ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ
14:00 INFERNO
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
17:00 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:45 Β’ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 FARGO   (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:20 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
02:15 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
03:10 Β’ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
04:30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
06:10 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
06:40 ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΓΑΡΟ
07:00 SPIRIT
07:30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
08:00 Η ΔΕ ΠΟΛΙΣ ΕΛΑΛΗΣΕΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ – 2016
10:00 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ… (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:30 SPIRIT
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:20 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
14:50 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
17:30 ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ – 2019
19:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ…
20:00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
22:00 Η ΚΛΙΚΑ  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ (ντοκgr) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
01:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ…
01:30 Η ΚΛΙΚΑ
02:15 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:10 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:10 ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ… (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα – 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα – 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Ενώπιος Ενωπίω
01:30 Γλυκός Πειρασμός (The Sweetest Thing)
03:15 Κάρμα (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
STAR
STAR – programma tv
06:30 [K8] Mike & Molly – 4ος Κύκλος
07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ – 1ος Κύκλος
15:00 [K] Star News
15:50 [K8] Shopping Star
17:30 [K8] Elif – 3ος Κύκλος
18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K12] Greece’s Next Top Model 2
00:00 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) – 18ος Κ
02:00 [K16] The 100
04:00 [K8] Ο Πρίγκιπας Κι Εγώ 4: Η Πρώτη Επέτειος (Prince And Me 4: Royal Adventure In
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates
07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 [K] Ειδήσεις
13:00 [K8] Ελένη
15:30 [K8] Divided
16:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 [K8] Πάνω Κάτω
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 [K8] Σπίτι Είναι
21:50 [K12] Έρωτας Μετά
23:40 [K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε)
00:40 [K12] Το Λουλούδι Της Ερήμου (Desert Flower)
03:00 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
04:00 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Επικίνδυνη Αποστολή 2 (Mission Impossible II)
02:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
03:45 Guess My Age (Ε)
04:30 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Chicago Μed
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K] Open News
14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] MacGyver – 2oς Κύκλος
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:50 [K] Open News Στη Νοηματική
17:10 [K] Σκληρός Άντρας
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K16] 3 Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
23:30 [K12] Η Δίκη Στο Open
01:30 [K16] Criminal Minds – 7ος Κύκλος
02:30 [K16] Criminal Minds – 7ος Κύκλος
03:30 [K12] Next
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 BARCA TV
09:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ
10:00 FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
12:00 ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ
13:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
14:00 BAYERN TV
16:00 BASKETLEAGUE: ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:00 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ
20:00 SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ
22:00 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
00:00 BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
02:00 ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE
06:00 MANCHESTER CITY TV
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ
07:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
08:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
09:00 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
15:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ
20:00 ΓΕΡΜΑΝΙΔΕΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 SALVATION  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 BABYLON BERLIN  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:10 ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
04:00 ΣΥΝ
05:30 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 Bubble Guppies
06:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Χελωνονιτζάκι: Η Άνοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies
One channel
One channel – programma tv
06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND
08:00 The Art Of..
09:00 The Seventies
10:00 The Traffickers
11:00 Jamie’s Quick and Easy Food
12:00 Antony Bourdain – The Layover
13:00 Hitler: The Definite Story
14:00 ONE REPORT
16:00 ONE LINE
18:00 ONE DIRECT
20:00 VITA
20:30 ONE NEWS
21:30 ΑΝΑΠΤΥΞΗ
22:00 ONE TALK
00:00 The Young Pope
01:00 Hitler: The Definite Story
02:00 (Ε) The Traffickers
03:00 (Ε) Antony Bourdain – The Layover
04:00 (Ε) ONE DIRECT
06:00 (Ε) ONE TALK
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
17:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
18:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ Ο ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΕΣΟΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ ΚΑΒΑΦΗ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 Bubble Guppies
06:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Χελωνονιτζάκι: Η Άνοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Τραπεζίτες
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Δημοσιεύσεις
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Ανατολή 101
09:00 Το Al Jazeera Ερευνά
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Upfront
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Μάρτυρας
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Ιερουσαλήμ: Δύσκολη Υπόθεση
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Μιλώντας στο Al Jazeera
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Counting the Cost
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Γυναίκες φέρνουν την αλλαγή
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Το αγόρι που ξεκίνησε τον πόλεμο της Συρίας
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Τα νέα του BBC World
11:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
12:30 Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
13:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
14:30 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Οι αγορές στο Bloomberg
22:30 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
07:00 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
07:25 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
07:50 Κάτι με σκοτώνει Κ1
08:40 Περιπολία στους δρόμους
09:30 Cash and Cari Κ3
09:55 Ένας Γιατρός στο Σπίτι Κ4
10:45 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
11:10 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
12:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
12:25 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
12:50 Medical Detectives Κ6
13:15 Κάτι με σκοτώνει Κ1
14:05 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
14:55 Cash and Cari Κ3
15:20 Περιπολία στους δρόμους
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
17:25 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
17:50 Ένας Γιατρός στο Σπίτι Κ4
18:40 Medical Detectives Κ6
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
19:30 Κάτι με σκοτώνει Κ1
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
22:00 Σε επιφυλακή Κ1
22:50 Κάτι με σκοτώνει Κ1
23:40 Στοιχειωμένες Υποθέσεις Κ1
00:30 Εν Ψυχρώ Κ3
01:25 48 Ώρες Κ17
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Κάτι με σκοτώνει Κ1
03:30 Σε επιφυλακή Κ1
04:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
04:40 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
05:05 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Managing Asia
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:40 Σχολικά γυμνάσια
08:15 Mamma Mia!
10:05 Miami Vice – 2ος κύκλος
11:40 Ευαίσθητες χορδές
13:15 Μπάρμπα Πανκ
14:50 Ψυχρός πόλεμος
16:30 Ώρες αγωνίας
18:15 Παιχνίδια κατασκόπων
20:20 Planet Action
21:00 Ο τοίχος
22:40 Ο σεισμός
00:30 Glass
02:40 Krampus ο Δαίμονας
04:20 Zipper
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:30 No sleep ’til Christmas
08:10 Άσφαλτος
09:50 Δεύτερη ευκαιρία
11:40 Η συνάντηση
13:40 Toy story 3: Ξανανοίξτε το κουτί με τα παιχνίδια! (3D)
15:30 Ariana Grande Live in London
16:20 Το κυνήγι των χαμένων βελανιδιών
17:50 Μέρες κεραυνού
19:50 Cowboys & aliens
22:00 Η σιωπηλή επανάσταση
00:00 Ιστορίες αγάπης που δεν ανήκουν σ’ αυτόν τον κόσμο
01:35 Πενήντα αποχρώσεις του γκρι: Απελευθέρωση
03:20 Καμιά πατρίδα για τους μελλοθάνατους
05:20 Παντρεύτηκες; Ας ρώταγες…
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
07:25 Ο Καραγκιόζης
08:35 Ο ξυπόλυτος πρίγκηψ
10:10 Ο Τρομοκράτης
11:45 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
13:40 Τα Τέσσερα Σκαλοπάτια
15:25 Τρελοί πολυτελείας
17:05 Η ζούγκλα των πόλεων
18:55 Ο δυναστείας
20:30 Δόκτωρ Ζι – Βέγγος
22:00 Εν ονόματι του νομού
23:50 Ο Δήμος από τα Τρίκαλα
01:25 Άπνοια
02:55 Ραντεβού με τον ερώτα
04:10 Ο θάνατος θα ξανάρθει
05:45 Η σφραγίδα του Θεού
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The resident – 3ος Κύκλος
07:00 FBI – 2ος Κύκλος
08:00 The Rookie – 2ος Κύκλος
09:00 Almost Family – 1ος Κύκλος
10:00 Dukes of Hazzard Κ3
11:00 Baywatch – 7ος Κύκλος
12:00 The good karma hospital – 2ος Κύκλος
13:00 The good karma hospital – 2ος Κύκλος
14:00 The Late Late Show with James Corden Κ6
15:00 Private Eyes – 3ος Κύκλος
16:00 Designated Survivor Κ1
17:00 Travelers Κ2
17:50 Ten Days in the Valley – κύκλος 1
18:40 The day Κ1
19:40 My Brilliant Friend Κ1
20:45 The affair – 5ος Κύκλος
22:00 Mr. Robot – 4ος Κύκλος
23:00 The Rookie – 2ος Κύκλος
00:00 Έτερος Εγώ – Χαμένες Ψυχές
01:00 Wynonna Earp
02:00 The West Wing – 5ος Κύκλος
03:00 Mr. Robot – 4ος Κύκλος
04:00 The affair – 5ος Κύκλος
05:10 Wynonna Earp
06:00 The good karma hospital – 2ος Κύκλος
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:00 Οι δρόμοι της ελευθερίας
07:00 Εγώ, ο Καίσαρας: Κωνσταντίνος ο Μέγας
08:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908
08:50 Φράσεις με ιστορία
09:00 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού
10:00 Ο Εντοπισμός της Ατλαντίδος
11:30 Η Κατίνα Παξινού και το Αρχαίο Ελληνικό Θέατρο
12:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας
13:00 Στη φωλιά του χρόνου
14:15 Σινέ Θησείον
15:15 Οι Αθάνατοι στο Νοτιότερο Άκρο της Ευρώπης
16:45 Από την Αθήνα στη Δήλο
17:15 Αδελφοί Μανάκη – Ημερολόγιο ενός Βλέμματος
19:00 Ο Κώδικας της Τέχνης
20:00 Φιλάνθρωπος Ειρήνη
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1
21:00 Μηχανή του Χρόνου
22:00 Ελλάδα 1940-41: Η Πρώτη Νίκη
23:15 Αρχαίων έρωτες
00:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας
01:00 Στη φωλιά του χρόνου
02:15 Σινέ Θησείον
03:15 Οι Αθάνατοι στο Νοτιότερο Άκρο της Ευρώπης
04:45 Από την Αθήνα στη Δήλο
05:15 Αδελφοί Μανάκη – Ημερολόγιο ενός Βλέμματος
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 SportShow
08:35 Ποδόσφαιρο: Έβερτον – Γουέστ Χαμ
10:40 Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Μπέρνλι
12:45 UEFA Champions League Magazine 2019-20
13:20 SportShow
15:55 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι
18:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 – Ανασκόπηση της Κυριακής
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 SportShow (Ζ)
23:00 Στο Πλεχτό
00:00 SportShow
02:00 Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ – Νόριτς
04:00 Ποδόσφαιρο: Άστον Βίλα – Μπράιτον
06:00 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 La Liga Santander ZAP 2019-20
06:30 Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Πόρτο
08:35 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις
10:40 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ
12:45 Ποδόσφαιρο: Άβες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
14:50 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη – Λεβάντε
16:50 El Classico, Η Ταινία
18:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 – Στιγμιότυπα
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
20:55 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 – Στιγμιότυπα
22:00 Ποδόσφαιρο: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ (Ζ)
00:00 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ
02:00 Ποδόσφαιρο: Γρανάδα – Οσασούνα
04:00 Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Θέλτα
06:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 – Στιγμιότυπα
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου
08:05 Ποδόσφαιρο: Κολονία – Πάντερμπορν
10:10 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Κίελo
12:15 UEFA Europa League 2019-20 – Στιγμιότυπα
13:15 Bundesliga 2019-20 – Στιγμιότυπα
13:50 Ποδόσφαιρο: Άουε – Νυρεμβέργη
15:55 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Σάλκε
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 Bundesliga 2019-20 – Στιγμιότυπα
22:00 Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
00:00 Ποδόσφαιρο: Λειψία – Βόλφσμπουργκ
02:00 Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μάιντς
04:00 Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι – Ντάρμσταντ
06:00 Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Μπαχτσεσεχίρ
08:00 Μπάσκετ: Ζιελόνα Γκόρα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
10:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Ναμούρ
12:05 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
12:40 Μπάσκετ: Βαλένθια – Μάλαγα
14:45 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Περιστέρι
17:00 Μπάσκετ: Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν
19:00 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Μπαχτσεσεχίρ
21:00 Μπάσκετ: Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης
23:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Περιστέρι
01:15 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
01:55 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Ναμούρ
04:00 Μπάσκετ: Βαλένθια – Μάλαγα
06:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Ναμούρ
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 WRC 2019
06:55 WRC 2019
07:30 WRC 2019
08:20 Εκπομπή Grand Prix 2019
09:55 Red Bull Air Race World Championship 2019
11:35 Red Bull Air Race World Championship 2019
14:20 RBAR 2019 – Στιγμιότυπα
15:40 Εκπομπή Grand Prix 2019
17:15 WRC 2019
18:50 WRC 2019 – Στιγμιότυπα
19:50 Moto3 2019
21:10 Moto2 2019
22:30 MotoGP 2019
00:05 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
03:35 WRC 2019 – Στιγμιότυπα
04:30 Εκπομπή Grand Prix 2019
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019
06:35 Χάντμπολ: Ανόβερο – Ράιν Νέκαρ
08:20 Υδάτινα Σπορ: ISA World Surfing Games
09:25 Τένις: 2019 ATP Masters 1000 – Στιγμιότυπα
10:30 Βόλεϊ: Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
13:00 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019
13:35 Υδάτινα Σπορ: Sailing to Tokyo 2019
14:10 Τένις: 2019 ATP World Tour 250
16:45 Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν
18:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019
19:00 Topspin (Ζ)
20:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
22:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
00:30 Topspin
01:30 Υδάτινα Σπορ: Kite Masters 2019
02:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
06:00 Topspin
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
06:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
07:00 DocFilm
07:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Γερμανικό Πρωτάθλημα
09:45 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 DocFilm
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
13:45 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Οικολογική Ινδία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Close Up
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Close Up
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Ειδήσεις στην DW
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Στη Σέντρα – Special
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:15 DocFilm
05:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Στη Σέντρα – Special
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 EURONEWS TONIGHT
06:15 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
06:45 INSPIRE MIDDLE EAST
07:00 EURONEWS TONIGHT
07:15 Euronews Tonight
07:25 Euronews Tonight
07:35 Euronews Tonight
07:45 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:55 BUSINESS PLANET
12:00 GOOD MORNING EUROPE
13:00 EURONEWS NOW
13:15 EXPLORE ANGOLA
13:25 EURONEWS NOW
13:45 Euronews Now
13:55 Euronews Now
14:15 Euronews Now
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 Euronews Now
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
23:55 BUSINESS PLANET
00:00 EURONEWS TONIGHT
05:00 EURONEWS TONIGHT
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
06:45 THE GIFTED
07:30 PRISON BREAK 2
08:20 CRIMINAL MINDS 12
09:05 CRIMINAL MINDS 13
09:45 FRIENDS 10
10:10 CHICAGO P.D. 5
10:55 PRISON BREAK 2
11:40 THE GIFTED
12:25 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
13:10 CRIMINAL MINDS 13
13:50 CRIMINAL MINDS 13
14:35 FRIENDS 10
15:05 FRIENDS 10
15:35 CHICAGO P.D. 5
16:20 THE PASSAGE
17:05 PRISON BREAK 2
17:50 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
18:40 CRIMINAL MINDS 13
19:20 CRIMINAL MINDS 13
20:05 FRIENDS 10
20:35 FRIENDS 10
21:00 CHICAGO P.D. 5
21:50 THE PASSAGE
22:40 THE WALKING DEAD 10
23:35 SUITS 9
00:20 THE WALKING DEAD 10
01:10 CHICAGO P.D. 5
01:55 AMERICAN DAD 7
02:20 AMERICAN DAD 7
02:40 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
03:30 THE GIFTED
04:15 THE WALKING DEAD 10
05:10 AMERICAN DAD 7
05:30 AMERICAN DAD 7
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CHICAGO MED
06:20 Chicago Med – 1ος Κύκλος
06:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:05 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:30 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:35 FOR THE PEOPLE
07:55 For The People – 1ος κύκλος
08:20 SCANDAL 3
08:35 Scandal – 3ος κύκλος
09:05 NEW GIRL
09:20 New Girl – 1ος κύκλος
09:30 NEW GIRL
09:45 New Girl – 1ος κύκλος
09:50 MASTERCHEF 10
10:05 Masterchef – 10ος κύκλος
10:35 BONES 8
10:45 Bones – 8ος Κύκλος
11:20 CHICAGO MED
11:30 Chicago Med – 1ος Κύκλος
12:00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:15 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
12:25 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:40 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
12:50 FOR THE PEOPLE
13:00 For The People – 1ος κύκλος
13:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
13:45 How to get away with murder – 6ος Κύκλος
14:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
14:30 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
14:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
15:00 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
15:15 SCANDAL 3
15:25 Scandal – 3ος κύκλος
16:00 NEW GIRL
16:10 New Girl – 1ος κύκλος
16:20 NEW GIRL
16:30 Bones – 8ος Κύκλος
16:45 BONES 8
17:15 New Girl – 1ος κύκλος
17:35 CHICAGO MED
17:40 Chicago Med – 1ος Κύκλος
18:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
18:25 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
18:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
18:50 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
19:15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:20 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
19:40 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:45 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
20:10 FOR THE PEOPLE
21:00 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
21:45 Good Trouble – 1ος Κύκλος
21:50 GOOD TROUBLE
22:35 Grand Hotel – 1ος Κύκλος
22:45 GRAND HOTEL
23:25 How to get away with murder – 6ος Κύκλος
23:30 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
00:10 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:20 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:25 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:35 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:40 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:50 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
01:00 For The People – 1ος κύκλος
01:05 FOR THE PEOPLE
01:10 New Girl – 1ος κύκλος
01:15 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
01:35 How to get away with murder – 6ος Κύκλος
01:40 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
01:45 Bones – 8ος Κύκλος
01:50 BONES 8
02:00 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
02:20 Project Runway – 14ος Κύκλος
02:25 Last Man Standing – 7ος κύκλος
02:30 Chicago Med – 1ος Κύκλος
02:35 CHICAGO MED
02:50 Last Man Standing – 7ος κύκλος
03:05 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:10 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:15 PROJECT RUNWAY 14
03:35 Single Parents – 1ος Κύκλος
03:50 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:55 Good Trouble – 1ος Κύκλος
04:00 GOOD TROUBLE
04:30 Castle – 8ος Κύκλος
04:40 Project Runway – 14ος Κύκλος
04:45 SCANDAL 3
05:25 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
05:30 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
05:55 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
06:00 CHICAGO MED
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Άσκηση
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Μόδα και Αθλητισμός
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Model Talks
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Hairstyles
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Michael Kors Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Michael Kors Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Μόδα για παιδιά
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Μόδα για παιδιά
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Σχεδιαστές
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Σχεδιαστές
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Fashion Flix
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Fashion Flix
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Harper’s Bazaar Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Harper’s Bazaar Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Bianca Balti Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Bianca Balti Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Φωτογραφίσεις
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Φωτογραφίσεις
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από τη Γερμανία με αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από τη Γερμανία με αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Louis Vuitton Story
22:30 Louis Vuitton Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Μόδα από την Αυστραλία
23:30 Μόδα από την Αυστραλία
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Κορυφαία μοντέλα
00:30 Κορυφαία μοντέλα
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Σχεδιαστές
03:30 Σχεδιαστές
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Οι Παρατηρητές
06:30 Νέα
06:45 Γαλλικοί Δεσμοί
06:50 Μόδα
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Νέα
07:25 Στον Τύπο
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Πρωτοσέλιδα
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50 Επίκεντρο
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Νέα
09:30 Νέα
09:40 Προοπτική
09:45 Στο Επίκεντρο των Αθλητικών
09:55 Νέα
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Αλά Καρτ
10:50 Επίκεντρο
11:00 Νέα
11:15 Άνθρωποι και Κέρδη
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Down to Earth
12:00 Νέα
12:15 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
12:30 Νέα
12:45 Τεχνολογία 24
13:00 Νέα
13:10 Μόδα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:40 Ρεπόρτερς
14:00 Νέα
14:15 Νέα
14:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30 Νέα
14:45 Στον Τύπο
14:50 Νέα
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Σπορ
16:00 Νέα
16:10 Επανεξέταση
16:30 Νέα
16:40 Το 51 τοις Εκατό
16:50 Γαλλικοί Δεσμοί
17:00 Νέα
17:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
17:30 Νέα
17:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Πρόσβαση στην Ασία
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 France 24 διάλογος
20:30 France 24 διάλογος
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Μια ματιά στα media
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 France 24 διάλογος
01:30 France 24 διάλογος
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Βρίσκεστε Εδώ
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 France 24 διάλογος
04:30 France 24 διάλογος
05:00 Νέα
05:15 Πρόσβαση στην Ασία
05:30 Νέα
05:45 Το 51 τοις Εκατό
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Chart of the Charts
11:00 Your Choice Charts
12:00 Top 15 GR
13:00 Mad Hits Top 15
14:00 Top 15 International
15:00 Urban Sounds Top 15
16:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00 Your Choice Charts
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Love Songs Countdown
22:00 Top 15 International
23:00 Urban Sounds Top 15
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Dance Hits Top 15
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Chart of the Charts
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Το βασίλειο των λευκών λύκων Κ1
07:00 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:25 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:50 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ4
08:40 Άγριο Περού: Πεδίο Μάχης στις Άνδεις
09:25 Απίστευτα έντομα
10:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
11:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ4
11:55 Άγριο Περού: Πεδίο Μάχης στις Άνδεις
12:40 Άγριο Περού: Πεδίο Μάχης στις Άνδεις
13:25 Απίστευτα έντομα
14:15 Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης
15:05 Συμμορίες λιονταριών
15:50 Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
16:35 Τα ντροπαλά πούμα
17:25 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
19:50 Τα πιο φονικά πλάσματα – ειδική έκδοση Κ1
20:35 Τα πιο φονικά ζώα της αφρικής: μαθήματα επιβίωσης
21:25 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
22:15 Ο Απίθανος Δρ. Pol Κ8
23:05 Εντατική Εξωτικών Ζώων με τη Δρ. Κ Κ2
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
01:30 Απίστευτα έντομα
02:20 Συμμορίες λιονταριών
03:05 Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
03:55 Τα ντροπαλά πούμα
04:40 Παράξενα και ανατριχιαστικά – 1ος κύκλος
05:30 Γυμνός τυφλοπόντικας: ένας ασυνήθιστος υπερήρωας
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Νέα σε τίτλους
06:30 Εξέταση
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Σε βάθος
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Εξέταση
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Ντοκιμαντέρ
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Σε βάθος
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Εξέταση
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Ντοκιμαντέρ
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Σε βάθος
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Εξέταση
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Ντοκιμαντέρ
20:00 Στο Παρόν
20:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Σε βάθος
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Εξέταση
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Συνεντεύξεις με τη Σόφι
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Εξέταση
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Ντοκιμαντέρ
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Boom Bust
05:00 Εξέταση
05:30 Ντοκιμαντέρ
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
11:35 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
00:35 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:45 Ντιουκς
15:40 17 ξανά
17:30 Και στο βάθος, έρωτας!
19:05 Μαμά ξανά!
21:00 Η αυτοψία
22:35 Ένας άντρας μόνος
00:25 Έκδοση κρατουμένου
02:25 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Katy Perry – Prismatic World Tour
09:00 Ζωντανά στο Eurockeennes de Belfort – 2017
10:00 Ζωντανά στο Garorock Festival – 02016
11:00 Nirvana: Nevermind
11:50 Musiques en Stock Festival 2016
13:05 Alice in Chains – Unplugged
14:15 Tina Turner – One Last Time
15:20 Elton John – The Red Piano
17:00 Ζωντανά στο Montreux – 2008
19:00 Beyonce – I Am… World Tour
20:45 Trabendo Session 2007
22:00 Ζωντανά στο Garorock Festival – 02016
23:00 Nirvana: Nevermind
23:50 Musiques en Stock Festival 2016
01:00 Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
02:40 Ζωντανά στο Σίδνεϊ – Bryan Adams
04:00 Ζωντανά%20στο%20Eurockeennes%20-%202016
04:20 Metallica: Orion Festival: Tour Through the Never
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
17:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
18:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ Ο ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΕΣΟΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ ΚΑΒΑΦΗ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 Bubble Guppies
06:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Χελωνονιτζάκι: Η Άνοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟΥΣ
07:00 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟΥΣ
07:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
08:15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
09:10 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
10:05 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
11:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
11:55 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
12:50 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΔΡ. ΝΤΙ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
15:35 ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΣΦΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ
16:30 ΕΒΕΡΕΣΤ: ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
18:20 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
19:15 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΚΡΙΖΛΙ
20:10 ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
20:35 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
21:05 ΜΕΚΟΝΓΚ: Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
22:00 ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΚΡΙΖΛΙ
00:45 ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
01:10 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
01:40 ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΣΦΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ
02:35 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
03:25 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΚΡΙΖΛΙ
04:15 ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
04:40 ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΙΣ ΖΩΩΝ
05:00 ΜΕΚΟΝΓΚ: Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:30 NEW LOONEY TUNES
06:55 MR MAGOO
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
08:05 THE TOM AND JERRY SHOW
08:25 THE TOM AND JERRY SHOW
08:45 TAFFY
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 MR MAGOO
10:15 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
10:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
11:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
11:25 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10 MR MAGOO
12:30 NEW LOONEY TUNES
13:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
13:35 THE HAPPOS FAMILY
13:45 THE TOM AND JERRY SHOW
14:05 THE TOM AND JERRY SHOW
14:25 PAT THE DOG
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
15:30 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
15:55 THE TOM AND JERRY SHOW
16:15 TAFFY
17:00 MIGHTY MIKE
17:05 THE HAPPOS FAMILY
17:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
17:35 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
18:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
18:20 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
18:40 THE TOM AND JERRY SHOW
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MR MAGOO
20:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:25 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
20:50 BUNNICULA
21:10 THE TOM AND JERRY SHOW
21:35 THE TOM AND JERRY SHOW
21:55 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
22:20 MR MAGOO
22:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
23:05 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
23:25 WACKY RACES
00:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
00:55 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
01:40 BUNNICULA
02:25 THE TOM AND JERRY SHOW
03:10 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
03:35 NEW LOONEY TUNES
04:20 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
05:00 WACKY RACES
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 INSIDE AFRICA
06:30 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
09:00 CNN NEWSROOM
10:30 ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟΙ
11:00 EARLY START
12:00 ΦΑΡΙΝΤ ΖΑΚΑΡΙΑ GPS
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM: ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΞ ΦΟΣΤΕΡ
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 THE EXPRESS
19:45 CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 The Brief με την Μπιάνκα Νόμπιλο
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΗΜΕΡΑ
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 10
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 5
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 13
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
10:00 ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ 2
10:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
11:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 4
12:00 FAST N’ LOUD 4
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 8
14:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
15:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
16:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
17:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 3
18:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 19
20:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 13
21:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 10
22:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 3
23:00 ΓΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ XL 4
00:00 ΓΙΑΤΙ ΜΙΣΟΥΜΕ
01:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 9
02:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
03:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 10
04:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 3
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 CAKE BOSS
06:40 CAKE BOSS
07:00 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
07:45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
08:30 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
09:15 CAKE BOSS
09:40 CAKE BOSS
10:00 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
10:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
11:30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
12:15 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
13:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
15:15 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
16:45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
17:30 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
18:15 CAKE BOSS
18:40 CAKE BOSS
19:00 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
19:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
20:30 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
21:15 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
22:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
22:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
23:30 CAKE BOSS
23:55 CAKE BOSS
00:15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ
01:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
01:45 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
02:30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
03:15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ
04:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
04:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
05:30 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
06:25 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ 3
06:50 TSUM TSUM SHORTS 2
06:55 ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΤΝΕΫ ΣΤΟΝ ΜΑΞ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 ΤΖΕΣΙ 3
09:00 ΤΖΕΣΙ 3
09:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:50 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 2
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 2
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 2
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 2
14:00 ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ 3
14:25 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:50 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
15:15 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
15:40 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ 2
16:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ 4
16:10 ΑΜΦΙΒΙΑ
16:35 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ 3
17:00 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ 3
17:25 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ 3
17:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ 3
18:15 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 2
18:40 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 2
19:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ 3
19:30 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
19:55 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
20:20 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
20:45 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
21:10 ΤΖΕΣΙ 4
21:35 ΤΖΕΣΙ 4
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
03:20 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ 2
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
06:25 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
06:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:05 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
09:20 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:05 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
10:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
10:50 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:10 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
12:20 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
12:45 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
13:10 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
13:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
13:40 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:05 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
14:30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:20 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
15:45 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:10 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
16:35 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:12 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:25 MARVEL’S SPIDER-MAN
17:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:40 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
19:05 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:30 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:55 ΕΝΤΕΚΑ
20:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
20:12 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
20:25 MARVEL’S SPIDER-MAN
20:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
21:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
21:40 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
22:05 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
22:30 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
22:55 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:10 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:30 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:55 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:40 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:05 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:30 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:50 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:15 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
05:35 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
06:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 WAGS ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3
07:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
10:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
11:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος 2
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
14:00 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe 3
15:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
16:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 9
17:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 9
18:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 10
19:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 15
20:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 15
21:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 15
22:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
23:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
00:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 16
01:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
02:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
03:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
04:00 WAGS MIAMI
05:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
06:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
07:00 ΓΚΟΛΦ
09:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
10:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
13:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
14:30 Πινγκ Πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο: Κίνα
16:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
16:45 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
17:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
18:15 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
19:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
20:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑΣ
20:30 ΝΕΑ
20:40 Πινγκ Πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο: Κίνα
22:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
23:00 ΝΕΑ
23:05 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
23:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
00:15 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
01:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
01:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
02:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
04:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
04:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
05:15 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
06:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
06:30 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: ΚΙΝΑ
08:00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
08:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
10:00 INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE
11:00 INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE
12:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
12:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: ΚΙΝΑ
17:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
19:00 INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE
20:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
21:00 3-ΣΠΟΝΤΟ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟ
22:00 ΝΕΑ
22:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
23:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
00:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
00:55 ΝΕΑ
01:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
01:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
02:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
04:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 EURONEWS TONIGHT
06:15 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
06:45 INSPIRE MIDDLE EAST
07:00 EURONEWS TONIGHT
07:15 Euronews Tonight
07:25 Euronews Tonight
07:35 Euronews Tonight
07:45 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:55 BUSINESS PLANET
12:00 GOOD MORNING EUROPE
13:00 EURONEWS NOW
13:15 EXPLORE ANGOLA
13:25 EURONEWS NOW
13:45 Euronews Now
13:55 Euronews Now
14:15 Euronews Now
14:25 Euronews Now
14:45 Euronews Now
14:55 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:25 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:55 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:25 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:55 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:25 Euronews Now
17:45 Euronews Now
17:55 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:25 Euronews Now
18:45 Euronews Now
18:55 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
23:55 BUSINESS PLANET
00:00 EURONEWS TONIGHT
05:00 EURONEWS TONIGHT
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
06:45 THE GIFTED
07:30 PRISON BREAK 2
08:20 CRIMINAL MINDS 12
09:05 CRIMINAL MINDS 13
09:45 FRIENDS 10
10:10 CHICAGO P.D. 5
10:55 PRISON BREAK 2
11:40 THE GIFTED
12:25 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
13:10 CRIMINAL MINDS 13
13:50 CRIMINAL MINDS 13
14:35 FRIENDS 10
15:05 FRIENDS 10
15:35 CHICAGO P.D. 5
16:20 THE PASSAGE
17:05 PRISON BREAK 2
17:50 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
18:40 CRIMINAL MINDS 13
19:20 CRIMINAL MINDS 13
20:05 FRIENDS 10
20:35 FRIENDS 10
21:00 CHICAGO P.D. 5
21:50 THE PASSAGE
22:40 THE WALKING DEAD 10
23:35 SUITS 9
00:20 THE WALKING DEAD 10
01:10 CHICAGO P.D. 5
01:55 AMERICAN DAD 7
02:20 AMERICAN DAD 7
02:40 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
03:30 THE GIFTED
04:15 THE WALKING DEAD 10
05:10 AMERICAN DAD 7
05:30 AMERICAN DAD 7
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CHICAGO MED
06:20 Chicago Med – 1ος Κύκλος
06:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:05 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:30 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:35 FOR THE PEOPLE
07:55 For The People – 1ος κύκλος
08:20 SCANDAL 3
08:35 Scandal – 3ος κύκλος
09:05 NEW GIRL
09:20 New Girl – 1ος κύκλος
09:30 NEW GIRL
09:45 New Girl – 1ος κύκλος
09:50 MASTERCHEF 10
10:05 Masterchef – 10ος κύκλος
10:35 BONES 8
10:45 Bones – 8ος Κύκλος
11:20 CHICAGO MED
11:30 Chicago Med – 1ος Κύκλος
12:00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:15 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
12:25 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:40 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
12:50 FOR THE PEOPLE
13:00 For The People – 1ος κύκλος
13:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
13:45 How to get away with murder – 6ος Κύκλος
14:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
14:30 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
14:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
15:00 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
15:15 SCANDAL 3
15:25 Scandal – 3ος κύκλος
16:00 NEW GIRL
16:10 New Girl – 1ος κύκλος
16:20 NEW GIRL
16:30 Bones – 8ος Κύκλος
16:45 BONES 8
17:15 New Girl – 1ος κύκλος
17:35 CHICAGO MED
17:40 Chicago Med – 1ος Κύκλος
18:20 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
18:25 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
18:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
18:50 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
19:15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:20 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
19:40 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:45 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
20:10 FOR THE PEOPLE
21:00 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
21:45 Good Trouble – 1ος Κύκλος
21:50 GOOD TROUBLE
22:35 Grand Hotel – 1ος Κύκλος
22:45 GRAND HOTEL
23:25 How to get away with murder – 6ος Κύκλος
23:30 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
00:10 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:20 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:25 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:35 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:40 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:50 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
01:00 For The People – 1ος κύκλος
01:05 FOR THE PEOPLE
01:10 New Girl – 1ος κύκλος
01:15 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
01:35 How to get away with murder – 6ος Κύκλος
01:40 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
01:45 Bones – 8ος Κύκλος
01:50 BONES 8
02:00 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
02:20 Project Runway – 14ος Κύκλος
02:25 Last Man Standing – 7ος κύκλος
02:30 Chicago Med – 1ος Κύκλος
02:35 CHICAGO MED
02:50 Last Man Standing – 7ος κύκλος
03:05 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:10 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:15 PROJECT RUNWAY 14
03:35 Single Parents – 1ος Κύκλος
03:50 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:55 Good Trouble – 1ος Κύκλος
04:00 GOOD TROUBLE
04:30 Castle – 8ος Κύκλος
04:40 Project Runway – 14ος Κύκλος
04:45 SCANDAL 3
05:25 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
05:30 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
05:55 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
06:00 CHICAGO MED
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 UK TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 MAD TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 MUSIC NON STOP GR
21:00 ROCK ON MIXER
21:30 ALTERNATIVE INTL
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 EURO TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE
09:30 FRIENDZONE
10:00 I USED TO BE FAT
11:00 CATFISH: THE TV SHOW
12:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM: YOUNG MOMS CLUB
15:00 TEEN MOM: YOUNG MOMS CLUB
16:00 THE CHARLOTTE SHOW
17:00 THE CHARLOTTE SHOW
18:00 JUST TATTOO OF US – USA 2
18:30 JUST TATTOO OF US – USA 2
19:00 TRUE LOVE OR TRUE LIES?
20:00 TRUE LOVE OR TRUE LIES?
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 6
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 5
23:00 ARE YOU THE ONE? 8
00:00 ARE YOU THE ONE? 8
00:30 Just tattoo of us – κύκλος 1
01:00 RIDICULOUSNESS 11
01:30 RIDICULOUSNESS 11
02:00 GEORDIE SHORE 19
03:00 GEORDIE SHORE 19
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV PRESENTS GIBRALTAR CALLING
13:45 MTV LIVE FROM FUSION 2019
14:05 MTV LIVE FROM FUSION 2019
14:30 ISLE OF MTV MALTA 2019
15:15 MTV LIVE FROM FUSION 2019
15:35 MTV LIVE FROM FUSION 2019
16:00 MTV EMA 2019
17:30 MTV ASKS
18:00 HIGH DEFINITION HITS!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 MTV EMA 2019
22:30 MTV ASKS
23:00 MTV LIVE FROM FUSION 2019
23:45 THE RIDE 3
00:05 THE RIDE 3
00:30 LIVE AT WIRELESS 2018
01:15 MTV LIVE FROM FUSION 2019
01:35 MTV LIVE FROM FUSION 2019
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 LIVE AT WIRELESS 2018
04:45 MAKING THE VIDEO
05:05 ZARA LARSSON: MAKING THE VIDEO
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 GREEKZ LOVERS SHOW
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 nova MAD GREEKζ TOP 10
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Το βασίλειο των λευκών λύκων Κ1
07:00 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:25 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:50 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ4
08:40 Άγριο Περού: Πεδίο Μάχης στις Άνδεις
09:25 Απίστευτα έντομα
10:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
11:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ4
11:55 Άγριο Περού: Πεδίο Μάχης στις Άνδεις
12:40 Άγριο Περού: Πεδίο Μάχης στις Άνδεις
13:25 Απίστευτα έντομα
14:15 Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης
15:05 Συμμορίες λιονταριών
15:50 Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
16:35 Τα ντροπαλά πούμα
17:25 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
19:50 Τα πιο φονικά πλάσματα – ειδική έκδοση Κ1
20:35 Τα πιο φονικά ζώα της αφρικής: μαθήματα επιβίωσης
21:25 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
22:15 Ο Απίθανος Δρ. Pol Κ8
23:05 Εντατική Εξωτικών Ζώων με τη Δρ. Κ Κ2
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
01:30 Απίστευτα έντομα
02:20 Συμμορίες λιονταριών
03:05 Ανακόντα: σιωπηλός δολοφόνος
03:55 Τα ντροπαλά πούμα
04:40 Παράξενα και ανατριχιαστικά – 1ος κύκλος
05:30 Γυμνός τυφλοπόντικας: ένας ασυνήθιστος υπερήρωας
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 BIG FISH TEXAS
06:45 ICE ROAD RESCUE 4
07:35 WICKED TUNA 8
08:20 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
09:10 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
10:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ 2
10:45 BIG FISH TEXAS
11:35 ICE ROAD RESCUE 3
12:20 WICKED TUNA 8
13:10 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
14:40 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 14
15:30 Γυναίκες Πρότυπα: Αλλάζοντας τον Κόσμο
16:20 ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
17:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
18:35 THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
19:00 THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
19:25 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
19:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
20:10 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
21:00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ 2
21:50 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 7
22:35 ΣΤΗΝ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ
23:20 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ 2
00:10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 7
01:00 ΣΤΗΝ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ
01:45 WICKED TUNA 8
02:35 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
04:05 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 14
04:50 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ 2
05:40 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
06:00 BIG FISH TEXAS
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:25 ERIK & ERIKA
10:05 HOLLYWOOD BUZZ
10:40 WITNESS FOR THE PROSECUTION
12:25 ΕΠΤΑ ΖΩΕΣ
14:30 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΠΕΡΕΖ
16:10 THE PERFECT MATCH
17:45 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ & ΣΙΑ
19:30 FILMS & STARS
20:05 ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2
22:00 Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΟΥ
23:50 I LOVE YOU, NOW DIE – ΜΕΡΟΣ 1
00:10 Ο θάνατος του Στάλιν
01:00 I LOVE YOU, NOW DIE – ΜΕΡΟΣ 2
02:00 Ανθρωπινο πειραμα
02:20 ESCAPE ROOM
03:30 Εναντια στον χρονο
04:05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
04:35 24 ΩΡΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ
05:15 Μαύρη τρύπα
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ
09:05 ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ
11:00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ: ΟΙ ΔΥΟ ΠΥΡΓΟΙ
14:00 MY GENERATION
15:35 ΤΖΟΥΛΙ & ΤΖΟΥΛΙΑ
17:40 ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ
20:00 ΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ
22:00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
00:05 Mile 22
00:20 THE EQUALIZER 2
02:10 Αμερικη στις φλογες
02:20 ΤΗΛΕ…ΦΟΝΙΚΟΣ ΘΑΛΑΜΟΣ
03:45 V FOR VENDETTA
05:25 Ο τελευταίος πρόσκοπος
NovaCinema3
NovaCinema3 – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Novacinema3HD
18:05 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ
21:00 TOMB RAIDER
23:10 UNSANE
00:30 Κινηματογραφικά νέα
00:45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 EURO PICKUPS
01:30 Lea Guerlin: Au Dortoir Des Filles
03:00 Novacinema3HD
04:05 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
18:50 THE GOOD DOCTOR III
19:40 GOTHAM V
20:30 ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
22:00 WATCHMEN
23:10 SUCCESSION II
00:20 CRASHING III
00:55 WATCHMEN
02:00 GOMORRAH IV
02:50 THE DEUCE III
04:00 THE DEUCE III
05:10 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:50 Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ
08:30 FITNESS TIME
09:10 THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:05 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ II
10:20 ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ
11:50 THE BACHELOR 23
13:15 GATTACA
15:05 MOROCCO: LOVE IN TIMES OF WAR
16:25 ALL OF MY HEART 2: INN LOVE
18:00 CELEBRITY SCOOP
18:35 MOROCCO: LOVE IN TIMES OF WAR
20:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
22:45 THE BACHELORETTE 15
00:15 THE ELLEN DEGENERES SHOW
01:10 Η ΖΟΥΓΚΛΑ
03:05 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 12
06:15 Η Ερευνα της Αμερικής για τα ΑΤΙΑ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς δημιουργήθηκαν
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 5
09:00 Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 13
09:30 Διάσωση σπιτιών
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Κρυμμενος θησαυρος 2
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 4
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Fast N Loud – κύκλος 4
12:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 11
17:10 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
18:00 Διασωση σπιτιων Κ3
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
18:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00 Πως γινεται; Κ15
19:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
19:30 Πώς Κατασκευάζονται
19:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
22:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
23:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Στον πυρετό του χρυσού: Αφιέρωμα
01:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00 Στον πυρετό του χρυσού – κύκλος 8
02:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:00 Εξωγηινη επαφή
03:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
03:55 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
04:00 Γιατι μισουμε
04:20 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 10
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – programma tv
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
09:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
09:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 7
10:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
13:00 Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής
14:00 ΔΙΑΣΩΖΟΝΤΑΣ ΞΥΛΙΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ 2
15:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 5
16:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 10
17:00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
17:30 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
18:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 9
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
21:00 ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΕΣ 2
22:00 ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣ
23:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ
00:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 6
00:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 6
01:00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ 3
01:30 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ 3
02:00 ΔΙΑΣΩΖΟΝΤΑΣ ΞΥΛΙΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ 2
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 3
03:45 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
04:25 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 9
05:10 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
05:35 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
05:55 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
11:35 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 POPSTARS
18:00 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
00:35 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
08:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
10:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
15:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:50 TIMELINE
19:00 SAILGP
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:45 ΜΠΡΕΣΙΑ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
23:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:45 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
02:30 Νovasports1HD
02:45 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
08:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
19:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
19:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:45 ΛΑΝΣ – ΟΣΕΡ
23:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 EUROCUP
01:45 Νovasports2HD
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
17:45 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE
22:00 EUROLEAGUE
00:00 Novasports3HD
01:00 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 EUROCUP
14:00 EUROCUP
16:00 EUROCUP
18:00 EUROCUP
20:00 EUROCUP
22:00 EUROCUP
00:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
11:30 SOCCA WORLD CUP 2019
12:30 SOCCA WORLD CUP 2019
13:30 SOCCA WORLD CUP 2019
15:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
17:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
19:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:00 SOCCA WORLD CUP 2019
22:00 SOCCA WORLD CUP 2019
23:00 SOCCA WORLD CUP 2019
00:30 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – programma tv
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – programma tv
06:30 THE FOOTBALL REVIEW
07:05 CYCLING 2019
08:00 TCR WORLDWIDE 2019
08:30 Green Bay Packers – Oakland Raiders
11:00 BAYLOR BEARS – SAINTS
13:30 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
15:00 DALLAS COWBOYS – BC EAGLES
17:30 Green Bay Packers – Oakland Raiders
20:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
20:15 SPORTS UNLIMITED 2019
21:05 THE FOOTBALL REVIEW
21:30 DALLAS COWBOYS – BC EAGLES
00:00 BAYLOR BEARS – SAINTS
02:30 TCR WORLDWIDE 2019
03:00 NFL EXTRA 2019
03:15 NEW YORK JETS – PATRIOTS