ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
07:00Ω, ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
08:15ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΘΕΟΛΟΓΟΣ
09:00ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
09:30ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ…
10:30ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΡΤ
12:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
12:30Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ
13:30Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΩΣΗΦ
15:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:50ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΑΥΛΟΣ
17:30Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20:50ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00ΣΥΝΑΥΛΙΑ – ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
00:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15ΜΙΡΑΛ
02:10ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΑΥΛΟΣ
04:00Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΩΣΗΦ
05:30ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
06:00ΜΙΑ ΜΕΡΑ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
07:00SPIRIT
07:25ΜΑΓΙΑ
08:00ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΩΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ
12:00ΑΚΡΟΑΣΙΣ – ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
12:30ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΝΑΞΟΥ
13:00ΜΑΓΙΑ
13:30Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00ΓΙΑΚΑΡΙ
14:301.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00ΑΝΘΙΣΜΕΝΗ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:00ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ
22:30ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ
00:30Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ (DOC ON ΕΡΤ)
02:00ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΟΙΞΗ, ΚΑΛΕ ΜΟΥ; (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40ΡΩΜΑΝΟΣ Ο ΜΕΛΩΔΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΟ ΔΡΑΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:40ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΝΑΞΟΥ
04:15ΑΚΡΟΑΣΙΣ – ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
04:45ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ
05:00ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00Ω, Γλυκύ Μου Έαρ (Ε)
07:15Η Βίβλος (The Bible)
10:30Τα Φτερουγίσματα (Fly Away Home)
13:00Ant1 News
13:45Lassie
16:00Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15Οι Κυρίες Της Αυλής
19:30Ant1 News
20:45Ο Ιησούς Από Τη Ναζαρέτ (Jesus Of Nazareth) – Γ’ Μέρος
23:00Η Βίβλος – Γ΄ Μέρος
02:00Η Ζωή Σε Δύο Πράξεις (Stepmom)
04:30Ψυχή Μου Μη Λυγίζεις
06:00Πάτερ Ημών (Ε)
STAR
STAR – programma tv
06:00The Thunderbirds
07:30Super Wings
08:00Robocar Poli
08:30Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45Bobby And Bill
10:15PJ Masks
10:45Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15Barbie Mariposa: Η Περιπέτεια Μιας Ονειρεμένης Πεταλούδας – Β’ Μέρος
12:00Τομ Και Τζέρι: Η Περιπέτεια Με Τον Γίγαντα
13:10Looney Tunes: Επιστροφή Στη Δράση (Looney Tunes: Back In Action)
15:00Star News
15:30Αγάπης Δίλημμα (Charlie St.Cloud)
17:45Επιθυμίες Στο Πάρα Πέντε (The Bucket List)
19:50Star News
21:00Μια Θάλασσα Από Δέντρα (Sea Of Trees)
23:30Το Πράσινο Μίλι (The Green Mile)
03:30Μπεν Χουρ (Ben Hur)
06:00Beyblade Burst
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40Ο Φανούρης Και Το Σόι Του
08:1560′ Ελλάδα, III (Ε)
10:15Κοκορόκι: Ο Ήρωας Της Φάρμας (Un Gallo Con Muchos Huevos)
12:15Ειδήσεις
13:00Οι Απίθανοι (The Incredibles)
15:10Ένας Κόσμος
17:00Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
18:00Kitchen Lab (Ε)
19:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00Η Κυρία Του Κυρίου
22:00Οι Υπηρέτριες (The Help)
00:50Η Εξαφάνιση Του Μικρού Τζο (The Way Home)
02:40Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
04:00Beauty & The Beast, II
04:50Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20Εικόνες, IΙ (Ε)
06:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:10Ιστορίες (Ε)
06:50Οι Έλληνες Του Πνεύματος (Ε)
08:15Το Ταξίδι Της Τροφής (Ε)
14:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:45Βαραββάς (Barabbas)
18:00Δελτίο Στη Νοηματική
18:10Μαύρη Θάλασσα
19:30Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50Ο Παράδεισος Είναι Αληθινός (Heaven Is For Real)
22:40Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
00:30Τα Πάθη Του Χριστού (The Passion Of The Christ)
02:45Βαραββάς (Barabbas)
05:00Happy Traveller (Ε)
06:00Καλημέρα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00Private Practice (Ε)
07:00Scandal (Ε)
08:00Η Αγορά Σήμερα
13:00La Dona (Ε)
14:00La Dona
15:00Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45Chicago Fire (Ε)
17:30Castle
18:15Close To Jesus: Η Ζωή Του Θωμά
19:10Private Practice
20:05Scandal
21:00Burning Man
23:00Mayday
00:00Castle (Ε)
01:00Saving Hope (Ε)
02:00Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00Close To Jesus: Η Ζωή Του Θωμά (Ε)
04:00Close Up
05:00Φυγόκεντρος (Ε)
06:00Private Practice (Ε)
Open Beyond
Open Beyond – προγραμμα τηλεορασης
07:00Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45Η Σφραγίδα Του Θεού
12:00Βαραββάς – Γ + Δ Μέρος
14:00Open News
14:30Μαξ (Max)
16:45Open News Στη Νοηματική
17:00Συνοικία Το Όνειρο
18:55Open News
20:00A.D. The Bible Continues – 1oς Κύκλος
21:00A.D. The Bible Continues – 1oς Κύκλος
22:00A.D. The Bible Continues – 1oς Κύκλος
23:00Ο Υιός Του Θεού (Son Of God)
02:00Τελευταία Έξοδος Ρίτα Χέιγουορθ (The Shawshank Redemption)
04:45Ελληνικό Πρόγραμμα
ΕΡΤ Sports HD
ΕΡΤ Sports HD – programma tv
06:00JUVENTUS TV
09:00BARCA TV
12:00FORMULA 1 – ΜΠΑΚΟΥ
13:30ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
14:00ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF
16:00FORMULA 1 – ΜΠΑΚΟΥ
17:30ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
18:00ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ – ΣΑΪΤΑΜΑ
19:30ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΝΝΟΒΕΡΟ
21:00ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ /ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22:00CITY TV
01:00ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF: ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
03:00Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:00AJAX TV
06:00ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ – ΣΑΪΤΑΜΑ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α’ ΚΥΚΛΟΣ
07:00ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
08:00ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΩΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΣΕΩΣ ΕΙΣ ΤΟΝ
12:00ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30ΔΙΑΛΟΓΟΣ
14:00ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
15:00Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟΥ
16:00ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
17:00ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
18:00ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΙΕΡΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ – ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:00ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ
22:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2017: ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΟΤΖΑΡΤ
23:30ΩΡΕΣ
00:30ΟΠΕΡΑ – ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ, Τζιουζέπε Βέρντι
02:40ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
03:30ΔΙΑΛΟΓΟΣ
04:00Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟΥ
05:00ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
06:00ΔΙΑΛΟΓΟΣ
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00BUTTERBEAN’S CAFE
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:0044 ΓΑΤΕΣ
12:30TOP WING
13:00SUNNY DAY
13:30LEGO FRIENDS
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15ICARLY
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
09:001821 ΚΑΙ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑ. ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΓΝ
12:00ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13:00ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
15:00Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
16:00ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΕΚΘΕΣΗΣ : ΡΗΓΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
17:00ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
18:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
19:00ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00Ω ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
20:30«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ»
22:00ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΤΟΚΥΟ
00:30ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΠΕΡΛΙΟΖ
02:30ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00BUTTERBEAN’S CAFE
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:0044 ΓΑΤΕΣ
12:30TOP WING
13:00SUNNY DAY
13:30LEGO FRIENDS
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15ICARLY
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00Ειδήσεις ζωντανά
06:30Ρήγματα
07:00Ειδήσεις ζωντανά
07:30Το Ρεύμα
08:00Ειδήσεις ζωντανά
08:30Εφαρμογές ζωής
09:00Ο Κόσμος του Al Jazeera
10:00Ειδήσεις ζωντανά
10:30Μέσα στο θέμα
11:00Ειδήσεις ζωντανά
11:30Το Ρεύμα
12:00Ειδήσεις ζωντανά
12:30Ανατολή 101
13:00Η ώρα των ειδήσεων
14:00Ειδήσεις ζωντανά
14:30Μέσα στο θέμα
15:00Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
16:00Η ώρα των ειδήσεων
17:00Ειδήσεις ζωντανά
17:30Το Ρεύμα
18:00Η ώρα των ειδήσεων
19:00Ειδήσεις ζωντανά
19:30Ριζοσπαστική Νεολαία
20:00Ειδήσεις ζωντανά
20:30Μέσα στο θέμα
21:00Η ώρα των ειδήσεων
22:00Ειδήσεις ζωντανά
22:30Upfront
23:00Η Επιστροφή ενός Προέδρου
00:00Η ώρα των ειδήσεων
01:00Ειδήσεις ζωντανά
01:30Counting the Cost
02:00Η ώρα των ειδήσεων
03:00Ειδήσεις ζωντανά
03:30Μέσα στο θέμα
04:00Μεγαλώνοντας στη Νότια Αφρική
05:00Η ώρα των ειδήσεων
06:00Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00Τα νέα του BBC World
06:30Έξω από τα δόντια
07:00Ενημέρωση
07:30Επιχειρηματικά Νέα
07:45Ενημέρωση
08:00Ενημέρωση
08:30Επιχειρηματικά Νέα
08:45Ενημέρωση
09:00Τα νέα του BBC World
09:30Τα νέα του BBC World
09:45Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00Τα νέα του BBC World
10:30BBC Business Live
11:00TBA
11:30Έξω από τα δόντια
12:00GMT
12:30Witness History
13:00GMT
13:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45Τα σπορ σήμερα
14:00GMT
14:30GMT
15:00Νέα για την Ασία
15:30Νέα για την Ασία
15:45Τα σπορ σήμερα
16:00Νέα για την Ασία
16:30Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00Νέα για την Ασία
17:30Έξω από τα δόντια
18:00Τα νέα του BBC World
18:30Εργασία στην Ινδία
19:00Τα νέα του BBC World
19:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45Τα σπορ σήμερα
20:00Τα νέα του BBC World
20:30Το BBC στην Αφρική
21:00Παγκόσμια νέα σήμερα
21:30Επιχειρηματικά Νέα – Αφρική
22:00Παγκόσμια νέα σήμερα
22:30Έξω από τα δόντια
23:00Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30Ταξιδεύοντας
00:00Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00Τα νέα του BBC World
01:30Βραδιά ειδήσεων
02:00Τα νέα του BBC World
02:3017 Χρονών στον Κόσμο
03:00Τα νέα του BBC World
03:30Κλικ
04:00Τα νέα του BBC World
04:30TBA
05:00Τα νέα του BBC World
05:10Φαντάσου – κύκλος 1
06:00Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
08:00Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30Οι αγορές στο Bloomberg
11:00Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00Ξημερώνει στην Αμερική
16:00Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00Οι αγορές στο Bloomberg
18:00Οι αγορές στο Bloomberg
19:00Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
20:30Οι αγορές στο Bloomberg
21:00Οι αγορές στο Bloomberg
23:00Τι χάσατε;
00:00Τεχνολογία στο Bloomberg
01:00Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν Κ4
01:30Bloomberg ETF IQ
02:00Bloomberg Commodities Edge
02:30Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
03:00Ξημερώνει στη Μέση Ανατολή
04:00Studio 1.0
04:30Ηγέτες με την Lacqua
05:00Τα Καλύτερα του Bloomberg
06:00Τεχνολογία στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10Αληθινές Διασώσεις Κ1
07:00Μωρά: Νέες Αφίξεις Κ4
07:50Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ1
08:15Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ1
08:40Επιτυχημένες Συμφωνίες Κ1
09:30Cash and Cari Κ3
09:55Αληθινές Διασώσεις Κ1
10:45Άθλια απορρίμματα Κ2
11:35Διαρρήξεις με αίσιο τέλος Κ2
12:00Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:25Η δικαστής Τζούντι Κ15
12:50Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ3
13:15Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ1
13:40Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ1
14:05Περιπέτειες διασήμων Κ1
14:55Cash and Cari Κ3
15:20Επιτυχημένες Συμφωνίες Κ1
16:10Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35Η Δικαστής Τζούντι Κ14
17:00Άθλια απορρίμματα Κ2
17:50Αληθινές Διασώσεις Κ1
18:40Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ3
19:05Διαρρήξεις με αίσιο τέλος Κ2
19:30Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ1
19:55Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ1
20:20Η δικαστής Τζούντι Κ15
20:45Η δικαστής Τζούντι Κ15
21:10Περιπέτειες διασήμων Κ1
22:00Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ3
22:50Εν Ψυχρώ Κ3
23:40Γραμμένα με αίμα Κ1
00:30Εγκλήματα που συντάραξαν την Aυστραλία Κ2
01:25Περιπέτειες διασήμων Κ1
02:15Medical Detectives Κ6
02:40Εν Ψυχρώ Κ3
03:30Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ3
04:20Η δικαστής Τζούντι Κ13
04:40Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:05Η δικαστής Τζούντι Κ13
05:25Άθλια απορρίμματα Κ2
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00Cash Flow
08:00Squawk Box Europe
11:00Σημάδια από το δρόμο
12:00Worldwide Exchange
13:00Η.Π.Α. Squawk Box
16:00Squawk στον δρόμο
18:00Squawk Alley
19:00Fast Money Half Time Report
20:00Η Ανταλλαγή
21:00Το γεύμα των ισχυρών
22:00Αμερικανικό κουδούνι λήξης
00:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
00:30Οι Γενναίοι
01:00Managing Asia
01:30NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00US Closing Bell
04:00Managing Asia
04:30Βιώσιμη ενέργεια
05:00Οι Γενναίοι
05:30Ψηφιακό πλεονέκτημα
06:00US Closing Bell
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Ροβινσώνας Κρούσος
07:35Candelaria: Ένα τραγούδι για την Αβάνα
09:10Το στέμμα των Ινδιών
11:00Η Ζουγκλοπαρέα
12:45Η σωτηρία της ψυχής
14:30Mamma Mia!
16:20Pacific Rιm: Εξέγερση
18:20Το ίδιο διαφορετικός με εμένα
20:20Your Entertainment Fix
00:40Δικαστής Ντρεντ
02:20Zoom
04:00Sweet Virginia
05:35Η μεγάλη περιπέτεια
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:00Το ξεκίνημα της μέρας
08:30Πήτερ Παν: Επιστροφή στην χώρα του Ποτέ
09:45Runaway Romance
11:20Συμφωνίες και ασυμφωνίες
13:00Η λειτουργία τελείωσε
14:45Γούντι Άλεν: Ένας ανήσυχος άνθρωπος
16:40I am Richard Pryor
18:15Μπιάνκα
20:00Ο μεγάλος φιλικός γίγαντας
22:00Ανθρώπινη ροή
00:30Magical girl
02:40Tully: Τα παιδιά είναι ευτυχία
04:20Billionaire Boys Club
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
07:05Κάθε λιμάνι και καημός
08:35Η Αφοσίωση
10:00Ο μικρός δραπέτης
11:40Η άγνωστος
13:35Ο εμποράκος
15:10Ζητιάνος μιας αγάπης
16:45Ο άνθρωπος του τραίνου
18:25Η θυσία του Αβραάμ
20:05Το αμαξάκι
22:00Μια ζωή την έχουμε
00:05Γωνιά του παράδεισου
01:50Εκείνες που δεν πρέπει ν’ αγαπούν
03:20Σπιναλόγκα (Το Νησί της Σιωπής)
04:30Ο νικητής
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:00Berlin Station Κ3
07:00Our Girl
08:05Dukes of Hazzard Κ2
09:00The detail – Κ1
10:00Baywatch Κ2
11:00Baywatch Κ2
12:00The Dukes of Hazzard Κ6
13:00A.P. Bio Κ1
13:30A.P. Bio Κ1
14:00The detail – Κ1
15:00The West Wing Κ4
16:00A million little things Κ1
17:00A million little things Κ1
18:00New Amsterdam Κ1
18:50The Looming Tower
19:50Gunpowder
21:00The Village Κ1
22:00The Good Fight Κ3
23:00In the Dark
00:00Last Week Tonight Κ6
00:40The Book of Negroes Κ1
01:30Jamestown Κ2
02:30The sinner Κ2
03:20A.P. Bio Κ1
03:50Gunpowder
05:00Baywatch Κ2
06:00A million little things Κ1
Cosmote History
Cosmote History – programma tv
06:30Ιωάννης Δενδρινός
06:50Στα χνάρια ενός αγγέλου
07:50Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
08:00Μονή Σινά, το Θεοβάδιστο Όρος
09:00Ιωάννης Δενδρινός
09:20Επίσκεψη στο Άγιον Όρος
09:50Start-up%20Ελλάδα
10:20Στα βήματα του Απόστολου Παύλου
11:10Το Κρητικό Στιβάνι
11:30Μεγάλη εβδομάδα
12:00Η μέρα των ANZAC και η Λήμνος
12:40Ιεροί τόποι
13:10Στα χνάρια ενός αγγέλου
14:10Η κουζίνα του Θεού
15:10Ο Άγιος Δημήτριος και το Ιερό Αγίασμα στην Ξηροκρήνη
15:50Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
16:00Ελλάδα από το Α έως το Ω
17:00Οδύσσεια Μαγειρικής Κ2
17:30Ιεροί τόποι
18:00Ο ‘Πρώτος’ Κόσμος
19:00Η κουζίνα του Θεού
20:00Μεγάλη εβδομάδα
20:30Η Αρχαία Ελιά των Βουβών
20:50Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
21:00Στα χνάρια ενός αγγέλου
22:00Δελφοί το κέντρο του αρχαίου κόσμου
23:10Στα βήματα του Απόστολου Παύλου
00:00Ιεροί τόποι
00:30Η Αρχαία Ελιά των Βουβών
00:50Μεγάλη εβδομάδα
01:20Ελλάδα από το Α έως το Ω
02:20Δελφοί το κέντρο του αρχαίου κόσμου
03:20Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2
03:30Οδύσσεια Μαγειρικής Κ2
04:00Ο ‘Πρώτος’ Κόσμος
05:00Στα βήματα του Απόστολου Παύλου
05:50Η κουζίνα του Θεού
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Κρίσταλ Πάλας
09:00Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Άρσεναλ
11:15Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ
13:30Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Σαουθάμπτον
15:45Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση στη Μέση της Εβδομάδας
17:00Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Μπράιτον
19:00Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ Σίτι – Λίβερπουλ
20:55Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Ανασκόπηση στη Μέση της Εβδομάδας
22:00Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Χάντερσφιλντ (Ζ)
00:30Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
02:30Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Χάντερσφιλντ
04:30Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
05:00Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Σλάβια Πράγας
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – προγραμμα τηλεορασης
06:30Sports Classics: The Immortals
07:00Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Μαρίτιμο
09:00Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Ρεάλ Μαδρίτης
11:15Ποδόσφαιρο: Σεβίλη – Ράγιο Βαγιεκάνο
13:30Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Μαρίτιμο
15:40Sports Classics: The Immortals
16:20Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Ρεάλ Μαδρίτης
18:25Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Στιγμιότυπα
19:30Ποδόσφαιρο: Κολονία – Ντάρμσταντ (Ζ)
21:30Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Πόρτο
23:30Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Τσέλσι
01:30Sports Classics: The Immortals
02:00Ποδόσφαιρο: Ρίο Άβε – Πόρτο
04:00Ποδόσφαιρο: Ουέσκα – Έιμπαρ
06:00Sports classics: perfection
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Sports Classics: The Immortals
06:45Ποδόσφαιρο: Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ
09:00Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
11:15Ποδόσφαιρο: Λαμία – ΑΕΚ
13:30Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ – Λειψία
15:45Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
18:00Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
18:30Ποδόσφαιρο: Λαμία – ΑΕΚ
20:25Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
21:30Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν (Ζ)
23:30Ποδόσφαιρο Σάλας: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Ίντερ Μαδρίτης
01:15Ποδόσφαιρο Σάλας: Μπαρτσελόνα – Καϊράτ Αλμάτι
03:00UEFA European Qualifiers 2019-20
03:55Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν
06:00Ποδόσφαιρο: Λαμία – ΑΕΚ
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Μπάσκετ: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – Λοκομοτίβ Κουμπάν
08:15Μπάσκετ: Ερυθρός Αστέρας – Μπουντούσνοστ
10:30Μπάσκετ: NBA 2018 – 2019
13:15NBA Daily
14:00Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ολυμπιακός
16:10Μπάσκετ: NBA 2018 – 2019
18:40Pick n’ Roll
20:25NBA Action 2018-19
21:00NBA Daily
21:35Μπάσκετ: NBA 2018 – 2019
00:00Juan Carlos Navarro: Es la Bomba
01:30FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
02:00NBA Daily
02:30Μπάσκετ: NBA 2018 – 2019 (Ζ)
05:30Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 – 5η Περίοδος
06:00Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Sports Classics: ESPN 30 for 30
07:35GP Confidential 2019
08:20WRC 2019
10:10WRC 2019
11:20GP Confidential 2019
11:50Formula 1 2019 – Grand Prix Αζερμπαϊτζάν (Ζ)
13:35Sports Classics: ESPN 30 for 30
15:20GP Confidential 2019
15:50Formula 1 2019 – Grand Prix Αζερμπαϊτζάν (Ζ)
17:35RBAR 2019
18:10WRC 2019
19:00WRC 2019
20:00Formula 1 2019 – Grand Prix Αζερμπαϊτζάν
22:00Formula 1 2019 – Grand Prix Αζερμπαϊτζάν
00:00WRC 2019
00:55WRC 2019
01:55WRC 2019
02:55WRC 2019
03:45WRC 2019
04:50RBAR 2019 – Magazine
06:00Sports Classics: ABC of Hard Enduro
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – programma tv
06:00Τένις: 2019 ATP Masters 1000
07:15Πυγμαχία: KOTV 2019
07:45Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ – Βέσπρεμ
09:30Βόλεϊ: Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2018-19
12:00Topspin
13:30Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
15:30Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
17:30Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
19:30Τένις: 2019 ATP World Tour 500 (Ζ)
22:00Τένις: 2019 ATP World Tour 500
06:00Πυγμαχία: KOTV 2019
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00Ειδήσεις στην DW
06:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15Ειδήσεις στην DW
06:30Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
07:00Ειδήσεις στην DW
07:05Τέχνες και Πολιτισμός
07:15Η Ευρώπη Συναντά την Αφρική
08:00Ειδήσεις στην DW
08:05Ειδήσεις στην DW
08:15DocFilm
09:00Ειδήσεις στην DW
09:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
09:45Τέχνες και Πολιτισμός
10:00Ειδήσεις στην DW
10:15Η Ευρώπη Συναντά την Αφρική
11:00Ειδήσεις στην DW
11:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
11:45Τέχνες και Πολιτισμός
12:00Ειδήσεις στην DW
12:15DocFilm
13:00Ειδήσεις στην DW
13:15Η Ευρώπη Συναντά την Αφρική
14:00Ειδήσεις στην DW
14:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
15:00Ειδήσεις στην DW
15:30Σε Φόρμα – Εκπομπή για την Υγεία
16:00Ειδήσεις στην DW
16:30Ειδήσεις στην DW
16:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
17:00Ειδήσεις στην DW
17:30Ειδήσεις στην DW
17:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
18:00Ειδήσεις στην DW
18:30Οικολογική Ινδία
19:00Ειδήσεις στην DW
19:30Ειδήσεις στην DW
19:45Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:00Ειδήσεις στην DW
20:30Ειδήσεις στην DW
20:45Τέχνες και Πολιτισμός
21:00Ειδήσεις στην DW
21:15Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
21:30Ειδήσεις στην DW
21:45Τέχνες και Πολιτισμός
22:00Ειδήσεις στην DW
22:30EcoAfrica – Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
23:00Ειδήσεις στην DW
23:30Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00Ειδήσεις στην DW
00:15Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
00:30Ειδήσεις στην DW
00:45Τέχνες και Πολιτισμός
01:00Ειδήσεις στην DW
01:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
01:15Η Ευρώπη Συναντά την Αφρική
02:00Ειδήσεις στην DW
02:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
02:30Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:45Τέχνες και Πολιτισμός
03:00Ειδήσεις στην DW
03:05Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
04:00Ειδήσεις στην DW
04:05Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15Ειδήσεις στην DW
04:30Ταξιδιωτικός Οδηγός
05:00Ειδήσεις στην DW
05:05Τέχνες και Πολιτισμός
05:15DocFilm
06:00Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00Euronews Tonight
06:30Euronews Tonight
07:00Euronews Tonight
07:30Euronews Tonight
08:00GOOD MORNING EUROPE
09:00Καλημέρα Ευρώπη
10:00Καλημέρα Ευρώπη
11:00Καλημέρα Ευρώπη
12:00Καλημέρα Ευρώπη
13:00EURONEWS NOW
13:30Euronews Now
14:00Euronews Now
14:30Euronews Now
15:00Euronews Now
15:30Euronews Now
16:00Euronews Now
16:30Euronews Now
17:00Euronews Now
17:30Euronews Now
18:00Euronews Now
18:30Euronews Now
19:00RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45Πολιτικά ζητήματα
20:00EURONEWS TONIGHT
20:30Euronews Tonight
21:00Euronews Tonight
21:30Euronews Tonight
22:00Euronews Tonight
22:30Euronews Tonight
22:45INSPIRE MIDDLE EAST
23:00RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45Πολιτικά ζητήματα
00:00EURONEWS TONIGHT
00:30Euronews Tonight
00:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00EURONEWS NOW
01:30Euronews Tonight
01:50INSPIRE MIDDLE EAST
02:00EURONEWS NOW
02:30Euronews Tonight
03:00Euronews Tonight
03:30Euronews Tonight
03:45INSPIRE MIDDLE EAST
03:55EURONEWS NOW
04:00Euronews Tonight
04:30Euronews Tonight
05:00Euronews Tonight
05:30Euronews Tonight
05:45INSPIRE MIDDLE EAST
05:55EURONEWS NOW
FOX
FOX – programma tv
06:00CRIMINAL MINDS 12
06:25PRISON BREAK 4
06:45PRISON BREAK 4
07:10FAMILY GUY 12
07:35THE SIMPSONS 24
07:55SUITS 5
08:40HOW I MET YOUR MOTHER
08:45HOW I MET YOUR MOTHER
09:05HOW I MET YOUR MOTHER
09:25FRIENDS 9
09:30FRIENDS 9
09:50FRIENDS 9
09:55FRIENDS 9
10:15CHICAGO P.D. 6
10:55FAMILY GUY 12
11:00FAMILY GUY 12
11:20THE SIMPSONS 24
11:40PRISON BREAK 4
11:45PRISON BREAK 4
12:25CRIMINAL MINDS 12
12:30CRIMINAL MINDS 12
13:10SUITS 5
13:15SUITS 5
14:00HOW I MET YOUR MOTHER
14:20HOW I MET YOUR MOTHER
14:25HOW I MET YOUR MOTHER
14:45FRIENDS 9
15:05FRIENDS 9
15:10FRIENDS 9
15:30CHICAGO P.D. 6
15:35CHICAGO P.D. 6
16:15THE GIFTED 2
16:20THE GIFTED 2
17:00FAMILY GUY 12
17:05FAMILY GUY 12
17:25THE SIMPSONS 24
17:50CRIMINAL MINDS 12
18:30SUITS 6
18:35SUITS 6
19:20HOW I MET YOUR MOTHER
19:40HOW I MET YOUR MOTHER
19:45HOW I MET YOUR MOTHER
20:05FRIENDS 9
20:35FRIENDS 9
21:00CHICAGO P.D. 6
21:50THE GIFTED 2
22:359-1-1 2
23:20THE PASSAGE
23:25THE PASSAGE
00:10EMPIRE 5
00:55CHICAGO P.D. 6
01:40SNOWFALL 2
02:25CRIMINAL MINDS 12
03:10PRISON BREAK 4
03:50THE GIFTED 2
03:55THE GIFTED 2
04:40SNOWFALL 2
05:25FRIENDS 9
05:30FRIENDS 9
06:00SUITS 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00STITCHERS 2
06:40MASTERCHEF 8
07:20NEW GIRL 3
07:45NEW GIRL 3
08:05CHICAGO MED 2
08:50SCANDAL 4
09:30STITCHERS 2
09:35STITCHERS 2
10:15TOP CHEF 15
11:00BONES 7
11:45BONES 7
12:30NEW GIRL 3
12:50NEW GIRL 3
13:10CHICAGO MED 2
13:15CHICAGO MED 2
13:55PROJECT RUNWAY 17
14:00PROJECT RUNWAY 17
14:45SAVE WITH JAMIE 2
15:35SCANDAL 4
16:20STITCHERS 2
17:05BONES 7
17:50BONES 7
18:35SAVE WITH JAMIE 2
19:25NEW GIRL 3
19:50NEW GIRL 3
20:10CHICAGO MED 2
20:15CHICAGO MED 2
21:00GOOD TROUBLE
21:50ALONE TOGETHER 2
22:10YOU’RE THE WORST 5
22:35STATION 19 2
22:40STATION 19 2
23:20CHICAGO MED 2
23:25CHICAGO MED 2
00:05GOOD TROUBLE
00:15GOOD TROUBLE
00:50ALONE TOGETHER 2
01:05YOU’RE THE WORST 5
01:10YOU’RE THE WORST 5
01:30BONES 7
01:35BONES 7
02:10BONES 7
02:20BONES 7
02:55MASTERCHEF 8
03:05MASTERCHEF 8
03:40PROVEN INNOCENT
03:45PROVEN INNOCENT
04:20SCANDAL 4
04:25SCANDAL 4
05:05SAVE WITH JAMIE 2
05:10SAVE WITH JAMIE 2
06:00SCANDAL 4
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00Φωτογραφίσεις
06:30Φωτογραφίσεις
06:55Πάρτι Μόδας
07:00Model Talks
07:25Άνθρωποι της Μόδας
07:30Hairstyles
07:55Εβδομάδα Μόδας
08:00Make-Up
08:25Άνθρωποι της Μόδας
08:30Make-Up
08:55Εβδομάδα Μόδας
09:00Άσκηση
09:25Άνθρωποι της Μόδας
09:30Μόδα και Αθλητισμός
09:55Εβδομάδα Μόδας
10:00Elie Saab Story
10:25Άνθρωποι της Μόδας
10:30Elie Saab Story
10:55Εβδομάδα Μόδας
11:00Κορυφαία μοντέλα
11:25Άνθρωποι της Μόδας
11:30Κορυφαία μοντέλα
11:55Εβδομάδα Μόδας
12:00Παιδική μόδα
12:25Άνθρωποι της Μόδας
12:30Παιδική μόδα
12:55Εβδομάδα Μόδας
13:00Φωτογραφίσεις
13:25Άνθρωποι της Μόδας
13:30Φωτογραφίσεις
13:55Εβδομάδα Μόδας
14:00Celebs in Fashion Story
14:25Άνθρωποι της Μόδας
14:30Celebs in Fashion Story
14:55Εβδομάδα Μόδας
15:00Με προορισμό τη μόδα
15:25Άνθρωποι της Μόδας
15:30Με προορισμό τη μόδα
15:55Εβδομάδα Μόδας
16:00Νύφες
16:25Άνθρωποι της Μόδας
16:30Νύφες
16:55Εβδομάδα Μόδας
17:00Fashion Teens
17:25Άνθρωποι της Μόδας
17:30Fashion Teens
17:55Εβδομάδα Μόδας
18:00Isabeli Fontana Story
18:25Άνθρωποι της Μόδας
18:30Isabeli Fontana Story
18:55Εβδομάδα Μόδας
19:00Fashion Flix
19:25Άνθρωποι της Μόδας
19:30Fashion Flix
19:55Εβδομάδα Μόδας
20:00Από την Ισπανία με Αγάπη
20:25Άνθρωποι της Μόδας
20:30Από την Ισπανία με Αγάπη
20:55Εβδομάδα Μόδας
21:00Όλα τα νέα της μόδας
21:25Άνθρωποι της Μόδας
21:30Όλα τα νέα της μόδας
21:55Εβδομάδα Μόδας
22:00Dsquared2 Story
22:30Dsquared2 Story
22:55Πάρτι Μόδας
23:00Αριστουργήματα
23:30Αριστουργήματα
23:55Πάρτι Μόδας
00:00Φωτογραφίσεις
00:30Φωτογραφίσεις
00:55Πάρτι Μόδας
01:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:55Πάρτι Μόδας
02:00Μπικίνι
02:30Μπικίνι
02:55Πάρτι Μόδας
03:00Fashion Flix
03:30Fashion Flix
03:55Πάρτι Μόδας
04:00Σχεδιαστές
04:30Σχεδιαστές
04:55Πάρτι Μόδας
05:00Κορυφαία μοντέλα
05:30Κορυφαία μοντέλα
05:55Πάρτι Μόδας
06:00Φωτογραφίσεις
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00Νέα
06:15Ματιά στην Αφρική
06:30Νέα
06:45Encore
07:00Νέα
07:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20Νέα
07:25Στον Τύπο
07:30Νέα
07:45Επίκεντρο
07:50Σπορ
08:00Νέα
08:15Πρωτοσέλιδα
08:20Στον Τύπο
08:30Νέα
08:45Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50Επίκεντρο
09:00Νέα
09:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20Νέα
09:30Νέα
09:40Προοπτική
09:45Επίκεντρο
09:55Νέα
10:00Νέα
10:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20Στον Τύπο
10:30Νέα
10:45Αλά Καρτ
10:50Επίκεντρο
11:00Νέα
11:15Γαλλικοί Δεσμοί
11:30Νέα
11:45Σπορ
11:50Μόδα
12:00Νέα
12:15Ρεπόρτερς
12:30Νέα
12:45Στην Αμερική
13:00Νέα
13:15Encore
13:30Νέα
13:45Σε όλη την Αφρική
14:00Νέα
14:15Νέα
14:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:30Νέα
14:45Στον Τύπο
14:50Νέα
15:00Νέα
15:15Κριτικοί Τέχνης
15:20Σπορ
15:30Νέα
15:45Επίκεντρο
15:50Σπορ
16:00Νέα
16:15Η Ινδία Ψηφίζει
16:30Νέα
16:45Άνθρωποι και Κέρδη
17:00Νέα
17:10Επανεξέταση
17:30Νέα
17:40Το 51 τοις Εκατό
17:50Μόδα
18:00Νέα
18:15Encore
18:30Νέα
18:45Η Γαλλία στο Επίκεντρο
19:00Νέα
19:15Πρώτο Θέμα
19:30Νέα
19:45Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50Σπορ
20:00Νέα
20:10Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
20:30Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
21:00Νέα
21:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20Σπορ
21:30Νέα
21:45Μια ματιά στα media
21:50Επίκεντρο
22:00Νέα
22:15Πρωτοσέλιδα
22:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30Νέα
22:45Ματιά στην Αφρική
23:00Νέα
23:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20Μια ματιά στα media
23:30Νέα
23:45Ματιά στην Αφρική
00:00Νέα
00:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30Νέα
00:45Σπορ
00:50Επίκεντρο
01:00Νέα
01:10Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
01:30Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
02:00Νέα
02:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
02:20Σπορ
02:30Νέα
02:45Encore
03:00Νέα
03:15Επίκεντρο
03:20Γαλλικοί Δεσμοί
03:30Νέα
03:45Ματιά στην Αφρική
04:00Νέα
04:10Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
04:30Ο Κόσμος αυτή την εβδομάδα
05:00Νέα
05:15Η Γαλλία στο Επίκεντρο
05:30Νέα
05:45Άνθρωποι και Κέρδη
06:00Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00Top 15 International
07:00Top 15 GR
08:00The Daily Feel Good Chart
10:00Mad Hits Top 15
11:00Your Choice Charts
12:00Top 15 GR
13:00Urban Sounds Top 15
14:00Top 15 International
15:00Upcoming Hits
16:00Καλλιτέχνης της Εβδομάδας – Countdown
17:00Your Choice Charts
18:00The Daily Feel Good Chart
20:00Top 15 GR
21:00Dance Hits Top 15
22:00Top 15 International
23:00Mad Hits Top 15
00:00Weekend Hits Chart
02:00Upcoming Hits
03:00Top 15 International
04:00Top 15 GR
05:00Mad Hits Top 15
06:00Top 15 International
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
07:00Παράξενα υπέροχα
07:25Παράξενα υπέροχα
07:50Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
08:35Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
09:25Ψάρια-Τέρατα Κ3
10:10Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
11:00Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
11:45Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
12:35Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
13:25Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
14:10Άγρια νησιά
15:00Άγρια νησιά
15:45Τα Άγρια Νησιά της Ευρώπης
16:35Άγρια ζωή: η αναγέννηση ενός νησιού
17:25Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
18:10Animal Fight Club – Ειδική Έκδοση Κ1
19:00Άγριος Καναδάς
19:50Τα πιο παράξενα στον κόσμο: μεταλλαγμένα
20:35Savage kingdom – κύκλος 1
21:25Άγριος Καναδάς
22:15Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
23:05Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
23:50Animal Fight Club – Ειδική Έκδοση Κ1
00:40Άγριος Καναδάς
01:30Ψάρια-Τέρατα Κ3
02:20Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
03:10Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
03:55Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
04:40Τα Άγρια Νησιά της Ευρώπης
05:25Άγρια ζωή: η αναγέννηση ενός νησιού
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:30Ντοκιμαντέρ
07:00Ρεπορτάζ Keiser
07:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
08:00Νέα σε τίτλους
08:30Ντοκιμαντέρ
09:00Νέα σε τίτλους
09:30Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
10:00Νέα σε τίτλους
10:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
11:00Νέα σε τίτλους
11:30Εξέταση
12:00Νέα σε τίτλους
12:30Boom Bust
13:00Νέα σε τίτλους
13:30Ντοκιμαντέρ
14:00Νέα σε τίτλους
14:30Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
15:00Νέα σε τίτλους
15:30Με τη ματιά τού γερακιού
16:00Νέα σε τίτλους
16:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00Νέα σε τίτλους
17:30Εξέταση
18:00Νέα σε τίτλους
18:30Ντοκιμαντέρ
19:00Νέα σε τίτλους
19:30Boom Bust
20:00Νέα σε τίτλους
20:30Ντοκιμαντέρ
21:00Νέα σε τίτλους
21:30Με τη ματιά τού γερακιού
22:00Νέα σε τίτλους
22:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
23:00Νέα σε τίτλους
23:30Εξέταση
00:00Νέα σε τίτλους
00:30Πολιτική με τον Λάρι Κινγκ
01:00Νέα σε τίτλους
01:30Ντοκιμαντέρ
02:00Νέα σε τίτλους
02:30Εξέταση
03:00Νέα σε τίτλους
03:30Boom Bust
04:00Νέα σε τίτλους
05:00Νέα σε τίτλους
05:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
06:00Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00HITS DON’T LIE
14:00WE LOVE: THE 00’S
16:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00POPSTARS
18:00HITS DON’T LIE
20:00ΤΑ SING-ALONG ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ!
23:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
08:00Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:25Σαν το σκύλο με τη γάτα 2: Η εκδίκηση της Κίτι Γκαλόρ 3D
14:55Γαμο – μπελάδες
17:10Το ημερολόγιο
19:20Κάποια να με προσέχει
21:00Escape room
22:40Ο τελευταίος εξορκισμός 2
00:20Ματωμένη πόλη
02:00Πέρα από το νόμο
04:25Μην πεις λέξη
iConcerts HD
iConcerts HD – προγραμμα τηλεορασης
07:05Linkin Park – Ζωντανά από το Λος Άντζελες
08:40Front and center – κύκλος 1
10:00Ζωντανά%20στο%20Eurockeennes%20-%202016
11:05Elton John – The Red Piano
13:00Ζωντανά στο Enmore Theatre – κύκλος 1
14:25Ζωντανά από το Τέξας
15:50Ζωντανά στο The Greek Theater
17:05Ζωντανά στο iTunes Festival
19:05Ζωντανά στο iTunes Festival
20:35Ζωντανά στο Garorock Festival – 2017
22:00Ζωντανά%20στο%20Eurockeennes%20-%202016
23:05Elton John – The Red Piano
01:00Ζωντανά στο Montreux – 2001
02:10Ζωντανά στο Τόκιο
04:00Live at Musique en Stock
04:55Ζωντανά στο Zenith Paris – 2013
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:001821 ΚΑΙ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑ. ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΓΝ
12:00ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13:00ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
15:00Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
16:00ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΕΚΘΕΣΗΣ : ΡΗΓΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
17:00ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
18:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
19:00ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00Ω ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
20:30«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ»
22:00ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΤΟΚΥΟ
00:30ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΠΕΡΛΙΟΖ
02:30ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00DRAKE AND JOSH
06:30BIG TIME RUSH
07:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00ZACK AND QUACK
08:30ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00TEAM UMIZOOMI
09:30EVERYTHING’S ROSIE
10:00BUTTERBEAN’S CAFE
10:30PAW PATROL
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30RUSTY RIVETS
12:0044 ΓΑΤΕΣ
12:30TOP WING
13:00SUNNY DAY
13:30LEGO FRIENDS
14:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30WINX
15:00MAGGIE & BIANCA
15:30ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00REGAL ACADEMY
16:30KUNG FU PANDA
17:00ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30PAW PATROL
18:00Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30MYSTICONS
21:00NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00THE LOUD HOUSE
22:30DRAGON BALL SUPER
23:00VICTORIOUS
23:30THE THUNDERMANS
00:00HUNTER STREET
00:40DRAKE AND JOSH
01:00DRAKE AND JOSH
01:25BIG TIME RUSH
01:50ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15ICARLY
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30THE THUNDERMANS
03:55SUPAH NINJAS
04:20SUPAH NINJAS
04:45TRUE JACKSON
05:10TRUE JACKSON
05:35ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35ΖΩΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
07:00ΖΩΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
07:25ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
08:15ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
09:10ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
10:05ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
11:00ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
11:55ΑΓΡΙΑ ΧΑΒΑΗ
12:50ΦΑΛΑΙΝΕΣ – ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
13:45Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ
14:40ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
15:35ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ
16:30Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΖΩΩΝ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
18:20ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ…
19:15ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
20:10ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
22:00Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΓΚΟ
22:55ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
00:45ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
01:40Η αποστολή του Μουνγκο – κύκλος 1
02:35ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ…
03:25ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ
04:15ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
05:00Η άγρια φύση της Μεσης Ανατολης – κύκλος 1
05:50ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10NEW LOONEY TUNES
06:55WACKY RACES
07:20THE TOM AND JERRY SHOW
08:00ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
08:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
08:45MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
09:10ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
09:30NEW LOONEY TUNES
09:55ODDBODS
10:10THE HAPPOS FAMILY
10:15GRIZZY & THE LEMMINGS
10:40Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
11:00THE TOM AND JERRY SHOW
11:25Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
11:45ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
12:10PAT THE DOG
12:30BUNNICULA
12:55ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
13:20Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
13:40Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
14:00ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15:10GRIZZY & THE LEMMINGS
15:30THE TOM AND JERRY SHOW
16:15ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
16:40BUNNICULA
17:05Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
17:30NEW LOONEY TUNES
18:10MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:35MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
18:55WACKY RACES
19:20ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
19:40ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
20:05PAT THE DOG
20:25Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
20:50Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
21:10GRIZZY & THE LEMMINGS
21:35THE TOM AND JERRY SHOW
22:20ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
22:40BUNNICULA
23:05Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
23:25NEW LOONEY TUNES
00:10PAT THE DOG
00:35Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
00:55Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
01:20BUNNICULA
01:40ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
02:05MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:25MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
02:50ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ
03:10WACKY RACES
03:35THE TOM AND JERRY SHOW
04:20ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
04:40PAT THE DOG
05:00ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
05:25BUNNICULA
05:45PAT THE DOG
CNN
CNN – programma tv
06:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
07:00CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00CNN NEWSROOM
11:30ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
12:00CNN NEWSROOM
12:30CNN WORLD RUGBY
13:00ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00CNN TALK
14:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00NEWS STREAM (ΜΕ ΤΟ WORLD SPORT)
16:00Πρώτη Κίνηση με τη Τζούλια Τσάτερλι
17:00ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17:15CNN ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
18:00ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:30CNN TALK
19:00THE EXPRESS
19:30INSIDE AFRICA
20:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:00ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΛΑ ΓΚΟΡΑΝΙ
22:00QUEST MEANS BUSINESS
23:00ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΕΪΚ ΤΑΠΕΡ
00:00Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
00:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00CNN NEWSROOM
01:30ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
02:00CNN NEWSROOM
02:30ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
03:00ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00ΚΟΥΟΜΟ PRIME TIME
05:00CNN TONIGHT: ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΛΕΜΟΝ
06:00ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
07:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
08:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
08:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 3
09:00ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 8
09:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 22
10:00ΜΑΧΕΣ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ
10:30ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 4
11:00Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 8
12:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 6
12:30ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 9
13:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 8
14:00ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ 3
15:00ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ 3
16:00ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ 3
17:00ΚΑΟΥΜΠΟΗΔΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ 5
18:00ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 2
18:30ΘΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ
19:00ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 15
19:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 26
20:00ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2
21:00ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ 2
22:00ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
23:00ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΜΕΤΑΛΛΟΥ – ΠΟΛΩΝΙΑ 4
00:00ΚΑΟΥΜΠΟΗΔΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
01:00Fast n’ Loud: Demolition Theater
02:00ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ; 4
03:00ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ 2
04:00ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΛΚΟΟΛ 8
05:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 9
06:00ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15CAKE BOSS
06:40CAKE BOSS
07:00ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
07:45Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ 6
08:30ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
09:15CAKE BOSS
09:40CAKE BOSS
10:00ΚΩΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ
10:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
11:30Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ 6
12:15ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
13:00ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
13:45CAKE BOSS
14:10CAKE BOSS
14:30ΚΩΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ
15:15ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
16:00ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
16:45Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ 6
17:30ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
18:15CAKE BOSS
18:40CAKE BOSS
19:00ΚΩΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ
19:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
20:30ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
21:15Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ 6
22:00ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥ
22:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
23:30CAKE BOSS
23:55CAKE BOSS
00:15Η ΒΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΝΟΥ
01:00ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
01:45ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΛΙΑ
02:30Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ 6
03:15Η ΒΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΝΟΥ
04:00ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥ
04:45ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ
05:30ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
06:25ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
06:50TSUM TSUM SHORTS
06:55ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
07:10ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
07:20ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
07:45ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
08:35OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
09:50Ραπουνζέλ: Περιπέτειες Μαλλιά Κουβάρια
10:15ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
14:15ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ
14:40ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ
16:00ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:15ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ 101
16:25OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
17:40ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:05ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
18:30ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
20:45ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
21:35Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
22:00OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50LOLIROCK
23:10ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
23:35Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:25Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:50ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:40Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
02:05Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:20ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35ΒΙΟΛΕΤΑ
05:25Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:45ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:50ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
06:00ΤΖΕΣΙ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
06:00MARVEL’S SPIDER-MAN
06:29MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ: ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ
07:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
07:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:00Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
08:29Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
09:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
09:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
10:00ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
10:29ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
11:00ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
11:29ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
12:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
12:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ
13:00ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
13:29ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ
14:00ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
14:29ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ
15:00MARVEL’S SPIDER-MAN
15:29ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
16:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
16:29Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
17:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:29ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
18:00ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
18:29ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
19:29ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
20:00ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
20:29ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
21:00ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
21:29Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ
22:00Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
22:29Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
23:00ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:25ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:50ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:15ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:35ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:00ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
01:25ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
01:45ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
02:10ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
02:35ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
03:00ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:25ΜΠΟΪΣΤΕΡ – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ
03:50ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:15ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
04:40ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
05:00ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
05:29ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
06:00MARVEL’S SPIDER-MAN
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00TOTAL BELLAS 2
07:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
08:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
09:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
10:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
11:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
12:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
13:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
14:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
15:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
16:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
17:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
18:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
19:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
20:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
21:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
22:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 5
23:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 4
00:00E! NEWS
01:00ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ BUSY
01:30ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ BUSY
02:00ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ BUSY
02:30ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ BUSY
03:00E! NEWS
04:00ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ
05:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
06:00ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 2
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:30ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
07:00ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
09:30ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS TOP 10
10:00Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
10:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ
11:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
12:00ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
16:30ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
20:25ΝΕΑ
20:30ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
00:00ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
00:25ΝΕΑ
00:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
01:30Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Ουγγαρία
02:30ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
04:00Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
04:30FORMULA E: ΓΑΛΛΙΑ
05:00ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
05:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
07:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
08:00FORMULA E: ΓΑΛΛΙΑ
08:30ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
09:00Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
09:30ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11:00Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Ουγγαρία
13:00CLIFF DIVING
14:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
15:00Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Ουγγαρία
16:00Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Ουγγαρία
17:30FORMULA E: ΓΑΛΛΙΑ
18:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
19:30Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Ουγγαρία
20:00Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Ουγγαρία
21:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
21:25ΝΕΑ
21:30FORMULA E: ΓΑΛΛΙΑ
22:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ
23:00ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ
23:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
00:00Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Ουγγαρία
00:55ΝΕΑ
01:00ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
02:30ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΠΕΩΝ
03:15ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS
03:30Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
04:00ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00Euronews Tonight
06:30Euronews Tonight
07:00Euronews Tonight
07:30Euronews Tonight
08:00GOOD MORNING EUROPE
09:00Καλημέρα Ευρώπη
10:00Καλημέρα Ευρώπη
11:00Καλημέρα Ευρώπη
12:00Καλημέρα Ευρώπη
13:00EURONEWS NOW
13:30Euronews Now
14:00Euronews Now
14:30Euronews Now
15:00Euronews Now
15:30Euronews Now
16:00Euronews Now
16:30Euronews Now
17:00Euronews Now
17:30Euronews Now
18:00Euronews Now
18:30Euronews Now
19:00RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
19:45Πολιτικά ζητήματα
20:00EURONEWS TONIGHT
20:30Euronews Tonight
21:00Euronews Tonight
21:30Euronews Tonight
22:00Euronews Tonight
22:30Euronews Tonight
22:45INSPIRE MIDDLE EAST
23:00RAW POLITICS – ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
23:45Πολιτικά ζητήματα
00:00EURONEWS TONIGHT
00:30Euronews Tonight
00:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
01:00EURONEWS NOW
01:30Euronews Tonight
01:50INSPIRE MIDDLE EAST
02:00EURONEWS NOW
02:30Euronews Tonight
03:00Euronews Tonight
03:30Euronews Tonight
03:45INSPIRE MIDDLE EAST
03:55EURONEWS NOW
04:00Euronews Tonight
04:30Euronews Tonight
05:00Euronews Tonight
05:30Euronews Tonight
05:45INSPIRE MIDDLE EAST
05:55EURONEWS NOW
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00CRIMINAL MINDS 12
06:25PRISON BREAK 4
06:45PRISON BREAK 4
07:10FAMILY GUY 12
07:35THE SIMPSONS 24
07:55SUITS 5
08:40HOW I MET YOUR MOTHER
08:45HOW I MET YOUR MOTHER
09:05HOW I MET YOUR MOTHER
09:25FRIENDS 9
09:30FRIENDS 9
09:50FRIENDS 9
09:55FRIENDS 9
10:15CHICAGO P.D. 6
10:55FAMILY GUY 12
11:00FAMILY GUY 12
11:20THE SIMPSONS 24
11:40PRISON BREAK 4
11:45PRISON BREAK 4
12:25CRIMINAL MINDS 12
12:30CRIMINAL MINDS 12
13:10SUITS 5
13:15SUITS 5
14:00HOW I MET YOUR MOTHER
14:20HOW I MET YOUR MOTHER
14:25HOW I MET YOUR MOTHER
14:45FRIENDS 9
15:05FRIENDS 9
15:10FRIENDS 9
15:30CHICAGO P.D. 6
15:35CHICAGO P.D. 6
16:15THE GIFTED 2
16:20THE GIFTED 2
17:00FAMILY GUY 12
17:05FAMILY GUY 12
17:25THE SIMPSONS 24
17:50CRIMINAL MINDS 12
18:30SUITS 6
18:35SUITS 6
19:20HOW I MET YOUR MOTHER
19:40HOW I MET YOUR MOTHER
19:45HOW I MET YOUR MOTHER
20:05FRIENDS 9
20:35FRIENDS 9
21:00CHICAGO P.D. 6
21:50THE GIFTED 2
22:359-1-1 2
23:20THE PASSAGE
23:25THE PASSAGE
00:10EMPIRE 5
00:55CHICAGO P.D. 6
01:40SNOWFALL 2
02:25CRIMINAL MINDS 12
03:10PRISON BREAK 4
03:50THE GIFTED 2
03:55THE GIFTED 2
04:40SNOWFALL 2
05:25FRIENDS 9
05:30FRIENDS 9
06:00SUITS 5
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00STITCHERS 2
06:40MASTERCHEF 8
07:20NEW GIRL 3
07:45NEW GIRL 3
08:05CHICAGO MED 2
08:50SCANDAL 4
09:30STITCHERS 2
09:35STITCHERS 2
10:15TOP CHEF 15
11:00BONES 7
11:45BONES 7
12:30NEW GIRL 3
12:50NEW GIRL 3
13:10CHICAGO MED 2
13:15CHICAGO MED 2
13:55PROJECT RUNWAY 17
14:00PROJECT RUNWAY 17
14:45SAVE WITH JAMIE 2
15:35SCANDAL 4
16:20STITCHERS 2
17:05BONES 7
17:50BONES 7
18:35SAVE WITH JAMIE 2
19:25NEW GIRL 3
19:50NEW GIRL 3
20:10CHICAGO MED 2
20:15CHICAGO MED 2
21:00GOOD TROUBLE
21:50ALONE TOGETHER 2
22:10YOU’RE THE WORST 5
22:35STATION 19 2
22:40STATION 19 2
23:20CHICAGO MED 2
23:25CHICAGO MED 2
00:05GOOD TROUBLE
00:15GOOD TROUBLE
00:50ALONE TOGETHER 2
01:05YOU’RE THE WORST 5
01:10YOU’RE THE WORST 5
01:30BONES 7
01:35BONES 7
02:10BONES 7
02:20BONES 7
02:55MASTERCHEF 8
03:05MASTERCHEF 8
03:40PROVEN INNOCENT
03:45PROVEN INNOCENT
04:20SCANDAL 4
04:25SCANDAL 4
05:05SAVE WITH JAMIE 2
05:10SAVE WITH JAMIE 2
06:00SCANDAL 4
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00US TOP
07:00MORNING HITS
09:0015 SUPER MAD HITS GR
10:00ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30BRAND NEW CLIPS
11:00EURO TOP
12:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00ZONE CLASSIX: 00’S
13:30GREEK SUPER HEROES
14:0015 SUPER MAD HITS GR
15:0015 SUPER MAD HITS INTL
16:00LOCA REPORT
16:30LOCA REPORT
17:00OK
19:00COOL.E.R.
19:30COOL.E.R.
20:00MUSIC NON STOP GR
20:30LYRIC VIDEO SHOW
21:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
22:00DANCE ZONE
00:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
01:00MUSIC NON STOP GR
02:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00MUSIC NON STOP GR
04:00MUSIC NON STOP INTL
05:00MUSIC NON STOP GR
06:00SHAZAM TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00MTV BREAKFAST CLUB
09:00FRIENDZONE 2
09:30FRIENDZONE 2
10:0016 AND PREGNANT 3
11:00TEEN MOM OG 7
12:30M IS FOR MUSIC
14:00EX ON THE BEACH 7
14:30EX ON THE BEACH 7
15:00ARE YOU THE ONE? 7
16:00FEAR FACTOR 2
17:00M IS FOR MUSIC
18:00MTV LIVE STAGE
18:30MTV ASKS
19:00EURO TOP CHART
21:00CATFISH: THE TV SHOW 7
22:00CATFISH: THE TV SHOW 4
23:00GEORDIE SHORE 19
00:00GEORDIE SHORE 19
00:30Ridiculousness – κύκλος 9
01:00RIDICULOUSNESS 2
01:30RIDICULOUSNESS 2
02:00RIDICULOUSNESS 4
02:30RIDICULOUSNESS 4
03:00MTV WORLD STAGE
04:00M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00NOTHING BUT HITS
12:00NON-STOP POP
18:00FRESH VIDZ & HOT HITS!
20:00BIG FAT HITS
00:00WELCOME TO THE WEEKEND!
06:00WELCOME TO THE WEEKEND!
MTV Live
MTV Live – programma tv
08:00HOT RIGHT NOW!
11:00Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
13:00MTV ESSENTIALS
13:45MTV WORLD STAGE: 2018
14:30MTV CRASHES PLYMOUTH
14:50MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
15:15MTV CRASHES CORK
15:35MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
16:00BIGGEST URBAN PARTY HITS!
17:15MTV ASKS
18:00Top 50 Biggest Hits of 2019 So Far
21:00BIGGEST URBAN PARTY HITS!
22:15MTV ASKS
23:00MTV WORLD STAGE
23:45MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
00:05MTV WORLD STAGE
00:50MTV CRASHES PLYMOUTH
01:15MTV LIVE STAGE
02:00HOT RIGHT NOW!
04:00MTV CRASHES PLYMOUTH
04:20MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
04:45MTV CRASHES CORK
05:05MTV CRASHES PLYMOUTH: 2017
05:30Powerplay!: This Week’s MTV Hotlist
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00LOVEMIX
07:00WAKE UP CALL
10:00ARTISTS TOP 10
10:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00TIME MACHINE
13:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00HIT PARADE
15:00GREEKZ LOVERS SHOW
16:00LOVEMIX
17:00ARTISTS TOP 10
17:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30HIT PARADE
19:30ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00TIME MACHINE
22:00GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00MY GREEKZ PARTY
00:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00LATE SHOW
03:00AFTER HOURS
05:00ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00LOVEMIX
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – programma tv
06:10Savage Kingdom: Εξέγερση Κ2
07:00Παράξενα υπέροχα
07:25Παράξενα υπέροχα
07:50Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
08:35Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
09:25Ψάρια-Τέρατα Κ3
10:10Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
11:00Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
11:45Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
12:35Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
13:25Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
14:10Άγρια νησιά
15:00Άγρια νησιά
15:45Τα Άγρια Νησιά της Ευρώπης
16:35Άγρια ζωή: η αναγέννηση ενός νησιού
17:25Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
18:10Animal Fight Club – Ειδική Έκδοση Κ1
19:00Άγριος Καναδάς
19:50Τα πιο παράξενα στον κόσμο: μεταλλαγμένα
20:35Savage kingdom – κύκλος 1
21:25Άγριος Καναδάς
22:15Ο Απίθανος Dr. Pol Κ5
23:05Η Κτηνίατρος του Yukon Κ3
23:50Animal Fight Club – Ειδική Έκδοση Κ1
00:40Άγριος Καναδάς
01:30Ψάρια-Τέρατα Κ3
02:20Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
03:10Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
03:55Άγρια Βραζιλία – κύκλος 1
04:40Τα Άγρια Νησιά της Ευρώπης
05:25Άγρια ζωή: η αναγέννηση ενός νησιού
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:20Το εκπληκτικο ταξιδι του Hubble
06:30ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ HUBBLE
07:15Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
07:40Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
07:55Επικινδυνες διαδρομες – κύκλος 4
08:05ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
08:45Τραγωδία στον αέρα – 8ος κύκλος
08:50ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 8
09:35Rosetta: Η προσεδάφιση στον κομήτη
09:40Rosetta: Η Προσεδάφιση στον Κομήτη
10:20Το εκπληκτικο ταξιδι του Hubble
10:30ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ HUBBLE
11:10Challenger: αγνωστα ντοκουμεντα
11:15CHALLENGER: ΑΓΝΩΣΤΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ
11:55Επιχειρηση βασιλικος γαμος
12:00ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ
12:45Πριγκίπισσα Νταϊάνα: σε πρώτο πρόσωπο
12:50Πριγκίπισσα Νταϊάνα: Σε Πρώτο Πρόσωπο
14:40Η ιστορία του Θεού – ειδική εκδοση
14:45Η Ιστορία του Θεού – Ειδική Εκδοση
15:30Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman 3
16:20Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
17:50Τα μυστήρια του Ιησού
17:55ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
19:25ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 18
20:10Στα συνορα Κ5
20:15ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ 5
21:00Εγκλημα & Τιμωρία στο Εξωτερικό 3
21:50ΝΗΣΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΟΝΕΣ 2
22:35Η ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΟΡΕΑΣ
22:40Η δυναστεια της βορειας κορεας
23:25Origins: Το Ταξίδι της Ανθρωπότητας
23:30Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας
00:15Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman 3
00:20Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3
01:05Η Ιστορία του Θεού – Ειδική Εκδοση
01:10Η ιστορία του Θεού – ειδική εκδοση
01:50Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman
02:00Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman
02:35Άγρια Ρωσία Κ2
02:45Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman
02:50Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman
03:25Άγρια Ρωσία Κ2
03:35Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman
03:45Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman
04:30Origins: Το Ταξίδι της Ανθρωπότητας
04:40Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας – κύκλος 1
04:55Τραγωδία στον αέρα – 14ος κύκλος
05:20Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
05:40Εξω από τα Ορια της Επιστήμης 2018
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:10Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
07:00ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:25ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
07:45ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
08:10ICE ROAD RESCUE 2
08:55BEYOND MAGIC WITH DMC
09:40ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
10:20ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΘΡΥΛΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ
11:10Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ 2
11:55Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
12:40BEYOND MAGIC WITH DMC
13:25ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΥΝΗΓΩΝ 4
14:10ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΘΡΥΛΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ
14:55ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
15:40Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ 2
16:25Β’ ΠΠ: ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
17:10ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΥΝΗΓΩΝ 4
18:00BEYOND MAGIC WITH DMC
18:45ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
19:30ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΘΡΥΛΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ
20:15BEYOND MAGIC WITH DMC
21:00ONE STRANGE ROCK
21:45ONE STRANGE ROCK
22:35ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
23:20ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΥΝΗΓΩΝ 4
00:05ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΘΡΥΛΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ
00:50ICE ROAD RESCUE 2
01:35ONE STRANGE ROCK
02:20ONE STRANGE ROCK
03:10ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 4
03:55ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΥΝΗΓΩΝ 4
04:40ICE ROAD RESCUE 2
05:25ONE STRANGE ROCK
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:10ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:10Ο ΣΚΑΘΑΡΟΖΟΥΜΗΣ
09:45THE INVENTOR
11:4555 STEPS
13:45ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
14:15ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
16:15ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
18:00ΟΜΑΔΑ ΓΑΒ
19:40HOLLYWOOD BUZZ
20:15Ο ΗΛΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ
22:00ΑΠΡΟΣΔΟΚΗΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
23:55ΠΑΥΛΟΣ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ
01:45Η μορφή του νερού
01:50THE TRIBES OF PALOS VERDES
03:35ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΑΠΟ ΑΤΣΑΛΙ
03:50Η παραλία
05:25ΤΗΛΕ…ΦΟΝΙΚΟΣ ΘΑΛΑΜΟΣ
NovaCinema2
NovaCinema2 – προγραμμα τηλεορασης
07:10ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ
09:05ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ
10:55ΑΡΙΑΝ
13:15ΙΣΠΑΓΓΛΙΚΑ
15:25BOOK CLUB
17:15ACTION ZONE
17:50Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ
19:50Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
20:10ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ
22:00AMORE MIO
00:05ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩΝ
02:25Μανόλια
02:30ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠΙΝΓΚ, ΣΤΟ ΜΙΖΟΥΡΙ
04:30ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΙΛΕΡ
05:35Ο πυρετός της τουλίπας
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00Novacinema3HD
19:15Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΟΥ
21:00ΣΤΑ ΟΡΙΑ
23:10300
01:05Η ληστεία του αιώνα
01:10Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΡΣΤΟΝ ΚΑΙ Η WONDER WOMAN
03:05ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ: Η ΠΤΩΣΗ
03:30Poseidon
05:15Τι συνέβη στη Δευτέρα
05:20ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00Novacinema4HD
17:30GOTHAM V
18:20THE GOOD DOCTOR II
19:10BLINDSPOT IV
20:00COUNTERPART II
21:00WHISKEY CAVALIER
22:00WHISKEY CAVALIER
23:00ABSENTIA II
00:00GAME OF THRONES VIII
01:20SUCCESSION
01:25SUCCESSION
02:35WHISKEY CAVALIER
03:25BARRY II
04:05ΓΥΑΛΙΝΟ ΚΑΣΤΡΟ
Novalife
Novalife – programma tv
06:40MAUDIE: ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
08:30FITNESS TIME
09:20THE ELLEN DEGENERES SHOW
10:10Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ
12:10FAIRFIELD ROAD
13:40THE GOSPEL
15:20AMERICA’S GOT TALENT – THE CHAMPIONS
16:50FITNESS TIME
17:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
18:05Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
19:40ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ
20:00THE ELLEN DEGENERES SHOW
21:00ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΟΝΤΑ
23:10THE ELLEN DEGENERES SHOW
00:05Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ
01:55NovalifεHD
06:00ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΟΝΤΑ
The History Channel
The History Channel – programma tv
06:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 12
06:15ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:35ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
07:45ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
08:00Πώς γίνεται; – κύκλος 14
08:10ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
08:30Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 3
09:00ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:30Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 22
09:55ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00Μάχες αποσκευών
10:30Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων – κύκλος 4
10:55ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών – κύκλος 8
11:25ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:50ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00Πώς γίνεται; – Κ6
12:20ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:30Πώς γίνεται; – κύκλος 9
12:50ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
13:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 8
13:45ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
14:00Ένα διαφορετικό συνεργείο Κ3
14:15ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
14:45ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
15:00Ένα διαφορετικό συνεργείο Κ3
15:15ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
15:40ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
16:00Ένα διαφορετικό συνεργείο Κ3
16:10ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00Καουμποηδες της ασφαλτου Κ5
17:10ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
18:00Διάσωση Σπιτιών
18:05ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
18:30Θαμμένα στην αποθήκη
18:35ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
19:00Πως γινεται; Κ15
19:05ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
19:30Πώς φτιάχνεται; Κ26
19:35ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
20:00ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
21:30ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:30ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
23:00ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:00ΜΑΧΗ ΙΠΠΟΤΩΝ
00:55ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
01:00Fast n΄ Loud: Demolition Theater
01:50ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:00Τι γινεται στη γη; Κ4
02:20ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:45ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
03:00Μετά την καταστροφή – Κ2
03:30Μετά την καταστροφή – Κ2
03:35ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
03:55ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
04:00Βυθιζομενες πολεις
04:20ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
05:50ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
06:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
07:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
07:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
08:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
08:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
09:00Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής
10:00ΔΥΝΑΤΑ ΠΛΟΙΑ
11:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
11:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
12:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
12:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 97
13:00ΔΙΑΣΩΖΟΝΤΑΣ ΞΥΛΙΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ
14:00ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 6
15:00ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
16:00ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 3
16:30ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 3
17:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
18:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 3
19:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
19:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
20:00Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 92
20:30Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 94
21:00ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 6
21:30ΔΙΑΣΩΣΗ ΣΠΙΤΙΩΝ 6
22:00ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΛΥΒΑ 2
22:30ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΛΥΒΑ 2
23:00ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ 2
00:00ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ 3
00:30ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ 3
01:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
01:30Διάσωση σπιτιών Κ6
02:00ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 6
02:30Ζωή στην ξύλινη καλύβα Κ2
03:00ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝΤΡΟΣΠΙΤΩΝ 2
04:00ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 3
04:30ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 3
05:00ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 3
06:00ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 11
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
10:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
11:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
12:00HITS DON’T LIE
14:00WE LOVE: THE 00’S
16:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
17:00POPSTARS
18:00HITS DON’T LIE
20:00ΤΑ SING-ALONG ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ!
23:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
00:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
07:00ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30FRED HERSCH TRIO
10:35ΤΡΙΟ ESBJORN SVENSSON
12:15Jaime Woods στο Φεστιβάλ του Μόντρεαλ
13:00ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30EMMANUEL KRIVINE
14:45EMMANUEL KRIVINE
16:20ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:25TRIPLE BILL NO.1
18:30YO GEE TI ΤΟΥ MOURAD MERZOUKI
19:40Ενας Καλλιτέχνης, Pablo Hera-Casado
20:00ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30EMMANUEL KRIVINE
23:05ΛΕΟΝΑΡΝΤ ΣΛΑΤΚΙΝ
00:30Roberto Fonseca και Fatoumata Diawara
01:35Louis Hayes & David Hazeltine Quintet
02:35Tcha Limberger Invites Mozes Rosenberg
03:35KNOWER
04:45Jimmy Owens Quintet ‘Monk project’
05:45ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Νovasports1HD
09:15ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
09:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:15ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 – ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης (M)
11:30ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:30ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:45ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
16:30Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
17:00NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00TIMELINE
19:00ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O
19:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00DEUCE
20:30ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:30ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
00:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE SHOW
00:30EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
01:00EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
02:30Νovasports1HD
03:00Νovasports1HD
04:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 – ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα (M)
06:00Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00Νovasports2HD
10:00ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
14:00ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
18:00ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
20:30ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00DEUCE
21:30ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ – ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
23:30SUPER EUROLEAGUE
00:00EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
00:15CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ – Στιγμιότυπα 44ης αγωνιστικής (M)
00:30EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
01:00BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE AMERICA
02:00Νovasports2HD
02:30Νovasports2HD
04:00CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Ιπσουιτς (M)
06:00Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00Novasports3HD
12:00EUROLEAGUE: 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
13:00EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
14:00EUROLEAGUE: 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
15:00SUPER EUROLEAGUE
16:00FREERIDE WORLD TOUR 2019
17:00EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
19:00EUROCUP: ΤΕΛΙΚΟΣ, 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
21:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:45ΜΠΟΡΝΤΟ – ΛΙΟΝ
23:45EUROLEAGUE: 4ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ
00:00DEUCE
00:30DEUCE
01:00Novasports3HD
01:45Novasports3HD
06:00Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00Novasports4HD
12:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
14:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
16:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
18:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
20:00BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
21:45BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
23:30CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
00:00Novasports4HD
06:00Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – programma tv
06:00Novasports5HD
12:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00Novasports5HD
06:00Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00Novasports24HD
22:00Novasports24HD
06:00Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
07:00NHL HIGHLIGHTS 2018/2019
07:15MOBIL 1 THE GRID 2019
07:40NHL TONIGHT 2018-2019
08:30CHICAGO CUBS – LA DODGERS
11:00F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019
11:30MLB’S BEST 2019
12:00SPORT CONFIDENTIAL 2019
12:25MOBIL 1 THE GRID 2019
12:55PANTHERS – RABBITOHS
14:50NHL HIGHLIGHTS 2018/2019
15:002019 PREMIER LEAGUE OF DARTS
18:00MLB HIGHLIGHTS 2019
18:20MLB’S BEST 2019
18:50MOBIL 1 THE GRID 2019
19:15SPORT CONFIDENTIAL 2019
19:45FORMULA E STREET RACERS 2019
20:15In Depth with Graham Bensinger 2019
20:40NHL TONIGHT 2018-2019
21:30CHICAGO CUBS – LA DODGERS
00:00MLB HIGHLIGHTS 2019
00:15FORMULA E STREET RACERS 2019
00:45In Depth with Graham Bensinger 2019
01:10NHL TONIGHT 2018-2019
02:00NHL POST SEASON 2018-2019
04:30FORMULA E STREET RACERS 2019
04:55PANTHERS – RABBITOHS

Σχόλια

σχόλια