ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
19:30Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ – ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ Τ
20:50ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00FOCUS
00:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:00ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:00ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00SPIRIT
07:25ΜΑΓΙΑ
08:00ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:00ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:30ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
11:30Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
12:30SOCIAL GROWTH
13:30SPIRIT
14:00ΜΑΓΙΑ
14:301.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00ΠΟΘΟΙ ΣΤΑ ΣΤΑΧΥΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30GREAT MYSTERIES AND MYTHS OF THE 20th CENTURY
19:00Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20:00Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
22:0064ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ EUROVISION 2019 – Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
00:10Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ – 2019)
01:10GREAT MYSTERIES AND MYTHS OF THE 20th CENTURY
01:40ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:10ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
03:40ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
04:40Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
05:30ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 News
14:00Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00Rouk Zouk
16:00Κάτι Ψήνεται
17:15Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30Still Standing
18:30Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30Ant1 News
20:45Η Επιστροφή
21:45Μην Ψαρώνεις
22:45Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
23:45The 2Night Show – 3ος Κύκλος
02:10Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου
03:00Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
04:00Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00Καλημέρα Ελλάδα
STAR
STAR – programma tv
06:00Christine – 4ος Κύκλος
07:30Shopping Star (Ε)
09:00Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00Ντετέκτιβ Μονκ – 1ος+2ος Κύκλος
15:00Star News
15:50Shopping Star
17:30Elif – 2ος Κύκλος
18:30Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40Τροχός Της Τύχης
19:50Star News
21:00MasterChef – 3oς Κύκλος
23:15Αυτοκρατορία (Imperium)
01:30The Rover
03:45Pink Floyd – The Wall
06:00Christine – 4ος Κύκλος
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45Happy Day Στον Alpha, VI
10:30Alpha Ρεπορτάζ
12:15Ειδήσεις
13:00Ελένη
15:00Εγώ Και Το Πουλί Μου
17:00Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙI (Ε)
18:00Deal, III
19:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50Το Τατουάζ, II
00:15Αυτοψία, VIII
01:5010η Εντολή Ι (Ε)
02:50Rules Οf Εngagement, II + ΙΙΙ
03:50Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20Deal, III (Ε)
05:10Εικόνες, IV (Ε)
06:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00Σήμερα
10:00Αταίριαστοι
11:30Μαζί Σου
14:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00Power Of Love
18:00Δελτίο Στη Νοηματική
18:10Μαύρη Θάλασσα
19:30Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50Η Ελληνική Χρεοκοπία – Μέρος 3ο
21:50Survivor: Ελλάδα – Τουρκία
02:30Power Of Love (Ε)
05:15Μαζί Σου (Ε)
06:00Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00Private Practice (Ε)
07:00Scandal (Ε)
08:00Η Αγορά Σήμερα
13:00Δημοπρασίες – Η Αγορά Σήμερα
14:00La Dona
15:00Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45Chicago Fire
17:30Castle
18:15Saving Hope
19:10Private Practice
20:05Scandal
21:00You Don’t Mess With Zohan
22:00Κλήρωση Τζόκερ
22:10You Don’t Mess With Zohan
23:00Mayday
00:00Castle (Ε)
01:00Saving Hope (Ε)
02:00Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00Vice (Ε)
04:00Close Up (Ε)
05:00Φυγόκεντρος (Ε)
06:00Private Practice (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45Ευτυχείτε
13:00Μεσημεριάτικα
13:55Η Ευρώπη Για Μένα
14:00Open News
15:00Για Την Παρέα
16:45Open News Στη Νοηματική
17:00Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
18:55Open News
20:00MacGyver – 2oς Κύκλος
21:00Ανάμεσα Σε Δύο Ληστείες (Flypaper)
23:00Open Mind
01:00Στα Χνάρια Των Αργοναυτών (In Τhe Footsteps Οf Τhe Argonauts)
02:15Η Σιδηρά Κυρία (The Iron Lady)
04:15Για Την Παρέα (Ε)
05:30Ώρα Ελλάδος 05:30
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00CITY TV
08:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
10:00ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
12:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
14:00FORMULA 1 – ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
16:00AJAX TV
18:00ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
21:00ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:0064ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ EUROVISION 2019 – Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
00:1530 FOR 30
01:00BARCA TV
04:00LIVERPOOL TV
06:00BAYERN TV
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
09:30Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
10:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
14:30Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
15:00Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
17:00ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00ΚΑΙΡΟΣ
18:15Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
19:15ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
21:00Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:55ΚΑΙΡΟΣ
22:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ
00:00ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ
01:00Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
02:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ
06:00ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:00KUU KUU HARAJUKU
12:30FANBOY AND CHUM CHUM
13:00ΑΒΑΤΑΡ
13:30Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00SUNNY DAY
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:15ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:30»ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΑΣ»: ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
23:00Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ »ΜΑΧΗ» ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
00:30ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:00KUU KUU HARAJUKU
12:30FANBOY AND CHUM CHUM
13:00ΑΒΑΤΑΡ
13:30Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00SUNNY DAY
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:15ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00Ειδήσεις ζωντανά
06:30Ποδοσφαιριστές – Επαναστάτες
07:00Ειδήσεις ζωντανά
07:30Το Ρεύμα
08:00Ειδήσεις ζωντανά
08:30Μάρτυρας
09:0020 Χρόνια Ζωής
10:00Ειδήσεις ζωντανά
10:30Μέσα στο θέμα
11:00Ειδήσεις ζωντανά
11:30Το Ρεύμα
12:00Ειδήσεις ζωντανά
12:30Ρήγματα
13:00Η ώρα των ειδήσεων
14:00Ειδήσεις ζωντανά
14:30Μέσα στο θέμα
15:00Μάρτυρας
16:00Η ώρα των ειδήσεων
17:00Ειδήσεις ζωντανά
17:30Το Ρεύμα
18:00Η ώρα των ειδήσεων
19:00Ειδήσεις ζωντανά
19:30Super 30
20:00Ειδήσεις ζωντανά
20:30Μέσα στο θέμα
21:00Η ώρα των ειδήσεων
22:00Ειδήσεις ζωντανά
22:30Το Ρεύμα
23:0020 Χρόνια Ζωής
00:00Η ώρα των ειδήσεων
01:00Ειδήσεις ζωντανά
01:30Ανατολή 101
02:00Η ώρα των ειδήσεων
03:00Ειδήσεις ζωντανά
03:30Μέσα στο θέμα
04:00Μάρτυρας
05:00Η ώρα των ειδήσεων
06:00Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00Τα νέα του BBC World
06:30Έξω από τα δόντια
07:00Ενημέρωση
07:30Επιχειρηματικά Νέα
07:45Ενημέρωση
08:00Ενημέρωση
08:30Επιχειρηματικά Νέα
08:45Ενημέρωση
09:00Τα νέα του BBC World
09:30Τα νέα του BBC World
09:45Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00Τα νέα του BBC World
10:30BBC Business Live
11:00Κλικ
11:30Έξω από τα δόντια
12:00GMT
12:30TBA
13:00GMT
13:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45Τα σπορ σήμερα
14:00GMT
14:30GMT
15:00Νέα για την Ασία
15:30Νέα για την Ασία
15:45Τα σπορ σήμερα
16:00Νέα για την Ασία
16:30Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00Νέα για την Ασία
17:30Έξω από τα δόντια
18:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45Τα σπορ σήμερα
20:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30Το BBC στην Αφρική
21:00Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00Εξωτερική πηγή
22:30Έξω από τα δόντια
23:00Εξωτερική πηγή
23:30Εξωτερική πηγή
00:00Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00Ημέρα ειδήσεων
01:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45Τα σπορ σήμερα
02:00Ημέρα ειδήσεων
02:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45Τα σπορ σήμερα
03:00Ημέρα ειδήσεων
03:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45Τα σπορ σήμερα
04:00Τα νέα του BBC World
04:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45Τα σπορ σήμερα
05:00Τα νέα του BBC World
05:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45Τα σπορ σήμερα
06:00Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30Οι αγορές στο Bloomberg
11:00Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00Ξημερώνει στην Αμερική
16:00Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00Οι αγορές στο Bloomberg
18:00Οι αγορές στο Bloomberg
19:00Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00Bloomberg Commodities Edge
20:30Οι αγορές στο Bloomberg
21:00Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν
21:30Bloomberg: Μεγάλες Αποφάσεις
22:00Οι αγορές στο Bloomberg
23:00Τι χάσατε;
00:00Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00Ξημερώνει στην Ασία
04:00Οι αγορές στο Bloomberg
05:00Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10Αληθινές διασώσεις Κ2
07:00Τη μέρα που παραλίγο να πεθάνω Κ1
07:50Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
08:15Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
08:40Επιτυχημένες Συμφωνίες Κ1
09:30Cash and Cari Κ1
09:55Αληθινές διασώσεις Κ2
10:45Εφιάλτης στο ενοίκιο Κ1
11:35Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ3
12:00Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
13:15Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
13:40Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
14:05Περιπέτειες διασήμων Κ1
14:55Cash and Cari Κ1
15:20Επιτυχημένες Συμφωνίες Κ1
16:10Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35Η Δικαστής Τζούντι Κ14
17:00Εφιάλτης στο ενοίκιο Κ1
17:50Αληθινές διασώσεις Κ2
18:40Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
19:05Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ3
19:30Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
19:55Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ2
20:20Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10Περιπέτειες διασήμων Κ1
22:00Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ2
22:50Εν Ψυχρώ Κ3
23:40Μέσα στο θέμα – Εγκλήματα Κ1
00:30Εγκλήματα που Συντάραξαν την Αυστραλία Κ3
01:25Περιπέτειες διασήμων Κ1
02:15Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40Εν Ψυχρώ Κ3
03:30Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ2
04:20Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25Εφιάλτης στο ενοίκιο Κ1
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00Cash Flow
08:00Squawk Box Europe
11:00Σημάδια από το δρόμο
12:00Worldwide Exchange
13:00Η.Π.Α. Squawk Box
16:00Squawk στον δρόμο
18:00Squawk Alley
19:00Fast Money Half Time Report
20:00Η Ανταλλαγή
21:00Το γεύμα των ισχυρών
22:00Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00Πρωτοπόροι
00:30΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00Asia Squawk Box
04:00Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:10Ο Αυτοκράτορας έχει κέφια
07:30Mamma Mia! Here we go again
09:25Μαλλιά κουβάρια
11:10Πτυχή στο χρόνο
13:00La La Land
15:10Toy Story
16:40Ζωή σε φιλμ
18:30Ταξίδι αναψυχής
20:20Making the Movies
21:00Η συνάντηση
23:00Μια γυναίκα μόνο ξέρει
00:30Σε μια στιγμή
02:30Το μυστικό της πεταλούδας
04:05Η καλύτερη στιγμή τους
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:00Runaway Romance
08:30Maria by Callas: Η Μαρία Κάλλας εξομολογείται
10:30Στάσου στο ύψος σου
12:10Ήρεμο πάθος
14:15Τρελές σφαίρες 2½
15:40Επάγγελμα: Παλαμάκιας
17:10Πήτερ Παν
18:30Η άλλη όψη της ελπίδας
20:15Καμίλ Κλοντέλ 1915
22:00Ray
00:40Το τελευταίο σημείωμα
02:40Ingrid Goes West
04:20Η Τυφλή Σαμουράι
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:00Ο Τρομοκράτης
07:35Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός
09:10Το θύμα
11:00Δύο πόδια σ’ έναν παπούτσι (τα)
12:30Ο κυρ-Γιώργης εκπαιδεύεται
14:10Ο λουστράκος
15:50Ο πεθερόπληκτος
17:25Θέμα Συνειδήσεως
19:05Ψηλά τα χέρια Χίτλερ
20:35Φίφης ο ακτύπητος
22:00Φωνάζει ο κλέφτης
23:30Μαύρη γη
00:50Τα τούβλα
02:30Θου-Βου – Φαλακρός πράκτωρ: Επιχείρηση γης μαδιάμ
04:05Αχ και να ‘μουν άντρας
05:35Ένας μεγάλος έρωτας
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00Sick Note Κ2
06:30Sick Note Κ2
07:00Designated Survivor Κ1
08:00Dukes of Hazzard Κ2
09:00Will Grace Κ2
09:30Will Grace Κ2
10:00Baywatch Κ3
11:00Baywatch Κ3
12:00Dukes of Hazzard Κ6
13:00Will Grace Κ2
13:30Will Grace Κ2
14:00Manifest Κ1
15:00The West Wing – 5ος Κύκλος
16:00Designated Survivor Κ1
17:00Βικτώρια Κ3
18:00FBI Κ1
19:00The Late Late Show with James Corden Κ5
19:50Knightfall K2
20:50House of cards
22:00Grantchester – 3ος Κύκλος
23:00New Amsterdam Κ1
00:00Happy!
01:00Six Feet Under – 2ος κύκλος
02:00Sick Note Κ2
02:30Sick Note Κ2
03:00Trapped Κ2
04:00Happy!
05:00Baywatch Κ3
06:00Sick Note Κ2
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:00Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα
06:50Οι αόρατες πόλεις της αρχαιότητας
07:50Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
08:00Γκάιντες Λαλούν
08:40Η Θεά Αφροδίτη αποκαλύπτεται
09:50Η Απελευθέρωση της Ηπείρου (1912-1913)
10:20Τα Μυστικά των Δελφών
11:10Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα
12:00Μια Επανάσταση Αρχίζει
12:20Οι αόρατες πόλεις της αρχαιότητας
13:20Από τον Μακεδονικό Αγώνα στην Απελευθέρωση της Θεσσαλονίκης
14:20Θεϊκή Κρήτη
15:50Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
16:00Τα μελτέμια των Ελληνικών Θαλασσών
17:00Start-up%20Ελλάδα
17:30Μ. Καραγάτσης
18:40Η Αθήνα Xορεύει Rock ΄n΄ Roll
19:00Τα ελληνικά γράμματα μετά την άλωση
20:00Εξερευνώντας την ιστορία – κύκλος 1
20:50Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
21:00Οι δρόμοι της ελευθερίας
22:00Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι
23:00Τέχνη και πολιτισμοί
00:00Μ. Καραγάτσης
01:05Εξερευνώντας την ιστορία – κύκλος 1
01:55Τα μελτέμια των Ελληνικών Θαλασσών
02:50Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι
03:50Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
04:00Start-up%20Ελλάδα
04:30Τέχνη και πολιτισμοί
05:30Τα ελληνικά γράμματα μετά την άλωση
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Άρσεναλ
09:00Ποδόσφαιρο: Άγιαξ – Τότεναμ
11:15Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας – Μπόρνμουθ
13:30Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Έβερτον
15:45Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Άρσεναλ
18:00Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Μπαρτσελόνα
20:00Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Τσέλσι (Ζ)
22:00Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Κάρντιφ Σίτι
00:00Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Άρσεναλ
02:00Ποδόσφαιρο: Άγιαξ – Τότεναμ
04:00Ποδόσφαιρο: Φούλαμ – Νιουκάστλ
06:00Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Γουέστ Χαμ
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:50Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2018-19
09:00Ποδόσφαιρο: Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018 – 2019
11:15Ποδόσφαιρο: Ράγιο Βαγιεκάνο – Βαγιαδολίδ
13:30Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Μπενφίκα
15:45Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Θέλτα
18:00Sports classics: perfection
18:30Sports classics: perfection
19:00Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης
21:00Ποδόσφαιρο: Νασιονάλ – Πόρτο
23:00Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Αλαβές
01:00Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Μπενφίκα
03:00Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ουέσκα
04:55Ποδόσφαιρο: Τζιρόνα – Λεβάντε
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Τσέλσι
08:15Sports Classics: The Immortals
08:45Ποδόσφαιρο Σάλας: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Καϊράτ Αλμάτι
11:00Sports classics: perfection
11:30Sports classics: perfection
12:05UEFA Europa League 2018-19 – Στιγμιότυπα
12:40UEFA Europa League 2018-19 – Στιγμιότυπα
13:15Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Τσέλσι
15:30Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ρέγκενσμπουργκ
17:30Sports Classics: The Immortals
18:00Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης
20:00Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
22:00Ποδόσφαιρο: Λειψία – Μπάγερν Μονάχου
00:00Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ρέγκενσμπουργκ
02:00Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάιντς
04:00Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Βόλφσμπουργκ
06:00Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Τσέλσι
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:30Μπάσκετ: VTB United League 2018-19
08:40Μπάσκετ: Μπανταλόνα – Μανρέσα
10:50Μπάσκετ: NBA Playoffs 2019
13:35NBA Daily
14:15Μπάσκετ: Ανδόρρα – Μπαρτσελόνα
16:30Μπάσκετ: NBA Playoffs 2019
19:00Μπάσκετ: Σακάρια Μπουγιουκσεχίρ – Φενέρμπαχτσε
21:00NBA Daily
21:35Μπάσκετ: NBA Playoffs 2019
00:05Μπάσκετ: Betshop Basket League 2018-19
02:15Pick n’ Roll
04:00Μπάσκετ: NBA Playoffs 2019 (Ζ)
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Red Bull Air Race World Championship 2019
08:30Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
12:30WRC 2019
14:15WRC 2019
15:25Formula 1 2019 – Grand Prix Ισπανίας
17:55Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
19:05Moto3 2019
20:35Moto2 2019
22:05MotoGP 2019
23:402019 Porsche Mobil 1
00:10Εκπομπή Grand Prix 2019
01:55WRC 2019
03:05WRC 2019
04:50WRC 2019
06:002019 Porsche Mobil 1
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000
11:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000
12:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000 (Ζ)
16:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000 (Ζ)
22:30Πυγμαχία: KOTV 2019
23:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000
05:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000
06:00Topspin
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00Ειδήσεις στην DW
06:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15Ειδήσεις στην DW
06:30Ζώνη συγκρούσεων
07:00Ειδήσεις στην DW
07:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
08:00Ειδήσεις στην DW
08:05Ειδήσεις στην DW
08:15DocFilm
09:00Ειδήσεις στην DW
09:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45Τέχνες και Πολιτισμός
10:00Ειδήσεις στην DW
10:30Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
11:00Ειδήσεις στην DW
11:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45Τέχνες και Πολιτισμός
12:00Ειδήσεις στην DW
12:15DocFilm
13:00Ειδήσεις στην DW
13:30Ζώνη συγκρούσεων
14:00Ειδήσεις στην DW
14:30Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
15:00Ειδήσεις στην DW
15:30Ζώνη συγκρούσεων
16:00Ειδήσεις στην DW
16:30Ειδήσεις στην DW
16:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00Ειδήσεις στην DW
17:30Ειδήσεις στην DW
17:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00Ειδήσεις στην DW
18:30Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
19:00Ειδήσεις στην DW
19:30Ειδήσεις στην DW
19:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00Ειδήσεις στην DW
20:15Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30Ειδήσεις στην DW
20:45Τέχνες και Πολιτισμός
21:00Ειδήσεις στην DW
21:15Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30Ειδήσεις στην DW
21:45Τέχνες και Πολιτισμός
22:00Ειδήσεις στην DW
22:30Quadriga – Debate στο Βερολίνο
23:00Ειδήσεις στην DW
23:30Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00Ειδήσεις στην DW
00:15Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30Ειδήσεις στην DW
00:45Τέχνες και Πολιτισμός
01:00Ειδήσεις στην DW
01:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30Ζώνη συγκρούσεων
02:00Ειδήσεις στην DW
02:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45Τέχνες και Πολιτισμός
03:00Ειδήσεις στην DW
03:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30Quadriga – Debate στο Βερολίνο
04:00Ειδήσεις στην DW
04:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15DocFilm
05:00Ειδήσεις στην DW
05:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
06:00Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00Euronews Tonight
06:30Euronews Tonight
07:00Euronews Tonight
07:30Euronews Tonight
08:00GOOD MORNING EUROPE
09:00Καλημέρα Ευρώπη
10:00Καλημέρα Ευρώπη
10:55BUSINESS ANGOLA
11:15GOOD MORNING EUROPE
11:25Καλημέρα Ευρώπη
11:45Καλημέρα Ευρώπη
11:50Καλημέρα Ευρώπη
12:00Καλημέρα Ευρώπη
13:00EURONEWS NOW
13:30INSIDERS
13:45EURONEWS NOW
13:55REAL ECONOMY
14:15EURONEWS NOW
14:25Euronews Now
14:45Euronews Now
14:55Euronews Now
15:15Euronews Now
15:25Euronews Now
15:45Euronews Now
15:55Euronews Now
16:15Euronews Now
16:25Euronews Now
16:45Euronews Now
16:55Euronews Now
17:15Euronews Now
17:25Euronews Now
17:45Euronews Now
17:55Euronews Now
18:15Euronews Now
18:25Euronews Now
18:45INSPIRE AFRICA
18:55EURONEWS NOW
19:00RAW POLITICS
19:45Πολιτικά ζητήματα
19:55BUSINESS ANGOLA
20:00RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00EURONEWS TONIGHT
21:30Euronews Tonight
22:00Euronews Tonight
22:30Euronews Tonight
23:00RAW POLITICS
23:45Πολιτικά ζητήματα
00:00EURONEWS TONIGHT
00:30Euronews Tonight
01:00Euronews Tonight
01:30Euronews Tonight
01:45REAL ECONOMY
01:55Επιχείρηση Αγκόλα
02:00EURONEWS TONIGHT
02:30Euronews Tonight
03:00Euronews Tonight
03:30Euronews Tonight
03:55Επιχείρηση Αγκόλα
04:00Euronews Tonight
04:30Euronews Tonight
05:00EURONEWS TONIGHT
05:30Euronews Tonight
06:00Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00CRIMINAL MINDS 12
06:40PRISON BREAK 4
06:45PRISON BREAK 4
07:25FAMILY GUY 13
07:30FAMILY GUY 13
07:45THE SIMPSONS 25
07:50THE SIMPSONS 25
08:10SUITS 6
08:15SUITS 6
08:55HOW I MET YOUR MOTHER 2
09:00HOW I MET YOUR MOTHER 2
09:20HOW I MET YOUR MOTHER 2
09:40FRIENDS
09:45FRIENDS
10:05FRIENDS
10:10FRIENDS
10:30CHICAGO P.D. 6
11:10FAMILY GUY 13
11:15FAMILY GUY 13
11:35THE SIMPSONS 25
11:40THE SIMPSONS 25
11:55PRISON BREAK 4
12:00PRISON BREAK 4
12:40CRIMINAL MINDS 12
12:45CRIMINAL MINDS 12
13:20SUITS 6
13:25SUITS 6
14:05HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:10HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:30HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:35HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:50FRIENDS
14:55FRIENDS
15:15FRIENDS
15:20FRIENDS
15:35CHICAGO P.D. 6
15:40CHICAGO P.D. 6
16:259-1-1 2
17:10FAMILY GUY 13
17:30THE SIMPSONS 25
17:35THE SIMPSONS 25
17:55CRIMINAL MINDS 12
18:40SUITS 6
19:25HOW I MET YOUR MOTHER 2
19:50HOW I MET YOUR MOTHER 2
20:15FRIENDS
20:35FRIENDS
20:40FRIENDS
21:00CHICAGO P.D. 6
21:509-1-1 2
22:35EMPIRE 5
22:40EMPIRE 5
23:25THE WALKING DEAD 9
23:30THE WALKING DEAD 9
00:209-1-1 2
00:309-1-1 2
01:05CHICAGO P.D. 6
01:15CHICAGO P.D. 6
01:50LEGION
02:00LEGION
02:35CRIMINAL MINDS 12
02:45CRIMINAL MINDS 12
03:20PRISON BREAK 4
03:30PRISON BREAK 4
04:059-1-1 2
04:159-1-1 2
04:45LEGION
05:00LEGION
05:35FRIENDS
06:00CRIMINAL MINDS 12
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00STITCHERS 3
06:40MASTERCHEF 8
07:25NEW GIRL 4
07:45NEW GIRL 4
08:05CHICAGO MED 3
08:10CHICAGO MED 3
08:50SCANDAL 5
09:35STITCHERS 3
10:15NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
10:20NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
10:45NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
10:50NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
11:15BONES 8
11:20BONES 8
12:00BONES 8
12:45NEW GIRL 4
13:05NEW GIRL 4
13:10NEW GIRL 4
13:30CHICAGO MED 3
14:10STATION 19 2
14:15STATION 19 2
14:55ONCE UPON A TIME 7
15:00ONCE UPON A TIME 7
15:40SCANDAL 5
15:45SCANDAL 5
16:25STITCHERS 3
17:10BONES 8
17:55BONES 8
18:00BONES 8
18:40MASTERCHEF 9
18:45MASTERCHEF 9
19:25NEW GIRL 4
19:30NEW GIRL 4
19:50NEW GIRL 4
20:15CHICAGO MED 3
21:00STATION 19 2
21:45ONCE UPON A TIME 7
22:30GREY’S ANATOMY 15
22:35GREY’S ANATOMY 15
23:15CHICAGO MED 3
23:20CHICAGO MED 3
00:00STATION 19 2
00:05STATION 19 2
00:15Last Man Standing – 7ος κύκλος
00:35The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:50ONCE UPON A TIME 7
01:00Alone Together – 2ος Κύκλος
01:20You’re the worst – 5ος Κύκλος
01:30BONES 8
01:35BONES 8
01:45Bones – 9ος Κύκλος
02:15BONES 8
02:20BONES 8
02:30Bones – 9ος Κύκλος
03:00MASTERCHEF 8
03:15Masterchef – 8ος Κύκλος
03:45PROJECT RUNWAY 17
03:55Proven Innocent – 1ος Κύκλος
04:15Nadiya’s Family Favourites – 1ος Κύκλος
04:30SCANDAL 5
04:40Scandal – 5ος Κύκλος
04:45Scandal – 5ος Κύκλος
05:15ALONE TOGETHER 2
05:35YOU’RE THE WORST 5
06:00STITCHERS 3
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00Φωτογραφίσεις
06:30Φωτογραφίσεις
06:55Πάρτι Μόδας
07:00Hairstyles
07:25Άνθρωποι της Μόδας
07:30Model Talks
07:55Εβδομάδα Μόδας
08:00Make-Up
08:25Άνθρωποι της Μόδας
08:30Make-Up
08:55Εβδομάδα Μόδας
09:00Μόδα και Αθλητισμός
09:25Άνθρωποι της Μόδας
09:30Άσκηση
09:55Εβδομάδα Μόδας
10:00Behati Prinsloo Story
10:25Άνθρωποι της Μόδας
10:30Behati Prinsloo Story
10:55Εβδομάδα Μόδας
11:00Φωτογραφίσεις
11:25Άνθρωποι της Μόδας
11:30Φωτογραφίσεις
11:55Εβδομάδα Μόδας
12:00Παιδική μόδα
12:25Άνθρωποι της Μόδας
12:30Παιδική μόδα
12:55Εβδομάδα Μόδας
13:00Fashion Flix
13:25Άνθρωποι της Μόδας
13:30Fashion Flix
13:55Εβδομάδα Μόδας
14:00Behati Prinsloo Story
14:25Άνθρωποι της Μόδας
14:30Behati Prinsloo Story
14:55Εβδομάδα Μόδας
15:00Με προορισμό τη μόδα
15:25Άνθρωποι της Μόδας
15:30Με προορισμό τη μόδα
15:55Εβδομάδα Μόδας
16:00Νύφες
16:25Άνθρωποι της Μόδας
16:30Νύφες
16:55Εβδομάδα Μόδας
17:00Fashion Teens
17:25Άνθρωποι της Μόδας
17:30Fashion Teens
17:55Εβδομάδα Μόδας
18:00Behati Prinsloo Story
18:25Άνθρωποι της Μόδας
18:30Behati Prinsloo Story
18:55Εβδομάδα Μόδας
19:00Σχεδιαστές
19:25Άνθρωποι της Μόδας
19:30Σχεδιαστές
19:55Εβδομάδα Μόδας
20:00Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:25Άνθρωποι της Μόδας
20:30Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:55Εβδομάδα Μόδας
21:00Όλα τα νέα της μόδας
21:25Άνθρωποι της Μόδας
21:30Όλα τα νέα της μόδας
21:55Εβδομάδα Μόδας
22:00Behati Prinsloo Story
22:30Behati Prinsloo Story
22:55Πάρτι Μόδας
23:00Αριστουργήματα
23:30Αριστουργήματα
23:55Πάρτι Μόδας
00:00Φωτογραφίσεις
00:30Φωτογραφίσεις
00:55Πάρτι Μόδας
01:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55Πάρτι Μόδας
02:00Μπικίνι
02:30Μπικίνι
02:55Πάρτι Μόδας
03:00Fashion Flix
03:30Fashion Flix
03:55Πάρτι Μόδας
04:00Σχεδιαστές
04:30Σχεδιαστές
04:55Πάρτι Μόδας
05:00Κορυφαία μοντέλα
05:30Κορυφαία μοντέλα
05:55Πάρτι Μόδας
06:00Φωτογραφίσεις
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00Νέα
06:15Ματιά στην Αφρική
06:30Νέα
06:45Encore in Cannes
07:00Νέα
07:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20Νέα
07:25Στον Τύπο
07:30Νέα
07:45Επίκεντρο
07:50Σπορ
08:00Νέα
08:15Πρωτοσέλιδα
08:20Στον Τύπο
08:30Νέα
08:45Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50Επίκεντρο
09:00Νέα
09:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20Νέα
09:30Νέα
09:40Προοπτική
09:45Επίκεντρο
09:55Νέα
10:00Νέα
10:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20Στον Τύπο
10:30Νέα
10:45Αλά Καρτ
10:50Επίκεντρο
11:00Νέα
11:10Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
11:20Οι Παρατηρητές
11:30Νέα
11:40Σπορ
11:45Πρόσβαση στην Ασία
12:00Νέα
12:15Τεχνολογία 24
12:30Νέα
12:45Συνέντευξη
13:00Νέα
13:15Encore in Cannes
13:30Νέα
13:45Άνθρωποι και Κέρδη
14:00Νέα
14:15Νέα
14:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30Νέα
14:45Στον Τύπο
14:50Γαλλικοί Δεσμοί
15:00Νέα
15:15Κριτικοί Τέχνης
15:20Σπορ
15:30Νέα
15:45Ρεπορτάζ από την Ευρώπη
16:00Νέα
16:15Οι Παρατηρητές
16:20Γαλλικοί Δεσμοί
16:30Νέα
16:45Συνέντευξη
17:00Νέα
17:15Στην Αμερική
17:30Νέα
17:45Η Ινδία Ψηφίζει
18:00Νέα
18:15Encore in Cannes
18:30Νέα
18:45Σε όλη την Αφρική
19:00Νέα
19:15Πρώτο Θέμα
19:30Ρεπορτάζ από την Ευρώπη
19:45Πρωτοσέλιδα
19:50Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:55Σπορ
20:00Νέα
20:10France 24 διάλογος
20:30France 24 διάλογος
21:00Νέα
21:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20Σπορ
21:30Νέα
21:45Μια ματιά στα media
21:50Επίκεντρο
22:00Νέα
22:15Πρωτοσέλιδα
22:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30Νέα
22:45Ματιά στην Αφρική
23:00Νέα
23:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20Μια ματιά στα media
23:30Νέα
23:45Ματιά στην Αφρική
00:00Νέα
00:15Encore in Cannes
00:30Νέα
00:45Σπορ
00:50Επίκεντρο
01:00Νέα
01:10France 24 διάλογος
01:30France 24 διάλογος
02:00Νέα
02:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20Σπορ
02:30Νέα
02:45Encore in Cannes
02:55Επίκεντρο
03:00Νέα
03:15Ρεπορτάζ από την Ευρώπη
03:30Νέα
03:45Ματιά στην Αφρική
04:00Νέα
04:10France 24 διάλογος
04:30France 24 διάλογος
05:00Νέα
05:15Σε όλη την Αφρική
05:30Νέα
05:45Η Ινδία Ψηφίζει
06:00Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00Top 15 International
07:00Top 15 GR
08:00The Daily Feel Good Chart
10:00Dance Hits Top 15
11:00Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00Top 15 GR
13:00Upcoming Hits
14:00Top 15 International
15:00Mad Hits Top 15
16:00Your Choice Charts
17:00Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00The Daily Feel Good Chart
20:00Top 15 GR
21:00Chart of the Charts
22:00Top 15 International
23:00Dance Hits Top 15
00:00The Daily Feel Good Chart
02:00Flashback Hits
03:00Top 15 International
04:00Top 15 GR
05:00Chart of the Charts
06:00Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15Ζώα κυνηγοί στον παράδεισο Κ1
07:00Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
08:40Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
09:25Ψάρια-Τέρατα Κ6
10:15Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
11:05Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
11:55Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
12:40Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
13:25Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
14:15Το Βασίλειο των Λιονταριών
15:05Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
15:50Άγρια Ινδοκίνα
16:35Η μάχη για την αγέλη
17:25Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
18:10Animal Fight Club Κ3
19:00Ψαρεύοντας γίγαντες Κ1
19:50Τα πιο Φονικά Πλάσματα στην Αλάσκα Κ1
20:35Το καθεστώς της βασίλισσας
21:25Ψαρεύοντας γίγαντες Κ1
22:15Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
23:05Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
23:50Animal Fight Club Κ3
00:40Ψαρεύοντας γίγαντες Κ1
01:30Ψάρια-Τέρατα Κ6
02:20Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
03:05Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
03:55Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
04:40Άγρια Ινδοκίνα
05:25Η μάχη για την αγέλη
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00Ρεπορτάζ Keiser
06:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
07:00Εξέταση
07:30Ντοκιμαντέρ
08:00Νέα σε τίτλους
08:30Με τη ματιά τού γερακιού
09:00Νέα σε τίτλους
09:30The Alex Salmond Show
10:00Νέα σε τίτλους
10:30Boom Bust
11:00Νέα σε τίτλους
11:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
12:00Νέα σε τίτλους
12:30Ρεπορτάζ Keiser
13:00Νέα σε τίτλους
13:30Ντοκιμαντέρ
14:00Νέα σε τίτλους
14:30Με τη ματιά τού γερακιού
15:00Νέα σε τίτλους
15:30Boom Bust
16:00Νέα σε τίτλους
16:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
17:00Νέα σε τίτλους
17:30Ρεπορτάζ Keiser
18:00Νέα σε τίτλους
18:30Ντοκιμαντέρ
19:00Νέα σε τίτλους
19:30Με τη ματιά τού γερακιού
20:00Νέα σε τίτλους
20:30The Alex Salmond Show
21:00Νέα σε τίτλους
21:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
22:00Νέα σε τίτλους
22:30Ρεπορτάζ Keiser
23:00Νέα σε τίτλους
23:30Ντοκιμαντέρ
00:00Νέα σε τίτλους
00:30Ρεπορτάζ Keiser
01:00Νέα σε τίτλους
01:30The Alex Salmond Show
02:00Νέα σε τίτλους
02:30Ντοκιμαντέρ
03:00Νέα σε τίτλους
03:30Boom Bust
04:00Νέα σε τίτλους
04:30Με τη ματιά τού γερακιού
05:00Νέα σε τίτλους
05:30Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
06:00Συνεντεύξεις με τη Σόφι
VH1
VH1 – programma tv
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00POPSTARS
12:00HITS DON’T LIE
14:00WE LOVE: THE 00’S
16:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
17:35HITS DON’T LIE
20:00WE LOVE: THE 10S
23:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00POPSTARS
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:50Τανγκό για τρεις
15:35Μόνο πάνω από το πτώμα της!
17:20Ανάλυσέ το
19:1050/50
21:00Έρωτας δίχως παρόν
22:50Ο επαναστάτης
01:15Ο σκοπευτής
02:45Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00Ζωντανά στο Hordern Pavilion – κύκλος 1
08:35Front and center – κύκλος 1
10:00Ζωντανά στο iTunes Festival
11:05The B52s – With the Wild Crowd! Ζωντανά στην Αθήνα της Τζόρτζια
13:05Ζωντανά στο Musilac Festival
14:15Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
15:45Ζωντανά στο Zenith Paris – 2013
17:25Ζωντανά στο Montreux – 2010
19:05Maximo Park – Ζωντανά από το Brixton Academy
20:40Ζωντανά στο Garorock Festival – 2017
22:00Ζωντανά στο iTunes Festival
23:05The B52s – With the Wild Crowd! Ζωντανά στην Αθήνα της Τζόρτζια
01:00Ζωντανά στο The Glass House – κύκλος 1
02:35Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
04:00Aerosmith – Rock for the Rising Sun
05:35Ζωντανά στο Eurockeennes – 2012
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:30»ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΑΣ»: ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
23:00Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ »ΜΑΧΗ» ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
00:30ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH🔍Κωμική σειρά
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:00KUU KUU HARAJUKU
12:30FANBOY AND CHUM CHUM
13:00ΑΒΑΤΑΡ
13:30Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00SUNNY DAY
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:15ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΒΡΑΔΥΠΟΔΕΣ🔍Animal Planet
07:00ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΒΡΑΔΥΠΟΔΕΣ
07:25ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
08:15ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
09:10ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:00ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:55ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
12:50ΔΙΑΣΩΣΗ ΒΑΣΙΛΙΑΔΩΝ
13:45Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
15:35ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ
16:30ΠΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΛΑΣΚΑ
17:25ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
18:20ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ
19:15Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
20:10ΦΑΛΑΙΝΕΣ – ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
21:05ΑΓΡΙΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
22:00ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ
22:55ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
00:45ΦΑΛΑΙΝΕΣ – ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
01:40ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ
02:35ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ
03:25Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
04:15ΦΑΛΑΙΝΕΣ – ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
05:00ΑΓΡΙΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
05:50ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ🔍Παιδική σειρά
06:30BUNNICULA
06:55PAT THE DOG
07:20THE TOM AND JERRY SHOW
07:35TAFFY
07:40THE TOM AND JERRY SHOW
07:45TAFFY
08:00ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
08:25WACKY RACES
08:45MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:10MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:30THE TOM AND JERRY SHOW
09:55TAFFY
10:15BUNNICULA
10:40ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
11:00PAT THE DOG
11:25ODDBODS
11:45Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10TAFFY
12:30BUNNICULA
12:55THE TOM AND JERRY SHOW
13:15THE TOM AND JERRY SHOW
13:20THE TOM AND JERRY SHOW
13:35THE HAPPOS FAMILY
13:45PAT THE DOG
14:05MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:45ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10TAFFY
15:30THE TOM AND JERRY SHOW
15:55NEW LOONEY TUNES
16:15Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
16:40Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
17:00THE HAPPOS FAMILY
17:10THE TOM AND JERRY SHOW
17:35TAFFY
18:00ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
18:25PAT THE DOG
18:45THE HAPPOS FAMILY
18:55GRIZZY & THE LEMMINGS
19:20Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
19:40Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
20:05TAFFY
20:25THE TOM AND JERRY SHOW
20:50ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
21:10PAT THE DOG
21:35Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
21:55THE TOM AND JERRY SHOW
22:20TAFFY
22:40ODDBODS
23:05Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:25NEW LOONEY TUNES
00:10PAT THE DOG
00:35Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20BUNNICULA
01:40ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10WACKY RACES
03:35THE TOM AND JERRY SHOW
04:20ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40PAT THE DOG
05:00ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25BUNNICULA
05:45PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ🔍Συνέντευξη
07:00CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00CNN NEWSROOM
11:30CNN Equestrian: Global Champions Tour
12:00CNN NEWSROOM
12:30INSIDE AFRICA
13:00ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00CNN TALK
14:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00NEWS STREAM (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
16:00Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00THE EXPRESS
19:30CNN Equestrian: Global Champions Tour
20:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00QUEST MEANS BUSINESS
23:00ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00CNN TODAY
00:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00CNN TODAY: (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
03:00ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13🔍Chevrolet Camaro του 1973
07:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
08:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 15
08:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 8
09:00ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 9
09:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 20
10:00ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
10:30ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
11:00Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 9
12:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 6
12:30ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 10
13:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
14:00ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 11
15:00ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 11
16:00ΜΥΘΟΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 11
17:00ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 3
18:00ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
18:30Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
19:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ;
20:00ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 4
21:00ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ 2
21:30ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ 2
22:00ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΣΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
23:00BRAKE ROOM
23:30BRAKE ROOM
00:00ΚΟΜΜΑΤΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 2
01:00ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ! 2
02:00ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ; 3
03:00ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ 2
03:30ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ 2
04:00ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΣΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
05:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10
06:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ🔍Γεμιστά
06:40ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
07:45ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
08:30ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
09:15ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
09:40ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4
10:45ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
11:30ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
12:15ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
13:00ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
13:45ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4
15:15ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
16:00ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
16:45ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
17:30ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:15ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:40ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
19:00Δύτες Χρυσού: Κάτω από τον Πάγο 4
19:45ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
20:30ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
21:15ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
22:00ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥ
22:45ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
23:30ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
23:55ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
00:15EXTREME EΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ
01:00ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
01:45ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
02:30ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
03:15EXTREME EΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ
04:00ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥ
04:45ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
05:30ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ🔍της Λέιντι Μπαγκ και του Κατ Νουάρ
06:25ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
06:50TSUM TSUM SHORTS
06:55ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
07:20Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
13:10OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:15ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
16:25OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
17:40ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
21:35Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
22:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50LOLIROCK
23:10ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00MARVEL’S SPIDER-MAN🔍Σειρά κινουμένων σχεδίων
06:29MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:29Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
09:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:29Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
10:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:29ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
11:00Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:29Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
12:00ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
12:29ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
13:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00MARVEL’S SPIDER-MAN
15:29ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
16:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:14ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:29ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
17:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:29ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
18:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
20:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
20:14ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
20:29ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
21:00ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
21:29Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ
22:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:25ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:15ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:00ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
01:45ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:35ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:25ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:50ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:15ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:40ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13🔍Τα αρχεία των πρώην
07:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
08:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
09:00E! NEWS
10:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
11:00Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
12:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 8
13:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 8
14:00E! NEWS
15:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 3
16:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
17:00WAGS
18:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
19:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
20:00TOTAL BELLAS 4
21:00TOTAL BELLAS 4
22:00TOTAL BELLAS 4
23:00ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ BUSY
23:30NIGHTLY POP
00:00E! NEWS
01:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
02:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
03:00E! NEWS
04:00SECOND WIVES CLUB
05:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
06:00ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια🔍4η διαδρομή (Ε)
07:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
08:30Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
09:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
11:00ΙΠΠΑΣΙΑ
12:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
13:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
14:05ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
18:00GIRO EXTRA
18:30Ποδηλασία: 4 Μέρες της Δουνκέρκης
19:35Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
20:00Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
20:30MOTORSPORTS
20:55ΝΕΑ
21:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
23:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
23:55ΝΕΑ
00:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
02:00PORSCHE CARRERA CUP: ΙΣΠΑΝΙΑ
02:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
04:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
05:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
06:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ🔍5ο ετάπ (Ε)
07:30Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
08:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
09:30Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
11:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
13:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
14:00ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
15:00ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
16:30ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
17:30ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
19:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
21:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
21:55ΝΕΑ
22:00ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
23:30ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
00:55ΝΕΑ
01:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
02:30Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
04:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
05:00Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καλιφόρνια
06:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00Euronews Tonight🔍
06:30Euronews Tonight
07:00Euronews Tonight
07:30Euronews Tonight
08:00GOOD MORNING EUROPE
09:00Καλημέρα Ευρώπη
10:00Καλημέρα Ευρώπη
10:55BUSINESS ANGOLA
11:15GOOD MORNING EUROPE
11:25Καλημέρα Ευρώπη
11:45Καλημέρα Ευρώπη
11:50Καλημέρα Ευρώπη
12:00Καλημέρα Ευρώπη
13:00EURONEWS NOW
13:30INSIDERS
13:45EURONEWS NOW
13:55REAL ECONOMY
14:15EURONEWS NOW
14:25Euronews Now
14:45Euronews Now
14:55Euronews Now
15:15Euronews Now
15:25Euronews Now
15:45Euronews Now
15:55Euronews Now
16:15Euronews Now
16:25Euronews Now
16:45Euronews Now
16:55Euronews Now
17:15Euronews Now
17:25Euronews Now
17:45Euronews Now
17:55Euronews Now
18:15Euronews Now
18:25Euronews Now
18:45INSPIRE AFRICA
18:55EURONEWS NOW
19:00RAW POLITICS
19:45Πολιτικά ζητήματα
19:55BUSINESS ANGOLA
20:00RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00EURONEWS TONIGHT
21:30Euronews Tonight
22:00Euronews Tonight
22:30Euronews Tonight
23:00RAW POLITICS
23:45Πολιτικά ζητήματα
00:00EURONEWS TONIGHT
00:30Euronews Tonight
01:00Euronews Tonight
01:30Euronews Tonight
01:45REAL ECONOMY
01:55Επιχείρηση Αγκόλα
02:00EURONEWS TONIGHT
02:30Euronews Tonight
03:00Euronews Tonight
03:30Euronews Tonight
03:55Επιχείρηση Αγκόλα
04:00Euronews Tonight
04:30Euronews Tonight
05:00EURONEWS TONIGHT
05:30Euronews Tonight
06:00Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00CRIMINAL MINDS 12🔍Δραματική Σειρά – Επεισ. 20
06:40PRISON BREAK 4
06:45PRISON BREAK 4
07:25FAMILY GUY 13
07:30FAMILY GUY 13
07:45THE SIMPSONS 25
07:50THE SIMPSONS 25
08:10SUITS 6
08:15SUITS 6
08:55HOW I MET YOUR MOTHER 2
09:00HOW I MET YOUR MOTHER 2
09:20HOW I MET YOUR MOTHER 2
09:40FRIENDS
09:45FRIENDS
10:05FRIENDS
10:10FRIENDS
10:30CHICAGO P.D. 6
11:10FAMILY GUY 13
11:15FAMILY GUY 13
11:35THE SIMPSONS 25
11:40THE SIMPSONS 25
11:55PRISON BREAK 4
12:00PRISON BREAK 4
12:40CRIMINAL MINDS 12
12:45CRIMINAL MINDS 12
13:20SUITS 6
13:25SUITS 6
14:05HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:10HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:30HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:35HOW I MET YOUR MOTHER 2
14:50FRIENDS
14:55FRIENDS
15:15FRIENDS
15:20FRIENDS
15:35CHICAGO P.D. 6
15:40CHICAGO P.D. 6
16:259-1-1 2
17:10FAMILY GUY 13
17:30THE SIMPSONS 25
17:35THE SIMPSONS 25
17:55CRIMINAL MINDS 12
18:40SUITS 6
19:25HOW I MET YOUR MOTHER 2
19:50HOW I MET YOUR MOTHER 2
20:15FRIENDS
20:35FRIENDS
20:40FRIENDS
21:00CHICAGO P.D. 6
21:509-1-1 2
22:35EMPIRE 5
22:40EMPIRE 5
23:25THE WALKING DEAD 9
23:30THE WALKING DEAD 9
00:209-1-1 2
00:309-1-1 2
01:05CHICAGO P.D. 6
01:15CHICAGO P.D. 6
01:50LEGION
02:00LEGION
02:35CRIMINAL MINDS 12
02:45CRIMINAL MINDS 12
03:20PRISON BREAK 4
03:30PRISON BREAK 4
04:059-1-1 2
04:159-1-1 2
04:45LEGION
05:00LEGION
05:35FRIENDS
06:00CRIMINAL MINDS 12
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00STITCHERS 3🔍Δραματική Σειρά – Επεισ. 8
06:40MASTERCHEF 8
07:25NEW GIRL 4
07:45NEW GIRL 4
08:05CHICAGO MED 3
08:10CHICAGO MED 3
08:50SCANDAL 5
09:35STITCHERS 3
10:15NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
10:20NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
10:45NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
10:50NADIYA’S FAMILY FAVOURITES
11:15BONES 8
11:20BONES 8
12:00BONES 8
12:45NEW GIRL 4
13:05NEW GIRL 4
13:10NEW GIRL 4
13:30CHICAGO MED 3
14:10STATION 19 2
14:15STATION 19 2
14:55ONCE UPON A TIME 7
15:00ONCE UPON A TIME 7
15:40SCANDAL 5
15:45SCANDAL 5
16:25STITCHERS 3
17:10BONES 8
17:55BONES 8
18:00BONES 8
18:40MASTERCHEF 9
18:45MASTERCHEF 9
19:25NEW GIRL 4
19:30NEW GIRL 4
19:50NEW GIRL 4
20:15CHICAGO MED 3
21:00STATION 19 2
21:45ONCE UPON A TIME 7
22:30GREY’S ANATOMY 15
22:35GREY’S ANATOMY 15
23:15CHICAGO MED 3
23:20CHICAGO MED 3
00:00STATION 19 2
00:05STATION 19 2
00:15Last Man Standing – 7ος κύκλος
00:35The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:50ONCE UPON A TIME 7
01:00Alone Together – 2ος Κύκλος
01:20You’re the worst – 5ος Κύκλος
01:30BONES 8
01:35BONES 8
01:45Bones – 9ος Κύκλος
02:15BONES 8
02:20BONES 8
02:30Bones – 9ος Κύκλος
03:00MASTERCHEF 8
03:15Masterchef – 8ος Κύκλος
03:45PROJECT RUNWAY 17
03:55Proven Innocent – 1ος Κύκλος
04:15Nadiya’s Family Favourites – 1ος Κύκλος
04:30SCANDAL 5
04:40Scandal – 5ος Κύκλος
04:45Scandal – 5ος Κύκλος
05:15ALONE TOGETHER 2
05:35YOU’RE THE WORST 5
06:00STITCHERS 3
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00MAD GREEKZ TOP🔍Μουσικό μαγκαζίνο (Ε)
07:00MORNING HITS
09:0015 SUPER MAD HITS GR
10:00ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
10:30BRAND NEW CLIPS
11:00SHAZAM TOP
12:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00THROWBACK HITS
13:30GREEK SUPER HEROES
14:0015 SUPER MAD HITS GR
15:0015 SUPER MAD HITS INTL
16:00LOCA REPORT
16:30LOCA REPORT
17:00OK
19:00COOL.E.R.
19:30COOL.E.R.
20:0015 SUPER MAD HITS GR
21:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
22:00ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00ALTERNATIVE LOCAL
23:30ROCK ON MIXER
00:00A-KATALILO URBAN
01:00MUSIC NON STOP GR
02:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00MUSIC NON STOP GR
04:00MUSIC NON STOP INTL
05:00MUSIC NON STOP GR
06:00US TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00MTV BREAKFAST CLUB🔍Μουσικό μαγκαζίνο
09:00FRIENDZONE 2
09:30FRIENDZONE 2
10:0016 AND PREGNANT 3
11:00TEEN MOM 3
12:00TEEN MOM 3
13:00M IS FOR MUSIC
14:00SIESTA KEY
15:00TRUE LOVE OR TRUE LIES?
16:00FEAR FACTOR
17:00M IS FOR MUSIC
18:00EX ON THE BEACH
18:30EX ON THE BEACH
19:00JUST TATTOO OF US 2
20:00JUST TATTOO OF US 3
21:00CATFISH: THE TV SHOW 7
22:00CATFISH: THE TV SHOW 5
23:00LINDSAY LOHAN’S BEACH CLUB
00:00LINDSAY LOHAN’S BEACH CLUB
01:00RIDICULOUSNESS 7
01:30RIDICULOUSNESS 7
02:00Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές
02:30Ridiculousness – κύκλος 5
03:00M IS FOR MUSIC
04:00M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00NOTHING BUT HITS🔍Παρουσίαση – Ανασκόπηση
12:00NON-STOP POP
18:00FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00BIG FAT HITS
00:00ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00HOT RIGHT NOW!🔍Μουσικό μαγκαζίνο
11:00MTV REWIND
13:00JUSTIN BIEBER: LIVE
13:20MTV BRAND NEW LIVE
13:45MTV WORLD STAGE: 2012
14:05MTV WORLD STAGE: 2012
14:30MTV WORLD STAGE: 2012
15:15MTV UNPLUGGED
16:00AVICII VS CALVIN VS GUETTA
17:30MTV ASKS
18:00HOT RIGHT NOW!
20:00Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00AVICII VS CALVIN VS GUETTA
22:30MTV ASKS
23:00MTV WORLD STAGE: 2012
23:45MTV UNPLUGGED
00:30MTV UNPLUGGED
01:15MTV PRESENTS GIBRALTAR CALLING
02:00MTV REWIND
04:00LIVE AT WIRELESS 2018
04:20LIVE AT WIRELESS 2018
04:45LIVE AT WIRELESS 2018
05:05LIVE AT WIRELESS 2018
05:30Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00LOVEMIX🔍Μουσικό πρόγραμμα
07:00WAKE UP CALL
10:00ARTISTS TOP 10
10:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00TIME MACHINE
13:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00HIT PARADE
15:00GREEKZ LOVERS SHOW
16:00MAD FOR GREEKZ
17:00ARTISTS TOP 10
17:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30HIT PARADE
19:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00GREEKZ LOVERS SHOW
22:00GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00LATE SHOW
03:00AFTER HOURS
05:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15Ζώα κυνηγοί στον παράδεισο Κ1🔍
07:00Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
08:40Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
09:25Ψάρια-Τέρατα Κ6
10:15Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
11:05Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
11:55Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
12:40Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
13:25Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
14:15Το Βασίλειο των Λιονταριών
15:05Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
15:50Άγρια Ινδοκίνα
16:35Η μάχη για την αγέλη
17:25Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
18:10Animal Fight Club Κ3
19:00Ψαρεύοντας γίγαντες Κ1
19:50Τα πιο Φονικά Πλάσματα στην Αλάσκα Κ1
20:35Το καθεστώς της βασίλισσας
21:25Ψαρεύοντας γίγαντες Κ1
22:15Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
23:05Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
23:50Animal Fight Club Κ3
00:40Ψαρεύοντας γίγαντες Κ1
01:30Ψάρια-Τέρατα Κ6
02:20Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
03:05Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
03:55Τα πιο φονικά ζώα του πλανήτη Κ1
04:40Άγρια Ινδοκίνα
05:25Η μάχη για την αγέλη
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:05ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4🔍Αμετακίνητα Αντικείμενα
06:35Ο βασιλιάς του ψαρέματος
06:50Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
07:25Breakthrough – κύκλος 2
07:35BREAKTHROUGH 2
08:15Προκλήσεις μηχανικής – 2ος κύκλος
08:25ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 2
09:05Τραγωδία στον αέρα – 10ος κύκλος
09:15ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 10
09:50Πρωτόγονη επιβίωση
10:00ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
10:40Ice road rescue – κύκλος 1
10:45ICE ROAD RESCUE 2
11:25Επικινδυνες διαδρομες – κύκλος 4
11:30ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
12:10Ο βασιλιάς του ψαρέματος
12:15Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
13:00Breakthrough – κύκλος 2
13:05BREAKTHROUGH 2
13:50Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! – 2ος κύκλος
13:55ΜΕΓΑΛΟ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ! 2
14:40Τραγωδία στον αέρα – 10ος κύκλος
14:45ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 10
15:25Η χαμένη ήπειρος του Ειρηνικού
15:30Η ΧΑΜΕΝΗ ΗΠΕΙΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
16:15Explorer Κ3
16:20EXPLORER 3
17:00Αφιλοξενος πλανητης
17:05ΑΦΙΛΟΞΕΝΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
17:50Ice road rescue – κύκλος 1
17:55ICE ROAD RESCUE 2
18:40HACKING THE SYSTEM
19:05HACKING THE SYSTEM
19:25ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
19:50ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
20:10Ασφάλεια Αεροδρομίου 3: Περού
20:15ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
21:00ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 18
21:50ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 7
22:35WICKED TUNA 8
22:40Wicked tuna Κ8
23:25ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 18
00:10ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 7
00:15Αυτοκινητα εκπεμπουν S.O.S. 7
01:00WICKED TUNA 8
01:45Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
01:50Ο βασιλιάς του ψαρέματος
02:35BREAKTHROUGH 2
03:20ΜΕΓΑΛΟ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ! 2
03:25Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! – 2ος κύκλος
04:10ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 10
04:15Τραγωδία στον αέρα – 10ος κύκλος
04:55ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
05:05Πρωτόγονη επιβίωση
05:45ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:10ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ🔍National Geographic HD
06:35Οι Καλύτερες Φωτογραφίες του Nat Geo
07:00STREET GENIUS 2
07:25STREET GENIUS 2
07:45STREET GENIUS 2
08:10ICE ROAD RESCUE
08:55Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 2
09:40ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
10:25‘ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ’ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
11:10ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
11:55ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
12:40Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 2
13:25ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
14:10‘ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ’ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
14:55ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
15:40ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
16:25ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
17:10ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
17:55Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 2
18:45ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
19:25‘ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ’ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
20:15Ετοιμοι για το Τέλος του Κόσμου 2
21:00Origins: Το Ταξίδι της Ανθρωπότητας
21:45Origins: Το Ταξίδι της Ανθρωπότητας
22:30ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
23:15ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
00:05‘ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ’ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
00:50ICE ROAD RESCUE
01:35Origins: Το Ταξίδι της Ανθρωπότητας
02:20Origins: Το Ταξίδι της Ανθρωπότητας
03:05ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
03:50ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
04:35ICE ROAD RESCUE
05:20Origins: Το Ταξίδι της Ανθρωπότητας
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:25ROCK OF AGES🔍Μιούζικαλ – Κωμωδία
08:35MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ
10:15ACTION ZONE
10:45ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
12:20Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ
14:00Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
15:30SCHOOL OF LIFE
17:30Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΟΥ
19:15ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
19:50ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
21:45ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΝΝΩΝ 2019
22:00SEARCHING
23:55ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ
00:10Το σπίτι των φαντασμάτων
01:55ΕΝΑΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΦΟΝΟΣ
03:45THE STRANGERS: ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΝΥΧΤΑ
03:55Το παιχνίδι του δολοφόνου
05:15NATIVE SON
05:35Ο υπνωτιστής
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:35ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17🔍Αληθινή ιστορία
08:15Ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
11:10ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:55ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ 2
13:45ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ
15:35ΒΡΕΧΕΙ ΚΕΦΤΕΔΕΣ 2
17:15ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
17:50SALT AND FIRE
19:35ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΣΤΟ ΕΛ ΠΑΣΟ
22:00ΑΤΑΚΤΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
23:40ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
23:55ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΝΝΩΝ 2019
00:10BRIGSBY BEAR
01:55O.G.
03:45ΣΕΡΠΙΚΟ
03:55Έρωτας στη Σιβηρία
05:40Sweeney Todd: Ο φονικός κουρέας της οδού Φλιτ
05:55Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΙΝΕΛΙΑ
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00Novacinema3HD🔍Ξανά κοντά σας στις 18:55
18:55JUMANJI: ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
21:00READY PLAYER ONE
23:20ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ 5
00:35Κινηματογραφικά νέα
01:00DOUBLE PENETRATION ANTHOLOGY P.2
01:30La fille du milliardaire
03:15Novacinema3HD
03:30Novacinema3HD
03:40Suburbicon
05:30Ημερολόγιο φόνων
06:00Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00Novacinema4HD🔍Ξανά κοντά σας στις 18:30
18:30BARRY II
19:10THE GOOD DOCTOR II
20:00NCIS XVI
21:00NCIS XVI
22:00ABSENTIA II
23:00L.A.’S FINEST
00:00L.A.’S FINEST
01:00L.A.’S FINEST
02:00CASTLE ROCK
02:50ABSENTIA II
03:50NCIS XVI
04:55GAME OF THRONES VIII
Novalife
Novalife – programma tv
06:40ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ🔍Αληθινή ιστορία
08:30FITNESS TIME
09:05THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:00ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:50ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
12:35ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
13:05Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ
14:40ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
15:00THE BACHELOR 23
16:30THE GOOD DOCTOR
17:15FITNESS TIME
17:50ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
18:30LOVE’S LAST RESORT
20:00THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ
22:50THE GOOD DOCTOR
23:45ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
00:00THE ELLEN DEGENERES SHOW
00:55POLINA: Ο ΧΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
03:30NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13🔍
06:15ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00Πως γινεται; Κ15
08:10ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
08:30Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 8
09:00ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 20
09:55ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00Μάχες αποσκευών
10:30Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων
10:55ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 9
11:25ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00Πώς γίνεται; – Κ6
12:20ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:30Πώς δημιουργήθηκαν
12:50ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
13:45ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00Μύθος ή Πραγματικότητα Κ11
14:15ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00Μύθος ή Πραγματικότητα Κ11
15:15ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00Μύθος ή Πραγματικότητα Κ11
16:10ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 3
17:10ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00Διάσωση σπιτιών
18:05ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
19:00Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:05Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
19:30Πως φτιαχνεται; – κύκλος 1
20:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:30ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
23:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
23:30Brake room Κ1
00:00ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:30ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00Προσοχή κίνδυνος!
01:50ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00Τι γίνεται στη Γη; – κύκλος 3
02:20ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Κ15
03:35ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00Αδελφοί Ντίζελ Κ2
04:20ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 10
05:05ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 13🔍Αστροναύτης και Αλλα
07:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
07:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
08:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
08:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 98
09:00Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής
10:00ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ
11:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
11:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
12:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
12:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 98
13:00Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις
13:30Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 2
14:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
15:00Δεινόσαυροι: Μυστήρια των Μουσείων
16:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ: ΑΛΑΣΚΑ
17:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 13
18:00ΑΚΡΑΙΑ ΓΙΟΤ 2
19:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
19:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 95
20:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 82
20:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 98
21:00ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 6
22:00ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
23:00ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 3
23:30ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 3
00:00Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
00:30Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
01:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 13
02:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
03:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15
04:00ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ: ΑΛΑΣΚΑ
04:30Οι Βασιλιάδες της Πισίνας Κ3
05:00ΑΚΡΑΙΑ ΓΙΟΤ 2
06:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 13
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1🔍Μουσικό μαγκαζίνο
10:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00POPSTARS
12:00HITS DON’T LIE
14:00WE LOVE: THE 00’S
16:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
17:35HITS DON’T LIE
20:00WE LOVE: THE 10S
23:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00POPSTARS
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
06:30ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ🔍Μουσικό μαγκαζίνο
07:00ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30Μοντεβέρντι: Selva Morale e Spirituale
11:05MISTERIA PASCHALIA 2019
12:35ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30ΚΑΠΟΥΛΕΤΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΓΟΙ
15:55JEAN GILLES: MESSE DES MORTS
16:55ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30Ο ΡΕΝΕ ΓΙΑΚΟΜΠΣ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
19:00Ο ΑΡΒΟ ΠΕΡΤ ΣΤΗ PHILHARMONIE
20:35ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30AVISHAI COHEN TRIO
22:45DANILO PEREZ, JOHN PATITUCCI
23:40ROBERT GLASPER EXPERIMENT
00:40ESPERANZA SPALDING
01:55ΤΡΙΟ ESBJORN SVENSSON
03:35O CHRIS CHEEK ΣΤΟ ZINC BAR
04:35FRED HERSCH TRIO
05:40ΤΖΟΝ ΚΟΛΤΡΕΪΝ
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Νovasports1HD🔍Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
10:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
14:00ΡΩΣΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00THE JOURNEY
17:30TIMELINE
18:00TIMELINE
18:30SUPER EUROLEAGUE
19:00SUPER EUROLEAGUE
19:30THE JOURNEY
20:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
20:30Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
21:00EUROLEAGUE PREVIEW SHOW
21:30SUPER EUROLEAGUE
22:00SUPER EUROLEAGUE
23:00ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:30EUROLEAGUE PREVIEW SHOW – Final Four 2019 (M)
00:00SUPER EUROLEAGUE
00:30ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
01:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
01:15ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
01:30ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00Νovasports1HD
02:30Νovasports1HD
03:00Νovasports1HD
03:15Νovasports1HD
06:00Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00Νovasports2HD🔍Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
09:15ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:00ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:15ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
13:15ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
15:15CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
16:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
18:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
20:00ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ – ΜΑΛΜΕ
22:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:15CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
02:00Νovasports2HD
02:15Νovasports2HD
06:00Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00Novasports3HD🔍Ξανά κοντά σας στις 12:00
12:00EUROLEAGUE: 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
14:00EUROLEAGUE: 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
16:00EUROLEAGUE: 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
18:00EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
20:00THE INSIDER EUROLEAGUE
20:30THE JOURNEY
21:00EUROLEAGUE FINAL FOUR 2017
23:15EUROLEAGUE FINAL FOUR 2018
00:00EUROLEAGUE: Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ FINAL FOUR – Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές (M)
01:45Novasports3HD
02:00EUROLEAGU: Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ FINAL FOUR – ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ρεάλ Μαδρίτης (M)
04:00Novasports3HD
06:00Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00Novasports4HD🔍Ξανά κοντά σας στις 12:00
12:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
14:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
16:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
18:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
20:00ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA 2019
03:00Novasports4HD
03:30Novasports4HD
06:00Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00Novasports5HD🔍Ξανά κοντά σας στις 11:15
11:15CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
12:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
14:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
16:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
18:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
20:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
22:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
00:00Novasports5HD
06:00Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Novasports24HD🔍24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
12:50LIVE NOW
14:00LIVE NOW
14:30Novasports24HD
22:00ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
22:15Novasports24HD
06:00Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:00CYCLING 2019🔍Tour of Yorkshire
07:00MLB HIGHLIGHTS 2019
07:15SPORT CONFIDENTIAL 2019
07:40NHL TONIGHT 2018-2019
08:30AZ Diamondbacks – Pittsb. Pirates
11:00MLB HIGHLIGHTS 2019
11:10SPORT CONFIDENTIAL 2019
11:35MLB’S BEST 2019
12:00NRL TRY TIME 2019
12:55STORM – WEST TIGERS
15:00St Louis Blues – San Jose Sharks
16:50MLB HIGHLIGHTS 2019
17:05CYCLING 2019
18:00GARMIN TITAN DESERT 2019
18:30MOTORSPORT 2019
19:00BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
19:45MLB’S BEST 2019
20:10NHL TONIGHT 2018-2019
21:002019 PREMIER LEAGUE OF DARTS
00:00MLB’S BEST 2019
00:25BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
01:10GARMIN TITAN DESERT 2019
01:40MOTORSPORT 2019
02:10NHL TONIGHT 2018-2019
03:00CAR. HURRICANES – BOSTON BRUINS
05:35GARMIN TITAN DESERT 2019
06:00BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE

Σχόλια

σχόλια