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00Νέα σε τίτλους
17:30Σε βάθος
18:00Νέα σε τίτλους
18:30Εξέταση
19:00Νέα σε τίτλους
19:30Ντοκιμαντέρ
20:00Στο Παρόν
20:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
21:00Νέα σε τίτλους
21:30Σε βάθος
22:00Νέα σε τίτλους
22:30Εξέταση
23:00Νέα σε τίτλους
23:30Ντοκιμαντέρ
00:00Νέα σε τίτλους
00:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
01:00Νέα σε τίτλους
01:30Ντοκιμαντέρ
02:00Νέα σε τίτλους
02:30Εξέταση
03:00Νέα σε τίτλους
03:30Ντοκιμαντέρ
04:00Νέα σε τίτλους
04:30Boom Bust
05:00Εξέταση
05:30Ντοκιμαντέρ
06:00Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00HITS DON’T LIE
14:00WE LOVE: THE 00’S
16:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00POPSTARS
18:00HITS DON’T LIE
20:00WE LOVE: THE 10S
23:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
11:00Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:45Τα βέλη του έρωτα
15:30Θα συναντήσεις ένα ψηλό μελαχρινό άνδρα
17:15Firewall: Κωδικός προστασίας
19:1050/50
21:00Σκοτεινό ποτάμι
23:25Άτρωτοι
01:35Beatdown
03:10Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
06:20Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
07:00Garorock Festival – 2016
08:00Ζωντανά στο iTunes Festival
10:00Ζωντανά από το Λονδίνο
12:15Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
13:00Ζωντανά στο Τόκιο
14:35Ζωντανά στο Σίδνεϊ – Bryan Adams
15:40Ζωντανά στο Roseland Ballroom – Phil Collins
17:20Ζωντανά στη Βοστώνη – κύκλος 1
19:05Garorock Festival – 2017
20:15Ζωντανά στο Glastonbury
22:00Ζωντανά από το Λονδίνο
00:15Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
01:00AC/DC – No Bull
03:05Ζωντανά στο Beck’s Festival Bar – κύκλος 1
04:05Beyonce Jay-Z: On The Run Tour
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
11:30ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
00:00ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:00KUU KUU HARAJUKU
12:30FANBOY AND CHUM CHUM
13:00Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30DANNY PHANTOM
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15ICARLY
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35ΖΩΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
07:00ΖΩΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
07:25ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
08:15ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
09:10ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
10:05ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
11:00ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
11:55ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
12:50ΔΙΑΣΩΣΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ
13:45Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
14:40ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
15:35ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30‘ΠΟΛΕΜΟΣ’ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΑΛΑΙΝΕΣ
17:25ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20ΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
19:15Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης
20:10ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
21:05ΝΗΣΙΑ ΑΓΡΙΑΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
22:00ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης
00:45ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
01:40ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
02:35ΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
03:25Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης
04:15ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
05:00ΝΗΣΙΑ ΑΓΡΙΑΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
05:50ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
06:30BUNNICULA
06:55PAT THE DOG
07:20THE TOM AND JERRY SHOW
08:00ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
08:25WACKY RACES
08:45MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:10MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:30ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
09:55Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10:15BUNNICULA
10:40ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
11:00PAT THE DOG
11:25ODDBODS
11:45Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
12:30BUNNICULA
12:55THE TOM AND JERRY SHOW
13:35THE HAPPOS FAMILY
13:45PAT THE DOG
14:05MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:45ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10WACKY RACES
15:30NEW LOONEY TUNES
16:15Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
16:40Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
17:00THE HAPPOS FAMILY
17:10THE TOM AND JERRY SHOW
18:00ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
18:25PAT THE DOG
18:45THE HAPPOS FAMILY
18:55GRIZZY & THE LEMMINGS
19:20Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
19:40Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
20:05NEW LOONEY TUNES
20:50ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
21:10PAT THE DOG
21:35Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
21:55THE TOM AND JERRY SHOW
22:40ODDBODS
23:05Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:25NEW LOONEY TUNES
00:10PAT THE DOG
00:35Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20BUNNICULA
01:40ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10WACKY RACES
03:35THE TOM AND JERRY SHOW
04:20ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40PAT THE DOG
05:00ODDBODS
05:25GRIZZY & THE LEMMINGS
05:45Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
CNN
CNN – programma tv
06:00INSIDE AFRICA
06:30ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
07:00CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00CNN NEWSROOM
11:30ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΧΟΚΟΥ
12:00ΦΑΡΙΝΤ ΖΑΚΑΡΙΑ GPS
13:00ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00CNN TALK
14:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00NEWS STREAM (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
16:00Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00THE EXPRESS
19:45CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
20:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00QUEST MEANS BUSINESS
23:00ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00CNN TODAY
00:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00CNN TODAY: (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
03:00ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10
07:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 15
08:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
08:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 2
09:00ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 6
09:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 22
10:00ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ 3
10:30ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 4
11:00Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 8
12:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 3
12:30ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 9
13:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 8
14:00ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
15:00ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
16:00ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
17:00ΚΑΟΥΜΠΟΗΔΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ 3
18:00ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
18:30Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 15
19:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 26
20:00ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
21:00ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 4
22:00ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ 2
23:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
00:00ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
01:00Fast n’ Loud: Demolition Theater
02:00ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ; 4
03:00ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 4
04:00ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ 2
05:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
06:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
07:00ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
07:45ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
08:30ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
09:15CAKE BOSS
09:40CAKE BOSS
10:00ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥ
10:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
11:30ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
12:15ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
13:00ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
13:45CAKE BOSS
14:10CAKE BOSS
14:30ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥ
15:15ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:00ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
16:45ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
17:30ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
18:15CAKE BOSS
18:40CAKE BOSS
19:00ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥ
19:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
20:30ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
21:15ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
22:00ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
22:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
23:30CAKE BOSS
23:55CAKE BOSS
00:15Η ΒΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΝΟΥ
01:00ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
01:45ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
02:30ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
03:15Η ΒΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΝΟΥ
04:00ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
04:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
05:30ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
06:25ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
06:50TSUM TSUM SHORTS
06:55ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
07:10ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
07:20ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
07:45ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
09:50ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
10:15ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:15ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:25OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
17:40ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
21:35Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
22:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50LOLIROCK
23:10ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
05:50ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00MARVEL’S SPIDER-MAN
06:29MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ: ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ
07:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:29Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
09:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
09:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
10:00ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
10:29ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
11:00ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
11:29ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
12:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
12:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:00ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
13:29ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
14:00ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
14:29ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
15:00MARVEL’S SPIDER-MAN
15:29ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
16:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:29Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:29ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
18:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
20:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
20:29ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
21:00ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
21:29Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ
22:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:25ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:15ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:00ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
01:45ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:35ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:25ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:50ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:15ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:40ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
07:00ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00TOTAL BELLAS 4
10:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
11:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
12:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 4
13:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 4
13:30ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 4
14:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
15:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
16:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
17:00WAGS 2
18:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
19:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
20:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
21:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
22:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
23:00ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ BUSY
23:30ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΡΕΑ
00:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
01:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
02:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
03:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
04:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
05:00ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
06:00ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
06:30Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
07:00FORMULA E: ΙΤΑΛΙΑ
07:45Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
08:30Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
09:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
10:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
12:00Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
12:45Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
13:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
15:00Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
16:00Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
17:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
19:00NORDIC SWIM TOUR
20:25ΝΕΑ
20:35ΠΑΛΗ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
22:15FORMULA E: ΙΤΑΛΙΑ
23:00Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
23:45Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
00:30ΝΕΑ
00:45NORDIC SWIM TOUR
01:30Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
02:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
05:00Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
06:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
08:15Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
08:45Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
09:15FORMULA E: ΙΤΑΛΙΑ
10:00Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
11:00Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
12:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
13:30Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
14:15Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
15:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
16:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
17:30Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
18:15Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
19:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
20:30Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
21:30Αρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
22:25ΝΕΑ
22:30NORDIC SWIM TOUR
23:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
01:25ΝΕΑ
01:30FORMULA E: ΙΤΑΛΙΑ
02:15Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
03:00Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
04:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Euronews
Euronews – programma tv
06:00ALL NEWS EDITION
06:15All News Edition
06:30All News Edition
06:45INSPIRE MIDDLE EAST
07:00ALL NEWS EDITION
07:15All News Edition
07:25All News Edition
07:35All News Edition
07:45All News Edition
08:00GOOD MORNING EUROPE
09:00Καλημέρα Ευρώπη
10:00Καλημέρα Ευρώπη
11:00Καλημέρα Ευρώπη
12:00Καλημέρα Ευρώπη
13:00EURONEWS NOW
13:30Euronews Now
14:00Euronews Now
14:30Euronews Now
15:00Euronews Now
15:30Euronews Now
16:00Euronews Now
16:30Euronews Now
16:45INSPIRE MIDDLE EAST
16:55EURONEWS NOW
17:15Euronews Now
17:25Euronews Now
17:45Euronews Now
17:55Euronews Now
18:15Euronews Now
18:25Euronews Now
18:30INSIDERS
18:45EURONEWS NOW
18:55Euronews Now
19:00RAW POLITICS
19:45Πολιτικά ζητήματα
20:00RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00EURONEWS TONIGHT
21:30Euronews Tonight
22:00Euronews Tonight
22:30Euronews Tonight
23:00RAW POLITICS
23:45Πολιτικά ζητήματα
00:00EURONEWS TONIGHT
05:00EURONEWS TONIGHT
06:00Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00CRIMINAL MINDS 11
06:45PRISON BREAK 3
07:35FAMILY GUY 12
08:00GHOSTED
08:20SUITS 5
09:05HOW I MET YOUR MOTHER 9
09:25HOW I MET YOUR MOTHER 9
09:45FRIENDS 8
10:10FRIENDS 8
10:30CHICAGO P.D. 5
11:15FAMILY GUY 12
11:35THE SIMPSONS 24
12:00PRISON BREAK 3
12:45CRIMINAL MINDS 11
13:25SUITS 5
14:10HOW I MET YOUR MOTHER 9
14:30HOW I MET YOUR MOTHER 9
14:55FRIENDS 9
15:15FRIENDS 9
15:40CHICAGO P.D. 5
16:25THE X-FILES 11
17:10FAMILY GUY 12
17:35THE SIMPSONS 24
17:55CRIMINAL MINDS 11
18:40SUITS 5
19:30HOW I MET YOUR MOTHER 9
19:50HOW I MET YOUR MOTHER 9
20:10FRIENDS 9
20:35FRIENDS 9
21:00CHICAGO P.D. 5
21:50THE X-FILES 11
22:35THE PASSAGE
23:25THE PASSAGE
00:109-1-1 2
00:55CHICAGO P.D. 5
01:40SNOWFALL
02:25CRIMINAL MINDS 11
03:10PRISON BREAK 3
03:55THE PASSAGE
04:45SNOWFALL
05:35FRIENDS 9
06:00CRIMINAL MINDS 11
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00STITCHERS 1
06:40MASTERCHEF 7
06:45Masterchef – 7ος Κύκλος
07:25NEW GIRL 2
07:30New Girl – Κύκλος 2
07:45NEW GIRL 2
07:50New Girl – Κύκλος 2
08:10CHICAGO MED 2
08:15Chicago Med – 2ος Κύκλος
08:50SCANDAL 4
08:55Scandal – 4ος Κύκλος
09:35STITCHERS 1
09:40Stitchers – 1ος Κύκλος
10:20TOP CHEF 15
10:25Top chef – 15ος Κύκλος
11:05BONES 11
11:10Bones – 11ος Κύκλος
11:50BONES 12
11:55Bones – 12ος Κύκλος
12:35NEW GIRL 2
12:40New Girl – Κύκλος 2
12:55NEW GIRL 2
13:00New Girl – Κύκλος 2
13:20CHICAGO MED 2
14:00PROVEN INNOCENT
14:05Proven Innocent – 1ος Κύκλος
14:45THE KIDS ARE ALRIGHT
14:50The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
15:10THE KIDS ARE ALRIGHT
15:15The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
15:30SCANDAL 4
15:35Scandal – 4ος Κύκλος
16:15STITCHERS 1
16:20Stitchers – 1ος Κύκλος
17:00BONES 12
17:05Bones – 12ος Κύκλος
17:45BONES 12
17:50Bones – 12ος Κύκλος
18:35JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
18:40Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
19:25NEW GIRL 2
19:50NEW GIRL 2
20:10CHICAGO MED 2
20:15Chicago Med – 2ος Κύκλος
21:00PROVEN INNOCENT
21:50PROJECT RUNWAY 17
22:35Good Trouble – 1ος Κύκλος
22:45GOOD TROUBLE
23:20Chicago Med – 2ος Κύκλος
23:30CHICAGO MED 2
00:05Proven Innocent – 1ος Κύκλος
00:15PROVEN INNOCENT
00:50Project Runway – 17ος Κύκλος
01:00PROJECT RUNWAY 17
01:35Bones – 12ος Κύκλος
01:50BONES 12
02:20Bones – 12ος Κύκλος
02:35BONES 12
03:05Masterchef – 7ος Κύκλος
03:20MASTERCHEF 7
03:50Alone Together – 2ος Κύκλος
04:00ALONE TOGETHER 2
04:10You’re the worst – 5ος Κύκλος
04:25SCANDAL 4
04:35Scandal – 4ος Κύκλος
05:05JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
05:15Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
06:00STITCHERS 1
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00UK TOP
07:00MORNING HITS
09:0015 SUPER MAD HITS GR
10:00ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30BRAND NEW CLIPS
11:00MAD TOP
12:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00ZONE CLASSIX: 00’S
13:30GREEK SUPER HEROES
14:0015 SUPER MAD HITS GR
15:0015 SUPER MAD HITS INTL
16:00LOCA REPORT
16:30LOCA REPORT
17:00OK
19:00COOL.E.R.
19:30COOL.E.R.
20:0015 SUPER MAD HITS GR
21:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
22:00ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00ALTERNATIVE INTL
23:30ROCK ON MIXER
00:00A-KATALILO URBAN
01:00MUSIC NON STOP GR
02:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00MUSIC NON STOP GR
04:00MUSIC NON STOP INTL
05:00MUSIC NON STOP GR
06:00EURO TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00MTV BREAKFAST CLUB
09:00FRIENDZONE 2
09:30FRIENDZONE 2
10:0016 AND PREGNANT 2
11:00TEEN MOM OG 5
12:00TEEN MOM OG 5
13:00M IS FOR MUSIC
14:00EX ON THE BEACH 5
14:30EX ON THE BEACH 6
15:00ARE YOU THE ONE? 6
16:00FEAR FACTOR
17:00M IS FOR MUSIC
18:00JUST TATTOO OF US 2
19:00JUST TATTOO OF US 2
20:00FRIENDZONE 2
20:30FRIENDZONE 2
21:00CATFISH: THE TV SHOW 7
22:00CATFISH: THE TV SHOW 4
23:00GAME OF CLONES
00:00MTV SHUGA 7
00:30MTV SHUGA 7
01:00RIDICULOUSNESS 5
01:30RIDICULOUSNESS 5
02:00MTV FLORIBAMA SHORE 2
03:00M IS FOR MUSIC
04:00M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00NOTHING BUT HITS
12:00NON-STOP POP
18:00FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00BIG FAT HITS
00:00ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00HOT RIGHT NOW!
11:00Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00MTV UNPLUGGED
13:45MTV WORLD STAGE: 2017
14:30MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
14:50MTV CRASHES PLYMOUTH: 2016
15:15MTV CRASHES PLYMOUTH
15:35MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
16:00ARIANA VS DUA VS TAYLOR
17:30MTV LIVE STAGE
18:00HOT RIGHT NOW!
20:00Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00ARIANA VS DUA VS TAYLOR
22:30MTV LIVE STAGE
23:00MTV UNPLUGGED
23:45MTV WORLD STAGE: 2017
00:30MTV WORLD STAGE: 2017
01:15LIVE AT WIRELESS 2018
02:00HOT RIGHT NOW!
04:00MTV UNPLUGGED
04:45MTV WORLD STAGE: 2017
05:30Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00LOVEMIX
07:00WAKE UP CALL
10:00ARTISTS TOP 10
10:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00TIME MACHINE
13:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00HIT PARADE
15:00GREEKZ LOVERS SHOW
16:00GREEKZ LOVERS SHOW
17:00ARTISTS TOP 10
17:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30HIT PARADE
19:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00nova MAD GREEKζ TOP 10
22:00GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00LATE SHOW
03:00AFTER HOURS
05:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10Εποχιακές πλημμύρες στο Οκαβάνγκο Κ1
07:00Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
08:35Μικρός Γίγαντας
09:25Ψάρια-Τέρατα Κ3
10:15Ο απίθανος Dr. Pol Κ4
11:00Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
11:50Μικρός Γίγαντας
12:35Άγρια Ουγκάντα
13:25Η εκδίκηση της τίγρης
14:15Ψάρια-Τέρατα Κ6
15:00Ψάρια-Τέρατα Κ6
15:50Ψάρια-Τέρατα Κ6
16:35Ψάρια-Τέρατα Κ6
17:25Ο απίθανος Dr. Pol Κ4
18:10Animal Fight Club Κ5
19:00Θάνατος το ξημέρωμα Κ1
19:5020 ζώα-δολοφόνοι
20:40Κυνηγοί της Αφρικής – κύκλος 1
21:25Θάνατος το ξημέρωμα Κ1
22:15Ο απίθανος Dr. Pol Κ4
23:05Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
23:50Animal Fight Club Κ5
00:40Θάνατος το ξημέρωμα Κ1
01:30Ψάρια-Τέρατα Κ3
02:20Μικρός Γίγαντας
03:10Άγρια Ουγκάντα
03:55Η εκδίκηση της τίγρης
04:40Ψάρια-Τέρατα Κ6
05:25Ψάρια-Τέρατα Κ6
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:45Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
07:35Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
08:00Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
08:25ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
09:10ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
09:55ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 5
10:40Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking
11:30ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 2
11:50ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 2
12:15ΣΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ FIENNES
13:00ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 8
13:50ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 13
14:40ΟΙ ΧΡΥΣΟΘΗΡΕΣ
15:25ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ
16:15Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
17:00Απίθανος Πλανήτης:Ενας Κόσμος από Λάβα
17:45ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 8
18:35ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 14
19:25ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
20:10Στα Βάθη των Ωκεανών: Βαθιά Κατάδυση
21:00Η ΜΟΙΡΑΙΑ ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
21:50ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
22:35BOB BALLARD
23:25Στα Βάθη των Ωκεανών: Βαθιά Κατάδυση
00:15ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
01:00ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
01:05Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας – κύκλος 1
01:50BOB BALLARD
01:55Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας – κύκλος 1
02:40ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 8
02:45Τραγωδία στον αέρα – 8ος κύκλος
03:30ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 14
03:35Τραγωδία στον αέρα – 14ος κύκλος
04:15ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 2
04:40ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 2
05:05ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 13
05:55ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 5
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:10Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
07:00STREET GENIUS 2
07:20STREET GENIUS 2
07:40STREET GENIUS 2
08:05ICE ROAD RESCUE 2
08:50ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
09:35Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 3
10:20ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΖΩΩΝ
11:05Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
11:50ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ LISA LING
12:35ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
13:25ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
14:10ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΖΩΩΝ
14:55Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 3
15:40Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
16:25ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ LISA LING
17:10ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
17:55ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
18:45Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 3
19:25ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΖΩΩΝ
20:15ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
21:00ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
21:50ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
22:35Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 3
23:20ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
00:05ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΖΩΩΝ
00:50ICE ROAD RESCUE 2
01:35ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
02:20ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
03:10Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 3
03:55ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 6
04:40ICE ROAD RESCUE 2
05:25ΑΓΡΙΑ ΡΩΣΙΑ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:45Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ
09:45HOLLYWOOD BUZZ
10:20ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΗΝ ΟΜΙΧΛΗ
12:35ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
14:35ΜΠΕΡΝΑΡΝΤΟ ΜΠΕΡΤΟΛΟΥΤΣΙ: Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
15:10POLINA: Ο ΧΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
17:05ΑΝΤΙΟ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ ΡΟΜΠΙΝ
19:00FILMS & STARS
19:55Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ
22:00GAME OF THRONES VIII
23:20ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
23:50Ο ΗΛΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ
00:05Επίλεκτος πράκτορας Stratton
01:30SUPERFLY
01:45O.G.
03:3047 ΜΕΤΡΑ ΒΑΘΟΣ
03:45Κυνήγι θησαυρού στο νησί των φιδιών – κύκλος 2
05:00ΔΥΟ ΕΡΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
05:30Η συνέντευξη
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:25ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:25ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΧΥΡΟ
09:00Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
11:15ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
12:15ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
14:05ERIN BROCKOVICH
16:20ΑΠΡΟΣΔΟΚΗΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
18:05ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ
20:05ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ
22:00THE DISASTER ARTIST
23:55Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΡΟΣΚΟΠΟΣ
00:10Απάτη σε μαύρο φόντο
01:50ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΒΛΕΠΩ
02:00Ο τρομοκράτης
03:45ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
03:55Do It Yourself
06:00ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ GUNTHER
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:40Novacinema3HD
19:05SLAMMA JAMMA
21:00ΚΑΙ ΟΙ 7 ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ
23:20Η ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ
00:40Κινηματογραφικά νέα
01:04ORGY DE LUXE
01:30New Beginnings
02:30Novacinema3HD
03:00Novacinema3HD
06:00Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00Novacinema4HD
17:00WHISKEY CAVALIER
17:50THE GOOD DOCTOR
18:35COUNTERPART II
19:35BLOOM
20:35BARRY II
21:15BARRY II
22:00SHARP OBJECTS
23:30GAME OF THRONES VIII
00:50BARRY II
01:30SUCCESSION
02:35ABSENTIA II
03:30NCIS XVI
04:20THE HANDMAID’S TALE II
05:20Novacinema4HD
06:00Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:55PERFETTI SCONOSCIUTI
08:30FITNESS TIME
09:05THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:00ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ
12:05Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΤΩΝ 11
14:00ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
14:20ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΟΝΤΑ
16:30FITNESS TIME
17:10CELEBRITY SCOOP
17:45ΟΛΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΥΡΙΟ
19:45ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
20:00THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
22:30THE ELLEN DEGENERES SHOW
23:25ATOMIC BLONDE
01:20NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 12
06:15ΑΡΧΑΙΟ TOP 10
07:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00Πώς γίνεται; – κύκλος 14
08:10ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
08:30Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 2
09:00ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 22
09:55ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00Μάχες αποσκευών
10:30Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
10:55ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 8
11:25ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00Πώς γίνεται; – κύκλος 3
12:20ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:30Πώς γίνεται; – κύκλος 9
12:50ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
13:45ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
14:15ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
15:15ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
16:10ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00Καουμποηδες της ασφάλτου Κ3
17:10ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00Διάσωση σπιτιών
18:05ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
18:35ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00Πως γινεται; Κ15
19:05ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
19:30Πώς φτιάχνεται; Κ26
19:35ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
20:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
23:00Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
00:00ΚΥΝΗΓΟΙ ΠΟΤΑΜΩΝ
00:55ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00Οι ανθρωποι της αγριας Αλάσκα Κ4
01:50Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
02:00Αλασκα: στην ακρη της γης Κ8
02:45Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
03:00Μεγαλοι παπες
03:35ΚΥΝΗΓΟΙ ΠΟΤΑΜΩΝ
04:00Οι μηχανές του Ντα Βίντσι
04:20ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
05:50ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ
07:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
07:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
08:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
08:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
09:00Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής
10:00Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
11:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
11:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
12:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
12:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
13:00ΔΙΑΣΩΖΟΝΤΑΣ ΞΥΛΙΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ
14:00ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 6
14:30ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 6
15:00ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΛΥΒΑ 2
15:30ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΛΥΒΑ 2
16:00ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
17:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
18:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ
19:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
19:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
20:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 90
20:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
21:00ΧΑΜΕΝΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΚΑΝ ΦΟΞ
22:00ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΕΣ
22:30ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΕΣ
23:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 14
00:00ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ 2
00:30ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ 2
01:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
02:00ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 6
02:30ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 6
03:00ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΛΥΒΑ 2
03:30ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΛΥΒΑ 2
04:00ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
05:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ
06:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00HITS DON’T LIE
14:00WE LOVE: THE 00’S
16:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00POPSTARS
18:00HITS DON’T LIE
20:00WE LOVE: THE 10S
23:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30Χορογραφία του Ζαν Κριστόφ Μαγιό
11:05THE NUTCRACKER COMPANY
12:50ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30ΚΑΔΜΟΣ ΚΑΙ ΕΡΜΙΟΝΗ
15:35EMMANUEL KRIVINE
17:10ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30Ο ΒΑΛΕΡΙ ΓΚΕΡΓΚΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
19:15ΓΚΑΡΝΤΙΝΕΡ ΚΑΙ ΜΠΕΡΛΙΟΖ
19:25Ο Τζον Ελιοτ Γκάρντινερ Διεθύνει
21:10ΓΚΑΡΝΤΙΝΕΡ ΚΑΙ ΜΠΕΡΛΙΟΖ
21:20ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30O R. PICHON ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
00:00ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
00:30THE SUN RA CENTENNIAL ARKESTRA
01:30BOJAN Z
02:30Gary Bartz και το Kirk Lightsey Trio
03:30DONNY MCCASLIN
04:40MEDO(S)
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Νovasports1HD
07:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
09:00ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
10:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
11:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
12:00ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
13:00ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
14:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
15:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
17:00NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00TIMELINE
19:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE SHOW
19:30ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:30CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE SHOW
21:30ΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
23:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:15EUROLEAGUE: 1ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπασκόνια (M)
00:30ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING
02:15Νovasports1HD
04:00Νovasports1HD
06:00Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
08:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:00ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
18:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00DEUCE
20:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:30ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΕΜΠΟΛΙ
23:30ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:30CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
01:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE SHOW
01:30DEUCE
02:00Νovasports2HD
02:30Νovasports2HD
06:00Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00Novasports3HD
12:00EUROLEAGUE
12:30EUROLEAGUE
14:00EUROLEAGUE
14:30EUROLEAGUE
16:00EUROLEAGUE
18:00EUROLEAGUE
20:00EUROLEAGUE
21:45ΠΑΡΙ FC – ΛΟΡΙΑΝ
23:45EUROLEAGUE PREVIEW SHOW
00:15EUROLEAGUE
01:45Novasports3HD
02:15Novasports3HD
06:00Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00Novasports4HD
12:00ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ FED CUP
13:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ FED CUP
16:30EUROCUP: ΤΕΛΙΚΟΣ, 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
18:30EUROCUP: ΤΕΛΙΚΟΣ, 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
20:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ FED CUP
22:00COLOSSEUM FIGHT SHOW
00:00EUROCUP: ΤΕΛΙΚΟΣ, 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
02:00Novasports4HD
06:00Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00Novasports5HD
12:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
14:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
16:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
18:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
20:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
22:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
00:00Novasports5HD
06:00Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Novasports24HD
22:00Novasports24HD
06:00Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
07:15MLB’S BEST 2019
07:40NHL TONIGHT 2018-2019
08:30PITTS. PENGUINS – NY ISLANDERS
10:20LA DODGERS – MILWAUKEE BREWERS
12:50PITTS. PENGUINS – NY ISLANDERS
14:40ATLANTA BRAVES – NEW YORK METS
17:10SPORTS UNLIMITED 2019
18:00Baltimore Orioles – Boston Red Sox
21:00MLB HIGHLIGHTS 2019
21:15NHL TONIGHT 2018-2019
22:05PITTS. PENGUINS – NY ISLANDERS
23:55MOBIL 1 THE GRID 2019
00:20SPORTS UNLIMITED 2019
01:10NHL TONIGHT 2018-2019
02:00Car. Hurricanes – Wash. Capitals
04:30FORMULA E STREET RACERS 2019
05:00MLB’S BEST 2019
05:25SPORTS UNLIMITED 2019

Σχόλια

σχόλια