ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
06:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ ΄90
11:30 DREAM ISLAND
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
17:05 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
17:20 ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΟΧΑ
19:05 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:15 ΖΟΥΣA ΜΟΝΑΧΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:20 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:20 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
03:25 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 SPIRIT
07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
08:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
09:00 OLD TOM
09:30 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
10:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
10:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
11:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
12:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ ΣΤΗ ΣΕΛΗΝΗ
15:30 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
16:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
17:30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ – 2019)
19:00 SELFIE
20:00 ΑΘΗΝΑ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 ΝΙΚΙΤΑ – ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
23:45 VIS A VIS
01:15 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
03:00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
03:30 ΑΘΗΝΑ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
08:45 Daddy Cool – 2ος Κύκλος (Ε)
09:45 Μια Ζωή (Kadin) – 2os Κύκλος
10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε) – 3ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:45 Τζουμάντζι (Jumanji)
17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Τζουμάντζι (Jumanji)
19:30 Ant1 News
20:45 Είκοσι Γυναίκες Κι Εγώ
22:45 Mad About Arts By Campari
23:45 Μαχητικό Stealth: Η Αόρατη Απειλή (Stealth)
02:30 Vice – 7ος Κύκλος
03:30 Κάρμα (Ε)
04:30 Μωβ Ροζ (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών – 2ος Κύκλος (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00 Beyblade Burst
06:30 Οι Περιπέτειες Των Tom & Jerry
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Cleo And Cuquin
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Babrie In A Mermaid Tale) – Α’ Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 New Looney Tunes
13:00 Ο Πρίγκιπας Κι Εγώ 4: Πρώτη Επέτειος (Prince And Me 4: Royal Adventure In Paradi
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) – 6ος Κύκλος
16:30 Οι Επικίνδυνοι (The Losers)
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House – 2ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 King Kong
00:45 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Anna And The King)
04:00 Step Up
06:00 Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
10:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
13:00 Ειδήσεις
13:50 60′ Ελλάδα, ΙΙΙ (Ε)
15:50 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:00 Ξύπνα Βασίλη
22:50 Η Χώρα Του Αύριο (Tomorrowland)
01:30 Αγάπη Μου, Μεγένθυνα Το Παιδί (Honey, I Blew Up The Kid)
03:30 World Party (Ε)
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Πες Μου Ναι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:15 Eco News
12:45 Dot. (Ε)
13:45 Icarus Action 2019
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
16:00 Happy Traveller (Ε)
16:40 Δελτίο Στη Νοηματική
16:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:00 WWE Raw
02:15 S.W.A.T. – 1ος Κύκλος (Ε)
04:00 Deadly Women
05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
06:00 Καλημέρα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Saving Hope (Ε)
18:15 Castle (Ε)
20:05 Scandal (E)
21:00 10.000 Days
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 10.000 Days
23:00 Aquarius
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Revenge Body (Ε)
08:00 Top Story (Ε)
09:40 Γκαρσονιέρα Για Δέκα
11:45 Passenger (Ε)
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Όλα Λάθος
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Celebrity Travel (Ε)
18:55 Open News
20:00 Εικόνες
21:00 Ο Κύριος Πτέραρχος
22:45 Γείτονες Σε Περιπολία (The Watch)
01:00 Ghost Rider, Το Πνεύμα Της Εκδίκησης (Ghost Rider 2)
03:00 French Kiss
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
07:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
08:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
09:10 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
10:40 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
12:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
16:00 ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ)
18:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
19:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU)
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ
00:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΒΕΛΓΙΟ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ
02:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΑΡΜΕΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ
04:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
06:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΤΣΕΧΙΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
09:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ YOUNG EURO CLASSIC 2018 – ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΝΕΩΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪ
10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
12:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
15:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
16:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
18:00 ALLERT3
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
20:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ – Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 ΟΤΑΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
22:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
22:30 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ
23:45 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:45 ΟΤΑΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
01:45 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ
03:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ – Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
05:00 ALLERT3
06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 BECCA’S BUNCH
08:30 EVERYTHING’S ROSIE
09:00 TOP WING
09:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
10:00 PAW PATROL
10:30 44 ΓΑΤΕΣ
11:00 BUTTERBEAN’S CAFE
11:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ
16:00 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:30 KUU KUU HARAJUKU
17:00 PAW PATROL
17:30 RUSTY RIVETS
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 FANBOY AND CHUM CHUM
20:30 GORMITI
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
22:00 RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY
22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:00 GAME SHAKERS
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΕ ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ
20:00 ΛΕΥΚΑΔΑ: ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΑΤΤΙΛΑΣ ’74
23:30 ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΠΟΤΑΜΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 BECCA’S BUNCH
08:30 EVERYTHING’S ROSIE
09:00 TOP WING
09:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
10:00 PAW PATROL
10:30 44 ΓΑΤΕΣ
11:00 BUTTERBEAN’S CAFE
11:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ
16:00 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:30 KUU KUU HARAJUKU
17:00 PAW PATROL
17:30 RUSTY RIVETS
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 FANBOY AND CHUM CHUM
20:30 GORMITI
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
22:00 RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY
22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:00 GAME SHAKERS
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Ανατολή 101
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Μιλώντας στο Al Jazeera
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Τραπεζίτες
09:00 Μάρτυρας
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Δημοσιεύσεις
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Counting the Cost
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Μέχρι την Τελευταία Σταγόνα
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Επαναστατική Μόρφωση
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Άνθρωποι και εξουσία
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Δημοσιεύσεις
23:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Σαπουνόπερες στο Μεξικό
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Μέχρι την Τελευταία Σταγόνα
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Ταξιδεύοντας
07:00 Τα νέα του BBC World
07:30 Ο κόσμος μας
08:00 Τα νέα του BBC World
08:30 Βραδιά ειδήσεων
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Κλικ
10:00 Τα νέα του BBC World
10:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
10:30 Έξω από τα δόντια
11:00 Τα νέα του BBC World
11:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30 Προστατεύοντας τον Πλανήτη
12:00 Τα νέα του BBC World
12:10 TBA
13:00 Τα νέα του BBC World
13:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
13:30 Βραδιά ειδήσεων
14:00 Τα νέα του BBC World
14:15 Τα σπορ σήμερα
14:30 Ο κόσμος μας
15:00 Τα νέα του BBC World
15:30 TBA
16:00 Τα νέα του BBC World
16:15 Τα σπορ σήμερα
16:30 Ταξιδεύοντας
17:00 Τα νέα του BBC World
17:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
18:00 Τα νέα του BBC World
18:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
18:30 Ακολουθήστε το φαγητό
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 TBA
21:00 Τα νέα του BBC World
21:15 Τα σπορ σήμερα
21:30 Ταξιδεύοντας
22:00 Τα νέα του BBC World
22:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
22:30 Κλικ
23:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
00:00 Τα νέα του BBC World
00:10 TBA
01:00 Τα νέα του BBC World
01:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
01:30 TBA
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 Ο κόσμος μας
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 TBA
04:00 Τα νέα του BBC World
04:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
04:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
05:00 Τα νέα του BBC World
05:10 TBA
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
06:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
07:00 Τέχνη και τεχνολογία
07:30 Συζήτηση με τον Jin Liqun
08:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
09:00 Bloomberg ETF IQ
09:30 Bloomberg Commodities Edge
10:00 Bloomberg Businessweek
11:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
12:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
12:30 Ανάκαμψη
13:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
14:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
15:00 Τέχνη και τεχνολογία
15:30 Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
16:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ5
16:30 Bloomberg ETF IQ
17:00 Bloomberg Commodities Edge
17:30 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
18:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
19:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
20:00 Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ5
20:30 Ανάκαμψη
21:00 Παγκόσμια επιχείρηση
21:30 Παγκόσμια επιχείρηση
22:00 Bloomberg Businessweek
23:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
00:00 Συζήτηση με τον Jin Liqun
00:30 Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
01:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
02:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
03:00 Τα Καλύτερα του Bloomberg
04:00 Bloomberg Businessweek
05:00 Συζήτηση με τον Jin Liqun
05:30 Τέχνη και τεχνολογία
06:00 Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Medical detectives Κ5
06:35 Medical detectives Κ5
07:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
07:25 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
07:50 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
08:15 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
08:40 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
09:30 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ1
10:20 Ντογκ και Μπεθ: Το κυνήγι Κ1
11:10 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ5
11:35 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ5
12:00 Περιπολία στους Δρόμους Κ2
12:50 Διάσημοι σε διαμάχη
13:40 Επιτυχημένες Συμφωνίες Κ1
14:30 Η δικαστής Τζούντι Κ15
14:55 Η δικαστής Τζούντι Κ15
15:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
15:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ15
16:35 Διαρρήξεις με Αίσιο Τέλος Κ1
17:00 Θαλάσσια περιπολία Κ1
17:25 Θαλάσσια περιπολία Κ1
17:50 Θαλάσσια περιπολία Κ1
18:15 Θαλάσσια περιπολία Κ1
18:40 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ5
19:05 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ5
19:30 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
20:20 Διάσημοι σε διαμάχη
21:10 Παραφυσική επιβίωση Κ3
22:00 Στοιχειωμένες Υποθέσεις Κ2
22:50 Ψυχρή δικαιοσύνη Κ2
23:40 Ψυχρή δικαιοσύνη Κ2
00:30 Μυστικά και αμαρτίες Κ3
01:20 Μυστικά και αμαρτίες Κ3
02:10 Το σκάνδαλο που με έκανε διάσημο Κ2
03:00 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
03:25 Στοιχειωμένες Υποθέσεις Κ2
04:15 Διάσημοι σε διαμάχη
05:05 Εφιαλτικοί γείτονες Κ6
05:50 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ5
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
06:00 US Closing Bell
08:00 Managing Asia
08:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
09:00 Στην κόψη
09:30 Το CNBC Συναντά…
10:00 Απαντήσεις με τον Μπέιλες Κόνλεϊ
10:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
11:00 Βραδινά επιχειρηματικά νέα
11:30 Επί Χρημάτων
12:00 Ιστιοπλοΐα: Giraglia Rolex Cup
12:30 UTWT
13:00 CNBC Αθλητικά
15:00 Mobil 1 The Grid
15:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1H2O
16:00 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
19:00 Στην κόψη
19:30 Το CNBC Συναντά…
20:00 Managing Asia
20:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
21:00 Βραδινά επιχειρηματικά νέα
21:30 Επί Χρημάτων
22:00 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:00 Βραδινά επιχειρηματικά νέα
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Στην κόψη
02:30 Το CNBC Συναντά…
03:00 Managing Asia
03:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
04:00 Στην κόψη
04:30 Το CNBC Συναντά…
05:00 Managing Asia
05:30 Ψηφιακό πλεονέκτημα
06:00 Στην κόψη
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:35 Christmas in love
08:05 My true brilliant briend
09:05 Run the Tide
10:50 Olivia Newton-John: Hopelessly Devoted to You
12:40 Σεφ
14:40 Μάγια η Μέλισσα – Η ταινία
16:20 Η ενοχή του Κένεντι
18:15 Τα μυστήρια της Σικελίας
20:30 Kids Flix
21:00 Ο Καρυοθραύστης και τα τέσερα βασίλεια
22:45 Ο μύθος του ακέφαλου καβαλάρη
00:30 Δώδεκα πίθηκοι
02:40 Four brothers
04:30 Η γειτονιά των ανθρώπων
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:30 Tiny Shoulders, Rethinking Barbie
09:00 Κάτι πιο Ποπ 3
10:35 Το γατοξόρκι
12:10 Polina: Ο χορός είναι η ζωής μου
14:00 Το βλέμμα του Όρσον Γουέλς
16:00 Breathe
18:00 Αφανείς ηρωίδες
20:15 Make It to the Moon: The Unsung Heroes of Apollo
22:00 Ο πρώτος άνθρωπος
00:20 Ξεχασμένος στο διάστημα
02:00 Spaceman
03:30 Μανιφέστο
05:10 Θύμα απάτης
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:25 Αυτοί που μίλησαν με τον θάνατο
08:05 Αντίο ζωή
09:40 Το σωφεράκι
11:20 Η σμυρνιά
12:55 Ο επαναστάτης Ποπολάρος
14:40 Ο ταυρομάχος προχωρεί
16:10 Τα τρία μωρά
17:45 Ορατότης μηδέν
19:50 Ο άνθρωπος για όλες τις δουλειές
22:00 Νύχτα γάμου
23:40 Ένας ξένοιαστος παλαβιάρης
01:25 Χαρούμενο ξεκίνημα
02:55 Λατέρνα, φτώχεια και γαρύφαλλο
04:20 Ο λουστράκος
05:50 Ένα κορίτσι για δύο
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:10 The code – 1ος κύκλος
07:00 New Amsterdam Κ1
08:00 Dukes of Hazzard Κ4
09:00 The Rookie Κ1
10:00 A million little things Κ1
11:00 Baywatch – 5ος Κύκλος
12:00 Baywatch – 5ος Κύκλος
13:00 The enemy within Κ1
14:00 The enemy within Κ1
15:00 The enemy within Κ1
16:00 The enemy within Κ1
17:00 The enemy within Κ1
18:00 The enemy within Κ1
19:00 The enemy within Κ1
20:00 Instinct – 2ος Κύκλος
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ5
22:00 The good karma hospital – 1ος Κύκλος
23:00 Pearson – 1ος Κύκλος
00:00 Orange is the new black K6
01:00 Orange is the new black K6
02:00 Orange is the new black K6
03:05 Orange is the new black K6
04:10 Orange is the new black K6
05:15 The enemy within Κ1
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:00 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
07:00 Μεγαλειώδη Κτίρια του Αρχαίου Κόσμου
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
08:00 Η τρίτη ζωή της Μεσσήνης
09:10 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ1
09:40 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
10:40 Νίκη της Σαμοθράκης – Ένα ‘Είδωλο’ Αποκαλύπτεται
11:40 33.333 – Η Οδύσσεια του Νίκου Καζαντζάκη
13:20 Μεγαλειώδη Κτίρια του Αρχαίου Κόσμου
14:10 Ναυς
15:10 Θωρηκτό Αβέρωφ
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
16:00 Μια ζωή, Μια εποχή – Μιχάλης Κακογιάννης
17:30 Τοπία στην Ιστορία: Κύπρος
18:00 Νησίδες άγριας ζωής
18:40 Ιστορικά Τηλεσκόπια
19:00 Πήτερ Διαμαντής: Η ιστορία ενός Πρωτοπόρου
20:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908
20:50 Φράσεις με ιστορία
21:00 Για την Κύπρο
21:30 Portolago: Φαντάσματα στο Αιγαίο
22:40 Υποβρύχιο Περσέας
23:00 Αυτοί που τόλμησαν Κ2
00:00 Τοπία στην Ιστορία: Κύπρος
00:30 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908
01:20 Μια ζωή, Μια εποχή – Μιχάλης Κακογιάννης
02:50 Υποβρύχιο Περσέας
03:10 Portolago: Φαντάσματα στο Αιγαίο
04:20 Ιστορικά Τηλεσκόπια
04:40 Αυτοί που τόλμησαν Κ2
05:40 Νησίδες άγριας ζωής
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Τα Γκολ της Σεζόν
07:00 Premier League 100 2018-19
07:30 Ποδόσφαιρο: Γουλβς – Νιουκάστλ
09:45 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ
12:00 Ποδόσφαιρο: Premier League Asia Trophy 2019 (Ζ)
14:00 Premier League 100 2018-19
14:30 Ποδόσφαιρο: Premier League Asia Trophy 2019 (Ζ)
17:00 Premier League 100 2018-19
17:30 Premier League 100 2018-19
18:00 Ποδόσφαιρο: Μίλαν – F91 Ντουντελάνζ
20:00 Ποδόσφαιρο: Premier League Asia Trophy 2019
22:00 Ποδόσφαιρο: Premier League Asia Trophy 2019
00:15 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Σαουθάμπτον
02:10 Ποδόσφαιρο: Μίλαν – F91 Ντουντελάνζ
04:05 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Λέστερ
06:00 Ποδόσφαιρο: Λιόν – Μάντσεστερ Σίτι
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Liga Specials – Ο Κορυφαίος Σκόρερ
06:45 Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης
09:00 Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Μπράγκα
11:15 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές
13:30 Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης
15:45 Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Μπράγκα
18:00 La Liga Specials – Ο Κορυφαίος Σκόρερ
18:30 La Liga Specials – Files
19:00 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Μπενφίκα
21:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Μπαρτσελόνα
23:00 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης
01:00 La Liga Specials – Τα Καλύτερα Γκολ
02:00 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Μπενφίκα
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Μπαρτσελόνα
06:00 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
06:30 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
07:30 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
10:15 Ποδόσφαιρο: Γκρόιτερ Φιρτ – Κολονία
12:30 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Μάιντς
14:30 Ποδόσφαιρο: Λειψία – Χόφενχαϊμ
16:30 Sports classics: perfection
17:00 Sports classics: perfection
17:30 Sports classics: perfection
18:00 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Δρέσδης – Σαν Πάουλι
20:00 Αφιέρωμα: One Man Show
22:00 Αφιέρωμα: One Man Show
00:00 Sports classics: perfection
00:30 Sports classics: perfection
01:00 Sports classics: perfection
01:30 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Δρέσδης – Σαν Πάουλι
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Χέρτα Βερολίνου
06:00 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
08:30 Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια
10:30 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι
12:40 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
15:10 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι
17:20 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Μπάνβιτ
19:10 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Κύμη
21:30 Αφιέρωμα: The Champions
00:00 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουντιάντες
01:50 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι
03:45 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
04:15 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Μπάνβιτ
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 WRC 2019
06:45 WRC 2019
08:30 Εκπομπή Grand Prix 2019
10:15 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
10:55 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
11:25 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
12:35 WRC 2019
13:45 Red Bull Air Race World Championship 2019
15:30 Red Bull Air Race World Championship 2019
18:00 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
18:45 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
19:30 WRC 2019
20:45 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
22:00 GP Confidential 2019
22:40 RBAR 2019
23:20 WRC 2019
00:40 WRC 2019
02:00 WRC 2019
02:30 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
06:00 GP Confidential 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα – Κιέλτσε
07:45 Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Φούξε Βερολίνου
09:30 Τένις: 2019 ATP 500
10:45 Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB 2019
12:00 Sports Classics: ESPN Films
13:40 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019
14:20 Beach Volley: FIVB World Tour 2019 (Ζ)
15:20 Beach Volley: FIVB World Tour 2019 (Ζ)
16:25 Sports Classics: ESPN Films
18:05 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action
18:35 Beach Volley: FIVB World Tour 2019 (Ζ)
19:50 Beach Volley: FIVB World Tour 2019 (Ζ)
21:05 Sports Classics: XTERRA Adventures 2019
21:50 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019
22:30 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action
23:00 Αφιέρωμα: Mid-Season Top Matches
01:15 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action
01:45 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
03:00 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
04:15 Sports Classics: ABC of Mountain Biking
04:45 Τένις: 2019 ATP 500
06:00 Χάντμπολ: Βαρντάρ – Βέσπρεμ
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Ειδήσεις στην DW
06:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Τέχνες. 21 – Μαγκαζίνο Τέχνης
07:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ειδήσεις στην DW
08:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
08:30 Στη Σέντρα – Η Ζωή με το Ποδόσφαιρο
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:05 Ταξιδιωτικός Οδηγός
09:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:05 Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
10:30 Τέχνες. 21 – Μαγκαζίνο Τέχνης
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 DocFilm
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
12:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:15 Αλλαγή – Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
13:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
14:30 Τέχνες. 21 – Μαγκαζίνο Τέχνης
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:15 DocFilm
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
16:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
17:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:15 DocFilm
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
19:30 Ζώνη συγκρούσεων
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Αλλαγή – Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
20:30 Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
21:30 Στη Σέντρα – Η Ζωή με το Ποδόσφαιρο
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:15 DocFilm
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
23:30 Τέχνες. 21 – Μαγκαζίνο Τέχνης
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Αλλαγή – Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
00:30 EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
01:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
02:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
03:15 Αλλαγή – Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
03:30 DocFilm
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Στη Σέντρα – Η Ζωή με το Ποδόσφαιρο
04:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
05:15 DocFilm
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:15 Euronews Now
06:25 Euronews Now
06:30 Euronews Now
07:00 Euronews Now
07:30 Euronews Now
07:45 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
07:55 EURONEWS NOW
08:15 Euronews Now
08:25 Euronews Now
08:45 Euronews Now
08:55 Euronews Now
09:15 Euronews Now
09:25 Euronews Now
09:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
09:55 EURONEWS NOW
10:15 Euronews Now
10:25 Euronews Now
10:45 Euronews Now
10:55 Euronews Now
11:00 EURONEWS WEEKEND
11:15 Euronews Week-End
11:25 Euronews Week-End
11:45 Euronews Week-End
12:00 Euronews Week-End
12:15 Euronews Week-End
12:30 Euronews Week-End
12:50 INSPIRE AFRICA
13:00 EURONEWS WEEKEND
13:20 Euronews Week-End
13:30 Euronews Week-End
13:45 Euronews Week-End
14:00 Euronews Week-End
14:15 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
14:35 EURONEWS WEEKEND
14:45 Euronews Week-End
15:00 Euronews Week-End
15:15 Euronews Week-End
15:30 Euronews Week-End
15:45 Euronews Week-End
16:00 Euronews Week-End
16:10 Euronews Week-End
16:30 Euronews Week-End
16:45 Euronews Week-End
17:00 Euronews Week-End
17:15 Euronews Week-End
17:30 Euronews Week-End
17:45 INSPIRE MIDDLE EAST
18:00 EURONEWS WEEKEND
18:15 Euronews Week-End
18:30 Euronews Week-End
18:45 Euronews Week-End
19:00 Euronews Week-End
19:10 INSPIRE AFRICA
19:30 EURONEWS WEEKEND
19:45 INSPIRE MIDDLE EAST
20:00 PRIME EDITION WEEKEND
20:15 Prime Edition Week-End
20:35 Prime Edition Week-End
20:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
21:00 PRIME EDITION WEEKEND
21:15 Prime Edition Week-End
21:30 Prime Edition Week-End
21:45 Prime Edition Week-End
22:00 Prime Edition Week-End
22:15 Prime Edition Week-End
22:30 Prime Edition Week-End
22:45 Prime Edition Week-End
23:00 Prime Edition Week-End
23:15 Prime Edition Week-End
23:30 Prime Edition Week-End
23:45 Prime Edition Week-End
00:00 Prime Edition Week-End
00:15 Prime Edition Week-End
00:30 Prime Edition Week-End
00:45 INSPIRE MIDDLE EAST
00:50 Η Κατάσταση της Ένωσης
01:00 PRIME EDITION WEEKEND
01:15 Prime Edition Week-End
01:25 Prime Edition Week-End
01:30 Euronews Now
01:35 Prime Edition Week-End
01:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:50 PRIME EDITION WEEKEND
02:00 LATE EDITION WEEKEND
02:15 INSPIRE MIDDLE EAST
02:25 LATE EDITION WEEKEND
02:30 Euronews Now
02:40 Late Edition Week-End
02:50 Late Edition Week-End
03:00 Late Edition Week-End
03:10 Late Edition Week-End
03:25 Late Edition Week-End
03:30 Euronews Now
03:40 Late Edition Week-End
03:45 Έμπνευση από τη Μέση Ανατολή
03:50 Late Edition Week-End
03:55 Euronews Now
04:00 Late Edition Week-End
04:10 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
04:15 LATE EDITION WEEKEND
04:30 Late Edition Week-End
04:40 Late Edition Week-End
04:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:00 EURONEWS WEEKEND
05:15 Euronews Week-End
05:25 Euronews Week-End
05:30 Euronews Now
05:35 Euronews Week-End
05:45 Έμπνευση από τη Μέση Ανατολή
05:50 Euronews Week-End
05:55 Euronews Now
06:00 Euronews Week-End
FOX
FOX – programma tv
06:00 EMPIRE 3
06:45 EMPIRE 3
06:50 EMPIRE 3
07:25 EMPIRE 3
07:30 EMPIRE 3
08:10 FRIENDS 4
08:15 FRIENDS 4
08:35 FRIENDS 4
08:55 FRIENDS 4
09:00 FRIENDS 4
09:20 FRIENDS 4
09:40 FRIENDS 4
10:05 HOW I MET YOUR MOTHER 5
10:25 HOW I MET YOUR MOTHER 5
10:45 HOW I MET YOUR MOTHER 5
10:50 HOW I MET YOUR MOTHER 5
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:30 BOB’S BURGERS 7
11:55 EMPIRE 3
12:35 EMPIRE 3
13:20 EMPIRE 3
14:05 EMPIRE 3
14:45 EMPIRE 3
14:50 EMPIRE 3
15:30 9-1-1 2
16:15 9-1-1 2
17:05 FRIENDS 4
17:25 FRIENDS 4
17:50 FRIENDS 5
18:15 FRIENDS 5
18:35 FRIENDS 5
18:40 FRIENDS 5
19:00 HOW I MET YOUR MOTHER
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 HOW I MET YOUR MOTHER
20:15 HOW I MET YOUR MOTHER
20:35 HOW I MET YOUR MOTHER
21:00 BOB’S BURGERS 9
21:20 ARRESTED DEVELOPMENT 5
21:25 ARRESTED DEVELOPMENT 5
21:50 HOMELAND 7
22:45 FALSE FLAG 2
23:30 SNOWFALL 3
00:20 FRIENDS 4
00:25 FRIENDS 4
00:40 FRIENDS 4
00:50 FRIENDS 4
01:00 FRIENDS 4
01:10 FRIENDS 4
01:20 FRIENDS 4
01:35 DEEP STATE 2
01:40 DEEP STATE 2
02:30 DEEP STATE 2
02:35 DEEP STATE 2
03:20 DEEP STATE 2
03:25 DEEP STATE 2
04:10 DEEP STATE 2
04:20 DEEP STATE 2
05:10 DEEP STATE 2
05:15 DEEP STATE 2
06:00 EMPIRE 3
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CASTLE 6
06:45 CASTLE 6
06:50 CASTLE 6
07:30 CASTLE 6
07:35 CASTLE 6
08:15 CASTLE 6
08:55 CASTLE 6
09:00 CASTLE 6
09:40 GREY’S ANATOMY 11
10:25 GREY’S ANATOMY 11
11:05 GREY’S ANATOMY 11
11:50 GREY’S ANATOMY 11
12:30 GREY’S ANATOMY 11
12:35 GREY’S ANATOMY 11
13:15 MODERN FAMILY 10
13:35 SINGLE PARENTS
14:00 FOR THE PEOPLE 2
14:40 GRAND HOTEL
15:25 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
15:30 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
16:15 PROJECT RUNWAY 14
16:20 PROJECT RUNWAY 14
17:00 PROJECT RUNWAY 14
17:05 PROJECT RUNWAY 14
17:45 NEW GIRL
17:50 NEW GIRL
18:05 NEW GIRL
18:10 NEW GIRL
18:30 NEW GIRL 2
18:35 NEW GIRL 2
18:50 NEW GIRL 2
19:00 NEW GIRL 2
19:15 NEW GIRL 2
19:20 NEW GIRL 2
19:40 NEW GIRL 2
19:45 NEW GIRL 2
20:00 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
20:05 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
20:55 MODERN FAMILY 10
21:00 MODERN FAMILY 10
21:15 SINGLE PARENTS
21:20 SINGLE PARENTS
21:40 LAST MAN STANDING 7
21:45 LAST MAN STANDING 7
22:05 THE KIDS ARE ALRIGHT
22:10 THE KIDS ARE ALRIGHT
22:30 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
22:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
23:15 PROJECT RUNWAY 17
23:20 PROJECT RUNWAY 17
00:05 MODERN FAMILY 4
00:10 MODERN FAMILY 4
00:30 MODERN FAMILY 4
00:35 The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:50 MODERN FAMILY 4
00:55 MODERN FAMILY 4
01:15 MODERN FAMILY 4
01:40 MODERN FAMILY 4
01:45 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:00 MODERN FAMILY 4
02:20 MODERN FAMILY 4
02:25 MODERN FAMILY 4
02:30 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:45 MODERN FAMILY 4
03:05 MODERN FAMILY 4
03:10 MODERN FAMILY 4
03:15 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
03:25 MODERN FAMILY 4
03:30 MODERN FAMILY 4
03:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
03:50 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
03:55 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
04:35 CASTLE 6
04:40 CASTLE 6
05:15 CASTLE 6
05:20 CASTLE 6
06:00 CASTLE 6
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Μόδα και Αθλητισμός
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Άσκηση
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Hairstyles
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Model Talks
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Gisele Bundchen Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Gisele Bundchen Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Κορυφαία μοντέλα
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Κορυφαία μοντέλα
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Gisele Bundchen Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Gisele Bundchen Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Gisele Bundchen Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Gisele Bundchen Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Σχεδιαστές
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Σχεδιαστές
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από την Αμερική με αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από την Αμερική με αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Gisele Bundchen Story
22:30 Gisele Bundchen Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Fashion Films
00:30 Fashion Films
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Φεστιβάλ
03:30 Φεστιβάλ
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Σπορ
07:20 Μόδα
07:30 Νέα
07:45 Σε όλη την Αφρική
08:00 Νέα
08:15 Σπορ
08:20 Βρίσκεστε Εδώ
08:30 Νέα
08:45 Συνέντευξη
09:00 Νέα
09:10 Σπορ
09:15 Encore
09:30 Νέα
09:40 Επανεξέταση
10:00 Νέα
10:15 Γαλλικοί Δεσμοί
10:20 Σπορ
10:30 Νέα
10:45 Άνθρωποι και Κέρδη
11:00 Νέα
11:15 Οι Παρατηρητές
11:20 Βρίσκεστε Εδώ
11:30 Νέα
11:45 Το 51 τοις Εκατό
12:00 Νέα
12:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
12:30 Νέα
12:45 Encore
13:00 Νέα
13:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
13:30 Νέα
13:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
14:00 Νέα
14:15 Ρεπόρτερς
14:45 Σε όλη την Αφρική
15:00 Νέα
15:15 Τεχνολογία 24
15:30 Νέα
15:45 Συνέντευξη
16:00 Νέα
16:10 Επανεξέταση
16:30 Νέα
16:40 Encore
16:50 Μόδα
17:00 Νέα
17:15 Πρόσβαση στην Ασία
17:30 Νέα
17:45 Οι Παρατηρητές
17:50 Down to Earth
18:00 Νέα
18:15 Συνέντευξη
18:30 Νέα
18:45 Το 51 τοις Εκατό
19:00 Νέα
19:15 Τεχνολογία 24
19:30 Νέα
19:45 Σε όλη την Αφρική
20:00 Νέα
20:15 Σπορ
20:20 Down to Earth
20:30 Νέα
20:45 Encore
21:00 Νέα
21:15 Γαλλικοί Δεσμοί
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Συνέντευξη
22:00 Νέα
22:10 Ρεπόρτερς
22:30 Νέα
22:40 Άνθρωποι και Κέρδη
22:50 Βρίσκεστε Εδώ
23:00 Νέα
23:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
23:30 Νέα
23:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
00:00 Νέα
00:10 Σπορ
00:15 Τεχνολογία 24
00:30 Νέα
00:40 Επανεξέταση
01:00 Νέα
01:15 Σπορ
01:20 Down to Earth
01:30 Νέα
01:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
02:00 Νέα
02:15 Σπορ
02:20 Οι Παρατηρητές
02:30 Νέα
02:45 Άνθρωποι και Κέρδη
03:00 Νέα
03:15 Το 51 τοις Εκατό
03:30 Νέα
03:45 Τεχνολογία 24
04:00 Νέα
04:15 Γαλλικοί Δεσμοί
04:20 Βρίσκεστε Εδώ
04:30 Νέα
04:45 Encore
05:00 Νέα
05:15 Άνθρωποι και Κέρδη
05:30 Νέα
05:45 Συνέντευξη
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 Weekend Hits Chart
10:00 Love Songs Countdown
11:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00 Top 15 GR
13:00 Dance Hits Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Hollywood Hits
16:00 Your Choice Charts
17:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00 Weekend Hits Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Urban Sounds Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Love Songs Countdown
00:00 Weekend Hits Chart
02:00 Chart of the Charts
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Love Songs Countdown
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Η επιστροφή του λιονταριού
07:00 Άγρια Γαλλία με τον Ray Mears Κ1
07:25 Άγρια Γαλλία με τον Ray Mears Κ1
07:50 Απίθανα ζώα
08:40 Απίθανα ζώα
09:25 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
10:15 Απίθανα ζώα
11:05 Απίθανα ζώα
11:50 Απίθανα ζώα
12:40 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
13:25 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
14:15 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
15:00 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
15:50 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
16:35 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
17:25 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
18:10 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
19:00 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
19:55 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
20:45 Βουτιά με 700 καρχαρίες
21:35 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
22:30 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
23:20 Βουτιά με 700 καρχαρίες
00:10 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
01:05 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
01:55 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
02:40 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
03:30 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
04:15 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
05:05 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
05:50 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
06:30 Ρεπορτάζ Keiser
07:00 Εξέταση
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Ντοκιμαντέρ
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Βραδινή έκδοση
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Boom Bust
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Σε βάθος
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Ρεπορτάζ Keiser
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Βραδινή έκδοση
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Boom Bust
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Σε βάθος
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Ρεπορτάζ Keiser
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ντοκιμαντέρ
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Βραδινή έκδοση
20:00 Νέα σε τίτλους
20:30 Boom Bust
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Σε βάθος
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Ρεπορτάζ Keiser
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Σε βάθος
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Βραδινή έκδοση
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Ρεπορτάζ Keiser
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Ντοκιμαντέρ
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Ντοκιμαντέρ
05:00 Νέα σε τίτλους
05:30 Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
06:00 Σε βάθος
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 TOP 50 POWER BALLAD HEAVEN
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
07:00 Ο θρύλος των ιπτάμενων φρουρών
09:00 Οι πρωταθλήτριες
10:55 Ο αυτοκράτορας
12:50 Catwoman
14:55 Επιστροφή στον έρωτα
16:55 7 Λεπτά μετά τα μεσάνυχτα
18:50 Η συμμορία των δεκατριών
21:00 Λατίνοι και άθικτοι
23:00 Εγκλωβισμένη
00:40 Carlos
03:30 Ματωμένη πόλη
05:10 Can’t stand losing you
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:05 Bryan Ferry – Dylanesque
08:00 Ο Robin Gibb με τη Νέα Φιλαρμονική Ορχήστρα της Φρανκφούρτης
09:15 The Candlelight Concerts – Brian May and Kerry Ellis
10:45 Ζωντανά στο Eurockeennes de Belfort – 2007
11:40 Led Zeppelin: The Song Remains the Same
14:00 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2016
14:55 Ζωντανά στο Glastonbury
17:00 Ζωντανά από το Apple Music Festival
18:20 Celine Dion – Taking Chances World Tour
20:05 Bryan Ferry – Dylanesque
21:00 Alice in Chains – Unplugged
22:15 Ζωντανά στο Apollo – Roxy Music
00:15 Ζωντανά στο Oxford Art Factory -κύκλος 1
01:00 Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
02:30 Ζωντανά από το Odyssey Arena
04:00 Alice in Chains – Unplugged
05:15 Ζωντανά στο Apollo – Roxy Music
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΕ ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ
20:00 ΛΕΥΚΑΔΑ: ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΑΤΤΙΛΑΣ ’74
23:30 ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΠΟΤΑΜΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 BECCA’S BUNCH
08:30 EVERYTHING’S ROSIE
09:00 TOP WING
09:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
10:00 PAW PATROL
10:30 44 ΓΑΤΕΣ
11:00 BUTTERBEAN’S CAFE
11:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ
16:00 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:30 KUU KUU HARAJUKU
17:00 PAW PATROL
17:30 RUSTY RIVETS
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 FANBOY AND CHUM CHUM
20:30 GORMITI
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
22:00 RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY
22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:00 GAME SHAKERS
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:00 Η ‘ΕΔΕΜ’ ΤΩΝ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΩΝ
07:25 ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
07:50 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
08:15 Καρχαρίες: Το Χρονικό Μιας Επίθεσης 3
09:10 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΟΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΥΘΟ
10:05 ΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΑΛΑΟΥ
11:00 ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΡΧΑΡΙΩΝ
11:55 ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
12:50 ΜΕΚΟΝΓΚ: Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
13:45 ΑΓΡΙΑ ΧΑΒΑΗ
14:40 ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΜΕΞΙΚΟ
15:35 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
16:30 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
17:25 Ο ΕΒΑΝ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
18:20 Ο ΕΒΑΝ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
19:15 Ο ΕΒΑΝ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
20:10 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
20:35 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΩΝ
22:00 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
23:50 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
00:45 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
01:40 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
02:35 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ
03:25 Μεγάλος Λευκός: Μια Αδύνατη Λήψη
04:15 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
05:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
05:50 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 NEW LOONEY TUNES
06:55 WACKY RACES
07:20 THE TOM AND JERRY SHOW
08:00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
08:25 MIGHTY MIKE
08:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
09:10 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 ODDBODS
10:10 THE HAPPOS FAMILY
10:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
11:00 THE TOM AND JERRY SHOW
11:25 TAFFY
11:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
12:10 MIGHTY MIKE
12:30 BUNNICULA
12:55 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
13:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
13:40 TAFFY
14:00 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14:25 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
14:45 WACKY RACES
15:10 THE TOM AND JERRY SHOW
15:30 MIGHTY MIKE
15:55 GRIZZY & THE LEMMINGS
16:15 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
16:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
17:05 TAFFY
17:30 Scooby-Doo! Η Μάσκα του Γερακιού
18:35 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:55 WACKY RACES
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MIGHTY MIKE
20:05 PAT THE DOG
20:25 TAFFY
20:50 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
21:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:35 MIGHTY MIKE
21:55 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:20 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:40 BUNNICULA
23:05 TAFFY
23:25 NEW LOONEY TUNES
00:10 PAT THE DOG
00:35 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20 BUNNICULA
01:40 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50 ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10 WACKY RACES
03:35 THE TOM AND JERRY SHOW
04:20 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40 PAT THE DOG
05:00 ODDBODS
05:25 GRIZZY & THE LEMMINGS
05:45 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN NEWSROOM
07:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
08:00 ΕΥΘΕΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΙΝ ΜΠΕΡΝΕΤ
08:30 CNN Equestrian: Global Champions Tour
09:00 CNN NEWSROOM
09:30 SUPERCHARGED
10:00 CNN NEWSROOM
10:30 INSIDE AFRICA
11:00 CNN NEWSROOM
13:00 ΕΥΘΕΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΙΝ ΜΠΕΡΝΕΤ
13:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
14:00 CNN NEWSROOM
14:30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΟΥΕΣΤ
15:00 INSIDE AFRICA
15:30 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ
16:00 ΣΜΕΡΚΟΝΙΣ
17:00 CNN NEWSROOM
17:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
18:00 CNN NEWSROOM
18:15 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
18:30 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ
19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
19:30 WINNING POST
20:00 CNN NEWSROOM
20:30 INSIDE AFRICA
21:00 CNN NEWSROOM
21:30 CNN Equestrian: Global Champions Tour
22:00 CNN NEWSROOM
22:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
23:00 CNN NEWSROOM
23:30 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ
00:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
00:30 SUPERCHARGED
01:00 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
01:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:30 INSIDE AFRICA
02:00 THE VAN JONES SHOW
02:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:00 ΕΥΘΕΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΙΝ ΜΠΕΡΝΕΤ
03:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
04:00 ΦΑΡΙΝΤ ΖΑΚΑΡΙΑ GPS
05:00 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
05:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
05:30 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ
06:00 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
07:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 20
07:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 5
08:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 5
08:30 Τζίμι ντε Βιλ: Θρυλικοί Κινητήρες
09:30 Τζίμι ντε Βιλ: Θρυλικοί Κινητήρες
10:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 13
11:00 ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΙΡΓΟΥΙΝ!
12:00 ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
13:00 ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
14:00 ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
15:00 ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
16:00 ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ 3
18:00 ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ 2
18:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 13
19:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
20:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 5
21:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 5
22:00 Τα Σκοτεινά Νερά του Τζέρεμι Γουέιντ
23:00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΒΕΡΓΚΛΕΪΝΤΣ
00:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ 15
01:00 ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΣΠΙΤΙΑ: ΑΛΑΣΚΑ
02:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 4
03:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 5
04:00 Τα Σκοτεινά Νερά του Τζέρεμι Γουέιντ
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
09:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
10:00 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
10:45 CAKE BOSS
11:10 CAKE BOSS
11:30 CAKE BOSS
11:55 CAKE BOSS
12:15 CAKE BOSS
12:40 CAKE BOSS
13:00 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
13:25 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
13:45 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
15:15 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
16:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
16:45 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
17:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 5
18:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
19:00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
19:45 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
20:30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
21:15 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
22:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ 7
22:45 ΟΙ ΑΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:30 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΥΛΟΤΟΜΟΙ
00:15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ
01:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ
01:45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ
02:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ
03:15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ
04:00 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
04:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
05:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΤΖΕΣΙ
06:25 ΤΖΕΣΙ
06:50 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
06:55 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
07:20 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
07:45 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
08:10 Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΕΪΝ
08:35 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
09:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
09:25 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
09:50 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
10:15 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
10:40 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
11:05 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
11:30 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
11:55 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
12:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
12:45 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
14:25 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
14:50 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
15:15 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
15:40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
15:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
16:10 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
16:35 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
17:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
17:25 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
17:50 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:15 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
18:40 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
19:05 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
19:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
19:55 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
20:20 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
20:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
21:10 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
21:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΤΖΕΣΙ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
06:25 ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
06:45 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:10 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
07:35 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
08:00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ: ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!
08:50 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
09:00 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
09:25 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
09:35 ΜΕΚ-Χ4
10:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
10:25 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
10:50 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:15 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:40 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
12:05 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
12:30 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
12:55 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
13:20 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
13:45 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:10 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
14:35 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
15:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
15:25 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:30 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
15:55 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
16:20 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
16:45 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΥ, ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
17:00 MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
17:31 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
17:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
19:25 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
19:50 MARVEL’S SPIDER-MAN
20:15 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
20:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
21:05 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ
21:30 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
21:55 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
22:00 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:15 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:45 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:35 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
07:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00 E! NEWS
10:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
11:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
12:00 SECOND WIVES CLUB
13:00 WAGS MIAMI
14:00 E! NEWS
15:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 2
16:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 3
17:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
17:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
18:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
18:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
19:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
20:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
21:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
22:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
23:00 NIGHTLY POP
23:30 NIGHTLY POP
00:00 E! NEWS
01:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
01:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
02:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
03:00 E! NEWS
04:00 ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ 2
05:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
08:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
09:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
11:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
13:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:10 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra
18:40 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
18:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:15 ΝΕΑ
21:20 Αλμα με Σκι: Καλοκαιρινό Γκραν Πρι
22:50 ΝΕΑ
22:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
23:50 FIA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ράλι: Ιταλία
00:20 Αλμα με Σκι: Καλοκαιρινό Γκραν Πρι
01:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
07:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
08:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
09:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
10:45 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
15:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
21:55 ΝΕΑ
22:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
23:25 ΝΕΑ
23:30 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
01:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
02:00 FIA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ράλι: Ιταλία
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
04:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:15 Euronews Now
06:25 Euronews Now
06:30 Euronews Now
07:00 Euronews Now
07:30 Euronews Now
07:45 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
07:55 EURONEWS NOW
08:15 Euronews Now
08:25 Euronews Now
08:45 Euronews Now
08:55 Euronews Now
09:15 Euronews Now
09:25 Euronews Now
09:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
09:55 EURONEWS NOW
10:15 Euronews Now
10:25 Euronews Now
10:45 Euronews Now
10:55 Euronews Now
11:00 EURONEWS WEEKEND
11:15 Euronews Week-End
11:25 Euronews Week-End
11:45 Euronews Week-End
12:00 Euronews Week-End
12:15 Euronews Week-End
12:30 Euronews Week-End
12:50 INSPIRE AFRICA
13:00 EURONEWS WEEKEND
13:20 Euronews Week-End
13:30 Euronews Week-End
13:45 Euronews Week-End
14:00 Euronews Week-End
14:15 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
14:35 EURONEWS WEEKEND
14:45 Euronews Week-End
15:00 Euronews Week-End
15:15 Euronews Week-End
15:30 Euronews Week-End
15:45 Euronews Week-End
16:00 Euronews Week-End
16:10 Euronews Week-End
16:30 Euronews Week-End
16:45 Euronews Week-End
17:00 Euronews Week-End
17:15 Euronews Week-End
17:30 Euronews Week-End
17:45 INSPIRE MIDDLE EAST
18:00 EURONEWS WEEKEND
18:15 Euronews Week-End
18:30 Euronews Week-End
18:45 Euronews Week-End
19:00 Euronews Week-End
19:10 INSPIRE AFRICA
19:30 EURONEWS WEEKEND
19:45 INSPIRE MIDDLE EAST
20:00 PRIME EDITION WEEKEND
20:15 Prime Edition Week-End
20:35 Prime Edition Week-End
20:50 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
21:00 PRIME EDITION WEEKEND
21:15 Prime Edition Week-End
21:30 Prime Edition Week-End
21:45 Prime Edition Week-End
22:00 Prime Edition Week-End
22:15 Prime Edition Week-End
22:30 Prime Edition Week-End
22:45 Prime Edition Week-End
23:00 Prime Edition Week-End
23:15 Prime Edition Week-End
23:30 Prime Edition Week-End
23:45 Prime Edition Week-End
00:00 Prime Edition Week-End
00:15 Prime Edition Week-End
00:30 Prime Edition Week-End
00:45 INSPIRE MIDDLE EAST
00:50 Η Κατάσταση της Ένωσης
01:00 PRIME EDITION WEEKEND
01:15 Prime Edition Week-End
01:25 Prime Edition Week-End
01:30 Euronews Now
01:35 Prime Edition Week-End
01:40 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:50 PRIME EDITION WEEKEND
02:00 LATE EDITION WEEKEND
02:15 INSPIRE MIDDLE EAST
02:25 LATE EDITION WEEKEND
02:30 Euronews Now
02:40 Late Edition Week-End
02:50 Late Edition Week-End
03:00 Late Edition Week-End
03:10 Late Edition Week-End
03:25 Late Edition Week-End
03:30 Euronews Now
03:40 Late Edition Week-End
03:45 Έμπνευση από τη Μέση Ανατολή
03:50 Late Edition Week-End
03:55 Euronews Now
04:00 Late Edition Week-End
04:10 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
04:15 LATE EDITION WEEKEND
04:30 Late Edition Week-End
04:40 Late Edition Week-End
04:45 INSPIRE MIDDLE EAST
05:00 EURONEWS WEEKEND
05:15 Euronews Week-End
05:25 Euronews Week-End
05:30 Euronews Now
05:35 Euronews Week-End
05:45 Έμπνευση από τη Μέση Ανατολή
05:50 Euronews Week-End
05:55 Euronews Now
06:00 Euronews Week-End
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 EMPIRE 3
06:45 EMPIRE 3
06:50 EMPIRE 3
07:25 EMPIRE 3
07:30 EMPIRE 3
08:10 FRIENDS 4
08:15 FRIENDS 4
08:35 FRIENDS 4
08:55 FRIENDS 4
09:00 FRIENDS 4
09:20 FRIENDS 4
09:40 FRIENDS 4
10:05 HOW I MET YOUR MOTHER 5
10:25 HOW I MET YOUR MOTHER 5
10:45 HOW I MET YOUR MOTHER 5
10:50 HOW I MET YOUR MOTHER 5
11:10 BOB’S BURGERS 7
11:30 BOB’S BURGERS 7
11:55 EMPIRE 3
12:35 EMPIRE 3
13:20 EMPIRE 3
14:05 EMPIRE 3
14:45 EMPIRE 3
14:50 EMPIRE 3
15:30 9-1-1 2
16:15 9-1-1 2
17:05 FRIENDS 4
17:25 FRIENDS 4
17:50 FRIENDS 5
18:15 FRIENDS 5
18:35 FRIENDS 5
18:40 FRIENDS 5
19:00 HOW I MET YOUR MOTHER
19:25 HOW I MET YOUR MOTHER
19:50 HOW I MET YOUR MOTHER
20:10 HOW I MET YOUR MOTHER
20:15 HOW I MET YOUR MOTHER
20:35 HOW I MET YOUR MOTHER
21:00 BOB’S BURGERS 9
21:20 ARRESTED DEVELOPMENT 5
21:25 ARRESTED DEVELOPMENT 5
21:50 HOMELAND 7
22:45 FALSE FLAG 2
23:30 SNOWFALL 3
00:20 FRIENDS 4
00:25 FRIENDS 4
00:40 FRIENDS 4
00:50 FRIENDS 4
01:00 FRIENDS 4
01:10 FRIENDS 4
01:20 FRIENDS 4
01:35 DEEP STATE 2
01:40 DEEP STATE 2
02:30 DEEP STATE 2
02:35 DEEP STATE 2
03:20 DEEP STATE 2
03:25 DEEP STATE 2
04:10 DEEP STATE 2
04:20 DEEP STATE 2
05:10 DEEP STATE 2
05:15 DEEP STATE 2
06:00 EMPIRE 3
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CASTLE 6
06:45 CASTLE 6
06:50 CASTLE 6
07:30 CASTLE 6
07:35 CASTLE 6
08:15 CASTLE 6
08:55 CASTLE 6
09:00 CASTLE 6
09:40 GREY’S ANATOMY 11
10:25 GREY’S ANATOMY 11
11:05 GREY’S ANATOMY 11
11:50 GREY’S ANATOMY 11
12:30 GREY’S ANATOMY 11
12:35 GREY’S ANATOMY 11
13:15 MODERN FAMILY 10
13:35 SINGLE PARENTS
14:00 FOR THE PEOPLE 2
14:40 GRAND HOTEL
15:25 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
15:30 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
16:15 PROJECT RUNWAY 14
16:20 PROJECT RUNWAY 14
17:00 PROJECT RUNWAY 14
17:05 PROJECT RUNWAY 14
17:45 NEW GIRL
17:50 NEW GIRL
18:05 NEW GIRL
18:10 NEW GIRL
18:30 NEW GIRL 2
18:35 NEW GIRL 2
18:50 NEW GIRL 2
19:00 NEW GIRL 2
19:15 NEW GIRL 2
19:20 NEW GIRL 2
19:40 NEW GIRL 2
19:45 NEW GIRL 2
20:00 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
20:05 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
20:55 MODERN FAMILY 10
21:00 MODERN FAMILY 10
21:15 SINGLE PARENTS
21:20 SINGLE PARENTS
21:40 LAST MAN STANDING 7
21:45 LAST MAN STANDING 7
22:05 THE KIDS ARE ALRIGHT
22:10 THE KIDS ARE ALRIGHT
22:30 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
22:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 5
23:15 PROJECT RUNWAY 17
23:20 PROJECT RUNWAY 17
00:05 MODERN FAMILY 4
00:10 MODERN FAMILY 4
00:30 MODERN FAMILY 4
00:35 The Kids Are Alright – 1ος Κύκλος
00:50 MODERN FAMILY 4
00:55 MODERN FAMILY 4
01:15 MODERN FAMILY 4
01:40 MODERN FAMILY 4
01:45 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:00 MODERN FAMILY 4
02:20 MODERN FAMILY 4
02:25 MODERN FAMILY 4
02:30 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
02:45 MODERN FAMILY 4
03:05 MODERN FAMILY 4
03:10 MODERN FAMILY 4
03:15 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
03:25 MODERN FAMILY 4
03:30 MODERN FAMILY 4
03:45 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
03:50 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 7
03:55 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
04:35 CASTLE 6
04:40 CASTLE 6
05:15 CASTLE 6
05:20 CASTLE 6
06:00 CASTLE 6
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 SHAZAM TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS INTL
10:00 RETROVISION
10:30 GREEK SUPER HEROES
11:00 MAD GREEKZ TOP 10
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS INTL
15:00 15 SUPER MAD HITS GR
16:00 MAD TOP 10
17:00 ALTERNATIVE LOCAL
17:30 MAD FOR FASHION
18:00 ROCK ON MIXER
18:30 LYRIC VIDEO SHOW
19:00 15 SUPER MAD HITS GR
20:00 SATURDAY EARLY CLUB
21:00 15 SUPER MAD HITS GR
22:00 DANCE ZONE
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
01:00 TRASH ME
01:30 Music Non Stop GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
02:30 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 MUSIC NON STOP GR
03:30 Music Non Stop GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
04:30 Music Non Stop INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 MAD TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 MTV WORLD STAGE
10:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
11:00 TEEN MOM: YOUNG & PREGNANT
12:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
13:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
14:00 CATFISH: THE TV SHOW 3
15:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
16:00 CATFISH: THE TV SHOW 3
17:00 THE HILLS: NEW BEGINNINGS
18:00 THE HILLS: NEW BEGINNINGS
19:00 FEAR FACTOR 2
20:00 FEAR FACTOR 2
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 7
23:00 RIDICULOUSNESS 11
00:00 MTV WORLD STAGE: 2019
01:00 RIDICULOUSNESS 10
01:30 RIDICULOUSNESS 11
02:00 GEORDIE SHORE 17
03:00 GEORDIE SHORE 17
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 WELCOME TO THE WEEKEND!
16:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 PARTY HITS
01:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV UNPLUGGED
13:45 MTV CRASHES PLYMOUTH
14:05 MTV CRASHES CORK
14:30 MTV LIVE STAGE
15:15 MTV ESSENTIALS
16:00 MTV REWIND
17:30 MTV ASKS
18:00 HIGH DEFINITION HITS!
20:00 Επιτυχίες για Πάρτι χωρίς Διακοπή!
23:00 MTV UNPLUGGED
23:45 MTV PRESENTS GIBRALTAR CALLING
00:30 MTV WORLD STAGE: 2019
01:15 LIVE AT WIRELESS 2018
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV LIVE STAGE
04:45 MTV ESSENTIALS
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
13:30 ARTISTS TOP 10
14:00 HIT PARADE
15:00 nova MAD GREEKζ TOP 10
16:00 FRAPPE OLE
17:00 TIME MACHINE
18:00 DIKO SAS
20:00 MAD FOR GREEKZ
21:00 RESERVE
22:00 MY GREEKZ PARTY
00:00 FIRST TABLE PISTA
01:30 TRASH ME
02:30 MEAT MARKET
03:30 HANGOVER
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10 Η επιστροφή του λιονταριού
07:00 Άγρια Γαλλία με τον Ray Mears Κ1
07:25 Άγρια Γαλλία με τον Ray Mears Κ1
07:50 Απίθανα ζώα
08:40 Απίθανα ζώα
09:25 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
10:15 Απίθανα ζώα
11:05 Απίθανα ζώα
11:50 Απίθανα ζώα
12:40 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
13:25 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
14:15 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
15:00 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
15:50 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
16:35 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
17:25 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
18:10 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
19:00 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
19:55 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
20:45 Βουτιά με 700 καρχαρίες
21:35 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
22:30 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
23:20 Βουτιά με 700 καρχαρίες
00:10 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
01:05 Όταν οι Καρχαρίες Επιτίθενται Κ5
01:55 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
02:40 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
03:30 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
04:15 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
05:05 Κυνηγοί της Αφρικής Κ2
05:50 Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής Κ2
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Στα Βάθη των Ωκεανών: Βαθιά Κατάδυση
06:05 Στα βάθη των ωκεανών: βαθιά κατάδυση
06:45 SUPERCARS ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ
06:50 Supercars απο παλιοσιδερα
07:35 WICKED TUNA 8
08:20 YEAR MILLION
08:25 Year million – κύκλος 1
09:10 SPACE IL: ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ
09:15 Space il: με στοχο τη σεληνη
10:00 SUPERCAR MEGABUILD
10:45 SUPERCAR MEGABUILD
11:30 Η δομή του σύμπαντος – κύκλος 1
11:35 Η ΔΟΜΗ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
12:20 ΤΟ ΚΟΣΜΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΧΑΜΠΛ
13:05 Η αποστολη που αλλαξε τον κοσμο
13:10 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
13:55 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
14:20 Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
14:40 Filthy Riches 2
14:45 FILTHY RICHES 2
15:25 Filthy Riches 2
15:30 FILTHY RICHES 2
16:10 Apollo: Επιστροφη Στο Φεγγαρι
16:15 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
17:00 Apollo: Επιστροφη Στο Φεγγαρι
17:05 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
17:50 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
18:35 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
18:40 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
20:10 STONEHENGE: ΝΕΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
21:00 Βιβλικά Μυστήρια: Οι Δύο Κιβωτοί
21:45 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3
21:50 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman 3
22:35 Το Στόουνχεντζ Αποκαλύπτεται
22:40 STONEHENGE: ΝΕΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
23:25 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
23:30 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
01:05 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
01:50 APOLLO: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
02:40 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman 3
03:25 Βιβλικά Μυστήρια: Οι Δύο Κιβωτοί
04:15 STONEHENGE: ΝΕΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
05:00 FILTHY RICHES 2
05:50 SUPERCAR MEGABUILD
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 BREAKTHROUGH
07:00 BRAIN GAMES 4
07:20 BRAIN GAMES 4
07:45 BRAIN GAMES 4
08:05 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
08:50 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
09:35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ
10:20 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
11:05 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
11:50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
12:40 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
13:25 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ
14:10 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
14:55 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
15:40 YEAR MILLION
16:30 BREAKTHROUGH
17:15 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
18:00 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
18:45 YEAR MILLION
19:30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ
20:15 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
21:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
21:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
22:30 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 3
23:15 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
00:05 Στα Βάθη του Τριγώνου των Βερμούδων
00:50 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
01:35 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
02:20 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 4
03:05 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
03:50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ
04:40 YEAR MILLION
05:30 ΙΑΠΩΝΙΑ: ΜΕΤΑΞΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΥ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:25 ΧΑΜΕΝΕΣ ΑΓΑΠΕΣ
10:35 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ
13:25 ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ
15:10 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:45 THE SWAN PRINCESS: A ROYAL MYZTERY
17:10 FLINT
18:40 ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΛΥΚΩΝ
20:10 SALT AND FIRE
22:00 HIGH SOCIETY
23:55 Ο ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ
00:35 Αμερικη στις φλογες
02:05 Serialized
02:10 Ο ΤΑΧΥΔΑΚΤΥΛΟΥΡΓΟΣ
03:40 ΑΝΥΠΑΚΟΗ
03:55 Το βράδυ που έφαγε τον κόσμο
05:30 Thank you for your service
05:35 ΦΙΛΑ ΜΕ!
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
07:20 ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ 2
09:10 55 STEPS
11:10 ΚΑΤΩ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ
13:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:35 GOOSEBUMPS 2: HAUNTED HALLOWEEN
16:15 ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΚΑΥΤΟ
18:25 Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΦΩΝΑ
20:10 THE LITTLE WITCH
22:00 ΤΟ ΓΥΑΛΙΝΟ ΣΠΙΤΙ
00:00 22 JUMP STREET
01:20 Django, ο τιμωρός
01:55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
02:40 ΑΚΡΟΤΗΤΕΣ
04:00 Κινηματογραφικά νέα
04:35 FASTER
05:00 Κολλητοί με παιδί
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:15 ΑΝΙΚΗΤΟΣ
08:30 ΠΑΥΛΟΣ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ
10:25 THE TOURIST
12:15 BE COOL
14:20 Ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ
16:25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
17:25 ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ
19:05 SLAMMA JAMMA
21:00 THE INVENTOR
23:05 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
01:10 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:29 SEX BOTS
01:30 SEX BOTS
03:05 DEMOLITION MAN
04:40 Acts of vengeance
05:05 24 ΩΡΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
06:30 ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ
08:25 Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΤΙ
10:15 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
11:55 ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ
13:35 THE ARCHITECT
15:15 JANE FONDA IN FIVE ACTS
17:30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ, ΣΑΪΜΟΝ
19:25 CONDOR
20:15 CONDOR
21:05 CONDOR
22:00 JETT
23:00 GOMORRAH IV
23:05 GOMORRAH IV
00:00 ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ
02:00 BIG LITTLE LIES II
03:00 THE HANDMAID’S TALE III
03:55 JETT
05:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
06:00 ΓΚΑΣΤΟΝ, Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ
Novalife
Novalife – programma tv
06:20 ΑΔΕΛΦΙΑ ΞΑΝΑ
07:55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:10 KING IN THE WILDERNESS
10:00 FITNESS TIME
10:35 ADVANCE AND RETREAT
12:05 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
13:35 NANCY DREW
15:15 Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
17:20 Η ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙΑ
19:00 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
19:15 ΑΝ ΜΕΙΝΩ
21:00 Τ’ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΜ
23:10 THE DEUCE II
00:15 ΧΑΜΟΣ ΣΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ
01:55 NovalifεHD
05:30 Ο ΤΙΜΩΡΟΣ
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
07:25 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
07:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 5
07:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
08:00 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 5
08:10 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
08:30 Εθισμός με τις μηχανές με τον Τζίμι ντε Βιλ
08:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
09:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30 Εθισμός με τις μηχανές με τον Τζίμι ντε Βιλ
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:30 Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 13
10:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
11:00 Ερχεται η οικογενεια Ιργουιν!
11:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
12:00 Έμποροι του διαστήματος
12:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
12:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
13:00 Έμποροι του διαστήματος
13:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
13:45 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
14:00 Έμποροι του διαστήματος
14:45 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
15:00 Έμποροι του διαστήματος
15:40 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
16:00 Έμποροι του διαστήματος
16:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
17:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο Κ3
17:10 Εξωγήινοι της Αρχαιότητας: Αποδείξεις
18:00 Κρυμμενος θησαυρος 2
18:05 Εξωγήινοι της Αρχαιότητας: Αποδείξεις
18:30 Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 13
19:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11
19:05 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
20:00 COUNTING CARS
21:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΜΑΧΗ ΙΠΠΟΤΩΝ
23:00 Αναζητώντας τον Χρυσό της Βαλτικής
00:00 Navy SEALs: Οι Πολεμιστές της Αμερικής
01:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
01:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
02:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα – κύκλος 3
02:45 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
03:00 Αυτόνομα σπίτια
03:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
03:55 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
04:00 Παράνομο αλκοόλ Κ8
04:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
04:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
05:30 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
09:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
09:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
10:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
10:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
12:00 ΧΑΜΕΝΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΚΑΝ ΦΟΞ
13:00 Αυτόνομα Σπίτια: Ο Φάρος του Μέιν
14:00 ΑΛΥΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
15:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 10
16:00 ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟ ΦΑΪ
17:00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
17:30 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΥΜΕΝΑ
18:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 7
19:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 16
20:00 ΑΚΡΑΙΑ ΓΙΟΤ
21:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
22:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 3
23:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
23:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 4
00:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΕΡΑΤΑ
01:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
01:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 5
02:00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΘΡΥΛΩΝ
03:00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
03:25 Ονειρεμένα πλεούμενα – κύκλος 1
03:45 Το Αγαπημένο μου Μέρος στον Κόσμο
04:25 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΕΡΑΤΑ
05:10 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
05:55 ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΩΝ
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 TOP 50 POWER BALLAD HEAVEN
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 Πολύευκτος, Οπερα του Ντονιτσέτι
11:25 PIERRE-LAURENT AIMARD
11:50 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 80 ΛΕΠΤΑ
15:00 ΑΡΙΑ, ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΖΙΛ ΡΟΜΑΝ
15:45 Ceci est une Rose του Julio Arozarena
17:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
19:05 Ο ESA-PEKKA SALONEN ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
20:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 ΜΟΤΣΑΡΤ: ΟΙ ΓΑΜΟΙ ΤΟΥ ΦΙΓΚΑΡΟ
00:30 Marc Ducret Σόλο & Τρίο Samuel Blazer
01:30 JAMIE CULLUM
02:50 Η ΜΠΕΚΑ ΣΤΙΒΕΝΣ ΣΤΟ MOODS
03:50 Brad Mehldau ‘Three Pieces after Bach’
05:05 SAMY THIEBAULT
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
10:00 GOLF: THE OPEN 1999
11:00 GOLF: THE OPEN 1995
12:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019
17:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΙΡΣΧΟΤ
20:00 ΑΕΚ – ΒΟΛΟΣ
20:30 ΑΕΚ – ΒΟΛΟΣ
22:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
22:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
23:00 56ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
23:15 DEUCE
23:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
01:05 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
01:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O
01:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 – ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (M)
03:05 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
03:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 – ΑΕΛ – Παναθηναϊκός (M)
05:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 DEUCE
12:30 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:35 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΙΝΤΕΡ
16:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: INT’L CHAMPIONS CUP 2019
22:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
23:05 ΜΠΕΝΦΙΚΑ – ΓΚΟΥΑΝΤΑΛΑΧΑΡΑ
00:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: INTL CHAMPIONS CUP 2019 – Μπενφίκα – Γκουανταλαχάρα (M)
01:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
02:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
06:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:15 56ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
12:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 56ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
18:15 EUROLEAGUE
20:15 SAILGP
21:15 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:15 EUROLEAGUE
01:15 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
11:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
12:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
15:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
15:30 DEUCE
16:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
17:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019
18:00 DEUCE
18:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
19:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
20:15 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019
21:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
22:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
23:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:05 Novasports4HD
01:30 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING
21:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
22:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΛΟΤΤΟ
22:10 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:10 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
07:00 ARCHERY WORLD CUP 2019
07:30 ARCHERY WORLD CUP 2019
08:00 FORMULA E STREET RACERS 2019
08:30 CHICAGO CUBS – SAN DIEGO PADRES
11:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
11:10 Modern Pentathlon Highlights 2019
12:05 SPORTS UNLIMITED 2019
12:55 ARCHERY WORLD CUP 2019
13:25 ARCHERY WORLD CUP 2019
13:55 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
14:25 FORMULA E STREET RACERS 2019
14:55 CHICAGO CUBS – SAN DIEGO PADRES
17:25 SPORT CONFIDENTIAL 2019
17:50 ARCHERY WORLD CUP 2019
18:20 ARCHERY WORLD CUP 2019
18:50 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
19:20 FORMULA E STREET RACERS 2019
19:50 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE
20:35 MLB’S BEST 2019
21:00 2019 WORLD MATCHPLAY DARTS
01:00 MOBIL 1 THE GRID 2019
01:25 SPORT CONFIDENTIAL 2019
01:50 NY YANKEES – COLORADO ROCKIES
04:20 San Fran. Giants – New York Mets