ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ – Α’ ΚΥΚΛΟΣ
22:15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
00:15 ΕΚΠΟΜΠΗ-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:05 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
03:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 JUST MARRIED
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΟΧΑ (ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ)
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:45 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
03:00 MASSA FRESCA
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης – 2ος κύκλος
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
17:30 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift – 2ος Κύκλος
00:45 Οργή (Ε)
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly’s Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men – 1ος Κύκλος
13:30 Δύο και κάτι άνδρες – 1ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:20 Shopping Star (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Steve Jobs
23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
02:15 Jersey Boys
03:45 Hostages
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες, (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
15:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey’s Anatomy, IX
00:00 Grey’s anatomy – 9ος κύκλος
00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:20 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
02:40 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:10 Ξέχασέ Με (Ε)
03:30 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Online
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
00:10 Θαλασσόλυκοι
00:15 S.W.A.T.
01:10 Δεν Έχω Ξεχάσει Το Περσινό Καλοκαίρι (I Still Know What You Did Last Summer )
01:15 Deadly Women
02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
03:15 S.W.A.T.
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:15 Αταίριαστοι
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Sharpshooter
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Sharpshooter
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ενημερωτική Εκπομπή
10:00 Καλοκαίρι #not
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ένας Βλάκας Και Μισός
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS – 7ος Κύκλος
22:00 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων
00:15 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
02:15 NCIS – 7ος Κύκλος
02:30 NCIS – 7ος Κύκλος
03:15 Scary Movie 2
03:30 Καλοκαίρι #not (Ε)
05:30 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
07:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
08:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
11:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
14:35 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
16:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
17:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΤΣΕΧΙΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ
19:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
21:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
21:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
22:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ
23:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
01:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΑΡΜΕΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ
03:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
04:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΓΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
03:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
12:00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ ΠΑΠΑΛΗΓΟΥΡΑ
13:30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
20:30 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΝΕΥ ΑΞΙΑΣ
21:30 ΜΗΧΑΝΕΣ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Τραπεζίτες
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Μάρτυρας
09:00 Η Απαγορευμένη Αποικία της Ευρώπης
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Άνθρωποι και εξουσία
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Μάρτυρας
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Η θεραπεία ξανά
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Pre-Crime
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Ανατολή 101
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Μάρτυρας
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Κλικ
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Μπορεί το Διάβασμα να Αλλάξει Ζωές;
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Τα νέα του BBC World
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg Commodities Edge
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ5
21:30 Ανάκαμψη
22:00 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
05:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Medical detectives Κ5
06:35 Medical detectives Κ5
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Απίθανες δημοπρασίες
09:55 Medical detectives Κ5
10:20 Medical detectives Κ5
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Άμεση ανταπόκριση Κ5
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
14:05 Rumble Hum Κ1
14:55 Απίθανες δημοπρασίες
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ2
17:50 Medical detectives Κ5
18:15 Medical detectives Κ5
18:40 Άμεση ανταπόκριση Κ5
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Rumble Hum Κ1
22:00 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
22:50 Εν ψυχρώ Κ7
23:40 Διπλός φόνος
00:30 Επείγον περιστατικό στους αγγλικούς δρόμους Κ1
01:25 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Εν ψυχρώ Κ7
03:30 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
04:20 Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Η Λίγκα των Ηγετών
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Πρόσωπα & Ιστορίες
07:35 Christmas in angel falls
09:30 Μετά τον χωρισμό
11:20 A Mermaid’s Tale
13:00 Τα κακά κορίτσια
14:40 Ο κανόνας της σιωπής
16:45 Γεύση από αγάπη
18:40 No god, no master
20:20 Making the Movies
21:00 Περίπτωση συνείδησης
22:50 Η αποικία
00:45 Ποιος κλέβει ποιον;
02:25 Η ψυχή και το σώμα
04:20 Εκδικητής
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Το δώρο της ζωής
08:20 Ωραία κοιμωμένη
09:40 Η μεγάλη βραδιά
11:30 Η Αλίκη στην χώρα των θαυμάτων
12:50 10 Μέρες χωρίς τη Μαμά
14:40 Γατο…συμμορία: Η αρχή
16:10 Μπάρμπα Πανκ
17:40 Σινεμά ο Παράδεισος
19:50 Ο Ant – Man και η Σφήκα
22:00 Jurassic World: Το βασίλειο έπεσε
00:10 Αβέβαιος θρίαμβος
02:10 Χαμένοι στον ήλιο
03:50 Plan B
05:35 My Blind Brother
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:40 Ραγισμένες καρδιές
07:45 Φίφης ο ακτύπητος
09:05 Ο Πατούχας
10:40 Μαύρη γη
12:00 Στουρνάρα 288
13:30 Τα 4 σκαλοπάτια
15:15 Ο Θανάσης στη χώρα της σφαλιάρας
16:50 Όταν η πόλις πεθαίνει
18:30 Αχ και να ‘μουν άντρας
20:10 5.000 ψέματα
22:00 Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός
23:35 Κατάχρησις εξουσίας
01:30 Ο αστερισμός της παρθένου
03:10 Κούνια που σε κουνάγε
04:30 Η θυρωρίνα
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The code – 1ος κύκλος
07:00 New Amsterdam Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ4
09:00 The Rookie Κ1
10:00 The resident Κ2
11:00 Baywatch Κ4
12:00 Βικτώρια Κ3
13:00 New Amsterdam Κ1
14:00 Madam Secretary Κ5
15:00 The West Wing – 7ος Κύκλος
16:00 The code – 1ος κύκλος
17:00 Private Eyes – 3ος Κύκλος
18:00 The Rookie Κ1
19:00 A million little things Κ1
20:00 Blood & Treasure – 1ος Κύκλος
21:00 A discovery of witches Κ1
22:00 Grantchester – 4ος Κύκλος
23:00 The InBetween – 1ος Κύκλος
00:00 Pearson – 1ος Κύκλος
01:00 Wynonna Earp
02:00 The flatey enigma Κ1
03:00 The West Wing Κ2
04:00 The InBetween – 1ος Κύκλος
05:00 Baywatch Κ4
06:00 The code – 1ος κύκλος
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:50 Τα Κολλητήρια
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
08:00 Γέφυρα στην Ανατολή
09:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
09:30 Οι Έλληνες της Θάλασσας
10:30 Κορυφές
11:30 Τα συντάγματα της Φλωρίνης στο έπος του 1940
12:00 Τα Κολλητήρια
13:00 Μεσόγειος – Η Ελληνική Λίμνη
14:00 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α’ Παγκοσμίου
15:00 Χτίζοντας μια Αυτοκρατορία: Βυζάντιο
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
16:00 Ο κυρ Ορφέας
16:50 Αρχαία Ελλάδα – Μέτρον Άριστον
18:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
18:30 Βιογραφία Ελευθερίου Βενιζέλου
20:00 Ο Ηρωικός Αγώνας του ’40
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
21:00 Η Ιστορία της Ανθρωπότητας: Αυτοκρατορίες
21:50 Ο Συλλέκτης
22:00 Μασσαλία, Mακρινή Kόρη
23:40 Το Σπίτι Είχε τη Δική του Ιστορία – Μίκης Θεοδωράκης
00:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
00:30 Ο Ηρωικός Αγώνας του ’40
01:20 Βιογραφία Ελευθερίου Βενιζέλου
02:50 Ο κυρ Ορφέας
03:40 Μασσαλία, Mακρινή Kόρη
05:20 Η Ιστορία της Ανθρωπότητας: Αυτοκρατορίες
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Σάλκε
08:00 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι
10:15 Ποδόσφαιρο: Μάλμε – Γκενκ
12:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ
14:45 Ποδόσφαιρο: Γουλβς – Νιουκάστλ
17:00 Premier League 100 2018-19
17:30 Ποδόσφαιρο: Απόλλων Λεμεσού – Λάτσιο
19:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ
21:30 Premier League 100 2018-19
22:00 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Σαχτάρ Ντονέτσκ
00:00 Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
02:00 Ποδόσφαιρο: Απόλλων Λεμεσού – Λάτσιο
04:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ
06:00 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Σαχτάρ Ντονέτσκ
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
06:45 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
09:00 Ποδόσφαιρο: Τοντέλα – Πόρτο
11:15 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Μπιλμπάο
13:30 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
15:45 Ποδόσφαιρο: Τοντέλα – Πόρτο
18:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
18:30 La Liga Specials – 90 Anniversary
19:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε
21:00 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Ράγιο Βαγιεκάνο
23:00 Ποδόσφαιρο: Τζιρόνα – Βαλένθια
01:00 La Liga Specials – Οι Πρωταθλητές
02:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Ράγιο Βαγιεκάνο
06:00 La Liga Specials – Files
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Λειψία
08:15 Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
10:30 Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ντάρμσταντ
12:45 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ
15:00 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Λειψία
17:00 Sports Classics: The Immortals
17:30 Sports Classics: The Immortals
18:00 Ποδόσφαιρο: Μπόχουμ – Μαγδεβούργο
20:00 Αφιέρωμα: One Man Show
22:00 Αφιέρωμα: One Man Show
00:00 Ποδόσφαιρο: Λαμία – ΑΕΚ
02:00 Ποδόσφαιρο: Μπόχουμ – Μαγδεβούργο
04:00 Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
06:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
08:10 Μπάσκετ: Μούρθια – Μπασκόνια
10:20 Μπάσκετ: Μινεσότα Λινξ – Σιάτλ Στορμ
12:35 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
14:50 Μπάσκετ: Χίμκι – Ούνικς Καζάν
17:05 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ
19:05 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Άρης
21:30 Αφιέρωμα: The Champions
00:35 Μπάσκετ: Μινεσότα Λινξ – Σιάτλ Στορμ
02:35 Sports Classics: ESPN Films
03:35 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
04:05 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ
06:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Άρης
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
06:45 WRC 2019
08:30 Μηχανοκίνητα: ROC Race of Champions 2019
09:15 Μηχανοκίνητα: ROC Nations Cup 2019
10:00 WRC 2019
11:15 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
12:30 WRC 2019
13:45 Formula 1 2019 – Grand Prix Βρετανίας
16:15 Εκπομπή Grand Prix 2019
18:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
21:30 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
22:15 Red Bull Air Race World Championship 2019
00:45 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
01:30 WRC 2019
02:45 WRC 2019
04:30 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
05:15 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
06:00 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Βέσπρεμ – Κιέλτσε
07:45 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Μέλσουνγκεν
09:30 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
10:45 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
12:00 Sports Classics: ESPN Films
13:35 Χάντμπολ: Βέσπρεμ – Κιέλτσε
15:20 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Μέλσουνγκεν
17:05 Βόλεϊ: Φενέρμπαχτσε – Ιμόκο Κονελιάνο
18:55 Τένις: 2019 ATP 500
19:55 Βόλεϊ: Ζενίτ Καζάν – Περούτζια
22:30 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action
23:00 Αφιέρωμα: Mid-Season Top Matches
02:00 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
03:15 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:30 Sports Classics: ABC of Snowboarding
05:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000
06:00 Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα – Βαρντάρ
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Ζώνη συγκρούσεων
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Ζώνη συγκρούσεων
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Ζώνη συγκρούσεων
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Ζώνη συγκρούσεων
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 DocFilm
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:45 INSPIRE AFRICA
13:55 EURONEWS NOW
14:15 Euronews Now
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 INSPIRE AFRICA
18:55 EURONEWS NOW
19:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
00:55 Business Planet
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:55 EMPIRE 3
07:35 BOB’S BURGERS 7
07:40 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 25
08:00 THE SIMPSONS 25
08:20 CRIMINAL MINDS 9
08:25 CRIMINAL MINDS 9
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER
09:45 FRIENDS 4
09:50 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:30 CHICAGO P.D. 2
10:35 CHICAGO P.D. 2
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:20 BOB’S BURGERS 7
11:35 THE SIMPSONS 25
11:40 THE SIMPSONS 25
11:55 EMPIRE 3
12:00 EMPIRE 3
12:40 THE GIFTED 2
12:45 THE GIFTED 2
13:25 CRIMINAL MINDS 9
13:30 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:50 FRIENDS 4
14:55 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:35 CHICAGO P.D. 2
15:40 CHICAGO P.D. 2
16:20 9-1-1 2
16:25 9-1-1 2
17:10 BOB’S BURGERS 7
17:30 THE SIMPSONS 25
17:35 THE SIMPSONS 25
17:55 THE GIFTED 2
18:40 CRIMINAL MINDS 9
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 4
20:15 FRIENDS 4
20:35 FRIENDS 5
20:40 FRIENDS 5
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:05 CHICAGO P.D. 2
21:50 9-1-1 2
22:35 9-1-1 2
22:40 9-1-1 2
23:25 THE WALKING DEAD 9
00:25 SNOWFALL 3
00:30 SNOWFALL 3
01:10 CHICAGO P.D. 2
01:20 CHICAGO P.D. 2
01:55 DEEP STATE 2
02:00 DEEP STATE 2
02:45 THE GIFTED 2
02:55 THE GIFTED 2
03:30 EMPIRE 3
03:35 EMPIRE 3
04:15 FALSE FLAG 2
04:20 FALSE FLAG 2
05:00 DEEP STATE 2
05:05 DEEP STATE 2
06:00 THE GIFTED 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:50 GREY’S ANATOMY 11
06:55 GREY’S ANATOMY 11
07:35 NEW GIRL 2
07:55 NEW GIRL 2
08:00 NEW GIRL 2
08:20 THIS IS US
09:00 CASTLE 6
09:05 CASTLE 6
09:45 MODERN FAMILY 4
10:10 MODERN FAMILY 4
10:30 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
11:15 GREY’S ANATOMY 11
12:00 GREY’S ANATOMY 11
12:45 NEW GIRL 2
13:05 NEW GIRL 2
13:25 THIS IS US
13:30 THIS IS US
14:10 FOR THE PEOPLE 2
14:15 FOR THE PEOPLE 2
14:55 MASTERCHEF 9
15:35 CASTLE 6
15:40 CASTLE 6
16:20 MODERN FAMILY 4
16:25 MODERN FAMILY 4
16:45 MODERN FAMILY 4
17:10 GREY’S ANATOMY 11
17:55 GREY’S ANATOMY 11
18:40 MASTERCHEF 9
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:10 THIS IS US
21:00 FOR THE PEOPLE 2
21:45 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
22:35 STATION 19 2
23:20 THIS IS US
00:05 FOR THE PEOPLE 2
00:10 FOR THE PEOPLE 2
00:35 The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:50 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
00:55 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
01:00 Alone Together – 2ος Κύκλος
01:20 You’re the worst – 5ος Κύκλος
01:35 GREY’S ANATOMY 11
01:45 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:20 GREY’S ANATOMY 11
02:30 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
03:05 PROJECT RUNWAY 15
03:15 Project Runway – 15ος Κύκλος
03:45 CASTLE 6
03:55 How to get away with murder – 5ος Κύκλος
04:30 PROJECT RUNWAY 17
04:40 Castle – 6ος κύκλος
05:15 LAST MAN STANDING 7
05:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
05:40 THE KIDS ARE ALRIGHT
06:00 GREY’S ANATOMY 11
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Μόδα και Αθλητισμός
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Άσκηση
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Hairstyles
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Model Talks
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Bianca Balti Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Bianca Balti Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Fashion Films
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Fashion Films
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Φωτογραφίσεις
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Φωτογραφίσεις
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Bruce Weber Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Bruce Weber Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Louis Vuitton Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Louis Vuitton Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Κορυφαία μοντέλα
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Κορυφαία μοντέλα
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από τη Γαλλία με Αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Irina Shayk Story
22:30 Irina Shayk Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Σχεδιαστές
00:30 Σχεδιαστές
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Σχεδιαστές
03:30 Σχεδιαστές
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Συνέντευξη
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
08:30 Νέα
08:45 Επίκεντρο
08:50 Σπορ
09:00 Νέα
09:15 Encore
09:30 Νέα
09:45 Επίκεντρο
09:50 Σπορ
10:00 Νέα
10:15 Ρεπόρτερς
10:30 Νέα
10:45 Επίκεντρο
10:50 Σπορ
11:00 Νέα
11:10 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
11:20 Οι Παρατηρητές
11:30 Νέα
11:40 Σπορ
11:45 Πρόσβαση στην Ασία
12:00 Νέα
12:15 Τεχνολογία 24
12:30 Νέα
12:45 Συνέντευξη
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Άνθρωποι και Κέρδη
14:00 Νέα
14:15 Ρεπόρτερς
14:30 Νέα
14:45 Επίκεντρο
14:50 Σπορ
15:00 Νέα
15:15 Τεχνολογία 24
15:30 Νέα
15:45 Γαλλικοί Δεσμοί
16:00 Νέα
16:15 Οι Παρατηρητές
16:20 Down to Earth
16:30 Νέα
16:45 Συνέντευξη
17:00 Νέα
17:15 Στην Αμερική
17:30 Νέα
17:45 Άνθρωποι και Κέρδη
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Σε όλη την Αφρική
19:00 Νέα
19:15 Συνέντευξη
19:30 Νέα
19:45 Γαλλικοί Δεσμοί
20:00 Νέα
20:15 Ρεπόρτερς
20:30 Νέα
20:45 Επίκεντρο
20:50 Βρίσκεστε Εδώ
21:00 Νέα
21:15 Encore
21:30 Νέα
21:45 Τεχνολογία 24
22:00 Νέα
22:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Μόδα
23:20 Βρίσκεστε Εδώ
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Συνέντευξη
00:30 Νέα
00:45 Γαλλικοί Δεσμοί
01:00 Νέα
01:15 Ρεπόρτερς
01:30 Νέα
01:45 Τεχνολογία 24
02:00 Νέα
02:15 Επίκεντρο
02:20 Βρίσκεστε Εδώ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:15 Συνέντευξη
04:30 Νέα
04:45 Βρίσκεστε Εδώ
04:50 Μόδα
05:00 Νέα
05:15 Σε όλη την Αφρική
05:30 Νέα
05:45 Οι Παρατηρητές
05:50 Μόδα
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Dance Hits Top 15
11:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00 Top 15 GR
13:00 Upcoming Hits
14:00 Top 15 International
15:00 Mad Hits Top 15
16:00 Your Choice Charts
17:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Chart of the Charts
22:00 Top 15 International
23:00 Dance Hits Top 15
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Flashback Hits
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Chart of the Charts
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:05 Φίδια τέρατα
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:20 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:45 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
08:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
08:50 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
09:35 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
10:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
11:10 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
11:55 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
12:45 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
13:35 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
14:20 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
15:05 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
15:50 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
16:40 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
17:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
18:10 Animal Fight Club Κ2
19:00 Sharkatraz
19:45 Προσοχή: Μεγάλοι καρχαρίες
20:35 Επικίνδυνος Πάγος
21:25 Sharkatraz
22:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
23:00 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ2
00:40 Sharkatraz
01:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
02:15 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
03:00 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
03:50 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
04:40 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
05:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Ρεπορτάζ Keiser
06:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
07:00 Εξέταση
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Με τη ματιά τού γερακιού
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 The Alex Salmond Show
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Boom Bust
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Ρεπορτάζ Keiser
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Με τη ματιά τού γερακιού
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Boom Bust
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Ρεπορτάζ Keiser
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ντοκιμαντέρ
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Με τη ματιά τού γερακιού
20:00 Νέα σε τίτλους
20:30 The Alex Salmond Show
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Ρεπορτάζ Keiser
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Ρεπορτάζ Keiser
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 The Alex Salmond Show
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Ντοκιμαντέρ
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Boom Bust
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Με τη ματιά τού γερακιού
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
06:00 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 BRUNO MARS: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 TAYLOR SWIFT: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:10 Showtime
14:55 Η συμμορία των έντεκα
17:00 Η οικογένειά μου σε λατρεύει
18:35 Η εναντίωση
21:00 Η πριγκίπισσα του Μονπενσιέ
23:25 Χωρίς ελπίδα διαφυγής
01:10 Απώλεια μνήμης
02:50 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
08:35 Ζωντανά στο Garorock Festival – 2017
10:00 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2005
11:20 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2009
13:05 AC/DC – No Bull
15:10 Ζωντανά από το Mohegan Sun – Staind
16:30 Ζωντανά στο iTunes Festival
18:15 Ζωντανά στο Monterey
19:00 Maximo Park – Ζωντανά από το Brixton Academy
20:35 Front and center – κύκλος 1
22:00 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2005
23:20 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2009
01:00 Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
02:20 Ζωντανά στο Σίδνεϊ – Bryan Adams
04:00 Ζωντανά στο The Sydney Entertainment – κύκλος 1
05:20 Rob Zombie: The Zombie Horror Picture Show
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
12:00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ ΠΑΠΑΛΗΓΟΥΡΑ
13:30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
20:30 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΝΕΥ ΑΞΙΑΣ
21:30 ΜΗΧΑΝΕΣ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:00 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:25 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
08:15 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
09:10 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:00 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
12:50 ΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΑΛΑΟΥ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 Η ΤΙΓΡΗ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20 ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
19:15 Μεγάλος Λευκός: Μια Αδύνατη Λήψη
20:10 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
21:05 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
22:00 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 Μεγάλος Λευκός: Μια Αδύνατη Λήψη
00:45 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
01:40 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
02:35 ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
03:25 Μεγάλος Λευκός: Μια Αδύνατη Λήψη
04:15 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 MIGHTY MIKE
06:30 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
06:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
08:00 MIGHTY MIKE
08:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
08:45 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:30 THE TOM AND JERRY SHOW
09:55 TAFFY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
11:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
11:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
11:45 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10 TAFFY
12:30 BUNNICULA
12:55 THE TOM AND JERRY SHOW
13:35 THE HAPPOS FAMILY
13:45 PAT THE DOG
14:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 TAFFY
15:30 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
16:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
17:00 THE HAPPOS FAMILY
17:10 THE TOM AND JERRY SHOW
17:35 TAFFY
18:00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
18:25 PAT THE DOG
18:45 THE HAPPOS FAMILY
18:55 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
19:20 MIGHTY MIKE
19:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
20:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
20:50 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
21:10 PAT THE DOG
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 THE TOM AND JERRY SHOW
22:20 TAFFY
22:40 ODDBODS
23:05 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25 BUNNICULA
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
10:30 CNN Equestrian: Global Champions Tour
11:00 EARLY START
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 THE EXPRESS
19:30 CNN Equestrian: Global Champions Tour
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 CNN TODAY
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN TODAY: (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 7
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 10
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 2
10:00 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
10:30 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 8
12:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
14:00 Μύθος και Πραγματικότητα για Παιδιά
15:00 Μύθος και Πραγματικότητα για Παιδιά
16:00 Μύθος και Πραγματικότητα για Παιδιά
17:00 Πυρετός του Χρυσού: Ορμητικά Ποτάμια
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
18:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 21
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 3
21:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
21:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
22:00 ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ; 2
22:30 ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ; 2
23:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 4
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
03:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
03:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
04:00 ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ; 2
04:30 ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ; 2
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
09:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
09:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
10:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
11:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
12:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
13:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
13:45 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
15:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
16:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
17:30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
18:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
19:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
19:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
20:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
22:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
22:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
23:30 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
23:55 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
00:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
01:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
01:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
02:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
03:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
04:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
04:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
05:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
06:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
15:35 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
21:35 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
08:25 ΜΕΚ-Χ4
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
12:30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:35 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
16:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:25 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:50 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:15 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:40 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
18:05 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
18:29 ΜΕΚ-Χ4
19:00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
19:50 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
20:15 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
21:05 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
07:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00 E! NEWS
10:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
11:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 13
14:00 E! NEWS
15:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
16:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ MARIAH
18:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
19:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 3
20:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
21:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
22:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
23:00 NIGHTLY POP
23:30 NIGHTLY POP
00:00 E! NEWS
01:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
02:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
03:00 E! NEWS
04:00 ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ 2
05:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
06:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
07:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
08:30 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
09:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
10:30 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
12:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:10 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra
18:40 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
22:15 ΝΕΑ
22:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
23:20 ΝΕΑ
23:25 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
01:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:30 ΣΤΙΒΟΣ: PREMIUM PERMIT MEETINGS
08:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
09:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων U-23
10:45 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
15:00 FORMULA E: ΗΠΑ
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
16:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
17:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
20:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
22:15 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
22:30 ΝΕΑ
22:35 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
23:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
00:25 ΝΕΑ
00:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
01:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
13:45 INSPIRE AFRICA
13:55 EURONEWS NOW
14:15 Euronews Now
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 INSPIRE AFRICA
18:55 EURONEWS NOW
19:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
00:55 Business Planet
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:55 EMPIRE 3
07:35 BOB’S BURGERS 7
07:40 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 25
08:00 THE SIMPSONS 25
08:20 CRIMINAL MINDS 9
08:25 CRIMINAL MINDS 9
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER
09:05 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:30 HOW I MET YOUR MOTHER
09:45 FRIENDS 4
09:50 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:30 CHICAGO P.D. 2
10:35 CHICAGO P.D. 2
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:20 BOB’S BURGERS 7
11:35 THE SIMPSONS 25
11:40 THE SIMPSONS 25
11:55 EMPIRE 3
12:00 EMPIRE 3
12:40 THE GIFTED 2
12:45 THE GIFTED 2
13:25 CRIMINAL MINDS 9
13:30 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:10 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:50 FRIENDS 4
14:55 FRIENDS 4
15:15 FRIENDS 4
15:35 CHICAGO P.D. 2
15:40 CHICAGO P.D. 2
16:20 9-1-1 2
16:25 9-1-1 2
17:10 BOB’S BURGERS 7
17:30 THE SIMPSONS 25
17:35 THE SIMPSONS 25
17:55 THE GIFTED 2
18:40 CRIMINAL MINDS 9
18:45 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:30 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 4
20:15 FRIENDS 4
20:35 FRIENDS 5
20:40 FRIENDS 5
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:05 CHICAGO P.D. 2
21:50 9-1-1 2
22:35 9-1-1 2
22:40 9-1-1 2
23:25 THE WALKING DEAD 9
00:25 SNOWFALL 3
00:30 SNOWFALL 3
01:10 CHICAGO P.D. 2
01:20 CHICAGO P.D. 2
01:55 DEEP STATE 2
02:00 DEEP STATE 2
02:45 THE GIFTED 2
02:55 THE GIFTED 2
03:30 EMPIRE 3
03:35 EMPIRE 3
04:15 FALSE FLAG 2
04:20 FALSE FLAG 2
05:00 DEEP STATE 2
05:05 DEEP STATE 2
06:00 THE GIFTED 2
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:50 GREY’S ANATOMY 11
06:55 GREY’S ANATOMY 11
07:35 NEW GIRL 2
07:55 NEW GIRL 2
08:00 NEW GIRL 2
08:20 THIS IS US
09:00 CASTLE 6
09:05 CASTLE 6
09:45 MODERN FAMILY 4
10:10 MODERN FAMILY 4
10:30 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
11:15 GREY’S ANATOMY 11
12:00 GREY’S ANATOMY 11
12:45 NEW GIRL 2
13:05 NEW GIRL 2
13:25 THIS IS US
13:30 THIS IS US
14:10 FOR THE PEOPLE 2
14:15 FOR THE PEOPLE 2
14:55 MASTERCHEF 9
15:35 CASTLE 6
15:40 CASTLE 6
16:20 MODERN FAMILY 4
16:25 MODERN FAMILY 4
16:45 MODERN FAMILY 4
17:10 GREY’S ANATOMY 11
17:55 GREY’S ANATOMY 11
18:40 MASTERCHEF 9
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:10 THIS IS US
21:00 FOR THE PEOPLE 2
21:45 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
22:35 STATION 19 2
23:20 THIS IS US
00:05 FOR THE PEOPLE 2
00:10 FOR THE PEOPLE 2
00:35 The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:50 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
00:55 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
01:00 Alone Together – 2ος Κύκλος
01:20 You’re the worst – 5ος Κύκλος
01:35 GREY’S ANATOMY 11
01:45 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:20 GREY’S ANATOMY 11
02:30 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
03:05 PROJECT RUNWAY 15
03:15 Project Runway – 15ος Κύκλος
03:45 CASTLE 6
03:55 How to get away with murder – 5ος Κύκλος
04:30 PROJECT RUNWAY 17
04:40 Castle – 6ος κύκλος
05:15 LAST MAN STANDING 7
05:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
05:40 THE KIDS ARE ALRIGHT
06:00 GREY’S ANATOMY 11
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MAD GREEKZ TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 SHAZAM TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 MUSIC NON STOP GR
21:00 ROCK ON MIXER
21:30 ALTERNATIVE LOCAL
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 US TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE 2
09:30 FRIENDZONE 2
10:00 I USED TO BE FAT 2
11:00 CATFISH: THE TV SHOW
12:00 CATFISH: THE TV SHOW
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM UK 4
15:00 TEEN MOM UK 4
16:00 ARE YOU THE ONE? 6
17:00 ARE YOU THE ONE? 6
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US 2
20:00 JUST TATTOO OF US 3
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 7
23:00 DOUBLE SHOT AT LOVE
00:00 DOUBLE SHOT AT LOVE
01:00 RIDICULOUSNESS 10
01:30 RIDICULOUSNESS 10
02:00 GEORDIE SHORE 17
03:00 GEORDIE SHORE 17
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV UNPLUGGED
13:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:05 MTV LIVE STAGE
14:30 MTV UNPLUGGED
15:15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
15:35 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
16:00 AVICII VS GARRIX VS MARSHMELLO
17:15 MTV ASKS
18:00 HIGH DEFINITION HITS!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 AVICII VS GARRIX VS MARSHMELLO
22:15 MTV ASKS
23:00 MTV UNPLUGGED
23:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:30 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
01:15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
01:35 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV WORLD STAGE: 2017
04:45 LIVE AT WIRELESS 2018
05:05 Ζωντανά από το V Festival – 2017
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 MAD FOR GREEKZ
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 GREEKZ LOVERS SHOW
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:05 Φίδια τέρατα
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:20 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:45 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
08:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
08:50 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
09:35 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
10:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
11:10 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
11:55 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
12:45 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
13:35 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
14:20 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
15:05 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
15:50 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
16:40 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
17:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
18:10 Animal Fight Club Κ2
19:00 Sharkatraz
19:45 Προσοχή: Μεγάλοι καρχαρίες
20:35 Επικίνδυνος Πάγος
21:25 Sharkatraz
22:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
23:00 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ2
00:40 Sharkatraz
01:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
02:15 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
03:00 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
03:50 Τολμηρά μωρά ζώα – κύκλος 1
04:40 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
05:25 Ο απίθανος Dr. Pol Κ7
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:00 FILTHY RICHES
06:45 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
07:30 WICKED TUNA 8
08:20 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
09:05 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
09:50 DIE TRYING
10:40 FILTHY RICHES
11:25 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
12:10 WICKED TUNA 8
13:00 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
13:45 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
14:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
15:20 Επικίνδυνες Διαδρομές στην Αμερική
16:10 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
17:00 ICE ROAD RESCUE
17:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
18:35 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
18:55 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:20 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
19:45 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
20:10 ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ JFK
21:00 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα 2
21:50 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
22:40 WICKED TUNA – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
23:30 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα 2
00:20 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
01:00 Πρωτόγονη επιβίωση
01:10 WICKED TUNA – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
01:45 Wicked tuna Κ8
02:00 WICKED TUNA 8
02:30 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
02:45 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
03:25 Υπερ-εργοστάσια: υπεραυτοκίνητα
03:30 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
04:10 Τραγωδία στον αέρα – κύκλος 15
04:20 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
04:55 Die trying
05:05 DIE TRYING
05:40 Εξω από τα ορια της επιστήμης 2018
05:55 FILTHY RICHES
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
07:00 BRAIN GAMES 2
07:20 BRAIN GAMES 2
07:45 BRAIN GAMES 2
08:05 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
08:50 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
09:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
10:20 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
11:05 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
11:55 Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
12:40 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
13:25 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
14:10 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
14:55 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
15:40 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
16:30 Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
17:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
18:00 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
18:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
19:25 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
20:15 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
21:00 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
21:45 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
22:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
23:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
00:05 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
00:50 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
01:40 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
02:25 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
03:10 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
03:55 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
04:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
05:30 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:15 ERIN BROCKOVICH
10:30 ACTION ZONE
11:05 ΛΙΝΚΟΛΝ
13:40 ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
15:55 Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ
17:40 ΑΝΤΙΟ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ ΡΟΜΠΙΝ
19:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
20:05 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ
22:00 Ο ΟΚΤΑΒΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ!
23:40 O.G.
01:30 ΚΥΝΗΓΟΣ
01:55 The Padre
03:20 ΜΠΛΕ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ
03:40 Hunter killer
04:55 300
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:45 Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
09:15 ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ
12:05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
12:55 ΧΑΒΑΗ
15:40 ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ
17:35 ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
18:15 ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ
19:50 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ
21:50 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
22:15 ΣΕΡΛΟΚ ΖΟΥΜΠΟΜΣ
23:50 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ: Η ΣΩΤΗΡΙΑ
01:40 Σχέδιο απόδρασης 2: Άδης
01:50 Ο ΤΙΜΩΡΟΣ
03:20 Κινηματογραφικά νέα
03:50 ΜΑΝΟΛΙΑ
04:05 Πρόσκληση σε γάμο
05:40 Υπεράνω πάσης υποψίας
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
19:10 ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ
21:00 Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ
22:40 REVENGE
00:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
00:35 Κινηματογραφικά νέα
00:59 PERFECT TIMING
01:00 PERFECT TIMING
01:30 Acts Of Vengeance
02:24 Novacinema3HD
02:55 Acts of vengeance
03:00 Novacinema3HD
04:30 Το κρυφτό
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
18:15 AMORE MIO
20:10 GOTHAM V
21:00 L.A.’S FINEST
22:00 THE HANDMAID’S TALE III
23:00 CHERNOBYL
00:20 TRUE DETECTIVE III
01:40 THE HANDMAID’S TALE III
02:40 THE LOUDEST VOICE
03:50 DIVORCE III
04:35 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:35 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ 5
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 FITNESS TIME
09:20 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
09:35 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:15 ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΔΕΣ, ΜΑ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ
12:55 AMERICA’S GOT TALENT 13
14:25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:55 SUN SAND & ROMANCE
16:25 NCIS XVI
17:10 FAIRFIELD ROAD
18:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
19:10 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
19:30 AMERICA’S GOT TALENT 13
20:20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
21:00 ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
22:35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
22:50 NCIS XVI
23:40 LES HOMMES DU FEU
01:20 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πως γινεται; K7
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; Κ18
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Διάσωση Σπιτιών K2
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
10:30 Μάχες αποσκευών
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 8
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά Κ1
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά Κ1
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά Κ1
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση σπιτιών
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:05 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
19:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 21
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
22:30 Τι έγινε μετά; – κύκλος 2
23:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
00:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
01:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Dirty mudder truckers
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Αδελφοί Ντίζελ Κ2
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 9
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 91
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 12
10:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
14:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 7
15:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 16
16:00 ΑΚΡΑΙΑ ΓΙΟΤ
17:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
18:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
21:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
22:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 3
23:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
23:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
01:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
02:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 7
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 2
03:45 Το Αγαπημένο μου Μέρος στον Κόσμο
04:05 Οι Βασιλιάδες της Πισίνας Κ4
04:25 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
05:10 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15
05:55 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 BRUNO MARS: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 TAYLOR SWIFT: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
06:05 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
11:05 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
12:40 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 AQUAGRANDA ΤΟΥ FILIPPO PEROCCO
14:50 O ΒΑΛΕΡΙ ΓΚΕΡΓΚΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
16:05 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΕ ΣΑΛΟΝΕΝ!
17:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 MUSIC AND DANCE FOR A WHILE
19:10 Ο ESA-PEKKA SALONEN ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
20:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 MICHEL PORTAL ‘MINNEAPOLIS’
22:20 SAMY THIEBAULT
23:15 Jean-Jacques Milteau What’s That Sound
00:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
00:30 ΤΡΙΟ BILL FRISELL
01:15 Toumani Diabate & Symmetric Orchestra
02:05 ΚΟΥΑΡΤΕΤΟ ERIK TRUFFAZ
03:35 MEDO(S)
05:05 Marc Ducret Σόλο & Τρίο Samuel Blazer
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:05 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
08:00 ΓΚΟΛΦ: ‘THE OPEN CHAMPIONSHIP’
08:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019
18:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019
22:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
22:30 DEUCE
23:00 55ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
00:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
01:00 Νovasports1HD
01:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: INT’L CHAMPIONS CUP 2019
18:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: INT’L CHAMPIONS CUP 2019
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
19:45 EUROLEAGUE
21:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE ASIA
22:45 EUROLEAGUE
00:30 Novasports3HD
00:45 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
17:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
19:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
20:00 DEUCE
20:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
21:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
00:30 Novasports4HD
02:30 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
10:00 LIVE NOW
10:45 Novasports24HD
22:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
22:15 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:30 2019 PREMIER LEAGUE OF DARTS
07:10 SPORT CONFIDENTIAL 2019
07:35 Modern Pentathlon Highlights 2019
08:30 CHICAGO CUBS – CINCINNATI REDS
11:00 SPORT CONFIDENTIAL 2019
11:30 MLB’S BEST 2019
11:55 NRL TRY TIME 2019
12:50 BRONCOS – BULLDOGS
14:40 MLB HIGHLIGHTS 2019
15:00 CHICAGO CUBS – CINCINNATI REDS
17:30 SPORT CONFIDENTIAL 2019
17:55 MLB’S BEST 2019
18:25 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
19:10 MOBIL 1 THE GRID 2019
19:35 MLB’S BEST 2019
20:00 Kansas City Royals – Chicago White Sox
23:00 MOBIL 1 THE GRID 2019
23:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
00:15 BRONCOS – BULLDOGS
02:00 Kansas City Royals – Chicago White Sox
04:30 BRONCOS – BULLDOGS