ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 [K8] ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 [K8] ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 [K] ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ (E)
14:00 [K] ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
17:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 [K8] ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 [K8] Β’ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
20:00 [K8] Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 [K12] ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 [K16] FARGO – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:05 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
02:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
03:00 [K8] Β’ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (E)
04:00 [K] ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
04:50 [K] ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ (E)
05:50 [K8] ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00 [K] SPIRIT (E)
07:30 [K] ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ (E)
08:00 [K8] Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΟΙΗΜΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
08:30 [K8] ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:40 [K8] ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
10:05 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
11:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12:00
13:30 [K] SPIRIT (E)
14:00 [K] ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 [K] 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 [K8] ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 [K8] ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΦΤΩΧΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 [K8] Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 [K8] CLOSE UP – 2019 (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 [K12] ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 [K16] Η ΚΛΙΚΑ – B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 [K12] ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ (ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ)
23:15 [K16] ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ – ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
00:45 [K8] Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:30 [K16] Η ΚΛΙΚΑ – B ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:20 [K12] ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:10
04:40 [K8] ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα – 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα – 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Football Stories
01:30 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
02:30 Κάρμα (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
STAR
STAR – programma tv
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ – 1ος Κύκλος
15:00 [K] Star News
15:50 [K8] Shopping Star
17:30 [K8] Elif – 3ος Κύκλος
18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K12] Greece’s Next Top Model 2
00:00 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) – 18ος Κ
02:00 [K16] The 100
04:00 [K16] Η Λέσχη Της Κομψής Αλητείας (The Riot Club)
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates
07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 [K] Ειδήσεις
13:00 [K8] Ελένη
15:30 [K8] Divided
16:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 [K8] Πάνω Κάτω
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 [K8] Σπίτι Είναι
21:50 [K12] Έρωτας Μετά
23:40 [K12] Μεσάνυχτα
01:10 [K12] Grey’s Anatomy, XIII
02:10 [K12] 10η Εντολή, ΙΙΙ (Ε)
03:00 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
04:00 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Jack Reacher: Ποτέ Μη Γυρίζεις Πίσω (Jack Reacher: Never Go Back)
02:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
03:45 Guess My Age (Ε)
04:30 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K] Open News
14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] MacGyver – 2oς Κύκλος
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 [K] Open News Στη Νοηματική
17:00 [K] Ο Παπατρέχας
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K12] Αλεξίσφαιροι Ντετέκτιβ (Rush Hour 3)
23:00 [K16] Η Συναλλαγή (Catch 44)
01:00 [K16] Criminal Minds – 7ος Κύκλος
02:00 [K16] Criminal Minds – 7ος Κύκλος
03:00 [K16] 3 Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00 MANCHESTER CITY TV
09:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ
10:00 FOOTBALL LEAGUE: ΙΑΛΥΣΟΣ – ΝΙΚΗ Β.
12:00 FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
14:00 SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ
16:00 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΦΑΛΚΟ – ΠΑΟΚ
20:00 BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
21:00 LIVERPOOL TV
22:00 BASKETLEAGUE: ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
23:00 MANCHESTER CITY TV
00:00 MANCHESTER CITY TV
02:00 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ
03:00 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ
04:00 BASKETLEAGUE: ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
05:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ
06:00 FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:30 [K8] ΓΕΡΜΑΝΙΔΕΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ (E)
07:30 [K8] ΑΓΡΟWEEK (E)
08:30 [K8] ΔΙΑΛΟΓΟΣ (E)
09:00 [K8] ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
10:00 [K8] ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 [K8] ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 [K8] ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (E)
15:00 [K8] ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (E)
16:30 [K8] ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 [K8] Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 [K8] ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
20:00 [K8] ΤΑ ΤΑΓΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΩΝ ΝΑΖΙ (E)
21:00 [K12] SALVATION – B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 [K16] BABYLON BERLIN – B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 [K16] ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – B ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:10 [K8] ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
02:00 [K8] ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 [K8] ΣΥΝ (E)
05:30 [K8] ΤΑ ΤΑΓΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΩΝ ΝΑΖΙ (E)
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΤΑ ΑΠΙΘΑΝΑ ΜΩΡΑ
13:30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 BUBBLE GUPPIES
One channel
One channel – programma tv
06:00 (Ε) ONE TALK
08:00 The Art Of..
09:00 The Eighties
10:00 The Traffickers
11:00 Jamie’s Quick and Easy Food
12:00 Antony Bourdain – The Layover
13:00 BILLION DOLLARS DEALS AND HOW THEY CHANGED YOUR WORLD
14:00 ONE REPORT
15:00 Football Godfathers
16:00 ONE LINE
18:00 ONE DIRECT
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 ONE TALK
00:00 The Young Pope
01:00 BILLION DOLLARS DEALS AND HOW THEY CHANGED YOUR WORLD
02:00 (Ε) The Traffickers
03:00 (Ε) Antony Bourdain – The Layover
04:00 (Ε) ONE DIRECT
06:00 (Ε) ONE TALK
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 [K8] ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 [K] ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 [K12] ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
23:00 [K] ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
00:00 [K] ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
00:30 [K] ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΤΑ ΑΠΙΘΑΝΑ ΜΩΡΑ
13:30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 BUBBLE GUPPIES
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Μάρτυρας
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Counting the Cost
09:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Γάζα, Σινάι και το Τείχος
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Γυναίκες φέρνουν την αλλαγή
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Ο κύκλος του δηλητήριου
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Η ώρα των ειδήσεων
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Rewind
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Αυτή Είναι η Ευρώπη
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Στην Ουσία των Πραγμάτων
04:00 Ο κύκλος του δηλητήριου
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 TBA
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
12:30 Από τη Γη με Αγάπη
13:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
14:30 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Οι αγορές στο Bloomberg
22:30 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Ένας Γιατρός στο Σπίτι Κ4
07:00 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
07:25 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
07:50 Κάτι με σκοτώνει Κ1
08:40 Περιπολία στους δρόμους
09:30 Cash and Cari Κ3
09:55 Ένας Γιατρός στο Σπίτι Κ4
10:45 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
11:10 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
11:35 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
12:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
12:25 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
12:50 Medical Detectives Κ6
13:15 Κάτι με σκοτώνει Κ1
14:05 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
14:55 Cash and Cari Κ3
15:20 Περιπολία στους δρόμους
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ13
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ13
17:00 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
17:25 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
17:50 Ένας Γιατρός στο Σπίτι Κ4
18:40 Medical Detectives Κ6
19:05 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ4
19:30 Κάτι με σκοτώνει Κ1
20:20 Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45 Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
22:00 Σε επιφυλακή Κ1
22:50 Κάτι με σκοτώνει Κ1
23:40 Στοιχειωμένες Υποθέσεις Κ1
00:30 Εν Ψυχρώ Κ4
01:25 48 Ώρες Κ17
02:15 Καταγράφοντας την Κρίσιμη Στιγμή Κ2
02:40 Κάτι με σκοτώνει Κ1
03:30 Σε επιφυλακή Κ1
04:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
04:40 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
05:05 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ5
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 Η Ανταλλαγή
21:00 Το γεύμα των ισχυρών
22:00 Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00 Πρωτοπόροι
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Το ημερολόγιο μιας ζωής
08:05 Αναζητώντας την αλήθεια
10:20 Αντιο Κριστοφερ Ρομπιν
12:15 Όλα αρχίζουν αύριο
14:15 Η απίστευτη ιστορία του γιγάντιου αχλαδιού
15:45 Εξόριστος συγγραφέας
18:00 Πιάσε με αν μπορείς
20:20 Hollywood on Set
21:00 Το σπίτι δίπλα στη θάλασσα
23:00 Αποδημητικά πουλιά
01:10 Σε ακολουθεί
02:50 Ο διερμηνέας
04:45 Όλα ή Τίποτα
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:05 Transit
08:50 Ο γκρινιάρης
10:30 Solo: A Star Wars story
12:50 1945
14:30 Swing away
16:10 Βασιλικοί γάμοι
18:00 Ο θεριστής
19:50 Ο Κύριος και η Κυρία Αντελμάν
22:00 Επιστροφή στο μέλλον 3
00:00 Phoenix forgotten
01:30 Κορίτσι
03:20 Οι χτύποι της καρδιάς μου
05:35 The man who invented Christmas
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
07:40 Ο παρθένος
09:05 Της νύχτας τα καμώματα
10:30 Μιας πεντάρας νιάτα
12:10 Η Αθήνα μετά τα μεσάνυχτα
13:45 Ο πρόσφυγας
15:25 Παίξε μπουζούκι μου γλυκό
16:55 Επί εσχάτη προδοσία
18:30 Οι πόντιοι
20:10 Ένας ήρως με παντούφλες
22:00 Ξύπνα Βασίλη
23:30 Παράνομοι πόθοι
00:50 Βαφτιστικός
02:10 Συνοικία το όνειρο
03:50 Έρωτας στους αμμόλοφους
05:05 Δίχως μητέρα
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00 The good karma hospital – 2ος Κύκλος
07:00 The good karma hospital – 2ος Κύκλος
08:00 Private Eyes – 3ος Κύκλος
09:00 Designated Survivor Κ1
10:00 Dukes of Hazzard Κ3
11:00 Baywatch – 7ος Κύκλος
11:55 My Brilliant Friend Κ1
13:00 Will and Grace – 2ος κύκλος
13:30 Will and Grace – 2ος κύκλος
14:00 The code – 1ος κύκλος
15:00 Private Eyes – 3ος Κύκλος
16:00 Designated Survivor Κ1
17:00 The Rookie – 2ος Κύκλος
18:00 The day Κ1
18:55 The day Κ1
19:50 My Brilliant Friend Κ1
21:00 Art of Crime – 1ος Κύκλος
22:00 Madam Secretary – 6ος Κύκλος
23:00 Bluff city law Κ1
00:00 Les Miserables Κ1
01:10 Wynonna Earp
02:00 The West Wing – 5ος Κύκλος
03:00 Baywatch – 7ος Κύκλος
03:55 Les Miserables Κ1
05:05 Wynonna Earp
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
07:00 Ο Κώδικας της Τέχνης
08:00 Φιλάνθρωπος Ειρήνη
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1
09:00 Μηχανή του Χρόνου
10:00 Ελλάδα 1940-41: Η Πρώτη Νίκη
11:15 Αρχαίων έρωτες
12:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας
13:00 Η Τέχνη του Πολέμου: Μέγας Αλέξανδρος
14:00 Ο Άγιος Νικόλαος της Αγιάς και η Συνοικία Τζιμπαλί
14:30 Καλλιόπη Παπαλεξοπούλου: Μία Θρυλική Ηρωίδα
15:00 Ιχνηλατώντας την Πόλη
16:45 Δεν είσαι μόνος
17:30 Τροία – Μύθος ή Αλήθεια;
18:00 Τα Θερμά Λουτρά της Αρχαιότητας
19:30 Μια Επανάσταση Αρχίζει
20:00 Οι 10 πιο Αμείλικτοι Δικτάτορες της Αρχαιότητας
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1
21:00 Γιάννης Χατζόπουλος: Ο πρωτοπόρος του Making-off
22:15 Ελλάδα: Τα μυστικά του παρελθόντος
23:00 Από την άλωση της Πόλης στην Επανάσταση του 1821
00:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας
01:00 Η Τέχνη του Πολέμου: Μέγας Αλέξανδρος
02:00 Ο Άγιος Νικόλαος της Αγιάς και η Συνοικία Τζιμπαλί
02:30 Καλλιόπη Παπαλεξοπούλου: Μία Θρυλική Ηρωίδα
03:00 Ιχνηλατώντας την Πόλη
04:45 Δεν είσαι μόνος
05:30 Τροία – Μύθος ή Αλήθεια;
06:00 Τα Θερμά Λουτρά της Αρχαιότητας
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:00 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20
06:30 SportShow
08:35 Ποδόσφαιρο: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ
10:40 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ
12:45 UEFA Champions League 2019-20 – Στιγμιότυπα
13:50 SportShow
15:55 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 – Ανασκόπηση της Δευτέρας
17:00 Στο Πλεχτό
18:00 UEFA Champions League Show 2019-20 (Ζ)
19:55 UEFA Champions League 2019-20 – Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
22:00 UEFA Champions League 2019-20 – Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
00:00 UEFA Champions League Show 2019-20 (Ζ)
03:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Αταλάντα
04:55 Ποδόσφαιρο: Μπριζ – Παρί Σεν Ζερμέν
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 – Στιγμιότυπα
07:05 Ποδόσφαιρο: Άβες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
09:10 Ποδόσφαιρο: Γρανάδα – Οσασούνα
11:15 Ποδόσφαιρο: Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης
13:20 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ
15:25 La Liga Santander ZAP 2019-20
16:00 El Classico, Η Ταινία
17:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Μπάγερν Μονάχου (Ζ)
19:00 Sports Classics: ESPN Films
21:00 Ποδόσφαιρο: PreGame Show (Ζ)
22:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Μπάγερν Μονάχου (Ζ)
00:05 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Μπάγερν Μονάχου
02:10 Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Λεγανές
04:10 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ
08:05 Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μάιντς
10:10 Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι – Ντάρμσταντ
12:15 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λεβερκούζεν
14:20 Ποδόσφαιρο: Αρμίνια Μπίλεφελντ – Αμβούργο
16:25 Sports classics: perfection
16:55 Bundesliga 2019-20 – Στιγμιότυπα
17:25 Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
19:25 Sports Classics: ESPN Films
20:50 Sports Classics: ESPN Films
22:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Ερυθρός Αστέρας (Ζ)
02:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Μπάγερν Μονάχου
04:00 Ποδόσφαιρο: Άουε – Νυρεμβέργη
06:00 Ποδόσφαιρο: Κολονία – Πάντερμπορν
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Ναμούρ
08:05 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Περιστέρι
10:20 Μπάσκετ: Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης
12:25 Μπάσκετ: Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν
14:30 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
15:05 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Ναμούρ
17:10 Μπάσκετ: ΑΕΚ – Περιστέρι
19:25 NBA Action 2019-20
20:00 Pick n’ Roll (Ζ)
22:00 Ποδόσφαιρο: Γαλατάσαραϊ – Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ)
00:00 Pick n’ Roll
01:35 Sports Classics: ESPN Films
03:00 Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς – Νιου Όρλεανς Πέλικανς (Ζ)
06:00 Μπάσκετ: Ζιελόνα Γκόρα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:10 WRC 2019
07:00 WRC 2019
07:55 WRC 2019
08:30 Dirt Games 2019 – Στιγμιότυπα
08:50 RBAR 2019 – Στιγμιότυπα
10:15 Εκπομπή Grand Prix 2019
11:55 Moto3 2019
13:15 Moto2 2019
14:35 MotoGP 2019
16:10 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
19:55 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβερκούζεν (Ζ)
22:00 NASCAR Cup Series 2019 – Στιγμιότυπα
23:00 Formula 1 2019 – Grand Prix Ιαπωνίας
01:25 NASCAR Cup Series 2019 – Στιγμιότυπα
02:20 Εκπομπή Grand Prix 2019
03:55 RBAR 2019 – Στιγμιότυπα
05:15 WRC 2019 – Στιγμιότυπα
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00 Topspin
07:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
11:00 Topspin
12:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
16:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
18:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
20:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
22:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
00:30 Χάντμπολ: VELUX EHF Champions League 2019-20 – Στιγμιότυπα
01:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
05:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000 – Στιγμιότυπα
06:00 Υδάτινα Σπορ: ISA World Surfing Games
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:30 Close Up
07:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Οικολογική Ινδία
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45 Τέχνες και Πολιτισμός
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Στη Σέντρα – Special
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Close Up
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
13:45 Τέχνες και Πολιτισμός
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Στη Σέντρα – Special
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Close Up
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Στη Σέντρα – Special
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Στη Σέντρα – Special
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Ειδήσεις στην DW
02:30 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:15 DocFilm
05:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
15:55 BUSINESS PLANET
16:00 EURONEWS NOW
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
17:55 EXPLORE ANGOLA
18:00 EURONEWS NOW
18:30 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
21:55 BUSINESS PLANET
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – programma tv
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
06:40 THE GIFTED
07:25 PRISON BREAK 2
08:05 CRIMINAL MINDS 13
08:50 CRIMINAL MINDS 13
09:35 FRIENDS 10
10:00 FRIENDS 10
10:30 CHICAGO P.D. 5
11:15 PRISON BREAK 2
12:00 THE GIFTED
12:45 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
13:25 CRIMINAL MINDS 13
14:10 CRIMINAL MINDS 13
14:50 FRIENDS 10
15:15 FRIENDS 10
15:40 CHICAGO P.D. 5
16:25 SUITS 9
17:10 PRISON BREAK 2
17:55 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
18:40 CRIMINAL MINDS 13
19:25 CRIMINAL MINDS 13
20:10 FRIENDS 10
20:35 FRIENDS 10
21:00 CHICAGO P.D. 5
21:50 SUITS 9
22:40 THE PASSAGE
23:30 THE WALKING DEAD 10
00:20 SUITS 9
01:10 CHICAGO P.D. 5
01:50 AMERICAN DAD 7
02:15 AMERICAN DAD 7
02:35 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
03:20 THE GIFTED
04:05 9-1-1 3
04:50 AMERICAN DAD 7
05:10 AMERICAN DAD 7
05:35 FRIENDS 10
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CHICAGO MED
06:15 Chicago Med – 1ος Κύκλος
06:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:00 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:20 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:35 FOR THE PEOPLE
07:45 For The People – 1ος κύκλος
08:20 SCANDAL 3
08:30 Scandal – 3ος κύκλος
09:00 NEW GIRL
09:15 New Girl – 1ος κύκλος
09:25 NEW GIRL
09:35 New Girl – 1ος κύκλος
09:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
09:55 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
10:15 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
10:25 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
10:45 BONES 8
10:50 Bones – 8ος Κύκλος
11:30 CHICAGO MED
11:35 Chicago Med – 1ος Κύκλος
12:10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:20 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
12:35 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:40 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
13:00 FOR THE PEOPLE
13:05 For The People – 1ος κύκλος
13:45 MARVEL’S CLOAK & DAGGER 2
13:50 Marvel’s Cloak & Dagger – 2ος Κύκλος
14:25 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
14:35 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
14:55 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
15:00 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
15:20 SCANDAL 3
15:25 Scandal – 3ος κύκλος
16:05 NEW GIRL
16:10 New Girl – 1ος κύκλος
16:30 BONES 8
16:35 Bones – 8ος Κύκλος
16:50 NEW GIRL
17:20 New Girl – 1ος κύκλος
17:40 CHICAGO MED
18:25 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
18:55 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
19:20 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
20:10 FOR THE PEOPLE
21:00 MARVEL’S CLOAK & DAGGER 2
21:50 MASTERCHEF 10
22:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
23:20 Marvel’s Cloak & Dagger – 2ος Κύκλος
23:25 MARVEL’S CLOAK & DAGGER 2
00:05 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:30 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:35 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:55 For The People – 1ος κύκλος
01:00 FOR THE PEOPLE
01:40 Bones – 8ος Κύκλος
01:45 BONES 8
02:25 Chicago Med – 1ος Κύκλος
02:30 CHICAGO MED
03:05 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:10 PROJECT RUNWAY 14
03:50 Single Parents – 1ος Κύκλος
03:55 SINGLE PARENTS
04:10 Single Parents – 1ος Κύκλος
04:20 SCANDAL 3
04:35 Scandal – 3ος κύκλος
05:05 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
05:20 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
05:30 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
05:40 Bones – 8ος Κύκλος
05:45 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
06:00 BONES 8
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Films
06:30 Fashion Films
06:55 Πάρτι Μόδας
07:00 Μόδα και Αθλητισμός
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Άσκηση
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Hairstyles
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Model Talks
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 Make-Up
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 Make-Up
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Miranda Kerr Story
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Miranda Kerr Story
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Μόδα για παιδιά
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Μόδα για παιδιά
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Κορυφαία μοντέλα
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Κορυφαία μοντέλα
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 Σχεδιαστές
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 Σχεδιαστές
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Marc Jacobs Story
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Marc Jacobs Story
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Νύφες
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Νύφες
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Με προορισμό τη μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Με προορισμό τη μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 Fashion Teens
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 Fashion Teens
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Love Magazine Story
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Love Magazine Story
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Fashion Films
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Fashion Films
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Από την Ινδία με αγάπη
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Από την Ινδία με αγάπη
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 Όλα τα νέα της μόδας
21:25 Άνθρωποι της Μόδας
21:30 Όλα τα νέα της μόδας
21:55 Εβδομάδα Μόδας
22:00 Kaia Gerber Story
22:30 Kaia Gerber Story
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Αριστουργήματα
23:30 Αριστουργήματα
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Φωτογραφίσεις
00:30 Φωτογραφίσεις
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Μαγιό
02:30 Μαγιό
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Σχεδιαστές
03:30 Σχεδιαστές
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Κορυφαία μοντέλα
04:30 Κορυφαία μοντέλα
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Fashion Films
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Νέα
07:25 Στον Τύπο
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Πρωτοσέλιδα
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50 Επίκεντρο
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Νέα
09:30 Νέα
09:40 Προοπτική
09:45 Στο Επίκεντρο των Αθλητικών
09:55 Νέα
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Αλά Καρτ
10:50 Επίκεντρο
11:00 Νέα
11:15 Το 51 τοις Εκατό
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Μόδα
12:00 Νέα
12:10 Μιλάμε για την Ευρώπη
12:30 Νέα
12:40 Μιλάμε για την Ευρώπη
13:00 Νέα
13:10 Βρίσκεστε Εδώ
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:40 Επανεξέταση
14:00 Νέα
14:15 Νέα
14:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30 Νέα
14:45 Στον Τύπο
14:50 Νέα
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Σπορ
16:00 Νέα
16:10 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
16:20 Down to Earth
16:30 Νέα
16:40 Ρεπόρτερς
17:00 Νέα
17:15 Πρόσβαση στην Ασία
17:30 Νέα
17:45 Γαλλικοί Δεσμοί
17:50 Μόδα
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 France 24 διάλογος
20:30 France 24 διάλογος
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Μια ματιά στα media
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 France 24 διάλογος
01:30 France 24 διάλογος
02:00 Νέα
02:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20 Σπορ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Επίκεντρο
03:20 Down to Earth
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
04:00 Νέα
04:10 France 24 διάλογος
04:30 France 24 διάλογος
05:00 Νέα
05:10 Επίκεντρο
05:15 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
05:30 Νέα
05:40 Ρεπόρτερς
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Top 15 International
07:00 Top 15 GR
08:00 The Daily Feel Good Chart
10:00 Upcoming Hits
11:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
12:00 Top 15 GR
13:00 Flashback Hits
14:00 Top 15 International
15:00 Love Songs Countdown
16:00 Your Choice Charts
17:00 Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
18:00 The Daily Feel Good Chart
20:00 Top 15 GR
21:00 Mad Hits Top 15
22:00 Top 15 International
23:00 Urban Sounds Top 15
00:00 The Daily Feel Good Chart
02:00 Urban Sounds Top 15
03:00 Top 15 International
04:00 Top 15 GR
05:00 Dance Hits Top 15
06:00 Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
07:00 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:25 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:50 Εντατική Εξωτικών Ζώων με τη Δρ. Κ Κ2
08:40 Άγρια Ρωσία: τελευταία ανεξερεύνητη ύπαιθρος Κ2
09:25 Απίθανες Νυχτερίδες
10:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
11:05 Εντατική Εξωτικών Ζώων με τη Δρ. Κ Κ2
11:55 Άγρια Ρωσία: τελευταία ανεξερεύνητη ύπαιθρος Κ2
12:40 Άγρια Ρωσία: τελευταία ανεξερεύνητη ύπαιθρος Κ2
13:25 Απίθανες Νυχτερίδες
14:15 Animal Fight Club Κ4
15:05 Animal Fight Club Κ4
15:50 Animal Fight Club Κ4
16:35 Animal Fight Club Κ4
17:25 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 The Leopard Rocks
19:50 Τα πιο φονικά πλάσματα – ειδική έκδοση Κ1
20:35 Η Εξωτική Εδέμ της Ινδίας
21:25 The Leopard Rocks
22:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ7
23:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ4
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 The Leopard Rocks
01:30 Απίθανες Νυχτερίδες
02:20 Animal Fight Club Κ4
03:05 Animal Fight Club Κ4
03:55 Animal Fight Club Κ4
04:40 Τα πιο παράξενα στον κόσμο: μεταλλαγμένα
05:30 Τα πιο Παράξενα στον Κόσμο: Ειδικοί στην Επιβίωση
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Boom Bust
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Ντοκιμαντέρ
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Ρεπορτάζ Keiser
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Ντοκιμαντέρ
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Ντοκιμαντέρ
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Ρεπορτάζ Keiser
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Ντοκιμαντέρ
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Boom Bust
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Ντοκιμαντέρ
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Ρεπορτάζ Keiser
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Ντοκιμαντέρ
20:00 Στο Παρόν
20:30 Boom Bust
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Ντοκιμαντέρ
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Ρεπορτάζ Keiser
23:00 Νέα σε τίτλους
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Ρεπορτάζ Keiser
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Boom Bust
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Ντοκιμαντέρ
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Εξέταση
05:00 Ρεπορτάζ Keiser
05:30 Ντοκιμαντέρ
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 COLDPLAY: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
17:35 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 RIHANNA: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
10:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:50 Το αόρατο σημάδι
15:35 Showtime
17:20 Μάγοι και δράκοντες 3: Το βιβλίο του σκότους
19:00 Δύσκολοι Δρόμοι
21:00 Ο υπέροχος Γκάτσμπυ
23:30 Alter Ego
01:20 Διπλή ομηρία
03:10 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Ζωντανά στο Garorock Festival – 02016
08:00 Ζωντανά στο Musilac Festival – 2017
09:10 Ζωντανά στο Rock The Park
10:00 Ζωντανά%20στο%20Eurockeennes%20-%202016
10:20 Metallica: Orion Festival: Tour Through the Never
13:05 Ζωντανά στο Casino de Paris – Ben Howard
14:00 Led Zeppelin: The Song Remains the Same
16:10 Suede – InRocks 2013
17:25 Ζωντανά στο Montreux – Alanis Morissette
19:00 Musiques en Stock Festival 2016
20:00 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2015
21:15 UB40 – Follies
22:00 Ζωντανά%20στο%20Eurockeennes%20-%202016
22:20 Metallica: Orion Festival: Tour Through the Never
01:00 Ζωντανά στο Factory Theatre
02:20 Ζωντανά στο Eurockeennes de Belfort – 2017
04:05 Pink Floyd – Dark Side Of The Moon
04:55 Ζωντανά στο Main Square Festival – 2011
05:55 Nice Jazz Festival 2012
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 [K8] ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 [K] ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 [K12] ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
23:00 [K] ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
00:00 [K] ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
00:30 [K] ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΤΑ ΑΠΙΘΑΝΑ ΜΩΡΑ
13:30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 BUBBLE GUPPIES
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟΥΣ
07:00 ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟΥΣ
07:25 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
08:15 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
09:10 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:00 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
11:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
12:50 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΙΡΓΟΥΙΝ!
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 ΕΒΕΡΕΣΤ: ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ
17:25 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
18:20 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
19:15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΩΝ
20:10 Ο πιο Χαριτωμένος Σκύλος της Αμερικής
21:05 Η ΑΓΡΙΑ ΙΝΔΟΚΙΝΑ
22:00 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΩΝ
00:45 Ο πιο Χαριτωμένος Σκύλος της Αμερικής
01:40 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
02:35 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
03:25 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΩΝ
04:15 Ο πιο Χαριτωμένος Σκύλος της Αμερικής
05:00 Η ΑΓΡΙΑ ΙΝΔΟΚΙΝΑ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:30 NEW LOONEY TUNES
06:55 MR MAGOO
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
08:05 THE TOM AND JERRY SHOW
08:25 THE TOM AND JERRY SHOW
08:45 TAFFY
09:30 NEW LOONEY TUNES
09:55 MR MAGOO
10:15 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
10:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
11:00 GRIZZY & THE LEMMINGS
11:25 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:10 MR MAGOO
12:30 NEW LOONEY TUNES
13:15 GRIZZY & THE LEMMINGS
13:35 THE HAPPOS FAMILY
13:45 THE TOM AND JERRY SHOW
14:05 THE TOM AND JERRY SHOW
14:25 PAT THE DOG
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
15:30 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
15:55 THE TOM AND JERRY SHOW
16:15 TAFFY
17:00 MIGHTY MIKE
17:05 THE HAPPOS FAMILY
17:10 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
17:35 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
18:00 Scooby-Doo! Τρόμος στην Κατασκήνωση
19:00 THE TOM AND JERRY SHOW
19:20 THE TOM AND JERRY SHOW
19:40 MR MAGOO
20:05 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
20:25 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
20:50 BUNNICULA
21:10 THE TOM AND JERRY SHOW
21:35 THE TOM AND JERRY SHOW
21:55 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
22:20 MR MAGOO
22:40 SCOOBY DOO AND GUESS WHO
23:05 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
23:25 WACKY RACES
00:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
00:55 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
01:40 BUNNICULA
02:25 THE TOM AND JERRY SHOW
03:10 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
03:35 NEW LOONEY TUNES
04:20 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
05:00 WACKY RACES
05:45 PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
09:00 CNN NEWSROOM
10:30 INSIDE AFRICA
11:00 EARLY START
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
15:00 CNN NEWSROOM: ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΞ ΦΟΣΤΕΡ
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
16:00 Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 THE EXPRESS
19:30 ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟΙ
20:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00 QUEST MEANS BUSINESS
23:00 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00 The Brief με την Μπιάνκα Νόμπιλο
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΗΜΕΡΑ
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
07:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10
08:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 10
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 5
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 13
09:30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ
10:00 ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ 2
10:30 ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ 2
11:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 4
12:00 FAST N’ LOUD 4
13:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 8
14:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 9
15:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 9
16:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 9
17:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 11
18:00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 3
18:30 Θαμμένα στην Αποθήκη: Τα Καλύτερα
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 16
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 19
20:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 12
21:00 ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
22:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 10
00:00 ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ 5
01:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 11
02:00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
03:00 ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
04:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 10
06:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 CAKE BOSS
06:40 CAKE BOSS
07:00 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
07:45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
08:30 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
09:15 CAKE BOSS
09:40 CAKE BOSS
10:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
10:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
11:30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
12:15 ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΑ
13:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
13:45 CAKE BOSS
14:10 CAKE BOSS
14:30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
15:15 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:00 Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
16:45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
17:30 Παραμυθένια Δεντρόσπιτα στον Κόσμο
18:15 CAKE BOSS
18:40 CAKE BOSS
19:00 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
19:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
20:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
21:15 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
22:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
22:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
23:30 CAKE BOSS
23:55 CAKE BOSS
00:15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ
01:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
01:45 Παραμυθένια Δεντρόσπιτα στον Κόσμο
02:30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
03:15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ
04:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
04:45 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
05:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
06:25 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ 3
06:50 TSUM TSUM SHORTS 2
06:55 ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΤΝΕΫ ΣΤΟΝ ΜΑΞ
07:20 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35 ΤΖΕΣΙ 3
09:00 ΤΖΕΣΙ 3
09:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:50 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 2
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ 3
14:25 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:50 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
15:15 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
15:40 Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ 2
16:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ 4
16:10 ΑΜΦΙΒΙΑ
16:35 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 3
17:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 3
17:25 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 3
17:50 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 3
18:15 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 2
18:40 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 2
19:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ 3
19:30 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
19:55 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
20:20 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
20:45 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
21:10 ΤΖΕΣΙ 4
21:35 ΤΖΕΣΙ 4
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
03:20 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 3
04:35 ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ 2
05:45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00 ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
06:25 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
06:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:40 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:05 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
09:20 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
09:40 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
10:05 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
10:25 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
10:50 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:10 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
11:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
12:20 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
12:45 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
13:10 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
13:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
13:40 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:05 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
14:30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
14:55 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15:20 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
15:45 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:10 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
16:35 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
17:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:12 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:25 MARVEL’S SPIDER-MAN
17:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:40 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
19:05 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:30 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:55 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
20:00 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
20:12 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
20:25 MARVEL’S SPIDER-MAN
20:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
21:15 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
21:40 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
22:05 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
22:30 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
22:55 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
23:00 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
23:25 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
00:10 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
01:00 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:45 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:30 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:55 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:20 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:40 ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
04:05 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:30 ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
04:50 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:15 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
05:35 ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
06:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
07:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00 ΝΑΤ & ΛΙΒ
10:00 ΝΑΤ & ΛΙΒ
11:00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 12
14:00 ΚΑΝ’ ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΝΤΙΣΙΚ
15:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
16:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 14
17:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
18:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
19:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
20:00 Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΪ
21:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
22:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
23:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 17
00:00 E! NEWS
01:00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
02:00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
03:00 E! NEWS
04:00 WAGS MIAMI
05:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
06:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
06:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
07:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
07:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
08:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
08:45 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
09:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
10:20 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
12:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
12:45 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
14:30 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
16:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
18:30 Ιππασία: FEI World Cup: Νορβηγία
19:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: FEI ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ
20:00 ΙΠΠΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ
20:30 ΝΕΑ
20:35 FORMULA E
21:35 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
21:55 Ποδηλασία Πίστας: Six Day: Βρετανία
00:15 ΝΕΑ
00:35 ESET V4 CUP
00:50 Blancpain GT World Challenge America
01:20 Πινγκ Πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο: Κίνα
02:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
03:15 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
04:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
04:45 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
05:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
08:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: ΚΙΝΑ
09:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
10:15 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
11:00 3-ΣΠΟΝΤΟ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟ
12:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
14:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: ΚΙΝΑ
15:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
16:15 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
17:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
17:45 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
18:30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
19:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
20:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:30 ΝΕΑ
21:35 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
23:30 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: ΚΙΝΑ
00:55 ΝΕΑ
01:00 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
01:30 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
02:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
03:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
05:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
06:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 Euronews Tonight
06:30 Euronews Tonight
07:00 Euronews Tonight
07:30 Euronews Tonight
08:00 GOOD MORNING EUROPE
09:00 Καλημέρα Ευρώπη
10:00 Καλημέρα Ευρώπη
11:00 Καλημέρα Ευρώπη
12:00 Καλημέρα Ευρώπη
13:00 EURONEWS NOW
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:30 Euronews Now
15:55 BUSINESS PLANET
16:00 EURONEWS NOW
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:30 Euronews Now
17:55 EXPLORE ANGOLA
18:00 EURONEWS NOW
18:30 Euronews Now
19:00 RAW POLITICS
19:45 Πολιτικά ζητήματα
20:00 RAW POLITICS – Η ΦΩΝΗ ΣΑΣ
20:35 Πολιτικά ζητήματα – Η δκή σας απόφαση
21:00 EURONEWS TONIGHT
21:30 Euronews Tonight
21:55 BUSINESS PLANET
22:00 EURONEWS TONIGHT
22:30 Euronews Tonight
23:00 RAW POLITICS
23:45 Πολιτικά ζητήματα
00:00 EURONEWS TONIGHT
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 EURONEWS TONIGHT
05:30 Euronews Tonight
06:00 Euronews Tonight
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
06:40 THE GIFTED
07:25 PRISON BREAK 2
08:05 CRIMINAL MINDS 13
08:50 CRIMINAL MINDS 13
09:35 FRIENDS 10
10:00 FRIENDS 10
10:30 CHICAGO P.D. 5
11:15 PRISON BREAK 2
12:00 THE GIFTED
12:45 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
13:25 CRIMINAL MINDS 13
14:10 CRIMINAL MINDS 13
14:50 FRIENDS 10
15:15 FRIENDS 10
15:40 CHICAGO P.D. 5
16:25 SUITS 9
17:10 PRISON BREAK 2
17:55 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
18:40 CRIMINAL MINDS 13
19:25 CRIMINAL MINDS 13
20:10 FRIENDS 10
20:35 FRIENDS 10
21:00 CHICAGO P.D. 5
21:50 SUITS 9
22:40 THE PASSAGE
23:30 THE WALKING DEAD 10
00:20 SUITS 9
01:10 CHICAGO P.D. 5
01:50 AMERICAN DAD 7
02:15 AMERICAN DAD 7
02:35 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
03:20 THE GIFTED
04:05 9-1-1 3
04:50 AMERICAN DAD 7
05:10 AMERICAN DAD 7
05:35 FRIENDS 10
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CHICAGO MED
06:15 Chicago Med – 1ος Κύκλος
06:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:00 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07:20 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
07:35 FOR THE PEOPLE
07:45 For The People – 1ος κύκλος
08:20 SCANDAL 3
08:30 Scandal – 3ος κύκλος
09:00 NEW GIRL
09:15 New Girl – 1ος κύκλος
09:25 NEW GIRL
09:35 New Girl – 1ος κύκλος
09:45 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
09:55 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
10:15 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
10:25 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
10:45 BONES 8
10:50 Bones – 8ος Κύκλος
11:30 CHICAGO MED
11:35 Chicago Med – 1ος Κύκλος
12:10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:20 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
12:35 EVERYBODY LOVES RAYMOND
12:40 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
13:00 FOR THE PEOPLE
13:05 For The People – 1ος κύκλος
13:45 MARVEL’S CLOAK & DAGGER 2
13:50 Marvel’s Cloak & Dagger – 2ος Κύκλος
14:25 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
14:35 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
14:55 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
15:00 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
15:20 SCANDAL 3
15:25 Scandal – 3ος κύκλος
16:05 NEW GIRL
16:10 New Girl – 1ος κύκλος
16:30 BONES 8
16:35 Bones – 8ος Κύκλος
16:50 NEW GIRL
17:20 New Girl – 1ος κύκλος
17:40 CHICAGO MED
18:25 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
18:55 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
19:20 EVERYBODY LOVES RAYMOND
19:45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
20:10 FOR THE PEOPLE
21:00 MARVEL’S CLOAK & DAGGER 2
21:50 MASTERCHEF 10
22:35 HOW TO GET AWAY WITH MURDER 6
23:20 Marvel’s Cloak & Dagger – 2ος Κύκλος
23:25 MARVEL’S CLOAK & DAGGER 2
00:05 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:30 Everybody loves Raymond – 1ος Κύκλος
00:35 EVERYBODY LOVES RAYMOND
00:55 For The People – 1ος κύκλος
01:00 FOR THE PEOPLE
01:40 Bones – 8ος Κύκλος
01:45 BONES 8
02:25 Chicago Med – 1ος Κύκλος
02:30 CHICAGO MED
03:05 Project Runway – 14ος Κύκλος
03:10 PROJECT RUNWAY 14
03:50 Single Parents – 1ος Κύκλος
03:55 SINGLE PARENTS
04:10 Single Parents – 1ος Κύκλος
04:20 SCANDAL 3
04:35 Scandal – 3ος κύκλος
05:05 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
05:20 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
05:30 JAMIE’S QUICK & EASY FOOD
05:40 Bones – 8ος Κύκλος
05:45 Jamie’s Quick & Easy Food – 1ος Κύκλος
06:00 BONES 8
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 EURO TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 US TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 RETROVISION
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LOCA REPORT
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 COOL.E.R.
20:00 K-POP STARS
20:30 MUSIC NON STOP GR
21:00 ROCK ON MIXER
21:30 ALTERNATIVE LOCAL
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 MAD TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
09:00 FRIENDZONE
09:30 FRIENDZONE
10:00 I USED TO BE FAT
11:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
12:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
13:00 SIESTA KEY
14:00 TEEN MOM OG 6
15:00 TEEN MOM OG 6
16:00 JUST TATTOO OF US
17:00 JUST TATTOO OF US 4
18:00 The Challenge: War of the Worlds 33
19:00 TRUE LOVE OR TRUE LIES?
20:00 TRUE LOVE OR TRUE LIES?
21:00 TRUE LOVE OR TRUE LIES? 2
22:00 CATFISH: THE TV SHOW 5
23:00 JUST TATTOO OF US – USA 2
00:00 JUST TATTOO OF US – USA 2
00:30 JUST TATTOO OF US – USA 2
01:00 RIDICULOUSNESS 11
01:30 RIDICULOUSNESS 8
02:00 GEORDIE SHORE 19
03:00 GEORDIE SHORE 19
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 NOTHING BUT HITS
12:00 NON-STOP POP
18:00 FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00 BIG FAT HITS
00:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 NOTHING BUT HITS
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00 HIGH DEFINITION HITS!
12:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00 MTV WORLD STAGE: 2018
13:45 MTV LIVE FROM FUSION 2019
14:05 MTV LIVE FROM FUSION 2019
14:30 MTV ASKS
15:15 MTV PRESENTS GIBRALTAR CALLING
16:00 MTV REWIND
17:30 MTV ASKS
18:00 HIGH DEFINITION HITS!
20:00 Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
21:00 MTV REWIND
22:30 MTV ASKS
23:00 MTV LIVE FROM FUSION 2019
23:20 MTV LIVE FROM FUSION 2019
23:45 MTV LIVE FROM FUSION 2019
00:05 MTV LIVE FROM FUSION 2019
00:30 MTV LIVE FROM FUSION 2019
00:50 LIVE AT WIRELESS 2018
01:15 LIVE AT WIRELESS 2018
01:35 LIVE AT WIRELESS 2018
02:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 MTV ESSENTIALS
04:45 MTV PRESENTS GIBRALTAR CALLING
05:30 HOT RIGHT NOW!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 GREEKZ LOVERS SHOW
16:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 MAD FOR GREEKZ
20:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 GREEKZ LOVERS SHOW
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:15 Σκυλίσιες επικίνδυνες αποστολές
07:00 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:25 Άγρια αμερικανική ύπαιθρος Κ1
07:50 Εντατική Εξωτικών Ζώων με τη Δρ. Κ Κ2
08:40 Άγρια Ρωσία: τελευταία ανεξερεύνητη ύπαιθρος Κ2
09:25 Απίθανες Νυχτερίδες
10:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
11:05 Εντατική Εξωτικών Ζώων με τη Δρ. Κ Κ2
11:55 Άγρια Ρωσία: τελευταία ανεξερεύνητη ύπαιθρος Κ2
12:40 Άγρια Ρωσία: τελευταία ανεξερεύνητη ύπαιθρος Κ2
13:25 Απίθανες Νυχτερίδες
14:15 Animal Fight Club Κ4
15:05 Animal Fight Club Κ4
15:50 Animal Fight Club Κ4
16:35 Animal Fight Club Κ4
17:25 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ5
18:10 Animal Fight Club K 4.5
19:00 The Leopard Rocks
19:50 Τα πιο φονικά πλάσματα – ειδική έκδοση Κ1
20:35 Η Εξωτική Εδέμ της Ινδίας
21:25 The Leopard Rocks
22:15 Ο απίθανος Δρ. Pol Κ7
23:05 Dr. Oakley: Η Κτηνίατρος του Γιούκον Κ4
23:50 Animal Fight Club K 4.5
00:40 The Leopard Rocks
01:30 Απίθανες Νυχτερίδες
02:20 Animal Fight Club Κ4
03:05 Animal Fight Club Κ4
03:55 Animal Fight Club Κ4
04:40 Τα πιο παράξενα στον κόσμο: μεταλλαγμένα
05:30 Τα πιο Παράξενα στον Κόσμο: Ειδικοί στην Επιβίωση
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 BIG FISH TEXAS
06:40 ICE ROAD RESCUE 3
06:45 ICE ROAD RESCUE 3
07:25 WICKED TUNA 8
07:30 WICKED TUNA 8
08:15 Αποστολή Αρης: Spirit και Opportunity
09:45 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ 2
10:35 ΖΩΝΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
11:20 ICE ROAD RESCUE 3
12:10 WICKED TUNA 8
12:55 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
13:00 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
13:45 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
14:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 14
15:20 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
15:25 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ
16:10 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ 2
16:55 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 7
17:00 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 7
17:45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
17:50 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 6
18:35 THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
18:55 THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
19:00 THE BIG PICTURE WITH KAL PENN
19:20 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
19:25 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
19:45 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
19:50 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
20:10 ΜΕΓΑΛΟ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ! 3
21:00 ΜΕΓΑΛΟ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ! 3
21:50 BREAKTHROUGH 2
22:40 BREAKTHROUGH 2
23:30 ΜΕΓΑΛΟ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ! 3
00:20 ΜΕΓΑΛΟ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ! 3
01:10 WICKED TUNA 8
01:55 Αποστολή Κρόνος: Μέσα στους Δακτύλιους
02:45 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
03:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 14
04:20 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ 2
05:05 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
05:30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 3
05:50 ΖΩΝΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
06:10 BEL CANTO
07:55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:45 ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
10:15 FILMS & STARS
10:50 ΣΤΗΝ ΠΥΛΗ ΤΗΣ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑΣ
12:45 TIME FREAK
14:35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:05 MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ
16:50 AQUAMAN
19:20 ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
19:55 ΘΑΥΜΑ
22:00 ΑΝ Η ΟΔΟΣ ΜΠΙΛ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ
00:10 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΝ
00:15 Acts of vengeance
01:50 Amityville: Το ξύπνημα
02:00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΕΙΡΑΜΑ
03:20 Αιματηρο ανθρωποκυνηγητό
03:30 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
05:00 Το κορίτσι στον ιστό της αράχνης
05:15 ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
06:05 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ
07:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:15 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ: ΤΡΕΛΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ…
09:50 ΕΓΩ Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ
11:35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
12:10 ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ
13:55 ΣΕΡΛΟΚ ΖΟΥΜΠΟΜΣ
15:25 THE SEAGULL
17:10 HOLLYWOOD BUZZ
17:45 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΡΕΠΟΡΤΕΡ
19:55 BE COOL
22:00 ΜΑΙΡΗ ΣΕΛΛΕΫ
00:05 MILE 22
01:35 Ο πεταλούδας
01:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
02:10 ΑΜΕΡΙΚΗ ΣΤΙΣ ΦΛΟΓΕΣ
03:45 ΑΤΑΚΤΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
03:55 Υπεράνω πάσης υποψίας
05:25 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΡΟΣΚΟΠΟΣ
05:35 Η Αγγλία μου ανήκει
NovaCinema3
NovaCinema3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novacinema3HD
18:25 ΛΙΝΚΟΛΝ
21:00 RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ
22:55 PATIENT ZERO
00:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:30 AU DORTOIR DES FILLES
01:40 Indiscretions
03:00 Novacinema3HD
03:32 Novacinema3HD
03:40 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
19:20 PRODIGAL SON
20:10 FOUR WEDDINGS AND A FUNERAL
21:05 ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ
23:15 THE DEUCE III
00:25 WATCHMEN
01:30 CRASHING III
02:05 GOMORRAH IV
03:00 THE DEUCE III
04:00 THE GOOD DOCTOR III
05:00 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:10 Η ΖΟΥΓΚΛΑ
08:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 FITNESS TIME
09:05 THE ELLEN DEGENERES SHOW
09:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:15 ALL OF MY HEART 2: INN LOVE
11:50 THE BACHELOR 23
13:15 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
15:00 MOROCCO: LOVE IN TIMES OF WAR
16:15 FITNESS TIME
16:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
16:55 THE BACHELORETTE 15
18:20 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ II
18:35 MOROCCO: LOVE IN TIMES OF WAR
20:00 THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00 LOVE STRIKES TWICE
22:35 AMERICA’S GOT TALENT 14
00:05 THE ELLEN DEGENERES SHOW
01:00 ΕΝΑΣ ΞΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
02:50 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
06:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
07:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00 Πώς δημιουργήθηκαν
08:10 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
08:30 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 5
09:00 Πώς φτιάχνεται; Κ13
09:30 Διάσωση σπιτιών
09:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Κρυμμένος θησαυρός
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2
10:55 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά – κύκλος 4
11:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Fast N Loud – κύκλος 4
12:50 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 8
13:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9
14:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:45 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9
15:15 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9
16:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
17:10 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00 Διάσωση Σπιτιών
18:05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1
19:00 Πως γινεται; Κ15
19:05 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
19:30 Πώς Κατασκευάζονται
19:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
20:00 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
22:00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
23:00 Η Ερευνα της Αμερικής για τα ΑΤΙΑ
00:00 ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ
00:55 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 9
01:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00 Άγνωστη αποστολή
02:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:00 Στον πυρετο του χρυσού Κ10
03:35 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
04:00 Χτίζοντας την Αλάσκα Κ3
04:20 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 10
Travel Channel
Travel Channel – programma tv
06:40 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 99
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
08:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
09:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
09:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 4
10:00 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
11:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
11:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
13:00 Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής 2
14:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 9
15:00 ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣ
16:00 ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
17:00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
17:30 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
18:00 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 9
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 100
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 101
20:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 106
21:00 ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ 2
22:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 8
22:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 8
23:00 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ 5
23:30 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ 5
00:00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 6
00:30 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 6
01:00 Ολι Σμιθ: Τα Μονοπάτια της Μπύρας
01:30 Ολι Σμιθ: Τα Μονοπάτια της Μπύρας
02:00 ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΕΣ 2
03:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ 3
03:45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ
04:25 Ταξίδι στις πιο Παράξενες Γεύσεις 9
05:10 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
05:35 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
05:55 Δημοπρασίες Κατοικιών στο Τέξας 4
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00 COLDPLAY: THE HITS
12:00 HITS DON’T LIE
14:00 WE LOVE: THE 00’S
16:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
17:35 HITS DON’T LIE
20:00 WE LOVE: THE 10S
23:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00 RIHANNA: THE HITS
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports1HD
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
19:30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ
21:30 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
00:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
02:15 Νovasports1HD
02:45 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
17:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:30 ΒΕΝΕΤΣΙΑ – ΛΙΜΟΖ
23:30 DEUCE
00:00 EUROCUP
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
16:15 EUROLEAGUE
18:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
19:00 EUROLEAGUE
21:00 ΠΑΡΤΙΖΑΝ – ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΚΟΥΜΠΑΝ
23:00 EUROCUP
01:00 Novasports3HD
01:45 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
11:30 EUROCUP
12:00 EUROCUP
13:30 EUROCUP
14:00 EUROCUP
15:30 EUROCUP
16:00 EUROCUP
17:30 EUROCUP
18:00 EUROCUP
19:30 ΜΑΚΑΜΠΙ ΡΙΣΟΝ – ΑΝΔΟΡΑ
20:00 EUROCUP
21:30 DEUCE
22:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
22:30 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
23:00 EUROCUP
01:00 Novasports4HD
01:30 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00 Novasports5HD
12:00 SOCCA WORLD CUP 2019
13:00 SOCCA WORLD CUP 2019
14:00 SOCCA WORLD CUP 2019
15:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
17:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
19:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:00 SOCCA WORLD CUP 2019
22:00 SOCCA WORLD CUP 2019
23:00 SOCCA WORLD CUP 2019
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – programma tv
06:00 Novasports24HD
22:00 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – programma tv
06:30 TCR WORLDWIDE 2019
07:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
07:15 SPORTS UNLIMITED 2019
08:05 THE FOOTBALL REVIEW
08:30 NEW YORK JETS – PATRIOTS
11:00 TBC – TBC
13:30 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
15:00 NEW YORK JETS – PATRIOTS
17:30 TBC – TBC
20:00 MLB HIGHLIGHTS 2019
20:15 THE FOOTBALL REVIEW
20:40 DEUCE 2019
21:05 SPORT CONFIDENTIAL 2019
21:30 NEW YORK JETS – PATRIOTS
00:00 TBC – TBC
02:30 MLB POSTSEASON 2019