Πρόγραμμα τηλεόρασης (17/10/2019): Ελληνικά κανάλια, Cosmote TV, Nova TV

ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:00 INFERNO (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΚΗΠΩΝ (E)
17:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 Β’ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
20:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:10 ΤΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΕΝΙΟ ΚΟΥΜΠΙ (E)
23:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ (E)
01:00 Η ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΚΗΠΩΝ (E)
01:50 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
02:50 Β’ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (E)
03:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 SPIRIT (E)
07:30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ (E)
08:00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
08:30
09:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ – 2016 (E)
10:00 Η ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΚΗΠΩΝ
11:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
12:00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
13:30 SPIRIT (E)
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 Η ΝΑΝΣΥ ΤΗΝ… ΨΩΝΙΣΕ! (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ – 2019)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 FARGO – Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 MIA TYXAIA ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
00:30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ – 2019) (E)
01:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
02:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:15 FARGO – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:15 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα – 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Μην Ψαρώνεις – 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 The 2Night Show – 4ος Κύκλος
02:00 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
03:00 Κάρμα (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
STAR
STAR – programma tv
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ – 8ος Κύκλος
15:00 [K] Star News
15:50 [K8] Shopping Star
17:30 [K8] Elif – 3ος Κύκλος
18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K12] Wonder Woman
00:00 [K12] Τα Τελευταία 8 Λεπτά (Source Code)
01:45 [K18] Επιχείρηση Εξόντωσης (Elephant White)
03:30 [K8] Secret Origin: The Story Of DC Comics
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates
07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 [K] Ειδήσεις
13:00 [K8] Ελένη
15:30 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IΙ (Ε)
16:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 [K8] Πάνω Κάτω
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ
21:50 [K8] Κρατάς Μυστικό;
22:50 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
23:50 [K8] Αυτοψία
01:10 [K12] Grey’s Anatomy, XIII
02:10 [K12] 10η Εντολή, ΙΙΙ (Ε)
03:00 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
04:00 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά
00:00 Αποτύπωμα
02:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
03:45 Guess My Age (Ε)
04:30 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago P.D. (Ε)
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K] Open News
14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] MacGyver – 2oς Κύκλος
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 [K] Open News Στη Νοηματική
17:00 [K] Ο Ρωμιός Έχει Φιλότιμο
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K8] X-Factor
01:00 [K8] Celebrity Travel
02:00 [K16] Criminal Minds – 7ος Κύκλος
03:00 [K12] Abduction
05:00 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ
08:00 DORTMUND TV
10:00 BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
12:00 BASKETLEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ
14:00 BASKETLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ
16:00 BARCA TV
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE
21:00 MANCHESTER CITY TV
00:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ)
02:30 FORMULA 1 – SUZUKA
04:30 AUTO MOTO EΡΤ
05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
06:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:30 ΚΑΡΛΟΜΑΓΝΟΣ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΦΡΑΓΚΩΝ (E)
07:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (E)
08:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ (E)
09:00 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (E)
15:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
20:00 ΤΟ ΑΡΩΜΑ, Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ
21:00 SALVATION – B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 MERCY STREET – Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – B ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:10 ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (E)
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 Bubble Guppies
06:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies
One channel
One channel – programma tv
06:00 (Ε) ONE TALK
08:00 The Art Of..
09:00 We’ll meet again
10:00 The Seventies
11:00 Simply Nigella
12:00 Antony Bourdain – The Layover
13:00 Hitler: The Definite Story
14:00 Football Godfathers
15:00 FOOTBALL’S GREATEST MOMENTS
16:00 ONE LINE
18:00 ONE DIRECT
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS
21:30 ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
22:00 ONE TALK
00:00 UnREAL
01:00 Hitler: The Definite Story
02:00 (Ε) The Seventies
03:00 (Ε) Antony Bourdain – The Layover
04:00 (Ε) ONE DIRECT
06:00 (Ε) ONE TALK
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 Bubble Guppies
06:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Ριζοσπαστική Νεολαία
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Μάρτυρας
09:00 Το Al Jazeera Ερευνά
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Άνθρωποι και εξουσία
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Μάρτυρας
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Εφαρμογές ζωής
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Ανατολή 101
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Το Al Jazeera Ερευνά
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Κλικ
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
12:30 Μιλώντας για βιβλία στο φεστιβάλ του Εδιμβούργου 2019
13:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
14:30 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg Commodities Edge
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν
21:30 Ηγέτες με την Lacqua
22:00 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
05:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Ένας Γιατρός στο Σπίτι Κ4
07:00 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
07:25 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
07:50 Το σκάνδαλο που με έκανε διάσημο Κ3
08:40 Περιπολία στους δρόμους
09:30 Cash and Cari Κ3
09:55 Ένας γιατρός στο σπίτι Κ1
10:45 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
11:10 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
12:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
12:25 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
12:50 Medical Detectives Κ6
13:15 Το σκάνδαλο που με έκανε διάσημο Κ3
14:05 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
14:55 Cash and Cari Κ3
15:20 Περιπολία στους δρόμους
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
17:25 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
17:50 Ένας γιατρός στο σπίτι Κ1
18:40 Medical Detectives Κ6
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
19:30 Το σκάνδαλο που με έκανε διάσημο Κ3
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
22:00 Σε Επιφυλακή Κ2
22:50 Έφηβοι Δολοφόνοι Κ1
23:40 Στοιχειωμένες Υποθέσεις Κ1
00:30 Εν Ψυχρώ Κ3
01:25 48 Ώρες Κ17
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Έφηβοι Δολοφόνοι Κ1
03:30 Σε Επιφυλακή Κ2
04:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
04:40 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
05:05 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Βιώσιμη ενέργεια
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:20 Αλλάζοντας τον κόσμο
08:00 Η απίστευτη ιστορία του γιγάντιου αχλαδιού
09:30 Αναζητώντας την αλήθεια
11:45 Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
14:15 Στα βαθιά
16:00 Πλανήτης Γη: Μια υπέροχη μέρα
17:45 Ray
20:20 Making the Movies
01:15 Στην καρδιά του δάσους
03:00 Το κορίτσι του τρένου
04:50 Μάχη για έναν καλύτερο κόσμο
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:40 Είναι για το καλό σου
09:15 Swing away
11:00 Ο γόης των χιλίων δολαρίων
12:40 Τζένη και Γιάννης
13:00 Ο μεγάλος γύρος
14:45 1945
16:20 Ντετέκτιβ για κλάματα
18:00 Οικογενειακός φίλος
19:45 Ο Ιντιάνα Τζόουνς και το βασίλειο του κρυστάλλινου κρανίου
22:00 Ατελείωτη αγάπη
00:00 Hotel Artemis
01:35 Bitter Harvest
03:15 Αόρατος επισκέπτης
05:00 Hearts of Christmas
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:00 Δάκρυα για την Ηλέκτρα
07:25 Προ παντός ψυχραιμία
08:30 Ο πεθερόπληκτος
09:55 Κάτι κουρασμένα παλικάρια
11:35 Η τελευταία αποστολή
13:00 Ο κακός, ο ψυχρός και ο ανάποδος
14:25 Η θυσία του Αβραάμ
16:00 Εκατό χιλιάδες λίρες
17:25 Δύο κόσμοι
18:45 Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 1
20:30 Ένας βλάκας και μισός
22:00 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
00:00 Γωνιά του παράδεισου
01:45 Ο τρελλάρας
02:55 Άντρα θέλω με πυγμή
04:10 Νυχτοπερπατήματα
05:50 Τζένη Τζένη
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 Deutschland ’86
07:00 The good karma hospital – 1ος Κύκλος
08:00 The good karma hospital – 1ος Κύκλος
09:00 Private Eyes – 3ος Κύκλος
10:00 Dukes of Hazzard Κ3
11:00 Baywatch – 7ος Κύκλος
12:00 The good karma hospital – 2ος Κύκλος
13:00 The good karma hospital – 2ος Κύκλος
14:00 The code – 1ος κύκλος
15:00 Private Eyes – 3ος Κύκλος
16:00 Deutschland ’86
17:00 FBI – 2ος Κύκλος
18:00 The resident – 3ος Κύκλος
19:00 New Amsterdam – 2ος Κύκλος
19:55 House of cards
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6
22:00 Almost Family – 1ος Κύκλος
23:00 Frayed – 1ος Κύκλος
00:00 Βραδινές ιστορίες
01:00 Happy!
02:00 Wynonna Earp
03:00 The West Wing – 5ος Κύκλος
03:55 House of cards
05:00 The code – 1ος κύκλος
06:00 Deutschland ’86
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:00 Ιωάννης Καποδίστριας – Η ζωή και το έργο του
07:00 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
08:00 Όπλα Μαζικής Καταστροφής στην Αρχαία Ελλάδα
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1
09:00 Πόλεμος και Ειρήνη στα Βαλκάνια
10:15 Ελληνορωμαϊκό Ναυάγιο – Αιγιλεία
11:00 Φάροι
12:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας
13:00 Στα χνάρια ενός αγγέλου
14:00 Σπουδαίοι Μύθοι – Η Ιλιάδα
14:30 Νικόλαος Δουμπάς – Μαικήνας των Τεχνών
15:30 Τα γλυπτά της Αθήνας
16:15 Νησίδες άγριας ζωής
17:00 Το Μυστικό Ταξίδι του Αγίου Βαλεντίνου
18:00 Εγώ, ο Καίσαρας: Ιουστινιανός
19:00 Μιχάλης Κακογιάννης: ‘Αγάπησα την Ελλάδα’
19:40 Νίκος Νικολαΐδης: το χρώμα της ψυχής
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1
21:00 Το Νησί των Ρόδων: Τραγωδία στον Παράδεισο
22:00 Στα Ίχνη του Μεγάλου Αλεξάνδρου
23:15 Κρουαζιέρα στο Αιγαίο
00:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας
01:00 Στα χνάρια ενός αγγέλου
02:00 Σπουδαίοι Μύθοι – Η Ιλιάδα
02:30 Νικόλαος Δουμπάς – Μαικήνας των Τεχνών
03:30 Τα γλυπτά της Αθήνας
04:15 Νησίδες άγριας ζωής
05:00 Το Μυστικό Ταξίδι του Αγίου Βαλεντίνου
06:00 Εγώ, ο Καίσαρας: Ιουστινιανός
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
07:00 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι – Έβερτον
09:05 Ποδόσφαιρο: Λευκορωσία – Ολλανδία
11:10 Ποδόσφαιρο: Καζακστάν – Βέλγιο
13:15 Ποδόσφαιρο: Μπράιτον – Τότεναμ
15:20 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Λέστερ
17:25 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20
18:00 Ποδόσφαιρο: Γαλλία – Τουρκία
20:00 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
22:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς
00:00 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα – Βοσνία-Ερζεγοβίνη
02:00 Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ουαλία – Κροατία
06:00 UEFA Champions League Magazine 2019-20
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ
09:05 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Έιμπαρ
11:10 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε
13:15 Ποδόσφαιρο: Άβες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
15:20 Ποδόσφαιρο: Θέλτα – Μπιλμπάο
17:25 Sports Classics: The Immortals
18:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
18:30 La Liga Specials – 90 Anniversary
19:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ
21:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε
23:00 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Σεβίλη
01:00 Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Πόρτο
03:00 Ποδόσφαιρο: Λεγανές – Λεβάντε
05:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Έιμπαρ
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Όσναμπρικ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
08:05 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου
10:10 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Βέχεν Βίζμπαντεν
12:15 Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Κολονία
14:20 Ποδόσφαιρο: Νυρεμβέργη – Σαν Πάουλι
16:25 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν – Λειψία
18:30 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης
20:30 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ
22:30 Bundesliga 2019-20 – Στιγμιότυπα
23:30 Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ
01:30 Bundesliga 2019-20 – Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Πάντερμπορν – Μάιντς
04:00 Ποδόσφαιρο: Αμβούργο – Γκρόιτερ Φιρτ
06:00 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Βέχεν Βίζμπαντεν
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Πάτρας
08:05 Μπάσκετ: Μάλαγα – Μπανταλόνα
10:10 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Ναμούρ
12:15 Μπάσκετ: Κάλεβ – Ούνικς Καζάν
14:20 Μπάσκετ: Μάλαγα – Μπανταλόνα
16:25 Μπάσκετ: ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Πάτρας
18:30 Μπάσκετ: Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε
20:30 Μπάσκετ: Κάλεβ – Ούνικς Καζάν
22:30 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
23:00 Μπάσκετ: ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Πάτρας
01:00 Sports Classics: ESPN Films
02:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Ναμούρ
04:00 Μπάσκετ: Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε
06:00 Μπάσκετ: Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Dirt Games 2019 – Στιγμιότυπα
06:25 WRC 2019 – Στιγμιότυπα
07:30 Sports Classics: ABC of Crashed Ice
08:05 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
08:35 NASCAR Cup Series 2019 – Στιγμιότυπα
09:40 WRC 2019
11:20 WRC 2019 – Στιγμιότυπα
12:25 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
16:25 Moto3 2019
17:45 Moto2 2019
19:05 MotoGP 2019
20:40 Formula 1 2019 – Grand Prix Ιαπωνίας
23:10 MotoGP 2019 – Στιγμιότυπα
00:10 WRC 2019 – Στιγμιότυπα
01:10 Εκπομπή Grand Prix 2019
02:40 MotoGP 2019
02:55 Moto3 2019 (Ζ)
03:50 Moto2 2019 (Ζ)
04:45 MotoGP 2019 (Ζ)
05:50 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ
07:45 Ιππασία: Athens Equestrian Festival 2019
11:15 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action
11:35 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
12:30 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
13:45 Sports Classics: ESPN Films
15:15 Τένις: 2019 ATP Masters 1000 – Στιγμιότυπα
16:20 Χάντμπολ: VELUX EHF Champions League 2019-20 – Στιγμιότυπα
16:55 Topspin
18:25 Τένις: 2019 ATP World Tour 250
20:55 Watersports: 2019 Speed Catamarans GC32
21:25 Βόλεϊ: Ιμόκο Κονελιάνο – Μόντσα
23:55 Χάντμπολ: VELUX EHF Champions League 2019-20 – Στιγμιότυπα
00:05 Sports Classics: World Roller Games
01:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000 – Στιγμιότυπα
02:00 Ιππασία: Athens Equestrian Festival 2019
05:30 Μπιτς Βόλεϊ: Στιγμιότυπα FIVB World Tour 2019
06:00 Χάντμπολ: VELUX EHF Champions League 2019-20 – Στιγμιότυπα
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:30 Ζώνη συγκρούσεων
07:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Ζώνη συγκρούσεων
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
13:45 Τέχνες και Πολιτισμός
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Ζώνη συγκρούσεων
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Μέσα στο Θέμα
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Ζώνη συγκρούσεων
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Ειδήσεις στην DW
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Μέσα στο Θέμα
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:15 DocFilm
05:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
07:45 OCEAN
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:55 EXPLORE ANGOLA
11:15 GOOD MORNING EUROPE
11:25 Καλημέρα Ευρώπη
11:45 Καλημέρα Ευρώπη
11:50 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:45 INSPIRE AFRICA
13:55 EURONEWS NOW
14:15 Euronews Now
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 OCEAN
18:00 EURONEWS NOW
18:30 Euronews Now
18:45 INSPIRE AFRICA
18:55 EURONEWS NOW
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
19:55 EXPLORE ANGOLA
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
01:55 Εξερευνώντας την Αγκόλα
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
04:45 EXPLORE ANGOLA
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
06:40 THE GIFTED
07:20 PRISON BREAK 2
08:05 CRIMINAL MINDS 12
08:50 CRIMINAL MINDS 12
09:35 FRIENDS 10
10:05 FRIENDS 10
10:30 CHICAGO P.D. 5
11:15 PRISON BREAK 2
11:55 THE GIFTED
12:40 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
13:25 CRIMINAL MINDS 12
14:10 CRIMINAL MINDS 12
14:55 FRIENDS 10
15:20 FRIENDS 10
15:40 CHICAGO P.D. 5
16:25 9-1-1 3
17:10 PRISON BREAK 2
17:55 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
18:40 CRIMINAL MINDS 12
19:25 CRIMINAL MINDS 13
20:10 FRIENDS 10
20:35 FRIENDS 10
21:00 CHICAGO P.D. 5
21:50 9-1-1 3
22:40 AMERICAN HORROR STORY 9: 1984
23:30 ELEMENTARY 7
00:15 9-1-1 3
01:00 CHICAGO P.D. 5
01:45 AMERICAN DAD 7
02:05 AMERICAN DAD 7
02:30 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
03:15 THE GIFTED
04:00 AMERICAN HORROR STORY 9: 1984
04:45 AMERICAN DAD 7
05:05 AMERICAN DAD 7
05:30 FRIENDS 10
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:35 CHICAGO MED
07:20 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
08:05 STATION 19 2
08:50 CASTLE 8
09:35 NEW GIRL
09:55 NEW GIRL
10:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
10:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
11:10 BONES 8
11:55 CHICAGO MED
12:40 EVERYBODY LOVES RAYMOND
13:05 EVERYBODY LOVES RAYMOND
13:25 STATION 19 2
14:10 BH90210
14:55 MASTERCHEF 10
15:40 SCANDAL 3
16:25 NEW GIRL
16:45 NEW GIRL
17:10 BONES 8
17:55 CHICAGO MED
18:40 MASTERCHEF 10
19:25 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:50 EVERYBODY LOVES RAYMOND
20:10 FOR THE PEOPLE
21:00 BH90210
21:45 GRAND HOTEL
22:30 GREY’S ANATOMY 16
23:15 BH90210
00:00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:10 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:25 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:30 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:50 FOR THE PEOPLE
00:55 For The People – 1ος κύκλος
01:35 BONES 8
01:40 Bones – 8ος Κύκλος
02:20 CHICAGO MED
02:25 Chicago Med – 1ος Κύκλος
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:10 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:45 GOOD TROUBLE
03:50 Grand Hotel – 1ος Κύκλος
04:10 Single Parents – 1ος Κύκλος
04:30 SCANDAL 3
04:35 Scandal – 3ος κύκλος
05:15 LAST MAN STANDING 7
05:35 LAST MAN STANDING 7
05:55 BONES 8
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Μόδα και Αθλητισμός
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Άσκηση
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Hairstyles
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Model Talks
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Miu Miu Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Miu Miu Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Μόδα για παιδιά
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Μόδα για παιδιά
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Fashion Films
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Fashion Films
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Φωτογραφίσεις
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Φωτογραφίσεις
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Kate Moss Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Kate Moss Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Valentino Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Valentino Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Κορυφαία μοντέλα
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Κορυφαία μοντέλα
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Bruce Weber Story
22:30 Bruce Weber Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Σχεδιαστές
00:30 Σχεδιαστές
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Σχεδιαστές
03:30 Σχεδιαστές
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Πρωτοσέλιδα
06:20 Στον Γαλλικό Τύπο
06:30 Νέα
06:45 Επίκεντρο
06:50 Σπορ
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Αποδελτίωση
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:55 Νέα
08:00 Νέα
08:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
08:20 Στον Παγκόσμιο Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Επίκεντρο
08:55 Νέα
09:00 Νέα
09:10 Down to Earth
09:30 Νέα
09:40 Σπορ
09:45 Πρόσβαση στην Ασία
10:00 Νέα
10:15 Τεχνολογία 24
10:30 Νέα
10:45 Συνέντευξη
11:00 Νέα
11:15 Encore
11:30 Νέα
11:45 Το 51 τοις Εκατό
12:00 Νέα
12:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
12:20 Στον Τύπο
12:30 Νέα
12:45 Γαλλικοί Δεσμοί
12:50 Σπορ
13:00 Νέα
13:15 Νέα
13:20 Κριτικοί Τέχνης
13:30 Νέα
13:45 Επίκεντρο
13:50 Σπορ
14:00 Νέα
14:15 Οι Παρατηρητές
14:30 Νέα
14:45 Συνέντευξη
15:00 Νέα
15:15 Στην Αμερική
15:30 Νέα
15:45 Άνθρωποι και Κέρδη
16:00 Νέα
16:15 Encore
16:30 Νέα
16:45 Ρεπόρτερς
17:00 Νέα
17:15 Πρώτο Θέμα
17:30 Νέα
17:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
17:50 Σπορ
18:00 Νέα
18:10 France 24 διάλογος
18:30 France 24 διάλογος
19:00 Νέα
19:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:20 Σπορ
19:30 Νέα
19:45 Μια ματιά στα media
19:50 Επίκεντρο
20:00 Νέα
20:15 Πρωτοσέλιδα
20:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
20:30 Νέα
20:45 Ματιά στην Αφρική
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Μια ματιά στα media
21:30 Νέα
21:45 Ματιά στην Αφρική
22:00 Νέα
22:15 Επίκεντρο
22:20 Σπορ
22:30 Νέα
22:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:00 Νέα
23:10 France 24 διάλογος
23:30 France 24 διάλογος
00:00 Νέα
00:15 Μια ματιά στα media
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 France 24 διάλογος
01:30 France 24 διάλογος
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Βρίσκεστε Εδώ
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 France 24 διάλογος
04:30 France 24 διάλογος
05:00 Νέα
05:15 Σε όλη την Αφρική
05:30 Νέα
05:45 Οι Παρατηρητές
05:50 Μόδα
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Dance Hits Top 15
11:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00 Top 15 GR
13:00 Upcoming Hits
14:00 Top 15 International
15:00 Mad Hits Top 15
16:00 Your Choice Charts
17:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Chart of the Charts
22:00 Top 15 International
23:00 Dance Hits Top 15
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Flashback Hits
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Chart of the Charts
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Το Βασίλειο του Κυνόμυ Κ1
06:30 Το Βασίλειο του Κυνόμυ Κ1
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ3
08:40 Άγρια Κορέα
09:25 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
10:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
11:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ3
11:55 Άγρια Κορέα
12:40 Άγρια Κορέα
13:25 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
14:15 Άνθρωπος και άγρια φύση
15:05 Άνθρωπος και άγρια φύση
15:50 Άνθρωπος και άγρια φύση
16:35 Άνθρωπος και άγρια φύση
17:25 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 The Jungle King
19:50 Καμηλοπάρδαλη: Ο Γίγαντας της Αφρικής
20:35 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
21:25 The Jungle King
22:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ7
23:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ3
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 The Jungle King
01:30 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
02:20 Άνθρωπος και άγρια φύση
03:05 Άνθρωπος και άγρια φύση
03:55 Άνθρωπος και άγρια φύση
04:40 Άνθρωπος και άγρια φύση
05:30 Άνθρωπος και άγρια φύση
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Boom Bust
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Ντοκιμαντέρ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Ρεπορτάζ Keiser
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Boom Bust
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Ρεπορτάζ Keiser
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Boom Bust
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Ντοκιμαντέρ
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ρεπορτάζ Keiser
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Boom Bust
20:00 Στο Παρόν
20:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Ντοκιμαντέρ
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Ρεπορτάζ Keiser
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Ρεπορτάζ Keiser
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 The Alex Salmond Show
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Ντοκιμαντέρ
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Boom Bust
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Με τη ματιά τού γερακιού
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
06:00 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 PINK: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
17:35 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ONE DIRECTION: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
11:15 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:40 Έρωτας δίχως παρόν
15:30 Ξανά ανάλυσέ το
17:15 Πείραμα: Lazarus
19:05 Τα μαγικά φίλτρα
21:00 Serena
23:00 Πέρα από το νόμο
01:25 Pusher
02:55 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:05 Ζωντανά στο Glastonbury
08:40 Printemps Du Bourge 2004
10:00 Ζωντανά στο Eurockeennes de Belfort – 2017
10:25 Ζωντανά στο Rockpalast – INXS – Mystify
11:50 Pop Shop
13:00 Ζωντανά στο Zenith de Paris 2015
14:15 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2005
15:05 Ζωντανά στο Hollywood Bowl
16:45 Elvis Costello – Detour – Ζωντανά στο The Liverpool Philharmonic Hall
19:00 Download Festival – 2016
20:05 Ζωντανά στο Garorock Festival – 2017
22:00 Ζωντανά στο Eurockeennes de Belfort – 2017
22:25 Ζωντανά στο Rockpalast – INXS – Mystify
23:50 Pop Shop
01:00 Ζωντανά στο The Glass House – κύκλος 1
02:35 Ζωντανά στο Oxford Art Factory -κύκλος 1
04:05 Katy Perry – Prismatic World Tour
06:00 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2015
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 Bubble Guppies
06:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟΥΣ
07:00 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟΥΣ
07:25 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
08:15 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
09:10 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:00 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
12:50 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 ΠΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΛΑΣΚΑ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
19:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
20:10 ΔΡ. ΝΤΙ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
21:05 ΜΕΚΟΝΓΚ: Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
22:00 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
00:45 ΔΡ. ΝΤΙ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
01:40 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
02:35 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
03:25 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
04:15 ΔΡ. ΝΤΙ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
05:00 ΜΕΚΟΝΓΚ: Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:30 NEW LOONEY TUNES
06:55 MR MAGOO
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
08:05 THE TOM AND JERRY SHOW
08:25 THE TOM AND JERRY SHOW
08:45 TAFFY
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 MR MAGOO
10:15 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
10:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
11:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
11:25 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10 MR MAGOO
12:30 NEW LOONEY TUNES
13:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
13:35 THE HAPPOS FAMILY
13:45 THE TOM AND JERRY SHOW
14:05 THE TOM AND JERRY SHOW
14:25 PAT THE DOG
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
15:30 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
15:55 THE TOM AND JERRY SHOW
16:15 TAFFY
17:00 MIGHTY MIKE
17:05 THE HAPPOS FAMILY
17:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
17:35 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
18:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
18:20 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
18:40 THE TOM AND JERRY SHOW
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MR MAGOO
20:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:25 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
20:50 BUNNICULA
21:10 THE TOM AND JERRY SHOW
21:35 THE TOM AND JERRY SHOW
21:55 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
22:20 MR MAGOO
22:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
23:05 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
23:25 WACKY RACES
00:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
00:55 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
01:40 BUNNICULA
02:25 THE TOM AND JERRY SHOW
03:10 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
03:35 NEW LOONEY TUNES
04:20 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
05:00 ODDBODS
05:45 GRIZZY & THE LEMMINGS
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
09:00 CNN NEWSROOM
10:30 CNN
11:00 EARLY START
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM: ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΞ ΦΟΣΤΕΡ
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 THE EXPRESS
19:30 CNN
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 The Brief με την Μπιάνκα Νόμπιλο
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΗΜΕΡΑ
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 10
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 5
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 12
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
10:00 ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ 2
10:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
11:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 3
12:00 FAST N’ LOUD 4
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 8
14:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
15:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
16:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
17:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 2
18:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 16
20:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 13
21:00 ΤΑ AΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΟΥ ΡΙΠΛΕΪ
22:00 ΑΓΡΙΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
23:00 ΚΟΜΜΑΤΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 3
00:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 4
01:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 9
02:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
03:00 ΤΑ AΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΟΥ ΡΙΠΛΕΪ
04:00 ΑΓΡΙΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 CAKE BOSS
06:40 CAKE BOSS
07:00 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
07:45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
08:30 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
09:15 CAKE BOSS
09:40 CAKE BOSS
10:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
10:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
11:30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
12:15 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
13:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
15:15 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
16:45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
17:30 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
18:15 CAKE BOSS
18:40 CAKE BOSS
19:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ
19:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
20:30 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
21:15 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
22:00 Η ΓΙΓΑΝΤΙΑ ΖΩΗ ΜΟΥ
22:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
23:30 CAKE BOSS
23:55 CAKE BOSS
00:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
01:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
01:45 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
02:30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
03:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
04:00 Η ΓΙΓΑΝΤΙΑ ΖΩΗ ΜΟΥ
04:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
05:30 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
06:25 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ 3
06:50 TSUM TSUM SHORTS 2
06:55 ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΤΝΕΫ ΣΤΟΝ ΜΑΞ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 ΤΖΕΣΙ 2
09:00 ΤΖΕΣΙ 2
09:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:50 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 2
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 2
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 2
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 2
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 2
14:00 ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ 3
14:25 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:50 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
15:15 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
15:40 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ 4
16:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ 3
16:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
17:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ 3
17:25 Ο Κουπ και η Κάμι Ρωτούν τον Κόσμο
17:50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΤΝΕΫ ΣΤΟΝ ΜΑΞ
18:15 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 2
18:40 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 2
19:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ 3
19:30 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
19:55 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
20:20 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
20:45 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
21:10 ΤΖΕΣΙ 4
21:35 ΤΖΕΣΙ 4
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 2
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 2
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ 2
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ 2
03:20 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ 2
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 2
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 2
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ 2
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
06:25 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
06:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:05 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
09:20 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:05 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
10:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
10:50 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:10 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
12:20 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
12:45 MARVEL SPIDER-MAN
13:10 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ, CHIBI ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ
13:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
13:40 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:05 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
14:30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:20 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
15:45 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:10 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
16:35 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:25 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:40 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
19:05 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:30 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ, CHIBI ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ
20:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
20:25 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
20:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
21:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
21:40 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
22:05 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
22:30 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
22:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ, CHIBI ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:10 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:30 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:55 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:40 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:05 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:30 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:50 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:15 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
05:35 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
06:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
07:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
08:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
09:00 E! NEWS
10:00 ΚΑΝ’ ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΝΤΙΣΙΚ
11:00 ΚΑΝ’ ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΝΤΙΣΙΚ
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 11
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 11
14:00 E! NEWS
15:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
16:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 14
17:00 TOTAL BELLAS 3
18:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
19:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
20:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
21:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 3
22:00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
23:00 NIGHTLY POP
23:30 NIGHTLY POP
00:00 E! NEWS
01:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
02:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
03:00 E! NEWS
04:00 SECOND WIVES CLUB
05:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
06:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:00 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
08:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
08:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
09:30 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
14:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
14:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
20:00 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
20:40 ΝΕΑ
20:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
01:05 ΝΕΑ
01:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
01:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
03:30 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
04:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
07:00 FORMULA E
08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
09:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
09:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS TOP 10
10:05 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
10:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
11:00 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
12:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
12:05 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
13:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
16:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS TOP 10
17:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
17:45 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
18:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
18:30 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
19:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία
19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
20:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
21:25 ΝΕΑ
21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
22:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS TOP 10
23:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
23:05 ΝΕΑ
23:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
23:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
00:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
00:35 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: World Tour
00:55 ΝΕΑ
01:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία
01:35 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
01:55 ΝΕΑ
02:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
02:25 ΝΕΑ
02:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
03:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS TOP 10
04:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
04:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
05:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
05:15 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
06:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
07:45 OCEAN
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:55 EXPLORE ANGOLA
11:15 GOOD MORNING EUROPE
11:25 Καλημέρα Ευρώπη
11:45 Καλημέρα Ευρώπη
11:50 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:45 INSPIRE AFRICA
13:55 EURONEWS NOW
14:15 Euronews Now
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 OCEAN
18:00 EURONEWS NOW
18:30 Euronews Now
18:45 INSPIRE AFRICA
18:55 EURONEWS NOW
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
19:55 EXPLORE ANGOLA
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
01:55 Εξερευνώντας την Αγκόλα
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
04:45 EXPLORE ANGOLA
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
06:40 THE GIFTED
07:20 PRISON BREAK 2
08:05 CRIMINAL MINDS 12
08:50 CRIMINAL MINDS 12
09:35 FRIENDS 10
10:05 FRIENDS 10
10:30 CHICAGO P.D. 5
11:15 PRISON BREAK 2
11:55 THE GIFTED
12:40 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
13:25 CRIMINAL MINDS 12
14:10 CRIMINAL MINDS 12
14:55 FRIENDS 10
15:20 FRIENDS 10
15:40 CHICAGO P.D. 5
16:25 9-1-1 3
17:10 PRISON BREAK 2
17:55 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
18:40 CRIMINAL MINDS 12
19:25 CRIMINAL MINDS 13
20:10 FRIENDS 10
20:35 FRIENDS 10
21:00 CHICAGO P.D. 5
21:50 9-1-1 3
22:40 AMERICAN HORROR STORY 9: 1984
23:30 ELEMENTARY 7
00:15 9-1-1 3
01:00 CHICAGO P.D. 5
01:45 AMERICAN DAD 7
02:05 AMERICAN DAD 7
02:30 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
03:15 THE GIFTED
04:00 AMERICAN HORROR STORY 9: 1984
04:45 AMERICAN DAD 7
05:05 AMERICAN DAD 7
05:30 FRIENDS 10
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:35 CHICAGO MED
07:20 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
08:05 STATION 19 2
08:50 CASTLE 8
09:35 NEW GIRL
09:55 NEW GIRL
10:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
10:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
11:10 BONES 8
11:55 CHICAGO MED
12:40 EVERYBODY LOVES RAYMOND
13:05 EVERYBODY LOVES RAYMOND
13:25 STATION 19 2
14:10 BH90210
14:55 MASTERCHEF 10
15:40 SCANDAL 3
16:25 NEW GIRL
16:45 NEW GIRL
17:10 BONES 8
17:55 CHICAGO MED
18:40 MASTERCHEF 10
19:25 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:50 EVERYBODY LOVES RAYMOND
20:10 FOR THE PEOPLE
21:00 BH90210
21:45 GRAND HOTEL
22:30 GREY’S ANATOMY 16
23:15 BH90210
00:00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:10 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:25 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:30 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:50 FOR THE PEOPLE
00:55 For The People – 1ος κύκλος
01:35 BONES 8
01:40 Bones – 8ος Κύκλος
02:20 CHICAGO MED
02:25 Chicago Med – 1ος Κύκλος
03:05 PROJECT RUNWAY 14
03:10 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:45 GOOD TROUBLE
03:50 Grand Hotel – 1ος Κύκλος
04:10 Single Parents – 1ος Κύκλος
04:30 SCANDAL 3
04:35 Scandal – 3ος κύκλος
05:15 LAST MAN STANDING 7
05:35 LAST MAN STANDING 7
05:55 BONES 8
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MAD GREEKZ TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 SHAZAM TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 MUSIC NON STOP GR
21:00 ROCK ON MIXER
21:30 ALTERNATIVE LOCAL
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 US TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE 2
09:30 FRIENDZONE 2
10:00 I USED TO BE FAT
11:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
12:00 CATFISH: THE TV SHOW 3
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM OG 6
15:00 TEEN MOM OG 6
16:00 JUST TATTOO OF US
17:00 JUST TATTOO OF US 4
18:00 The Challenge: War of the Worlds 33
19:00 TRUE LOVE OR TRUE LIES?
20:00 TRUE LOVE OR TRUE LIES?
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 7
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 7
23:00 EX ON THE BEACH USA 3
00:00 EX ON THE BEACH USA 3
01:00 RIDICULOUSNESS 9
01:30 RIDICULOUSNESS 9
02:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές 2
03:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές 2
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV LIVE FROM FUSION 2019
13:20 MTV LIVE FROM FUSION 2019
13:45 MTV LIVE FROM FUSION 2019
14:05 MUSIC EVOLUTION MANILA 2016
14:50 MTV LIVE STAGE
15:15 ISLE OF MTV MALTA 2019
16:00 LITTLE MIX VS SHAWN VS GAGA
17:30 MTV ASKS
18:00 HIGH DEFINITION HITS!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 LITTLE MIX VS SHAWN VS GAGA
22:30 MTV ASKS
23:00 MTV LIVE FROM FUSION 2019
23:20 MTV LIVE FROM FUSION 2019
23:45 MTV LIVE FROM FUSION 2019
00:05 MTV LIVE FROM FUSION 2019
00:30 MTV LIVE FROM FUSION 2019
00:50 MTV LIVE FROM FUSION 2019
01:15 FUSION FESTIVAL 2018
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV ASKS
04:20 MABEL AND FRIENDS
04:45 LIVE AT WIRELESS 2018
05:05 LIVE AT WIRELESS 2018
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 MAD FOR GREEKZ
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 GREEKZ LOVERS SHOW
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Το Βασίλειο του Κυνόμυ Κ1
06:30 Το Βασίλειο του Κυνόμυ Κ1
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ3
08:40 Άγρια Κορέα
09:25 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
10:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
11:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ3
11:55 Άγρια Κορέα
12:40 Άγρια Κορέα
13:25 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
14:15 Άνθρωπος και άγρια φύση
15:05 Άνθρωπος και άγρια φύση
15:50 Άνθρωπος και άγρια φύση
16:35 Άνθρωπος και άγρια φύση
17:25 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 The Jungle King
19:50 Καμηλοπάρδαλη: Ο Γίγαντας της Αφρικής
20:35 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
21:25 The Jungle King
22:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ7
23:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ3
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 The Jungle King
01:30 Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο: σούπερ φίδια
02:20 Άνθρωπος και άγρια φύση
03:05 Άνθρωπος και άγρια φύση
03:55 Άνθρωπος και άγρια φύση
04:40 Άνθρωπος και άγρια φύση
05:30 Άνθρωπος και άγρια φύση
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:35 ICE ROAD RESCUE 3
07:25 WICKED TUNA 8
08:15 Τα Μυστικά του Διαστημικού Λεωφορείου
09:00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
09:50 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ 2
10:35 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
11:25 ICE ROAD RESCUE 3
12:10 WICKED TUNA 8
13:00 EXOMARS: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΖΩΗ
13:45 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
14:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 13
15:25 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ: ΚΙΝΑ
16:10 UNCENSORED WITH MICHAEL WARE
17:00 ICE ROAD RESCUE 4
17:50 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
18:35 THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
19:00 THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
19:25 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
19:50 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
20:10 Ασφάλεια Αεροδρομίου 5: Βραζιλία
21:00 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα
21:50 ICE ROAD RESCUE 4
22:35 WICKED TUNA – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
23:25 Ασφάλεια Αεροδρομίου 5: Βραζιλία
00:15 ICE ROAD RESCUE 4
01:00 WICKED TUNA – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
01:50 WICKED TUNA 8
02:40 EXOMARS: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΖΩΗ
03:25 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
04:15 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 13
05:05 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ 2
05:55 ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΓΙΟΥΚΟΝ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:20 ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ
09:35 ACTION ZONE
10:10 ΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ
12:05 ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ
13:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:15 ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
15:45 ΘΑΥΜΑ
17:45 MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ
19:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
20:05 THE GREATEST SHOWMAN
22:00 YUCATAN
00:20 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!
01:30 Το ένστικτο της επιβίωσης
02:10 ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ
03:05 Κινηματογραφικά νέα
03:35 The humanity bureau
03:50 BEL CANTO
05:15 Παγίδα θανάτου
05:35 Η ΣΥΖΥΓΟΣ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
07:25 ΑΡΙΑΝ
09:40 ΤΖΑΚ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
11:40 ΧΑΒΑΗ
14:20 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 15:17
16:00 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ: ΤΡΕΛΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ…
17:35 ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
18:10 ΜΑΙΡΗ ΣΕΛΛΕΫ
20:15 ΕΓΩ Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ
22:00 AQUAMAN
00:00 Ο τελευταίος πρόσκοπος
00:25 ΑΜΕΡΙΚΗ ΣΤΙΣ ΦΛΟΓΕΣ
01:55 Κινηματογραφικά νέα
02:00 ΑΤΑΚΤΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
02:50 Ο τιμωρός
03:40 ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΦΑΙΡΕΣ
04:45 Δύσκολες ώρες στο Ελ Ροαγιάλ
05:25 ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΜΕ ΠΑΙΔΙ
NovaCinema3
NovaCinema3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novacinema3HD
19:10 ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
21:00 ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΟΔΡΑΣΗΣ 2: ΑΔΗΣ
22:40 127 ΩΡΕΣ
00:25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
00:55 Κινηματογραφικά νέα
01:00 AXEL BRAUN’S: PETER PAN XXX
01:30 La mauvaise eleve
03:00 Novacinema3HD
03:35 Τυφλή στροφή
05:40 Ο τελευταιος Νονος
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
19:20 THE GOOD DOCTOR III
20:10 GOTHAM V
21:00 NCIS XVII
22:00 NCIS XVII
23:00 PRODIGAL SON
00:00 CRASHING III
00:35 NCIS XVII
01:25 GOMORRAH IV
02:15 SUCCESSION II
03:25 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:20 ΔΟΛΩΜΑ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 FITNESS TIME
09:15 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:15 ΜΩΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ
11:50 THE BACHELOR 23
13:15 LOVE AT THE SHORE
14:45 MOROCCO: LOVE IN TIMES OF WAR
16:05 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ II
16:20 ZATHURA: ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
18:00 ΤΟ ΣΤΙΛ ΤΩΝ ΣΤΑΡ
18:35 MOROCCO: LOVE IN TIMES OF WAR
20:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00 LOVE, OF COURSE
22:35 AMERICA’S GOT TALENT 14
00:05 THE ELLEN DEGENERES SHOW
01:00 THE DISASTER ARTIST
02:50 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς δημιουργήθηκαν
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 5
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Διάσωση σπιτιών
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Κρυμμενος θησαυρος 2
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 3
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Fast N Loud – κύκλος 4
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση Σπιτιών K2
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πως γινεται; Κ15
19:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
19:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 16
19:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
22:00 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
23:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
00:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 9
01:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00 Άγνωστη αποστολή
02:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:00 Ο Ααρον θελει δουλεια
03:10 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
03:55 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
04:00 Fast N Loud Κ6
04:20 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – programma tv
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 105
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
09:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
09:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
10:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 105
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
13:00 Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής
14:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 6
15:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 17
16:00 ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ
17:00 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
17:30 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
18:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 9
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
21:00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ
22:00 Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ
23:00 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
23:30 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
00:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 6
00:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 6
01:00 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
01:30 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
02:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 6
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 3
03:45 ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ
04:05 Ακραία εξοχικά
04:25 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 9
05:10 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
05:35 ΑΚΡΑΙΑ ΕΞΟΧΙΚΑ
05:55 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 PINK: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
17:35 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ONE DIRECTION: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
09:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:45 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 DEUCE
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 148ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’
20:00 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ – ΧΙΜΚΙ
21:45 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ – ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ
23:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
00:00 EUROLEAGUE
01:15 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:45 Νovasports1HD
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports2HD
10:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
20:30 SUPER EUROLEAGUE
21:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ
23:30 SUPER EUROLEAGUE
01:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
01:45 Νovasports2HD
03:45 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
20:00 WIMBLEDON 2019
21:00 ΕΛΛΑΔΑ – ΛΕΤΟΝΙΑ
22:00 DEUCE
22:30 SOCCA WORLD CUP 2019
23:30 EUROLEAGUE
00:15 EUROLEAGUE – Φενέρμπαχτσε – Μπασκόνια (M)
01:15 SOCCA WORLD CUP 2019
02:15 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 EUROCUP
14:00 EUROCUP
16:00 EUROCUP
18:00 EUROCUP
20:00 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 EUROCUP
00:00 EUROLEAGUE
02:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
11:30 SOCCA WORLD CUP 2019
12:30 SOCCA WORLD CUP 2019
13:30 ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA 2019
18:00 SOCCA WORLD CUP 2019
19:00 SOCCA WORLD CUP 2019
20:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
20:45 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
22:45 EUROLEAGUE
00:45 EUROLEAGUE
02:45 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – programma tv
06:00 Novasports24HD
22:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
22:15 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – programma tv
06:30 TCR WORLDWIDE 2019
07:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:10 WATERSPORTS WORLD 2019
08:00 NFL GAMEDAY 2019
08:30 Wash. Nationals – St Louis Cardinals
11:00 NY YANKEES – HOUSTON ASTROS
13:30 SPORT CONFIDENTIAL 2019
14:00 TCR WORLDWIDE 2019
14:30 NFL GAMEDAY 2019
15:00 Wash. Nationals – St Louis Cardinals
17:30 NY YANKEES – HOUSTON ASTROS
20:00 GOODWOOD FESTIVAL OF SPEED 2019
21:00 THE FOOTBALL REVIEW
21:30 Wash. Nationals – St Louis Cardinals
00:00 NY YANKEES – HOUSTON ASTROS
02:30 THE FOOTBALL REVIEW
03:00 NY YANKEES – HOUSTON ASTROS