ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
23:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
00:15 SOCRATES DRANK THE CONIUM – SOCRATES, 30 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ
01:30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
02:10 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
02:25 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
02:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
03:00 SOCRATES DRANK THE CONIUM – SOCRATES, 30 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ
03:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
06:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 JUST MARRIED
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΛΙΩΤΙΚΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
22:00 BALLERS   (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΤΟΧΟΣ
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:40 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
03:10 MASSA FRESCA
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης – 2ος κύκλος
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
17:30 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift – 2ος Κύκλος
00:45 Μαχητικό Stealth: Η Αόρατη Απειλή (Stealth)
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:30 Vice – 7ος Κύκλος
02:45 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
03:30 Κάρμα (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Μωβ Ροζ (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Cleo And Cuquin
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men – 1ος Κύκλος
13:30 Δύο και κάτι άνδρες – 1ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:20 Shopping Star (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Crazy, Stupid, Love
23:30 The Hunger Games: Επανάσταση (The Hunger Games: Mockingjay) – Mέρος Α’
00:45 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Anna And The King)
02:00 Καμία Έξοδος (Not Safe For Work)
03:30 Αυτό Είναι Χορός (That’s Dancing!)
04:00 Step Up
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
15:00 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, II (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey’s Anatomy, IX
00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
01:30 Αγάπη Μου, Μεγένθυνα Το Παιδί (Honey, I Blew Up The Kid)
02:40 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:30 Ξέχασέ Με (Ε)
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Online
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Push, Το Επικίνδυνο Χάρισμα (Push)
00:10 Θαλασσόλυκοι
01:00 WWE Raw
01:10 Δεν Έχω Ξεχάσει Το Περσινό Καλοκαίρι (I Still Know What You Did Last Summer )
03:15 S.W.A.T.
04:00 S.W.A.T. – 1ος Κύκλος
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Καλημέρα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 The Best Of Me
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ενημερωτική Εκπομπή
10:00 Καλοκαίρι #not
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Ουρανοκατέβατος
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS – 7ος Κύκλος
22:00 Ντιούκς (Dukes Of Hazzard)
00:15 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
01:00 Ghost Rider, Το Πνεύμα Της Εκδίκησης (Ghost Rider 2)
01:15 Criminal Minds – 2ος Κύκλος
02:15 NCIS – 7ος Κύκλος
03:00 French Kiss
03:15 Scary Movie 2
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
08:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
08:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
10:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
11:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
16:15 FORMULA 1 – ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
21:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΒΕΛΓΙΟ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ
23:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
01:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΤΣΕΧΙΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ
03:30 ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE – ΜΟΝΑΚΟ
05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΟΛΙΚΗ ΕΚΛΕΙΨΗ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 VOLUME
01:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
02:00 ΑΓΡΟWEEK
03:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ «Η ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΘΝΟΤΟΠΙΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑΣ»
14:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ – ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟ ΝΕΡΟ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Άνθρωποι και εξουσία
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Η θεραπεία ξανά
09:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Ανατολή 101
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Pre-Crime
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Τραπεζίτες
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Επαναστατική Μόρφωση
23:00 Μέχρι την Τελευταία Σταγόνα
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Counting the Cost
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Pre-Crime
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 TBA
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 Ο κόσμος μας
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Τα νέα του BBC World
18:30 Εργασία στην Ινδία
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
21:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
22:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30 Ταξιδεύοντας
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Τα νέα του BBC World
01:30 Βραδιά ειδήσεων
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 Ο κόσμος μας
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 Κλικ
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Προστατεύοντας τον Πλανήτη
05:00 Τα νέα του BBC World
05:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
05:30 Ακολουθήστε το φαγητό
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
21:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
21:30 Οι αγορές στο Bloomberg
23:00 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
01:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ5
01:30 Bloomberg ETF IQ
02:00 Bloomberg Commodities Edge
02:30 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
03:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
04:30 Ανάκαμψη
05:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
06:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Medical detectives Κ5
06:35 Medical detectives Κ5
07:00 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι Κ3
07:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
08:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ6
08:40 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
09:30 Απίθανες δημοπρασίες
09:55 Medical detectives Κ5
10:20 Medical detectives Κ5
10:45 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι Κ3
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
12:00 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25 Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50 Άμεση ανταπόκριση Κ5
13:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
13:40 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ6
14:05 Rumble Hum Κ1
14:55 Απίθανες δημοπρασίες
15:20 Επιτυχημένες συμφωνίες Κ2
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Ντογκ και Μπεθ: Το Κυνήγι Κ3
17:50 Medical detectives Κ5
18:15 Medical detectives Κ5
18:40 Άμεση ανταπόκριση Κ5
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ1
19:30 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
19:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ6
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Rumble Hum Κ1
22:00 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
22:50 Εν ψυχρώ Κ8
23:40 Σάλι Ανν Μπόουμαν: Μεταφυσικοί Ερευνητές
01:25 Μυστικά και αμαρτίες Κ1
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Εν ψυχρώ Κ8
03:30 Ο Φόνος που με Έκανε Διάσημο Κ6
04:20 Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05 Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Το CNBC Συναντά…
00:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
01:00 Managing Asia
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 US Closing Bell
04:00 Managing Asia
04:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
05:00 Στην κόψη
05:30 Το CNBC Συναντά…
06:00 US Closing Bell
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:20 77 Chances
07:50 Οι αγκομαχητές των δρόμων
09:30 Μια βραδιά στο Παρίσι
11:10 Η δικιά μας οικογένεια
13:15 Ραλφ εναντίον Ίντερνετ
15:15 Καμιά δεν είναι τέλεια
17:10 Νίξον
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Το 24ωρο μιας ξανθιάς
22:45 Kingsman: Ο χρυσός κύκλος
01:10 Σχολικές αναμνήσεις
02:45 Tamara
04:35 Ο λαβύρινθος του Πάνα
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:10 Το ιερό ξίφος
08:40 Αναζητώντας την αλήθεια
11:00 Χούμπα: Στα ίχνη του Μαρσουπιλαμί
12:50 Trust Fund
14:30 Psych: The Movie
16:10 Η δασκάλα μας
18:20 Deepwater Horizon
20:15 Γενέθλια θανάτου
22:00 Δαμασκός εμπιστευτικό
23:40 Σίλβιο
02:15 Το ανθρώπινο κεφάλαιο
04:10 Μαύρα γυαλιά
05:45 Οδηγός οικογενειακής επιβίωσης
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:05 Η χαρτοπαίχτρα
07:45 Ταξίδι
09:15 Γωνιά του παράδεισου
11:00 Η αμαρτία της ομορφιάς
12:35 Οι κυρίες της αυλής
14:25 Αυτή που δεν λύγισε
15:55 Ό,τι θέλει ο λαός
17:20 Η τύχη μου τρελάθηκε
18:50 Τρεις κούκλες κι εγώ
20:20 Ο ανακατωσούρας
22:00 Κάτι κουρασμένα παλικάρια
23:45 Θηριοτροφείο αρρένων εναντίον θηλέων
01:15 Ο βάλτος
03:05 Μείνε κοντά μου αγαπημένε
04:45 Ζητείται επειγόντως γαμπρός
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The code – 1ος κύκλος
07:00 New Amsterdam Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ4
09:00 The Rookie Κ1
10:00 A million little things Κ1
11:00 Baywatch Κ4
12:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ – κύκλος 3
13:00 New Amsterdam Κ1
14:00 Madam Secretary Κ5
15:00 The West Wing – 7ος Κύκλος
16:00 The code – 1ος κύκλος
17:00 Pearson – 1ος Κύκλος
18:00 The Rookie Κ1
19:00 A million little things Κ1
20:00 Grantchester – 4ος Κύκλος
21:00 Pen15 – 1ος Κύκλος
21:30 Better Things – 3ος Κύκλος
22:00 Riviera Κ2
23:00 The code – 1ος κύκλος
00:00 The Rookie Κ1
01:00 Orange is the new black K6
02:00 Orange is the new black K6
03:00 Orange is the new black K6
04:00 Orange is the new black K6
05:00 Orange is the new black K6
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:10 Το Σπίτι Είχε τη Δική του Ιστορία – Μίκης Θεοδωράκης
06:30 Ο Συλλέκτης
06:40 Αρχαία Ελλάδα – Μέτρον Άριστον
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
08:00 Ο κυρ Ορφέας
08:50 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
09:20 Το Σπίτι Είχε τη Δική του Ιστορία – Μίκης Θεοδωράκης
09:40 Μασσαλία, Mακρινή Kόρη
11:20 Βιογραφία Ελευθερίου Βενιζέλου
12:50 Αρχαία Ελλάδα – Μέτρον Άριστον
14:00 Ο Ηρωικός Αγώνας του ’40
14:50 Ο Συλλέκτης
15:00 Η Ιστορία της Ανθρωπότητας: Αυτοκρατορίες
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
16:00 Η τρίτη ζωή της Μεσσήνης
17:10 Μεγαλειώδη Κτίρια του Αρχαίου Κόσμου
18:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
18:30 33.333 – Η Οδύσσεια του Νίκου Καζαντζάκη
20:10 Θωρηκτό Αβέρωφ
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
21:00 Ναυς
22:00 Νίκη της Σαμοθράκης – Ένα ‘Είδωλο’ Αποκαλύπτεται
23:00 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
00:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
00:30 Θωρηκτό Αβέρωφ
01:10 33.333 – Η Οδύσσεια του Νίκου Καζαντζάκη
02:50 Η τρίτη ζωή της Μεσσήνης
04:00 Νίκη της Σαμοθράκης – Ένα ‘Είδωλο’ Αποκαλύπτεται
05:00 Ναυς
06:00 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Σαχτάρ Ντονέτσκ
08:15 Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
10:30 Ποδόσφαιρο: Απόλλων Λεμεσού – Λάτσιο
12:45 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ
15:00 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Σαχτάρ Ντονέτσκ
17:15 Premier League 100 2018-19
18:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ολυμπιακός
20:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ
22:00 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Άγιαξ
00:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι
02:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ολυμπιακός
04:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ
06:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Τα Γκολ της Σεζόν
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Liga Specials – Files
06:45 Ποδόσφαιρο: Τζιρόνα – Βαλένθια
09:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε
11:15 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Ράγιο Βαγιεκάνο
13:30 Ποδόσφαιρο: Τζιρόνα – Βαλένθια
15:45 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε
18:00 La Liga Specials – 90 Anniversary
18:30 La Liga Specials – 90 Anniversary
19:00 Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Μπράγκα
21:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές
23:00 Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης
01:00 La Liga Specials – Προβιβασμός Ομάδας
02:00 Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Μπράγκα
04:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές
06:00 La Liga Specials – Ο Κορυφαίος Σκόρερ
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ
08:15 Ποδόσφαιρο: Λαμία – ΑΕΚ
10:30 Ποδόσφαιρο: Μπόχουμ – Μαγδεβούργο
12:45 Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
15:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ
17:00 Sports Classics: The Immortals
17:30 Sports Classics: The Immortals
18:00 Ποδόσφαιρο: Γκρόιτερ Φιρτ – Κολονία
20:00 Αφιέρωμα: One Man Show
22:00 Αφιέρωμα: One Man Show
00:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
02:35 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
03:05 Sports Classics: The Immortals
03:35 Sports Classics: The Immortals
04:05 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Μάιντς
06:00 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Άρης
08:30 Μπάσκετ: Βαλένθια – Μάλαγα
10:30 Μπάσκετ: Χίμκι – Ούνικς Καζάν
12:40 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Άρης
15:10 Μπάσκετ: Μινεσότα Λινξ – Σιάτλ Στορμ
17:15 Μπάσκετ: Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
19:05 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
21:30 Αφιέρωμα: The Champions
00:15 Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια
02:10 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι
04:10 Μπάσκετ: Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
06:00 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
06:45 WRC 2019
08:30 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
09:15 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
10:00 Εκπομπή Grand Prix 2019
11:45 Sports Classics: 2019 Gearing Up
12:15 WRC 2019
13:30 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
17:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
18:15 Εκπομπή Grand Prix 2019
20:00 Formula 1 2019 – Grand Prix Βρετανίας
22:30 WRC 2019
23:15 WRC 2019
00:35 WRC 2019
01:55 WRC 2019
03:40 Εκπομπή Grand Prix 2019
05:25 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
06:00 WRC 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα – Βαρντάρ
07:45 Χάντμπολ: Φούξε Βερολίνου – Ράιν Νέκαρ
09:35 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
10:50 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
12:05 Sports Classics: ESPN Films
13:20 Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα – Βαρντάρ
15:05 Χάντμπολ: Φούξε Βερολίνου – Ράιν Νέκαρ
16:55 Βόλεϊ: Νοβάρα – Ιμόκο Κονελιάνο
20:25 Βόλεϊ: Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα
23:00 Αφιέρωμα: Mid-Season Top Matches
01:15 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action
01:40 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
02:55 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:10 Sports Classics: ABC of Sailing
04:45 Τένις: 2019 ATP 500
06:00 Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα – Κιέλτσε
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Οικολογική Ινδία
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 Ειδήσεις στην DW
04:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Τέχνες και Πολιτισμός
05:15 DocFilm
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
15:45 INSPIRE AFRICA
16:00 EURONEWS NOW
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 Euronews Now
19:30 Euronews Now
20:00 Euronews Now
20:30 Euronews Now
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS NOW
00:30 Euronews Tonight
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:30 Euronews Tonight
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – programma tv
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:55 EMPIRE 3
07:35 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 25
08:00 THE SIMPSONS 25
08:15 CRIMINAL MINDS 9
08:20 CRIMINAL MINDS 9
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER
09:20 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:45 FRIENDS 4
10:05 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:30 CHICAGO P.D. 2
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:35 THE SIMPSONS 25
11:55 EMPIRE 3
12:40 THE GIFTED 2
13:25 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:25 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:50 FRIENDS 4
15:10 FRIENDS 5
15:15 FRIENDS 5
15:35 CHICAGO P.D. 2
16:20 BOB’S BURGERS 9
16:40 ARRESTED DEVELOPMENT 5
17:05 BOB’S BURGERS 7
17:30 THE SIMPSONS 25
17:50 THE GIFTED 2
17:55 THE GIFTED 2
18:35 CRIMINAL MINDS 9
18:40 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:45 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 5
20:15 FRIENDS 5
20:35 FRIENDS 5
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:50 BOB’S BURGERS 9
22:10 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:15 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:40 9-1-1 2
23:25 9-1-1 2
23:30 9-1-1 2
00:10 BOB’S BURGERS 9
00:15 BOB’S BURGERS 9
00:35 ARRESTED DEVELOPMENT 5
01:00 CHICAGO P.D. 2
01:40 DEEP STATE 2
01:45 DEEP STATE 2
02:30 THE GIFTED 2
03:15 EMPIRE 3
03:55 SNOWFALL 3
04:00 SNOWFALL 3
04:45 DEEP STATE 2
05:30 FRIENDS 5
05:35 FRIENDS 5
06:00 EMPIRE 3
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:45 GREY’S ANATOMY 11
06:50 GREY’S ANATOMY 11
07:30 NEW GIRL 2
07:55 NEW GIRL 2
08:15 THIS IS US
09:00 CASTLE 6
09:40 MODERN FAMILY 4
09:45 MODERN FAMILY 4
10:05 MODERN FAMILY 4
10:25 PROJECT RUNWAY 17
11:10 GREY’S ANATOMY 11
11:15 GREY’S ANATOMY 11
11:55 GREY’S ANATOMY 11
12:00 GREY’S ANATOMY 11
12:35 NEW GIRL 2
12:40 NEW GIRL 2
13:00 NEW GIRL 2
13:05 NEW GIRL 2
13:20 THIS IS US
13:25 THIS IS US
14:05 LAST MAN STANDING 7
14:10 LAST MAN STANDING 7
14:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:30 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:50 MASTERCHEF 9
14:55 MASTERCHEF 9
15:30 CASTLE 6
15:35 CASTLE 6
16:15 MODERN FAMILY 4
16:20 MODERN FAMILY 4
16:40 MODERN FAMILY 4
17:05 GREY’S ANATOMY 11
17:50 GREY’S ANATOMY 11
18:35 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:10 THIS IS US
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:50 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:40 FOR THE PEOPLE 2
23:25 THIS IS US
23:30 THIS IS US
00:05 Modern Family – 4ος κύκλος
00:10 LAST MAN STANDING 7
00:15 LAST MAN STANDING 7
00:30 Modern Family – 4ος κύκλος
00:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 Modern Family – 4ος κύκλος
01:00 YOU’RE THE WORST 5
01:15 Modern Family – 4ος κύκλος
01:20 YOU’RE THE WORST 5
01:25 GREY’S ANATOMY 11
01:40 Modern Family – 4ος κύκλος
01:45 GREY’S ANATOMY 11
02:00 Modern Family – 4ος κύκλος
02:10 GREY’S ANATOMY 11
02:25 Modern Family – 4ος κύκλος
02:30 GREY’S ANATOMY 11
02:45 Modern Family – 4ος κύκλος
02:55 PROJECT RUNWAY 15
03:10 Modern Family – 4ος κύκλος
03:15 PROJECT RUNWAY 15
03:30 Modern Family – 4ος κύκλος
03:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
03:50 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
03:55 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
04:20 CASTLE 6
04:40 CASTLE 6
05:05 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
05:25 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
06:00 CASTLE 6
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Άσκηση
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Μόδα και Αθλητισμός
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Model Talks
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Hairstyles
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Versace Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Versace Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Σχεδιαστές
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Σχεδιαστές
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Fashion Flix
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Fashion Flix
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Doutzen Kroes Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Doutzen Kroes Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Vogue Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Vogue Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Φωτογραφίσεις
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Φωτογραφίσεις
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από την Ισπανία με Αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Chanel Story
22:30 Chanel Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Κορυφαία μοντέλα
00:30 Κορυφαία μοντέλα
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Φεστιβάλ
03:30 Φεστιβάλ
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Συνέντευξη
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
08:30 Νέα
08:45 Επίκεντρο
08:50 Σπορ
09:00 Νέα
09:15 Encore
09:30 Νέα
09:45 Επίκεντρο
09:50 Σπορ
10:00 Νέα
10:15 Ρεπόρτερς
10:30 Νέα
10:45 Επίκεντρο
10:50 Σπορ
11:00 Νέα
11:15 Γαλλικοί Δεσμοί
11:20 Βρίσκεστε Εδώ
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Μόδα
12:00 Νέα
12:15 Ρεπόρτερς
12:45 Στην Αμερική
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Σε όλη την Αφρική
14:00 Νέα
14:15 Ρεπόρτερς
14:30 Νέα
14:45 Επίκεντρο
14:50 Σπορ
15:00 Νέα
15:15 Τεχνολογία 24
15:30 Νέα
15:45 Γαλλικοί Δεσμοί
15:50 Γαλλικοί Δεσμοί
16:00 Νέα
16:15 Πρόσβαση στην Ασία
16:30 Νέα
16:45 Άνθρωποι και Κέρδη
17:00 Νέα
17:10 Επανεξέταση
17:30 Νέα
17:40 Το 51 τοις Εκατό
17:50 Μόδα
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
19:00 Νέα
19:15 Συνέντευξη
19:30 Νέα
19:45 Γαλλικοί Δεσμοί
19:50 Γαλλικοί Δεσμοί
20:00 Νέα
20:15 Ρεπόρτερς
20:30 Νέα
20:45 Επίκεντρο
20:50 Βρίσκεστε Εδώ
21:00 Νέα
21:15 Encore
21:30 Νέα
21:45 Τεχνολογία 24
22:00 Νέα
22:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Μόδα
23:20 Βρίσκεστε Εδώ
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Συνέντευξη
00:30 Νέα
00:45 Γαλλικοί Δεσμοί
00:50 Γαλλικοί Δεσμοί
01:00 Νέα
01:15 Ρεπόρτερς
01:30 Νέα
01:45 Τεχνολογία 24
02:00 Νέα
02:15 Επίκεντρο
02:20 Βρίσκεστε Εδώ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:15 Συνέντευξη
04:30 Νέα
04:45 Βρίσκεστε Εδώ
04:50 Μόδα
05:00 Νέα
05:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
05:30 Νέα
05:45 Άνθρωποι και Κέρδη
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Mad Hits Top 15
11:00 Your Choice Charts
12:00 Top 15 GR
13:00 Urban Sounds Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Upcoming Hits
16:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00 Your Choice Charts
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Dance Hits Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Mad Hits Top 15
00:00 Weekend Hits Chart
02:00 Upcoming Hits
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Mad Hits Top 15
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Sharkatraz
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
08:35 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
09:25 Άγρια νησιά
10:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
11:00 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
11:50 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
12:40 Άγρια νησιά
13:25 Άγρια νησιά
14:15 Ο Πλανήτης των Σαρκοφάγων: Τέλειοι Δολοφόνοι
15:00 Περιοχές των Κροκοδείλων
15:50 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
16:40 Τα πιο φονικά πλάσματα στον κόσμο: καρχαρίες
17:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
18:10 Animal Fight Club Κ3
19:00 Η επιστροφή του λιονταριού
19:50 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
20:35 Ιπποπόταμοι εναντίον λιονταριών
21:25 Η επιστροφή του λιονταριού
22:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
23:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ3
00:40 Η επιστροφή του λιονταριού
01:30 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
02:15 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
03:05 Άγρια νησιά
03:55 Άγρια νησιά
04:40 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
05:25 Τα πιο φονικά πλάσματα στον κόσμο: καρχαρίες
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:30 Ντοκιμαντέρ
07:00 Ρεπορτάζ Keiser
07:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Ντοκιμαντέρ
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Εξέταση
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Με τη ματιά τού γερακιού
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Εξέταση
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ντοκιμαντέρ
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Boom Bust
20:00 Νέα σε τίτλους
20:30 Ντοκιμαντέρ
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Με τη ματιά τού γερακιού
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Εξέταση
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Εξέταση
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Boom Bust
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Βραδινή έκδοση
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 TOP 50 A-LIST GIRLS
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:35 Μις με το ζόρι 2: Κυκλοφορεί και οπλοφορεί
15:40 Επαγγελματίας καρδιοκατακτητής
17:35 Κορίτσια για δάγκωμα
19:15 Τελευταία κλήση
21:00 Αντιρρησίας συνείδησης
23:25 Βλέπω το θάνατό σου 3
01:05 Το ημερολόγιο μιας πρωτάρας
03:00 Ζωντανός θρύλος
04:50 The Philly kid
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ζωντανά στο iTunes Festival
08:40 Ζωντανά στο Eurockeennes – 2015
10:00 Ζωντανά στο The Sydney Entertainment – κύκλος 1
11:20 Rob Zombie: The Zombie Horror Picture Show
13:00 Aerosmith – Rock for the Rising Sun
14:35 Ζωντανά στο Casino de Paris – Ben Howard
15:35 The Pretenders – Στο Λος Άντζελες
17:35 Counting Crows – August And Everything After: Ζωντανά στο Town Hall
19:05 Ζωντανά%20στο%20Eurockeennes%20-%202016
20:05 Ζωντανά στο Eurockeennes de Belfort – 2017
22:00 Ζωντανά στο The Sydney Entertainment – κύκλος 1
23:20 Rob Zombie: The Zombie Horror Picture Show
01:00 Rammstein – Παρίσι
04:00 Ζωντανά από το Apple Music Festival
05:25 Celine Dion – Taking Chances World Tour
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ «Η ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΘΝΟΤΟΠΙΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑΣ»
14:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ – ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟ ΝΕΡΟ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:00 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:25 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
08:15 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
09:10 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
10:05 ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΜΑΝΤΑ
11:00 ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ
11:55 ΛΥΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ
12:50 ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
15:10 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
18:20 ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
19:15 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
20:10 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
21:05 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
22:00 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
00:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
01:40 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
02:35 ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
03:25 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
04:15 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
05:00 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 NEW LOONEY TUNES
06:55 WACKY RACES
07:20 THE TOM AND JERRY SHOW
08:00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
08:25 MIGHTY MIKE
08:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
09:10 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 ODDBODS
10:10 THE HAPPOS FAMILY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
11:00 THE TOM AND JERRY SHOW
11:25 TAFFY
11:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
12:10 MIGHTY MIKE
12:30 BUNNICULA
12:55 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
13:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
13:40 TAFFY
14:00 Scooby-Doo! Η Μάσκα του Γερακιού
15:10 THE TOM AND JERRY SHOW
15:30 MIGHTY MIKE
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
16:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
17:05 TAFFY
17:30 NEW LOONEY TUNES
18:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:35 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:55 WACKY RACES
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MIGHTY MIKE
20:05 PAT THE DOG
20:25 TAFFY
20:50 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
21:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:40 BUNNICULA
23:05 TAFFY
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25 BUNNICULA
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
10:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
11:00 EARLY START
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:30 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
18:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
19:00 THE EXPRESS
19:30 INSIDE AFRICA
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN NEWSROOM
01:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
02:00 CNN NEWSROOM
02:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 7
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 10
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 2
10:00 ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ 2
10:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
11:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 8
12:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
14:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
15:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
16:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
17:00 Πυρετός του Χρυσού: Ορμητικά Ποτάμια
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
18:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 21
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 3
21:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
22:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
23:00 Το Χαμένο Ορυχείο του Ντέιβ Τιούριν
00:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 4
01:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
02:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 3
03:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ
04:00 ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
09:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
09:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
10:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
11:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
12:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
13:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
13:45 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
15:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
16:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
17:30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
18:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
19:00 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ
19:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
20:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
21:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
22:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
22:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
23:30 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
23:55 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
00:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
01:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
01:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
02:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
03:15 ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
04:00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
04:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
05:30 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
06:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50 Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
15:35 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
16:00 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
16:25 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
17:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
21:35 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΤΖΕΣΙ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:35 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
07:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
08:25 ΜΕΚ-Χ4
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:25 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
10:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:25 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
12:05 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
12:30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12:55 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
13:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:45 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
14:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:35 Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ -ΣΧΕΔΟΝ- ΤΑ ΠΑΝΤΑ
16:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:25 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
16:50 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
17:15 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
17:40 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
18:05 ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ
18:29 ΜΕΚ-Χ4
19:00 Ο ΦΙΝΕΑΣ ΚΙ Ο ΦΕΡΜΠ ΣΩΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
19:50 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
20:15 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
21:05 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
07:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00 E! NEWS
10:00 TOTAL BELLAS 4
11:00 TOTAL BELLAS 4
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 14
13:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
13:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
14:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
14:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
15:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
15:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
16:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
16:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
17:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
17:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
18:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
18:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
19:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
19:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
20:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
20:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
21:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
21:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
22:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
23:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
00:00 E! NEWS
01:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
02:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
03:00 E! NEWS
04:00 ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ 2
05:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
08:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
09:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
19:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra
19:15 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:15 ΝΕΑ
21:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
22:15 ΝΕΑ
22:20 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
01:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
08:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
09:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
10:45 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
15:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
21:45 ΝΕΑ
21:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
23:30 ΝΕΑ
23:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
00:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
01:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
15:45 INSPIRE AFRICA
16:00 EURONEWS NOW
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 Euronews Now
19:30 Euronews Now
20:00 Euronews Now
20:30 Euronews Now
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
22:45 INSPIRE MIDDLE EAST
23:00 RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS NOW
00:30 Euronews Tonight
00:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00 EURONEWS NOW
01:30 Euronews Tonight
01:50 INSPIRE MIDDLE EAST
02:00 EURONEWS NOW
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
03:45 INSPIRE MIDDLE EAST
03:55 EURONEWS NOW
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
05:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:55 EURONEWS NOW
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 THE GIFTED 2
06:45 EMPIRE 3
06:55 EMPIRE 3
07:35 BOB’S BURGERS 7
07:55 THE SIMPSONS 25
08:00 THE SIMPSONS 25
08:15 CRIMINAL MINDS 9
08:20 CRIMINAL MINDS 9
09:00 HOW I MET YOUR MOTHER
09:20 HOW I MET YOUR MOTHER
09:25 HOW I MET YOUR MOTHER
09:45 FRIENDS 4
10:05 FRIENDS 4
10:10 FRIENDS 4
10:30 CHICAGO P.D. 2
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:15 BOB’S BURGERS 7
11:35 THE SIMPSONS 25
11:55 EMPIRE 3
12:40 THE GIFTED 2
13:25 CRIMINAL MINDS 9
14:05 HOW I MET YOUR MOTHER
14:25 HOW I MET YOUR MOTHER
14:30 HOW I MET YOUR MOTHER
14:50 FRIENDS 4
15:10 FRIENDS 5
15:15 FRIENDS 5
15:35 CHICAGO P.D. 2
16:20 BOB’S BURGERS 9
16:40 ARRESTED DEVELOPMENT 5
17:05 BOB’S BURGERS 7
17:30 THE SIMPSONS 25
17:50 THE GIFTED 2
17:55 THE GIFTED 2
18:35 CRIMINAL MINDS 9
18:40 CRIMINAL MINDS 9
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:45 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 FRIENDS 5
20:15 FRIENDS 5
20:35 FRIENDS 5
21:00 CHICAGO P.D. 2
21:50 BOB’S BURGERS 9
22:10 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:15 ARRESTED DEVELOPMENT 5
22:40 9-1-1 2
23:25 9-1-1 2
23:30 9-1-1 2
00:10 BOB’S BURGERS 9
00:15 BOB’S BURGERS 9
00:35 ARRESTED DEVELOPMENT 5
01:00 CHICAGO P.D. 2
01:40 DEEP STATE 2
01:45 DEEP STATE 2
02:30 THE GIFTED 2
03:15 EMPIRE 3
03:55 SNOWFALL 3
04:00 SNOWFALL 3
04:45 DEEP STATE 2
05:30 FRIENDS 5
05:35 FRIENDS 5
06:00 EMPIRE 3
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 GREY’S ANATOMY 11
06:45 GREY’S ANATOMY 11
06:50 GREY’S ANATOMY 11
07:30 NEW GIRL 2
07:55 NEW GIRL 2
08:15 THIS IS US
09:00 CASTLE 6
09:40 MODERN FAMILY 4
09:45 MODERN FAMILY 4
10:05 MODERN FAMILY 4
10:25 PROJECT RUNWAY 17
11:10 GREY’S ANATOMY 11
11:15 GREY’S ANATOMY 11
11:55 GREY’S ANATOMY 11
12:00 GREY’S ANATOMY 11
12:35 NEW GIRL 2
12:40 NEW GIRL 2
13:00 NEW GIRL 2
13:05 NEW GIRL 2
13:20 THIS IS US
13:25 THIS IS US
14:05 LAST MAN STANDING 7
14:10 LAST MAN STANDING 7
14:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:30 THE KIDS ARE ALRIGHT
14:50 MASTERCHEF 9
14:55 MASTERCHEF 9
15:30 CASTLE 6
15:35 CASTLE 6
16:15 MODERN FAMILY 4
16:20 MODERN FAMILY 4
16:40 MODERN FAMILY 4
17:05 GREY’S ANATOMY 11
17:50 GREY’S ANATOMY 11
18:35 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
19:25 NEW GIRL 2
19:50 NEW GIRL 2
20:10 THIS IS US
21:00 LAST MAN STANDING 7
21:25 THE KIDS ARE ALRIGHT
21:50 ALONE TOGETHER 2
22:10 YOU’RE THE WORST 5
22:40 FOR THE PEOPLE 2
23:25 THIS IS US
23:30 THIS IS US
00:05 Modern Family – 4ος κύκλος
00:10 LAST MAN STANDING 7
00:15 LAST MAN STANDING 7
00:30 Modern Family – 4ος κύκλος
00:35 THE KIDS ARE ALRIGHT
00:50 Modern Family – 4ος κύκλος
01:00 YOU’RE THE WORST 5
01:15 Modern Family – 4ος κύκλος
01:20 YOU’RE THE WORST 5
01:25 GREY’S ANATOMY 11
01:40 Modern Family – 4ος κύκλος
01:45 GREY’S ANATOMY 11
02:00 Modern Family – 4ος κύκλος
02:10 GREY’S ANATOMY 11
02:25 Modern Family – 4ος κύκλος
02:30 GREY’S ANATOMY 11
02:45 Modern Family – 4ος κύκλος
02:55 PROJECT RUNWAY 15
03:10 Modern Family – 4ος κύκλος
03:15 PROJECT RUNWAY 15
03:30 Modern Family – 4ος κύκλος
03:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
03:50 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club – Kύκλος 7
03:55 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
04:20 CASTLE 6
04:40 CASTLE 6
05:05 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
05:25 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
06:00 CASTLE 6
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 US TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 EURO TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 LYRIC VIDEO SHOW
21:00 15 SUPER MAD HITS GR
22:00 DANCE ZONE
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 SHAZAM TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE 2
09:30 FRIENDZONE 2
10:00 EURO TOP CHART
12:00 MTV WORLD STAGE: 2018
12:30 MTV WORLD STAGE: 2019
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM 2 8
15:00 TEEN MOM 2 8
16:00 ARE YOU THE ONE? 6
17:00 ARE YOU THE ONE? 6
18:00 FEAR FACTOR 2
19:00 JUST TATTOO OF US 2
20:00 JUST TATTOO OF US – USA
20:30 JUST TATTOO OF US – USA
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
23:00 THE CHARLOTTE SHOW 3
00:00 TOMORROWLAND
01:00 RIDICULOUSNESS 10
01:30 RIDICULOUSNESS 10
02:00 GEORDIE SHORE 17
03:00 GEORDIE SHORE 17
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
06:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV UNPLUGGED
13:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
14:30 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
15:15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
15:35 MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
16:00 MTV REWIND
17:15 MTV ASKS
18:00 Επιτυχίες για Πάρτι χωρίς Διακοπή!
21:00 MTV REWIND
22:15 MTV ASKS
23:00 MTV UNPLUGGED
23:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
00:05 MTV WORLD STAGE
00:50 Ζωντανά από το V Festival – 2017
01:15 MTV WORLD STAGE: 2017
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV UNPLUGGED
04:45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
05:05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ V FESTIVAL: 2017
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 LOVEMIX
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 TIME MACHINE
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 MY GREEKZ PARTY
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Sharkatraz
07:00 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:25 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
07:50 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
08:35 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
09:25 Άγρια νησιά
10:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
11:00 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
11:50 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
12:40 Άγρια νησιά
13:25 Άγρια νησιά
14:15 Ο Πλανήτης των Σαρκοφάγων: Τέλειοι Δολοφόνοι
15:00 Περιοχές των Κροκοδείλων
15:50 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
16:40 Τα πιο φονικά πλάσματα στον κόσμο: καρχαρίες
17:25 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
18:10 Animal Fight Club Κ3
19:00 Η επιστροφή του λιονταριού
19:50 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
20:35 Ιπποπόταμοι εναντίον λιονταριών
21:25 Η επιστροφή του λιονταριού
22:15 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
23:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ2
23:50 Animal Fight Club Κ3
00:40 Η επιστροφή του λιονταριού
01:30 Απίθανος Dr. Pol – Ειδική Έκδοση Κ1
02:15 Μυστικά του ζωολογικού κήπου Κ1
03:05 Άγρια νησιά
03:55 Άγρια νησιά
04:40 Οι Δολοφόνοι της λίμνης
05:25 Τα πιο φονικά πλάσματα στον κόσμο: καρχαρίες
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Filthy riches
06:40 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
06:55 Στο ναυπηγειο -κύκλος 1
07:25 WICKED TUNA 8
07:40 Wicked tuna Κ8
08:10 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
08:25 Apollo: Επιστροφη Στο Φεγγαρι
09:00 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
09:10 Υπερ-εργοστάσια: υπεραυτοκίνητα
09:45 DIE TRYING
09:55 Die trying
10:30 FILTHY RICHES
10:45 Filthy riches
11:20 ΣΤΟ ΝΑΥΠΗΓΕΙΟ
11:30 Στο ναυπηγειο -κύκλος 1
12:05 WICKED TUNA 8
12:15 Wicked tuna Κ8
12:55 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
13:00 Apollo: Επιστροφη Στο Φεγγαρι
13:40 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
13:50 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα – κύκλος 1
14:30 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
14:40 Τραγωδία στον αέρα – κύκλος 15
15:20 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
15:25 Supercars απο παλιοσιδερα
16:05 Τραγωδία στον Αέρα: Ειδική Ερευνα 2
16:15 Τραγωδία στον αέρα: ειδική ερευνα
16:55 WICKED TUNA – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
17:00 Wicked tuna – ειδικη εκδοση
17:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
18:30 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
18:55 ΠΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ
19:20 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
19:45 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
20:10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
21:00 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
21:50 Η ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΗ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
22:35 Inside: Καταδίωξη υποβρυχίων κοκαΐνης
22:40 Inside: Καταδίωξη Υποβρυχίων Κοκαϊνης
23:25 Η εξουσια του δικτατορα
23:35 Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ
00:15 Η πιο σκληρη φυλακη της Ρωσιας
00:25 Η ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΗ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
01:05 Inside: Καταδίωξη υποβρυχίων κοκαΐνης
01:15 Inside: Καταδίωξη Υποβρυχίων Κοκαϊνης
01:50 Wicked tuna Κ8
02:00 WICKED TUNA 8
02:40 Apollo: Επιστροφη Στο Φεγγαρι
02:50 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
03:25 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα – κύκλος 1
03:35 Υπερ-Εργοστάσια: Υπερ-αυτοκίνητα
04:10 Τραγωδία στον αέρα – κύκλος 15
04:25 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 15
04:55 Die trying
05:10 DIE TRYING
06:00 Στα Βάθη των Ωκεανών: Βαθιά Κατάδυση
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
07:00 BRAIN GAMES 2
07:25 BRAIN GAMES 2
07:45 BRAIN GAMES 2
08:10 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
08:55 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
09:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
10:25 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
11:15 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
12:00 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
12:45 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
13:25 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
14:15 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
15:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
15:45 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
16:30 Η ΚΙΝΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
17:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
18:00 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
18:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
19:25 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
20:15 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
21:00 YEAR MILLION
21:45 BREAKTHROUGH
22:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
23:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
00:00 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ
00:50 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
01:35 YEAR MILLION
02:25 BREAKTHROUGH
03:10 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
03:55 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
04:40 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
05:25 YEAR MILLION
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
07:30 PACIFIC RIM
09:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:15 WHERE HANDS TOUCH
12:20 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
14:20 ΜΑΙΡΗ ΣΕΛΛΕΫ
16:25 ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ
18:05 HEARTS BEAT LOUD
19:45 HOLLYWOOD BUZZ
20:20 ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ
22:00 GAME NIGHT
23:50 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΣΙΝΤΝΕΪ ΧΩΛ
01:55 THE PADRE
02:10 Ο ταχυδακτυλουργός
03:40 HUNTER KILLER
05:35 Φιλα με!
05:45 Η ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΗ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 JERRY MAGUIRE
09:25 ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ
11:35 Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΤΟΥ ΜΙΣΙΣΙΠΗ
13:45 THE TOURIST
15:35 ΤΖΑΚ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
17:35 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΡΕΠΟΡΤΕΡ
19:45 ACTION ZONE
20:15 BRIGSBY BEAR
22:00 BOOK CLUB
23:50 ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
00:00 22 Jump Street
01:40 ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΟΔΡΑΣΗΣ 2: ΑΔΗΣ
01:55 Κινηματογραφικά νέα
02:40 Ακρότητες
03:20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
04:05 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΑΜΟ
04:35 Faster
05:40 ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
19:00 TOMB RAIDER
21:00 WITNESS FOR THE PROSECUTION
23:00 AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
00:35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:29 LA JOUNEUSE DE TENNIS
01:30 LA JOUNEUSE DE TENNIS
02:52 ACTS OF VENGEANCE
02:55 ACTS OF VENGEANCE
03:05 Demolition man
04:30 ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ
05:05 24 Ώρες προθεσμία
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
18:10 ΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ
20:10 GOTHAM V
21:00 L.A.’S FINEST
22:00 GOMORRAH IV
23:00 THE HANDMAID’S TALE III
00:00 ABSENTIA II
00:50 GOMORRAH IV
01:50 CHERNOBYL
02:50 ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΜΕ Τ’ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ
05:00 JETT
06:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
Novalife
Novalife – programma tv
06:55 LES HOMMES DU FEU
08:30 FITNESS TIME
09:30 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
09:45 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
11:40 FAIRFIELD ROAD
13:10 AMERICA’S GOT TALENT 13
14:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:30 ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
16:05 NCIS XVI
16:50 KING IN THE WILDERNESS
18:40 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
19:10 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
19:30 AMERICA’S GOT TALENT 13
21:00 NANCY DREW
22:35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
22:50 NCIS XVI
23:40 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM
01:30 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 9
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς γίνεται;
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; Κ18
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Διάσωση Σπιτιών
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Μάχες Αποσκευών – κύκλος 2
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 8
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση Σπιτιών
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:05 Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΟΟΥΚ ΑΪΛΑΝΤ
19:30 Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 21
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
23:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
01:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00 Πως γινεται; Κ15
03:30 Πως γινεται; Κ15
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
04:00 Τι έγινε μετά; – κύκλος 2
04:20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
04:30 Τι έγινε μετά; – κύκλος 2
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
09:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 12
10:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
13:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
13:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
14:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
15:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 3
16:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
16:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
17:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
18:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
21:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
21:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
22:00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΘΡΥΛΩΝ
23:00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
01:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
01:30 Διάσωση σπιτιών Κ5
02:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 2
03:45 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
04:05 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
04:25 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 3
05:10 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 15
05:55 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 TOP 50 A-LIST GIRLS
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
06:05 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 MICHEL PORTAL ‘MINNEAPOLIS’
10:20 Boubacar Traore – Paris Jazz Festival
11:15 Tony Allen: Αφιέρωμα στον Art Blakey
12:05 Ο HANNU LINTU ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
13:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
15:00 Ermonela Jaho και Charles Castronovo
16:40 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΝ
17:45 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΝ
20:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 Ο Yan Pascal Tortelier Διευθύνει
23:05 Ο CHRISTIAN ZACHARIAS ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
00:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
00:30 JOE ZAWINUL SOLO
01:30 O ARTO LINDSAY ΖΩΝΤΑΝΑ
02:25 ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ
03:20 TO ΤΡΙΟ BAD PLUS ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ
04:20 Η ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ ΣΤΟ MOODS
05:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
08:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019
18:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019
22:00 DEUCE
22:30 CHANTILLY ARTS & ELEGANCE 2019
23:00 56ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
23:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
23:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
01:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports2HD
04:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – Αγιαξ – Φέγενορντ (M)
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 55ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
13:30 UIM-ABP AQUABIKE 2019
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 55ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
19:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O
20:00 DEUCE
20:30 EUROLEAGUE
22:30 EUROLEAGUE
00:30 Novasports3HD
01:15 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
16:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
18:15 EUROLEAGUE
20:15 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
23:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
00:30 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:10 SPORT CONFIDENTIAL 2019
06:35 MLB’S BEST 2019
07:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:20 MOBIL 1 THE GRID 2019
07:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
08:30 Kansas City Royals – Chicago White Sox
11:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
11:20 MLB’S BEST 2019
11:45 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
12:30 MOBIL 1 THE GRID 2019
12:55 PANTHERS – DRAGONS
14:45 MLB HIGHLIGHTS 2019
15:00 Kansas City Royals – Chicago White Sox
17:30 MOBIL 1 THE GRID 2019
17:55 DREAM TEAM TV 2019 SERIES
18:20 In Depth with Graham Bensinger 2019
18:45 ARCHERY WORLD CUP 2019
19:15 ARCHERY WORLD CUP 2019
19:45 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
20:15 FORMULA E STREET RACERS 2019
20:45 MLB CAPS OFF 2019
21:00 CHICAGO CUBS – SAN DIEGO PADRES
00:00 ARCHERY WORLD CUP 2019
00:30 ARCHERY WORLD CUP 2019
01:00 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
01:30 FORMULA E STREET RACERS 2019
02:00 CHICAGO CUBS – SAN DIEGO PADRES
04:30 PANTHERS – DRAGONS