ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ – Α’ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:05 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
03:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
11:00 JUST MARRIED
12:00 MASSA FRESCA
13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
14:10 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:40 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:10 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΘΥΕΛΛΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
20:00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙ (ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ)
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
02:30 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:10 MASSA FRESCA
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift – 1ος Κύκλος
00:45 Οργή (Ε)
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly’s Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men – 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Πολύ Σκληρός Για Να Πεθάνει 4.0 (Die Hard 4)
23:45 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) – 16ος Κύκλος
01:45 Frozen
03:45 Hostages
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
15:00 Καμικάζι Αγάπη Μου
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey’s Anatomy, IX
01:30 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:30 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Online
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
00:45 S.W.A.T.
01:45 Deadly Women (Ε)
02:45 Deadly Women (Ε)
03:45 Η Κόρη Μου (Ε)
04:45 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Eve Οf Destruction
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Eve Οf Destruction
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ενημερωτική Εκπομπή
10:00 Καλοκαίρι #not
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Ο Ποδόγυρος
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS – 7ος Κύκλος
22:00 Βαβέλ (Babel)
01:00 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
03:00 NCIS – 7ος Κύκλος
04:00 Καλοκαίρι #not (Ε)
05:30 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
06:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
08:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
11:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
14:15 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
14:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
16:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
17:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ
19:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΑΡΜΕΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΑΓΓΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ
00:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ
02:00 ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE – ΜΟΝΑΚΟ
03:50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
05:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
11:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΔΙΓΑΜΜΑ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ
00:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
02:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
03:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
21:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
22:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
23:30 ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Εφαρμογές ζωής
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Δημοσιεύσεις
09:00 Ιερουσαλήμ: Δύσκολη Υπόθεση
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Ριζοσπαστική Νεολαία
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Τα Τραγούδια της Πόλης
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Μάρτυρας
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Μάρτυρας
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Άνθρωποι και εξουσία
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Ταξιδεύοντας
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Οι αγορές στο Bloomberg
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg ETF IQ
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
22:30 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
05:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Medical Detectives Κ1
06:35 Medical detectives Κ5
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Απίθανες δημοπρασίες
09:55 Medical detectives Κ5
10:20 Medical detectives Κ5
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Άμεση ανταπόκριση Κ5
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
14:05 Rumble Hum Κ1
14:55 Απίθανες δημοπρασίες
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
17:50 Medical detectives Κ5
18:15 Medical detectives Κ5
18:40 Άμεση ανταπόκριση Κ5
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Rumble Hum Κ1
22:00 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
22:50 Εν ψυχρώ Κ7
23:40 Σατανικοί δίδυμοι Κ3
00:30 Επείγον περιστατικό στους αγγλικούς δρόμους Κ1
01:25 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Εν ψυχρώ Κ7
03:30 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
04:20 Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Στην κόψη
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Το δόλωμα
07:50 Trico Tri Happy Halloween
09:30 Ο μάγος του Οζ: Η επιστροφή της Ντόροθι
11:10 Στέφαν Τσβάιχ: Αποχαιρετισμός στην Ευρώπη
13:20 Αβάσταχτη γοητεία
15:10 Το τραγούδι της καρδιάς μου
16:50 Άρνηση
18:50 Σπίτι μου σπιτάκι μας
20:30 Hollywood news feed
21:00 Το τελευταίο σημείωμα
23:00 Family weekend
00:50 Elizabeth: Η χρυσή εποχή
02:45 Η αποπλάνηση
04:20 Fyre Fraud
06:00 Πρόσωπα & Ιστορίες
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:15 Έρωτας αλά Καταλανικά
09:00 I can only imagine
10:50 Ο μύθος της Σαρίλα
12:10 Τα 101 σκυλιά της Δαλματίας
13:30 The Adventurer: Η κατάρα του Μίδα
15:10 Επικίνδυνη αποστολή: Η πτώση
17:40 Καμπαρέ
19:40 Η τιμή των Πρίτζι
22:00 Η κατηγορούμενη
00:00 Ο άνθρωπος με τα χίλια πρόσωπα
02:00 Ida
03:20 Οι εξολοθρευτές
05:00 Ο διαιτητής
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:50 Η βίλα των οργίων
08:15 Φουσκοθαλασσιές
09:45 Ο Φανούρης και το σόι του
11:10 Για ποιον χτυπά η κουδούνα
12:40 Ο ατσίδας
14:10 Γυμνοί στο δρόμο
15:40 Καθ’ εμπόδιο για καλό
17:20 Ο εχθρός του λαού
19:05 Πιάσαμε την καλή
20:25 Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν
22:00 Το θύμα
23:50 Η νύχτα με τη Σιλένα
01:10 Τον παλιό εκείνο τον καιρό
02:30 Ο αγαπητικός της βοσκοπούλας
03:55 Επί εσχάτη προδοσία
05:25 Η θεία από το Σικάγο
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The code – 1ος κύκλος
07:00 New Amsterdam Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ4
09:00 The Rookie Κ1
10:00 The resident Κ2
11:00 Baywatch Κ4
12:00 Βικτώρια Κ3
13:00 New Amsterdam Κ1
14:00 Madam Secretary Κ5
15:00 The West Wing – 7ος Κύκλος
16:00 The code – 1ος κύκλος
17:00 The Late Late Show with James Corden Κ5
18:00 The Rookie Κ1
19:00 The resident Κ2
20:00 Beecham House – 1ος Κύκλος
20:55 The last Kingdom Κ3
22:00 Private Eyes – 3ος Κύκλος
23:00 Blood & Treasure – 1ος Κύκλος
00:00 Midnight, Texas Κ2
01:00 The flatey enigma Κ1
02:00 The West Wing Κ2
03:00 The last Kingdom Κ3
04:00 Midnight, Texas Κ2
05:00 The Royals Κ3
06:00 The code – 1ος κύκλος
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:00 Μύθοι και τέρατα
06:50 Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες: Παγκράτιο
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
08:00 Λίλα Κουρκουλάκου
09:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
09:30 Μύθοι και τέρατα
10:20 Νίκος Νικολαΐδης: το χρώμα της ψυχής
11:30 Τα Θερμά Λουτρά της Αρχαιότητας
13:00 Αρχαίες Πολεμικές Τέχνες: Παγκράτιο
14:00 Βυζάντιο: Η Ιστορία Τριών Πόλεων
15:00 Περί Φιλοπατρίας και Τόλμης: Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
16:00 Γέφυρα στην Ανατολή
17:00 Τα Κολλητήρια
18:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
18:30 Τα συντάγματα της Φλωρίνης στο έπος του 1940
19:00 Μεσόγειος – Η Ελληνική Λίμνη
20:00 Χτίζοντας μια Αυτοκρατορία: Βυζάντιο
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
21:00 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α’ Παγκοσμίου
22:00 Κορυφές
23:00 Οι Έλληνες της Θάλασσας
00:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
00:30 Μεσόγειος – Η Ελληνική Λίμνη
01:30 Τα συντάγματα της Φλωρίνης στο έπος του 1940
02:00 Γέφυρα στην Ανατολή
03:00 Κορυφές
04:00 Χτίζοντας μια Αυτοκρατορία: Βυζάντιο
04:50 Οι Έλληνες της Θάλασσας
05:50 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α’ Παγκοσμίου
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Λίβερπουλ
08:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι
10:15 Ποδόσφαιρο: Σάρπσμποργκ – Μπεσίκτας
12:30 Premier League 100 2018-19
13:00 Ποδόσφαιρο: Γουλβς – Νιουκάστλ (Ζ)
15:00 Premier League 100 2018-19
15:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ (Ζ)
17:30 Premier League 100 2018-19
18:00 Ποδόσφαιρο: Μάλμε – Γκενκ
20:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ
22:00 Ποδόσφαιρο: Γουλβς – Νιουκάστλ
00:00 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι
02:00 Ποδόσφαιρο: Μάλμε – Γκενκ
04:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Λέστερ
06:00 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Σάλκε
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
06:45 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης
09:00 Ποδόσφαιρο: Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
11:15 Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης
13:30 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης
15:45 Ποδόσφαιρο: Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
17:45 Ποδόσφαιρο: 5th La Liga Promises Χόμποκεν 2019
19:00 Ποδόσφαιρο: Τοντέλα – Πόρτο
21:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Μπιλμπάο
23:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
01:00 La Liga Specials – Files
01:30 La Liga Specials – Ο Κορυφαίος Σκόρερ
02:00 Ποδόσφαιρο: Τοντέλα – Πόρτο
04:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Μπιλμπάο
06:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ
08:15 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Λαμία
10:30 Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι – Ρέγκενσμπουργκ
12:45 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ
15:00 Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ
17:00 Sports Classics: The Immortals
17:30 Sports Classics: The Immortals
18:00 Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ντάρμσταντ
20:00 One Man Show
22:00 One Man Show
00:00 Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
02:00 Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ντάρμσταντ
04:00 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ
06:00 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Λειψία
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings
08:25 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
10:30 Μπάσκετ: Ούνικς Καζάν – Χίμκι
12:40 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings
15:00 Μπάσκετ: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
17:15 Μπάσκετ: Αναντολού Εφές – Μπαχτσεσεχίρ Κολέτζι
19:00 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
19:30 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
21:30 Αφιέρωμα: The Champions
00:00 Μπάσκετ: Μούρθια – Μπασκόνια
02:00 Sports Classics: ESPN Films
03:00 Μπάσκετ: Μινεσότα Λινξ – Σιάτλ Στορμ (Ζ)
05:30 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
06:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
06:45 WRC 2019
08:30 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
12:00 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
12:30 WRC 2019
13:40 Sports Classics: 2019 Gearing Up
14:25 Εκπομπή Grand Prix 2019
16:05 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
16:45 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
17:25 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
18:35 WRC 2019
19:55 WRC 2019
21:15 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
22:00 WRC 2019
23:15 Formula 1 2019 – Grand Prix Βρετανίας
01:45 WRC 2019
03:30 Red Bull Air Race World Championship 2019
06:00 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Παρί Σεν Ζερμέν – Κιέλτσε
07:45 Χάντμπολ: Κίελο – Φλένσμπουργκ
09:25 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
10:40 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
11:55 Sports Classics: ESPN Films
13:05 Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB 2019
14:05 Χάντμπολ: Παρί Σεν Ζερμέν – Κιέλτσε
15:50 Χάντμπολ: Κίελο – Φλένσμπουργκ
17:30 Βόλεϊ: Βάκιφμπανκ – Νοβάρα
19:30 Βόλεϊ: Περούτζια – Ζενίτ Καζάν
22:15 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019
23:00 Αφιέρωμα: Mid-Season Top Matches
01:50 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
03:05 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:20 Sports Classics: ABC of Rally Raid
04:50 Τένις: Davis Cup 2019 by BNP Paribas
06:00 Χάντμπολ: Βέσπρεμ – Κιέλτσε
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Οικολογική Ινδία
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Ζώνη συγκρούσεων
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Ζώνη συγκρούσεων
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 DocFilm
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
14:45 INSPIRE AFRICA
15:00 EURONEWS NOW
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:15 BUSINESS PLANET
16:25 EURONEWS NOW
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 Euronews Now
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
00:55 BUSINESS PLANET
01:00 EURONEWS TONIGHT
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:50 EMPIRE 3
07:30 BOB’S BURGERS 7
07:35 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 25
08:15 CRIMINAL MINDS 9
08:20 CRIMINAL MINDS 9
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER
09:20 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:45 FRIENDS 4
10:05 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:30 CHICAGO P.D. 2
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:35 THE SIMPSONS 25
11:55 EMPIRE 3
12:00 EMPIRE 3
12:40 THE GIFTED 2
13:25 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:50 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:35 CHICAGO P.D. 2
16:20 9-1-1 2
16:25 9-1-1 2
17:10 BOB’S BURGERS 7
17:30 THE SIMPSONS 25
17:55 THE GIFTED 2
18:40 CRIMINAL MINDS 9
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 4
20:15 FRIENDS 4
20:35 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:45 CRIMINAL MINDS 14
21:50 CRIMINAL MINDS 14
22:35 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
23:20 FALSE FLAG 2
00:10 CRIMINAL MINDS 14
00:55 CHICAGO P.D. 2
01:35 DEEP STATE 2
02:30 THE GIFTED 2
03:10 EMPIRE 3
03:15 EMPIRE 3
03:55 SNOWFALL 3
04:45 DEEP STATE 2
05:35 FRIENDS 4
06:00 THE GIFTED 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:45 GREY’S ANATOMY 11
06:50 GREY’S ANATOMY 11
07:30 NEW GIRL
07:55 NEW GIRL
08:15 THIS IS US
09:00 CASTLE 6
09:40 MODERN FAMILY 4
10:05 MODERN FAMILY 4
10:25 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
11:15 GREY’S ANATOMY 11
11:55 GREY’S ANATOMY 11
12:00 GREY’S ANATOMY 11
12:40 NEW GIRL 2
13:00 NEW GIRL 2
13:05 NEW GIRL 2
13:20 THIS IS US
13:25 THIS IS US
14:05 STATION 19 2
14:10 STATION 19 2
14:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
14:50 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
15:35 CASTLE 6
15:40 CASTLE 6
16:20 MODERN FAMILY 4
16:25 MODERN FAMILY 4
16:45 MODERN FAMILY 4
16:50 MODERN FAMILY 4
17:10 GREY’S ANATOMY 11
17:55 GREY’S ANATOMY 11
18:40 MASTERCHEF 9
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:10 THIS IS US
20:15 THIS IS US
21:00 STATION 19 2
21:45 MASTERCHEF 9
22:30 MODERN FAMILY 10
22:35 MODERN FAMILY 10
22:55 SINGLE PARENTS
23:20 THIS IS US
00:05 STATION 19 2
00:10 STATION 19 2
00:30 Single Parents – 1ος Κύκλος
00:50 MASTERCHEF 9
00:55 Masterchef – 9ος Κύκλος
01:35 GREY’S ANATOMY 11
01:40 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:15 GREY’S ANATOMY 11
02:20 GREY’S ANATOMY 11
03:00 PROJECT RUNWAY 14
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:40 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
03:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
04:30 CASTLE 6
04:35 CASTLE 6
05:10 PROJECT RUNWAY 17
05:15 PROJECT RUNWAY 17
06:00 GREY’S ANATOMY 11
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Άσκηση
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Μόδα και Αθλητισμός
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Model Talks
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Hairstyles
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Φροντίδα δέρματος
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Valentino Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Valentino Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Κορυφαία μοντέλα
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Κορυφαία μοντέλα
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Natalia Vodianova Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Natalia Vodianova Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Harper’s Bazaar Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Harper’s Bazaar Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Σχεδιαστές
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Σχεδιαστές
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από τη Βρετανία με αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από τη Βρετανία με αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Philipp Plein Story
22:30 Philipp Plein Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Fashion Films
00:30 Fashion Films
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Φεστιβάλ
03:30 Φεστιβάλ
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Συνέντευξη
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
08:30 Νέα
08:45 Επίκεντρο
08:50 Σπορ
09:00 Νέα
09:15 Encore
09:30 Νέα
09:45 Επίκεντρο
09:50 Σπορ
10:00 Νέα
10:15 Ρεπόρτερς
10:30 Νέα
10:45 Επίκεντρο
10:50 Σπορ
11:00 Νέα
11:15 Τεχνολογία 24
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Βρίσκεστε Εδώ
12:00 Νέα
12:15 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
12:30 Νέα
12:45 Οι Παρατηρητές
12:50 Down to Earth
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
14:00 Νέα
14:15 Ρεπόρτερς
14:30 Νέα
14:45 Επίκεντρο
14:50 Σπορ
15:00 Νέα
15:15 Τεχνολογία 24
15:30 Νέα
15:45 Γαλλικοί Δεσμοί
16:00 Νέα
16:15 Τεχνολογία 24
16:30 Νέα
16:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
17:00 Νέα
17:15 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
17:30 Νέα
17:45 Συνέντευξη
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Στην Αμερική
19:00 Νέα
19:15 Συνέντευξη
19:30 Νέα
19:45 Γαλλικοί Δεσμοί
20:00 Νέα
20:15 Ρεπόρτερς
20:30 Νέα
20:45 Επίκεντρο
20:50 Βρίσκεστε Εδώ
21:00 Νέα
21:15 Encore
21:30 Νέα
21:45 Τεχνολογία 24
22:00 Νέα
22:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Μόδα
23:20 Βρίσκεστε Εδώ
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Συνέντευξη
00:30 Νέα
00:45 Γαλλικοί Δεσμοί
01:00 Νέα
01:15 Ρεπόρτερς
01:30 Νέα
01:45 Τεχνολογία 24
02:00 Νέα
02:15 Επίκεντρο
02:20 Βρίσκεστε Εδώ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:15 Συνέντευξη
04:30 Νέα
04:45 Βρίσκεστε Εδώ
04:50 Μόδα
05:00 Νέα
05:10 Επίκεντρο
05:15 Στην Αμερική
05:30 Νέα
05:40 Επανεξέταση
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Mad Hits Top 15
11:00 Your Choice Charts
12:00 Top 15 GR
13:00 Love Songs Countdown
14:00 Top 15 International
15:00 Dance Hits Top 15
16:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00 Your Choice Charts
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Flashback Hits
22:00 Top 15 International
23:00 Upcoming Hits
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Mad Hits Top 15
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Urban Sounds Top 15
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Φίδια τέρατα
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50 Η κτηνίατρος του Yukon Κ5
08:40 Άγρια Ινδονησία
09:25 Άγρια Ινδονησία
10:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
11:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ5
11:55 Άγρια Ινδονησία
12:40 Άγρια Ινδονησία
13:25 Άγρια Ινδονησία
14:15 Λιοντάρι εναντίον καμηλοπάρδαλης
15:05 Η επιστροφή του λιονταριού
15:50 Το Ταξίδι του Τίγρη
16:35 Άνθρωπος Ανάμεσα σε Τσιτάχ
17:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
18:10 Animal Fight Club Κ2
19:00 Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
19:50 Μεγάλα Αιλουροειδή: Η Αναμέτρηση
20:35 Ελέφαντας: Ο Βασιλιάς της Καλαχάρι
21:25 Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
22:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
23:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ2
00:40 Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
01:30 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
02:15 Άγρια Ινδονησία
03:05 Άγρια Ινδονησία
03:50 Άγρια Ινδονησία
04:35 Το Ταξίδι του Τίγρη
05:20 Άνθρωπος Ανάμεσα σε Τσιτάχ
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Boom Bust
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Σε βάθος
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Εξέταση
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Ντοκιμαντέρ
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Σε βάθος
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Εξέταση
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Ντοκιμαντέρ
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Boom Bust
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Σε βάθος
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Εξέταση
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Ντοκιμαντέρ
20:00 Στο Παρόν
20:30 Boom Bust
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Σε βάθος
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Εξέταση
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Εξέταση
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Boom Bust
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Με τη ματιά τού γερακιού
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Σε βάθος
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Ντοκιμαντέρ
06:00 Ρεπορτάζ Keiser
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:35 Ξανά ανάλυσέ το
15:20 Έρωτας δίχως παρόν
17:10 Δύσκολοι Δρόμοι
19:10 Απίθανο ταξίδι
21:00 Κάτω από τον ήλιο
23:10 The fighter
01:15 Σκοτεινός ταξιδιώτης
03:15 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
06:05 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2014
07:05 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2013
08:00 Ζωντανά στο Garorock Festival – 2017
09:10 Ζωντανά στο Rock The Park
10:00 Madonna: MDNA World Tour
12:00 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2014
13:00 Ζωντανά στο Montreux – 1981
14:20 Ζωντανά από το Βέλγιο
15:45 Ζωντανά στο Montreux – 2012
17:25 Linkin Park – 360 Sessions
19:00 This is not a love song festival – 2014
19:45 Ζωντανά στο Glastonbury
22:00 Madonna: MDNA World Tour
01:00 Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
02:05 Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
04:05 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2005
05:25 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2009
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
21:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
22:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
23:30 ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:00 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:25 ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
08:15 ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
09:10 ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
10:05 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
11:00 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
11:55 ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
12:50 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΟΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΥΘΟ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΧΘΗΡΑ ΖΩΑ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20 ΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΑΛΑΟΥ
19:15 ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ
20:10 ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
21:05 ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΜΕΞΙΚΟ
22:00 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ
00:45 ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
01:40 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
02:35 ΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΑΛΑΟΥ
03:25 ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ
04:15 ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
05:00 ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΜΕΞΙΚΟ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 MIGHTY MIKE
06:30 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
06:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
08:00 MIGHTY MIKE
08:05 MIGHTY MIKE
08:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
08:45 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
08:50 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:30 THE TOM AND JERRY SHOW
09:35 THE TOM AND JERRY SHOW
09:55 TAFFY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
10:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
11:00 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
11:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
11:45 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10 TAFFY
12:30 BUNNICULA
12:55 THE TOM AND JERRY SHOW
13:35 THE HAPPOS FAMILY
13:45 PAT THE DOG
14:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 TAFFY
15:30 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
16:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
17:00 THE HAPPOS FAMILY
17:05 THE HAPPOS FAMILY
17:10 THE TOM AND JERRY SHOW
17:35 TAFFY
18:00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
18:25 PAT THE DOG
18:45 THE HAPPOS FAMILY
18:55 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
19:20 MIGHTY MIKE
19:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:05 GRIZZY & THE LEMMINGS
20:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:50 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:10 PAT THE DOG
21:15 PAT THE DOG
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 THE TOM AND JERRY SHOW
22:20 TAFFY
22:40 ODDBODS
23:05 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:25 NEW LOONEY TUNES
23:30 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:15 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:00 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:30 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:15 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
04:45 PAT THE DOG
05:00 ODDBODS
05:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
05:45 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
10:30 ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ 100 ΕΤΩΝ
11:00 EARLY START
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 THE EXPRESS
19:30 ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ 100 ΕΤΩΝ
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 CNN TODAY
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN TODAY: (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 7
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 10
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
10:00 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
10:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 8
12:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
14:00 FAST N’ LOUD 5
15:00 FAST N’ LOUD 5
16:00 FAST N’ LOUD 5
17:00 Πυρετός του Χρυσού: Ορμητικά Ποτάμια
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
18:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 21
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 3
21:00 DIRTY MUDDER TRUCKERS
22:00 ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΙΖΕΛ 2
23:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 5
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 4
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
03:00 DIRTY MUDDER TRUCKERS
04:00 ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΙΖΕΛ 2
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
09:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
09:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
10:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
11:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
12:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
13:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
13:45 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30 ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
16:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
17:30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
18:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
19:00 ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
20:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
22:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
22:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
23:30 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
23:55 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
00:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
01:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
01:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
02:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
03:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
04:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
04:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
05:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
06:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
15:35 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
21:35 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
08:25 ΜΕΚ-Χ4
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
12:30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:35 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
16:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:25 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:50 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
17:15 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
17:40 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
18:05 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
18:29 ΜΕΚ-Χ4
19:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
19:50 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
20:15 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
21:05 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
07:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
08:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
09:00 E! NEWS
10:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
11:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 3
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
14:00 E! NEWS
15:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
16:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ MARIAH
18:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
19:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
20:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
21:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
22:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 3
23:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
00:00 E! NEWS
01:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
01:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
02:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
03:00 E! NEWS
04:00 ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ
05:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
06:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
06:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
07:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
07:30 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
08:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
09:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
10:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
11:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
11:30 FORMULA E: ΗΠΑ
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:40 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra
19:10 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
19:15 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
20:10 ΝΕΑ
20:15 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
21:00 FORMULA E: ΗΠΑ
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
22:55 ΝΕΑ
23:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
23:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
00:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
01:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
03:00 FORMULA E: ΗΠΑ
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
08:30 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
09:30 Τοξοβολία: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία
10:00 Τοξοβολία: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία
10:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
11:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
12:30 FORMULA E: ΗΠΑ
13:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
14:45 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
16:15 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: ΗΠΑ
17:00 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:55 ΝΕΑ
22:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
22:30 FORMULA E: ΗΠΑ
23:25 ΝΕΑ
23:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
00:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
04:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
05:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
14:45 INSPIRE AFRICA
15:00 EURONEWS NOW
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:15 BUSINESS PLANET
16:25 EURONEWS NOW
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 Euronews Now
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
00:55 BUSINESS PLANET
01:00 EURONEWS TONIGHT
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:50 EMPIRE 3
07:30 BOB’S BURGERS 7
07:35 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 25
08:15 CRIMINAL MINDS 9
08:20 CRIMINAL MINDS 9
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER
09:20 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:45 FRIENDS 4
10:05 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:30 CHICAGO P.D. 2
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:35 THE SIMPSONS 25
11:55 EMPIRE 3
12:00 EMPIRE 3
12:40 THE GIFTED 2
13:25 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:50 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:35 CHICAGO P.D. 2
16:20 9-1-1 2
16:25 9-1-1 2
17:10 BOB’S BURGERS 7
17:30 THE SIMPSONS 25
17:55 THE GIFTED 2
18:40 CRIMINAL MINDS 9
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 4
20:15 FRIENDS 4
20:35 FRIENDS 4
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:45 CRIMINAL MINDS 14
21:50 CRIMINAL MINDS 14
22:35 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 6
23:20 FALSE FLAG 2
00:10 CRIMINAL MINDS 14
00:55 CHICAGO P.D. 2
01:35 DEEP STATE 2
02:30 THE GIFTED 2
03:10 EMPIRE 3
03:15 EMPIRE 3
03:55 SNOWFALL 3
04:45 DEEP STATE 2
05:35 FRIENDS 4
06:00 THE GIFTED 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:45 GREY’S ANATOMY 11
06:50 GREY’S ANATOMY 11
07:30 NEW GIRL
07:55 NEW GIRL
08:15 THIS IS US
09:00 CASTLE 6
09:40 MODERN FAMILY 4
10:05 MODERN FAMILY 4
10:25 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
11:15 GREY’S ANATOMY 11
11:55 GREY’S ANATOMY 11
12:00 GREY’S ANATOMY 11
12:40 NEW GIRL 2
13:00 NEW GIRL 2
13:05 NEW GIRL 2
13:20 THIS IS US
13:25 THIS IS US
14:05 STATION 19 2
14:10 STATION 19 2
14:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
14:50 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
15:35 CASTLE 6
15:40 CASTLE 6
16:20 MODERN FAMILY 4
16:25 MODERN FAMILY 4
16:45 MODERN FAMILY 4
16:50 MODERN FAMILY 4
17:10 GREY’S ANATOMY 11
17:55 GREY’S ANATOMY 11
18:40 MASTERCHEF 9
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:10 THIS IS US
20:15 THIS IS US
21:00 STATION 19 2
21:45 MASTERCHEF 9
22:30 MODERN FAMILY 10
22:35 MODERN FAMILY 10
22:55 SINGLE PARENTS
23:20 THIS IS US
00:05 STATION 19 2
00:10 STATION 19 2
00:30 Single Parents – 1ος Κύκλος
00:50 MASTERCHEF 9
00:55 Masterchef – 9ος Κύκλος
01:35 GREY’S ANATOMY 11
01:40 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:15 GREY’S ANATOMY 11
02:20 GREY’S ANATOMY 11
03:00 PROJECT RUNWAY 14
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:40 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
03:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
04:30 CASTLE 6
04:35 CASTLE 6
05:10 PROJECT RUNWAY 17
05:15 PROJECT RUNWAY 17
06:00 GREY’S ANATOMY 11
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MAD TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 UK TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 MUSIC NON STOP GR
21:00 ROCK ON MIXER
21:30 ALTERNATIVE INTL
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 MAD GREEKZ TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE 2
09:30 FRIENDZONE 2
10:00 I USED TO BE FAT
11:00 CATFISH: THE TV SHOW
12:00 CATFISH: THE TV SHOW
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM UK 4
15:00 TEEN MOM UK 4
16:00 ARE YOU THE ONE? 6
17:00 ARE YOU THE ONE? 6
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US 2
20:00 JUST TATTOO OF US 3
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 7
23:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές
00:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές
01:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές 2
01:30 Ridiculousness – κύκλος 9
02:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές 2
03:00 GEORDIE SHORE 17
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
13:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:05 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
14:30 MTV UNPLUGGED
15:15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
15:35 MTV LIVE STAGE
16:00 Raye’s Top 20 Biggest Breakthroughs
17:30 MAKING THE VIDEO
18:00 HIGH DEFINITION HITS!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 Raye’s Top 20 Biggest Breakthroughs
22:30 MAKING THE VIDEO
23:00 MTV UNPLUGGED
23:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:05 MTV LIVE STAGE
00:30 MTV WORLD STAGE: 2017
01:15 LIVE AT WIRELESS 2018
01:35 Ζωντανά από το V Festival – 2017
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
04:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
05:05 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 nova MAD GREEKζ TOP 10
16:00 GREEKZ LOVERS SHOW
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 GREEKZ LOVERS SHOW
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Φίδια τέρατα
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50 Η κτηνίατρος του Yukon Κ5
08:40 Άγρια Ινδονησία
09:25 Άγρια Ινδονησία
10:15 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
11:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ5
11:55 Άγρια Ινδονησία
12:40 Άγρια Ινδονησία
13:25 Άγρια Ινδονησία
14:15 Λιοντάρι εναντίον καμηλοπάρδαλης
15:05 Η επιστροφή του λιονταριού
15:50 Το Ταξίδι του Τίγρη
16:35 Άνθρωπος Ανάμεσα σε Τσιτάχ
17:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
18:10 Animal Fight Club Κ2
19:00 Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
19:50 Μεγάλα Αιλουροειδή: Η Αναμέτρηση
20:35 Ελέφαντας: Ο Βασιλιάς της Καλαχάρι
21:25 Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
22:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
23:05 Η κτηνίατρος του Yukon Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ2
00:40 Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
01:30 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
02:15 Άγρια Ινδονησία
03:05 Άγρια Ινδονησία
03:50 Άγρια Ινδονησία
04:35 Το Ταξίδι του Τίγρη
05:20 Άνθρωπος Ανάμεσα σε Τσιτάχ
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:10 FILTHY RICHES
06:55 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
07:40 WICKED TUNA 8
08:25 SPACE IL: ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ
09:10 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
10:00 DIE TRYING
10:45 FILTHY RICHES
11:30 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
12:15 Wicked tuna Κ8
12:20 WICKED TUNA 8
13:05 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
13:10 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
13:55 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
14:45 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
15:30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
15:55 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 7
16:20 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
17:50 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
18:35 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
18:40 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:00 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:05 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:25 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
19:30 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
19:50 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
19:55 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
20:10 ICE ROAD RESCUE
20:20 ICE ROAD RESCUE
21:00 Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική
21:05 Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική
21:45 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
21:55 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
22:35 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
22:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
23:20 ICE ROAD RESCUE
23:35 ICE ROAD RESCUE
00:10 Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική
00:20 Supercars απο παλιοσιδερα
00:25 Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική
01:00 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
01:10 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
01:45 WICKED TUNA 8
02:00 WICKED TUNA 8
02:30 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
02:45 Apollo: Επιστροφη Στο Φεγγαρι
02:50 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
03:25 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
03:30 Υπερ-εργοστάσια: υπεραυτοκίνητα
03:35 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
04:10 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
04:20 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
04:55 DIE TRYING
05:05 Die trying
05:10 DIE TRYING
05:40 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
06:00 FILTHY RICHES
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
07:00 BRAIN GAMES 2
07:20 BRAIN GAMES 2
07:45 BRAIN GAMES 2
08:05 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
08:50 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
09:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
10:20 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
11:10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
11:55 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
12:40 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
13:25 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
14:10 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
14:55 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
15:40 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
16:25 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
17:10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
18:00 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
18:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
19:25 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ 3
20:15 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
21:00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
21:45 Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
22:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
23:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
00:00 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
00:50 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
01:35 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
02:25 Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
03:05 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
03:50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
04:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
05:25 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:35 Η ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ
09:45 ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
10:20 Ο ΣΚΑΘΑΡΟΖΟΥΜΗΣ
12:00 ΘΑ ΚΛΕΨΩ ΤΗ ΝΥΦΗ
13:45 UFO
15:20 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ
17:20 ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ
19:15 ACTION ZONE
19:50 JUSTICE LEAGUE
22:00 SUCCESS STORY
00:00 STRONGER: ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
01:30 Κυνηγός
02:10 THE STRANGERS: ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΝΥΧΤΑ
03:20 Μπλε Βασίλισσα
03:40 MACHETE
04:55 300
05:25 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΡΟΣΚΟΠΟΣ
07:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ
10:20 ΟΜΑΔΑ ΓΑΒ
12:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
12:20 ΜΑΡΣΑΛ: ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
14:25 CONRAD & MICHELLE: IF WORDS COULD KILL
16:00 ΒΡΕΧΕΙ ΚΕΦΤΕΔΕΣ 2
17:45 FILMS & STARS
18:20 MAD FAMILIES
19:55 ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΓΟΝΙΚΗ ΣΥΜΦΟΡΑ
21:50 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
22:15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ 2
23:55 MILE 22
01:35 SOS ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΒΡΕΤΑΝΟΙ
01:50 Ο τιμωρός
03:25 ΛΙΝΤΑ ΛΑΒΛΕΪΣ, ΤΟ ΒΑΘΥ ΛΑΡΥΓΓΙ
03:50 Μανόλια
05:05 ΑΤΑΚΤΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
19:00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ
21:00 Η ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
23:40 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΝ
00:30 Κινηματογραφικά νέα
01:00 Perfect Timing
01:29 L’ HERITIERE
01:30 L’ HERITIERE
03:00 Novacinema3HD
03:35 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
18:20 Η ΡΑΜΟΝΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ
20:10 GOTHAM V
21:00 L.A.’S FINEST
22:00 CHERNOBYL
23:20 THE LOUDEST VOICE
00:30 DIVORCE III
01:05 TRUE DETECTIVE III
02:05 CHERNOBYL
03:20 BIG LITTLE LIES II
04:20 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:05 THE TALE
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 FITNESS TIME
09:15 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
09:30 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:45 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ
12:50 AMERICA’S GOT TALENT 13
14:20 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ
16:05 NCIS XVI
16:50 ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΔΕΣ, ΜΑ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ
18:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
19:10 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
19:30 AMERICA’S GOT TALENT 13
21:00 SUN SAND & ROMANCE
22:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
22:50 NCIS XVI
23:40 ΜΑΤΩΜΕΝΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ
02:00 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πως γινεται; K7
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; Κ18
09:00 Αναζητώντας τον Χρυσό της Βαλτικής
09:30 Διάσωση Σπιτιών
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Μάχες αποσκευών
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 8
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Fast N Loud – Κ5
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Fast N Loud – Κ5
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Fast N Loud – Κ5
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση Σπιτιών
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:05 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
19:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 21
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
23:00 Εξωγήινοι της Αρχαιότητας: Αποδείξεις
00:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
01:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Αυτόνομα σπίτια
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Επικίνδυνη ψαριά Κ15
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 12
05:05 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 91
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 12
10:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
14:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 10
15:00 ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟ ΦΑΪ
16:00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
16:30 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
17:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
18:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
21:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 7
22:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 16
23:00 ΑΚΡΑΙΑ ΓΙΟΤ
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
01:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
02:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 10
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 2
03:45 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
04:05 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
04:25 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
05:10 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15
05:55 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 Lucas Debargue στο Grange de Meslay
10:50 Ermonela Jaho και Charles Castronovo
12:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
15:15 ΜΑΛΕΡ: 3Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ
17:05 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 Marc Ducret Σόλο & Τρίο Samuel Blazer
18:30 MEDO(S)
19:55 Boubacar Traore – Paris Jazz Festival
20:50 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 MAZEPA, ΟΠΕΡΑ ΤΟΥ ΤΣΑΪΚΟΦΣΚΙ
00:40 LUCKY PETERSON
01:35 ΚΟΥΑΡΤΕΤΟ ERIK TRUFFAZ
02:35 Erik Truffaz, Murcof, Enki Bilal
03:50 LINIKER E OS CARAMELOWS
04:45 JAMIE CULLUM
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:05 Νovasports1HD
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: INT’L CHAMPIONS CUP 2019
16:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 LEGEND STORIES SEASON 2
19:00 GOLF: THE OPEN 1995
20:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
20:30 ΓΚΟΛΦ: ‘THE OPEN CHAMPIONSHIP’
21:00 ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:30 ΓΚΟΛΦ: ‘THE OPEN CHAMPIONSHIP’
22:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
23:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
23:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ – inCycle (M)
01:00 Νovasports1HD
01:30 ΓΚΟΛΦ: ‘THE OPEN CHAMPIONSHIP’
02:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: INT’L CHAMPIONS CUP 2019
00:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
13:45 EUROLEAGUE
15:45 EUROLEAGUE
17:30 DEUCE
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE
21:45 EUROLEAGUE
00:00 Novasports3HD
00:45 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
14:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
15:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
16:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
16:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
19:15 ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA 2019
22:15 ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA 2019
00:00 Novasports4HD
02:30 Novasports4HD
03:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΛΟΤΤΟ
22:10 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:35 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
07:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:10 DEUCE 2019
07:35 NRL TRY TIME 2019
08:30 MLB REGULAR SEASON 2019
11:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
11:10 2019 PGA EUROPRO TOUR
12:50 DEUCE 2019
13:15 WATERSPORTS WORLD 2019
14:05 NRL TRY TIME 2019
15:00 QUEENSLAND – NEW SOUTH WALES
16:50 2019 PREMIER LEAGUE OF DARTS
17:30 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
17:55 WATERSPORTS WORLD 2019
18:45 NRL TRY TIME 2019
19:40 Modern Pentathlon Highlights 2019
20:35 SPORT CONFIDENTIAL 2019
21:00 CHICAGO CUBS – CINCINNATI REDS
00:00 MLB’S BEST 2019
00:25 SPORT CONFIDENTIAL 2019
00:50 NRL TRY TIME 2019
01:50 CHICAGO CUBS – CINCINNATI REDS
04:20 THE FOOTBALL REVIEW
04:45 WATERSPORTS WORLD 2019
05:35 NRL TRY TIME 2019