ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ – Α’ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:05 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
03:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
11:00 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 Η ΝΑΝΣΥ ΤΗΝ… ΨΩΝΙΣΕ! (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΝΟΚ ΑΟΥΤ (ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ)
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
02:30 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:10 MASSA FRESCA
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης – 2ος κύκλος
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift – 1ος Κύκλος
00:45 Οργή (Ε)
01:45 Vice – 7ος Κύκλος (Ε)
02:45 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly’s Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men – 1ος Κύκλος
13:30 Δύο και κάτι άνδρες – 1ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:25 Όλα Για Τη Μαμά
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Child 44
00:00 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) – 16ος Κύκλος
01:45 Frozen
02:00 Κορώνα Γράμματα (Lay The Favourite)
03:30 Hostages
03:45 Hostages
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
14:50 Kitchen Lab
15:00 Το Στραβόξυλο
15:50 Το στραβόξυλο
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:10 Το στραβόξυλο
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey’s Anatomy, VIII
00:00 Grey’s anatomy – 8ος κύκλος
00:50 Αληθινοί έρωτες – 1ος κύκλος
01:30 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:00 Κόκκινος κύκλος
02:30 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
03:30 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Online
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Jumper
23:30 S.W.A.T. – 1ος Κύκλος
23:40 S.W.A.T.
00:30 Deadly Women
00:40 Deadly Women
00:45 S.W.A.T.
01:30 Οριακές διαπραγματεύσεις
01:40 Pain And Gain
01:45 Deadly Women (Ε)
02:45 Deadly Women (Ε)
03:45 Η Κόρη Μου (Ε)
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
04:30 Η Κόρη Μου
04:45 Αταίριαστοι (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
05:30 Αταίριαστοι
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Eve Οf Destruction
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Eve Οf Destruction
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
10:00 Καλοκαίρι #not
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Πάμε Για Καφέ
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS – 7ος Κύκλος
22:00 Ο Άλλος (The Other Man)
00:00 Criminal Minds – 1ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
02:00 NCIS – 7ος Κύκλος
03:00 Ασκήσεις Ηρεμίας (Anger Management)
04:00 Καλοκαίρι #not (Ε)
05:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
06:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
07:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
09:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
10:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
14:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
14:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
16:15 FORMULA 1 – ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ
20:00 AUTO MOTO EΡΤ
21:00 30 FOR 30
21:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΑΓΓΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ
23:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΝΟΡΒΗΓΙΑ – ΙΡΛΑΝΔΙΑ
01:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΤΣΕΧΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ
03:30 BEACH VOLLEY ΑΝΤΙΡΙΟ MASTERS
05:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU)
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΥΠΟΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
03:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
11:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
12:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 EL GRECO – ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
00:00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ ΟΡΚΟΣ – ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Μάρτυρας
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Counting the Cost
09:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Τα Τραγούδια της Πόλης
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Εφαρμογές ζωής
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Τραπεζίτες
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Ριζοσπαστική Νεολαία
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 TBA
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Οι εκκεντρικοί
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Οι αγορές στο Bloomberg
22:30 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Medical Detectives Κ1
06:35 Medical Detectives Κ1
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Απίθανες δημοπρασίες
09:55 Medical Detectives Κ1
10:20 Medical detectives Κ5
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Άμεση ανταπόκριση Κ5
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
14:05 Rumble Hum Κ1
14:55 Απίθανες δημοπρασίες
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
17:50 Medical Detectives Κ1
18:15 Medical detectives Κ5
18:40 Άμεση ανταπόκριση Κ5
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Rumble Hum Κ1
22:00 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
22:50 Εν ψυχρώ Κ7
23:40 Σατανικοί δίδυμοι Κ3
00:30 Επείγον περιστατικό στους αγγλικούς δρόμους Κ1
01:25 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Εν ψυχρώ Κ7
03:30 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
04:20 Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Πρωτοπόροι
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Η κιβωτός των ανθρώπων
07:30 Αγάπη και αφοσίωση
09:10 A Boy Called Sailboat
11:00 Ο παρουσιαστής 2: ο μύθος συνεχίζεται
13:00 Η οικογένεια Άνταμς
14:45 Coco: Το Γεύμα του Δάντη – Μία σύντομη ιστορία
16:40 Ο Johnny English ξαναχτυπά
18:20 Harmonium
20:20 Hollywood on Set
21:00 Άγρια όνειρα
23:00 Saw: Legacy
00:40 Αποστολή στη Χιλή
02:15 Αποικία 7
03:50 Στους διαδρόμους
06:00 Το δόλωμα
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:10 Απροσδόκητος έρωτας
09:00 Διακοπές στη Ρώμη
11:10 Οι γάτες της Κωνσταντινούπολης
12:40 Chongqing blues
14:40 Απρόσμενος έρωτας
16:40 Κάτι τρέχει με τον Bliss
18:20 Ευχαριστούμε για τη συνεργασία σας
20:10 Ιστορίες μιας νύχτας
22:00 Μέλι
23:45 Το φεγγάρι του Δία
02:00 Ο πυρετός της τουλίπας
03:50 The Florida project
05:40 Το καλοκαίρι της ζωής μας
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:10 Η περίπτερου
07:35 Η Νάνσυ την ψώνισε
08:45 Οι γενναίοι πεθαίνουν δυο φόρες
10:20 Η έβδομη μέρα της δημιουργίας
12:15 Ο φαντασμένος
13:55 Ο πρόσφυγας
15:40 Ο κυρ-Γιώργης εκπαιδεύεται
17:20 Ο μικρός δραπέτης
19:00 Τζιπ, περίπτερο και αγάπη
20:30 Η γυναικάρα από το Κιλκίς
22:00 Ο Ηλίας του 16ου
23:35 Η ιστορία μιας ζωής
01:15 Οι σφαίρες δεν γυρίζουν πίσω
03:15 Η Προσφυγοπούλα
05:05 Οι εχθροί
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The code – 1ος κύκλος
07:00 New Amsterdam Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ4
09:00 The Rookie Κ1
10:00 The resident Κ2
11:00 Baywatch Κ4
12:00 Will Grace Κ2
12:30 Will Grace Κ2
13:00 New Amsterdam Κ1
14:00 Madam Secretary Κ5
15:00 The West Wing – 7ος Κύκλος
16:00 The code – 1ος κύκλος
17:00 Instinct – 2ος Κύκλος
18:00 The Rookie Κ1
19:00 The resident Κ2
20:00 Cardinal K3
21:00 Cardinal K3
22:00 Beecham House – 1ος Κύκλος
23:00 The Rookie Κ1
00:00 Bad Blood Κ2
01:00 The flatey enigma Κ1
02:05 The West Wing Κ2
03:00 The Rookie Κ1
04:00 Bad Blood Κ2
05:00 The Royals Κ3
06:00 The code – 1ος κύκλος
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:30 Μηχανή του Χρόνου
07:20 Ρίζες – Ελληνικοί Δημοτικοί Χοροί
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
08:00 Αιχμάλωτοι της Θάλασσας: Οι Σφουγγαράδες της Καλύμνου
09:30 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
10:00 Τα 10 πιο φονικά όπλα της αρχαιότητας
10:50 Μαρία Κάλλας: Ζωή και Τέχνη
12:10 Ο Εθνικός Κωστής Παλαμάς – Το Υπέρτατο Λουλούδι του Λόγου
13:30 Ρίζες – Ελληνικοί Δημοτικοί Χοροί
14:00 Μηχανή του Χρόνου
14:50 Οι αόρατες πόλεις της αρχαιότητας
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
16:00 Λίλα Κουρκουλάκου
17:00 Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες: Παγκράτιο
18:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
18:30 Τα Θερμά Λουτρά της Αρχαιότητας
20:00 Περί Φιλοπατρίας και Τόλμης: Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
21:00 Βυζάντιο: Η Ιστορία Τριών Πόλεων
22:00 Νίκος Νικολαΐδης: το χρώμα της ψυχής
23:10 Μύθοι και τέρατα
00:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
00:30 Περί Φιλοπατρίας και Τόλμης: Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
01:20 Τα Θερμά Λουτρά της Αρχαιότητας
02:50 Λίλα Κουρκουλάκου
03:50 Νίκος Νικολαΐδης: το χρώμα της ψυχής
05:00 Βυζάντιο: Η Ιστορία Τριών Πόλεων
06:00 Μύθοι και τέρατα
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Μπαρτσελόνα
08:15 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Κρίσταλ Πάλας
10:30 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ Λάρνακας – Λουντογκόρετς
12:45 Ποδόσφαιρο: Γουλβς – Λέστερ
15:00 Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Μπαρτσελόνα
17:15 Premier League 100 2018-19
18:00 Ποδόσφαιρο: Σάρπσμποργκ – Μπεσίκτας
20:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Τσέλσι
22:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Λίβερπουλ
00:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι
02:00 Ποδόσφαιρο: Σάρπσμποργκ – Μπεσίκτας
04:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Τσέλσι
06:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Λίβερπουλ
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
06:45 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ
09:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Τσάβες
11:15 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη – Μπαρτσελόνα
13:30 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ
15:45 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Τσάβες
18:00 Ποδόσφαιρο: 1st LaLiga Promises Γυναικών 2019 – Κορούνια
19:00 Ποδόσφαιρο: Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
21:00 Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης
23:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης
01:00 European Qualifiers 2019-20
02:00 Ποδόσφαιρο: Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
04:00 Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης
06:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Μάιντς – Λεβερκούζεν
08:15 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
10:30 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Δρέσδης – Κολονία
12:45 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε
15:00 Ποδόσφαιρο: Μάιντς – Λεβερκούζεν
17:00 Sports Classics: The Immortals
17:30 Sports Classics: The Immortals
18:00 Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι – Ρέγκενσμπουργκ
20:00 One Man Show
22:00 One Man Show
00:00 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Λαμία
02:00 Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι – Ρέγκενσμπουργκ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ
06:00 Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Κύμη
08:15 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
08:45 Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Εστουντιάντες
10:40 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης
12:40 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Κύμη
15:00 Μπάσκετ: Ούνικς Καζάν – Χίμκι
17:15 Μπάσκετ: Μπεσίκτας – Αναντολού Εφές
19:15 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings
21:30 Αφιέρωμα: The Champions
00:00 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
02:00 Μπάσκετ: Ούνικς Καζάν – Χίμκι
04:00 Μπάσκετ: Μπεσίκτας – Αναντολού Εφές
06:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μηχανοκίνητα: ROC Race of Champions 2019
06:45 WRC 2019
08:30 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
09:15 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
10:00 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
10:45 Εκπομπή Grand Prix 2019
12:30 WRC 2019
13:40 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
14:25 Red Bull Air Race World Championship 2019
16:10 Red Bull Air Race World Championship 2019
18:40 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
19:20 WRC 2019
20:40 WRC 2019
22:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
23:10 Εκπομπή Grand Prix 2019
00:55 MotoGP 2019
02:05 WRC 2019
03:50 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
04:35 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
05:20 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
06:00 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Βέσπρεμ
07:45 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Λειψία
09:25 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
10:40 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
11:55 Sports Classics: ESPN Films
13:35 Πυγμαχία: KOTV 2019
14:00 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Βέσπρεμ
15:45 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Λειψία
17:25 Βόλεϊ: Βάκιφμπανκ – Ντιναμό Μόσχας
19:00 Πυγμαχία: KOTV 2019
19:30 Βόλεϊ: Ζενίτ Καζάν – Γκντανσκ
23:00 Αφιέρωμα: Mid-Season Top Matches
00:30 Sports Classics: ESPN Films
01:45 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
03:00 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:15 Sports Classics: ABC of Crashed Ice
04:45 Τένις: Fed Cup 2019 by BNP Paribas
06:00 Χάντμπολ: Παρί Σεν Ζερμέν – Κιέλτσε
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Οικολογική Ινδία
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Στη Σέντρα – Special
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Στη Σέντρα – Special
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Στη Σέντρα – Special
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Στη Σέντρα – Special
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 DocFilm
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
15:55 BUSINESS PLANET
16:00 EURONEWS NOW
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
21:55 BUSINESS PLANET
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:55 EMPIRE 3
07:30 BOB’S BURGERS 7
07:40 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 24
08:00 THE SIMPSONS 24
08:15 CRIMINAL MINDS 9
08:20 CRIMINAL MINDS 9
08:55 HOW I MET YOUR MOTHER
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER
09:20 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:40 FRIENDS 4
09:45 FRIENDS 4
10:05 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:25 CHICAGO P.D. 2
10:30 CHICAGO P.D. 2
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:30 THE SIMPSONS 25
11:35 THE SIMPSONS 25
11:50 EMPIRE 3
11:55 EMPIRE 3
12:35 THE GIFTED 2
12:40 THE GIFTED 2
13:20 CRIMINAL MINDS 9
13:25 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:25 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:45 FRIENDS 4
14:50 FRIENDS 4
15:10 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:30 CHICAGO P.D. 2
15:35 CHICAGO P.D. 2
16:20 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
17:05 BOB’S BURGERS 7
17:25 THE SIMPSONS 25
17:30 THE SIMPSONS 25
17:50 THE GIFTED 2
17:55 THE GIFTED 2
18:35 CRIMINAL MINDS 9
18:40 CRIMINAL MINDS 9
19:20 HOW I MET YOUR MOTHER
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:45 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 4
20:15 FRIENDS 4
20:35 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:50 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
22:30 LEGION 3
22:35 LEGION 3
23:15 BOB’S BURGERS 9
23:30 BOB’S BURGERS 9
23:40 ARRESTED DEVELOPMENT 5
23:55 ARRESTED DEVELOPMENT 5
00:05 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
00:20 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
00:50 CHICAGO P.D. 2
01:05 CHICAGO P.D. 2
01:35 DEEP STATE 2
01:50 DEEP STATE 2
02:25 THE GIFTED 2
02:40 THE GIFTED 2
03:10 EMPIRE 3
03:30 EMPIRE 3
03:55 LEGION 3
04:10 LEGION 3
04:40 DEEP STATE 2
05:05 DEEP STATE 2
05:30 FRIENDS 4
06:00 THE GIFTED 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:45 GREY’S ANATOMY 11
07:30 NEW GIRL
07:50 NEW GIRL
07:55 NEW GIRL
08:15 THIS IS US
08:55 CASTLE 6
09:00 CASTLE 6
09:40 MODERN FAMILY 4
10:00 MODERN FAMILY 4
10:05 MODERN FAMILY 4
10:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
10:25 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
11:05 GREY’S ANATOMY 11
11:10 GREY’S ANATOMY 11
11:50 GREY’S ANATOMY 11
11:55 GREY’S ANATOMY 11
12:30 NEW GIRL
12:35 NEW GIRL
12:55 NEW GIRL
13:00 NEW GIRL
13:15 THIS IS US
13:20 THIS IS US
14:00 MODERN FAMILY 10
14:05 MODERN FAMILY 10
14:20 SINGLE PARENTS
14:25 SINGLE PARENTS
14:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
15:30 CASTLE 6
15:35 CASTLE 6
16:15 MODERN FAMILY 4
16:20 MODERN FAMILY 4
16:40 MODERN FAMILY 4
17:05 GREY’S ANATOMY 11
17:50 GREY’S ANATOMY 11
18:35 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:15 THIS IS US
21:00 MODERN FAMILY 10
21:25 SINGLE PARENTS
21:45 MASTERCHEF 9
22:35 GRAND HOTEL
23:20 THIS IS US
23:25 THIS IS US
00:05 MODERN FAMILY 10
00:10 MODERN FAMILY 10
00:30 SINGLE PARENTS
00:35 SINGLE PARENTS
00:50 Masterchef – 9ος Κύκλος
00:55 MASTERCHEF 9
01:35 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
01:40 GREY’S ANATOMY 11
02:20 GREY’S ANATOMY 11
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
04:35 CASTLE 6
05:15 MODERN FAMILY 10
05:35 SINGLE PARENTS
05:40 SINGLE PARENTS
06:00 GREY’S ANATOMY 11
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Μόδα και Αθλητισμός
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Άσκηση
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Hairstyles
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Model Talks
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Hailey Baldwin Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Hailey Baldwin Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Κορυφαία μοντέλα
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Κορυφαία μοντέλα
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Σχεδιαστές
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Σχεδιαστές
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Top Male Models Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Top Male Models Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Balmain Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Balmain Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Fashion Films
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Fashion Films
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από την Ινδία με αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από την Ινδία με αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Karlie Kloss Story
22:30 Karlie Kloss Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Φωτογραφίσεις
00:30 Φωτογραφίσεις
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Σχεδιαστές
03:30 Σχεδιαστές
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Συνέντευξη
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
08:30 Νέα
08:45 Επίκεντρο
08:50 Σπορ
09:00 Νέα
09:15 Encore
09:30 Νέα
09:45 Επίκεντρο
09:50 Σπορ
10:00 Νέα
10:15 Ρεπόρτερς
10:30 Νέα
10:45 Επίκεντρο
10:50 Σπορ
11:00 Νέα
11:15 Το 51 τοις Εκατό
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Μόδα
12:00 Νέα
12:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
12:30 Νέα
12:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
13:00 Νέα
13:10 Βρίσκεστε Εδώ
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:40 Επανεξέταση
14:00 Νέα
14:15 Ρεπόρτερς
14:30 Νέα
14:45 Επίκεντρο
14:50 Σπορ
15:00 Νέα
15:15 Τεχνολογία 24
15:30 Νέα
15:45 Γαλλικοί Δεσμοί
16:00 Νέα
16:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
16:30 Νέα
16:45 Ρεπόρτερς
17:00 Νέα
17:15 Πρόσβαση στην Ασία
17:30 Νέα
17:45 Τεχνολογία 24
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
19:00 Νέα
19:15 Συνέντευξη
19:30 Νέα
19:45 Γαλλικοί Δεσμοί
20:00 Νέα
20:15 Ρεπόρτερς
20:30 Νέα
20:45 Επίκεντρο
20:50 Βρίσκεστε Εδώ
21:00 Νέα
21:15 Encore
21:30 Νέα
21:45 Τεχνολογία 24
22:00 Νέα
22:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Μόδα
23:20 Βρίσκεστε Εδώ
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Συνέντευξη
00:30 Νέα
00:45 Γαλλικοί Δεσμοί
01:00 Νέα
01:15 Ρεπόρτερς
01:30 Νέα
01:45 Τεχνολογία 24
02:00 Νέα
02:15 Επίκεντρο
02:20 Βρίσκεστε Εδώ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:15 Συνέντευξη
04:30 Νέα
04:45 Βρίσκεστε Εδώ
04:50 Μόδα
05:00 Νέα
05:10 Επίκεντρο
05:15 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
05:30 Ρεπόρτερς
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Upcoming Hits
11:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00 Top 15 GR
13:00 Flashback Hits
14:00 Top 15 International
15:00 Love Songs Countdown
16:00 Your Choice Charts
17:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Mad Hits Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Urban Sounds Top 15
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Urban Sounds Top 15
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Dance Hits Top 15
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Τα πιο Φονικά Ζώα της Αφρικής – Ειδική Έκδοση Κ2
07:00 Man V. Animal – κύκλος 1ος
07:25 Man V. Animal – κύκλος 1ος
07:50 Το Μυστικό Βασίλειο του Βόρνεο Κ1
08:40 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
09:25 Το γιγάντιο φίδι της Αφρικής
10:15 Άγριοι κυνηγοί
11:05 Το Μυστικό Βασίλειο του Βόρνεο Κ1
11:55 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
12:40 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
13:25 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
14:15 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
15:05 Μυστικά της βασιλικής κόμπρας
15:50 Αναζητώντας τη Βασιλική Κόμπρα
16:35 Άγριοι κυνηγοί
17:25 Φίδια στην πόλη – ειδική έκδοση Κ1
18:10 Φίδια στην πόλη – ειδική έκδοση Κ1
19:00 Φίδια τέρατα
19:50 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
20:35 Το γιγάντιο φίδι της Αφρικής
21:25 Φίδια τέρατα
22:15 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
23:05 Το Γιγάντιο Ερπετό της Θάλασσας
23:50 Viper Queens
00:40 Φίδια τέρατα
01:30 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
02:20 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
03:05 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
03:55 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
04:40 Αναζητώντας τη Βασιλική Κόμπρα
05:25 Άγριοι κυνηγοί
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Boom Bust
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Ντοκιμαντέρ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Ρεπορτάζ Keiser
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Ντοκιμαντέρ
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Ρεπορτάζ Keiser
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Ντοκιμαντέρ
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Boom Bust
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Ντοκιμαντέρ
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ρεπορτάζ Keiser
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Ντοκιμαντέρ
20:00 Στο Παρόν
20:30 Boom Bust
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Ντοκιμαντέρ
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Ρεπορτάζ Keiser
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Ρεπορτάζ Keiser
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Boom Bust
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Ντοκιμαντέρ
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Εξέταση
05:00 Ρεπορτάζ Keiser
05:30 Ντοκιμαντέρ
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 TAYLOR SWIFT: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 BRUNO MARS: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:35 Ανάλυσέ το
15:25 Απογεύματα με την Μαργαρίτα
16:55 Οι τρεις ήρωες
19:00 Σε βαθιά νερά
21:00 Buried
22:45 Blade: Trinity
00:55 Το κυνήγι των μαγισσών
02:55 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
08:30 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2016
10:00 Live at Musique en Stock
10:55 Ζωντανά από το Μόναχο 1977
13:00 Sheryl Crow – Miles From Memphis
15:00 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2015
15:55 Ζωντανά στο Motocultor Festival – 2015
17:00 Roger Waters – The Wall in Berlin
19:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
20:40 Ζωντανά στο iTunes Festival
22:00 Live at Musique en Stock
22:55 Ζωντανά από το Μόναχο 1977
01:00 Ζωντανά στο The Glass House – κύκλος 1
02:35 Ζωντανά στο Irving Plaza
04:05 Madonna: MDNA World Tour
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
11:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
12:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 EL GRECO – ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
00:00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ ΟΡΚΟΣ – ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:00 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:25 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
08:15 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
09:10 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:00 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
12:50 Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης 3
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
15:10 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΟΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΥΘΟ
19:15 ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
20:10 ΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΧΘΗΡΑ ΖΩΑ
21:05 ΑΓΡΙΑ ΧΑΒΑΗ
22:00 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
00:45 ΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΧΘΗΡΑ ΖΩΑ
01:40 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
02:35 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΟΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΥΘΟ
03:25 ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
04:15 ΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΧΘΗΡΑ ΖΩΑ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΧΑΒΑΗ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 MIGHTY MIKE
06:30 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
06:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
08:00 MIGHTY MIKE
08:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
08:45 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:30 THE TOM AND JERRY SHOW
09:55 TAFFY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
11:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
11:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
11:45 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10 TAFFY
12:30 BUNNICULA
12:55 THE TOM AND JERRY SHOW
13:35 THE HAPPOS FAMILY
13:45 PAT THE DOG
14:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 TAFFY
15:30 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
16:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
17:00 THE HAPPOS FAMILY
17:10 THE TOM AND JERRY SHOW
17:35 TAFFY
18:00 Scooby-Doo! Η Μάσκα του Γερακιού
19:20 MIGHTY MIKE
19:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
20:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
20:50 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
21:10 PAT THE DOG
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 THE TOM AND JERRY SHOW
22:20 TAFFY
22:40 ODDBODS
23:05 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ODDBODS
05:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
05:45 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
10:30 INSIDE AFRICA
11:00 EARLY START
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 THE EXPRESS
19:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 CNN TODAY
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN TODAY: (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 7
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 10
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
10:00 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
10:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 8
12:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
14:00 ΓΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ 4
15:00 ΓΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ 4
16:00 ΓΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ 4
17:00 Πυρετός του Χρυσού: Ορμητικά Ποτάμια
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
18:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 21
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 3
21:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
22:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ 15
23:00 ΑΛΑΣΚΑ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 4
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
03:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
04:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ 15
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
09:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
09:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 7
10:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
11:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
12:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
13:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
13:45 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 7
15:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
16:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
17:30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
18:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
19:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 7
19:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
20:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
21:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
22:00 ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
23:30 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
23:55 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
00:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
01:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
01:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
02:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
03:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
04:00 ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
04:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
05:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
06:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
15:35 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
21:35 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
08:25 ΜΕΚ-Χ4
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
12:30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:35 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
16:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:25 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:50 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:15 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:40 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
18:05 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
18:29 ΜΕΚ-Χ4
19:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΒΙΟΝΙΚΗ ΕΞΕΓΕΡΣΗ
19:50 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
20:15 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
21:05 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
07:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
08:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
09:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
10:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
11:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
14:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
15:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
16:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ MARIAH
18:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
18:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
19:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
19:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
20:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
21:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
22:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
23:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
00:00 E! NEWS
01:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
02:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
03:00 E! NEWS
04:00 ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ
05:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
06:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
06:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
07:00 FORMULA E: ΗΠΑ
07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
08:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
09:00 FORMULA E: ΗΠΑ
09:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
11:00 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
12:00 Τοξοβολία: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία
12:30 Τοξοβολία: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
14:00 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
16:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
19:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
19:45 FORMULA E: ΗΠΑ
20:15 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
20:20 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
21:25 ΝΕΑ
21:30 ΙΠΠΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ
22:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ
22:55 ΝΕΑ
23:00 FORMULA E: ΗΠΑ
00:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
00:35 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
01:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
01:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
03:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
03:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
05:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
08:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
08:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
09:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
10:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
10:30 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
13:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
16:30 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
18:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
18:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:55 ΝΕΑ
22:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
22:45 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
23:25 ΝΕΑ
23:30 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
00:30 FORMULA E: ΗΠΑ
01:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
02:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
03:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00 FORMULA E: ΗΠΑ
05:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
05:30 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
15:55 BUSINESS PLANET
16:00 EURONEWS NOW
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
21:55 BUSINESS PLANET
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:55 EMPIRE 3
07:30 BOB’S BURGERS 7
07:40 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 24
08:00 THE SIMPSONS 24
08:15 CRIMINAL MINDS 9
08:20 CRIMINAL MINDS 9
08:55 HOW I MET YOUR MOTHER
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER
09:20 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:40 FRIENDS 4
09:45 FRIENDS 4
10:05 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:25 CHICAGO P.D. 2
10:30 CHICAGO P.D. 2
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:30 THE SIMPSONS 25
11:35 THE SIMPSONS 25
11:50 EMPIRE 3
11:55 EMPIRE 3
12:35 THE GIFTED 2
12:40 THE GIFTED 2
13:20 CRIMINAL MINDS 9
13:25 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:25 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:45 FRIENDS 4
14:50 FRIENDS 4
15:10 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:30 CHICAGO P.D. 2
15:35 CHICAGO P.D. 2
16:20 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
17:05 BOB’S BURGERS 7
17:25 THE SIMPSONS 25
17:30 THE SIMPSONS 25
17:50 THE GIFTED 2
17:55 THE GIFTED 2
18:35 CRIMINAL MINDS 9
18:40 CRIMINAL MINDS 9
19:20 HOW I MET YOUR MOTHER
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:45 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 4
20:15 FRIENDS 4
20:35 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:50 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
22:30 LEGION 3
22:35 LEGION 3
23:15 BOB’S BURGERS 9
23:30 BOB’S BURGERS 9
23:40 ARRESTED DEVELOPMENT 5
23:55 ARRESTED DEVELOPMENT 5
00:05 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
00:20 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
00:50 CHICAGO P.D. 2
01:05 CHICAGO P.D. 2
01:35 DEEP STATE 2
01:50 DEEP STATE 2
02:25 THE GIFTED 2
02:40 THE GIFTED 2
03:10 EMPIRE 3
03:30 EMPIRE 3
03:55 LEGION 3
04:10 LEGION 3
04:40 DEEP STATE 2
05:05 DEEP STATE 2
05:30 FRIENDS 4
06:00 THE GIFTED 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:45 GREY’S ANATOMY 11
07:30 NEW GIRL
07:50 NEW GIRL
07:55 NEW GIRL
08:15 THIS IS US
08:55 CASTLE 6
09:00 CASTLE 6
09:40 MODERN FAMILY 4
10:00 MODERN FAMILY 4
10:05 MODERN FAMILY 4
10:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
10:25 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
11:05 GREY’S ANATOMY 11
11:10 GREY’S ANATOMY 11
11:50 GREY’S ANATOMY 11
11:55 GREY’S ANATOMY 11
12:30 NEW GIRL
12:35 NEW GIRL
12:55 NEW GIRL
13:00 NEW GIRL
13:15 THIS IS US
13:20 THIS IS US
14:00 MODERN FAMILY 10
14:05 MODERN FAMILY 10
14:20 SINGLE PARENTS
14:25 SINGLE PARENTS
14:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
15:30 CASTLE 6
15:35 CASTLE 6
16:15 MODERN FAMILY 4
16:20 MODERN FAMILY 4
16:40 MODERN FAMILY 4
17:05 GREY’S ANATOMY 11
17:50 GREY’S ANATOMY 11
18:35 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:15 THIS IS US
21:00 MODERN FAMILY 10
21:25 SINGLE PARENTS
21:45 MASTERCHEF 9
22:35 GRAND HOTEL
23:20 THIS IS US
23:25 THIS IS US
00:05 MODERN FAMILY 10
00:10 MODERN FAMILY 10
00:30 SINGLE PARENTS
00:35 SINGLE PARENTS
00:50 Masterchef – 9ος Κύκλος
00:55 MASTERCHEF 9
01:35 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
01:40 GREY’S ANATOMY 11
02:20 GREY’S ANATOMY 11
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
04:35 CASTLE 6
05:15 MODERN FAMILY 10
05:35 SINGLE PARENTS
05:40 SINGLE PARENTS
06:00 GREY’S ANATOMY 11
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 EURO TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 US TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 MUSIC NON STOP GR
21:00 ROCK ON MIXER
21:30 ALTERNATIVE LOCAL
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 MAD TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE 2
09:30 FRIENDZONE 2
10:00 I USED TO BE FAT
11:00 CATFISH: THE TV SHOW 2
12:00 CATFISH: THE TV SHOW
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM UK 4
15:00 TEEN MOM UK 4
16:00 ARE YOU THE ONE? 6
17:00 ARE YOU THE ONE? 6
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US 2
20:00 JUST TATTOO OF US 3
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 7
23:00 JUST TATTOO OF US 4
00:00 JUST TATTOO OF US 4
01:00 RIDICULOUSNESS 10
01:30 RIDICULOUSNESS 10
02:00 GEORDIE SHORE 16
03:00 GEORDIE SHORE 17
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV UNPLUGGED
13:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:30 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
15:15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
15:35 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
16:00 MTV REWIND
17:30 ZARA LARSSON: MAKING THE VIDEO
18:00 HIGH DEFINITION HITS!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 MTV REWIND
22:30 ZARA LARSSON: MAKING THE VIDEO
23:00 MTV UNPLUGGED
23:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:30 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
01:15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
01:35 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV UNPLUGGED
04:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
05:05 MTV LIVE STAGE
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 MAD FOR GREEKZ
20:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 GREEKZ LOVERS SHOW
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Τα πιο Φονικά Ζώα της Αφρικής – Ειδική Έκδοση Κ2
07:00 Man V. Animal – κύκλος 1ος
07:25 Man V. Animal – κύκλος 1ος
07:50 Το Μυστικό Βασίλειο του Βόρνεο Κ1
08:40 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
09:25 Το γιγάντιο φίδι της Αφρικής
10:15 Άγριοι κυνηγοί
11:05 Το Μυστικό Βασίλειο του Βόρνεο Κ1
11:55 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
12:40 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
13:25 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
14:15 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
15:05 Μυστικά της βασιλικής κόμπρας
15:50 Αναζητώντας τη Βασιλική Κόμπρα
16:35 Άγριοι κυνηγοί
17:25 Φίδια στην πόλη – ειδική έκδοση Κ1
18:10 Φίδια στην πόλη – ειδική έκδοση Κ1
19:00 Φίδια τέρατα
19:50 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
20:35 Το γιγάντιο φίδι της Αφρικής
21:25 Φίδια τέρατα
22:15 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
23:05 Το Γιγάντιο Ερπετό της Θάλασσας
23:50 Viper Queens
00:40 Φίδια τέρατα
01:30 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
02:20 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
03:05 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
03:55 Τα 10 πιο θανατηφόρα φίδια Κ3
04:40 Αναζητώντας τη Βασιλική Κόμπρα
05:25 Άγριοι κυνηγοί
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:05 FILTHY RICHES
06:40 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
06:50 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
07:25 WICKED TUNA 8
07:35 WICKED TUNA 8
08:10 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08:25 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
09:00 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
09:10 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ
09:45 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
09:55 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
10:10 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
10:20 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
10:30 FILTHY RICHES
10:45 FILTHY RICHES
11:20 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
11:30 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
12:05 WICKED TUNA 8
12:15 WICKED TUNA 8
12:55 SPACE IL: ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ
13:05 SPACE IL: ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ
13:40 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
13:50 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
14:30 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
14:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
15:20 D-DAY: ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
15:25 D-DAY: ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
16:05 Κατασκευάζοντας τη Σήραγγα της Μάγχης
16:10 Κατασκευάζοντας τη Σήραγγα της Μάγχης
16:55 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
17:40 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
17:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
18:30 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
18:35 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
18:55 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
19:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
20:10 YEAR MILLION
21:00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
21:25 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
21:45 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
21:50 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
23:25 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
23:50 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
00:15 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
01:50 WICKED TUNA 8
02:35 SPACE IL: ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ
02:40 SPACE IL: ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ
03:20 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
03:25 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
04:10 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
04:55 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
05:20 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
05:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Βασιλείς του Φιδιού: Χαμένοι Θησαυροί
07:00 BRAIN GAMES 2
07:20 BRAIN GAMES 2
07:45 BRAIN GAMES 2
08:05 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
08:50 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
09:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
10:20 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
11:05 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ
11:50 Βασιλείς του Φιδιού: Χαμένοι Θησαυροί
12:40 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
13:25 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
14:10 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
14:55 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
15:40 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ
16:25 Βασιλείς του Φιδιού: Χαμένοι Θησαυροί
17:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
18:00 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
18:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
19:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
20:15 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
21:00 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
21:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
22:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
23:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
00:05 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
00:50 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
01:35 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
02:20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
03:05 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
03:50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
04:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 2
05:25 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
07:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:00 ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
10:15 FILMS & STARS
10:50 WILDLIFE
12:40 ΑΛΦΑ
14:20 ΜΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
16:15 MAX 2: WHITE HOUSE HERO
17:50 7 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΕΝΤΕΜΠΕ
19:40 ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
20:15 THE PERFECT MATCH
22:00 ΑΜΕΡΙΚΗ ΣΤΙΣ ΦΛΟΓΕΣ
23:40 Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
02:00 WHITE BOY RICK
03:55 ZODIAC: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
05:35 TAG
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΦΑΙΡΕΣ
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09:00 ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ
10:45 EAT PRAY LOVE
13:10 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ: ΤΡΕΛΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ…
14:50 Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ 8
16:50 HOLLYWOOD BUZZ
17:50 MRS. DOUBTFIRE
20:00 ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
21:50 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
22:15 ΤΑΡΖΑΝ
23:55 UNSANE
01:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
02:15 DO IT YOURSELF
04:00 ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΜΕ ΠΑΙΔΙ
06:00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΡΟΣΚΟΠΟΣ
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
19:00 VENOM
21:00 JUMANJI: ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
23:05 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
00:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:29 WAITING ON LOVE
01:30 WAITING ON LOVE
03:00 Novacinema3HD
03:02 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
17:40 MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ
19:25 BLINDSPOT IV
20:15 L.A.’S FINEST
21:15 DIVORCE III
22:00 THE LOUDEST VOICE
23:10 BIG LITTLE LIES II
00:10 TRUE DETECTIVE III
01:10 DIVORCE III
01:50 THE HANDMAID’S TALE III
02:50 THE LOUDEST VOICE
04:00 JETT
05:00 THE SON II
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 FITNESS TIME
09:05 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
09:20 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:40 Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
12:45 AMERICA’S GOT TALENT 13
14:15 SNOWMANCE
15:45 NCIS XVI
16:30 ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
18:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
19:10 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
19:30 AMERICA’S GOT TALENT 13
21:00 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ
22:50 NCIS XVI
23:40 THE TALE
01:35 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:05 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 Αναζητώντας τον Χρυσό της Βαλτικής
23:00 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
00:00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ISIS
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
01:50 Αναζητώντας τον Χρυσό της Βαλτικής
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Γυμνοί και φοβισμένοι Κ4
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Χτίζοντας την Αλάσκα
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 12
05:05 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 91
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 12
10:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
14:00 ΧΑΜΕΝΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΚΑΝ ΦΟΞ
15:00 Αυτόνομα Σπίτια: Ο Φάρος του Μέιν
16:00 ΑΛΥΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
17:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
18:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
21:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 10
22:00 ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟ ΦΑΪ
23:00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
23:30 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
01:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
02:00 ΧΑΜΕΝΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΚΑΝ ΦΟΞ
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 2
03:45 ΑΛΥΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
04:25 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
05:10 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15
05:55 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 TAYLOR SWIFT: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 BRUNO MARS: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 Η ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΙΑ ΤΟΥ ΤΙΤΟΥ
11:50 PIERRE-LAURENT AIMARD
12:05 Ο HANNU LINTU ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
13:05 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
15:00 Ο HANNU LINTU ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
16:00 Ο HANNU LINTU ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
16:55 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 Η JOYCE DIDONATO ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ
20:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:25 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ HANS VAN MANEN
22:40 LOVE CHAPTER 2
23:35 TWENTY-SEVEN PERSPECTIVES
00:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
00:45 ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ
01:40 Marc Ducret Σόλο & Τρίο Samuel Blazer
02:40 LUCKY PETERSON
03:35 SAMY THIEBAULT
04:30 O ARTO LINDSAY ΖΩΝΤΑΝΑ
05:25 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
09:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
11:00 ΑΕΚ – ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ
13:00 GOLF: THE OPEN 1999
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
16:30 DEUCE
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 GOLF: THE OPEN 1999
20:00 CHANTILLY ARTS & ELEGANCE 2019
20:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ
23:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
00:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
01:30 Νovasports1HD
02:00 Νovasports1HD
04:05 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΓΚΟΥΑΝΤΑΛΑΧΑΡΑ
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
13:45 EUROLEAGUE
15:45 EUROLEAGUE
17:45 EUROLEAGUE
19:45 EUROLEAGUE
21:45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
22:15 EUROLEAGUE
00:00 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
13:45 DEUCE
14:15 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
16:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
17:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
18:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE ASIA
19:30 ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA 2019
00:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
07:05 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:15 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
07:40 SPORTS UNLIMITED 2019
08:30 QUEENSLAND – NEW SOUTH WALES
10:20 MLB REGULAR SEASON 2019
12:50 FIA World Endurance Championship
13:45 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
14:10 SPORTS UNLIMITED 2019
15:00 MLB REGULAR SEASON 2019
17:30 MLB HIGHLIGHTS 2019
17:40 2019 PGA EUROPRO TOUR
19:20 WATERSPORTS WORLD 2019
20:10 NRL TRY TIME 2019
21:05 DEUCE 2019
21:30 QUEENSLAND – NEW SOUTH WALES
23:20 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
23:45 WATERSPORTS WORLD 2019
00:35 NRL TRY TIME 2019
01:30 DEUCE 2019
01:55 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
03:25 2019 PGA EUROPRO TOUR
05:05 SPORTS UNLIMITED 2019
05:55 2019 PREMIER LEAGUE OF DARTS