ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 – programma tv
08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓ
18:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
23:00 THE AFFAIR (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑΧ
01:00 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
02:00 THE AFFAIR (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 – programma tv
06:30 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN – Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΑΛΑΣΚΑ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΝΟΡΟ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Β’ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ – ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ – ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΙΩ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:10 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
03:40 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ – ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
04:10 GRAND TOURS OF SCOTLAND – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:40 ΑΛΑΣΚΑ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΝΟΡΟ
05:40 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) – 2ος Κύκλος
18:50 Κωνσταντίνου και Ελένης – 2ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 Entourage – 4ος Κύκλος
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
MEGA
MEGA – programma tv
06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα – 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα – 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:40 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:15 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα – Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)
STAR
STAR – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) – 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash – 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:15 Elif – 1ος Κύκλος
18:20 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Two And A Half Men – 4ος Κύκλος
19:00 Δύο και κάτι άνδρες – 4ος κύκλος
19:30 Δύο και κάτι άνδρες – 4ος κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes – 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Απαγωγή (Stolen)
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
01:00 Mad Max 3: Απόδραση Από Το Βασίλειο Του Κεραυνού (Mad Max: Beyond Thunderdome)
02:00 42
03:15 Grimm – 1ος Κύκλος
04:30 Covert affairs
04:45 Covert Affairs – 3oς Κύκλος
05:00 Covert Affairs – 3oς Κύκλος
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) – 4ος Κύκλος
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:30 TV Mall
07:00 Η ‘Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, II (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εγώ Και Το Πουλί Μου
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:40 Το σόι σου – 1ος κύκλος
22:30 Grey’s Anatomy, XI
23:30 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
00:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
01:15 Ξέχασέ Με (Ε)
02:10 Πες Τα Χρυσόστομε
03:50 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, III (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Ενημερωτική Εκπομπή
10:00 Ενημερωτική Εκπομπή
12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
15:30 Kara Sevda – 2ος Κύκλος
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Kara Sevda – 2ος Κύκλος
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda – 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Μαριχουάνα Στοπ
23:00 Σκάσε & Κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:45 My Man Can (Ε)
01:15 Fatal Vows – 1ος Κύκλος
02:15 Kara Sevda – 2ος Κύκλος (Ε)
03:30 Fatal Vows – 1ος Κύκλος
04:30 Hemlock Grove – 2oς Κύκλος
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Σήμερα
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)
Epsilon TV
Epsilon TV – programma tv
06:00 Project Runway – 13oς Κύκλος
06:30 Από Νωρίς
07:00 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Πάρε Κόσμε
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Bοήθεια Με Παντρεύουνε / Οικογένεια Παπαδοπούλου
19:00 Live News
20:00 Μικροί Και Μεγάλοι Εν Δράσει
22:00 Εκτός Εαυτού (Self/Less)
00:00 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
00:15 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
02:00 Project Runway – 13oς Κύκλος
02:15 Project Runway – 13oς Κύκλος
03:00 Splash (Ε)
03:15 Splash (Ε)
05:00 Circo (E)
06:00 Project Runway – 13oς Κύκλος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD – programma tv
08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
18:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
23:00 THE AFFAIR (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑΧ
01:00 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
02:00 THE AFFAIR (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 – programma tv
06:00 BALKAN EXPRESS
08:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
23:00 ΧΑΜΑΙΛΕΩΝ
00:00 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
01:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS
Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 THE THUNDERMANS
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: Η ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΛΑΜΑ
11:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΠΑΡΒΑΣ, ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
17:00 ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΟΙ ΤΟΥ ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
18:00 Η ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
19:00 ΡΙΓΚΟΜΠΕΡΤΑ ΜΕΝΣΟΥ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΑΔΟΛΦΟΣ ΧΙΤΛΕΡ: Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ
22:00 ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΥΡΙΕ ΛΟΡΕΝΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 THE THUNDERMANS
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH
Al Jazeera
Al Jazeera – programma tv
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
06:30 Η Κούβα μου
07:00 Ειδήσεις ζωντανά
07:30 Το Ρεύμα
08:00 Ειδήσεις ζωντανά
08:30 Δημοσιεύσεις
09:00 Η υγεία του κόσμου
10:00 Ειδήσεις ζωντανά
10:30 Μέσα στο θέμα
11:00 Ειδήσεις ζωντανά
11:30 Το Ρεύμα
12:00 Ειδήσεις ζωντανά
12:30 Αυτή Είναι η Ευρώπη
13:00 Η ώρα των ειδήσεων
14:00 Ειδήσεις ζωντανά
14:30 Μέσα στο θέμα
15:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Οι Βοσκοί της Κοιλάδας της Ιορδανίας
16:00 Η ώρα των ειδήσεων
17:00 Ειδήσεις ζωντανά
17:30 Το Ρεύμα
18:00 Newsgrid
19:00 Ειδήσεις ζωντανά
19:30 Μάρτυρας
20:00 Ειδήσεις ζωντανά
20:30 Μέσα στο θέμα
21:00 Η ώρα των ειδήσεων
22:00 Ειδήσεις ζωντανά
22:30 Το Ρεύμα
23:00 Μάρτυρας
00:00 Η ώρα των ειδήσεων
01:00 Ειδήσεις ζωντανά
01:30 Άνθρωποι και εξουσία
02:00 Η ώρα των ειδήσεων
03:00 Ειδήσεις ζωντανά
03:30 Μέσα στο θέμα
04:00 Ο Κόσμος του Al Jazeera: Οι Βοσκοί της Κοιλάδας της Ιορδανίας
05:00 Η ώρα των ειδήσεων
06:00 Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News – programma tv
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Ταξιδεύοντας
11:30 Έξω από τα δόντια
12:00 GMT
12:30 TBA
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
23:45 Τα σπορ σήμερα
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
06:00 Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg – programma tv
07:00 Οι αγορές στο Bloomberg
08:00 Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30 Οι αγορές στο Bloomberg
11:00 Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00 Ξημερώνει στην Αμερική
16:00 Οι αγορές στο Bloomberg: Άνοιγμα
17:00 Οι αγορές στο Bloomberg
18:00 Οι αγορές στο Bloomberg
19:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
20:00 Bloomberg ETF IQ
20:30 Οι αγορές στο Bloomberg
22:30 Τι χάσατε;
00:00 Τεχνολογία στο Bloomberg
02:00 Ξημερώνει στην Ασία
04:00 Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
06:35 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
07:00 Cash and Cari Κ3
07:25 Cash and Cari Κ3
07:50 Γυναίκες στην αστυνομία Κ1
08:40 Donal MacIntyre: Άλυτες Υποθέσεις Κ1
09:30 Φονική ταχύτητα Κ3
09:55 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
10:20 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
10:45 Θαλάσσια περιπολία Κ3
11:10 Θαλάσσια περιπολία Κ3
11:35 Απίστευτες θεραπείες Κ1
12:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
12:25 Η Δικαστής Τζούντι Κ13
12:50 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ3
13:15 Cash and Cari Κ3
13:40 Cash and Cari Κ3
14:05 Γυναίκες στην αστυνομία Κ1
14:55 Φονική ταχύτητα Κ3
15:20 Donal MacIntyre: Άλυτες Υποθέσεις Κ1
16:10 Η δικαστής Τζούντι Κ12
16:35 Η δικαστής Τζούντι Κ12
17:00 Θαλάσσια περιπολία Κ3
17:25 Θαλάσσια περιπολία Κ3
17:50 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
18:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ5
18:40 Καταγράφοντας την κρίσιμη στιγμή Κ3
19:05 Απίστευτες θεραπείες Κ1
19:30 Cash and Cari Κ3
19:55 Cash and Cari Κ3
20:20 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
20:45 Η Δικαστής Τζούντι Κ14
21:10 Donal MacIntyre: Άλυτες Υποθέσεις Κ1
22:00 Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ1
22:50 Ένας ξένος στο σπίτι μου Κ1
23:40 Παραφυσική επιβίωση Κ3
00:30 Εν Ψυχρώ Κ1
01:25 Donal MacIntyre: Άλυτες Υποθέσεις Κ1
02:15 Επιχείρηση: Κατάσχεση Κ3
02:40 Ένας ξένος στο σπίτι μου Κ1
03:30 Οι πιο σατανικοί δολοφόνοι του κόσμου Κ1
04:20 Η δικαστής Τζούντι Κ12
04:40 Η δικαστής Τζούντι Κ12
05:05 Η δικαστής Τζούντι Κ12
05:25 Εφιαλτικοί γείτονες Κ2
CNBC
CNBC – προγραμμα τηλεορασης
07:00 Cash Flow
08:00 Squawk Box Europe
11:00 Σημάδια από το δρόμο
12:00 Worldwide Exchange
13:00 Η.Π.Α. Squawk Box
16:00 Squawk στον δρόμο
18:00 Squawk Alley
19:00 Fast Money Half Time Report
20:00 US Power Lunch
22:00 US Closing Bell
00:00 Το CNBC σε Αποστολή – κύκλος 1
00:30 ΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30 NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00 Asia Squawk Box
05:00 Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 – προγραμμα τηλεορασης
06:25 Amy: Το κορίτσι πίσω από το όνομα
08:30 Σαν κλέφτης ευτυχίας
10:15 I believe in miracles
12:00 Born to Race: Πιο γρήγοροι από ποτέ
13:45 Μπάτε σκύλοι αλέστε
15:15 Η διερμηνέας
17:30 A Mermaid’s Tale
19:10 Wild mouse
21:00 Η λίστα του Σίντλερ
00:20 Επίθεση στη Γουόλ Στριτ
02:05 Σύγκρουση μέχρι τέλους
03:35 All Cheerleaders Die
05:15 A ghost story
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 – προγραμμα τηλεορασης
07:10 Καμιά δεν είναι τέλεια
08:55 Αμφιβολία
10:45 Ο άνθρωπος που γνώριζε το άπειρο
12:40 Ο άγιος
14:40 Ο Απόστολος Πέτρος και ο Μυστικός Δείπνος
16:15 Ο διαιτητής
18:00 Ερωτευμενοι στο Εδιμβουργο
19:40 Πτήση 93
21:30 Hollywood news feed
22:00 Olivia Newton-John: Hopelessly Devoted to You
00:00 Romans
01:40 Η ζωή είναι ωραία με τα μάτια κλειστά
03:30 Gold
05:30 Ρενουάρ
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 – programma tv
06:35 Η ωραία των Αθηνών
08:00 Μαριχουάνα στοπ!
09:35 Οι κυρίες της αυλής
11:25 Σ΄ αγαπώ
13:15 Η Προσφυγοπούλα
15:10 Φουσκοθαλασσιές
16:45 Η σφραγίδα του Θεού
18:50 Φίφης ο ακτύπητος
20:15 Συμμορία εραστών
22:00 Έναν έξυπνο έξυπνο… μούτρο
23:30 Ουρανός
00:50 Αγάπησα και πόνεσα
02:20 Ο καμαριέρης της μπουζουξούς
03:55 Αλαλούμ
05:40 Θανάση, σφίξε κι άλλο το ζωνάρι
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 – programma tv
06:05 Ο ιππότης της ασφάλτου – Κ3
07:00 Doctor Foster – κύκλος 2
08:05 Επικίνδυνες Αποστολές Κ3
09:00 Cheers Κ7
09:30 Cheers Κ7
10:00 Madam Secretary Κ4
11:00 Howards End Κ1
12:05 Κότζακ Κ3
13:00 Ο ιππότης της ασφάλτου – Κ3
14:00 Galactica 1980
15:00 Cheers – κύκλος 1
15:30 Cheers – κύκλος 1
16:00 Quacks Κ1
16:30 Quacks Κ1
17:05 Doctor Foster – κύκλος 2
18:05 A family tale Κ1
19:10 The Late Late Show with James Corden Κ4
20:00 Billions Κ3
21:05 Travelers Κ1
22:00 Man in an orange shirt
23:00 Our Girl
00:10 Mr. Robot Κ3
01:05 Jamestown Κ2
02:00 Billions Κ3
03:00 Travelers Κ1
04:00 Mr. Robot Κ3
05:00 Γραφείο Κηδειών Φίσερ Κ4
06:00 Ο ιππότης της ασφάλτου – Κ3
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 – programma tv
06:45 Ποδόσφαιρο: Ντιναμό Κίεβου – Άγιαξ
09:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον – Λέστερ
11:15 Ποδόσφαιρο: ΑΕK – Βίντι
13:30 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Γιουνγκ Μπόις
15:45 Ποδόσφαιρο: ΑΕK – Βίντι
17:45 UEFA Champions League 2018-19 – Στιγμιότυπα
18:30 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – ΠΑΟΚ
20:30 UEFA Champions League Show 2018-19 (Ζ)
00:00 UEFA Europa League Show 2017-18 (Ζ)
01:00 Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ – Ερυθρός Αστέρας
02:55 Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ
04:50 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ – Μπέρνλι
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 – programma tv
06:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
06:45 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Βιτόρια Γκιμαράες
09:00 Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Έιμπαρ
11:15 Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Μπέτις
13:30 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Βιτόρια Γκιμαράες
15:45 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Ράγιο Βαγιεκάνο
18:00 UEFA Nations League 2018-19
18:40 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Βαλένθια
20:40 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 – Στιγμιότυπα
22:00 Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ – Ερυθρός Αστέρας (Ζ)
00:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Μπενφίκα
02:00 Ποδόσφαιρο: Λεγανές – Ρεάλ Σοσιεδάδ
04:00 Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Θέλτα
06:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 – προγραμμα τηλεορασης
06:30 Ποδόσφαιρο: Αμβούργο – Αρμίνια Μπίλεφελντ
08:45 Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ – Λεβερκούζεν
11:00 Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
13:15 Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου – Σαν Πάουλι
15:30 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Λειψία
17:45 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Σικάγο Φάιρ
19:45 Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Βιτόρια Γκιμαράες
22:00 Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Ζ)
00:00 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Σάλκε
02:00 Ποδόσφαιρο: Ντάρμσταντ – Ντούισμπουργκ
03:55 Bundesliga 2018-19 – Στιγμιότυπα
04:50 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 – προγραμμα τηλεορασης
07:30 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
08:15 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ
10:25 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Άρης
12:50 Sports Classics: ESPN – Charismatic
14:05 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ
16:15 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
17:25 Μπάσκετ: Ολυμπιακός – Άρης
19:40 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
20:10 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα
22:00 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
22:30 Μπάσκετ: Playoff NBA Γυναικών 2018
00:50 Μπάσκετ: Παναθηναϊκός Superfoods – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
02:55 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα
04:45 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
05:15 Sports Classics: ESPN 30 for 30 – κύκλος 1
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2018
08:10 RBAR 2018
08:55 WRC 2018
10:10 Dirt Games 2018 – Στιγμιότυπα
10:40 Formula 1 2018 – Grand Prix Βελγίου
13:10 Sports Classics: ESPN 30 for 30
14:25 WRC 2018
15:40 RBAR 2018
16:25 Moto3 2018
17:55 Moto2 2018
19:25 MotoGP 2018
21:00 MotoGP 2018
22:15 GP Confidential 2018
23:00 RBAR 2018
23:45 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2018
01:00 GP Confidential 2018
01:45 Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2018
03:55 RBAR 2018
04:40 GP Confidential 2018
05:25 Dirt Games 2018 – Στιγμιότυπα
06:00 WRC 2018
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ – Λέμγκο
07:45 Beach Volley: FIVB 2018 – Τελικοί
09:00 Beach Volley: FIVB 2018 – Τελικοί
10:15 Χάντμπολ: Μέλσουνγκεν – Μαγδεβούργο
12:00 Τένις: WTA 2018
14:30 Τένις: 2018 ATP Masters 1000
15:45 Sports Classics: XTERRA Adventure Series 2018
16:30 Χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ – Λέμγκο
18:15 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2018
19:00 Beach Volley: FIVB 2018 – Τελικοί
20:15 Beach Volley: FIVB 2018 – Τελικοί
21:30 Beach Volley: FIVB 2018
22:45 Τένις: 2018 ATP World Tour 250
01:30 Πυγμαχία: KOTV 2018
02:15 Βόλεϊ: Γαλατάσαραϊ – Ιμόκο Κονελιάνο
04:05 Πυγμαχία: KOTV 2018
04:45 Τένις: 2018 ATP Masters 1000
06:00 Χάντμπολ: Μέλσουνγκεν – Μαγδεβούργο
Deutsche Welle
Deutsche Welle – programma tv
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
06:15 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
06:45 Αλλαγή – Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Υφήλιος 3000 – Παγκοσμιοποίηση
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 Close Up – Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
12:45 Αλλαγή – Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
14:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
16:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
17:00 Ειδήσεις στην DW
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:15 DocFilm
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
20:30 Ζώνη Συγκρούσεων – Αντιμέτωποι με τους Ισχυρούς
21:00 Ειδήσεις στην DW
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:15 DocFilm
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Θησαυροί του Κόσμου – Κληρονομιά της Ανθρωπότητας
00:30 Ζώνη Συγκρούσεων – Αντιμέτωποι με τους Ισχυρούς
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
02:15 Musica Maestra
02:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Euromaxx – Η Ζωή στην Ευρώπη
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα – Ειδήσεις
04:15 DocFilm
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
06:00 Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 All News Edition
06:20 All News Edition
06:35 All News Edition
07:00 All News Edition
07:15 All News Edition
07:30 All News Edition
07:45 All News Edition
08:00 All News Edition
08:15 All News Edition
08:30 All News Edition
08:50 All News Edition
09:00 All News Edition
09:15 All News Edition
09:30 All News Edition
10:00 All News Edition
10:20 All News Edition
10:30 All News Edition
10:50 All News Edition
11:00 NEWS OF THE DAY
11:20 News of the Day
11:35 News of the Day
11:45 News of the Day
12:00 News of the Day
12:15 News of the Day
12:25 News of the Day
12:40 News of the Day
13:00 News of the Day
13:15 News of the Day
13:25 News of the Day
13:40 News of the Day
13:50 News of the Day
14:00 News of the Day
14:15 News of the Day
14:30 News of the Day
14:45 News of the Day
15:00 News of the Day
15:15 News of the Day
15:30 News of the Day
15:45 News of the Day
16:00 News of the Day
16:15 News of the Day
16:30 News of the Day
16:45 News of the Day
17:00 News of the Day
17:15 News of the Day
17:45 News of the Day
18:00 News of the Day
18:15 News of the Day
18:30 News of the Day
18:45 News of the Day
19:00 News of the Day
19:15 News of the Day
19:30 News of the Day
19:45 News of the Day
20:00 PRIME EDITION
20:20 Prime Edition
20:40 Prime Edition
21:00 Prime Edition
21:20 Prime Edition
21:40 Prime Edition
22:00 Prime Edition
22:20 Prime Edition
22:40 Prime Edition
23:00 Prime Edition
23:20 Prime Edition
23:40 Prime Edition
00:00 Prime Edition
00:20 Prime Edition
00:40 Prime Edition
01:00 Prime Edition
01:15 Prime Edition
01:30 Prime Edition
01:45 Prime Edition
02:00 LATE EDITION
02:15 Late Edition
02:30 Late Edition
02:45 Late Edition
03:00 Late Edition
03:20 Late Edition
03:40 Late Edition
04:00 Late Edition
04:20 Late Edition
04:40 Late Edition
05:00 ALL NEWS EDITION
05:20 All News Edition
05:35 All News Edition
06:00 All News Edition
FOX
FOX – programma tv
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
06:45 11.22.63
07:30 HOW I MET YOUR MOTHER 7
07:55 HOW I MET YOUR MOTHER 7
08:15 SUITS 3
09:00 CRIMINAL MINDS 10
09:45 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
10:30 FRIENDS 5
10:50 FRIENDS 5
11:15 THE SIMPSONS 23
11:35 THE SIMPSONS 23
12:00 11.22.63
12:50 SUITS 3
13:35 HOW I MET YOUR MOTHER 7
13:40 HOW I MET YOUR MOTHER 7
14:00 HOW I MET YOUR MOTHER 7
14:20 CRIMINAL MINDS 10
15:05 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
15:45 FRIENDS 5
15:50 FRIENDS 5
16:10 FRIENDS 5
16:35 CRIMINAL MINDS 13
17:15 THE SIMPSONS 23
17:35 THE SIMPSONS 23
17:40 THE SIMPSONS 23
18:00 SUITS 3
18:45 HOW I MET YOUR MOTHER 7
18:50 HOW I MET YOUR MOTHER 7
19:10 HOW I MET YOUR MOTHER 7
19:30 CRIMINAL MINDS 11
19:35 CRIMINAL MINDS 11
20:15 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
21:00 FRIENDS 5
21:25 FRIENDS 5
21:50 CRIMINAL MINDS 13
22:35 CRIMINAL MINDS 13
23:15 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
23:20 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
00:15 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
01:15 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
01:20 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
02:10 THE WALKING DEAD 6
02:15 THE WALKING DEAD 6
02:55 SUITS 3
03:00 SUITS 3
03:40 FRIENDS 5
03:45 FRIENDS 5
04:00 FRIENDS 5
04:05 FRIENDS 5
04:15 FRIENDS 5
04:30 THE WALKING DEAD 6
04:40 THE WALKING DEAD 6
05:15 CRIMINAL MINDS 11
05:25 CRIMINAL MINDS 11
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
FOXlife
FOXlife – programma tv
06:00 CASTLE 6
06:50 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:55 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
07:40 GREY’S ANATOMY 14
07:45 GREY’S ANATOMY 14
08:25 GREY’S ANATOMY 14
09:10 ONCE UPON A TIME 7
09:55 PROJECT RUNWAY 15
10:35 CASTLE 6
10:40 CASTLE 6
11:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
12:05 GREY’S ANATOMY 14
12:50 GREY’S ANATOMY 14
13:35 BONES 12
14:20 SCANDAL 7
15:00 SCANDAL 7
15:05 SCANDAL 7
15:45 ONCE UPON A TIME 7
15:50 ONCE UPON A TIME 7
16:30 PROJECT RUNWAY 15
17:15 CASTLE 6
18:00 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
18:45 SCANDAL 3
19:30 SCANDAL 3
20:10 BONES 12
21:00 SCANDAL 7
21:45 SCANDAL 7
22:30 MARVEL’S CLOAK & DAGGER
22:35 MARVEL’S CLOAK & DAGGER
23:15 BONES 12
23:20 BONES 12
00:05 SCANDAL 7
00:50 SCANDAL 7
01:35 PROJECT RUNWAY 15
01:40 Grey’s anatomy – 14ος Κύκλος
02:15 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
02:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
03:00 SCANDAL 3
03:05 Project Runway – 15ος Κύκλος
03:45 SCANDAL 3
03:50 Jamie’s Super Food Family Classics – 1ος Κύκλος
04:30 ONCE UPON A TIME 7
04:35 Once upon a time – 7ος Κύκλος
05:10 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 6
05:15 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 6
06:00 CASTLE 6
Fashion TV
Fashion TV – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Fashion Flix
06:25 Άνθρωποι της Μόδας
06:30 Fashion Flix
06:55 Εβδομάδα Μόδας
07:00 Σχεδιαστές
07:25 Άνθρωποι της Μόδας
07:30 Σχεδιαστές
07:55 Εβδομάδα Μόδας
08:00 Κορυφαία μοντέλα
08:25 Άνθρωποι της Μόδας
08:30 Κορυφαία μοντέλα
08:55 Εβδομάδα Μόδας
09:00 FTV Special
09:25 Άνθρωποι της Μόδας
09:30 FTV Special
09:55 Εβδομάδα Μόδας
10:00 Σχεδιαστές
10:25 Άνθρωποι της Μόδας
10:30 Σχεδιαστές
10:55 Εβδομάδα Μόδας
11:00 Παιδική μόδα
11:25 Άνθρωποι της Μόδας
11:30 Παιδική μόδα
11:55 Εβδομάδα Μόδας
12:00 Fashion Flix
12:25 Άνθρωποι της Μόδας
12:30 Fashion Flix
12:55 Εβδομάδα Μόδας
13:00 FTV Special
13:25 Άνθρωποι της Μόδας
13:30 FTV Special
13:55 Εβδομάδα Μόδας
14:00 Με προορισμό τη μόδα
14:25 Άνθρωποι της Μόδας
14:30 Με προορισμό τη μόδα
14:55 Εβδομάδα Μόδας
15:00 Fashion Flix
15:25 Άνθρωποι της Μόδας
15:30 Fashion Flix
15:55 Εβδομάδα Μόδας
16:00 Εφηβική μόδα
16:25 Άνθρωποι της Μόδας
16:30 Εφηβική μόδα
16:55 Εβδομάδα Μόδας
17:00 FTV Special
17:25 Άνθρωποι της Μόδας
17:30 FTV Special
17:55 Εβδομάδα Μόδας
18:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
18:25 Άνθρωποι της Μόδας
18:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
18:55 Εβδομάδα Μόδας
19:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
19:25 Άνθρωποι της Μόδας
19:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
19:55 Εβδομάδα Μόδας
20:00 Κορυφαία μοντέλα
20:25 Άνθρωποι της Μόδας
20:30 Κορυφαία μοντέλα
20:55 Εβδομάδα Μόδας
21:00 FTV Special
21:30 FTV Special
21:55 Πάρτι Μόδας
22:00 Μπικίνι
22:30 Μπικίνι
22:55 Πάρτι Μόδας
23:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
23:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
23:55 Πάρτι Μόδας
00:00 Μεταμεσονύκτια μυστικά
00:30 Μεταμεσονύκτια μυστικά
00:55 Πάρτι Μόδας
01:00 Μπικίνι
01:30 Μπικίνι
01:55 Πάρτι Μόδας
02:00 Fashion Flix
02:30 Fashion Flix
02:55 Πάρτι Μόδας
03:00 Κορυφαία μοντέλα
03:30 Κορυφαία μοντέλα
03:55 Πάρτι Μόδας
04:00 Μπικίνι
04:30 Μπικίνι
04:55 Πάρτι Μόδας
05:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
05:30 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
05:55 Πάρτι Μόδας
06:00 Φωτογράφοι / Φωτογραφίσεις
France 24 Fr
France 24 Fr – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νέα
06:15 Ματιά στην Αφρική
06:25 Ρεπορτάζ
06:30 Νέα
06:45 Encore
07:00 Νέα
07:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20 Νέα
07:30 Νέα
07:45 Επίκεντρο
07:50 Σπορ
08:00 Νέα
08:15 Πρωτοσέλιδα
08:20 Στον Τύπο
08:30 Νέα
08:45 Παγκόσμιο Δίκτυο
08:50 Επίκεντρο
09:00 Νέα
09:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20 Νέα
09:30 Νέα
09:40 Προοπτική
09:45 Επίκεντρο
10:00 Νέα
10:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20 Στον Τύπο
10:30 Νέα
10:45 Επίκεντρο
10:50 Αλά Καρτ
11:00 Νέα
11:15 Τεχνολογία 24
11:30 Νέα
11:45 Σπορ
11:50 Βρίσκεστε Εδώ
12:00 Νέα
12:15 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
12:30 Νέα
12:45 Οι Παρατηρητές
12:50 Down to Earth
13:00 Νέα
13:15 Encore
13:30 Νέα
13:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
14:00 Νέα
14:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:20 Στον Τύπο
14:30 Νέα
14:45 Νέα
14:50 Σπορ
15:00 Νέα
15:15 Κριτικοί Τέχνης
15:20 Σπορ
15:30 Νέα
15:45 Επίκεντρο
15:50 Νέα
16:00 Νέα
16:15 Τεχνολογία 24
16:30 Νέα
16:45 Η Γαλλία στο Επίκεντρο
17:00 Νέα
17:15 Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
17:30 Νέα
17:45 Συνέντευξη
18:00 Νέα
18:15 Encore
18:30 Νέα
18:45 Στην Αμερική
19:00 Νέα
19:15 Πρώτο Θέμα
19:30 Νέα
19:45 Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50 Σπορ
20:00 Νέα
20:10 France 24 διάλογος
20:30 France 24 διάλογος
21:00 Νέα
21:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20 Σπορ
21:30 Νέα
21:45 Μια ματιά στα media
21:50 Επίκεντρο
22:00 Νέα
22:15 Πρωτοσέλιδα
22:20 Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30 Νέα
22:45 Ματιά στην Αφρική
23:00 Νέα
23:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20 Μια ματιά στα media
23:30 Νέα
23:45 Ματιά στην Αφρική
00:00 Νέα
00:15 Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30 Νέα
00:45 Σπορ
00:50 Επίκεντρο
01:00 Νέα
01:10 France 24 διάλογος
01:30 France 24 διάλογος
02:00 Νέα
02:15 Επίκεντρο
02:20 Σπορ
02:25 Ρεπορτάζ
02:30 Νέα
02:45 Encore
03:00 Νέα
03:15 Στην Αμερική
03:30 Νέα
03:45 Ματιά στην Αφρική
03:55 Ρεπορτάζ
04:00 Νέα
04:10 France 24 διάλογος
04:30 France 24 διάλογος
05:00 Νέα
05:15 Άνθρωποι και Κέρδη
05:30 Νέα
05:45 Στην Αμερική
06:00 Νέα
MAD Hits
MAD Hits – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Greeks Only Mixer
07:00 Music for Your MP3 Player
08:00 Greeks Only Mixer
10:00 All New Mixer
11:00 Mixer
12:00 MAD Countdown GR
13:00 Music for Your MP3 Player
14:00 Greeks Only Mixer
15:00 Mixer
16:00 All New Mixer
17:00 Greeks Only Mixer
18:00 Music for Your MP3 Player
19:00 All New Mixer
20:00 Greeks Only Mixer
22:00 Mixer
23:00 Greeks Only Mixer
00:00 Greeks Only Mixer
01:00 Mixer
02:00 Greeks Only Mixer
03:00 All New Mixer
04:00 Music for Your MP3 Player
05:00 Greeks Only Mixer
06:00 All New Mixer
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΕΝΑ 24ΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ 3
07:00 ΑΓΡΙΑ ΓΑΛΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ RAY MEARS
07:25 ΑΓΡΙΑ ΓΑΛΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ RAY MEARS
07:50 ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
08:40 OTTER TOWN
09:25 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
10:15 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
11:05 ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
11:55 OTTER TOWN
12:40 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
13:25 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
14:15 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
15:05 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
15:50 Τα πιο Φονικά Πλάσματα: Καρχαρίες
16:35 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
17:25 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
18:10 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
19:00 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
19:30 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
19:50 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
20:15 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
20:35 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ 5
21:25 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
21:45 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
22:15 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
22:40 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
23:05 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
23:50 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
00:40 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
01:30 Τα πιο Φονικά Πλάσματα: Καρχαρίες
02:20 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
03:05 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
03:55 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
04:40 ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
05:05 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
05:30 OTTER TOWN
05:55 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
Russia Today
Russia Today – programma tv
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
07:00 Νέα σε τίτλους
07:30 Ντοκιμαντέρ
08:00 Νέα σε τίτλους
08:30 Boom Bust
09:00 Νέα σε τίτλους
09:30 Σε βάθος
10:00 Νέα σε τίτλους
10:30 Εξέταση
11:00 Νέα σε τίτλους
11:30 Ντοκιμαντέρ
12:00 Νέα σε τίτλους
12:30 Boom Bust
13:00 Νέα σε τίτλους
13:30 Σε βάθος
14:00 Νέα σε τίτλους
14:30 Εξέταση
15:00 Νέα σε τίτλους
15:30 Ντοκιμαντέρ
16:00 Νέα σε τίτλους
16:30 Boom Bust
17:00 Νέα σε τίτλους
17:30 Σε βάθος
18:00 Νέα σε τίτλους
18:30 Εξέταση
19:00 Νέα σε τίτλους
19:30 Ντοκιμαντέρ
20:00 Στο Παρόν
20:30 Boom Bust
21:00 Νέα σε τίτλους
21:30 Σε βάθος
22:00 Νέα σε τίτλους
22:30 Εξέταση
23:00 Νέα σε τίτλους
23:30 Ντοκιμαντέρ
00:00 Νέα σε τίτλους
00:30 Εξέταση
01:00 Νέα σε τίτλους
01:30 Ντοκιμαντέρ
02:00 Νέα σε τίτλους
02:30 Boom Bust
03:00 Νέα σε τίτλους
03:30 Ντοκιμαντέρ
04:00 Νέα σε τίτλους
04:30 Ρεπορτάζ Keiser
05:00 Εξέταση
05:30 Ντοκιμαντέρ
06:00 Πολιτικές Εικόνες με τον Χόλαντ Κουκ
VH1
VH1 – programma tv
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
09:00 HITS DON’T LIE
11:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
12:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
13:00 HITS DON’T LIE
15:00 WE LOVE: THE 00’S
18:00 HITS DON’T LIE
21:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
22:00 WE LOVE: THE 10S
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
Village Cinema
Village Cinema – programma tv
13:40 Δάσκαλος της πλάκας
15:20 Ο αυτοκράτορας
17:15 Νεμπράσκα
19:20 Μαθήματα οδήγησης
21:00 Macbeth
23:00 Ο νόμος της σιωπής
00:55 Κωδικός ασφαλείας
02:25 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD – programma tv
06:35 Wild Beasts – Days Off Festival
07:50 A pocket party – κύκλος 1
09:00 Σε απόσταση αναπνοής από… – κύκλος 1
10:00 Linkin Park – 360 Sessions
11:25 Stone Temple Pilots – Alive in the Windy City
13:05 Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
14:30 Ζωντανά από το Iridium – κύκλος 1
15:25 Ζωντανά στο Glastonbury
17:20 Beyonce – I Am… World Tour
19:00 Ζωντανά στο Σίδνεϊ – Bryan Adams
19:45 Ζωντανά στο Σίδνεϊ – Bryan Adams
21:00 London Live Jukebox
22:00 Linkin Park – 360 Sessions
23:25 Stone Temple Pilots – Alive in the Windy City
01:00 Ζωντανά στο The Metro Theatre – κύκλος 1
01:50 Ζωντανά στο O2 Academy – κύκλος 1
03:35 Ζωντανά στο Glastonbury
05:25 Morrissey 25: Live
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: Η ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΛΑΜΑ
11:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΠΑΡΒΑΣ, ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
17:00 ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΟΙ ΤΟΥ ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
18:00 Η ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
19:00 ΡΙΓΚΟΜΠΕΡΤΑ ΜΕΝΣΟΥ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΑΔΟΛΦΟΣ ΧΙΤΛΕΡ: Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ
22:00 ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΥΡΙΕ ΛΟΡΕΝΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

 

Nickelodeon
Nickelodeon – programma tv
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 THE THUNDERMANS
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH
Animal Planet
Animal Planet – programma tv
06:35 ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΤΟΥΣ
07:00 ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΤΟΥΣ
07:25 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
08:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
09:10 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
10:05 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΣΚΥΛΟΙ
11:00 ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ
11:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
12:50 ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ
13:45 Δρ. Τζεφ: Κτηνίατρος στα Βραχώδη Ορη
14:40 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΣΚΥΛΟΙ
15:35 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:30 Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΦ ΚΟΡΓΟΥΙΝ
17:25 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞΑΣ
18:20 ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ
19:15 ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ
20:10 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
21:05 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
22:00 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
22:55 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
23:50 ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ
00:45 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
01:40 ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ
02:35 ΓΑΤΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΚΥΛΩΝ
03:25 ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ
04:15 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ
05:50 ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΟΙ
Boomerang
Boomerang – programma tv
06:10 BUNNICULA
06:30 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
06:55 PAT THE DOG
07:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
07:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
08:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
08:25 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
08:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
09:10 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
09:30 THE TOM AND JERRY SHOW
09:55 WACKY RACES
11:00 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
11:25 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
11:45 GRIZZY & THE LEMMINGS
12:10 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
12:30 PAT THE DOG
12:55 THE TOM AND JERRY SHOW
13:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
13:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
14:00 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
14:25 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
14:45 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
15:10 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
15:30 THE TOM AND JERRY SHOW
15:55 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
16:15 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
16:40 GRIZZY & THE LEMMINGS
17:05 WACKY RACES
18:35 THE TOM AND JERRY SHOW
18:50 PAT THE DOG
18:55 THE TOM AND JERRY SHOW
19:00 PAT THE DOG
19:20 ODDBODS
19:40 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
20:05 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
20:25 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
20:50 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
21:10 BUNNICULA
21:35 GRIZZY & THE LEMMINGS
21:55 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
22:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
22:40 WACKY RACES
23:05 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
23:25 THE TOM AND JERRY SHOW
00:10 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
00:35 NEW LOONEY TUNES
01:20 Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
01:40 WACKY RACES
02:05 BUNNICULA
02:25 Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
02:50 ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
03:10 GRIZZY & THE LEMMINGS
03:35 ODDBODS
04:00 Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
04:20 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
04:40 MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
05:00 ODDBODS
05:25 THE TOM AND JERRY SHOW
CNN
CNN – programma tv
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
06:30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ: ΕΒΕΡΕΣΤ
07:00 CNN Newsroom: (with World Sport)
08:00 CNN NEWSROOM
11:30 REPLAY
12:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
12:30 CNN
13:00 ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ
14:00 CNN TALK
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
15:00 NEWS STREAM (WITH WORLD SPORT)
16:00 CNNMONEY
17:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:00 ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19:00 QUEST EXPRESS
19:30 CNN
20:00 WOLF
21:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
21:30 CNN TALK
22:00 HALA GORANI TONIGHT
23:00 QUEST MEANS BUSINESS
00:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
00:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 CNN TODAY: (WITH WORLD SPORT)
03:00 ΑΝΤΕΡΣΟΝ ΚΟΥΠΕΡ 360
04:00 CUOMO PRIME TIME
05:00 CNN TONIGHT: WITH DON LEMON
06:00 ΑΜΑΝΠΟΥΡ
Discovery Channel
Discovery Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
07:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 7
07:30 FAST N’ LOUD 2
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 7
09:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 24
09:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 11
10:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 3
10:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 2
11:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
12:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 12
13:00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΔΥΟ 5
14:00 ΑΛΑΣΚΑ: ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ 6
15:00 ΑΛΑΣΚΑ: ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ 6
16:00 ΑΛΑΣΚΑ: ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ 6
17:00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ 3
18:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 3
18:30 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΑΓΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΛΕΨΙΕΣ
19:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 23
19:30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; 14
20:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 13
21:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 14
22:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ 3
23:00 Παράνομοι Αγώνες: Μέμφις: Αφιέρωμα
00:00 FAST N’ LOUD 4
01:00 Fast n’ Loud: Demolition Theater
02:00 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ; 4
03:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 14
04:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ 3
05:00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10
06:00 ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
Discovery Showcase HD
Discovery Showcase HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
07:00 Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
07:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
08:30 ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
09:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
09:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 FAT N’ FURIOUS: ROLLING THUNDER
10:45 ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
11:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
12:15 Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
13:00 ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
13:45 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:10 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
14:30 FAT N’ FURIOUS: ROLLING THUNDER
15:15 ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
16:00 Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
16:45 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
17:30 ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
18:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
18:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
19:00 FAT N’ FURIOUS: ROLLING THUNDER
19:45 ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
20:30 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
21:15 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
22:00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥ
22:45 ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
23:30 ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
00:15 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
00:40 ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
01:00 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
01:45 Νικ Μπέικερ και τα Παράξενα της Φύσης
02:30 ΒΡΩΜΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ
03:15 ΛΥΜΕΝΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ
04:00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥ
04:45 ΟΙ ΧΡΥΣΩΡΥΧΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΣΚΑ
05:30 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΡΙΒΩΝ
Disney Channel
Disney Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
06:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
06:50 TSUM TSUM SHORTS
06:55 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
07:20 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
07:45 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
08:10 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
08:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
09:25 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
09:50 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
10:15 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
10:40 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
11:05 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:30 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
11:55 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:20 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
12:45 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
13:10 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:35 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
14:15 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
14:40 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
15:05 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
15:10 ΠΑΙΔΙΑ – ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
15:35 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
16:00 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
16:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
16:50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
17:15 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
17:40 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
18:05 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
18:30 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
18:55 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19:00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΪΒΕΝ
19:25 ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ
19:50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΪ-ΣΙ
20:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
20:20 ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ
20:45 ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ
21:10 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ
21:35 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
22:00 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:25 OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22:50 LOLIROCK
23:10 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
23:35 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
00:00 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
00:25 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
00:45 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
00:50 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
01:15 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
01:40 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
02:05 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:30 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
02:55 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
03:20 ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ
03:45 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:10 Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
04:35 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:00 Σαμπρίνα: Mια Εκπαιδευόμενη Μάγισσα
05:25 Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
05:40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
05:45 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
06:00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
Disney XD
Disney XD – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
07:31 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
07:45 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
08:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
08:50 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
09:40 Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
10:30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS
11:20 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
12:10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
13:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
15:05 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
15:29 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
16:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
16:15 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
16:30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
16:45 Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ ΜΕΡΦΙ
17:00 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
17:29 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
18:00 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΤΙ ΠΟΣΤΑΡΕΣ;
18:25 ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
18:50 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
19:00 ΕΝΤΕΚΑ
19:30 ΜΕΚ-Χ4
20:00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
20:29 ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
21:00 MARVEL’S SPIDER-MAN
21:29 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ
22:00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
22:10 Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
22:25 ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
22:35 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
22:50 ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
23:45 ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ – ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
00:00 DISNEY XD
E! Entertainment
E! Entertainment – programma tv
06:00 WAGS
07:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
08:00 ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ KHLOE
09:00 E! NEWS
10:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
11:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
12:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
13:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
14:00 E! NEWS
15:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
16:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
17:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
18:00 Keeping Up with the Kardashians 14
19:00 Keeping Up with the Kardashians 15
20:00 Keeping Up with the Kardashians 15
21:00 Keeping Up with the Kardashians 15
22:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 3
23:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 3
00:00 E! NEWS
01:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
02:00 Cavallari από την Αρχή ως το Τέλος
03:00 E! NEWS
04:00 WAGS
05:00 WAGS
06:00 WAGS
EuroSport1
EuroSport1 – programma tv
06:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
08:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
09:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
10:30 FIA ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
11:00 PORSCHE CARRERA CUP: ΒΕΛΓΙΟ
11:30 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
13:30 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
15:45 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: VUELTA EXTRA
18:25 ΝΕΑ
18:30 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
20:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
22:00 ΤΕΝΙΣ
22:15 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
00:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
02:00 ΤΕΝΙΣ
02:15 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
04:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
06:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
EuroSport2
EuroSport2 – programma tv
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
07:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
09:30 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
10:30 PORSCHE CARRERA CUP: ΒΕΛΓΙΟ
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
12:30 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
14:45 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
20:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
22:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
00:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
02:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
04:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
06:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
Euronews
Euronews – programma tv
06:00 All News Edition
06:20 All News Edition
06:35 All News Edition
07:00 All News Edition
07:15 All News Edition
07:30 All News Edition
07:45 All News Edition
08:00 All News Edition
08:15 All News Edition
08:30 All News Edition
08:50 All News Edition
09:00 All News Edition
09:15 All News Edition
09:30 All News Edition
10:00 All News Edition
10:20 All News Edition
10:30 All News Edition
10:50 All News Edition
11:00 NEWS OF THE DAY
11:20 News of the Day
11:35 News of the Day
11:45 News of the Day
12:00 News of the Day
12:15 News of the Day
12:25 News of the Day
12:40 News of the Day
13:00 News of the Day
13:15 News of the Day
13:25 News of the Day
13:40 News of the Day
13:50 News of the Day
14:00 News of the Day
14:15 News of the Day
14:30 News of the Day
14:45 News of the Day
15:00 News of the Day
15:15 News of the Day
15:30 News of the Day
15:45 News of the Day
16:00 News of the Day
16:15 News of the Day
16:30 News of the Day
16:45 News of the Day
17:00 News of the Day
17:15 News of the Day
17:45 News of the Day
18:00 News of the Day
18:15 News of the Day
18:30 News of the Day
18:45 News of the Day
19:00 News of the Day
19:15 News of the Day
19:30 News of the Day
19:45 News of the Day
20:00 PRIME EDITION
20:20 Prime Edition
20:40 Prime Edition
21:00 Prime Edition
21:20 Prime Edition
21:40 Prime Edition
22:00 Prime Edition
22:20 Prime Edition
22:40 Prime Edition
23:00 Prime Edition
23:20 Prime Edition
23:40 Prime Edition
00:00 Prime Edition
00:20 Prime Edition
00:40 Prime Edition
01:00 Prime Edition
01:15 Prime Edition
01:30 Prime Edition
01:45 Prime Edition
02:00 LATE EDITION
02:15 Late Edition
02:30 Late Edition
02:45 Late Edition
03:00 Late Edition
03:20 Late Edition
03:40 Late Edition
04:00 Late Edition
04:20 Late Edition
04:40 Late Edition
05:00 ALL NEWS EDITION
05:20 All News Edition
05:35 All News Edition
06:00 All News Edition
FOX
FOX – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
06:45 11.22.63
07:30 HOW I MET YOUR MOTHER 7
07:55 HOW I MET YOUR MOTHER 7
08:15 SUITS 3
09:00 CRIMINAL MINDS 10
09:45 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
10:30 FRIENDS 5
10:50 FRIENDS 5
11:15 THE SIMPSONS 23
11:35 THE SIMPSONS 23
12:00 11.22.63
12:50 SUITS 3
13:35 HOW I MET YOUR MOTHER 7
13:40 HOW I MET YOUR MOTHER 7
14:00 HOW I MET YOUR MOTHER 7
14:20 CRIMINAL MINDS 10
15:05 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
15:45 FRIENDS 5
15:50 FRIENDS 5
16:10 FRIENDS 5
16:35 CRIMINAL MINDS 13
17:15 THE SIMPSONS 23
17:35 THE SIMPSONS 23
17:40 THE SIMPSONS 23
18:00 SUITS 3
18:45 HOW I MET YOUR MOTHER 7
18:50 HOW I MET YOUR MOTHER 7
19:10 HOW I MET YOUR MOTHER 7
19:30 CRIMINAL MINDS 11
19:35 CRIMINAL MINDS 11
20:15 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
21:00 FRIENDS 5
21:25 FRIENDS 5
21:50 CRIMINAL MINDS 13
22:35 CRIMINAL MINDS 13
23:15 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
23:20 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
00:15 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
01:15 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
01:20 THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACS
02:10 THE WALKING DEAD 6
02:15 THE WALKING DEAD 6
02:55 SUITS 3
03:00 SUITS 3
03:40 FRIENDS 5
03:45 FRIENDS 5
04:00 FRIENDS 5
04:05 FRIENDS 5
04:15 FRIENDS 5
04:30 THE WALKING DEAD 6
04:40 THE WALKING DEAD 6
05:15 CRIMINAL MINDS 11
05:25 CRIMINAL MINDS 11
06:00 MARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 4
FOXlife
FOXlife – προγραμμα τηλεορασης
06:00 CASTLE 6
06:50 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
06:55 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
07:40 GREY’S ANATOMY 14
07:45 GREY’S ANATOMY 14
08:25 GREY’S ANATOMY 14
09:10 ONCE UPON A TIME 7
09:55 PROJECT RUNWAY 15
10:35 CASTLE 6
10:40 CASTLE 6
11:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
12:05 GREY’S ANATOMY 14
12:50 GREY’S ANATOMY 14
13:35 BONES 12
14:20 SCANDAL 7
15:00 SCANDAL 7
15:05 SCANDAL 7
15:45 ONCE UPON A TIME 7
15:50 ONCE UPON A TIME 7
16:30 PROJECT RUNWAY 15
17:15 CASTLE 6
18:00 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
18:45 SCANDAL 3
19:30 SCANDAL 3
20:10 BONES 12
21:00 SCANDAL 7
21:45 SCANDAL 7
22:30 MARVEL’S CLOAK & DAGGER
22:35 MARVEL’S CLOAK & DAGGER
23:15 BONES 12
23:20 BONES 12
00:05 SCANDAL 7
00:50 SCANDAL 7
01:35 PROJECT RUNWAY 15
01:40 Grey’s anatomy – 14ος Κύκλος
02:15 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
02:20 JAMIE’S SUPER FOOD FAMILY CLASSICS
03:00 SCANDAL 3
03:05 Project Runway – 15ος Κύκλος
03:45 SCANDAL 3
03:50 Jamie’s Super Food Family Classics – 1ος Κύκλος
04:30 ONCE UPON A TIME 7
04:35 Once upon a time – 7ος Κύκλος
05:10 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 6
05:15 JAMIE & JIMMY’S FOOD FIGHT CLUB 6
06:00 CASTLE 6
MAD
MAD – προγραμμα τηλεορασης
06:00 MAD TOP
07:00 MORNING HITS
09:00 15 SUPER MAD HITS GR
10:00 ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90’S
10:30 BRAND NEW CLIPS
11:00 UK TOP
12:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
13:00 ZONE CLASSIX: 00’S
13:30 GREEK SUPER HEROES
14:00 15 SUPER MAD HITS GR
15:00 15 SUPER MAD HITS INTL
16:00 LOCA REPORT
16:30 LYRIC VIDEO SHOW
17:00 OK
19:00 COOL.E.R.
19:30 MUSIC NON STOP INTL
20:00 15 SUPER MAD HITS GR
21:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
22:00 ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ
23:00 ALTERNATIVE INTL
23:30 ROCK ON MIXER
00:00 A-KATALILO URBAN
01:00 MUSIC NON STOP GR
02:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
03:00 MUSIC NON STOP GR
04:00 MUSIC NON STOP INTL
05:00 MUSIC NON STOP GR
06:00 MAD GREEKZ TOP
MTV
MTV – προγραμμα τηλεορασης
07:00 MTV BREAKFAST CLUB
08:00 ROOM RAIDERS 8
08:30 ROOM RAIDERS 8
09:00 16 AND PREGNANT 3
10:00 PLAIN JANE
11:00 FEAR FACTOR 2
12:00 M IS FOR MUSIC
13:00 M IS FOR MUSIC
14:00 TEEN MOM OG 5
15:00 TEEN MOM OG 5
16:00 AWKWARD 2
16:30 AWKWARD 3
17:00 I USED TO BE FAT
18:00 FRIENDZONE 2
18:30 FRIENDZONE 2
19:00 M IS FOR MUSIC
20:00 FEAR FACTOR 2
21:00 CATFISH: THE TV SHOW 4
22:00 The Challenge: Champs vs. Stars 3
23:00 RIDICULOUSNESS 3
23:30 RIDICULOUSNESS 3
00:00 MTV FLORIBAMA SHORE
01:00 MTV FLORIBAMA SHORE
02:00 ARE YOU THE ONE? 6
03:00 M IS FOR MUSIC
04:00 M IS FOR MUSIC
MTV Hits
MTV Hits – programma tv
06:00 ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!
09:00 HOT RIGHT NOW!
11:00 BIG FAT HITS
18:00 The 10 Biggest Tracks Right Now!
19:00 CAN’T STOP THE HITS
01:00 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ NON-STOP
06:00 ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!
MTV Live
MTV Live – programma tv
06:00 Raye’s Top 20 Biggest Breakthroughs
07:30 MTV ASKS
08:00 HOT RIGHT NOW!
09:00 2018 MTV VIDEO MUSIC AWARDS
11:00 THE 20 BIGGEST US NUMBER ONES
12:30 MTV ASKS
13:00 HOT RIGHT NOW!
14:00 MTV PRESENTS OCEAN CITY SOUNDS
14:20 VARNA 2017
14:45 Isle of MTV: Μάλτα: Στιγμιότυπα 2017
15:30 MTV REWIND
16:00 …VS THE WORLD!
17:30 MTV ASKS
18:00 HOT RIGHT NOW!
19:00 2018 MTV VIDEO MUSIC AWARDS
21:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 20 ΤΟΥ MTV
22:30 HOT RIGHT NOW!
23:00 ISLE OF MTV 2018: MALTA
23:45 MTV UNPLUGGED
00:30 MTV REWIND
01:00 Worldwide Dance Anthems: Jonas Blue
02:30 MTV ASKS
03:00 HOT RIGHT NOW!
04:00 2018 MTV VIDEO MUSIC AWARDS
06:00 2018’S HOTTEST COLLABS!
Mad GREEKZ
Mad GREEKZ – programma tv
06:00 LOVEMIX
07:00 WAKE UP CALL
10:00 ARTISTS TOP 10
10:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
12:00 TIME MACHINE
13:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
14:00 HIT PARADE
15:00 nova MAD GREEKζ TOP 10
16:00 GREEKZ LOVERS SHOW
17:00 ARTISTS TOP 10
17:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
18:30 HIT PARADE
19:30 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21:00 GREEKZ LOVERS SHOW
22:00 GREEKZ ΛΥΡΙΚΣ
23:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΝΤΕΧΝΑ
00:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
01:00 LATE SHOW
03:00 AFTER HOURS
05:00 ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
06:00 LOVEMIX
Motors TV
Motors TV – programma tv
06:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΛΕ ΜΑΝ
07:45 STOP AND GO
08:00 FLAT OUT
08:30 Blancpain GT Series: Endurance Cup
10:00 Η Ιστορία των 24 Ωρών του Λε Μαν
10:30 AUTO MUNDIAL
11:00 FIM MXGP: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:45 STOP AND GO
13:00 MOROCCO DESERT CHALLENGE 2018
13:30 ΤΑΞΙΔΕΨΤΕ ΣΤΟ SILK WAY
14:00 MOBIL 1 THE GRID: 2016
14:30 ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟ VOLKSWAGEN
15:00 THE MOTORSPORT SHOW
15:30 FLAT OUT
16:00 SUNOCO CHALLENGE
17:00 MOBIL 1 THE GRID
17:30 BRITISH F1 SIDECAR CHAMPIONSHIP
18:05 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ LOTUS
19:00 TCR UK: ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
19:30 MOROCCO DESERT CHALLENGE 2018
20:00 AUTO MUNDIAL
20:30 FORMULA E STREET RACERS
21:00 MOROCCO DESERT CHALLENGE 2018
21:30 STOP AND GO
21:45 THE MOTORSPORT SHOW
22:15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ LOTUS
23:30 SUPERSTAR SHOWDOWN
00:15 STOP AND GO
00:30 Η Ιστορία των 24 Ωρών του Λε Μαν
01:00 FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP
03:00 FLAT OUT
03:30 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΛΕ ΜΑΝ
04:00 Asia talent cup – κύκλος 2
05:15 THE MOTORSPORT SHOW
05:45 ΣΟΥΠΕΡΚΡΟΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΝΔΙΑΣ
06:00 Πρωτάθλημα Virgin Αυστραλία Supercars – κύκλος 1
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΕΝΑ 24ΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ 3
07:00 ΑΓΡΙΑ ΓΑΛΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ RAY MEARS
07:25 ΑΓΡΙΑ ΓΑΛΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ RAY MEARS
07:50 ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
08:40 OTTER TOWN
09:25 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
10:15 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
11:05 ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
11:55 OTTER TOWN
12:40 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
13:25 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
14:15 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
15:05 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
15:50 Τα πιο Φονικά Πλάσματα: Καρχαρίες
16:35 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
17:25 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
18:10 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
19:00 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
19:30 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
19:50 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
20:15 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
20:35 ΨΑΡΙΑ-ΤΕΡΑΤΑ 5
21:25 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
21:45 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
22:15 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
22:40 ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ – ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
23:05 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
23:50 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
00:40 ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
01:30 Τα πιο Φονικά Πλάσματα: Καρχαρίες
02:20 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
03:05 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
03:55 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
04:40 ΝΑΜΙΜΠΙΑ, ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΩΝ
05:05 Δοκιμασίες στην άγρια φύση Κ1
05:30 OTTER TOWN
05:55 Απίθανα Ζώα – Ειδική Έκδοση Κ1
National Geographic
National Geographic – προγραμμα τηλεορασης
06:35 BRAIN GAMES 3
07:20 WICKED TUNA 7
08:05 SUPERCAR MEGABUILD 2
08:55 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 5
09:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2
10:30 BRAIN GAMES 3
11:20 WICKED TUNA 7
12:10 SUPERCAR MEGABUILD 2
12:55 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 5
13:45 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
14:30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
14:55 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 6
15:20 STREET GENIUS 2
15:45 STREET GENIUS 2
16:05 ΟΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΜΑΓΙΑ
16:55 Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 3
17:45 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 5
18:35 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
19:20 ΑΜΥΘΗΤΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ
20:10 ΑΜΥΘΗΤΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ
21:00 ΤΑ ΘΑΜΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΒΟΥΔΑ
21:50 Οι Κανίβαλοι της Παπούα-Νέας Γουινέας
22:40 Η ΧΑΜΕΝΗ ΗΠΕΙΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
23:30 ΤΑ ΘΑΜΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΒΟΥΔΑ
00:15 Οι Κανίβαλοι της Παπούα-Νέας Γουινέας
01:00 Ασφάλεια αεροδρομίου: Κολομβία 2.5
01:05 Η ΧΑΜΕΝΗ ΗΠΕΙΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ
01:50 ΑΜΥΘΗΤΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ
02:40 ΑΜΥΘΗΤΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ
03:25 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι – κύκλος 3
03:30 Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 3
04:10 Τραγωδία στον αέρα – 9ος κύκλος
04:15 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 5
05:00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 12
05:50 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 2
National Geographic HD
National Geographic HD – προγραμμα τηλεορασης
06:15 Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
07:00 STREET GENIUS 2
07:20 STREET GENIUS 2
07:40 STREET GENIUS 2
08:05 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
08:50 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
09:35 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
10:20 ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
11:05 Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
11:50 Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
12:35 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
13:20 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΘΡΥΛΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ
14:10 ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
14:55 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
15:40 Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
16:25 Wicked Tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2
17:10 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΘΡΥΛΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ
18:00 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
18:40 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
19:30 ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
20:15 ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗ ΓΗ
21:00 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 4
21:45 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
22:30 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
23:20 ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΥΝΗΓΩΝ 3
00:05 ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 2
00:50 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
01:35 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 4
02:20 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 3
03:10 Οι Δυσκολότερες Επισκευές στον Κόσμο 2
03:55 ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΥΝΗΓΩΝ 3
04:40 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ S.O.S. 3
05:30 ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΝΑΖΙ 4
NovaCinema1
NovaCinema1 – προγραμμα τηλεορασης
07:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:30 Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ
10:00 ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
10:35 ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΤΗ ΦΟΡΑ
12:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
13:10 LES HOMMES DU FEU
14:50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
15:25 ROCKY HORROR PICTURE SHOW: LET’S…
17:00 ΜΠΕΝ-ΧΟΥΡ
19:10 ACTION ZONE
19:45 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΙΔΕΣ
22:00 ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΝ ΤΟΛΜΑΣ
00:05 Αντιο Κριστοφερ Ρομπιν
00:10 ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΘΑΝΑΤΟΥ
01:45 Ο ΤΙΜΩΡΟΣ
01:55 Γιατί αυτόν;
03:55 Baby driver
04:15 LEATHERFACE
05:45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ
NovaCinema2
NovaCinema2 – programma tv
06:10 CAFE SOCIETY
07:55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
08:10 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ 2
09:50 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΟΝΤΑ
12:05 Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
14:25 Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ
16:15 FILMS & STARS
16:45 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΟΠΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΟΥ
18:25 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΟΝΤΟΚ
20:15 ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ
22:00 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΒΟΛΗΣ
23:45 ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΟΣΤΩΝ
01:30 Χωρίς μέτρο
01:50 Τ’ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΜ
03:20 Οδηγός για Singles
04:05 ΑΔΕΛΦΙΑ ΞΑΝΑ
05:15 Η αποπλάνηση ενός ξένου
05:40 ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ
NovaCinema3
NovaCinema3 – programma tv
06:00 Novacinema3HD
18:35 WONDER WOMAN
21:00 ΕΒΕΡΕΣΤ
23:05 ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΕΦΑΛΩΝ
00:15 Κινηματογραφικά νέα
00:55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
01:00 Hall Pass Ass
01:30 RUSSIAN INSTITUTE: VISITE MEDICALE
03:30 Novacinema3HD
03:31 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
NovaCinema4
NovaCinema4 – programma tv
06:00 Novacinema4HD
17:50 THE GOOD DOCTOR
18:35 THE GOOD DOCTOR
19:20 THE GOOD DOCTOR
20:10 LETHAL WEAPON II
21:00 ABSENTIA
22:00 ABSENTIA
23:00 WESTWORLD II
00:00 SUCCESSION
01:05 SHARP OBJECTS
02:05 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Novalife
Novalife – programma tv
06:50 ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ
08:30 FITNESS TIME
09:00 I DREAM OF JEANNIE V
09:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
10:00 CUP OF LOVE
11:30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
12:00 BRITAIN’S GOT TALENT 11
13:15 BRITAIN’S GOT TALENT 11
13:45 BECOMING WARREN BUFFETT
15:15 THE VINEYARD SECRETS
16:20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
16:40 DEEPWATER HORIZON
18:30 THE ELLEN DEGENERES SHOW
19:30 THE BACHELOR 22
21:00 ΚΙΤ: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
22:40 MASTERS OF SEX II
23:45 ΤΟ ΦΩΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΩΚΕΑΝΟΥΣ
02:00 NovalifεHD
The History Channel
The History Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
06:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
07:00 ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
07:30 Ήχος και ταχύτητα
07:45 ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΛΟΥΙΖΙΑΝΑ
08:10 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
08:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
08:55 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
09:00 Πώς φτιάχνεται; – κύκλος 24
09:30 Πώς γίνεται; – κύκλος 11
09:50 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
10:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων – κύκλος 3
10:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων – κύκλος 3
10:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο
11:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
11:40 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 12
12:10 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
12:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
13:00 Επιβίωση για δύο – κύκλος 5
13:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ – BEST OF
14:00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
14:55 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:00 Αλάσκα: Στην άκρη της γης – κύκλος 6
15:25 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
15:50 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
16:00 Αλάσκα: Στην άκρη της γης – κύκλος 6
16:20 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
17:00 Στον πυρετό του χρυσού
17:15 ΑΡΧΑΙΟ TOP 10
18:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων – κύκλος 3
18:10 ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ ΤΟΥ ΝΤΙΤΡΟΪΤ
18:30 Αυτοκίνητα, Αγορές και Κλεψιές – κύκλος 1
19:00 Πώς Κατασκευάζονται – κύκλος 23
19:10 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
19:30 Πώς γίνεται; – κύκλος 14
19:35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα – κύκλος 13
20:05 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
21:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
21:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
22:00 ΑΡΧΑΙΟ TOP 10
23:00 ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ
00:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:25 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
00:55 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
01:00 Επικινδυνη ψαρια Κ14
01:25 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
01:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
02:00 Τι γινεται στη γη; Κ4
02:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ
02:50 ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ
03:00 Ο τελευταιος σταθμος
03:35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΩΝ
03:55 ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΛΟΥΙΖΙΑΝΑ
04:00 Δυσκολες διασωσεις Κ2
04:20 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
04:40 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ – ΤΕΞΑΣ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
05:05 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ
05:50 ΣΦΥΡΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
06:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο
Travel Channel
Travel Channel – προγραμμα τηλεορασης
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 10
07:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 75
07:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 78
08:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 78
08:30 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ 2
09:00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
09:30 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
10:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 5
11:00 ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ
12:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 75
12:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 78
13:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 78
13:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 81
14:00 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ 2
14:30 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
15:00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΦΑΓΗΤΟΥ 2
15:30 Υδάτινα Πάρκα που Κόβουν την Ανάσα 6
16:00 Υδάτινα Πάρκα που Κόβουν την Ανάσα 6
16:30 ΜΠΙΚΙΝΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ 3
17:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
17:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
18:00 Ασυνήθιστες Γεύσεις της Αμερικής
19:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 75
19:30 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 78
20:00 Αναζητώντας Σπίτια ανά τον Κόσμο 78
20:30 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ 2
21:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
22:00 Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
23:00 Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
00:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
00:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
01:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 10
02:00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΩΣΗ 8
02:30 Μπικίνι και Διασκέδαση Κ3
03:00 Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
04:00 Αγνωστη Αποστολή – Ειδική Εκπομπή
04:30 Ζητείται τροχόσπιτο – κύκλος 1
05:00 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
05:30 Ταξίδι στις Πιο Παράξενες Γεύσεις 5
06:00 ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΜΟΥΣΕΙΩΝ 10
VH1
VH1 – προγραμμα τηλεορασης
07:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1
09:00 HITS DON’T LIE
11:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
12:00 ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1
13:00 HITS DON’T LIE
15:00 WE LOVE: THE 00’S
18:00 HITS DON’T LIE
21:00 ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ
22:00 WE LOVE: THE 10S
01:00 ΣΥΛΛΟΓΗ VH1
mezzo
mezzo – προγραμμα τηλεορασης
06:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
07:00 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
09:30 Οι G.Capucon και F. Braley Ερμηνεύουν
10:50 Ο ΚΡΙΣΤΟΦ ΕΣΕΝΜΠΑΧ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
12:05 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
13:30 VIVALDI, BRESCIANELLO, GALUPPI
14:50 Tinissima Quartet στο Sons d’Hiver
15:35 O ΤΟΥΓΚΑΝ ΣΟΧΙΕΦ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
17:15 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
17:30 Νέα Ορλεάνη, Street Jazz και Dirty Rap
18:20 Ο RYAN KEBERLE ΚΑΙ ΟΙ CATHARSIS
19:10 ΚΟΥΙΝΤΕΤΟ WALLACE RONEY
20:05 Ο CHRISTIAN ZACHARIAS ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ
20:50 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
21:30 JALIL, ΟΠΕΡΑ ΤΟΥ NAZIB ZHIGANOV
23:20 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
00:30 TINISSIMA QUARTET
01:30 TYSHAWN SOREY PIANO TRIO
02:30 Chick Corea and the Circle Quartet
03:05 Roy Hargrove Quintet και Special Guest
04:35 IGMAR THOMAS & THE CYPHER
05:30 ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ
NovaSports1
NovaSports1 – programma tv
06:00 Νovasports1HD
10:00 UEFA EUROPA LEAGUE
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 LEGEND STORIES SEASON 3
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
21:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
21:45 ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ – ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
00:00 UEFA EUROPA LEAGUE: ΠΛΕΪ ΟΦ
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
NovaSports2
NovaSports2 – programma tv
06:00 Νovasports2HD
10:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
18:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
22:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
NovaSports3
NovaSports3 – programma tv
06:00 Novasports3HD
12:00 EUROLEAGUE
14:15 EUROLEAGUE
16:15 EUROLEAGUE
18:15 EUROLEAGUE
20:15 EUROLEAGUE
22:15 EUROLEAGUE
00:00 Novasports3HD
00:15 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
NovaSports4
NovaSports4 – programma tv
06:00 Novasports4HD
12:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
14:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
16:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
19:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
22:15 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
00:00 Novasports4HD
00:15 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
NovaSports5
NovaSports5 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports5HD
12:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
14:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
15:45 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
17:45 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
19:45 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
22:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
NovaSports24
NovaSports24 – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Novasports24HD
19:00 H ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ
19:05 Novasports24HD
22:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ ΛΟΤΤΟ
22:05 Novasports24HD
06:00 Novasports24HD
FOX Sports
FOX Sports – προγραμμα τηλεορασης
06:00 THE RACE OF THEIR LIVES 3
07:00 Dream Team Triathlon Series 2018
07:30 WATERSPORTS WORLD 2017-2018
08:30 NRL TRY TIME 2018
09:30 Cleveland Indians – Minnesota Twins
12:00 BIG3 BASKETBALL 2018
14:00 WATERSPORTS WORLD 2017-2018
15:00 Cleveland Indians – Minnesota Twins
17:30 NRL TRY TIME 2018
18:30 THE RACE OF THEIR LIVES 3
19:30 BEYOND CHAMPIONS
20:00 Dream Team Triathlon Series 2018
21:00 SPORT CONFIDENTIAL 2018
21:30 WORLD CYCLING HIGHLIGHTS 2018
22:30 San Diego Padres – Seattle Mariners
01:30 BIG3 BASKETBALL 2018
03:30 SPORT CONFIDENTIAL 2018
04:00 Dream Team Triathlon Series 2018
05:00 Dream Team Triathlon Series 2018
05:30 In Depth with Graham Bensinger 2018
06:00 SPORTS UNLIMITED 2017-18

Σχόλια

σχόλια